Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#76001) Warton válasza Lunky88 (#75952) üzenetére


Warton
őstag

Jaja, nagyon durva lett a Bélus, múltkor egy Waffentróger nem tudott velem mit kezdeni csak pattogtak a lövedékei egymás után. Az én HE lövedékeim viszont átütőerejűek voltak. ;)

(#76002) Angel1981 válasza Bingisz (#75996) üzenetére


Angel1981
veterán

Ha ez így van, akkor meg azért csap le a nerfhammer, mert túl népszerűek lesznek - amúgy is ez az elsődleges oka egy nerfelésnek, csak a második az OP érték - bár a kettő általában összefügg.

A T49 meg akárhogy is nézzük, a második legjobban sebző T8 light , vagyis biztos lehetne rajta mit nerfelni - pl. a lőszer javadalmazást. Majd el is hiszem, hogy abban a tankban elfér 22 db 152 mm-es lőszer - pláne ekkora kalibernél már osztott lőszert szoktak használni. Ugyan már!

(#76003) mefistofeles

Skacok! nem tudok semmiféle frissítésről (nem is töltött le semmit) de nem tudom elindítani a játékot.
Ez a képernyő fogad:

Mi lehet a probléma? Késő este még rendben ment a játék....

Egyeseknek mindenük megvan. Öregek, csúnyák szegények és betegek. Másoknak semmi sem jut......

(#76004) Bingisz válasza mefistofeles (#76003) üzenetére


Bingisz
addikt

Elméletileg pedig jött ma hotfix.

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#76005) PR0JECTNR56 válasza mefistofeles (#76003) üzenetére


PR0JECTNR56
addikt

Nem tudom van-e köze hozzá, de tegnap jelentettek be egy ilyet mára. Elvileg nem kellene összekuszálnia a dolgokat.

(#76006) Bingisz válasza Angel1981 (#76002) üzenetére


Bingisz
addikt

Pont azért jöttek be ezek a lájtok, hogy népszerűsítsék a tanktípust.

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#76007) mefistofeles válasza Bingisz (#76004) üzenetére

Akkor az lehet a problem mert nekem aztán a kliens nem töltött le/frissített semmit.
Le tudom ezt szedni manualban?
Eddig minden ilyen kis bisz-baszt alapból leszedett ha elindítottam a klienst.

[ Szerkesztve ]

Egyeseknek mindenük megvan. Öregek, csúnyák szegények és betegek. Másoknak semmi sem jut......

(#76008) Bingisz válasza mefistofeles (#76007) üzenetére


Bingisz
addikt

Kicsi a hotfix, úgyhogy lehet, hogy nem is vetted észre. Nézd meg az updates mappában, hogy mikori a legfrissebb fájl. Külön szvsz. nem is letölthető.

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#76009) h1mpi válasza bluyoo (#75999) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Ha nem szereted a 0 gun depet, akkor ne a KV85-öt válaszd. Viszont a T-150 ággal az a baj, hogy senki nem szereti végig vinni. általában a KV3-nál elakadnak. Szerintem, amúgy az IS jobb tank, mint a KV3.

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 13 990 Ft

(#76010) MinionFlasH


MinionFlasH
senior tag

(#76011) bluyoo válasza [HUN]Dani (#76000) üzenetére


bluyoo
nagyúr

Köszi!
Talán a KV 85-ös vonal több lehetőséget/tankot kínál.
Erre még alszunk egyet. :)

(#76009) h1mpi
Akkor idáig a KV 85 vonal a "nyerő". :)

[ Szerkesztve ]

Bazinga!

(#76012) Bad Pritt válasza mefistofeles (#76007) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Nálam a mook miatt nem indult el, újra kellett rakni őket.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#76013) v!ct0y válasza Bad Pritt (#76012) üzenetére


v!ct0y
veterán

Mi az a Mook ? Valami kis házi állat ?:DDD

(#76014) mefistofeles válasza Bingisz (#76008) üzenetére

Igazad volt! :R
Tényleg felpakolt valami mütyűrt ami a modokkal nem működött. A szokásos res_mods mappa törlés újrapakolás helyrehozta!
Köszi!

Egyeseknek mindenük megvan. Öregek, csúnyák szegények és betegek. Másoknak semmi sem jut......

(#76015) Bad Pritt válasza v!ct0y (#76013) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Na várjál, ez egy rohadt jó kérdés, mert az autocorrect javította át mook-ra. Néha nagyon nem vagyunk egy hullámhosszon vele. :D
Modokra gondoltam amúgy.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#76016) emperorka


emperorka
tag

Hali!

Szerintetek mennyire érdemes elindulni,a maus ágon?Csak mert a legtöbben az e100 fele mennek,viszont a tigris p,valamint a vk4502 B elég jónak találom,legalábbis elég jól páncélozottak csakúgy mint a nagy dög maus.Nekem már csak azért is lenne jó mert jóformán minden kivan fejlesztve,max a lánctalpakat kéne kifarmolni.

(#76017) Vikthor válasza emperorka (#76016) üzenetére


Vikthor
nagyúr

Teljesen más a Maus mint az E100, mert az egér ágyúja jóval magasabban van mint az E100-é, ami nekem legalábbis nagy előny. Ellenben az E100 "fürgébb" jóval és nem akkora a teste, bár az E100-at troll ágyúval és premium lőszerrel érdemes használni, míg a mausnak én nem veszek premiumot, mert eleve bitang egy ágyú az a 128mm-es.

~ B & B & L & N | Suomi Finland Perkele ~

(#76018) Tomi0703 válasza emperorka (#76016) üzenetére


Tomi0703
őstag

Szvsz a sima Tigris es az E-75 is jobb mint a Porsche vonalbeli tarsaik. Ja termeszetesen E100>Maus.

[ Szerkesztve ]

(#76019) Kotomicuki válasza jano_77 (#75986) üzenetére


Kotomicuki
senior tag

Az első lövésed a láncát szedte le, a 2. is abban akadhatott el - nem éppen ideális szögből lett leadva - , a 3. meg az ívelt lövegpajzsán csattant - a T44-ét és a pörsiét nem figyeltem.

Úezt hánytorgattam fel annak idején a 175-ös átütésű, szovjet 122-eseknél: az akkor még T4-es Priest elejéről, oldaláról pattantak, akár egymás után, 50 méterről is...

Mintha egy script futna, ami a lövések x%-át meg nem adottnak, nem sebzőnek minősítené át - különben, mint a vártündérben: egy-két lövés és vége, bármelyik tanknak is.
Azt még el tudnám fogadni, hogy az APCR kényesebb, háklisabb legyen - nagyobb távolságon - , mint a sima AP lövedék, de azokkal is uú előfordulnak az ilyenek, lőtávolságtól függetlenül.

A 7/1 egyik szembetűnően rossz tulajdonsága számomra is ez, a mérhetetlenül hosszú újratöltési idején kívül - a lassúságát a lövedékének gyorsasága kompenzálja a szememben.

A regisztrációdat véglegesen kitiltottuk a következő ok miatt: III.10.8 Üdvözlettel: PROHARDVER!

(#76020) Angel1981 válasza Bingisz (#76006) üzenetére


Angel1981
veterán

Akkor egyúttal a régieket is buffolhatták volna, de nem, abból nincs lóvé....

Igen, valóban törekszenek úgy általánosságban arra, hogy a magas szintű lightoknak nagyobb befolyása legyen a csatákra, de az új vonalak kapcsán már a specifikációk és a tesztszerver során lejött, hogy OP-k, vagy majdnem OP-k (a már bent lévőkhöz képest) - ismét akartak egy jót szakítani, mint a WTF 100 vonal kapcsán.

Jupíííí! Már a 3 hotfix! Megy ez srácok! :))

#76010 MinionFlasH: nagyon szép látvány, az biztos! ;)

[ Szerkesztve ]

(#76021) Cseri0058


Cseri0058
őstag

ííííííííííí mekkora kör volt!!!
na ezt élveztem :D

Replay!

[ Szerkesztve ]

(#76022) Bingisz válasza Angel1981 (#76020) üzenetére


Bingisz
addikt

A látótáv rebalance fogja kvázi buffolni a régi lightokat is.

[ Szerkesztve ]

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#76023) zsolthee válasza emperorka (#76016) üzenetére


zsolthee
senior tag

Béla vs E75
Bélának annyi előnye van az E75-tel szemben, hogy jobb a páncélzata és sidescrape-elni könnyebb vele a hátratolt löveg miatt.
Top ágyújuk egyforma, viszont az E75 jóval mozgékonyabb.

Maus vs E100
Itt még csak utóbbival rendelkezem, de a Maus már ki van fejlesztve.
X-esek között etetni kell az E100-at arannyal a nagyobb kaliberű löveg használata esetén, viszont ezt egy magasabb alfával hálálja meg. Ha 2x-es szorzóval nyersz a csata végén min 3000dmg kiosztása után (ami nem túl nehéz), akkor még pozitívba is maradhatsz pénzügyileg.
A CW-ken gyakoribb mint a Maus ezért is látni belőle többet. Az "egérke" örökli a Béla lomhaságát ezért vele sem érdemes egyedül maradni különben könnyen szétkaphatnak.

Töröm a kobakomat, hogy IS4 vagy Maus legyen a következő amit megveszek.
Ezzel kapcsolatban szívesen meghallgatok tanácsokat, tapasztalatokat.
:R

(#76024) Szepi1979 válasza bluyoo (#75999) üzenetére


Szepi1979
senior tag

szubjektív véleményem következik:

KV85-nem tudom én még a KV1s-el játszottam anno, IS-jó, IS3-jó, IS8-elmegy, IS7-elmegy
T-150-jó, KV3-elmegy, KV4-nem jó, ST-I-qvajó, IS4-még nem tudom

Azt az ágat vidd aminek a tierX-e jobban tetszik. Vagy mindkettőt mert a lövegek szinte ugyanazok.

“ nem kell mindig nyerni “

(#76025) sebijani1982 válasza h1mpi (#76009) üzenetére


sebijani1982
senior tag

KV-3 és KV-4 szerintem az egyik legjobb "szájdszkríp" tank. Iszonyatosan sokat tud elnyelni. Az ST-I pedig igazi vadállat. Agilis, tipikus itt a fejem -> eltöröm vele az öklöd és még vissza is puszil rendesen tank.

Mindezt úgy, hogy a másik ág végig lett már küzdve.

"Ob's stürmt oder schneit, Ob die Sonne uns lacht, Der Tag glühend heiß Oder eiskalt die Nacht. Bestaubt sind die Gesichter, Doch froh ist unser Sinn, Ist unser Sinn; Es braust unser Panzer Im Sturmwind dahin."

(#76026) Angel1981 válasza Bingisz (#76022) üzenetére


Angel1981
veterán

Ok, meglátjuk. ;)

#76021 Cseri0058: most már megtartod, ugye? ;]
Egyébként mi lesz a következő vas? T57 vagy E-50?

#76023 zsolthee:"Ha 2x-es szorzóval nyersz a csata végén min 3000dmg kiosztása után (ami nem túl nehéz), akkor még pozitívba is maradhatsz pénzügyileg."
A 2x / 3x / 5x szorzó befolyásolja a kredithozamot? :F
Én úgy tudom, győzelem esetén a "joining award" szorzódik 1,85-el, és annyi.

[ Módosította: #40993792 ]

(#76027) h1mpi válasza sebijani1982 (#76025) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Nekem annyira nem szokott pattintani, de biztos így van

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 13 990 Ft

(#76028) Borisz76 válasza Cseri0058 (#76021) üzenetére


Borisz76
veterán

El is hiszem !
Szép volt !

Synology NAS DSM6 - Összefoglaló : https://logout.hu/bejegyzes/borisz76/synology_nas_osszefoglalo.html

(#76029) jozefgucci1 válasza Cseri0058 (#76021) üzenetére


jozefgucci1
addikt

Kár hogy nincs az irodai gépen WOt megnézném így csak este .

Az E100-hoz csak annyit , hogy valóban szinte csak arannyal használom és azért nem jön ki mindig nullásra a kör . Egyedül nem szabad vele maradni viszont szakaszban jól használható .A Maus-on nem is gondolkodtam eddig nem tetszik nagy lomha , randomban egyedül megeszik .Jó Maus játékost keveset látni ellenben E100-at annál inkább. Nem véletlen , hogy a legtöbb Lengyel ovisnak ez a jele . Vagy apu ezzel tolja vagy roszabb esetben ők :DDD

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#76030) Angel1981 válasza Angel1981 (#76026) üzenetére


Angel1981
veterán

Bocs, az dőlt akart lenni, utána meg normál, megint félrenyomtam - időskori hülyülés.... :U

Moderátor, ha gondolja, átjavíthatja!
Köszönöm!

_________
Készen van. Szívesen. :)

[ Módosította: #40993792 ]

(#76031) Djuree válasza Szepi1979 (#76024) üzenetére


Djuree
félisten

az is-4 csak annyira jó, hogy első t10-es gépem volt, azóta már van jópár t10-em, de még mindig azzal a legmagasabb az átlag dmg-em, pedig az rég volt, tervezem visszavenni, rossz belegondolni mit tudhat a mostani tudásommal. ST-1 (tudom I, de nekem az 1-es marad) meg írtózatos durca gép, a legjobb t9 sztem, az e75-el karöltve. nincs kihúzva mert az is-4-et megkaptam ingyen mikor t9-ről feljött, de ki fogom húzni az hótziher. :K
jah, múltkor is-4 oldaláról pattogtam e-50 top ágyúval, pedig be se volt forgatva rendesen. :Y

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#76032) fsb1000 válasza emperorka (#76016) üzenetére


fsb1000
nagyúr

A Mausig érdemes eljutni.
De a fórum vélemények alapján látszik, hogy a VK45 sokat javult és régen se volt rossz vele játszani.

(#76021) Cseri0058: Grat az E100 (M) plecsnihez! Elég ritka... sokan és jól játszanak vele.

[ Szerkesztve ]

(#76033) bluyoo válasza Szepi1979 (#76024) üzenetére


bluyoo
nagyúr

(#76025) sebijani1982
Hát ezek szerint mégsem egyszerű a történet. :DDD
Mindenesetre kifejlesztem a KV-1S -t ,és majd meglátjuk a Decemberi akciókból mit tudok kihozni. :)
A kreditet már gyűjtöm hozzá, eladtam egy rakat nagy szerszámkészlet, és egy nap prémium is befigyelt az "ajándék" aranyból. Bár a német vonalon a TigerII -t biztos megveszem (a 15% -os akcióban).
"Azt az ágat vidd aminek a tierX-e jobban tetszik." Ezért is figyeltem fel a KV-85 ágra, onnan 3db X-es tank is elérhető. A T62-A, Obj. 140. és az IS-7.

Bazinga!

(#76034) fsb1000 válasza zsolthee (#76023) üzenetére


fsb1000
nagyúr

(#76023) zsolthee: IS4-re szavaznék. Azt nem kell tanulni/szokni, egyből lehet vele jó köröket menni. A Maus szerintem az elején szenvedős és nagyon kell neki a szakasz vagy óvatos játék.
Elsődleges arty célpont ami mostanában ismét szempont kezd lenni a Maus-játékstílusban.
Persze ha eleve szereted a lassú, de jó páncélzatú tankokat akkor Maus.

(#76035) Enzolord válasza Cseri0058 (#76021) üzenetére


Enzolord
addikt

A kis ágyúval toltad?

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#76036) Balika23hun


Balika23hun
aktív tag

Hehe 2x egymás után lettem M-es a kicsikével :DDD Kezdem nagyon megkedvelni ezt a mozgó ékszeres dobozt!

Dragon MultiGaming Clan http://dmgc.hu/ - Battlefield 1 - Baliozus

(#76037) h1mpi válasza Balika23hun (#76036) üzenetére


h1mpi
nagyúr

jöhetnek a replyek. gratula!

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 13 990 Ft

(#76038) sith7 válasza emperorka (#76016) üzenetére


sith7
nagyúr

+1 az E100 - ra

(#76039) h1mpi válasza Cseri0058 (#76021) üzenetére


h1mpi
nagyúr

megnéztem gratula. az elején néztem, hogy lesz ebből ász, főleg, amikor a T110E5 bejött mögéd. De megoldottad, ahogy egy unicum playernek kell :))

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 13 990 Ft

(#76040) Mottie


Mottie
őstag

Marder II, Első csata. LoL

Be Victorious!

(#76041) fradi81 válasza Mottie (#76040) üzenetére


fradi81
veterán

Ez egy jó kis gép t3 ellenére, gg :)

[ Szerkesztve ]

moto g72, Ninebot d28e

(#76042) Angel1981 válasza Mottie (#76040) üzenetére


Angel1981
veterán

Több ne is legyen, ilyenkor freeből át kell ugrani a vasat - mint ahogy én tettem a Chi-Ha-val! :D

[ Szerkesztve ]

(#76043) Mottie válasza Angel1981 (#76042) üzenetére


Mottie
őstag

Felső sarokba felpillantasz.. :D láthatod mit tett a BL 9 a free xpmmel :D

Be Victorious!

(#76044) zsolthee


zsolthee
senior tag

AMX 50-100 top lövege megegyezik az AMC AC46-éval?
Remélem elég csak egyszer kifejleszteni az egyiket...

(#76045) Enzolord válasza zsolthee (#76044) üzenetére


Enzolord
addikt

Nem, mert ha meg is egyezik szinte mindenben, TD és Heavy Med Light vonalak közt sosincs átjárás lövegekben..

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#76046) fradi81 válasza zsolthee (#76044) üzenetére


fradi81
veterán

Jobb klikk a lövegen és kiírja, elvileg nem megy re a másikra.

moto g72, Ninebot d28e

(#76047) Cseri0058 válasza Angel1981 (#76026) üzenetére


Cseri0058
őstag

hát persze h marad :D
az e-50 még nincs kifejlesztve...de mindenképpen a t57 et akarom megvenni akciósan :D

(#76028) Borisz76

köszi :)

(#76032) fsb1000

köszi...bár a tank ász már megvolt vele :D

(#76035) Enzolord

nem a naggyal. gold nélkül!

(#76039) h1mpi

áááh mindenki így csinálta volna :D

(#76048) zsolthee válasza Enzolord (#76045) üzenetére


zsolthee
senior tag

ohh...shit. :)

Tervezem, hogy milyen tankokat vennék meg az ünnepek alatt, és kedvet kaptam a Foch-hoz.
A tier 10-es nem érdekel, 8-ast és 9-est szúrtam ki magamnak.
Páncélzatuk - a többi TD-hez viszonyítva - mennyire jó? Ha nem a "kolbászt" találják el a tetején, akkor mennyire pattognak a lövések.
Mondjuk a IX-es Foch vs T54 F2F harcban mennyi esélye van a TD-nek?

(#76049) fsb1000 válasza Cseri0058 (#76047) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Hiányolom is hogy nem számolja a WoT hogy tankonként hányszor szerezzük meg a tankászt, illetve az hogy aránylik a tankkal játszott csatákhoz.
Mondjuk akinek minden 10. csatája E100-al Tankászos, annak biztos jól megy a játék.

(#76050) Enzolord válasza Cseri0058 (#76047) üzenetére


Enzolord
addikt

CSak a sebzés miatt kérdeztem.. :)
De akkor a killek miatt ilyen kevés a sebzés! De nagy kör lehetett ennyi assisttal..:)

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.