Hirdetés

2024. március 19., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#55001) Viktoár


Viktoár
addikt

A birch gunnal még végigszoptam a bishopig tartó utat.Mivel a bishop sem jobb,sőt talán rosszabb is ezért átugrottam.Nyugodtabb lettem tőle. :D

Üdv:Viktor

(#55002) K6000 válasza Napfénysüti (#55000) üzenetére


K6000
tag

Ez a nerf óta van így :K A probléma, hogy választani kell, vagy egy tier 7 tankba HE lőszerrel 200 HP demage, vagy egy tier 5 tankba 600-700 HP ami jó esetben kill is. A lövés után meg várakozás, jó sokáig. Így nem csoda ha az arty-k többsége a könnyű és sokkal kisebb páncélzatú tankokat lövik.

ASUS PSCH-L 3.2GHz HT Intel. 4db Corsair 1GB ECC DDR ram 400MHz dual channel, SCSI U320 Seagate 73GB 16mb 15000rpm 2db (raid 1) + 2x WD160 RE (sata raid 0) + HP SCSI Dat72

(#55003) KaLeun válasza Napfénysüti (#54997) üzenetére


KaLeun
senior tag

Esetleg azt próbálják megelőzni, hogy az elmélázó csapattársak között beszivárgó scout zavartalanul legyilkolja őket. Vagy talán csak te voltál egyedül spottolva ill. te voltál lőhető számára. Amúgy meg mire számítasz? Veled is egyel kevesebb az ellenfele...

Angel: Épp most fejeztem be a AT-15-öt, és összesen 2 alkalommal szívatott meg az arty és mind a kettő a saját hülyeségemből adódott, mert túlságosan elől a nyílt terepen kóricáltam. Az egyik alkalommal egy O261 1shot, a másik eset meg FV304 troll szakasz.

De a hétvégén mentem egy csomót a Type 59-el is (2,5M kreditet farmoltam) és egyszer sem szedett ki az arty, pedig nem is vagyok egy pro játékos.

Mindenki: Erre az az arty miatti sírásra az tudom mondani, hogy: User error... Azt tanácsolom, hogy próbáljátok ki az artyt és abból is lehet tanulni, hogy hova tud belőni stb.

Cila

(#55004) Angel1981 válasza Jolet (#54995) üzenetére


Angel1981
veterán

Khmmmm... ez nem mázli, ez tudás! ;) :D
Tudatosan játszottam artival még a kezdetekkor, hogy megtanuljak "artis fejjel" gondolkodni.
Pl. ha felspottolnak, és van arti az ellenségnél, AZONNAL elkezdek kiszámíthatatlanul össze-vissza, előre-hátra mozogni, egyébként meg fedezékről fedezékre vonulok, kihasználva a domborzatot, és minden tereptárgyat.
Mondjuk az sem mindegy, hogy milyen tankkal megy az ember, az utóbbi időkben leszoktam a nagy, lassú heavyikről, amik biztosan jobban vonzzák az artikat, mint a mediumok - bár heavyikkel menve sem volt igazán rosszabb az arányom, ahogy emlékszem.

(#55009) Mark_o


Mark_o
tag

Senki ne vegye magára , technikai malőrőket amit a játék csinál !!!!
SENKI.
Most hogy laggol , pinggel egy dolog netes játék, előfordul(tény önmagához képest is vannak gondok most)
Két éve nyomom, sok patchet megértem már mint itt sokan.
Ezt a random kifagy és mecs végéig úgy marad már erős.
Van hogy 3 napig tökéletes majd rájön hülyeség és kidobál....
Nem tudják normálisan megcsinálni a munkájukat, ez hol megengedett??!!
Nem azért irom ezt mert pont kidobott és vörös köd vagy ilyesmi.
-
Nem is a modok miatt csinálja , ennek még örülnek is , hogy azon tanakodnak sokan mivel nem fér össze a játék......

Az élet olyan mint a sakk : sok a paraszt!

(#55010) Th1sN04ll


Th1sN04ll
senior tag

Olyan a topik mint az ovis rinyacsoport... ennek oromere ma csak artyzni fogok ;] m53/55 , 212a, gwe-100 ;) remelem lesz szerencsenk a jatekban.... azt hozzateszem ha senki se artyzna akkor meg mindenki visitozna a lathatatlan tdk miatt... ennyit erről!

(#55011) Bad Pritt válasza lnk (#55007) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Csak azért visszaveszek majd egy T95-öt, hogy bemenjünk gyakorlóba és mondjuk 400 méterről hagyom, hogy lövöldözz rá. Közben kimegyek, eszem egy kiflit, iszom hozzá finom kakaót és ha utána még nem ért véget a meccs és még mindig van töltényed, akkor elkezdem táncoltatni az orrát, csak a fun kedvéért. :)
T95-nek jó kezekben két ellenfele van: az arty és a saját csapatod, ami le se szarja, hogy te vagy az egész játék legerősebb mozgó objektuma.

[ Szerkesztve ]

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#55012) Th1sN04ll válasza Bad Pritt (#55011) üzenetére


Th1sN04ll
senior tag

Meg egy pontos ágyú ami a kupoladat atlovi... ezenkivul mig kimesz moged megy es kinyir... nem elpusztithatatlan az a lassu tetu... akinek egy csepp taktikai erzeke van lancon lovi elmegy mellette majd hatulrol kilovi kb ennyi! Ezt egy 8as meddel akar lehetis prezentalni !

(#55013) KaLeun válasza kisküzdő (#55005) üzenetére


KaLeun
senior tag

Hidd el én pl. nem campeltem a Type-pal és az AT-val is mozgásban voltam. Ha meg egy arty a bokorban ül az meg is érdemli, mert egy csomó helyre nem fog tudni belőni és a csapatot sem tudja támogatni megfelelően. Van ám Malinovkán meglepetés amikor kapásból felmegyek a templomhoz és onnan már viszonylag elég jól belőhető a sok ház mögötti camper. Múltkor is kapott egy T-54 a fenekébe 1250 sebzést és zavarában még ki is tolatott a ház mögül (vesztére).

Engem pl. az zavar, hogy ha anno egyedül lehoztad az adott oldalt, akkor kis hp-val is volt még esélyed a basecamperek ellen. Most betöltik a goldot (vagy nem is használnak mást) és esélyed sincs.

De úgy emlékszem, hogy diegho-nak sem volt probléma az arty. :P

Alig várom a td camo nerfet, aztán ennél is jobban lehet majd artyval lőni a sok kis campert... De mindig is mondtam, hogy ez az arty ellenes sírás olyan, mint a nesquick nyuszi: Ha béna vagy akkor fogd rá az artyra!

Cila

(#55014) Bad Pritt válasza Th1sN04ll (#55012) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Ezért mondom, hogy a saját csapatod a legnagyobb ellenfél, mert ha ők nem vigyáznak rád, amíg felcammogsz a helyedre, akkor vége van. Egyedül legelésző td-t leszedni nem nagy kunszt, távolról viszont nem lehet kiszedni a T95-öt, aztn a weakspotot te nem találod el konstansan minden lövéssel, főleg ha nem noob az ellenfél.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#55015) Jolet válasza Bad Pritt (#55014) üzenetére


Jolet
őstag

azért azt sem ártana tisztázni mivel lőhetem az t-95-öt

WOT - lunczgabo youtube: http://www.youtube.com/user/lunczgabo http://ph3lan.hu/replays?uploader=lunczgabo

(#55016) ddt500hu válasza Napfénysüti (#55000) üzenetére


ddt500hu
veterán

Én is ezt figyeltem meg csak magasabb szinten. Tegnap megyek Löwe-vel full 10-es csatában talán 2db 8-as volt oldalanként. Az ellenfél 2db T10-es artyja 14 lövést adott le rám. (Igen számoltam). A csapattal együtt haladtam nem voltam lőhetőbb mint a többiek. Be is írtam nekik, hogy lőjétek csak a T8-as hevy-t azzal biztos segítitek a csapatot. A vicc az volt, hogy nem tudtak kiszedni pedig nem is menekültem különösebben. Az rng most mellettem volt.
Ja és nyertünk. :)

(#55017) Th1sN04ll válasza Bad Pritt (#55014) üzenetére


Th1sN04ll
senior tag

Toltok ra aranyat mint mindenki mas... itt nincs mar elpusztithatatlan tank! Illetve eleg csak felspotolni es annyit irni az artyknak t95 hidd el onnantol ha latnak kb 1 percig elsz ;]

(#55018) Angel1981 válasza KaLeun (#55013) üzenetére


Angel1981
veterán

"De úgy emlékszem, hogy diegho-nak sem volt probléma az arty."

Neki személy szerint valóban nem, de többször is határozottan állást foglalt, hogy oldalanként max. 3 legyen - ez biztos nem véletlen.

(#55019) Bad Pritt válasza Th1sN04ll (#55017) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Mint írtam, az arty a másik ellenfele, és ennyi. Menjetek vele, próbáljátok ki, ha okosan játszotok vele és a csapat is partner, elpusztíthatatlan.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#55020) Kotomicuki válasza csapee (#54989) üzenetére


Kotomicuki
senior tag

Ez nagyon nem jó hír, mert így még gépfejlesztéssel sem tudnám orvosolni a laggolást, ezek szerint! :(
Akkor, marad a reménykedés és a kivárás...

A regisztrációdat véglegesen kitiltottuk a következő ok miatt: III.10.8 Üdvözlettel: PROHARDVER!

(#55021) Th1sN04ll válasza Bad Pritt (#55019) üzenetére


Th1sN04ll
senior tag

Szerintem tovabbra is egy lassu tetu ami a csapatara van utalva mint egy tehetetlen shithalom... ebben a gamben pedig a csapatszellem random csatakban olyan mint ha nem is lenne mert mindenki maga miatt kuzd es szarik a masikra... :K innenstol kezdve ha te arra szamitol hogy megvedenek majd hat vajmi keves az eselye...

(#55022) Bad Pritt válasza Th1sN04ll (#55021) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

A tapasztalat nem ezt mutatta nálam. De én biztos aranyosabb T95 voltam, mint amikkel te összefutottál. :P

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#55023) #95904256 válasza Jolet (#54995) üzenetére


#95904256
törölt tag

Általában a scout-ok tűnnek fel elsőnek az ellenfél térképén. A tűzérek többsége nem jut el addig, hogy priorizálja a célokat. Első célpontot meglátja, na akkor megszórja... aztán ha nagyon eltűntél, akkor néz magának egy másik piros tankot ( néha a zölddel is megelégszik ;] ).

(#55024) BogyóBP válasza Bad Pritt (#55011) üzenetére


BogyóBP
addikt

Meg a hasa egészen alul. Ott olyant bele lehet lőni, hogy csak na, illetve a tetején lévő két pattanást is ha jól eltalálod átlehet ütni. Oldalt és hátul mindenhol lőhető. :K Bár én még nem láttam ammorack es T95 öst elég nehéz lehet azt kilőni rajta. A gond inkább az hogy a sok birka arannyal lövöldözik mert egyszerüen nem tudják hol vannak a kritikus pontok.

A baj inkább ott van ha eltalál mert akkor még a páncél is megreccsen :D

Én a T30 as ágat viszem, az se semmi..T25/2 vel azért lehet szedegetni de nem könnyű.

[ Szerkesztve ]

ASUS ROG Strix B660-F Gaming WIFI | Intel Core i5 12600KF | 2x16GB G.Skill Trident Z5 RGB Silver DDR5 6000mhz CL36 | Asrock RX 6700XT Challanger Pro 12GB | Kingston NV2 1TB NVMe + Kingston NV2 500GB NVMe | Acer Nitro XV272up 27" | be quiet! Pure Power 10 CM 500W | Lian Li O11 Air mini | Creative 2.0

(#55025) Bad Pritt válasza BogyóBP (#55024) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Oldala kb. 40 fokban döntött 175mm-es páncél, alatta dupla lánctalp=kiváló spaced armor, sok meglepetést okozott már.
Félreértés ne essék, nagyon behatárolt harckocsi a T95 a sebessége miatt, de hogy így-úgy ti könnyen beütitek szemből, merthogy van egy félméteres weakspot a tetején plusz 20 centis csík a lövegpajzs alatt, meg aztán simán láncolod meg szaltózol fölötte... Azért ezeken mosolyog mindig minden T95 tulaj. Papíron jól néznek ezek ki, de a valóság nem ezt mutatta.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#55026) BogyóBP válasza #95904256 (#55023) üzenetére


BogyóBP
addikt

Én mikor atival vagyok rá se lövök a futóbohócokra mert ha nem jut el az artikig akkor általában elsőként kiszedik. Ha jól elvagy bújva és feltételezhetőleg a felderitő játékos még nem artyzott vagy nem tapasztalt játékos és nem tudja hol vannak az artik általában akkor el sem jut odáig. Én úgy szoktam csinálni hogy megvárom mig egy kicsit szétszóródik a brigád, aztán egy általában ritkán használt vagy van hogy a legegyszerübb utvonalon megprobálok eljutni a lövegekig. Ez általában sok felfedezett tankkal, cikázással és jópár mellémlövéssel szokott megtörténnik, de ha eljutok oda 5 ből 4szer biztos legalább 1 et kilövök. Érdemes melléjül bújni hogy ne tudjanak forogni és lőni se tudjanak téged, csak sajnos az ELC AMX olyan könnyű hogy egy 6 os arty is már odébb tudja tolni, nem beszélve az erősebbekről :(

ASUS ROG Strix B660-F Gaming WIFI | Intel Core i5 12600KF | 2x16GB G.Skill Trident Z5 RGB Silver DDR5 6000mhz CL36 | Asrock RX 6700XT Challanger Pro 12GB | Kingston NV2 1TB NVMe + Kingston NV2 500GB NVMe | Acer Nitro XV272up 27" | be quiet! Pure Power 10 CM 500W | Lian Li O11 Air mini | Creative 2.0

(#55027) Napfénysüti válasza KaLeun (#55003) üzenetére

Csak arra számítottam hogy a veszélysebbet lövi. Mikor artyztam én mindig arra törekedtem hogy a nagyobb erősebb ellent szedjem ki. Egyébként írtam hogy nem scouttal szoktam menni így még az se ok hogy emiatt félnének tőlem. :N

Számomra egész egyszerűen nem logikus amit sokszor csinálnak. Jó mondjuk az is lehet hogy piros paradicsomok voltak ezt időnként szoktam figyelni is ilyen esetben.

#55016 ddt550: na akkor mégsem csak én vagyok hülye. :D Nekem nincs bajom az arty-kal. Régebben én is mentem egy keveset velük, oldalanként mondjuk 2 még hasznos is. Csak a logikájukat nem értem sokszor. Ha lesebezhetnek egy nagyobbat netán ki is csinálhatják akkor miért a kisebbet lövik akik sokkal veszélytelenebbek a csapatukra. Még direkt mozogni is szoktam miattuk nem egyhelyben kempelni ahogy esetleg kaleun fórumtárs gondolja.

[ Szerkesztve ]

Més que un club!

(#55028) Th1sN04ll válasza Bad Pritt (#55025) üzenetére


Th1sN04ll
senior tag

A valósáég azt mutatja hogy igen is egy tetű... fordulási sebessége nem egy villám kap egy láncot megjavítja, kap még egyet és csak van utánna, elmegy mellette az ember miközben ő küszködik, és beáll a seggébe.... nem mondom tovább miután semmi sebessége nincs megdöglik... ennyi! De gyere szombaton arra a tegnap meghírdetett gyakorlóra aztán bemutatom élesben ha annyira látni akarod... :K

(#55029) BogyóBP válasza Bad Pritt (#55025) üzenetére


BogyóBP
addikt

Nemtudom én nekem nagytöbbségben sikerült alul belőni, persze csak jó tankkal és csak közelről lehetséges, messziről kb kiszedhetetlen..Elég féreg tank de mint minden fixtornyos TD re rá duplán igaz hogy egyedül védtelen ezért támogatásra szorul sajnos ezt sok csapattárs nem érti meg. Én ha látok a csapatomba T95 öt általában vele mozgok mert ha jól helyezkedik és játszik, lehozhatjuk a partit csak ketten a többi 13 nélkül is.

[ Szerkesztve ]

ASUS ROG Strix B660-F Gaming WIFI | Intel Core i5 12600KF | 2x16GB G.Skill Trident Z5 RGB Silver DDR5 6000mhz CL36 | Asrock RX 6700XT Challanger Pro 12GB | Kingston NV2 1TB NVMe + Kingston NV2 500GB NVMe | Acer Nitro XV272up 27" | be quiet! Pure Power 10 CM 500W | Lian Li O11 Air mini | Creative 2.0

(#55030) Jolet válasza #95904256 (#55023) üzenetére


Jolet
őstag

áá én még piros se vagyok... engem fehéren ír ki mindenhol az xvm :B

WOT - lunczgabo youtube: http://www.youtube.com/user/lunczgabo http://ph3lan.hu/replays?uploader=lunczgabo

(#55031) BogyóBP válasza Napfénysüti (#55027) üzenetére


BogyóBP
addikt

Artinál én is általában az erősebbet lövöm vagy azt aki épp fenyegetést jelent egy bojra pl többen lőnek egyet és nem bírnak vele. Viszont a célzókarika ami sztem inkább egy tojás, néha meglepően furcsa célzási dolgokat tud produkálni. Kell egy jópár menet mig az ember rájön hogy mivan akkor ha a tojás eleje vagy vége a nagyobb mikor kell inkább átlőni az ellenfelen mint rá vagy épp eléje és ilyenek. :D Ezt nem lehet leírni sajnos, ezt tapasztalni kell, vannak nagyon ügyes artisok is de láttam nagyon szerencsétlent is számomra kérdőjellel hogy hogy jutott el a 10 es tier ig ekkora tudással.

ASUS ROG Strix B660-F Gaming WIFI | Intel Core i5 12600KF | 2x16GB G.Skill Trident Z5 RGB Silver DDR5 6000mhz CL36 | Asrock RX 6700XT Challanger Pro 12GB | Kingston NV2 1TB NVMe + Kingston NV2 500GB NVMe | Acer Nitro XV272up 27" | be quiet! Pure Power 10 CM 500W | Lian Li O11 Air mini | Creative 2.0

(#55032) Th1sN04ll válasza BogyóBP (#55031) üzenetére


Th1sN04ll
senior tag

Minden nemzet artyjához tartozik egy beesési szög, sőt minden egyes artynak ez más és más, tudni kell mejk milyen, és aszerint kell célozni túl, vagy kicsit elé, vagy pont rá... nem olyan egyszerű mint azt sokan gondolják, 7mp a célzásidő és minden lövés után 30sec risza van... :U

(#55033) Bad Pritt válasza Th1sN04ll (#55028) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Most totál elbeszélsz mellettem, de mindegy. Egyedül minden bálna td megehető, raktam fel replayt pár napja, mikor 13 75-tel megettem egy T95-öt. Más kérdés, hogy a jó T95 játékos nem kerül ilyen helyzetbe...
De igazából azt hiszel, amit akarsz, én nagyon élveztem a T95-öt, más meg 2 meccs után eladta. Pedig jó td, csak rákell hangolódni.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#55034) K6000 válasza Th1sN04ll (#55032) üzenetére


K6000
tag

Én most a SU-14-1 csodával küzdök, még nem 100% a legénység, így 59sec a töltési időm :D A célzási idő már régen nem izgat, a 2cm lövegkitérítés annál inkább. Egy gyors csata alatt ami 3-4 perc 2 lövésre van idő, a nagy RNG úgy akarja akkor 0 sebzés, de volt már 30 HP körüli sebzésem is vele (nem kill valóban csak ennyire futotta) az elméleti 1850 HP helyett. De van, hogy csak láncolok 0 demage, na az a király. Ha ellenfélnek meglátjátok ezt a tankot akkor nincs mitől tartani :N

HáGé, azt a tankot én jpz E100 normál lőszerrel a lövegpajzs mellett jobb vagy bal oldalán szoktam lőni, és 10 lövésből 8 alkalommal meg is kapja a maga 1000 HP körüli sebzését.

[ Szerkesztve ]

ASUS PSCH-L 3.2GHz HT Intel. 4db Corsair 1GB ECC DDR ram 400MHz dual channel, SCSI U320 Seagate 73GB 16mb 15000rpm 2db (raid 1) + 2x WD160 RE (sata raid 0) + HP SCSI Dat72

(#55035) Th1sN04ll válasza K6000 (#55034) üzenetére


Th1sN04ll
senior tag

Utánna már csak jobb lesz :K

(#55036) ddt500hu


ddt500hu
veterán

Kifejlesztve:
Jagdpanzer E 100 jármű kifejlesztve. Elköltött tapasztalat: 210000. Elköltött szabad tapasztalat: 0. :)

T95-höz. Irtózatosan kemény tank. Én gyűlölöm mert nekem nincs de szemből tényleg "kilőhetetlen" középtávolról. 200m-ről ma 4-en lőttük JPZE100, 2db JT, meg egy T28 és nem bírtuk kiszedni. Nem tudtunk átmenni a hídon mert oldalról fedezték és egyszerűen végünk volt mint a botnak. 16 lövést kapott és túlélte a csatát. Nem kilőhetetlen tank, nem is op, nem is túl jó de ha szemtől szembe le kell fogni egy területet akkor őt választanám. Vagy a Tortoiset mert az marha gyorsan tölt.

ui.Ja tegnap 20m-ről meglőttem egy T95-öt a 183-al és kapott 1600-at. De az nagyon közelről volt és pont hasba lőttem.

[ Szerkesztve ]

(#55037) Bad Pritt válasza ddt500hu (#55036) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Engem oneshotolt már fv td mikor T95-tel voltam, nagyon meglepett, lucky shot. :DDD

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#55038) L4mie válasza K6000 (#55034) üzenetére


L4mie
veterán

NEM LESZ JOBB, 14-2 még szörnyűbb :3

Dolgok amiket utálok: 1. fórumaláírások, 2. irónia, 3. listák

(#55039) ddt500hu válasza Bad Pritt (#55037) üzenetére


ddt500hu
veterán

Én is meg szoktam lepődni a one shoton. :DDD 110 csatám van az FV-vel így sikerült a 20%-ot felvinnem kb. 25-30%-ra amikor beadja a nagy sebzést. De a nagy sebzések fele nálam még mindig véletlen. Egyszerűen nincs idő célozni ezzel a tankkal mert túl sokáig tart. Ha elkezd szűkülni a kör már lövök mert legtöbbször úgy is talál de, hogy hol az az rng dolga. 5-700 között sebez 3x, negyedikre jön a 1500-2000.
Tegnap előtt lőttem az eddigi rekordomat egy M48-at one shottoltam. (2000hp)
De amit most kezdtem nézni az is jó. Ha el is megy az ellenség egy szaros 700-as dmg-el sokszor kiszedek 3 embert meg 2-3 modult is a tankból. :D Nagyon gyakran fel is gyújtom az ellenséget.
A legjobb amikor befordulsz a sarkon és oldalt állt a JPZE100 vagy a JT. :)

(#55040) emre válasza Jolet (#55015) üzenetére


emre
veterán

mindegy csak pontos legyen

A győzelemről megtanultuk hogy a részvétel a fontosabb, a vereség is fizet szépen és a győztes sokkal fáradtabb.

(#55041) PaJa1


PaJa1
őstag

Valószínűsítem, hogy én is azok közé tartoznék aki 2 csata után eladja a T95ót. Így meg se veszem :D Utálom a lassú tankokat és az artykat, ezért nem is játszok velük. Stílusa válogatja ki mivel szeret menni.

Barátlistám vagy nem működik, vagy tényleg ennyire kevesen vannak fent közülük. Jön valaki szakaszba T71 mellé?

A probléma az idő! Physics can not be cheated! ## WoT: ThisNoAll_HUN ## OBHUNRACING.COM

(#55042) Mark_o válasza PaJa1 (#55041) üzenetére


Mark_o
tag

Jelen
T71 jó lesz mellé?

Az élet olyan mint a sakk : sok a paraszt!

(#55043) BogyóBP


BogyóBP
addikt

Én is szakaszoznék de nekem csak Su-120 van hasonlo tierben vagy még esetleg ELC AMX.

ASUS ROG Strix B660-F Gaming WIFI | Intel Core i5 12600KF | 2x16GB G.Skill Trident Z5 RGB Silver DDR5 6000mhz CL36 | Asrock RX 6700XT Challanger Pro 12GB | Kingston NV2 1TB NVMe + Kingston NV2 500GB NVMe | Acer Nitro XV272up 27" | be quiet! Pure Power 10 CM 500W | Lian Li O11 Air mini | Creative 2.0

(#55044) Th1sN04ll


Th1sN04ll
senior tag

World Of Tanks AMX M4 45. Barett .50 Tank Ász, Top Gun!
Köszönöm a lehetőséget kedves fórumtársamnak +SoulRiever- nek a riplayt!

Amennyiben van valakinek olyan riplaye amit szeretne megörökíteni írjon bátran :K :R

(#55045) Napfénysüti

Még soha nem tettem fel képet a PH-ra de ezt a vicces kört megmutatom:

:D :D

Més que un club!

(#55046) Sanya válasza Th1sN04ll (#55028) üzenetére


Sanya
nagyúr

1v1-ben lehet meg tudod ölni a t95-öt egy fullos panther 1-gyel, csak sajnos egészen ritkán fordul elő, hogy 1v1-ben találkoztok a pályán. 15v15-ból mindig lesz ott valaki, aki megmenti a t95 seggét, míg az tovább lövi az ellent.

A bortól bolondokat gondol az ember, DE A PÁLINKÁTÓL MEG IS CSINÁLJA!!!

(#55047) Zolee_70


Zolee_70
senior tag

Sziasztok

Előre bocsátom, engem is zavarnak a játék bugjai, de nem ezt tartom a fő problémának, hanem a balanszot.
Jó lenne látni egy statisztikát arról, hogy milyen eredményre végződnek a csaták, és mi ennek az eloszlása. Biztos vagyok benne, hogy a legtöbb csata 15:5-re végződik (rosszabb esetben 5:15-re).

Elég lehangoló, amikor a kezdőképernyőn látod (XVM nyerési arány nélkül), hogy 2 perc alatt elvérzik a csapat.

Inkább ezen kellene javítani először, majd ha ez rendben van jöhet a csili-vili látvány.

War Thunder GF-ról: addig nem lehet beszélni érdemben róla, amíg béta fázisban van. Ha majd kijön hivatalosan, akkor meglátjuk, addig csak legenda.

>> WoT: Zolee70 << I'love WG. Ja, mégsem.

(#55048) Th1sN04ll válasza Sanya (#55046) üzenetére


Th1sN04ll
senior tag

Na azzal a mindiggel vigyáznék... ha nincs platoonban 95%-ban lesz@rják a lassusága miatt, ha van velünk én esetlegesen szoktam toszigálni, bár sok értelme nincs nem gyorsul semmit :DDD

(#55049) #43783936 válasza Th1sN04ll (#55048) üzenetére


#43783936
törölt tag

Nemrég 4 heavy vonatoztatta a t-95-öm.
19 km/h-ra sikerült felgyorsulnom. :DDD

(#55050) Zadia válasza L4mie (#54887) üzenetére


Zadia
senior tag

A nagy löveget még az S-51-el kifejlesztettem. 203mm-el igen hatékony csak gyorsabban töltene.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.