Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#25451) uniqm1 válasza nihill (#25420) üzenetére


uniqm1
tag

Igazad van, hogy rég rossz, ha az artyt keresik, de sajnos könnyen előfordul ez a helyzet. Engem már nem egyszer mentett meg az álca. A Grillémen van álcaháló + festés, a legényeknél 85%-on áll első skillként az álcázás és többször volt olyan eset, hogy keresgéltek az ellenfelek, jöttek felém, de nem vettek észre, nekem meg maradt így annyi időm, hogy betöltsem az ilyen alkalmakra tartogatott goldot és szépen telibeverjem az illetőt. Ha meglesz a 100% és a 2.skillt fejlesztem, akkor lehet, hogy tényleg érdemes inkább BIA-ra cserélni, de első skillnek nem is nagyon tudok mást elképzelni egy artyn, mint az álca.

[ Szerkesztve ]

(#25452) SoulReaver


SoulReaver
veterán

ÉÉsss... XDD

Kifejlesztve:IS-7 jármű kifejlesztve.
Elköltött tapasztalat: 919  . <--- ezt szarul írja ki a mod :D 189 200 xp
Elköltött szabad tapasztalat: 0 

Megvásárolva: 'IS-7' sikeresen megvásárolva.
Elköltve: kredit: 6 100 000. 

[ Szerkesztve ]

(#25453) Enzolord válasza SoulReaver (#25452) üzenetére


Enzolord
addikt

919 XP volt csak az IS7? Hát az nem sok..:)
Első Tier 10? Gratula, használd egészséggel, de rá fogsz jönni, hogy ha te vagy vele, átütnek, mint a rohadt bádogot, de ha Te vagy az IS7 ellen, semmi nem megy át..:)

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#25454) iwu válasza Enzolord (#25453) üzenetére


iwu
addikt

én minden tanknál ezt érzem :D :D :D

ajándék ló nem látja a fától a szódás a lovát...

(#25455) SoulReaver válasza Enzolord (#25453) üzenetére


SoulReaver
veterán

Én is-8 al is átütöttem az is-7-et, kicsit féltem is, h nem fog tetszeni, de sok helyzetbe jól pattint... jól megfigyeltem :)

Am. első t10, igen, köszi szépen! :)
jobban mondva a 2. csak az e-100-at nem tudom, h megvegyem-e... :)

(#25456) Enzolord válasza iwu (#25454) üzenetére


Enzolord
addikt

Én egy tankban éreztem magam biztonságban, a T95 nevű mobil bázisban...:)

(#25455) +SoulRiever- Szerintem vedd meg, nem rossz a nagy ágyúval, golddal, eldugod az alját, beforgatod, és van egy szinte sebezhetetlen lőtornyod.. Nekem még kell hozzá némi xp..:)

[ Szerkesztve ]

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#25457) Chris0321 válasza Sanya (#25439) üzenetére


Chris0321
addikt

A köznyelv ezt hívja szopóágnak. Egyébként ha úgy érzed nagyon nem megy a játék akkor jobb ha inkább pihenteted aznapra.

(#25458) Enzolord válasza gagyenkov (#25444) üzenetére


Enzolord
addikt

Majd áruld el, hogy hogy használod... Nekem eddig nem igazán jött be ez a gép..

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#25459) csapee válasza Enzolord (#25456) üzenetére


csapee
senior tag

Az egy arty- meg noob-magnes:)) En is ki akarom fejleszteni majd (E4 agrol sok minden megvan hozza). Tetszik hogy szembol akarja mindenki atloni de jo tavolrol:))

Csapee

(#25460) SoulReaver


SoulReaver
veterán

2. köröm az IS-7-el, és mind 2 bukta :D reggeltől idáig, is-8-al 75% wr-t hoztam össze, most meg... úgy látszik pihenőre kell raknom, mert jönnek a noobok...

Egyébként elég durva kis tank az is-7 :D

(#25461) #35692544 válasza Enzolord (#25446) üzenetére


#35692544
törölt tag

Ha vettél 10k aranyat a béta után akkor adták ajándékba

(#25462) octopus666


octopus666
tag

type59 tankom BMW M5-re cserélném. :D :D :D :DDD

(#25463) SoulReaver


SoulReaver
veterán

Tudtok egy lehetőleg egyszerű célzó modot ami max annyiból áll, hogy célkereszt+töltés idő+méter? (számmal)

(#25464) emre válasza SoulReaver (#25463) üzenetére


emre
veterán

Szedd le a Jimbo-t Wotinfo-ról.
Èn is azt használom

mod:
Van olyan változata amiben benne van a server cross is.

[ Szerkesztve ]

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#25465) SoulReaver válasza emre (#25464) üzenetére


SoulReaver
veterán

Rendben, köszi!

Ezt használom amúgy, de nem rémlik, h pakkban volt, vagy csak letöltöttem és beraktam, nem tudom miket kell törölnöm, h ne akadjon össze a jimbo-val

[ Szerkesztve ]

(#25466) emre válasza SoulReaver (#25465) üzenetére


emre
veterán

Csinálj egy másolatot a jelenlegi res.mods mappáról és eccerűen irasd felül az új moddal.
Ha valami nem jó visszamásolod rá a mentést.

Sajnos linkelni képeket mutogatni nem tudok mert melóban vagyok.

[ Szerkesztve ]

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#25467) SoulReaver válasza emre (#25466) üzenetére


SoulReaver
veterán

Pontosan így tettem, csak hamarabb járt a szám, mint hogy gondolkozzak egy kicsit... :D

(#25468) emre válasza SoulReaver (#25467) üzenetére


emre
veterán

De ha nem bízol magadban keresd meg a modpackot amit feltöltöttem.

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#25469) SoulReaver válasza emre (#25468) üzenetére


SoulReaver
veterán

Sikerült kicserélnem őket, fent volt wotinfon a másik célkereszt mod is, az alapján kitörölgettem és bemásoltam a jimbot, királyság van! Köszi a segítséget.

(#25470) joergie válasza Enzolord (#25449) üzenetére


joergie
őstag

asszem a closed beta augusztustól január 27-ig volt, és aki ezidő alatt játszott ezer csatát, az a játék indításakor, április 12-én megkapta ezt a shermant, ami nem egy rossz dolog a hardwipe után(minden ág, minden nemzet tier1-el indul...

Egy bizonyos szint fölött nem süllyedünk egy bizonyos szint alá.

(#25471) emre válasza joergie (#25470) üzenetére


emre
veterán

Closed volt augusztusig utána open beta. De asszem a lényeg stimmel.

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#25472) Jo33by


Jo33by
tag

'T28 Prototype' sikeresen megvásárolva. Elköltve: kredit: 2 650 000
Végre!
Eladva:
T25/2' sikeresen eladva. Szerezve: kredit: 697 160.
Nem volt ez olyan gyötrelmes mint ahogy az elején gondoltam de jó ha nem látom a garázsomban. 150 csata és 53% win ráta egész jól muzsikált de nem lett kedvenc. Most a Protora megvan a szabad Xp-ből a középső löveg.Löveg '105 mm AT Gun T5E1' felhelyezve a tankra. Hagyta alap láncra hogy feltegyem. Lássuk hogy muzsikál...

[ Szerkesztve ]

(#25473) Jo33by válasza Jo33by (#25472) üzenetére


Jo33by
tag

Jól indul! 3 kill az első csatában.
Győzelem!
Csata: Live Oaks 2013.10.08. 16:25:23
Jármű: T28 Prototype
Szerzett tapasztalat: 2 904 (x2 minden nap az első csatáért)
Szerzett kredit: 40 251
Csatában elért Achievement: Mesterlövész, Kiváló Lövész, Elit lövész, Kiváló soför jelvény: "2. osztály"

(#25474) iwu


iwu
addikt

LOL :D:D:D

[ Szerkesztve ]

ajándék ló nem látja a fától a szódás a lovát...

(#25475) unravel


unravel
őstag

A blokkolt játékos milyen jogoktól lesz megfosztva?
Nem tud üzenetet küldeni.
Századba össze lehet kerülni vele?

Halani kell !!!!!!!!!!!!!!

[ Szerkesztve ]

¯\_(ツ)_/¯

(#25476) octopus666


octopus666
tag

nemsokára jön a 8.9 :DDD alig jött ki a 8.8 de már a küszöbön van a másik :D

(#25477) unravel válasza octopus666 (#25476) üzenetére


unravel
őstag

hogy örülhetnek a modkészítők.

¯\_(ツ)_/¯

(#25478) Vitiris válasza unravel (#25477) üzenetére


Vitiris
aktív tag

Nagyon :DDDD Most hálistennek eddig minden megy :D

(#25479) dorka16


dorka16
aktív tag

Nemsokára én is elérek a "Ferdinand vagy a Jagdpanther II-es?" választáshoz. Kérdésem a következő. Mennyire lőhető szemből a Ferdinand? Én úgy tapasztaltam, hogy elég nehezen de én alig 2 hónapja lődözgetem 6-7-8-as tankokkal tehát nincs nagy tapasztalatom. Mert ugye egy erőd jellegű, lassú tanknak akkor van értelme ha nehéz kilukasztani szemből. Ha sokan meglövik akkor inkább veszem a JpII-öt.
Minden véleményt előre is köszönök. :)

(#25480) Chris0321 válasza dorka16 (#25479) üzenetére


Chris0321
addikt

Tudom nem ezt kérdezted de az én véleményem az, hogy a Ferdi ágon érdemesebb menni. Egyrészt azért mert a Ferdinek és a JT-nek is 6 főnyi a legénysége és így könnyebb továbbvinni másrészt hasonlóan kell velük játszani.
A Ferdit sem lehetetlen átlőni szemből de képes pattintani ha úgy állsz vele az ellenséggel szembe, hogy a tankágyúja rá néz és majdnem teljesen szélső helyzetben van. IS3-at is pattintottam így többször is és más esetben is bejött. Remélem érthetően írtam le.

(#25481) Vitiris válasza dorka16 (#25479) üzenetére


Vitiris
aktív tag

Ferdi inkább! gyors fordulás nagyobb páncél. Jóval pattogósabb mint a Jgp2!

(#25482) sith7


sith7
nagyúr

Mivel nem volt még ilyen kérdés, ezért megkérdezném :

Melyik jobb ????????????

A Ferdi ????????????
Vagy a Jagdpanther 2 ?????

:W :W :W :W :W

(#25483) dorka16 válasza sith7 (#25482) üzenetére


dorka16
aktív tag

Ha ez célzás lenne hát közlöm, hogy nem ezt kérdeztem.

(#25484) echterion válasza sith7 (#25482) üzenetére


echterion
nagyúr

:D

**********

(#25485) sith7 válasza dorka16 (#25483) üzenetére


sith7
nagyúr

Én meg közlöm, hogy van kereső modul az oldalon, és többször, részletesen ki lett ez már tárgyalva :U

(#25486) emre válasza dorka16 (#25483) üzenetére


emre
veterán

A jp2-őt is sokan meg fogják lőni. Ez egy ilyen játék. Egyébként meg találat volt. Azt meg neked kell tudni milyen játékstílus fekszik.

[ Szerkesztve ]

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#25493) Scheffer


Scheffer
tag

(#25494) SoulReaver


SoulReaver
veterán

Reggel olyan jó volt... 30k xpt össze szedtem majdnem 30 meccs alatt, lazán meglett ezalatt az 50k sebzés is, 70% fölött volt a wr is... aztán.... 3 óra után kezdődött a laggolás, jöttek a bukták, pirosodott a csapat... estére kiégés... :W :W

(#25496) bullseye válasza Scheffer (#25493) üzenetére


bullseye
addikt

Nem tudom mi volt durvább, ahogy lenyomták az FS-NG-t, most, vagy ahogy a stream akadozott :)

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#25497) Plasticbomb válasza bullseye (#25496) üzenetére


Plasticbomb
addikt

Ott leginkább az tetszett, ahogy jómagyarszokásként az egyik elkezdett káromkodni...:P:P:PXD Annyira jellemző. És úgy megnézném, mit kap a gyerek, hoyg így beégette a klánját..XD

ArchLinux, Star Citizen, Subnautica+BZ, ASTRONEER, Grounded, DRAG, VOLCANOIDS, Space Engineers, Elite:Dangerous, Beyond Blue (TK-Glitch Proton)

(#25498) Plasticbomb válasza Scheffer (#25493) üzenetére


Plasticbomb
addikt

Remélem majd szólsz, ha lesz még ilyen stream, mert azt otthonról szeretném majd nézni! :)

ArchLinux, Star Citizen, Subnautica+BZ, ASTRONEER, Grounded, DRAG, VOLCANOIDS, Space Engineers, Elite:Dangerous, Beyond Blue (TK-Glitch Proton)

(#25499) SoulReaver


SoulReaver
veterán

izgalmas meccs IS-8 -al.. :K

(#25500) LZs?! válasza dorka16 (#25487) üzenetére


LZs?!
aktív tag

Vedd a JP2-t...

...de szerintem csak akkor, ha van érzéked (és hajlandóságod) a sokat mozgó, trollkodós játékstílushoz.

Én elsőre a Ferdi-n keresztül mentem el a JagdTiger-ig, és utána meg is tartottam jó ideig, kb. 380 csatám van benne összesen, ebből ~60 a 128-as löveg nélkül.

Több mint valószínű, hogy user error (értsd: nem fekszik nekem, de erőltettem), de nem tudtam belőle kihozni, amit illik: avg dmg ~1100, WR 54%.

Szemből is belövik a legtöbbszőr, mivel amint meglátják goldra váltanak, illetve az értelmesebbje rögtön hasra céloz; az erős páncél legfeljebb nagy távolságból, szerencsésen beforgatva vagy hull-down-ban érvényesül.

Ahogy én észrevettem a random csaták többségében a jobb mobilitás nagyobb "harcászati" előny, mint a páncél.

A JP2 ellenben olyan, mint egy Hellcat T8-ban, csak annál jóval könnyebben manőverezhető. A felépítmény nagyon pattog (kicsit döntve, forgatva szinte bármi ellen) és ahogy elnézem, tapasztalat hiányában sokan azt lövik elsőre. Én vasárnap este cseréltem le rá a Ferdinándot, és úgy tűnik, nekem előrelépésnek bizonyult: avg dmg ~2300, WR 66%.

[Aznap esti n00bmeter]

~30 csata alatt meglett vele a tankász: egy vesztes csatával ~1600 XP (prémiummal).

Ez természetesen lehetett csak egy szerencsés este is, de a StuG, illetve VK 3001 D óta ez az első tank, amivel érzésem szerint tudom befolyásolni a random csatákat.

[ Szerkesztve ]

Nevermind...

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.