Hirdetés

2024. március 19., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#201001) kchryss


kchryss
addikt

Iyouxin-nak megint van egy kihívása. Egyik nézője felajánlott neki 50$-t ha 50 csata alatt 3 markolja a T-50-et. Aztán egy másik néző fogadott vele, hogy ha 40 csatán belül sikerül neki akkor ő is ad 50$-t ha viszont nem sikerül neki akkor be kell festenie a haját pinkre. :D
Már nem sok csata van hátra, hogy kiderüljön kell-e festeni. ;]

Egyébként fájdalmas nézni ahogy a szokásosnál is több kezdővel teli 6-os szinten vadászik a fókákra. Csupa lila felszerelés, jó legénység, full prém lőszer, sokkal nagyobb tapasztalat, esélyük sincs ellene. Csomó csatában többet sebez mint a teljes maradék csapat együtt és olyan botok játszanak akik felé sem néznek amikor lövi őket.

[7:04:08] után kezdődő Kharkov csatát érdemes megnézni, szinte egyedül lehozta az egészet.

Aki jót akar nevetni az meg nézze végig ezt a csatát [9:34:04]-től. Miután meghal nézi a többiek játékát. Én beszartam a röhögéstől azon amiket csináltak. :D

Hogy tanulni is lehessen a posztomból, egy újabb zseniális fa döntős trükk: [klip]

Egyéb streamer hírek:
Daki tegnapi adás közben levágta a szakállát. Rá sem lehet ismerni. :D

(#201002) ooloo válasza kchryss (#201001) üzenetére


ooloo
őstag

"olyan botok játszanak akik felé sem néznek amikor lövi őket." Nekem nincs ilyen szerencsém ... :DDD

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

(#201003) kchryss válasza ooloo (#201002) üzenetére


kchryss
addikt

Azt a vicces csatát amúgy tényleg érdemes végignézni. Az a chito feldobta a napomat. :DDD

(#201004) phoenix1989 válasza kchryss (#201001) üzenetére


phoenix1989
őstag

nem azért de ez a zoommmolás véletlenül nem tartozik a csalások közé?? mert annak idején ha jól emlékszem azt olvastam ez csalásnak minősül. az én véleményem is az hogy csalás mert alapból a játékban nem lehet ennyire és valljuk be őszintén rohadt nagy előnyt ad mivel olyan tankokat is látsz hogy merre néznek akiket alap esetben nem. így pl ha meg akarna kerülni valaki azt alap esetben nem látnád hogy éppen tolat csak vagy feléd halad ezzel simán láthatod. arról nem beszélve hogy azt is előre megtudod nézni hogy 3 ház tömbbel arrébb merre néznek így könnyen megkerülheted őket.

(#201005) 3 válasza phoenix1989 (#201004) üzenetére


3
senior tag

Régen csalás volt, de már nem. Illene betenni alapfunkcióként.

Ha a moderátor indokolja a döntését, korrektül tegye. Vicc.

(#201006) 3 válasza phoenix1989 (#200997) üzenetére


3
senior tag

Nekem sem világos. Arra tippelnék, hogy valamelyik bokor bugos. Gyakorlóban ki lehet deríteni.

Ha a moderátor indokolja a döntését, korrektül tegye. Vicc.

(#201007) phoenix1989 válasza 3 (#201005) üzenetére


phoenix1989
őstag

Szerintem nagyon nem kellene betenni. Tiltolistan lenne a helye.

(#201008) ooloo válasza phoenix1989 (#201007) üzenetére


ooloo
őstag

Miért is ?

Bocsi ... 3 hozzászólással feljebb a válasz .

Aki akarja letöltheti .... mindenkinek elérhető .
Ha ad is helyzeti előnyt , a szőke bestia enélkül is fergeteges játékos .

[ Szerkesztve ]

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

(#201009) kchryss válasza phoenix1989 (#201004) üzenetére


kchryss
addikt

Régebben volt amikor aslain kivette a modpackjából, mert nem volt tisztázott, hogy lehet-e használni, azóta ha jól tudom ezt már tisztázták és jelenleg lehet használni.

Nem nagyon követem a konkrét tiltólistát mod-ok tekintetében mivel alig használok modokat amit használok azok meg sosem lesznek tiltva, mert semmi befolyása nincs a csatára. Én ezeket használom: szerver váltó hogy ruszki szerveren is játszhassak, battle hits amivel meg tudom nézni csata után hogy hol lőttek be vagy hogy hogyan pattantam az ellenfélről és gunmark mod amikor kiválósági jelet húzok.

Zoom out mod engem nem érdekel. Én nem használom, de ha engedélyezett és más használja akkor használja nyugodtan. Ad előnyt, de nem olyan sokat amitől felhúznám magam. Főleg úgy hogy ha jól tudom a lövegirányjelző mod ami a minapon jelzi, hogy ki merre néz is legális jelenleg. Én azt sem használtam soha, pedig az 100x nagyobb előnyt ad mint a zoom out.

(#201008) ooloo
Ma majdnem pink lett a szőkéből. :)
35 csata kellett neki 0-ról 95-ig vinni.

[ Szerkesztve ]

(#201010) ooloo válasza kchryss (#201009) üzenetére


ooloo
őstag

"Főleg úgy hogy ha jól tudom a lövegirányjelző mod ami a minapon jelzi, hogy ki merre néz is legális jelenleg" Ez már tiltott .... az ASLAIN sem tartalmazza . Azt hiszem .

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

(#201011) kchryss válasza ooloo (#201010) üzenetére


kchryss
addikt

Mint írtam nem követem figyelemmel, sosem használtam. Örülök neki ha már tiltott.

(#201012) vJokka válasza kchryss (#201001) üzenetére


vJokka
aktív tag

A Tigris a dombon keresztül próbálta meglőni az LT-t, 4-5 próbálkozás után megunta és megindult mint a lovasság :D

"I'm Gonna Sine Yo Pitty on da Runny Kine!"

(#201013) Swinegod


Swinegod
őstag

A WG amúgy nem akar kezdeni valamit a feketelyukakkal ami a kocsiknak kerék helyett van? Már nem először eszi meg a T30-am lövését az a szar és már kezd nagyon felkúrni, hogy ilyen 15-20% eséllyel csak azt mondja a kerék bármilyen tank bármilyen lövedékének, hogy "nem" és csak megeszi. Mert kocsi

Huawei Mate 9 | Custom PC | Acer Nitro 2016 17.2" || Steam: swinegod

(#201014) Imilenni válasza Swinegod (#201013) üzenetére


Imilenni
addikt

Ha már 3 kerék szar neki, szinte irányíthatatlan, és nagyon lelassul.

Press "F" to pay respects.

(#201015) Barret001 válasza kchryss (#201001) üzenetére


Barret001
addikt

T-50 egy űber jó tank! Simán megcsinálhatja a 3 markot rá.Mozgékony,pontos,gyorsan tölt.

(#201016) ooloo válasza Barret001 (#201015) üzenetére


ooloo
őstag

Csináld utána ... ;]

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

(#201017) phoenix1989 válasza ooloo (#201008) üzenetére


phoenix1989
őstag

Soha nem neztem még ezt a sracot nem is izgat. Nem azt allitottam hogy csal csak nalam ez mar nem fer bele. Bőven ad akkora elönyt szerintem mint az iranyjelzo. a velemenyem tovabbra is az hogy tilto listan lenne a helye. A jatekot megterveztek, hozzuk ki abbol a legtobbet amit kapunk.

(#201018) ooloo válasza phoenix1989 (#201017) üzenetére


ooloo
őstag

Az én véleményem szerint ez még belefér . Vannak ennél sokkal bosszantóbb dolgok is a játékban . Amíg legális volt , hogy merre néz a kályhacső ,addig én is használtam . Annyira minimális és helyzetfüggő volt az előnye - ha lehet ilyet mondani - , hogy annyit ért mint halottnak a csók .

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

(#201019) Dobi 562 válasza kchryss (#201001) üzenetére


Dobi 562
addikt

Jok ezek a Twitch-es osszefoglalok, abba ne hagyd a posztolasukat! :R

Megneztem azt a csatat, ahol felborult Iyouxin... :DD

(#201020) Swinegod válasza Imilenni (#201014) üzenetére


Swinegod
őstag

1500 kredites kis javító készlet >>>> 7200 keredites Jpz E100 HEAT

Huawei Mate 9 | Custom PC | Acer Nitro 2016 17.2" || Steam: swinegod

(#201021) wwenigma válasza Dobi 562 (#200989) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Nem azokrol beszelek de nice try.

-----

Tegnapi nap, érdekes vót...ki kell hajtani az embernek a belét ennyi piroska között...

...és még akkor se biztos hogy összejön. :/

[ Szerkesztve ]

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#201022) dethroner


dethroner
veterán

Sziasztok!
Vásárlás előtt a prémium tankokat ki lehet valahogy próbálni?

A hét vezért feltámasztják majd ha legközelebb is győznek. DNS-üket lombikban őrzik, és Tóth Gabi szüli meg őket!

(#201023) Barret001 válasza dethroner (#201022) üzenetére


Barret001
addikt

Szerinted akkor hányan vennék meg? :D

(#201024) Barret001 válasza ooloo (#201016) üzenetére


Barret001
addikt

Idézem magam: " Simán megcsinálhatja a 3 markot" Ebbél sokkal hulladékabb tankokkal is megcsinálják.

(#201025) Swinegod válasza dethroner (#201022) üzenetére


Swinegod
őstag

Néha kapsz random meg bizonyos dolgok után 10 meccs erejéig meg vagy X órára prémtankokat, nekem a TS 5-ből még van 8 meccs pld

Huawei Mate 9 | Custom PC | Acer Nitro 2016 17.2" || Steam: swinegod

(#201026) dethroner válasza Barret001 (#201023) üzenetére


dethroner
veterán

Nem tudok dönteni a T26E5 P és az AMX M4 49 L között.
De ha tényleg nem lehet tesztelni, kipróbálni, akkor minden esetben a prémium vásárlás egyfajta lutri?

A hét vezért feltámasztják majd ha legközelebb is győznek. DNS-üket lombikban őrzik, és Tóth Gabi szüli meg őket!

(#201027) ollie válasza dethroner (#201026) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Így van, lutri sajnos. Szerintem amúgy jobb a Patriot, több helyzetben használható, majdnem med mozgékonyságú, a kupoláját szinte nem lehet belőni, A franciának van egy hatalmas kupolája, amit minden bevisz, és csak frontálisan ér valamit a páncélja (a Patriotnak is, de nagyszerűen tudsz hulldownban harcolni).

***

(#201028) dualface válasza dethroner (#201022) üzenetére


dualface
tag

Azokat amiket a tech tree-ből meg tudsz venni, azokat a teszt szerveren elvileg ki tudod próbálni, ha van elég arany rá.
(már elég rég jártam utoljára tesztszerveren, 10k aranyat szoktak adni)

(#201029) jr1994 válasza dethroner (#201026) üzenetére


jr1994
addikt

M4 49 megvan, szerintem jó tank. Nem olyan egyszerű eltalálni azt a kupolát, csak közvetlen közelről. T26E5-öt most fogom hamarosan megszerezni a referal programmal, szerintem hasonlóan erős lehet. Teszt szerveren ki tudod próbálni ami bent van a tech tree-ben.

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#201030) Greentea válasza ollie (#201027) üzenetére


Greentea
senior tag

+1

2x2 néha 5

(#201031) ooloo válasza Barret001 (#201024) üzenetére


ooloo
őstag

Tehát azt mondod , hogy 35 csata alatt elérni a 95%-ot semmiség a T50 esetében ? Jó a cucc amit szívsz ... adhatnál nekem is . ;]

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

(#201032) 3 válasza phoenix1989 (#201017) üzenetére


3
senior tag

Szerintem többen is rosszul álltok hozzá. Bizonyos tereptárgyak közelében használhatatlanul kevés a gyári zoom out. Ezért, plusz a csatatér jobb általános áttekinthetőségéért a játéknak eleve engednie kellene, hogy a játékosok a mostaninál legalább háromszor messzebbre kizoomoljanak. És ha már kamera, visszajátszáskor kellene lennie legalább egy alap szabad kamera nézetnek (mint a Frontlineban), de a Carmageddonéhoz hasonló felület sem lenne ördögtől való.

Ha a moderátor indokolja a döntését, korrektül tegye. Vicc.

(#201033) Jokerdapro


Jokerdapro
senior tag

Egy kis kacagás az orosz barátoktól : [link]
Az állandóan felmerülő "méé szpottóóót ki?" kérdésre egy kis segítség 12.55-nél.

:DDD :DDD :DDD

(#201034) dethroner


dethroner
veterán

Kösz a véleményeket, eddig még nem egyértelmű hogy melyik 8-es nehéz tankot fogom választani. Ha egy másik nézőpontból közelítem meg, vagyis mindkét tank ugyanúgy keres azonos csata esetén? Vagyis a Patriot és a Liberté ugyanannyit hoz?

[ Szerkesztve ]

A hét vezért feltámasztják majd ha legközelebb is győznek. DNS-üket lombikban őrzik, és Tóth Gabi szüli meg őket!

(#201035) ollie válasza dethroner (#201034) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Ezt csak a WG tudja.

***

(#201036) dethroner válasza ollie (#201035) üzenetére


dethroner
veterán

Értem. És a lőszer és javítás árak megvannak valahol?

A hét vezért feltámasztják majd ha legközelebb is győznek. DNS-üket lombikban őrzik, és Tóth Gabi szüli meg őket!

(#201037) ollie válasza dethroner (#201036) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Patriot:
APCR/APCR/HE Shells
255/4400/255 Shell Cost
240/240/320 HP Damage
230/259/45 mm Penetration

Liberté:
AP/APCR/HE Shells
1030/4000/650 Shell Cost
300/300/400 HP Damage
232/263/50 mm Penetration

A javítási költséget nem tudom, de nem lehet jelentős különbség.

Egyébként a wikiből néztem.

[ Szerkesztve ]

***

(#201038) phoenix1989 válasza 3 (#201032) üzenetére


phoenix1989
őstag

szerintem meg nem. miért kellene látnod azt ami 1000m-re történik tőled? arra ott a minimap . ha már városi pályán vagy mi az hogy átnézel 3 háztömb felett hogy ott éppen hogy és merrefele néznek? bőven elég ami van. közelítsd meg az ellent és ott kukucskálj. rengeteg olyan helyzettől "ment meg" ami alap esetben lehet hogy rossz döntés lenne de mivel átnézel a pálya másik oldalára már nem hozod magad kellemetlen szituba. ez már akkora segítség hogy csaták mulhatnak rajta sőt mulnak is. de ebben nem fogunk egyet érteni úgysem. én továbbra is tartom magam ahhoz hogy nem kell.

(#201039) Warton válasza ollie (#201037) üzenetére


Warton
őstag

Ez most elindított egy vezérhangyát a fejemben. A javítási költség vajon nem állandó egy adott tank esetében? Elvileg annak kéne lennie, vagy mi az ami befolyásolhatja. Nyilván ha nem 100%-ra lőttek ki akkor eltér nagyobb kár nagyobb költség. De pl. egy lenullázott tanknak elvileg mindig ugyanannyinak kéne lennie a javítási költségének. Vagy nem? :F Na majd este lehet tesztelem ezt egy tankon.

(#201040) ollie válasza Warton (#201039) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

De, szerintem is ugyanannyi, viszont nem látom sehol sem feltüntetve, kipróbálni most meg nem fogom a játékban.

Amúgy a korábbi infókból látszik, hogy ha nem használsz prémium lövedéket, akkor a Patriot sokkal gazdaságosabb, ha használsz, akkor meg a Liberté a jobb. Szerintem mindkettő elég jól elvan prémium skuló nélkül.

[ Szerkesztve ]

***

(#201041) Warton válasza ollie (#201040) üzenetére


Warton
őstag

Lehet, hogy attól is függ, hogy mivel van felszerelve? :F

(#201042) ollie válasza Warton (#201041) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Nem hiszem.

***

(#201043) Warton válasza ollie (#201042) üzenetére


Warton
őstag

Ma Progetto 46-tal tesztelem. Igyekszem felírni 10-15 csata maradék HP értékeit és a javítási költséget. Aztán meglátom, hogy mi jön ki.

(#201044) egyedülülő


egyedülülő
senior tag

Sziasztok!

Melyik is az az oldal ahol meg tudom nézni melyik járgánnyal mennyi xp kell az ászhoz, első osztályhoz , stb.?

"Ha lenéznénk az űrből a földre, nem látnánk az országhatárokat. Csak egyetlen kis bolygót látnánk."

(#201045) jr1994 válasza Warton (#201043) üzenetére


jr1994
addikt

Kíváncsi vagyok hogy a sérült modulok befolyásolják-e, ha tudod, nézd meg azt is. Néha ha eszembe jut és amúgy is elhasználtam a javítót, még megjavítom akár a sárga láncot is a csata végén, csak nem tudom van-e értelme.

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#201046) peterson79


peterson79
őstag

Volt már?

[OMG! 2 vs 7 insane clutch. Obj. 279 without gold massive carry]

Aki esetleg nem akarja megnézni, mert egy zseni úgyis mindig mindent megold, az ne nézze meg :)
Jelzem, ma láttam egy címkét miszerint QB szerint bannolni kellene az Obj.279-et..lehet igaza van? Azért biztos van OP-b tank, mint ez. Mindenesetre emberünk állatul nyomja vele.

(#201047) ollie válasza egyedülülő (#201044) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Nem igazán tudod megnézni, mert minden nap változnak az értékek. Hozzávetőleges értékre lehet tippelni úgy, hogy pl rákeresel az ászos replayekre, és megnézed ott mennyi a legkisebb xp. De ez persze változhatott a replay óta bármilyen irányban, és akár jelentősebben is.

***

(#201048) Swinegod válasza egyedülülő (#201044) üzenetére


Swinegod
őstag

Tudom, hogy létezik, már láttam valami srác videójában, de az oldal nevét nem tudom. Viszont Wotlifeon meg tudod nézni az átlag XP-jét mindennek, onnan ki tudod számolni mindegyiket

[ Szerkesztve ]

Huawei Mate 9 | Custom PC | Acer Nitro 2016 17.2" || Steam: swinegod

(#201049) egyedülülő válasza ollie (#201047) üzenetére


egyedülülő
senior tag

Értem. Keresek valami orosz vagy kinai járművet tier 6-7 magasságában aminek a lehető legalacsonyabb a szintje, hogy kihúzzak gyorsan egy küldetést. Csak azokét látom amik a garázsban vannak, vásárolgatni meg nem akarok hasraütésre.

"Ha lenéznénk az űrből a földre, nem látnánk az országhatárokat. Csak egyetlen kis bolygót látnánk."

(#201050) egyedülülő válasza Swinegod (#201048) üzenetére


egyedülülő
senior tag

Köszi.

"Ha lenéznénk az űrből a földre, nem látnánk az országhatárokat. Csak egyetlen kis bolygót látnánk."

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.