Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#24551) joergie válasza echterion (#24548) üzenetére


joergie
őstag

ott van a store-ban, és meg tudom venni...

Egy bizonyos szint fölött nem süllyedünk egy bizonyos szint alá.

(#24552) dfsz34 válasza nyunyu (#24546) üzenetére


dfsz34
őstag

Valóban, azt én is észrevettem, hogy a JT8.8-tól nem nagyon félnek, mert úgyis csak 200 körül fog bevágni, csakhogy némi ügyeséggel és kihasználva a kegyetlenül pontos ágyút, lánc leugrik, ellenfél meg csak les, hogy mi van és utána ha maradt még javító, akkor felhasználja, de azalatt általában betöltök újra és megint lejön a lánc, utána meg nem sok tank tud gyorsabban javítani, ahogy én lövök és a társak is szeretik az álló cépontot, olyankor kapja a puszikat rendesen.

Mondjuk nem véletlenül van nagyon pontos ágyúja, mert ezek a gyorsan kicsit lövő tankok csak nagy távolságból hatékonyak.A játékban meg egyértelműen jobban érvényesülnek az odab.szok egy k.rva nagyot stílusú ágyúk, mert igaz a töltésidő hosszabb, de a legritkább esetben tudnak rámászni az emberre ilyenkor, inkább csak a végjátékban nehéz a hosszú töltésidejű tankoknak, bár amilyen okos játékosok vannak, képesek kivárni, hogy betöltsön mondjuk egy t30 és utána lövésváltás, csak arra nem jön rá, hogy nagyobb pofont kap, mint amekkorát ad és az nem jó, főleg ha többször megtörténik.

(#24553) jimmy74


jimmy74
őstag

[ezt]az oldalt mostanában sokszor írják csata elött hogy mennyi a gold ára itt!Ti hallottatok róla erről az oldalról?

WoT:jimmbo

(#24554) [HUN]Dani válasza jimmy74 (#24553) üzenetére


[HUN]Dani
őstag

Én biztos nem vennék innen és semmiféle más hasonló oldalról sem.

magyarsrac

(#24555) munnergep válasza [HUN]Dani (#24554) üzenetére


munnergep
senior tag

Csak a wg árul aranyat, minden más kamu. (Kivéve a kuponok, promóciós cuccok.)

"I like big fat men like you. When they fall they make more noise. And sometimes they don't get up."

(#24556) Djuree válasza HungAryan (#24534) üzenetére


Djuree
félisten

amúgy az ott egy nagyon jó hely, én mindig odamegyek. oldalba lehet kapni a vonulókat, meg bárhol be tudok segíteni és még foglalni is lehet ha olyan van.

jimmy74: még ha nem átverés is, bannolhatnak utána. megéri? engem anno az eve-ből bannoltak ilyen miatt, könyörögtem jó sokat mire visszaraktak, bár a pénzem nullázták. szval buktam bőven, de legalább az accom nem....

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#24557) Angel1981


Angel1981
veterán

Tegnap volt egy 1135 XP-s meccsem a T-150-nel - alap XP, minden nélkül!
Akinek van benne tapasztalata, megírná, hogy mennyivel maradtam le a Master medálról? :)

Köszönöm előre is!

(#24558) [HUN]Dani válasza Angel1981 (#24557) üzenetére


[HUN]Dani
őstag

Nekem anno erre adta meg.

A kép szeptember 10.-én készült.

magyarsrac

(#24559) Angel1981 válasza Sh@dowMAN007 (#24448) üzenetére


Angel1981
veterán

"Én a megfogalmazáson nevettem egy jót.
"parancsot kell majd teljesítenie, bármi is legyen az""

Szerintem meg nagyon is találó, katonás, tiszteletet parancsoló megfogalmazás! :R

A klánháborúban katona vagy, és engedelmeskedsz, ennyi!
THAT'S AN ORDER!!!! ;)

[HUN]Dani: ok, nagyon köszi - akkor, ahogy sejtettem, nem sokon múlott, de majd legközelebb! :) :R

[ Szerkesztve ]

(#24560) joergie


joergie
őstag

összegyűjtöttem a top of the tree, meg előtte levő big n heavy dolgokat, nemtudom miért nincs erre sehol egy összesítő.
értelemszerűen az 1,2 a hónap első illetve második felét jelölik.
may1:is7
may2:t110e5
jun1:e100
jun2:foch155
jul1:fv4202
jul2:t57 heavy
aug1:batchat
aug2:leopard
sep1:t62
sep2:maus
oct1:obj268

Egy bizonyos szint fölött nem süllyedünk egy bizonyos szint alá.

(#24561) Djuree válasza joergie (#24560) üzenetére


Djuree
félisten

ez hasznos, egyszer már én is kigyűjtöttem magamnak.

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#24562) Cseri0058


Cseri0058
őstag

Nah meglett ezzel a ratyi 110-el a tank ace!


Replay ha valakit érdekelne...

[ Szerkesztve ]

(#24563) nihill válasza dfsz34 (#24552) üzenetére


nihill
őstag

AT2 is kb ez a feeling :) megyek előre bátran, jön az ellenfél rám, szintén bátran, nevetve a szívószálamon. Amikor meg már a fele HP leugrott neki, rám meg csak pattintott eddig, na akkor jön a menekülés :)
Persze könnyen ki lehet szedni, de ilyenkor jön jól hogy ennyi a noob a játékban. Ez a legjobb tank délutánra vagy hétvégékre, amikor a béka segge alatt van a színvonal.
Egyébként hogy én is sírjak kicsit, nekem is szemet szúrt hogy mostanában sokkal több a béna játékos mint eddig. T5 környékéről beszélek most.
Legjobb sorozatom vele KV1+M7+T1 heavy egymás után full HPvel face2face egyedül támadva, és túléltem mindhármat :)

(#24564) Veatta válasza Cseri0058 (#24562) üzenetére


Veatta
aktív tag

Szép kör!

off:beütött a prémium korszak?

(#24565) PR0JECTNR56 válasza Cseri0058 (#24562) üzenetére


PR0JECTNR56
addikt

Egy Jagdpanzer IV-et észlelek a listában. Ez két dolgot jelenthet, vagy nagyon elhivatottan haladsz a következő, már-már megváltással felérő Jagdpanther felé, vagy nagyon durva arc vagy és szeretsz vele menni. :D

(#24566) csoki válasza PR0JECTNR56 (#24565) üzenetére


csoki
senior tag

látszik a képen hogy még nem elit, viszont leduplázta szóval az előbbire tippelnék :)

(#24567) Cseri0058 válasza Veatta (#24564) üzenetére


Cseri0058
őstag

Köszi!

(#24565) SHiZUOKA

Elhivatottan duplázgatom, hogy talán egyszer meglesz a jagdpanther... :) egyébként tényleg ratyi tank...

(#24568) echterion válasza joergie (#24551) üzenetére


echterion
nagyúr

Hát, az event miatt nem tudtam megnézni (tegnap több, mint 3 órát szopatott a bdr, mire meglett a 20 kill), de ha valóban így van, akkor igen, megveszed, majd a kövi peccs előtt eladod és volt egy farmtankod ingyé'. :))

**********

(#24569) Angel1981 válasza jimmy74 (#24553) üzenetére


Angel1981
veterán

Úristen! :Y
Mi ez?!?!?!? :F
Kerüld el ezerrel!!!!!

#24562 Cseri0058: ez gyors volt, gratula! Még mindig sz*r? :P :D

[ Szerkesztve ]

(#24570) Attici


Attici
őstag

Sziasztok!
Már sok helyen olvastam utána, de mindenhol mást mondanak.
Melyiket érdemesebb most megvenni:a JagdPanther II-t vagy a Ferdinandot?
A JagdPanthert nagyon megszerettem, jó kis tank volt!

"Minden, ami a “DE” előtt elhangzik, lényegtelen."

(#24571) Remus389 válasza echterion (#24568) üzenetére


Remus389
veterán

a BDR az tök jó, én úgy vagyok vele, ha már megvettem, végigviszem

pontos és jó az ágyúja, páncelja szemből jó

szóval jó kis tekegolyó, bár hülyén néz ki

jó kis kárpótlás a D2-ért és a B1 ért

[ Szerkesztve ]

Már csak egy darab maradt!!! https://hardverapro.hu/apro/burson_v5i_dual_opamp-ok_2db_2/friss.html

(#24572) PR0JECTNR56 válasza csoki (#24566) üzenetére


PR0JECTNR56
addikt

Nekem sem volt sokáig elit, a 8.8cm-es L/56 nem volt kifejlesztve a használhatatlansága miatt, hiába volt meg az xp a Jagdpanther-re. ;)

(#24567) Cseri0058: Akkor hajrá, a mostaninál sokkal jobb lesz. :K

(#24573) KisApám


KisApám
addikt

Van most egy Sturmpantzer II tüzérségem.

Baromira nem tudom használni. Most kezdtem bele.
Berakott egy városba. Ott meg aztán lődöztem arra, amerre messzire láttam az ellent, de a távolság felmérése hogy megy?

No meg csak akkor "rögzíti" az ellent, ha véletlenül rálátok?
Messziről nehéz, házak mögül.

̿ ̿ ̿ ̿ ̿'\̵͇̿̿\з=( ͡ °_̯͡° )=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿ ̿ ̿ ̿ ... ... Memento Mori

(#24574) Cseri0058 válasza Angel1981 (#24569) üzenetére


Cseri0058
őstag

Köszi!
Igen még mindig de már kezdem megszokni... :D

(#24572) SHiZUOKA

Hát remélem is :)

(#24575) Enzolord válasza Cseri0058 (#24562) üzenetére


Enzolord
addikt

Most akartam megkérdezni, hogy milyen a 110, de a rratyi jelzőből nem sok jóra számítok..:)

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#24576) Djuree válasza KisApám (#24573) üzenetére


Djuree
félisten

shift gomb és lőn világosság...isten nézet forjeva! :C

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#24577) KisApám válasza Djuree (#24576) üzenetére


KisApám
addikt

Köszi.
Tudsz még valamit ebben segíteni?

̿ ̿ ̿ ̿ ̿'\̵͇̿̿\з=( ͡ °_̯͡° )=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿ ̿ ̿ ̿ ... ... Memento Mori

(#24578) emre válasza Enzolord (#24575) üzenetére


emre
veterán

Akkor olyantól kérdezz aki ért is hozzá.

110 replay kHares-től QB tolmácsolásában

A link már az eredményt mutatja, vissza kell ugorni az elejére, ezzel kezdődik a videó.

[ Szerkesztve ]

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#24579) nihill válasza KisApám (#24573) üzenetére


nihill
őstag

Házak között szívás a tüzérség, ezzel nincs mit kezdeni, majd ha olyan pályán leszel ami nyílt terep, ott nem lesz gond. Régi szép idők :)

Egyébként nem kell közvetlenül látnod az ellenséget, a Shift gombbal célzó nézetet lehet váltani.

(#24580) KisApám válasza nihill (#24579) üzenetére


KisApám
addikt

Köszi...

DE azért elsőnek látni így állat a játékot állat!!! :DDD

̿ ̿ ̿ ̿ ̿'\̵͇̿̿\з=( ͡ °_̯͡° )=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿ ̿ ̿ ̿ ... ... Memento Mori

(#24581) Enzolord válasza emre (#24578) üzenetére


Enzolord
addikt

:R
Ok, csak nem ismerem a Srácot.. Fenn van fórumon? :)

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#24582) emre válasza Enzolord (#24581) üzenetére


emre
veterán

Itt nem tudom, de az SG-n néha irogat.

Egyébként én is húzom a 110-et de mivel csak most lesz meg rá as legjobb löveg még nem akarok véleményt alkotni.

[ Szerkesztve ]

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#24583) Cseri0058 válasza emre (#24578) üzenetére


Cseri0058
őstag

Mert én aztán nem értek hozzá...végülis nekem megvan a tank de biztos nem értek hozzá...megvan az ász de biztos csak szerencsém volt nem úgy mint a videóban ahol egy is3 hátulról nem tudja szétlőni...

(#24584) emre válasza Cseri0058 (#24583) üzenetére


emre
veterán

Te elég rapszodikusan állsz hozzá.
De nem úgy értettem, hogy nem értesz hozzá, hanem olyant kell keresni aki ki tudja hozni belőle a maximumot.
Nekem is van pár ász medálom, de a többségéhez megfelelő ellenfél is kellett.

[ Szerkesztve ]

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#24585) KisApám válasza KisApám (#24580) üzenetére


KisApám
addikt

Azért annyiban rossz, hogy eddig amióta megvan az a Sturmpanzer II, 6-ból 5 alkalommal kikaptunk.
Nem tudok ott lenni segíteni, az az artillery meg minimálisat sebez a Tier V tankok ellen.
Rossz nézni miket csinálnak jó páran csata címszó alatt...

̿ ̿ ̿ ̿ ̿'\̵͇̿̿\з=( ͡ °_̯͡° )=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿ ̿ ̿ ̿ ... ... Memento Mori

(#24586) Enzolord válasza emre (#24584) üzenetére


Enzolord
addikt

Megnéztem, elég szépen lehozta a meccset...
De itt is szépen asszisztáltak hozzá..:)

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#24587) dfsz34 válasza Remus389 (#24571) üzenetére


dfsz34
őstag

Gondolom a BDR nagy ágyújára gondolsz, de addig eljutni kb 14k xp. Mivel már így is be kellett dobnom 5k szabad xp-t, mert azt az undorító B1-t nem voltam hajlandó tovább húzni, ezért stock állapotban kezdtem. Nagyon gyengék azok az első két ágyú. Az első kettővel kellett a 20 killt megcsinálnom és befontam a hajam, pedig nem hosszú, mire meglett. Mér arannyal is alig tudtam sebezni a T1-t például, ha az elejét mutatta és be volt forgatva. Tudom, hol a gyenge pontja, de vagy nem oda megy vagy nem tudom mi történik, mert nem sebez csak nagyon ritkán.

Volt már 6 killem egy jól sikerült csatában, mert mindenki az oldalát mutogatta, de az utolsó tankkal egy T1-el nem bírtam. Ellőttem rá az összes aranyamat, pattogott mint a fene. Szerencse brutál nagy noob volt, mert össze vissza lőtt, ki-be ugráltam ez meg ahogy betöltött már lőtt is, néztem is hogy wtf, de ha ennyit tud, hát ennyit tud. Ott rimánkodtam a chat-ban a két "mesterlövész" TD-nek, akik bokor mögött lapultak, hogy jöjjenek már b....k meg segíteni, legalább annyit mozduljanak, hogy rálássanak a T1-re, mert az innen nem fog elmenni, amig én vagy ő az összes töltényünket el nem lőttük, de aztán az egyik TD megkönyörült rajtam és nagy büszkén kilőtte a T1-t, aki észre sem vette, hogy hátulról lövik :)

A nagy ágyúja a BDR-nek már biztosan jobb lesz. Én is azt csinálom egyébként ilyenkor, ha már megvettem a tankot, akkor kifejlesztek vele mindent és csak utána adom el.

(#24588) PR0JECTNR56


PR0JECTNR56
addikt

Jagdpanther II + 12.8cm = móka, kacagás.

(#24589) emre


emre
veterán

WN8 formula

Ha érdekel a saját értéked a linkben írd át a nevet a saját nick-edre!

(#24586) Enzolord
Azért 7k felett sebzés, meg 5k feletti bekapott nem semmi, ehhez nem csapat kell hanem skill.

[ Szerkesztve ]

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#24590) joergie válasza emre (#24582) üzenetére


joergie
őstag

eszeveszettjó a 110 a saját ágyújával. messze a legjobb a winratem vele tier8ba, pedig nem platoonoztam. ugy mozog mint egy med, úgy lő mint egy med, az ágyú is úgy viselkedik, a penje rendben van, már már heavy-s, a páncél ugyszint heavis. egy igazi frontline badass :)

Egy bizonyos szint fölött nem süllyedünk egy bizonyos szint alá.

(#24591) Vitiris


Vitiris
aktív tag

Mjolnir+Melty hybrid by Vitiris!

A melty célkereszt jelentősen átdolgozva!

Ha érdekel!

(#24592) echterion válasza Remus389 (#24571) üzenetére


echterion
nagyúr

Igen, amúgy szerintem is jó tank ez (pláne, ha meglegy a nagy ágyúja), csak ugye rá voltam görcsölve arra a 20 killre, amit elég nehéz úgy megcsinálni, hogy közbe ne az legyen, hogy nézem a célpontot és várom, hogy valaki leszedje a hp-ját 100 környékére, hogy az uccsó lövés az enyém legyen és a csapat hasznára is legyek. Sajna alapból csak a közepes ágyú volt meg, a nagy csúzlihoz az xp nem lett meg addig, míg kijött a 20 kill.
Ráadásul 6-8 killről úgy maradtam le, hogy vagy kilőtt a delikvens fél mp-cel az én lövésem előtt, vagy maradt neki 1-15-ig valamennyi hp-ja és kilőtte előlem valaki.

(#24587) dfsz34: Én már közben elkezdtem készülni a következőre, így most a t4-es orosz és amcsi td-t is megvettem, hogy a hétvégéig ki legyen fejlesztve a t5-ös. Más nincs csak 20k free-m, így előre kell gondolkodnom. Eddig a három közül ez ment a legnehezebben, igaz, itt a bdr előtti fémhulladékokkal sokat kellett szenvednem, korábban ezeket free-ből megúsztam.

[ Szerkesztve ]

**********

(#24593) Bingisz válasza emre (#24589) üzenetére


Bingisz
addikt

A szintek itt is ugyan úgy vannak? (1200 felett zöld, 1500 felett kék, 1800 fölött unicum?)

(#24594) Djuree:

Igen, megéri nagyon!

[ Szerkesztve ]

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#24594) Djuree


Djuree
félisten

mit gondoltok, érdemes az isu nagypuskájára elverni a free xp-t?

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#24595) dorka16 válasza Djuree (#24594) üzenetére


dorka16
aktív tag

Én már bánom, hogy nem arra tartalékoltam.

(#24596) nyunyu válasza Djuree (#24594) üzenetére


nyunyu
félisten

mit gondoltok, érdemes az isu nagypuskájára elverni a free xp-t?

Lanctalp XPjet is kalkulald bele, anelkul nem lehet felrakni a BL-10-et.
Esetleg vehetsz extra felfuggesztest 500k creditert, de akkor ideiglenesen lemarad a periszkop a rammer+EGLD mellol.

[ Szerkesztve ]

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#24597) Kean_Sorbo


Kean_Sorbo
őstag

Nagyon kegyes velem mostanában a Wot.

Amióta meg eladtam az ISU-152-es papírkutyát, a túlélt csatáim aránya drasztikusan megnőtt. A 704-es elég veszedelmes szemből. Városban is nagyon lehet vele a meglepetést osztogatni.

A másik, hogy a BL-10 ezen teljesen másképpen viselkedik. Sokkal pontosabb, gyorsabban is tölt valamivel. Nagyon kevés megy a célkereszt mellé.

Vasvellával nem lehet szilvát aszalni!

(#24598) dfsz34 válasza Djuree (#24594) üzenetére


dfsz34
őstag

A szabad xp nagyon értékes, inkább verj el kreditet a troll ágyú arany lőszerére és úgy fejleszd ki, mert az még ebben a tierben is tud csúnyákat alkotni.

Inkább tier9-ben szokás szabad xp-t használni, mert ott a legtöbb tank használhatatlan a tizesek ellen stock állapotban, mondjuk pont az obj704 a kivétel, mert megkapja az ágyúját az isu-tól és az jó még a magasabb tier-ben is (de természetesen az isu nem op :) a wg szerint), de a többségnek kell a szabad xp, mint a falat kenyér.

Ezta rühes BDR-t, már nem bírtam tovább, hogy a középső ágyú mekkora sz.r (mert ilyen 100-200 xp-s csatáim vannak vele zsinórban) és rááldoztam 1000 szabad xp-t, de nem néztem a teherbírást, ami még erősített felfüggesztéssel sem elég, arghh, most farmolhatok 2,5k-t ezzel a mocsok löveggel.

[ Szerkesztve ]

(#24599) dorka16 válasza Kean_Sorbo (#24597) üzenetére


dorka16
aktív tag

Az összes most használt tankom 50% felett van. ISU? 33%. Eleinte arra gondoltam, hogy a kicsi ágyú miatt van de nem. Egyszerűen rengetegszer lövéshez sem jutok. Vagy 1-2 lövés után meghalok. 8-as TD-hez képest tényleg papír.

(#24600) dfsz34 válasza dorka16 (#24599) üzenetére


dfsz34
őstag

Majd hozzászoksz a WR hullámzásához, főleg magasabb tier-ben, ahol egyre kevesebb az adott tank súlya a csapatmunkához képest. A csapat teljesítménye meg leginkább az odasorolt noobok éppen aktuális tevékenységétől függ leginkább, azaz ha két perc alatt elhullik 5-6 tank, akkor utána már vért kell izzadni a győzelemért, ha összejön egyáltalán, de ez fordítva is megtörténik, mikor az ellenség rohamozik. Ez kb olyan, mint az obj268 reklámfilmjében, ami egyébként szenzációsan jó, de az a tank roham, amit az obj nyugodtan vár a bokor mögött, hát nem éppen életszerű. Pont arra gondoltam, hogy a noobok szoktak ilyen őrült módon rohamozni, tehát mégis előfordulhat, ha van 5-6 ilyen noob, aki begőzöl :)

Alacsonyabb tierben lehet még esetleg alkotni egyedül is valamit, de feljebb ez már nem működik. Meg a játék biztosan manipulálja a "véletlen" eloszlást, mert tényleg véletlen számsorozat esetén nem lehetnének ismétlődő minták, legalábbis nem ilyen gyakran és nem mindenkinél, ezt bele kell kalulálni és ha egy tankkal éppen nem megy, nem szabad erőltetni, akokr jöhet a szabad xp, mint megváltás, több aranylőszer vagy egyszerűen csak parkoltatni a tankot kis időre.

Az ISU egyébként akárki akármit is mond a tipikus sniper tank. Nagy távolságból kell vele operálni, már csak a hosszú töltés ideje miatt is. Nagyon lomha, a fronját nem lehet rejteni és tier7 már belövi a jobb oldalát felül, ezért akik azt tanácsolják, hogy nosza rohamra vele, azoknak elgurult a gyógyszere. A pro játékosok is mindig több tankkal mennek együtt, mert a SU/ISU-nak semmi esélye egy gyorsabb tank ellen, ha megkerüli, de még idesorolnám a 704-t is. A 268 már nem, az igen, az gyors tank, ott már megy a manőverező harc is és akár magában elintézheti a dolgot.

Magasabb tierben sokkal több tudás és gyakorlat kell, hogy az ember bele tudjon szólni a harc menetébe és a saját javára tudja fordítani. A kulcs a minél hamarabb minél több sebzés kiosztása, illetve a minél több sebzés minél kevesebb bekapottal szemben, ami isu-val úgy történhet, hogy ismeri az ember a pályát és hogy mikor mi szokott történni, ha éppen erre vagy arra megy a siemka horda, aztán ha van jó leshely, ahonnan ki lehet nagy sebzést osztani, akkor oda kell menni és nem mindig, de általában bejön.

Az ilyen hullámzás teljesen természetes, ha esetleg nagyon nagyon jó valaki egy adott tankkal, akkor valamennyire tud ezen kicsit javítani, de jobb inkább elfogadni.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.