Hirdetés

2024. március 19., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#28001) Bingisz válasza Kakumix (#27994) üzenetére


Bingisz
addikt

Lehet, hogy lesz rebalance, de egyenlőre csak azon gondolkodnak, hogy a 850-es alfával rendelkező TD-k sebzését leviszik 750-re, de a dpm megtartása miatt jobb rof-ot is kapnak mellé.

Más: SerB írt a KV-1S rebalanceról is. Lesz egy tier 5 változat jó mozgékonysággal, kevesebb páncéllal, 85 milis löveggel, valamint lesz egy lassabb változat tier 6-ban amiere a mostani 122-es, vagy pedig egy 100 milis ágyú lesz felszerelhető.

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#28002) Enzolord válasza ollie (#28000) üzenetére


Enzolord
addikt

Alacsony tierben szerintem könnyen össze lehet farmolni ezt a kreditmennyiséget, és nem tépi ki az ember a haját a tré legénység miatt...
Én is az elején xtra noob koromban ott is szexuáltam el, hogy nem foglalkoztam a legénységgel, és majdnem abba is hagytam a játékot, mert szinte semmit nem találtam el, és társai..:)

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#28003) D1Rect válasza ollie (#28000) üzenetére


D1Rect
félisten

Ezek a tankok még nagyon gyorsan pörögnek, tegnap is elértem a vásárlási limitet.
Nem látom értelmét a 75%-os legénységnek 1 napra.

A játékélményt az rontja, hogy a friss t4 tankommal berak 8db t6 meg 4db t5 mellé céltáblának.

(#28004) Enzolord válasza D1Rect (#28003) üzenetére


Enzolord
addikt

Próbáld ki, hogy tovább nyüstölöd a gépet, nem egyből kifejleszt, és irány tovább..
Nem fog ártani az xtra kredit később.. És legalább jobban belejössz a későbbiekre..
És még 1 napra is simán megéri, mert visszahozza az árát..:)

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#28005) Preda


Preda
aktív tag

Mentem egy egész jó kört T32-vel. Igaz ellenség se volt nagy iq de szoros volt. Rep

(#28006) HellGreg


HellGreg
őstag

Ez azért csúcs :C :C :C és majdnem túlélte...

(#28007) SoulReaver válasza Cseri0058 (#27957) üzenetére


SoulReaver
veterán

Tessék :D

(#28008) D1Rect válasza Enzolord (#28004) üzenetére


D1Rect
félisten

T2-vel egész sokat mentem már eliteként, de csak pár map van a rotációban.
A T4-be(DW2) vettem 75-ös személyzetet alapból és nem is rak össze T5-től nagyobbal, ezzel fogok is még menni.

A Brit-USA-Szovjet vonalon még megvan a T2, azokkal funból szoktam menni.

(#28009) Angel1981 válasza SoulReaver (#27992) üzenetére


Angel1981
veterán

Az OK, sokkal inkább egy TD szívasson, mint egy arty - én legalább is így vagyok vele. :)

(#28010) TESCO-Zsömle válasza HellGreg (#28006) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

A képen nem látszik, de valószínűleg szakaszban volt vkivel.

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#28011) PAtr0n válasza Midway (#27985) üzenetére


PAtr0n
addikt

Voltam olyan csatában amikor 5-5 arty volt, ez még 8.7 alatt volt. Én is azzal voltam, élveztem, de a végét már nem mert átsunnyogott az egyik light 3-at kiszedett közülünk, 2-en lőttük ki.

Mogyesz75:
Bírom az MM érdekes perceit, múltkor 13Heavyt dobott hozzánk, az ellenfélnek 12-őt, nálunk + 1TD 1Arty, náluk 1Med, 1 light, 1 arty. Jó meccs volt, Highway-en volt, hoztuk is, pedig déli oldalról kezdtünk, ami hátrányosabb szerintem.

D1Rect:
Új vagy a tankos világban még? Üdv közöttünk :)

[ Szerkesztve ]

"Ne sikeres ember próbálj lenni, hanem értékes"

(#28012) Cseri0058 válasza SoulReaver (#28007) üzenetére


Cseri0058
őstag

utánozós :((( :D

(#28013) Drenadar válasza TESCO-Zsömle (#28010) üzenetére


Drenadar
veterán

mivel máshogy ez az eset kizárt és lehetetlen. Sajnos sok az idióta aki behoz pici tankot.

(#28014) jozefgucci1 válasza D1Rect (#28008) üzenetére


jozefgucci1
addikt

Üdv a Wot táborában +1 egri csak jó lehet :DDD

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#28015) csaba17


csaba17
senior tag

helósztok
még mindig keresek kis wot kupon kódot. ha valaki tud lécci írjon privit.
köszi

(#28016) Enzolord válasza D1Rect (#28008) üzenetére


Enzolord
addikt

Az jó, mert, ha felhúzod 100%ra a legénységet, és átülteted a következő azonos típusú tankba, akkor 20k kreditért nem 75, hanem 90 %osak lesznek.. És hihetetlen sokat dob egy tankon a legénység..:)

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#28017) Zolee_70


Zolee_70
senior tag

Félig angol/félig orosz a Global map. Nem tudom le OK-zni a CW-t. Sz@r bugos most már hetek óta...

>> WoT: Zolee70 << I'love WG. Ja, mégsem.

(#28018) oPalRx7


oPalRx7
tag

(#28019) D1Rect válasza PAtr0n (#28011) üzenetére


D1Rect
félisten

Jaja, rámjött a 2.VH feeling, de a WT-t nagyon gyorsan meguntam, a Company of Heroes multira nem találtam pajtást.

Régebben is érdekelt a WOT, de sok sírást olvastam, hogy p2w és random nerfelnek a fejlesztők.
A grafika meg screenshotokon nagyon harmatos volt.(nem azt mondom, hogy hűha, de majd elolvasom a modokat)
Mindezek ellenére eddig kellemesen csalódtam, csak a MM vicces néha.

(#28014) jozefgucci1: :R

(#28016) Enzolord: Igaziból az elején engem mindig a sebesség hiánya az ami kiakaszt.

(#28020) TESCO-Zsömle válasza oPalRx7 (#28018) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Neeeeeeee!!!!! :DDD

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#28021) Drenadar válasza Enzolord (#28016) üzenetére


Drenadar
veterán

Jó de alacsony tierben felesleges vele foglalkozni. 5-ös tiertől érdemes a legénységet megtartani :)

(#28019) D1Rect: menj gyorsabb tankok felé, csak hát azoknak az a hátrányuk hogy általában light tankok, és mint az olyat nagy tierbe dobja be...

[ Szerkesztve ]

(#28022) Enzolord válasza D1Rect (#28019) üzenetére


Enzolord
addikt

Ha sebesség kell, akkor fejleszd ki a PZ1C-t, és azzal tudsz rongyolni szélsebesen...
Tierjében jókat is tudsz hentelni, csak azért be dobál gyakran tier 5be, akkor max a spotolás marad...:)

(#28021) Drenadar Az igaz, de ha tanulja a játékot, akkor jobb, ha kicsit elidőzik 1-1 tanknál, és nem rohan felfele..
És akkor a legénység is sokat jelenthet..

[ Szerkesztve ]

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#28023) PAtr0n válasza D1Rect (#28019) üzenetére


PAtr0n
addikt

Értem :)
A WT a tankos rész eljövetelével sokkal izgalmasabb lesz, már csak azért is, mert lehet majd kombinált csatákat menni vegyesen repcsikkel meg tankokkal.
CoH1? Nekem megvan kieggel együtt, rég játszottam már vele, egyenlőre a 2 felejtős, túlzó a gépigénye számomra.

Fogsz még rendesen is csalódni a WoT-ban, ha már túl sokszor találkozol flusztráló dolgokkal, és sokszor szándékosnak fogod érezni a MM hülyeségeit, amit úgy gondolsz ellened követ el. Igazából szerintem pont a WoT-ban nincs semmi 2VH-s feeling, van viszont más, ami miatt minden kudarc ellenére újra előveszi az ember. :)
Ja és a grafika. Hát sem optimalizáltságban, sem pedig látványban, nem egy WT. Azért mondjuk ki: az jóval szebb. De mint tudjuk a graf nem minden. :)

Enzolord:
Eleve az az ág a németekél T4-ig igen fun, a Luchs is igen fajin jószág. A leopard-ról viszont már hallok rosszakat....

[ Szerkesztve ]

"Ne sikeres ember próbálj lenni, hanem értékes"

(#28024) mefistofeles


mefistofeles
addikt

A World of Tanks nyerte a Golden Joysticket!

Egyeseknek mindenük megvan. Öregek, csúnyák szegények és betegek. Másoknak semmi sem jut......

(#28025) #43783936 válasza PAtr0n (#28011) üzenetére


#43783936
törölt tag

Én csak egyszer akadtam ki nagyon.
Hummellel Himmelsdorfban.
Kora hajnali csata volt. 1 td, 1 arty és 13 könnyű tank az ellennél!
Előbb kiszedtek, mint hogy betöltöttem volna az első lőszert. :W
Azért megvártam a csata végét, rászántam azt a három percet. :D

(#28026) Drenadar válasza Enzolord (#28022) üzenetére


Drenadar
veterán

tudod a legtöbb pici tank gyenge. Nem mind, de egyáltalán nem élvezetes vele a játék. Nekem egy 4-es tank ugrik be amit élveztem a T-28...

kívánnám neked hogy elidőzz picit bármelyik francia 4-es tankon.. szerintem te is amint kifejlesztetted az 5-öst adtad el a francba őket.

(#28027) [HUN]Dani


[HUN]Dani
őstag

Melyik német tankkal lehetne 75%-ról gyorsan legényeket húzni egy másik tankba? A lehetőségeim: Ferdinand, VK3601H, VK3001P, PzIV.

Orosz vonalon úgy érzem, hogy a KV-1 fog hasonló szerepkört betölteni.

(#28024) mefistofeles: As a sign of our gratitude, we will be giving out a special vehicle – the T7 Combat Car. This is a Tier II American light tank and is exclusively for this event Nagyon jó, egy újabb ingyen garázs slot. :))

[ Szerkesztve ]

magyarsrac

(#28028) KisApám


KisApám
addikt

Ha valakit érdekel:
ha a meccs elején látom, hogy szarul alakulnak a dolgok,
akkor ezt a számot kell hallgatni, hogy felvidulj, és a noobokra gondolj közben, akik szétcseszik az egészet:

C'MON BARBIE LET'S GO PARTY :R :DDD

illetve egy másik részlet: I am a Barbie girl in my Barbie world... (noooooobok! :K )

[ Szerkesztve ]

̿ ̿ ̿ ̿ ̿'\̵͇̿̿\з=( ͡ °_̯͡° )=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿ ̿ ̿ ̿ ... ... Memento Mori

(#28029) unravel


unravel
őstag

Észrevettem, hogy csata elején a 2000 meccs alatti paradicsomok előrerohannak meghalni. Utána a többieknek, kell megoldani a csatát. :) Basszus, én is ezt csináltam 2000 csata alatt.

(#28028) KisApám: Igen, zenével többet lehet sebezni. :)

¯\_(ツ)_/¯

(#28030) D1Rect válasza Drenadar (#28021) üzenetére


D1Rect
félisten

Light tankból bőven elég volt a Pz III A...

Néha volt jó kör, de az esetek többségében mennek 1 kupacban előre a nagy tankokkal aztán csinálj valami értelmeset.

(#28022) Enzolord: nem sebesség kell, de a DW2 alapból hárommal ment, ha volt a pályán egy vakondtúrás akkor már megijedt és csak féllel ment.

(#28023) PAtr0n: Ugyan már, lehet hétfőre megunom. :D

(#28027) [HUN]Dani: Pedig reménykedtem egy 50%-os garázs slot leárazásban. :(

[ Szerkesztve ]

(#28031) ollie válasza [HUN]Dani (#28027) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Amelyikkel a legtöbb átlag XP-d van, azzal húzd a legénységed.

(#28029) unravel: az a szomorú, hogy van aki 10-20-30k csatával a háta mögött is ezt csinálja.

[ Szerkesztve ]

***

(#28032) dorka16


dorka16
aktív tag

Az uccsó csatámban 5 arty-nk volt az ellenfélnél meg 4. :Y
Pár napja meg olyan csatában voltam ahol az ellenfél összes játékosa TD-vel volt nálunk meg 12-en.

(#28033) Enzolord válasza Drenadar (#28026) üzenetére


Enzolord
addikt

Azt a tankja válogatja..:)
T18 nagy fun tud lenni, könnyű vele top gunt gyűjteni.. PZ1C szintén fun..
A francia tankokkal kapcsolatban viszont igazad van, azokat nem csíptem...:)

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#28034) oPalRx7 válasza Drenadar (#28026) üzenetére


oPalRx7
tag

sau40-et imádtam :D de az amx40-nel se volt bajom :D :D

(#28035) Drenadar válasza Enzolord (#28033) üzenetére


Drenadar
veterán

Én az angol tankokat sem csíptem, és a 8-asig ott is vegyesek az érzelmek... :D

D1rect: attól még van olyan light tank ami igazán jó... ott vannak a francia tárasok, de nekem bejön a kínai wz132-es is. Veszélyes ágyú van rátéve egy igazán gyors tankra. Kár hogy némelyik heavy gyorsabban lő mint az, körbeautózni heavyket nem érdemes vele :D

(#28036) SoulReaver


SoulReaver
veterán

Egy szaros t2 tankkal kiszúrják az ember szemét? XDD

(#28037) myckey válasza SoulReaver (#28036) üzenetére


myckey
veterán

mi kéne neked? :D

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#28038) mefistofeles válasza SoulReaver (#28036) üzenetére


mefistofeles
addikt

Ráadásul ha jól értelmezem, akkor csak a 8.9 kliens letöltésekor kapod meg.....

Egyeseknek mindenük megvan. Öregek, csúnyák szegények és betegek. Másoknak semmi sem jut......

(#28039) Enzolord válasza Drenadar (#28035) üzenetére


Enzolord
addikt

Én a pom-pom ágyús kis dögöt csíptem, meg a Matilda is elég átlőhetetlen, ha saját tierjébe dobják...
Viszont a Comet szakaszban hihetetlen jó..
Hárman toltuk 3 comet és jókat henteltünk vele..:)

(#28037) myckey Ajándék csónak ne nézd a lapát..:)

[ Szerkesztve ]

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#28040) AVarice


AVarice
tag

Ha tele a garázsom, akkor is megkapom az új T7 Combat Car-t a patch-el, +1 garázshelyet?

[ Szerkesztve ]

(#28041) oPalRx7


oPalRx7
tag

Matildát ChiHa-val szeretem kilőni :D nem hiszik el hogy én penelem, és nem rám viszonozzák a tüzet :D

(#28042) SoulReaver


SoulReaver
veterán

Hát azért tavaly több mindent adtak...

(#28043) Drenadar válasza Enzolord (#28039) üzenetére


Drenadar
veterán

igen a comet az nem rossz amíg meg nem lövik :)
olyan szakaszban még nem voltam, hogy 3 comet ment egyszerre az ismerősök nem mazochisták :)
Viszont a centurionról is azt hittem hogy egy fos lesz, és meglepően kellemes tank, közben se sebessége nincs, se armorja, se semmilye. Valaki magyarázza meg miért jó :D

(#28044) Mynock válasza jozefgucci1 (#28014) üzenetére


Mynock
tag

Akkor még egy :)

(#28045) myckey


myckey
veterán

majd írok nekik panasz levelet ;]

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#28046) Enzolord válasza AVarice (#28040) üzenetére


Enzolord
addikt

Jaja, garázzsal együtt adják....
ÉS tényleg spóroltak... :)

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#28047) Chris0321 válasza [HUN]Dani (#28027) üzenetére


Chris0321
addikt

Attól függ mibe akarod ültetni. Felsoroltál heavyt, TD-t és medet. Akkor veszted a legkevesebbet ha kredittel képzed át a legénységet(10%-ot) ha azonos típusú tankból képzed át a legényeket.

(#28048) PAtr0n válasza #43783936 (#28025) üzenetére


PAtr0n
addikt

No olyanban volt már nekem is részem, de szerencsére nem Arty-val voltam, hanem én is light, asszem PZ1C-vel. De elhiszem, hogy artyval ilyen csatába csöppenni nem igazán jó érzés :) Amúgy nyertetek?

Drenadar:
Sokan utálják a ruszki T-28-at, mert elég papír, de rohadt jó medium tank, erős és gyors az ágyúja, piszok gyorsan fordul, és szinte a leggyorsabb a kategóriájában. Én csak lótetűnek hívom a hosszúkás testye miatt :D

[ Szerkesztve ]

"Ne sikeres ember próbálj lenni, hanem értékes"

(#28049) Drenadar válasza PAtr0n (#28048) üzenetére


Drenadar
veterán

sok jó fragem volt azzal a tankkal... igaz ez sem ma volt már, de azért nem venném vissza most ezért. Mondjuk lehet izgi lenne a T62-es legénységével :D

(#28050) #43783936 válasza PAtr0n (#28048) üzenetére


#43783936
törölt tag

Természetesen vesztettünk.
Mire megindult volna a birkanyáj, addigra nyakunkba kaptunk egy szakaszt.
Akkora kavarodást csináltak, hogy mire valaki magához tért volna, addigra megjött a többi is.
Ügyesen csinálták. :D

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.