Hirdetés

2024. március 19., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#164001) Jokerdapro válasza Warton (#163999) üzenetére


Jokerdapro
senior tag

Kupon eső van... én is kaptam egy 30as kupont, persze csak a szokásosra lehet ellőni... :)

(#164002) zozyk válasza Jokerdapro (#164001) üzenetére


zozyk
addikt

Én megint szarul jártam, csak a válási papírokat kaptam meg. :) :B

Sehol egy kupon...

[ Szerkesztve ]

(#164003) lacibacsi válasza h1mpi (#164000) üzenetére


lacibacsi
addikt

Csak bundle van. A csomag ára és tartalma a teljesített szinteknek megfelelően csökken.

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#164004) ako001 válasza zozyk (#164002) üzenetére


ako001
aktív tag

Ha a bírósági végzést kaptad,akkor az jobb mint egy kupon ;]
De ha csak a kereseti levelet,akkor részvétem :(( és üdv a klubban :DDD

"A pénz nem boldogit,de jobb egy limuzinban bőgni,mint a villamoson"

(#164005) Jokerdapro


Jokerdapro
senior tag

Tudom könnyű top tierként de azért na...ez jól esett az elmúlt két nap sz@patásai miatt. :B

riplééj :)

És igen a közép itt mindig jó. :DDD :DDD

Szerk.: Ha nem lesz semmi érdemleges akkor átdobhatom ha szeretnéd. :))

[ Szerkesztve ]

(#164007) h1mpi válasza zozyk (#164006) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Ezt a Progrettot gyakorlatilag porba aláztad :DDD

a sok WoT miatt váltok ;] én már túl vagyok rajta pár éve

[ Szerkesztve ]

(#164008) po1son válasza zozyk (#164006) üzenetére


po1son
addikt

Látom a chat színvonal sem változott a játékban, amióta nem játszok.... ;] :DDD

- Arty mongol
A kill után
- Arty gj

Amúgy szép kill volt, anno nekem is volt pár hasonló... :DDD

STEAMID/WOT nick: po1son_

(#164009) kchryss


kchryss
addikt

Egy jó pozíciót találtam fjords rosszabbik oldalán és ez is csak akkor használható ha idióta az ellenfél.

Szegény oni-t jól megsz*pattam. Kifókuszoltam az egylövéses kv2-t akivel jött aztán begurultam a hasához és nem tudott lőni, mert nem volt elég csőlehajlása. :DDD

[REPLAY]

(#164010) adamgreen


adamgreen
senior tag

Nah dzsepetto tank behuzva elég volt az örületből.Ne aggódjatok jövö héten top of the tree obj 268 v4

;] ;]

(#164011) #77646080 válasza adamgreen (#164010) üzenetére


#77646080
törölt tag

Yepp, ha ő nyer, akkor tele lesz minden tier russian TD-vel... :D

(#164012) Viktoár válasza adamgreen (#164010) üzenetére


Viktoár
addikt

Megvetted vagy "erőből" kihúztad? :DDD

Üdv:Viktor

(#164013) jano_77


jano_77
nagyúr

Nos begurult nekem is a Progetto 46 a garázsban. Elértem a 60% kedvezmény szintet és ezzel már elértem azt a lélektani határt, amit kitűztem magamnak célnak. Nincs kedvem tovább copni és izgulni hogy meg lesz-e a következő szint - valszeg egyébként már nem tudtam volna elérni. A lét már a maraton elején elkülönítettem az e-számlán, úgy hogy most bodogság van. :B Csatát még nem mentem vele, de mindjárt fogok, csak előtte még felszereltem minden jósággal. :K

sajnos tiszta fehér szín nem volt, így a löveg tövét nem tudtam lefesteni. :N

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#164014) Jadro válasza jano_77 (#164013) üzenetére


Jadro
veterán

Grat! Én már lemondtam róla. Kihúzni nonszensz ilyen csapatokkal, ugyanezen okból egy fillért sem adok érte. Majd ha WG kitisztítja a 60K csatás 300 WN8-as botokat. Addig bekaphatják. Napi 5-10 meccs és megyek csinálok mást. Itt aj ó idő, van mit csinálni a kertben is.

Samsung Galaxy S23 8/128 Green

(#164015) BÁ Nutrition válasza lacibacsi (#163982) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

Cliffen eleg szanalmas a helyzet papirtd-vel. Rosszabb mint himmelsdorf

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#164016) jano_77 válasza Jadro (#164014) üzenetére


jano_77
nagyúr

Azt már tudom, hogy egy debella Type5-nek tulajdonképpen egy lövés is tudok lenni. :O
1400 HP és a torony nem repült le! :Y :(((

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#164017) glspeter1


glspeter1
őstag

Végre megszereztem a hőn áhított Chieftain. :C
Eddig hozza az elvártat, nagyon jó "kis" tank.
Mik a tapasztalatok ? Inkább a lőszeres rekeszekre menjek rá skillekkel vagy inkább lángra szokott kapni ?
Pain tolerance van folyamatban, utána nem tudom mi legyen.

Élj ma, harcolj holnap. Privát üzenetre illik válaszolni !! :)

(#164018) kchryss válasza BÁ Nutrition (#164015) üzenetére


kchryss
addikt

Ma láttam cliffen egy isu-t aki valahogy felmászott a régi td dombra. Kaptam is tőle egy jó nagy pofont.

(#164017) @glspeter1:
Chieftain? Azt hogy szerezted meg most? :Y

[ Szerkesztve ]

(#164019) glspeter1 válasza kchryss (#164018) üzenetére


glspeter1
őstag

Egyszerű.
Kb. két hónapja kezdtem el "játszogatni". :DDD

Élj ma, harcolj holnap. Privát üzenetre illik válaszolni !! :)

(#164020) Plasticbomb válasza kchryss (#163970) üzenetére


Plasticbomb
addikt

ELC90el én a másik oldalon bujkáltam egy jót. Na az oda, a helyedre és köré aki beállt, azt mind kispottoltam.

ArchLinux, Star Citizen, Subnautica+BZ, ASTRONEER, Grounded, DRAG, VOLCANOIDS, Space Engineers, Elite:Dangerous, Beyond Blue (TK-Glitch Proton)

(#164021) jimmy74 válasza Jadro (#164014) üzenetére


jimmy74
őstag

Így van.
De minek játszotok tizessel?!
Jó az elején mèg elmegy de utána elég egy jó 6os pl OI ami adja nagyon vagy bármi ilyen amivel jol megy.
Esetleg amit huzol más tankot

WoT:jimmbo

(#164022) Zolee_70 válasza kchryss (#164018) üzenetére


Zolee_70
senior tag

1.0 óta mindkét oldalon van TD hely, nem igényel trükközést.

>> WoT: Zolee70 << I'love WG. Ja, mégsem.

(#164023) kchryss válasza glspeter1 (#164019) üzenetére


kchryss
addikt

Kellett egy kis idő, hogy megfejtsem. Konzolon ha jól látom van egy Chieftain Mk 6 10-es brit tank. A játék pc-s verziójában ez a tank nincs benne azért értetlenkedtem.
Mivel a konzolos verzióval kevesen játszanak innen és a pc-s verzióban nincs benne ez a tank így a felszerelésben sem hiszem, hogy tudnak segíteni.

(#164024) glspeter1 válasza kchryss (#164023) üzenetére


glspeter1
őstag

Ez meg PC-n nincs ? Te jóságos... :D
Azt láttam, hogy egy csomó tank nincs konzolon, mint pl. a Badger és még sok más. Na de fordítva is ? :U
Felszereléssel nem volt gondom, inkább a legénységi skillek érdekelnének.
Ugye brit tank lévén elöl vannak a lőszeres rekeszek, így azt sokszor belövik (mint a Centurion vonalon azt már megszoktam).

Élj ma, harcolj holnap. Privát üzenetre illik válaszolni !! :)

(#164025) Plasticbomb


Plasticbomb
addikt

Azigen... Amikor már KV-2vel mész, mert annyira nincs kedved a többihez, és erre a KV-2 is elkezd misselni minden lövést..

ArchLinux, Star Citizen, Subnautica+BZ, ASTRONEER, Grounded, DRAG, VOLCANOIDS, Space Engineers, Elite:Dangerous, Beyond Blue (TK-Glitch Proton)

(#164026) jano_77


jano_77
nagyúr

Nyilván előző napok hatalmas szívatását akarja kompenzálni a WG, de ne gondolja senki, hogy tegnap óta TERMINÁTORrá váltam! :N

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#164027) Hafy75


Hafy75
aktív tag

Tudom, már megint a fos gold..de sztem teljesen nem igazságos a játék olyan szempontból, hogy a régi tankokat ugyan úgy hagyják és ellenben behoznak ugyanazon tierben sokkal jobb statokkal bíró tankokat. Ha lenne a 112-nek átütése, máshogy alakult volna..De remélem, bár k...ott nem érdekelte a csávót, hogy mennyit veszít egy olyan tankkal, aminek az a célja, hogy kreditet termelne, nagyon minuszba jött ki..Nem fer a játék, de nagyon nem az...De ellenben ritka az ilyen, hál isten..És sztem teljesen használható a 112, a Löwét cseréltem be erre, és marhára nem bántam meg..
112 vs Sta2 gold

Na!!!

(#164028) kchryss válasza glspeter1 (#164024) üzenetére


kchryss
addikt

Ha jól tudom van olyan skill is ami csak konzolon létezik. Azt se tudom miben térnek el egyes mechanikák. Minden esetre pc-n egy átlagos brit heavy-re ezeket tenném:
1. sor bia:
2. sor vegyes: 6. érzék, sima utazás, pillanatkép, biztonságos elhelyezés, helyzetfelismerés (ha van külön rádiós)
3. sor: javítás
4. sor: camo

Az első sor bia-t nyilván csak akkor tenném fel ha újraosztom a képzettségeket és rögtön meglenne a 100% az első soron és a 2. soron is a 6. érzék miatt. Vagyis valamikor a 3. skillsor közepénél osztanám újra.

(#164029) Jadro válasza jimmy74 (#164021) üzenetére


Jadro
veterán

Ja én már leszarom az eredményeket. megyek, meghalok és lövök amit érek. No brain. :) A csapattársak meg sikítanak, de legyen ez az ő bajuk. Lassan úgyis abbahagyom szerintem, értelmét vesztette az egész nálam.

Ha az elején beírod hogy basecamp is sexy, no az csodákra képes :D

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S23 8/128 Green

(#164030) BÁ Nutrition válasza kchryss (#164028) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

Camo helyett inkabb valasztanek pl kuplungegetot

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#164031) ollie válasza jano_77 (#164013) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Ott lent a tank kis képén, a halálfej melletti szám mit jelent (zöld 1390)?

***

(#164032) adamgreen válasza Viktoár (#164012) üzenetére


adamgreen
senior tag

9 es stage nél megvettem .igy is kihortam 4 infarktust és 3 doboz xanaxot megettem :C

(#164033) BÁ Nutrition válasza adamgreen (#164032) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

A tobbi 8as med 30 font alatt van szerintem. Ez mitol 49?

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#164034) fradi81 válasza Hafy75 (#164027) üzenetére


fradi81
veterán

17/3 átütés, hogyan NE játsszunk a 112-vel oktatóvideónak jó volt. Egyébként a játékstílusodhoz jobban megy a löwe, azzal inkább lehet így sniperkedni és van is hozzá átütése, már csak a tank aljának elrejtését kéne gyakorolni.

moto g72, Ninebot d28e

(#164035) #77646080 válasza BÁ Nutrition (#164033) üzenetére


#77646080
törölt tag

Vannak hozzá extrák is "csomagolva".

(#164036) Viktoár válasza adamgreen (#164032) üzenetére


Viktoár
addikt

Én is a falat vakarom már fájdalmamban. :DDD

Üdv:Viktor

(#164037) BÁ Nutrition válasza #77646080 (#164035) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

Mert mit tartalmaz a csomag pontosan?

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#164038) jimmy74 válasza Jadro (#164029) üzenetére


jimmy74
őstag

Így vok én is,jó idő jön irány a peca meg az udvar grill bogrács...
Attól játszom nyáron is de nem annyit.
Kíváncsi leszek ha így is fogyóban a gamerek mit fognak kitalálni nyárra hisz olyankor mèg kevesebben ülnek oda ..

WoT:jimmbo

(#164039) kchryss válasza BÁ Nutrition (#164037) üzenetére


kchryss
addikt

Ugyanazt tartalmazza amit a küldetésekkel elérnél.
Én például a 7-es szintnél járok vagyis nekem a csomag tartalma a tank mellett: 20 xp bónusz, 20 kredit bónusz, 2 nap prém, 1m kredit és egy speckó progettóra való festés. Tehát a 8-as, 9-es 10-es szintekért járó jutalmak mivel az előtte lévőket már megkaptam.

(#164040) BÁ Nutrition válasza kchryss (#164039) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

Szal mivel én 3 szintet csináltam így megkapnám a többi cuccot is. Így érthető

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#164041) inferno88 válasza jimmy74 (#164038) üzenetére


inferno88
őstag

dettó

Inkább kirándulás össze-vissza, amikor csak az idő engedi, a pénzt meg minőségi kajára költöm és ismét komolyabban veszem az edzést, az elbaszarintott játékélményű WOT meg mehet abandonware-nek lassan.

Semper fi!

(#164042) Enter65 válasza jimmy74 (#164038) üzenetére


Enter65
senior tag

Ohh ne aggodj, jönnek az agyhalot hévégi iskolás versenyzök! Majd ök fogják apuci-anyuci pénzét beletolni, és max éjszaka mennek ki a levegöre..

(#164043) jano_77 válasza ollie (#164031) üzenetére


jano_77
nagyúr

Elvileg az elvárt sebzést mutatja az adott tankkal. Ha annyit sebzel, akkor zöld szintet ütsz meg.

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#164044) DVlad válasza jano_77 (#164043) üzenetére


DVlad
őstag

És ezt mi, és mi alapján számolja ki? Van valami egyetemes érték minden tankra? Megnézném szívesen, ha létezik ilyen oldal.

(#164045) Skyhunter válasza jano_77 (#164013) üzenetére


Skyhunter
senior tag

Milyen legénységet kapunk hozzá? Gondolom a csajok kampányból vannak. Kiscsávónak hogy lett meg a "bajtársak" skill, rátetted freeből?

(#164046) Puculo


Puculo
aktív tag

Ma 100 éve zajlott a második Villers-Bretonneux-i csata. Itt ütköztek meg először a páncélos monstrumok egymással szemtől szemben. Csodálkozom hogy ezt a ziccert kihagyta a WG. Pedig annyira odafigyel az évfordulókra. Kár érte. Ha mást nem is, de legalább valamilyen évfordulós jelvényt, vagy speciális ajánlatot bedobhattak volna. Titkon reménykedtem a Defiben.. Úgy látszik az Olasz meló lefoglalta a kapacitásukat.

" Aki nem áll ki valamiért, elveszik a semmiért "

(#164047) zozyk


zozyk
addikt

Univerzum, adj 1 jelet hogy ma játszak - ne játszak...

5 meccs / 5 ammorack...

:R Köszi, akkor ma ne...

[ Szerkesztve ]

(#164048) h1mpi válasza zozyk (#164047) üzenetére


h1mpi
nagyúr

:Y Nézem ezt a sok ammoracket, hónapok óta nem kaptam egyet se, ha jól emlékszem... mondjuk Nekem mindenhol megvan a biztonságos elhelyezés.

[ Szerkesztve ]

(#164049) jano_77 válasza Skyhunter (#164045) üzenetére


jano_77
nagyúr

Alap 100%-os legénységgel adja a WG a tankot, vagyis az első skill-t tudod kiválasztani.
Ahogy írtad, a lányok a különböző tankos 15-ös küldetések teljesítésével lettek és az 1 szem pasira - sajnos csak 3 lányom volt - pedig free-ből rátoltam az első skill-t, hogy ott is legyen BIA. :K

(#164044) DVlad: ASLAIN van fent, az mutatja ezeket az értékeket. Nem tudom honnan számol és mi alapján. Nem vagyok biztos benne, de vélhetően - szerintem - EZT az oldalt használhatja.

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#164050) Viktoár


Viktoár
addikt

Nekem is feltűnt, T95-tel sorra lövöm a lőszerrekeszeket. :) Pedig nem is aktiváltam a tundrát meg a többi csaló modot. :DDD

Üdv:Viktor

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.