Hirdetés

2024. március 19., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#29001) Strauss


Strauss
senior tag

Na jól van befejeztem mára , kemény 42% ( 8.8 óta ezexerint nagyon sokat felejtettem ) - os teljesítménnyel... röhej ez a 8.9 , remélem pár nap és a soxarszobanövény eltűnik...

" a parlamentben demokrácia van - kő- papír-ollóval döntenek el mindent - Igaz Viktor használhat flexet is - "

(#29002) Cingáriusz


Cingáriusz
őstag

A wot tud 2560x1080-as felbontást?

(#29003) PAtr0n válasza bullseye (#28984) üzenetére


PAtr0n
addikt

Fasza! De legalább a kérdéseim 30%-ára kaptam valamiféle csonka választ. Neked köszi, a többi lusta meg vegye be. Ez itt már rég nem fórum, hanem észosztás. Tisztelet a kivételnek...

"Ne sikeres ember próbálj lenni, hanem értékes"

(#29004) Bingisz


Bingisz
addikt

Hmm....

Ennek az Ob 140-nek miért ilyen sok a láncjavítási ideje?
A T54 lánca még le se esett, de már meg is volt javítva. Itt meg 6 másodperc javítási idő? :U :W

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#29005) Cingáriusz válasza PAtr0n (#28983) üzenetére


Cingáriusz
őstag

Magával a tankkal kapod a garázshelyet.
En tier5-nél kezdtem az új td ágat. Iszonyatosan lapulni, bújkálni kell vele. Ha észrevesznek lényegében véged van. Közepes 8.8-as gunt használom. Elmegy. Ha tudsz rejtőzködni a háttérben és úgy osztani, akkor jókat lehet damage-elni. Nekem második nap meglett a tank ász tier 5-bem.

[ Szerkesztve ]

(#29006) Jo33by válasza nyunyu (#29000) üzenetére


Jo33by
tag

Kösz a választ! Korrekt volt.
Minek adják ezt a csokit meg kólát, a múltkor meg automata poroltót adtak, fel sem használtam egyiket sem. Nem észrevehető amit dob a játékon. Legutóbb vettem féláron üzemanyagot de többet se veszek. Igazából nem dob akkorát a gyorsaságon. T34-et akartam gyorsítani, picit mintha gyorsult volna de nem üzlet ez. Aztán amikor elfogyott akkor átállt magától venni. Várom várom mikor fogy már el, már éreztem hogy amit vettem el kéne már foggyon, egyik csata után látom már magától veszi 5K-ért. Gyorsan lelöttem kész csőd. Na ezt ha eljátszotta volna az automata poroltóval amit aranyért adnak szívbajt is kaptam volna hogy az aranyam csak fogyassza, meg se kérdezte vehet e.

(#29007) Jo33by válasza Cingáriusz (#29005) üzenetére


Jo33by
tag

Álcás legénységet rakjál a tankba és még plussz a hálót is tedd fel nekik. Én most a Grilléről az álcára kihúzott legényekkel akarok a húzentróger ágon nyomulni. Mardel 3 ahol tartok.

(#29008) Cingáriusz válasza Jo33by (#29006) üzenetére


Cingáriusz
őstag

A csoki most egy akció keretében jár minden tankhoz az első napi győztes csatáért. +10%-ot dob a legénység képességpontjain ha bepakolod a fogyóeszközök egyike helyett. Többnyire cw-n lehet hasznos.
Az automata tűzoltó cw-re szinte kötelező és nagyon hasznos.
A jobb üzemanyag minden meccsen elfogy és újat kell tenni. Változó, hogy melyik tanknál mennyire érezhető a hatása. Egy T95-nél pl. nem dob annyit, hogy legyen értelme.

(#29009) Cingáriusz válasza Jo33by (#29007) üzenetére


Cingáriusz
őstag

Minden álca fent van de sajnos így is hamar kiszúrják. Legbiztosabb ha jól az arcvonal mögött marad az ember ha lehet.

(#29010) Cingáriusz válasza Bingisz (#29004) üzenetére


Cingáriusz
őstag

Ugyan az a legénység van benne átképezve, 100%-os alapképességgel?

(#29011) Bingisz válasza Cingáriusz (#29010) üzenetére


Bingisz
addikt

3 skilles legénység van benne 100% repair skillel.

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#29012) Cingáriusz válasza Bingisz (#29011) üzenetére


Cingáriusz
őstag

Van nekem is 140-esem. Ezek szerint ennek a tanknak ez a sajátossága. En mondjuk magyon szeretek menni medekkel (140, 62A, Leo1), főleg falkában. Brutális pusztítást tudnak végezni.

(#29013) Mister_X


Mister_X
nagyúr

Hali,

Kínai tankoknak mi az erőssége? Most kezdtem el nemrég játszani, valahogy nem akarok egyelőre "mainstream" tankokkal nyomulni (bár már kezd elegem lenni, hogy a Howitzeres T18-aknak általában egy lövés vagyok).

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#29014) PAtr0n válasza Cingáriusz (#29005) üzenetére


PAtr0n
addikt

Köszönöm a kielégítő választ! ;)

"Ne sikeres ember próbálj lenni, hanem értékes"

(#29015) #43783936 válasza Mister_X (#29013) üzenetére


#43783936
törölt tag

A type 34-ig finom ki scoutjaik vannak.
A 34-et valahogy túléltem.
Az 58 egy használható med, ráadásul onnan lehet kifejleszteni az első nehézvasat az is-2-őt.
Jelenleg a t-34-1-et nyúzom, az is-2 stock ágyújával.
Az elmúlt 3 napban 2 tankász jött össze vele.
Mókás látvány, amikor a az első lövése betalál, és az ellenfél heavyje elkezd tolatni a meglepetéstől. :DD

(#29016) Mister_X válasza #43783936 (#29015) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Nekem még csak a 2-es és 3-as szintű kínai tankok vannak meg, hát nem vagyok elájulva. Lehet azért, mert folyton LVL5-ösökkel sorol össze és a Panzerek meg Hetzerek ellen nem sokat érek. De a Pzkfw II C-k sorozatlövő ágyúi ellen vicces menni, mert kb mind lepattannak vagy csak lánctalpat sértenek. És azért az ágyúm se gyenge. De nagyon piszok lassan akar összejönni a 3200TP a Stuartra :O

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#29017) #43783936 válasza Mister_X (#29016) üzenetére


#43783936
törölt tag

Csigaszem és álcaháló a megoldás.
Mivel könnyűtank vagy, ezért felderítőnek dob be.
Annyiban jó, hogy ha valaki sebzi az általad felderített ellent, akkor abból te is kapsz lóvét és xp-t.
Nekem volt nem egy olyan csatám, hogy egyet sem lőttem, és mégis összejött egy valag lóvé és xp, mert én voltam a többiek szeme. :DD
Nem láttam értelmét szétlövetni magam a semmiért, és meghúztam, magam. :)

(#29018) Linkin


Linkin
senior tag

T-34-1-re milyen felszerelést rakják?
Én célzás töltésgyorsító és vizes lőszertartóra gondoltam

Wot csatornám:https://www.youtube.com/channel/UCu5WdaeI6J16mxqAjlAfHyQ

(#29019) Mister_X válasza #43783936 (#29017) üzenetére


Mister_X
nagyúr

De az a gáz, hogy az tankelhárítók és a nehéztankok is gyorsabbak nálam... Most kipróbáltam a brit oldalt, a Cruiser Mk III-mal sokkal könnyebb felderítősdit játszani. És nehezen is találnak el, mert lényegesen gyorsabb.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#29020) #43783936 válasza Linkin (#29018) üzenetére


#43783936
törölt tag

Töltésgyorsító + célzásgyorsító (nagyon lassan céloz a nagypuska) mellett én még csigaszemet szoktam feltenni. Ha nagyon a tápláléklánc aljára tesz be, akkor elmegyek scoutolni.

(#29021) Sanya


Sanya
nagyúr

ezt a csapattárs-ellenséges fordítást a helyesírást nem tudó fordítóink, vagy a wargamers rontotta el?
nagyon idegesít, amikor ellenségként titulálja a rendszer az elhullott csapattársaimat...

A bortól bolondokat gondol az ember, DE A PÁLINKÁTÓL MEG IS CSINÁLJA!!!

(#29022) emre válasza PAtr0n (#29003) üzenetére


emre
veterán

Szerintem az a lusta aki nem képes a keresőt megfelelően használni és adott esetben 2-3 oldalt elolvasni.

Részemről az ilyenek ne is számítsanak válaszra!
Szóval a sajátodat is bekaphatod.

A győzelemről megtanultuk hogy a részvétel a fontosabb, a vereség is fizet szépen és a győztes sokkal fáradtabb.

(#29023) Strauss válasza #43783936 (#29015) üzenetére


Strauss
senior tag

...hogy csináltad azt a 2 tank ászt? :P

" a parlamentben demokrácia van - kő- papír-ollóval döntenek el mindent - Igaz Viktor használhat flexet is - "

(#29024) csaba17


csaba17
senior tag

valaki erre?
azt már észrevettem hogy csata után mikor vagy nyerünk vagy bukunk utána dob ki semmi hiba nélkül.
tegnap 6x dobott ki a kb 5 óra gém alatt...
ezek a modok vannak fent:
Vit_afterbattle_stat_0.8.9_V2
vit_mod_deggies&melty_hybrid_8.9_V1_scroll
illetve ez de saját configgal: Aslains_XVM_Mod_v.3.0.0_89
másnál nem csinál ilyet?

(#29025) #43783936 válasza Strauss (#29023) üzenetére


#43783936
törölt tag

Sand riveren.
Az a pálya fekszik nekem.
Támadásban hegyre fel, majd amikor megjöttek a tdk, akkor le elé a kis dombra.
Amikor ott fölösleg voltam, akkor elmentem a túlvégre a hátbakerülő ellent szivatni amíg meg nem jött a segítség.
Utána pedig rohanás elintézni az ellen két artyját.
A megmaradt egy szem kv1st a két tdnkre és egy medre hagytuk, amikor elmentünk az artykért..
Hiba volt, mert azok csak távolról ijesztgették.
A végén amiatt az egy miatt buktuk el a partit, mert nem volt időnk kilőni.
Kb 5 másodperc kellett volna, mert már szűkült a célzóköröm az oldalán.

A másik is ezen a pályán volt, de az csak sima noobirtás.

(#29026) Zeratul válasza Cingáriusz (#28998) üzenetére


Zeratul
addikt

Önmagában nem az XVM prociterhelése okozza FPS esést hanem a szerveroldali lagot növeli, azzal meg egyenes arányban van az FPS.

(#29027) csapee válasza #43783936 (#29025) üzenetére


csapee
senior tag

Szerintem arra gondolt, hogy egy tankkal hogy lett meg ket tankasz (biztos hogy nem az utvonaldra:) )

Csapee

(#29028) dfsz34 válasza #43783936 (#29025) üzenetére


dfsz34
őstag

khm, a kérdés arra irányult, hogy a tank ászt csak egyszer lehet megszerezni egy tankkal :D

(#29029) Vitiris


Vitiris
aktív tag

Az elvi megoldás a kidobásokra!! Hogy az XVM-ben kikapcsoljátok a HANGÁR pinget.

hangar.xc

a pingservers környékén van egy enable=true ezt kell false-ra állítani!
Valamiért megdobja majd az FPS-t is :)

Orosz fóromon foglalkoztak vele!

[ Szerkesztve ]

(#29030) fényelőkész


fényelőkész
csendes tag

Üdv mindenkinek: Kb 3. napja nem tudok belépni a játékba.Folyamatosan azt írja,h frissítse a kliensét. :W Ez eddig automatikusan történt,valami változott vagy egyszerűen csak szerver hiba lehet.Előre is köszönöm.

(#29031) belaazallat válasza Vitiris (#29029) üzenetére


belaazallat
addikt

Hali!

Ezt egy kicsit pontosítanád, nem igazán értem mit hol kell keresni. Köszi!

"pingServers": {
// true - Enable display of ping to the servers
// true - показывать пинг до серверов
"enabled": false,
// Update interval, in ms
// Интервал обновления, в мс
"updateInterval": 10000,

Erre gondolsz?

"Ha valami el tud romlani, az el is romlik. Ha nem tud elromlani, akkor oda kell adni Bélának, és el fog... ;]" by peterkeT \__/ Online FPS nick: Celpont \__/ Minden út járható. ... Harckocsival! Hummer rulez!

(#29032) Vitiris válasza belaazallat (#29031) üzenetére


Vitiris
aktív tag

Erre de látom neked alapból false!
Hacsak noóincs még egy configod

(#29033) #43783936 válasza dfsz34 (#29028) üzenetére


#43783936
törölt tag

Bocs, akkor lehet hogy benéztem a korábbinál valamit. :R

(#29034) Angel1981


Angel1981
veterán

Jó reggelt Urak!

Valaki teljesített már novemberi missiont?
24 tank kilőve, 7 csata túlélve, de nem kaptam pénzt.
A 3 követelményből 2 ki is van pipálva, de mi a harmadik?
"finish one random battle"? :F

(#29035) Chris0321 válasza molex (#28988) üzenetére


Chris0321
addikt

Milyen pályán?

(#29036) dfsz34


dfsz34
őstag

Minél többet játszok a T71-el és a Hellcat-al, annál inkább látom, hogy a játék igazi csúcsa a magas(abb) tier könnyű tankok (a hellcatot idesorolom, hiába TD, sokkal inkább úgy kell használni, mint egy könnyű tankot csak van neki egy jó ágyúja a tierjében). Legalábbis érdekesség, izgalom, feszültség és úgy általában a játékélmény alapján.

Hamár tankász, a T71-re meglett a tankász és meglepett hogy kb 1500 xp alapján már meg is adta, pedig sokat látok belőle. Ezek szerint sokan még mindig a klasszikus spotolós scout tank szerint használják, aminek az arty nerf óta nincs értelme. A csapattársak sokszor olyan debilek, hogy csak álló célpontot képesek meglőni és gyenge pont ismeretlen fogalom nekik. Egy beforgatott nehéztankot alig bírják meglőni, mert nem jönnek rá, hogy esetleg akkor nekik kéne mozogni, hogy jó szögben lássanak rá, na mindegy is. A lényeg, hogy a spotolást el kell felejteni, mert maximum korai halál a vége értelmetlenül, mert nem kapok érte semmit. Maximum ha látom, hogy jó játékosok vannak a nagy tankokban, akkor esetleg megpróbálom.

Én először inkább passzív scoutolok, van rajta bino, álcaháló de coated optics is, tehát brutál látótávja van mindenhogyan. Ugyanaz a helyzet, mint a med tankokkal, az elején, amikor sok a tank, nem lehet normálisan taktikázni és mozogni és ki kell várni a megfelelő alkalmat. Utána vagy egyedül megindulok vagy csapódok a nagy tankokhoz és eljön a T71 ideje és a rendkívül izgalmas helyzeteké is. TD-t körbefutni, ellenfelet seggbe lőni csakhogy két példát említsek, mind a helyzetfelismerésről a rendkívül gyors döntésekről szól, egy hiba és halál, max kettő, annál több lövést nem bír ki.

Aki nem próbálta, nem tudja, hogy mit veszít. Ehhez a játékmenethez képest egy nagy nulla, amit a többi típussal össze lehet hozni. Még egy vesztes csata is tele van izgalmakkal és érdekes helyzetekkel.

Egymás után nem is szoktam háromnál többet menni vele, annyira töményen adagolja a témát és felmegy az adrenalin szint, úgyhogy le kell nyugodjak egy kényelmes kempeléssel.

Csak ajánlani tudom, mert szerintem valahol ez a játék csúcsa és ha belegondolok, hogy még sokat lehet fejleszteni a jelenlegi technikámon is, ahogy látom a pro játékosoknál, akkor azt kell mondjam, hogy aki tényleg játszani akar egy jót, annak mindenképpen kell egy T71, de a franciák is jók lehetne, azokat még nem próbáltam.

(#29037) Skyhunter


Skyhunter
senior tag

Ezt a halloween-es hangárt nem lehet kikapcsolni vhogy?

(#29038) csaba17 válasza Vitiris (#29029) üzenetére


csaba17
senior tag

nálam az xvm konfig fájlban nincs semmi ping meg szerver szó, szóval pl nálam nem ez a hiba :(
ma már 2x előjött mióta írtam...
illetve csak nagyon rég volt olyan xvm fent ami a garázsban kiírta a pinget.

(#29039) Petyus87


Petyus87
aktív tag

Hali mindenkinek!
Tudnátok linkelni olyan működő, tesztelt és kilépési hibákat nem produkáló XVM-et, illetve csata közben kijelzett sebzésszám modot?
Köszi előre is!

(#29040) Angel1981 válasza Angel1981 (#29034) üzenetére


Angel1981
veterán

No, mentem még egy random csatát, és megkaptam.
Nem egészen értem; a 24 kill és a 7 survive után "csak úgy" menni még egy csatát? :F

(#29041) Chris0321 válasza csaba17 (#29038) üzenetére


Chris0321
addikt

A hangár fájljában kerested? Ha új típusú az xvm konfigja akkor lennie kell benne.

(#29042) HungAryan válasza Sanya (#29021) üzenetére


HungAryan
tag

A "helyesírást nem tudó" fordító annyiban hibázott, hogy a "wargamers" megváltoztatta az adott rész szintaktikáját, de a régi rendszer maradt benn a fordításban.

A vagy előtt nem teszünk vesszőt, ha azonos mondatrészeket kapcsol össze ;) Illetve Wargaming.net az a "wargamers".

WT account: Cpt_Hungarian

(#29043) belaazallat válasza Vitiris (#29032) üzenetére


belaazallat
addikt

keresőbe beírtam a hangar.xc file-t, talált 5-öt, mindbe átírtam, erre minden egyes alkalommal a játék végén kidob.

ezért akartam volna pontosan tudni melyik hangar xc-t kell átírni.

Kezdem utálni ezt a modolósdit. Játszani szeretnék, nem pedig küszködni. :(((

"Ha valami el tud romlani, az el is romlik. Ha nem tud elromlani, akkor oda kell adni Bélának, és el fog... ;]" by peterkeT \__/ Online FPS nick: Celpont \__/ Minden út járható. ... Harckocsival! Hummer rulez!

(#29044) vhw válasza belaazallat (#29043) üzenetére


vhw
addikt

Én ezért végeztem a modokkal már az előző patch-nél, semmi kedvem sz@rakodni minden egyes frissítésnél.

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#29045) Motyi válasza Cingáriusz (#29002) üzenetére


Motyi
senior tag

Elvben tudja, de lehet kell kicsit vacakolni vele: [link] [link]

Én 2560 × 1440 -ben játszom, ott nincs gond (de lehet már a fentiek is javítva vannak, ki kell próbálni) :)

(#29046) csaba17 válasza Chris0321 (#29041) üzenetére


csaba17
senior tag

nekem csak 1 fájl van az xvm mappában, a res mod mappám belül sem találtam hangár fájlt.
annyi hogy amit használtam magában nem müködött, letöltöttem az asslain vagy milyen xvmet, az xvm mappa tartalmát rötöltem és bemásoltam azt az egy db konfig fájlt

(#29047) Kakumix válasza Angel1981 (#28958) üzenetére


Kakumix
senior tag

+1

Legyen szép napod!

(#29048) Chris0321 válasza csaba17 (#29046) üzenetére


Chris0321
addikt

A res_mods/xvm/configs/Aslain mappában van az a fájl. Ha kitörölted az egészet akkor nem tudom mi lehet a teendő. Nekem tetszik az Aslain féle beállítás mert van egy kis négyszög ami jelzi, hogy a játékos mennyire tapasztalt.

(#29049) Preda


Preda
aktív tag

Sose gondoltam, hogy ezzel lesz ilyenem is. Iszonyat papír gépek ezek az új cuccok.

(#29050) csaba17 válasza Chris0321 (#29048) üzenetére


csaba17
senior tag

nekem az az xvm túl színes, illetve csata alatt nekem bejön az hogy kiírja a játékos win6 számát a tank felett. ez a fajta nem ír ilyet.
am most egy fél órája kiszedtem azt a color message módot és még nem lépett ki...
most így hagyom és játszok, ha nem lép ki akkor az lesz a hibás.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.