Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#24051) SoulReaver válasza PAtr0n (#24050) üzenetére


SoulReaver
veterán

Úgy van vele a WG, hogy ha nem vagy mazochista, akkor váltasz szabad xp-t goldról, és már is tudsz vele mit kezdeni... :) Mint én most az is-8 al... BL9e- mit tudok kezdeni 10-esek ellen? semmit... szépen meg fogok szenvedni a nagy lövegért :D

(#24052) Chris0321 válasza PAtr0n (#24050) üzenetére


Chris0321
addikt

Örülj neki, hogy nem a régi MM van amikor 3 tier lehetett a különbség.

(#24053) Reaper válasza Linkin (#24046) üzenetére


Reaper
őstag

Most nálam se megy.

(#24054) PAtr0n válasza SoulReaver (#24051) üzenetére


PAtr0n
addikt

Aha, köszi, közben már vettem szabad Xp-t, pont volt még 200 aranyam :)

Chris0321:
Le se tudom írni mennyire boldog vagyok :)

"Ne sikeres ember próbálj lenni, hanem értékes"

(#24055) Angel1981 válasza PAtr0n (#24050) üzenetére


Angel1981
veterán

Az MM pont hogy addig szívat igazán, amíg nem vagy fullos!

Azon tankjaim, amiket free xp-ből azonnal kifulloztam, 52-58% körüli win rate-et produkálnak, ahol ezt nem tettem meg, ott 40-48%!
Egyértelműen kimutatható az eltérés, és ennyit igenis nem számíthat a győzelembe egyetlen embernek a stock / top tankja, pláne, hogy a stajaim, mint pl. kill ratio, meg ezek alig maradtak el!

Keserű, és drága tanulság; soha többé nem játszom stock tankkal, inkább "fizetek", mert nem akarok ezen idegelni!

(#24056) echterion válasza Vitiris (#24043) üzenetére


echterion
nagyúr

Köszi szépen. Ennek az alapbeállítása naponkénti nullázás?

**********

(#24057) Vitiris válasza echterion (#24056) üzenetére


Vitiris
aktív tag

Igen!

(#24058) octopus666


octopus666
tag

Mindenkinél tökéletesen megy az xvm?????

(#24059) octopus666 válasza Linkin (#24046) üzenetére


octopus666
tag

Nálam sem megy :U

(#24060) PAtr0n válasza Angel1981 (#24055) üzenetére


PAtr0n
addikt

Most már jó ezt is tudni. De sajnos a free xp nem jön olyan gyorsan más tankokból ahogy kellene, de való igaz, hogy jobb így csinálni, legalább elkerülöm az idegbajt :)

"Ne sikeres ember próbálj lenni, hanem értékes"

(#24061) munnergep


munnergep
senior tag

Nem bírtam ki, csak leültem menni egy kört, de ha a csapat hülye, akkor én rászarhatok a billentyűzetre is akár, akkor sem tudok 1 vs 15-öt játszani. Amúgymeg kifogyott a lőszer, 4000 sebzésnél :(

"I like big fat men like you. When they fall they make more noise. And sometimes they don't get up."

(#24062) nihill válasza jano_77 (#24037) üzenetére


nihill
őstag

A SU-t nem ismerem, de a JT88 nagyon bejött miután megvettem. Ilyen az amikor dolgozni kezd a frontpáncél [link]. Viszont ha oldalba kapnak, game over. Credit szempontjából a statisztika szerint jelenleg megvehető legjobb tank.

(#24063) Angel1981 válasza munnergep (#24061) üzenetére


Angel1981
veterán

Szép! :R

(#24064) iwu válasza SoulReaver (#24051) üzenetére


iwu
addikt

nah, jól elvetted a kedvem :P

ajándék ló nem látja a fától a szódás a lovát...

(#24065) dfsz34 válasza Angel1981 (#24055) üzenetére


dfsz34
őstag

Az egyértelmű, hogy az algoritmus úgy van beállítva, hogy ösztönözzön az aranyért szabad xp váltásra. Nekem is hasonló a tapasztalatom, hogy amíg nem fullos a tank nagyon kegyetlen mm-t kap, ami "véletlenül" egybecseng az üzleti érdekkel is. lol

Például a legutóbbi csatám a ferdinánddal. 4 ferdinánd indult, ebből kettő, köztük az enyém a jpanther kis ágyújával. Vajon hova került a két stock ágyús ferdi? Persze, hogy egy oldalra.

Elkezdtem húzni a T49 és a BDR vonalat. A T49 ág még okés valamennyire, de a bdr-en milyen mocsok szemét tankok vannak... basszus, hogyan fogom én ezt kihúzni, mert szabad xp túl értékes, hogy csak így beáldozzam

(#24066) Chris0321 válasza dfsz34 (#24065) üzenetére


Chris0321
addikt

Én a helyedben nem hangoztatnám, hogy a Ferdit 88mm-es löveggel használod.

(#24067) jozefgucci1 válasza Jo33by (#24048) üzenetére


jozefgucci1
addikt

Pont hogy az ilyen csatákban spotolnod kellene csak és akit lehet oldalba hátba lőni . Off topikba raktam ma be egy képet . Malinovkán Tier10 csatában egy lövés nélkül végigspotoltam a fél ellent jött is az xp szépen . Tier8 ig szépen lehet vele csipegetni az ellent ,de felette ez scout tank elsősorban .Azt sajnálom , hogy nincs már annyi arty mint anno még1390-el egy éve imádtam szivatni őket. Kedvenc tankom volt akkor és még szerencsére Tier8-ban kihúztam a lórit is .

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#24068) nyunyu válasza dfsz34 (#24065) üzenetére


nyunyu
félisten

Például a legutóbbi csatám a ferdinánddal. 4 ferdinánd indult, ebből kettő, köztük az enyém a jpanther kis ágyújával.

Napi fail.

Bar a tegnapi 105mm-es T95 sem volt gyenge.

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#24069) dfsz34 válasza Chris0321 (#24066) üzenetére


dfsz34
őstag

Aztán miért nem okoska? Nem mindenki krőzus vagy időmilliomos, hogy szabad xp-t vegyen/konvertáljon vagy annyit játsszon, hogy összejöjjön. A motort kifejlesztettem az aladáron, felraktam rá az erősített felfüggesztést, úgyhogy elsőnek az ágyút fogom kifejleszteni, de az meg ugye 63k xp. Egyébként nem spórolok a prémium lőszerrel sem, amig bejáratós és a brutál mm ellenére már megkaptam a másodosztályt, 1,55 kill illetve 1200 dmg az átlag vele, a WR, az pocsék, ahogy a kolléga is írja, ez minden olyan tanknál így van, amit stock állapotból húz az ember.

Nem szeretem az ilyen rinyát, hogy jaj mert stock tank. És? Ha te krőzus vagy, akkor menjél mindig fullos tankkal, de én speciel az aranyat erre nem fogom elkölteni.

A jpnather kis ágyúja, na jó, lehet, hogy nem jó megfogalmazás, a jpanther ágyújával az l/52-vel, ami kicsinek számít a ferdinek, főleg amilyen ellenfeleket kap.A kicsit a ferdi vonatkozásában értem. Mondjuk egyébként a legkisebb ágyú sem rossz, nagyobb 3-al a penje, mint az l/52-nek és a tűzgyorsasága is nagyobb, úgyhogy a DPM elég közel van.

[ Szerkesztve ]

(#24070) Bad Pritt válasza nyunyu (#24068) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Az tegnapelőtt volt ha rám célzol a T95-re. Tegnap már a 120assal meglett a tank ász :P

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#24071) jano_77


jano_77
nagyúr

Köszönöm a tanácsokat mindenkinek! :R

Ezek szerint akkor a MyReplays.ru oldalt senki nem használja innen?! :F

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#24072) Chris0321 válasza dfsz34 (#24069) üzenetére


Chris0321
addikt

A JP kis ágyúja alatt a 88 mm-est esetleg a 75 mm-est értettem. Nem olyan régen vettem meg a JT-t, a Ferdin a nagyobbik motor nélkül húztam ki. A win rátám 30-40% között mozgott, míg össze nem tudtam hozni rá a 128 mm-es ágyút amikor is meredeken el kezdett emelkedni. A végén 56% lett ami nem mondható rossznak.

(#24073) GrooveHero válasza Vitiris (#24043) üzenetére


GrooveHero
addikt

Szia. Angol nyelven is elérhető?

Words like a weapon, sharp as a knife Fallen from heaven, darkest of nights Long live the rebels hunting for blood I saw the devil, he's one of us

(#24074) dfsz34 válasza Chris0321 (#24072) üzenetére


dfsz34
őstag

Na igen, az a furcsa, hogy minden tankkal így van az ember, amit stock állapotból húz fel. Mármint a kegyetlen MM és a borzalmas WR. Milyen érdekes ez? Mondjuk érthető, kicsit csavarnak a dolgon és például a gyengébben felszerelt tankok egy oldalra kerülnek és még nagyon észre se veszed, csak most a ferdi esetében direkt figyeltem. Nade mindegy, én már rákészülök erre és a stat ilyen értelemben nem érdekel.

(#24075) Chris0321 válasza dfsz34 (#24074) üzenetére


Chris0321
addikt

Engem az elején nagyon zavart a gyenge wr de mivel így is úgy is végig akarok menni legalább a JT-ig ezért végig szenvedtem a 128-asig és megérte. A stock tank mivel sok minden nincs rajta kifejlesztve még ezért jóval gyengébb szokott lenni mint az elit, ez is hozzájárul szerintem a rossz stathoz.

(#24076) echterion válasza Chris0321 (#24066) üzenetére


echterion
nagyúr

Én sem toltam free-t a nagy ágyúra. igazából nem szoktam ilyesmire tolni a free.t. Goldot nem váltok xp-re, annyit nem ér nekem sem, stock-kal meg általában gold-dal lövöldözöm, úgy elviselhetőek szoktak lenni a köreim.

[ Szerkesztve ]

**********

(#24077) KisApám válasza Chris0321 (#24075) üzenetére


KisApám
addikt

A KV-1S-el szenvedek e miatt.
A KV-1-em fullra fejlesztve nagyon jó, Tier V-nél tuti, oldalról úgy-ahogy a Tier VI-VII tankok ellen is, meg néha elölről is.

A KV-1S most alapszintű katasztrófa. A torony kifejlesztésével kezdtem, hogy legyen valami tartása a Tier VI-VII-VIII tankok ellen.
Kell most lánctalpat fejlesztenem (teherbírás), majd utána jöhet a big gun, 10k XP a kettő együtt... (kb. 300 csata...), de mire meglesz a WR-em kb. 40% körüli lesz tutira, jó esetben... no majd ha megvan a big gun, fordul a kocka, DE addig szenvedés. + Ugyanis amíg lánctalp nincs, NEM lehet felrakni rá semmit (töltésgyorsító, fejlesztett célzórendszer stb.) sem.
Nyugodt szenvedés, mert tudom, hogy miért történik ami történik. De megéri a végcél :K

[ Szerkesztve ]

̿ ̿ ̿ ̿ ̿'\̵͇̿̿\з=( ͡ °_̯͡° )=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿ ̿ ̿ ̿ ... ... Memento Mori

(#24078) LK válasza KisApám (#24077) üzenetére


LK
addikt

Ha okosan játszol,30 csata is elég, ne aggódj. Ideiglenesen feltehetsz egy extra felfüggesztést is,és akkor mehet rá 2 cucc is.

[ Szerkesztve ]

"óóóóó istenem.. boldogok a lelki szegények, mert övék a trollok és fanboyok országa, ámen" by PUG

(#24079) KisApám válasza LK (#24078) üzenetére


KisApám
addikt

Ez sokban függ attól, kikkel rak össze... 2 nappal ezelőtt noob gyülekezet volt a neten, valahol kinyitottak nekik egy sportcsarnokot fullon tömve gépekkel és közvetlen kapcsolattal WoT-hoz...
...és játszottak... :O :Y

̿ ̿ ̿ ̿ ̿'\̵͇̿̿\з=( ͡ °_̯͡° )=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿ ̿ ̿ ̿ ... ... Memento Mori

(#24080) LK válasza KisApám (#24079) üzenetére


LK
addikt

Jó,de 1 alkalom alatt nem jutnak el KV1S-ig,az biztos ;)

"óóóóó istenem.. boldogok a lelki szegények, mert övék a trollok és fanboyok országa, ámen" by PUG

(#24081) KisApám válasza LK (#24080) üzenetére


KisApám
addikt

Valakik segítenek nekik tutira... kapnak valami Tier akárhanyadik tankot, hogy hogyan bírnak velük... (vagy apuci helyett beugranak, nincs általános iskola, vagy ovoda aznap).
Hát láttam minden nap mostanság önjelölt vízalattjáró tankot. Egy ideíg mindegyik birta :D , de csak egy ideig :K

[ Szerkesztve ]

̿ ̿ ̿ ̿ ̿'\̵͇̿̿\з=( ͡ °_̯͡° )=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿ ̿ ̿ ̿ ... ... Memento Mori

(#24082) Vitiris válasza GrooveHero (#24073) üzenetére


Vitiris
aktív tag

(#24083) LK válasza KisApám (#24081) üzenetére


LK
addikt

Hát sok a semmirekellő mostanság,akiről lerí,hogy sz@rt sem tud. :O

"óóóóó istenem.. boldogok a lelki szegények, mert övék a trollok és fanboyok országa, ámen" by PUG

(#24084) GrooveHero válasza Vitiris (#24082) üzenetére


GrooveHero
addikt

hálás köszönet :R

Words like a weapon, sharp as a knife Fallen from heaven, darkest of nights Long live the rebels hunting for blood I saw the devil, he's one of us

(#24085) munnergep


munnergep
senior tag

Valami vörös posztó a játékosoknál a prémium tank? Vagy azt sem tudja, hogy a prémium tank a legrosszabb a saját tierjében?
Az előbb egy kv-1s tulaj (miután kivégeztem) írta, hogy tanuljak meg először játszani és ne a pénzemből éljek a wotban. Először mondani akartam, hogy de hiszen a t62a-t sem pénzért vettem, meg mindenféle magyarázatot, aztán ez lett belőle: muahahah, suck my balls... Sajnálom többre nem futotta, nem éri meg :)
Persze ezzel csak erősítettem a gyökér prémiumos sztereotípiát, de már nem érdekel.

"I like big fat men like you. When they fall they make more noise. And sometimes they don't get up."

(#24086) Drenadar válasza munnergep (#24085) üzenetére


Drenadar
veterán

gondolom te nem játszottál akkor mikor megjelent a type59 és falkában jártak. teljesen mindegy milyen tankkal voltál, rajtad volt 2-3... az nem játék volt, hanem mészárlás.

(#24087) Habib[HUN] válasza munnergep (#24085) üzenetére


Habib[HUN]
senior tag

A type59 volt az a prém tank amitől tényleg felállt a szőr a hátamon. Na az azért nem gyenge a maga kategóriájában. Szerencsére már nem lehet venni. A többi meg igazából tényleg semmi extra.

(#24088) Habib[HUN] válasza Drenadar (#24086) üzenetére


Habib[HUN]
senior tag

Főleg a régi MM-el. Na az volt a brutális.

(#24089) Drenadar válasza Habib[HUN] (#24088) üzenetére


Drenadar
veterán

Nah jah, de azért teszem hozzá nem szeretek kisebb tankkal a T34 csövébe bámulni sem.
Vagy kisebb tankkal teszem azt megpróbálni jobb belátásra téríteni egy IS6-ot. Persze ki lehet lőni, de sokszor pattint az mindent...
a jt88-ban csak az az idegesítő hogy nagyon gyorsan lő... ennyi

(#24090) munnergep


munnergep
senior tag

Na basszus, ment az adrenalin, rendesen...

replay

"I like big fat men like you. When they fall they make more noise. And sometimes they don't get up."

(#24091) Drenadar


Drenadar
veterán

opps sorry benéztem :D

[ Szerkesztve ]

(#24092) mikron


mikron
tag

Ma ismét annyira fer a játék :DDD ha kv-1 el megyek tier VII-be dobál :DDD megyek tigrissel tier IX-be dobál bármivel megyek ez van :K de legalább sikerült összehoznom 1000.000 ezüstöt. :P

(#24093) Drenadar


Drenadar
veterán

Ez vicces... állok a mező közepén lövök egy tankot... elvagyok lövöldözök... erre egyszercsak belémjön valaki hátulról belémlő, majd elkezd káromkodni hogy én blokkolom ŐT. Ez mióta blokkolás? egy teljes mező állt volna rendelkezésére hogy kikerüljön és lőjjön ő is. Utána már csak azért se mentem el előle, erre kilőtt. Majd tovább káromkodott. Nooormális az ilyen? :D ennyit az automata rendszerről kettőt lőtt belém, meg is őlt vele és semmit nem kapott... csak kaptam 6000 credit kárpótlást.

Aki beszólt a ferdinandosra aki 88-assal használja... nekem is beszólna hogy a vk3002db-t a 75-össel használom és nem a 88-assal? :)

[ Szerkesztve ]

(#24094) GeneraL_XTX válasza KisApám (#24077) üzenetére


GeneraL_XTX
veterán

A 85mm-es ágyúval is már egész jól el lehet lenni vele, nem muszáj a big gun. Addig viszont valóban szenvedés, de kibírható.

(#24095) echterion válasza Drenadar (#24093) üzenetére


echterion
nagyúr

Én az E100-ra is megkaptam, hogy pálcikával használom, mert nem raktam rá free-ből a 60k-s nagyágyút. :))

**********

(#24096) dorka16


dorka16
aktív tag

Hú de utálom ezt a játékot. 3vs3 maradunk én IS 122-es ágyú. Az ellenfélnél egy Tigris aki vészesen jó de már 1X meglőttem. Szépen kispotolja nekem a T29-ünk meglövöm goldal mert a sima lőszer elfogyott marad 200 élete, visszatolat lelövi a lánctalpam na mondom utolsó gold ammo csak eltaláljam. Telibe lőttem szemből. Lepattant. Én nem tudok sehova menni, 15mp töltés, a következő lövése felgyújt és végünk.
5 kill 4500dmg és semmilyen medált nem kaptam így csak 800XP-m lett.
De hogy miért pattant le??? :F

(#24097) Drenadar válasza dorka16 (#24096) üzenetére


Drenadar
veterán

szerinted az XP-t medálok adják? :D

(#24098) GeneraL_XTX


GeneraL_XTX
veterán

Egyébként TierV-ben szerintem rendkívül jó tank lett még az új német ág VK 30.01(H) nehéz tankja is. Teljesen kifejlesztve, a VII-es szintű Konisch ágyújával igazi kis gyilkológép. Bár nem sebez nagyot de pontos, és az V-VI-os tierben szinte MINDENT átüt, alig-alig pattan le valami, sőt még Tier VII-ben is lehet vele bőven csipegetni az ellent.

Egyetlen baja, h nem igazán egy mozgékony darab :(

(#24099) dorka16 válasza Drenadar (#24097) üzenetére


dorka16
aktív tag

Nem. Szerintem 8.8 óta ha kapsz medált a vesztes csatában pl. top gun és első vagy akkor megkapd azt az XP mennyiséget mint ha győztetek volna.

[ Szerkesztve ]

(#24100) nyunyu válasza Drenadar (#24093) üzenetére


nyunyu
félisten

Aki beszólt a ferdinandosra aki 88-assal használja... nekem is beszólna hogy a vk3002db-t a 75-össel használom és nem a 88-assal? :)

Mivel a 88 L/56 nem feltetlenul jobb, mint a 75 L/70, inkabb izles/jatekstilus kerdese, ki melyiket preferalja.
Kozelharcra 88, messzirol kempelni viszont a 75 jobb.

De a Ferdi hasznalhatosagat nagyban rontja, ha nincs rajta legalabb a kozepso, JPn kifejlesztheto agyu.
Tudom, sokba kerul hozza a loszer. :DDD

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.