Hirdetés

2024. március 19., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#101001) kchryss válasza Because (#100991) üzenetére


kchryss
addikt

Ne halgass rájuk. Az ELC-t ha tier 6-os csatába kerül mindenki TD-ként használja és úgy is kell, mert abban a tierben nagyon op az ágyúja és túl értékes vagy ahhoz, hogy spotolás közben kilőjenek, ráadásul ilyenkor szoktak lenni alacsonyabb tierű lightok akiknek inkább a feladata lenne a spotolás. Magasabb tierben is megbocsátható ha Td-nek van használva ha van mellette más light akik spotlnak. Amúgy meg a leginkább TD-zésre termett light, még a tornya sem forog körbe, szóval a legkisebb bűnt ezzel a lighttal követed el ha kempelsz.

(#101002) Kiki18 válasza kchryss (#101001) üzenetére


Kiki18
őstag

Engem lelögdösött egy heavy a szakadékba amikor ezt csináltam vele...

(#101003) kchryss válasza Kiki18 (#101002) üzenetére


kchryss
addikt

Az még a jobbik eset :D
Én egyszer az AMX12t-vel előrementem egy passzív spotter bokorba. Tényleg jó helyen voltam, nem hátul voltam és nem lövöldöztem hanem spotolni mentem oda. Erre a 300 wn8-as KV2 csapattársam elkezdett írogatni, hogy kemper vagyok menjek spotolni, majd pár másodperc múlva kilőtt :C

(#101004) Stigma.HC válasza rlazol (#100998) üzenetére


Stigma.HC
senior tag

Hehe, mert valaki itt rendelkezik már ekkora ranggal attól még lehet egy suttyó senkiházi hülye gyerek :) Semmin nem szoktam én már itt meglepődni.

"Mikor veszítek, nem azt mondom, hogy a te hibád. Csak azt mondom, hogy én téged okollak" Kösz :D -------- WoT: Szecska_Mester

(#101005) woryz válasza kchryss (#101003) üzenetére


woryz
senior tag

A remek lehetett... És láttál is a bokorból rendesen? Vagy egyáltalán nem is volt ott célpont?
(én tegnap Löwe-vel mentem spotolni, mert a 9-es vagy 10-es medünk jobbnak látta, ha csak ácsingózott a körünk melett, és volt vissza 4 perc. Az ellennél két arty, egy jpE100 és egy valamelyik amx light volt. Mondjuk kiszedtek a spotter tankommal együtt, de legalább két HT vette a fáradságot és odafordult, amerre döcögtem. :) )

(#101006) Stigma.HC válasza Stigma.HC (#101004) üzenetére


Stigma.HC
senior tag

Hogy finomítsak egy kicsit és polkorrekt legyek valamennyire, legyen akkor az adott témakörben értendő a kijelentésem. Háh a lényegen úgy sem változtat mondjuk.

"Mikor veszítek, nem azt mondom, hogy a te hibád. Csak azt mondom, hogy én téged okollak" Kösz :D -------- WoT: Szecska_Mester

(#101007) #84221696


#84221696
törölt tag

Sand River: én JT 8.8-al. Bázist kell védeni. Gondoltam, inkább hátul maradok, mert mire elcammogok barmerre is, vége a csatának, mire odaérek. Látom ám, hogy fogyunk rendesen. Lesem a térképet, az indulásnál bent ragadt két light. Gondoltam csak elindulnak már spotolni, hogy tudjuk a páncélvadászokkal lődözni az ellent. Ezek meg sem mozdultak. Már 7-3 oda, de ezek sehol. Hmmm...
Diszkréten odahajózok a JT-vel és irányba fordítom a lightot, bogy legalább nézzen az ellenfél felé. No effect. Ekkor már feltünt az ellenfél is. El is kezdtük őket aprítani, de annyian voltak, mint az oroszok. Szépen le is hozták a meccset 15-10-re. Utána nézem, hogy ez a 2 light szakaszban volt. Gondolom xvm játszott nekik és látták, hogy a nyerési arányunk kisebb, mint az ellenfélé, ezért nem is akartak harcolni. Utána megnéztem őket, mindketten 20k csata fölött voltak. :)

(#101008) Tomi0703 válasza Stigma.HC (#101004) üzenetére


Tomi0703
őstag

Ez nem őstag, hanem egy troll. :U

(#101009) zsolthee válasza kchryss (#101001) üzenetére


zsolthee
senior tag

Tier6-ban tényleg nagyot üt a kis ELC, de butaság lenne TD módban lapulva üldögélni vele. (Ki sem lát egy apró bucka mögül)
2 skill-es legénységgel megy mint a mérgezett egér. Ha egy tier6-os heavy félig le van sebezve az ELC simán kivégzi. Menet közben kap egy taslit és mire észreveszi, hogy merre van arccal már a seggébe is vagy...és kampó.
Tier8-ban már kell a rutin, ott a gyorsaságodnak még nagyobb hasznát veszik a társaid a sok lomha dög között.
Amcsi T34-gyel voltam nem rég Live Oaks-on és a végjátékban egy ELC-vel maradtam a dombos részen a vasúti síneknél. Az ellenfél túlerőben volt, de a segítségével sikerült lehozni csatát. Nagyon jól forgatta a gépet a srác
Meg hát nem tudom hogy vagy vele, de én nem tudok ellenállni a sebességnek. ;]

[ Szerkesztve ]

(#101010) SoulReaver


SoulReaver
veterán

Ellenfélként sokkal jobb tanknak tűnt az E-50... Lehet még szoknom kell, meg 30k xp még a 105 ös löveg is, de nem olyan pattogós, mint ellenfélként... Messziről is szitává lőnek olyan "sniper" tankok, mint egy is7... vagy 113..... kb 600 méterről :D vicc az rng... mióta némítva vagyok chaten, még csak vissza írni sem tudok, hogy szép lövés volt :D Apropó chat ban.... Nincs megadva, hogy meddig vagyok némítva... ilyenkor örök chat banom van? :)

[ Szerkesztve ]

(#101011) rlazol válasza kchryss (#101001) üzenetére


rlazol
addikt

Mivel a lightokat úgy ballanszozták, hogy +3Tben is megállják a helyüket, erősen op-k a saját tierjükben. Ezért természetesen ott más játékmód. De 1) a kollega nem TD-ként használja, hanem elbújik hátul, megvárja, amíg a csata nagyja lezajlik. 2) MINDEN csatában így használja.

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#101012) kchryss válasza zsolthee (#101009) üzenetére


kchryss
addikt

Jó én többnyire rendeltetésszerűen használom a lightokat és spotolok velük, de ha úgy hozza a helyzet szívbaj nélkül váltok TD módba. És ha ELC-t látok kempelni akkor megbocsátóbb vagyok, mert az tényleg jól használható úgy IS. Nálam egyébként most csigaszemmel és álcahálóval megy az ELC ami inkább a TD módhoz vagy a passzív spothoz jön jól. 1. skillnek BIA van fent és a 2. skillen még nem elég jó a camo, ezért viszek hálót. Amúgy ha lenne 100% camo skillem az álcaháló tök felesleges lenne annyira jó a camoja ennek a tanknak, hogy nélküle is csak akkor spotolnak ha az automatikus spot távolságon belül érnek, ha bokorban vagyok.
Egyébként az ELC-nek a fun faktora természetesen a sebességéből adódik, elképesztő manővereket lehet vele megcsinálni. Múltkor Siegfrid Line-on összefutottam egy JagdTiger88-al és egy t37-el. A t37-et messzebbről már 2x meglőttem így egylövéses volt. Mikor rámjöttek besurrantam a JT88 mellé őt használva fedezékként, de nem lőttem, mert amíg töltöttem volna kiszedhetett volna a t37. Megvártam míg a t37 kidugja az orrát a JT88 mellől majd kilőttem. Utána szegény JT88 már tehetetlen volt, lecsipegettem, hiába forgolódott :DD

[ Szerkesztve ]

(#101013) jahrn válasza kchryss (#101012) üzenetére


jahrn
senior tag

Az ELC valoban egy scout/TD hibrid, de ha kempelsz vele nem hasznalod ki a kepessegeit.
Mivel kicsi, gyors es nagyon lapos ezert az elejen egy gyors active scouting, aztan a latottak alapjan el lehet donteni h mit/merre erdemes utana. Ezzel a csapatodnak is segitesz, meg magadnak is...

Hozzateszem, szerintem passziv scouting-ra alkalmatlan, ez inkabb ilyen mergezett eger kategoria.

[ Szerkesztve ]

(#101014) Pete55555 válasza szbalogh (#101000) üzenetére


Pete55555
addikt

de talán a Bulldogban van a legnagyobb potenciál.

Játékosfüggő. Nem mondom, hogy rossz, sőt kifejezetten jó tank, de nekem az LTTB sokkal jobban bejön.
Egy baj van vele, nincs ágyúsüllyedése. Ha lenne, a legOP-bb light tank lenne a játékban szerintem.

[ Szerkesztve ]

...Szeretem leracsniztatni...

(#101015) Szepi1979 válasza Because (#100991) üzenetére


Szepi1979
senior tag

Troll. Etessétek csak.

“ nem kell mindig nyerni “

(#101016) dvids válasza Pete55555 (#101014) üzenetére


dvids
aktív tag

Miben jobb, mint a Bulldog?

(#101017) zodo válasza nyunyu (#100995) üzenetére


zodo
nagyúr

Szép menet. :C
Érdemes volt megnéznem a replayt mert a középső feljárót nem is láttam még eddig.
Oldalról körbekerülve már álltam a dombtető tetején sőt talán már jöttem is le onnét :DDD de nem vettem észre hogy ott van ilyen mellék út. Tehát azt is megtudtam hogy érnek oda előbb ha én a térkép tetejéről indulva , megkerülve a sziklát közelítek.

(#100997) zsolthee

Főkönyvtárba kell másolni a fájlt.

(#101018) zozyk


zozyk
addikt

Srácok,ez az S-51 hulladék fos,ez jobb lesz a nagyobb löveggel? :U
Ennyi 145 wn8-as kört megér ezen az ágon bármelyik?

(#101019) h1mpi válasza zozyk (#101018) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Üdv a klubban :DDD én csak nyugtatóval játszok az S-51-el.

(#101020) Viktoár válasza h1mpi (#101019) üzenetére


Viktoár
addikt

Nem olyan rossz az,abban tierben elég nagyot tud szólni.Jó legénységgel és felszereléssel azért élvezetes tud lenni a csata. :)

Üdv:Viktor

(#101021) emre válasza zozyk (#101018) üzenetére


emre
veterán

Nagyon fasza lesz, csak a játékosok többségének ezen a szinten még nincs jó legénység hozzá. De hogy türelemre tanít az is biztos. Mert ha fordulsz szétesik a célzó, ami amúgy is az egyik leglassabb.

Ezt tegnap tettem az off topikba, nem mostani, de szemléltetésnek jó.

[ Szerkesztve ]

A győzelemről megtanultuk hogy a részvétel a fontosabb, a vereség is fizet szépen és a győztes sokkal fáradtabb.

(#101022) Pete55555 válasza dvids (#101016) üzenetére


Pete55555
addikt

Páncél, sebesség, ágyú (ez utóbbi játékos függő)

Más:Aslain modpack lehúzta a rolót ma nálam. Bejön valami lóf*sz WWII szar, és a játék ~800*600-ban jelenik meg a fullhd monitoromon. Hát apádnak a f...-át.

Valaki mondjon már legyen kedves egy normális, használható modpackot :R

[ Szerkesztve ]

...Szeretem leracsniztatni...

(#101023) sebijani1982 válasza #43783936 (#100994) üzenetére


sebijani1982
senior tag

Nem akarsz foci edző lenni? Állítom egy éven belül Barca-t verő gárdát csinálnál!!!!! :DDD

"Ob's stürmt oder schneit, Ob die Sonne uns lacht, Der Tag glühend heiß Oder eiskalt die Nacht. Bestaubt sind die Gesichter, Doch froh ist unser Sinn, Ist unser Sinn; Es braust unser Panzer Im Sturmwind dahin."

(#101024) h1mpi válasza Viktoár (#101020) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Nekem 3 skilles legények vannak benne, fullra felszerelve+ellátmány csak még a kis ágyúval.

(#101025) Viktoár válasza emre (#101021) üzenetére


Viktoár
addikt

Fönt a bal oldalon ahol jelzi a tankjaitokat,neked miért c-51-et ír ki az s-51-re? :)

Üdv:Viktor

(#101026) belaazallat válasza Viktoár (#101025) üzenetére


belaazallat
addikt

Ciril betűk! :)

"Ha valami el tud romlani, az el is romlik. Ha nem tud elromlani, akkor oda kell adni Bélának, és el fog... ;]" by peterkeT \__/ Online FPS nick: Celpont \__/ Minden út járható. ... Harckocsival! Hummer rulez!

(#101027) zozyk válasza emre (#101021) üzenetére


zozyk
addikt

Na jó,akkor még nem dobom ki a kukába,napi 3-4 kör belefér,még ha szar,akkor is... :B

(#101028) zodo válasza Viktoár (#101025) üzenetére


zodo
nagyúr

ИC-6 és 8 fel sem tűnt.

(#101029) nyunyu válasza zodo (#101017) üzenetére


nyunyu
félisten

Érdemes volt megnéznem a replayt mert a középső feljárót nem is láttam még eddig.

9.8 ota van ott feljaro, regebben nem volt.

Azelott a tamado TDk buntetlenul tudtak onnan kempelni, max akkor vehetted oket eszre, ha valaki teljesen kimereszkedett a szikla peremere, hogy el tudjon loni a zaszloig, vagy eppen ellotte magat.

Itt viszont nagyon csunyan bealudtak az ellenfel TDi, nem ertek fel idoben kempelni, meg a spottereik sem rohantak at a mezon, hogy kiszurjanak minket.

[ Szerkesztve ]

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#101030) ktg3


ktg3
őstag

ELC-vel TD módban menni elég std, pláne ha agyhalott csapattársaid vannak akinek teljese feleslegesen spotolsz.
Az tény, hogy mindenhova ki kell állni vele ha lőni akarsz, de egyrészt low tierben bármikor megteheted, mert mindenki vakond kb 350m-es view range-dzsel, másrészt meg full camo skillel 300m-en belül esélytelen, hogy észrevegyenek, szóval simán csinálhatod azt, hogy ha közepes/nagy távra lősz, hogy kiállsz tisztán a ridge-re bokor nélkül, cálzol - lősz és amikor tüzelsz és észrevesznek, akkor egyből vissza. Amikor pedig már újratöltöttél, akkor nem is látszol már.

Az meg a másik, hogy azzal az ágyúval még T8-ban is lősz bármit szemből. OK KT-re meg IS3-ra szemből kellhet a gold, de T7-es HT-kat kivétel nélkül belövöd. Ugye ez mondjuk egy chafferól vagy leorol nem mondható el.

Szóval aki egy campelő elc-t azért kilő, mert campel, annak erősen el kéne gondolkodnia, hogy ki a helikopter. Az meg a másik, hogy mindenki úgy játszik ahogy akar. Azt pedig gyorsan megtanulja az ember, hogy random csatában jobb ha inkább csak magára számít az ember. Nyilván vannak kivételek, de 80 - 20% körül van az arány. Szóval inkább érdemesebb saját magadra támaszkodni pláne ha látod, hogy a csapattársaid nem túl kvalifikáltak.

Kevés annál rosszabb érzés van amikor egy spotter scouttal mindent megteszel és spotolsz masszívan és a sok siemka huszár csinál neked 500 sebzést. Nagyon durván a csapatra vagy utalva a spotter scoutokkal. ELC-vel azért jóval önállóbb tudsz lenni.

mod.: Mellesleg meg egy light inkább maradjon hátul és életben, mintsem az első 2 percben öngyilkos legyen. Szoros végjátékban egy jó light sokkal inkább meghatározó, mint a meccs elején. Annál rosszabb pedig nincs, mint amikor végig campel és amikor mondják, hogy menjen és rászánja magát, akkor egyből beledöglik:DDD

[ Szerkesztve ]

(#101031) Diarmand válasza ktg3 (#101030) üzenetére


Diarmand
senior tag

Nincsenek már kimondottan csak spotterek, akik kizárólag a csapatra lennének utalva, ugyanis a mostani úgymond spotterek, olyan damage dealerekké váltak, hogy öröm nézni. Esetleg a kínai vonal három tankjára lehet azt mondani, hogy oké, ők nincsenek ott annyira OPságban a többi könnyű tankhoz képest.

De komolyan, nézzünk már szét! Ott vannak a franciák, a 12t überállat, a 1390-nel ha figyelsz, akkor 1500-at lősz átlagban és még emellé spotolsz is, de még a 1375 is jól játszható ha valaki odafigyel. Na és a többi? Chaffe? T37? Bulldog? Ru251? T71? T54 Lt? Sorolhatnám az összeset, ugyanis nincsenek ezek ráutalva semmire és senkire. Olyan tulajdonságaik vannak, amikkel szarrá lövöd magad meccsenként, ha meg mégsem, akkor fogod és betöltöd az aranyat, onnantól meg nem vagy más, csak egy hiperkönnyű közepes tank.
Szóval nagyon el van túlozva ez a jaj a kis spotteremmel rá vagyok utalva csapatra, mert ez így, ebben formában hülyeség.
Az is enyhe túlzás, hogy a sok siemka nem tud neked mit összelőni. Ha nem hülye helyre mész, akkor igenis több ezer spotsebzéssel jössz ki meccsekről ha legalább hetes skóttal mész.

[ Szerkesztve ]

(#101032) ktg3 válasza Diarmand (#101031) üzenetére


ktg3
őstag

A régi superscoutok ilyenek, mert nekik nincs meg a csúzlijuk a nagy pusztításhoz, de az újak azok monsterek. T71, bull, 1390, német új lightok, etc....

Pont most futottam egy tipikus ELC kört. Konkrétan erre való ez a kis dög sztem. Végén mondjuk lövéseknél rng nagyon nem adta be, kicsit be is tojtam. Artit (amx) pedig azért nem szedtem ki korábban, mert küldetésre hajtottam, de hihetetlen, hogy mennyire nem tudták eltalálni.

mod.: Kör végén azért kicsit betojtam amikor meghalt mind a 2 artink:DDD. Amúgy el is volt cseszve a vége, mert simán HE-t kellett volna tölteni az artikra. Csak olyan lassan reloadol szegény ELC, hogy már nem akartam újratölteni.

mod2: WTF miért nincs HE lőszerem benne?:DDD

[ Szerkesztve ]

(#101033) Chris0321 válasza Pete55555 (#101022) üzenetére


Chris0321
addikt

Én elég régóta használom, igaz mostanában CRT monitoron de nem állította el a felbontást soha. Részletezed kicsit a hibát? Én nézegettem már pár modpackot mit tartalmaznak de egyik sem nyerte el a tetszésemet igazán. Az Aslainba pont az tetszik, hogy a telepítővel úgy rakatod fel ahogy neked tetszik, de te tudod.

(#101034) zodo válasza nyunyu (#101029) üzenetére


zodo
nagyúr

Nem mentség de a 9.7 -nél csatlakoztam és még meg sem szoktam a felületet már érkezett a 9.8.
Na hát igen, időzítésen is sok múlik és akkor szép kis pofonba bele lehet szaladni. :)
Ma én is megpróbáltam de nem értem fel. :DDD

(#101035) joergie válasza zsolthee (#100997) üzenetére


joergie
őstag

Én fun-nak a chaffe-t, tartanám meg tier5-ben. tier6ban t37 tetszett, nekem a vk28 nem jött be(mert nem vagyok goldn00b mint szbalogh ;] ), tier7ben nekem tetszett az aufkl(sp1c-vel nem mentem, de szvsz nem tetszene a alssú célzás miatt), valszeg azért, mert nem kell szenvedni, a célzással, nyomom folyamat az autoaim-et, és átüt. Tier8ban most vacilálok, 1390 megy, ru251 marad, t49 még nincs meg, de az a trollágyú nem az én stílusom.
Orosszal kínaival még nem játszottam.

Replay lejátszási hiba javítása wotinfo-ról

Egy bizonyos szint fölött nem süllyedünk egy bizonyos szint alá.

(#101036) szbalogh válasza joergie (#101035) üzenetére


szbalogh
őstag

Nem-nem! A VK-ban kifejezetten nem jó gold. Nagyon kicsi az átütése, csak ördögpukkancsot pakoltam bele :K

Tegnap visszatértem a fő accountomra, gondoltam artyzok egy kicsit. 5-ös francia prém... 100 dmg.. nem baj, majd tier 9-ben jobb lesz... 900 dmg.... na jó hagyjuk az artykat...
WZ-132... 13k wn8-as kör :D ma viszont egy értelmes meccset se tudtam menni :O

Nick: HE_Storm

(#101037) joergie válasza szbalogh (#101036) üzenetére


joergie
őstag

Ismerős. én is így szoktam vele lenni. Változó épp mivel megy jól. És nem tudom elsőre, hogy arty lesz épp, vagy light, vagy med... Ha nagyon nem megy a fronton, és bedaráltatom magam, akkor persze marad az arty :DDD

Egy bizonyos szint fölött nem süllyedünk egy bizonyos szint alá.

(#101038) edari


edari
őstag

Ez a t54 eszméletlenül szemét egy tank.
Mostanában jobban megy vele a pattintás mint az E75-el, pedig teljesen más a két tank.
Úgy érzem iszonyat jól megy vele, ma reggel is 2 4000 fölötti wn8-as menetet mentem vele, kb 10 killt szereztem 3 kör alatt. Gondoltam megnézem, hogy milyen a statom ezzel a tankkal. Teljesen kiábrándító az eredmény. Na nem baj, ha így megye vele továbbra is, akkor jó lesz.

Egyébként melyik tanknak hasonlít jobban a páncélja a t54-éhez? A t62-nek vagy az obj.-nek? T62 csak amiatt nem tetszik mert több a reload time-ja mint a 140-nek, márpedig tegnap csak az mentett meg egy wt e100 ellen 1v1-be.

(#101039) Tomi0703 válasza edari (#101038) üzenetére


Tomi0703
őstag

Mind2 páncélja ugyanolyan (T-54-nél gyengébb). T-62A-nak jobb a tornya. Újratöltésük ugyanakkora.

(#101040) edari válasza Tomi0703 (#101039) üzenetére


edari
őstag

bad news.

Fura mert sokszor a 140-et nem tudom átlyukasztani. De akkor helyzettől függő.

És ez t55a milyen cucc? Ha jó akkor megtartom majd :D

(#101041) Tomi0703 válasza edari (#101040) üzenetére


Tomi0703
őstag

Így szemre a két tankot megnézve talán a 140-nek kicsit jobban van döntve a frontja.

Nekem nincs olyanom, de elvileg jó.

[ Szerkesztve ]

(#101042) edari válasza Tomi0703 (#101041) üzenetére


edari
őstag

Na akkor majd utána olvasok, hátha valahol olvasok valami olyan infót ami eldönti ezt a nehéz kérdést. :D

Még nekem sincs. Csak őt akarom megszerezni. Már egy típussal kell megcsinálni a 15. küldit és megvan a t28.
Ha olyan mint a t54, vagy esetleg jobb, akkor lehet hogy még rendesen is fogom használni. :D

(#101043) xAttilax válasza edari (#101042) üzenetére


xAttilax
senior tag

nekem nincs t54, viszont van T55A és ha hasonló a t54 akkor nem is lesz..
86 csatám van vele, 2187 átlag dmg és 58.14% WR (ez sokáig így is fog maradni)

Nekem nagy csalódás volt ez a tank, test páncél gyenge, nagyon modul érzékeny, majdnem minden csatában ammo vagy motor ezért félve megyek rá tankokra.
Snipeolni nem igazán jó vele, mert kicsi az átütés és lassú a lövedék.
Kifejezetten utálok vele menni. Viszont a tank maga szép :)

De elismerem, hogy nálam user error van, mert sok klántársam meg imádja és azt mondja, hogy valami kurva jó tank.

"sem több, sem kevesebb, csak ember lehetek,"

(#101044) Tomi0703 válasza edari (#101042) üzenetére


Tomi0703
őstag

T-62A erősebb és gyorsabban forgó torony, elvileg kevésbé modulérzékeny, viszont lassabb mint a 140 és 1 fokkal rosszabb a gundepje. Klánosdihoz inkább 140 szokott kelleni, ha ez szempont. 62A-val csak tesztszerven játszottam, de ha újra döntenem kellene is a 140-et venném. WN8-at is viszonylag jól adja (3050 dmg - 3280 wn8)

[link]

(#101045) edari válasza Tomi0703 (#101044) üzenetére


edari
őstag

Mivel nem vagyok klánban, ezért nekem nem jöhet szóba CW, de ahogy olvasom jobb a 140.

Megoldás: mindkettőt meg kell venni :D

(#101046) MCGaiwer válasza edari (#101045) üzenetére


MCGaiwer
addikt

nem feltétlenül jobb a 140, szerintem csak kellemesebb a jobb gundep miatt...

Amazon.co.uk, £50 értékű Gift Card cserélhető/eladó

(#101047) szbalogh válasza edari (#101045) üzenetére


szbalogh
őstag

Én sokkal jobban szeretem a T62-t, nem sok a különbség de közelharcban valahogy sokkal jobban kivágom vele magam. Gyorsabban fordul és ha odadörgölődzök valami nagyhoz jól jön a keményebb torony.

A T55 sokkal jobb a T54-nél. Még a lassúsága ellenére is.

Nick: HE_Storm

(#101048) edari válasza szbalogh (#101047) üzenetére


edari
őstag

Jól hangzik. Köszi.

Mennyivel lassabb?

(#101049) szbalogh válasza edari (#101048) üzenetére


szbalogh
őstag

T-54-em már rég volt, de annyira nem vészes. Lefelé gyors, csak a motor gyenge kicsit.

Nick: HE_Storm

(#101050) edari válasza szbalogh (#101049) üzenetére


edari
őstag

Majd kipróbálom, már csak egy csajszi kell bele.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.