Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#25651) kisküzdő válasza uniqm1 (#25650) üzenetére


kisküzdő
tag

Nekem működik :S sajnos Látom mennyi gyáva ember van az arty-n kívül is .

cyberwarfareTuti ezt kerestem csak ez sajnos nem működik. :)

Számos problémát okozott már a szelekiv látás (is)

(#25652) PAtr0n


PAtr0n
addikt

Gyerekek, aki azt mondja ugyanaz a win% ratio mint 8.7-nél az hazudik. Érezhetően romlott a winrate-em 8.8 óta, lehetek én akármilyen jó, ha halálbrigádba sorsol, akkor úgyis veszítünk. Ma eddig 33/14 az eredményem, azért 8.7 alatt lehetett fejlődni, most rohadt nehéz. Pedig sokszor én maradok egyedül a csata végére, 2 vagy több killel. Faszom a WG-be, undorító amit csinál. a 8.8 óta zuhanórepülésben a winrate-em, 53.32 voltam előtte, most 52.20 vagyok, pedig nem játszom rosszabbul...

"Ne sikeres ember próbálj lenni, hanem értékes"

(#25653) PR0JECTNR56 válasza PAtr0n (#25652) üzenetére


PR0JECTNR56
addikt

Érdekes nekem pont fordítva volt/van. A 8.7 igazi istencsapása volt és 8.8-ban kezdett el feljavulni a dolog.

(#25654) DVlad


DVlad
őstag

Azért a hülyékért nem kell messzire menni. 3 perc van hátra egy arty bujkál valahol, foglalunk hárman erre Zephik (HWR) belém lő 3x. Kérdezem, hogy mifene? Erre annyit ír, hogy dont wory. :DDD

(#25655) csapee válasza PAtr0n (#25652) üzenetére


csapee
senior tag

Tegnap este 30 bol 9 nyert. Volt amikor az egesz csapat nem sebzett annyit mint en. 1200xp-t adott a bukott korre. Csupa 3-400 effesel rakott ossze (is6-kv5 termeszetesen, mert kifejleszteni nem tudna).

Csapee

(#25656) Vitiris válasza kisküzdő (#25651) üzenetére


Vitiris
aktív tag

Az infopanel.xml-ben tudod áttenni!

Vagy ha nem akarsz sokat vacakolni. És neked is elég ennyi info

Akkor tölts le az enyém! Úgy van beállítva a pozíciója hogy a legtöbb cél keresztel működjön a legkisebb területet fedje le!

[link]

(#25657) jano_77 válasza Vitiris (#25656) üzenetére


jano_77
nagyúr

Vitiris: ezt nem lehetne egy infóval kiegészíteni? Az enemy tank páncélvastagságával esetleg!? :F

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#25658) olcsii


olcsii
aktív tag

hát én nem tudom miért panaszkodtok folyton:) de jo olvasni:)

én ugyan ugy 60% az átlagom:) szerintem ha jól csinálod a a dolgokat simán megnyerhetsz egy vesztes csatát is:)
amugy nem tudom észre vettétek e. hogy ser B kicsit vissza vett volna az arcából ugy érzem:) ahogy a blogot olvastam:)

wot:nikoli3, „Akinek sok pénze van, annak lehet spekulálni, akinek kevés a pénze, annak nem szabad spekulálni, akinek pedig egyáltalán nincs pénze, annak muszáj spekulálni.”

(#25659) #65537792 válasza kisküzdő (#25651) üzenetére


#65537792
törölt tag

Lehet ehez is kell valami fő mod. Ugye pár mod XVM nélkül nem megy. Lehet itt is ilyesmi van. Amit küldtem linket, az első hozzászólásban van egy kék link. Arra rámentél?

(#25660) csaba17


csaba17
senior tag

jóreggelt
valaki esetleg ismer olyat tagot akinek van wot kupon kódja?
és el is adna? :)
(maross-nak és yarsley-nek nincs)

(#25661) Vitiris válasza jano_77 (#25657) üzenetére


Vitiris
aktív tag

Benne van a leirás az infopanel.xml -ben! Azt teszel mellé amit akasz!

(#25662) dfsz34 válasza PAtr0n (#25652) üzenetére


dfsz34
őstag

Ha ennyire érdekel a stat, akkor egy dolgot tudsz tenni, hogy megnézed neked mik az op tankok, amikkel jó WR-t és xp átlagot tudsz lehozni és azokkal mész többet. Sokan tier2-3-ban húzzák a statot (t18 ugye), de szerintem tier7-8 sokkal alkalmasabb erre, de ez egy hosszabb téma, hogy miért és nem akarok annyit írni most. Nekem pl a su12244,ram2, t25, pzs35, T29, su101 a brutál jól menő tankok, ha tényleg érdekelne a stat, akkor ezekkel mennék orrba-szájba. A hellcat is mocskos jó lehet, mert sok profi azzal javítja a statot, de még nincs nekem, arról nem tudok tapasztalatot mondani.

Hogy nem a levegőbe beszélek, tegnap nagyon ráfeküdtem a SU101-re, mert már csak pár k XP és meglesz a su12254 és ma meg is akarom venni. A 73 csatából szerintem kb 50-55 vele volt. A többi sima duplázós kör volt mindenféle tankokkal tier5-8, de a SU101-el annyira jól sikerült tegnap, hogy csak ennyire bírták lehúzni a napi statot, pedig délután, amikor megjöttek a noobok voltak olyan csatáim, hogy szerencse rövid a hajam, mert téptem volna, de a SU101 nagyon adta, mondjuk 200 feletti csatával már jól tudom kezelni és a stílusa bejön nekem. Meg is tartom, mert ha nagyon idegesítenek a noobok, akkor megyek vele pár kört. Nem sok tanknak van esélye több ellenfél ellen, de ennek igen, a gyors mozgás és a rövid töltési idő miatt. Le lehet hozni bukásra álló csatákat is vele.

Ha tényleg fontos a stat, akkor ezt kell csinálni. Nézd meg melyik tankkal megy a legjobban és menj vele sokat. A profik is ezt csinálják, elárulom.

Most recent
Performance Rating: 1,946 (+2.6)
Efficiency Rating: 1,546 (+1.6)
WN7 Rating: 2,126 (+4.3)
WN8 Rating (alpha-test): 2,399 (+5.3)
Battles: 73
Win Rate: 63.01% (+0.06%)
Average damage: 1,554 (+2.6)
Average experience: 842 (+1.3)
Maximum experience: 2,676
Avg. base capture: 0.18 (-0.01)
Avg. base defense: 1.78 (-0.00
Average kills: 1.42 (+0.01)
Battles survived: 65.75% (+0.09%)
Kills to deaths: 5.60 (+0.01)
Average tier: 6.86 (+0.00)

[ Szerkesztve ]

(#25663) Flayer válasza uniqm1 (#25650) üzenetére


Flayer
senior tag

Szia!

Van már megoldásod rá?!Nekem is ez a problémám !!!:(

Ilyenkor mit lehet csinálni?!Erősen gondolkodtam búvártankot csinálok a kv-1s-ből!!:)

[ Szerkesztve ]

Ne lépj a Fűre inkább szívd el!!! Xiaomi MI 9T

(#25664) Bingisz


Bingisz
addikt

Tegnap sajnos csak 1 csatát tudtam menni, de az nagyon jó kis kör volt ISU-val. Tier 8 csata, az ellenél EFE ISU platoon volt, szóval volt izgalom, meg egymás núúb EFE-zése, de végül győztünk, úgyhogy jól alakult a napi stat is:

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#25665) csapee válasza olcsii (#25658) üzenetére


csapee
senior tag

Nem nagyon erdekel a stat, csak furcsa hogy kb 4e csata alatt folyamatosan 50% korul tudtam nyerni van amikor alatta de tobbet felette. Erre tegnap vmi 30%, ami lehet pech is, de legtobbszor tenyleg olyan csapattal hogy csoda hogy kimozdultak a kezdorol. A legjobb az volt mikor a Hummellel nekem kellett egy T34 ellen kuzdeni face to face (a 3-ik loves utan csak elfogytak a valyogkunyhok), mert a tobbi lapul. Vagy az IS6 beszol hogy El-hallufon rossz taktika A1-2 ben tamadni. Persze o csak lerohant a dombrol a bazis fele egy KV5-el (piszkos gyors a Kv5 biztos az a taktika jo ra), ket loves utan mindketto halott volt. Pont akkor szivat amikor lejar a premium es ne gyanakodjak semmi rosszra, mert itt minden tiszta az mm-el.

Csapee

(#25666) Angel1981 válasza olcsii (#25658) üzenetére


Angel1981
veterán

"amugy nem tudom észre vettétek e. hogy ser B kicsit vissza vett volna az arcából ugy érzem ahogy a blogot olvastam"

Közeledik a War Thunder - meglepő? :D

(#25667) r.laci38


r.laci38
tag

Ezt hogyan sikerült a Jagdtigernek E5-ről, üza.tank felrobbantással?

[ Szerkesztve ]

(#25668) Bingisz válasza Angel1981 (#25666) üzenetére


Bingisz
addikt

Nem. Egyszerűen nem kérdez tőle senki orbitális hülyeséget.

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#25669) Angel1981 válasza Bingisz (#25668) üzenetére


Angel1981
veterán

Lehet, de én biztos vagyok benne, hogy a WT fenyegető közelsége is hozzájárul!

(#25670) Skyhunter válasza Bingisz (#25664) üzenetére


Skyhunter
senior tag

Dehát te is EFE-s vagy..... :DD

[ Szerkesztve ]

(#25671) Chris0321 válasza csapee (#25665) üzenetére


Chris0321
addikt

Furcsa véletlen, hogy én is ebben a cipőben járok. Szombat óta 30-40% a win rátám, tegnap már be sem léptem. Nekem is letelik lassan a prémium amit összehoztam a hétvégéken.

(#25672) Skyhunter


Skyhunter
senior tag

Mai nap már van tesztszerver?

(#25673) KisApám válasza Chris0321 (#25671) üzenetére


KisApám
addikt

Nekem tegnap kb. 14:00-ig 60% körüli volt (15 csata).

Miután a gyerekek hazaértek az iskolákból (nem az enyémek),
és leültek "játszani", este 22:00-ig lement 45%-ig (30 csata)...

És megvolt párszor a szokásos leming horda...
No meg az is, hogy egy kedves tank végig bebújt mögém/szikla mögé az egész csata ideje alatt (én ARTY vagyok, HUMMEL),
sikerült felhívnia is a figyelmét énrám, hogy kilőjenek, majd amikor 3-an maradtak, nekiszaladt a tiszta rétnek, pedig tudni lehetett, hogy az a halál mesgyéje, mivel épületek szegélyezték jobbről 1-2 tankkal.

Az egész játék ideje alatt talán 100 métert ment, egyetlen lövés nélkül.
Ez minek "játszik"?
Pontosabban az ilyenek minek vannak egyáltalán?

Amúgy az AMX-ekjet utálom (Tier V-ös szinten is).
Amikor a "csapatom" szabadon hagyja a középső részt (sajna tegnap nem csak azt jó párszor),
és egy kedves gyors AMX bejön a tüzérek közé forgolódni... no akkor az a jó, ha véletlenül sikerül ráfordulni "gyorsan" és kilőni... de hát...

[ Szerkesztve ]

̿ ̿ ̿ ̿ ̿'\̵͇̿̿\з=( ͡ °_̯͡° )=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿ ̿ ̿ ̿ ... ... Memento Mori

(#25674) olcsii válasza csapee (#25665) üzenetére


olcsii
aktív tag

gyere velem szakaszba:)
hátha tudok segiteni:P

wot:nikoli3, „Akinek sok pénze van, annak lehet spekulálni, akinek kevés a pénze, annak nem szabad spekulálni, akinek pedig egyáltalán nincs pénze, annak muszáj spekulálni.”

(#25675) csapee válasza olcsii (#25674) üzenetére


csapee
senior tag

Ne viccelj mar noobokal nem allok le;] :)) A nevem ue. felvehetsz.

Csapee

(#25676) uniqm1 válasza Vitiris (#25656) üzenetére


uniqm1
tag

Köszönöm Vitiris , este kipróbálom. :-)

#25663 Flayer: próbálkoztam az XML szerkesztgetésével, de meghaladta a képességeimet. Remélhetőleg a Vitiris által linkelt panellel nem lesz ilyen gond, majd este kiderül.

(#25677) cifram válasza SoulReaver (#25590) üzenetére


cifram
csendes tag

Vazze, a végén itt is chat bant fogsz kapni. :)

WoT: NorHasso

(#25678) Bingisz válasza Skyhunter (#25672) üzenetére


Bingisz
addikt

Szvsz. majd délután.

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#25679) Strauss válasza uniqm1 (#25676) üzenetére


Strauss
senior tag

Sajna nekem is ugyan ez van , e s alinkelt panel sem hoz megoldast... egyszeruen nincs demage panelem :(

" a parlamentben demokrácia van - kő- papír-ollóval döntenek el mindent - Igaz Viktor használhat flexet is - "

(#25680) sith7 válasza Bingisz (#25678) üzenetére


sith7
nagyúr

Megint lesz tesztszerver ? :Y

Ilyen hamar jön az új patch ? :F
Az új német td vonal is jön vele ?

(#25681) olcsii válasza csapee (#25675) üzenetére


olcsii
aktív tag

felvettelek:) mikor leszel?:)

wot:nikoli3, „Akinek sok pénze van, annak lehet spekulálni, akinek kevés a pénze, annak nem szabad spekulálni, akinek pedig egyáltalán nincs pénze, annak muszáj spekulálni.”

(#25682) #65537792 válasza sith7 (#25680) üzenetére


#65537792
törölt tag

Igen. Benne lesznek az új TD-ék.

[ Szerkesztve ]

(#25683) Bingisz válasza sith7 (#25680) üzenetére


Bingisz
addikt

Igen. FTR blogon már fent vannak a TD-k adatai.

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#25684) uniqm1 válasza Strauss (#25679) üzenetére


uniqm1
tag

Mobilról vagyok, nem tudok linkelni , de a batonywot.gportal.hu-n találsz damagepaneleket. Többet is kipróbáltam, nem akadtak össze a tankinfo panellel, csak a gold ammo detectoros verziókkal volt ilyen problémám.

(#25685) Strauss válasza uniqm1 (#25684) üzenetére


Strauss
senior tag

nezem, thx.

" a parlamentben demokrácia van - kő- papír-ollóval döntenek el mindent - Igaz Viktor használhat flexet is - "

(#25686) sith7 válasza Bingisz (#25683) üzenetére


sith7
nagyúr

köszi a válaszokat, akkor azt kipróbáljuk :))

(#25687) csapee válasza olcsii (#25681) üzenetére


csapee
senior tag

Csak este nyomom noobtime idozonaban:) 19-20h-tol:(

Csapee

(#25688) Kean_Sorbo


Kean_Sorbo
őstag

Azt hiszem maradok a tankos játékoknál. ;]
Az igazihoz nincs kedvem:

T-72

Vasvellával nem lehet szilvát aszalni!

(#25689) PAtr0n válasza dfsz34 (#25662) üzenetére


PAtr0n
addikt

Köszi, hogy normálisan megfogalmaztad, és nem állítottál be nyavajgósnak :)
Igen, gondolkoztam már én is azon, hogy csak jó farm tankkal fogok játszani, de akkor minek a többi? Nem azért játszik az emberfia, hogy minél több vasat kipróbálhasson, és élvezhesse őket? Fura, hogy 8.8 óta egyszerűen tényleg az az érzésem, hogy ez bizony szándékos. Azelőtt voltak olyan napok amikor 65% is összejött, de olyan szinte sose volt, hogy 45% alá mentem volna. Most meg örülök ha 50% megvan, de nem ritka a 35-40%-os nap.

SHiZUOKA:
Lehet amúgy, hogy én is noob vagyok, és a 8.7 azoknak kedvezett, a 8.8 meg már a profiknak :D

csapee:
Látod, ez a legdühítőbb. Lehetsz te a legtöbb pofont adó emberke, ha már a pálya elején feltesznek a marhavagonra, ami a vágóhíd felé száguld...

"Ne sikeres ember próbálj lenni, hanem értékes"

(#25690) Jo33by


Jo33by
tag

Soha egyetlen játék nem tudott kiakasztani idegileg de ez a Wot igen. Szörnyű igazságtalan tud ez a játék lenni néha. Most éppen T34-el vagyok és 268-as pennel 4-szer lepattantam hihetetlen milyen papír tankokról. Amx és Is-8 pattantam róluk bezzeg ők visszalőnek benyelem....Nem akarok elméletet gyártani de a játék már az elején eldönti ki fog pattogni és ki talál be. Nem az számít hogyan koncentrálok hanem majd a gép keveri a "kártyát." Nos e miatt én ezt a játékot már egyszer fél évre jegeltem, kimélve az idegeimet. Nem az a baj ha vereség van és a másik jobb, vagy jobban csinálja. Az a gond hogy elérek egy olyan tankot aminek már tényleg komoly átütése van és szórakozik velem a Wot. Figyelgetem a T54E1 tankommal is mostanában a 4 lövés nagyon ritka ha mind talál. Ma volt egy csata Is-4-et oldalba tudtam kapni tisztán, persze két lövés 5 méteres távolságról a holdra szállt és nem talált. A Wot elcsalja az egész meccset sajnos.

[ Szerkesztve ]

(#25691) bullseye válasza jano_77 (#25657) üzenetére


bullseye
addikt

van olyan ikon, ami tartalmazza a páncélt, meg akár sok mást is.

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#25692) Bingisz válasza Jo33by (#25690) üzenetére


Bingisz
addikt

Sz@r az élet. Mondjuk szerencsére gyakran játszok UNICA tagokkal, ezért a játék folyton nekünk csal.... :D

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#25693) #65537792 válasza Jo33by (#25690) üzenetére


#65537792
törölt tag

Abban van valami, hogy néha olyan mint ha az egyik csapatnak jobban kedvezne a játék.
Valaki látot már olyat, hogy a lovedék amit kilőtt mint, ha egy picit húzott volna az egyik irányba? :D Pont nálam volt ilyen. Sniperban megküldtem egy tankot ami tolatott visszafele és amúgy nem találtam volna el, mert szikla mögé ment volna. De okoslöszerrel löttem meg és egy kis ívet belerakott és eltaláltam. :DDD

(#25694) mcwolf79


mcwolf79
veterán

Szkeptikus voltama Black Prince kapcsán, de be kell látnom, kellemes kis konzervdoboz ez.
De ellentétben a konzervvel, nem olyan egyszerű felnyitni (főleg konzervnyitó nélkül :)) ).

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#25695) octopus666 válasza mcwolf79 (#25694) üzenetére


octopus666
tag

Bizony a fekete herceg sokaknak fejtörést okoz :D

(#25696) Djuree válasza mcwolf79 (#25694) üzenetére


Djuree
félisten

jó a herceg, meg a caern is az lesz. :K meg a konki is, csak az fv215 lesz majd fostos...

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#25697) Bingisz válasza Djuree (#25696) üzenetére


Bingisz
addikt

Hát azért én ellennék egy olyan tankal amin gyakorlatilag nincs célzásidő...

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#25698) Drenadar válasza #65537792 (#25693) üzenetére


Drenadar
veterán

szerver oldali célkeresztet használsz? sokszor laggol a célkereszt...

volt egy lövésem sose felejtem el... becéloztam az út jobb oldalán levő tankot és az út bal oldalán levő tank robbant fel. közelében sem volt a rendes célkereszt... bárcsak lenne róla replayem :(

(#25699) Angel1981 válasza Bingisz (#25692) üzenetére


Angel1981
veterán

Hmmm.... igazán bevehetnétek! :D

(#25700) GaburroSan


GaburroSan
aktív tag

Waffenträger E-100 (Tier X Tank Destroyer)

Életerő: 2200 hp
Súly: 101,6 t
Motor erő: 1200 hp
Maximális sebesség: 40 km/h
Fordulási sebesség: 30 fok/másodperc
Test páncél: 200/120/150 mm
Torony páncél: 20/10/8 mm
Alap lőszer sebzés: 560 hp
Alap lőszer átütés: 276 mm
Tüzelési gyorsaság: 5,14 lövés/perc
Torony forgási sebesség: 24 fok/másodperc
Látótáv: 420 méter
Rádió hatótáv: 720 méter

Bár az test páncélzat igen erős, a torony páncélzat iszonyatosan papír lesz, igen, nem elírás a 20/10/8 mm. A test az E-100 páncélzata lesz, kivéve az oldalsó takarólemezeket.
A motor teljesítmény/súly arány 12 lóerő/t, a végsebesség pedig 40 km/h, ami több mint a Foch-é.
6 fős legénység lesz benne: 2 töltő + 1 rádiós + 1 lövész + 1 parancsnok + 1 vezető)
Nyitott tetejű jármű lesz, azaz Ventilátort nem lehet majd rászerelni.
A tornya 360 fokban tud majd fordulni.

Ágyúk

128 mm-es alap ágyú (JagdTiger ágyúja):
276 mm átütés
560 átlagsebzés
6 lövés/tár
2 másodperc két lövés közt
60 másodperces újratöltés
150 mm-es top ágyú (E-100 ágyúja):
235 mm átütés
750 átlagsebzés
4 lövés/tár
3 másodperc két lövés közt
50 másodperces újratöltés

THX for Wotinfo

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.