Hirdetés

2024. március 19., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#63001) ddt500hu válasza unravel (#63000) üzenetére


ddt500hu
veterán

Miért ne létezne? :F Főleg ha KV2 lő rád. ;]

(#63002) papesz5 válasza ddt500hu (#63001) üzenetére


papesz5
tag

KV-1S volt :D

Bazinga!!

(#63003) v!ct0y válasza papesz5 (#63002) üzenetére


v!ct0y
veterán

KV 2 volt írja is....

(#63004) papesz5 válasza v!ct0y (#63003) üzenetére


papesz5
tag

Ok,értem,engem kínált meg egy KV-1S

Bazinga!!

(#63005) ddt500hu válasza papesz5 (#63002) üzenetére


ddt500hu
veterán

Értelmezd a képet. :)

szerk. Ja. Azt nem tudom.

[ Szerkesztve ]

(#63006) Simi37 válasza ddt500hu (#63001) üzenetére


Simi37
őstag

Nem értem miért van mindenki felháborodva ha T10be KV2-őt viszek, mintha egy stock ISU-t vinnék nagyobb töltésidővel... ott szinte mindig meg van a 2k sebzés...sohasem az a legkevesebb sebzés...sok a papír ;]

Az IS7 végig osztott h így-úgy report meg noobplatoon aztán Ő alig sebzett Én meg 2k fölött. De sajnos nem nyertünk mert a bal oldal hamar elbukott és hátbatámadtak minket :(

unravel (#63000): melyik képszerkesztővel lehet ilyen elmosódást csinálni (és hogyan)?

[ Szerkesztve ]

Ryzen 9 5900X • Asus Crosshair VI Hero • ASRock RX 6900 XT OC Formula

(#63007) TESCO-Zsömle válasza unravel (#63000) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

KV2, szóval 152mm-es repeszromboló. Sebzés: 683-1138.

Az a dög olyan, mintha egy kisebb arty lőne pofán...

Simi37: Én csapatba szoktam néha bevinni szorzózni... Mines-on szoktak nézni a felvonuló med-ek, mikor hirtelen 900hp mínusz... :DDD

[ Szerkesztve ]

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#63008) unravel válasza TESCO-Zsömle (#63007) üzenetére


unravel
őstag

Azt tudtam, hogy a kv2 nagyot lő. Azt nem értettem, hogy még a lánc is lerobbant és égek :D :F Játék közben csak annyit érzékeltem, hogy : hopp, elfogyott a full hp-m.

(#63006) Simi37: Ez a Snagit képlopó program képszerkeszője. A kép megnyitása után ki kell jelölni a területet és kiválasztani a kívánt effektet.

[ Szerkesztve ]

¯\_(ツ)_/¯

(#63009) rlazol válasza papesz5 (#63004) üzenetére


rlazol
addikt

nem lehet, h két KV1-es volt?

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#63010) papesz5 válasza unravel (#63008) üzenetére


papesz5
tag

Hasonló cipőben jártam már én is,hogy hipp-hopp ,és már történelem voltam a KV-2 lehelete után.

De jó fejek vannak a játékban :D,küzdök a Pz.Kpfw.IV Ausf.H anyakönyvi nevű eszközömmel,hatalmas 480-as hp-vel,és a jó wargame bedobál sorban a Tigrisek,T-29-esek,KV-2-esek ellen,és azok hatalmas hősként lövöldöznek ki.Imádom,csodás :D

[ Szerkesztve ]

Bazinga!!

(#63011) ddt500hu válasza Simi37 (#63006) üzenetére


ddt500hu
veterán

De ha a KV2 helyett IS4-et vittél volna akkor 4k-t sebzel és nyertek. :) Nem csak a sebzés a lényeg hanem, hogy bekapj lövéseket pattints stb. KV2-őt T10-ben minden átviszi.

(#63012) Simi37 válasza ddt500hu (#63011) üzenetére


Simi37
őstag

Nincs 10esem, :U
van 9es francia arty ami már be volt szórzózva és volt vele vagy 5 csata aznap,
és a fullstock t30 aminek freeből lesz lánca addig meg 105mm löveg ami talán még 2k sem vitt volna be.

Szerintem még az IS4 sem élt volna túl egy Lorr 40t flanket...+ a Jpze100 még golddal lőtt a roncs hátuljába halálom után 0,1sel.

[ Szerkesztve ]

Ryzen 9 5900X • Asus Crosshair VI Hero • ASRock RX 6900 XT OC Formula

(#63013) unravel válasza papesz5 (#63010) üzenetére


unravel
őstag

(#63010) papesz5 - Annak a leosztásnak is megvan a bája. Bújkálni kell és csak szemétkedni jönni elő. Utána tízes tankkal kell menni és reménykedni hogy nem dob be tier12-be. :D

(#63011) ddt500hu - KV2 T10-ben? Az egy hatos tank? Hogyan?

¯\_(ツ)_/¯

(#63014) Simi37 válasza unravel (#63013) üzenetére


Simi37
őstag

Igen az egy 6os. Szakaszba mész egy t8,t9,10el vagy spotterel lényeg olyannal amit feldobhat t10be.

Ryzen 9 5900X • Asus Crosshair VI Hero • ASRock RX 6900 XT OC Formula

(#63015) papesz5 válasza unravel (#63013) üzenetére


papesz5
tag

Próbálom,próbálom,de mikor a 12. vereség is megvan a hasonló ellenségek ellen,az már nem mókás.De nem adom fel,még ha nem is az én napom a mai.Jól elbújok,és piszkálódok.És jöhet a Tier 12 is :D Kemény leszek,mind a kád széle.

[ Szerkesztve ]

Bazinga!!

(#63016) jr1994


jr1994
addikt

Tier12 már nincs is, csak 11 ;]

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#63017) scyllarus válasza papesz5 (#63010) üzenetére


scyllarus
veterán

Nem is neked kell kilőni a T7 heavyket. Legalábbis nem 1-1-ben (Megjegyzem a Tigris 100/80-as páncélját a te 110-es pened bárhol átviszi. A másik kettőt is tudod sebezni, nyilván a T29 tornyát szemből nem. De lőjj csak testre a torony mögé, és lesz meglepi)

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#63018) papesz5 válasza scyllarus (#63017) üzenetére


papesz5
tag

10,5 cm-es meggymagköpő van fent.(L/28)

Bazinga!!

(#63019) Drenadar válasza unravel (#63000) üzenetére


Drenadar
veterán

kv2 HE lővedékétől miért is ne lehetne?

(#63020) scyllarus válasza papesz5 (#63018) üzenetére


scyllarus
veterán

Ahogy érzed. Akkor használd HE-vel, vagy golddal. Játékstílus kérdése, melyik ágyút használod, melyik jön be neked jobban. De sebezni azzal is tudod akár a "nagyokat" is.

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#63021) papesz5 válasza scyllarus (#63020) üzenetére


papesz5
tag

Pénzt nem áldozok az orosz testvérek kaviár adagjához.Annyit nem ér ez a "játék".
Csak az a szomorú,hogy ezzel a relatív apróka tankkal,nem tudok mit kezdeni néha egyedül a sok nagyobb álldogáló nehéz tank helyett.Beáll,elbújik,várja a sült galambot,én meg legyek a célpont.Ha szól az ember,akkor meg megsértődik,anyáz.
Ez a másik indok a gold ellen.Minek,ha egyedül vagy néha a picikkel.

Bazinga!!

(#63022) Chris0321 válasza papesz5 (#63021) üzenetére


Chris0321
addikt

Régen 3 tier különbség volt az alap mégis kibírtuk, tudtunk sebezni és fejleszteni a tankot. Ez a két tier különbség ahhoz képest semmi, meg kell tanulni gyenge pontokat lőni és nem az első sorban akciózni és oldalba hátba támadni az ellenséget, segíteni a nagyobb tankokat ha mással nem tudod azzal, hogy megzavarod az ellenséget mert a hátába kerülsz, láncolod és ha sebeznek az neked is jövedelmez. Mindenféleképp vinni kell pár HE lövedéket, pl. resetelésre tökéletes ha a nagyok nem érnek vissza pár gold ammot is ki lehet gazdálkodni(kreditért is lehet venni, nem árt ha van) ha mellette sebzel AP-val vagy HE-vel. Ebben a játékban szerintem elég fontos az alkalmazkodni tudás. Nem lehet egy térképen minden csatában ugyanazt csinálni, figyelni kell a csapattársakat, az ellenséget merről támad jobban segíteni aki bajba kerül persze nem minden áron.

(#63023) Diarmand válasza Simi37 (#63012) üzenetére


Diarmand
senior tag

ddt nem az adott helyztre értette, hogy poén bevinni néhanapján egy jobb T6-ost T10-be (KV2 troll, Nashorn a statpaddereknek, TOGII mert arannyal üt, hanem arra, hogy ezzel a csapat nyeri esélyeit jócskán lerontod.

Tigris 100/80-as páncélját a te 110-es pened bárhol átviszi.

Ez így nem igaz, A T-25 nem viszi szemből a Tigrist csak nagyon nehezen, pedig 116 pen. Papíron okés a 100 mm páncél, de kell hozzá egy sörmi ágyú, hogy be is vigye különösebb célzás nélkül.

Régen 3 tier különbség volt

Volt az négy is ;]

(#63024) Bad Pritt válasza Diarmand (#63023) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Jaja, T6 KV-3-amat rendesen megánuszvizsgálták a T10-es meccseken. :DDD

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#63025) scyllarus válasza Diarmand (#63023) üzenetére


scyllarus
veterán

Persze, értő kezekben a Tigris lepattint komolyabb lövedékeket is :) De alapesetben átütHET (persze, ha a WG is úgy akarja, de ez mindennel így van ebben a játékban), érdemes megpróbálni. Mondjuk nem is szemből kellene próbálnia, de még úgy sem esélytelen a lövés.
Bár még mindig az az alaphelyzet, hogy T5 meddel nem az ellenfél top heavyket kell levadászni.

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#63026) Bad Pritt


Bad Pritt
nagyúr

Nem hiszem, hogy kapnék még választ, de az IGP-s kérdés sztornó, VGA-t is tudok venni még nyáron. Nagyon kíváncsi leszek itt mennyit fog számítani az új konfig.
Amúgy aki válaszolt annak köszönöm, körülbelül erre számítottam én is. :R

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#63027) v!ct0y


v!ct0y
veterán

T57 heavy tank ász + meglett az egérfogó is :)[link]

(#63028) Jolet


Jolet
őstag

Na ellestem a taktikát cleverland legutóbbi videójából és úgy tűnik bejött...
;-)

replay

WOT - lunczgabo youtube: http://www.youtube.com/user/lunczgabo http://ph3lan.hu/replays?uploader=lunczgabo

(#63029) kisküzdő válasza Jolet (#63028) üzenetére


kisküzdő
tag

glory bought for money.

Ha megkapja a nerf-t (mert német) majd sir a sok camper arca.

[ Szerkesztve ]

Számos problémát okozott már a szelekiv látás (is)

(#63030) Bingisz válasza kisküzdő (#63029) üzenetére


Bingisz
addikt

Nem fog nerfet kapni, abbam biztos lehetsz.

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#63031) kisküzdő válasza Bingisz (#63030) üzenetére


kisküzdő
tag

Te meg szinte biztos lehetsz benne hogy igen hisz ez a "történelmileg teljesen reális gyorstüzelő fostaliga" (ki pénzért mindent tud még a hülyéknek is) német.De élvezzétek még lehet. Nem minden nap van karácsony.

A másik full hiteles FV304. is utolérte a sorsát ez is így fog járni meglásd.[link]

[ Szerkesztve ]

Számos problémát okozott már a szelekiv látás (is)

(#63034) kisküzdő válasza #40993792 (#63033) üzenetére


kisküzdő
tag

Ahogy észre vettem nem érdekli grisát mert egoista barom de legyen igazad.Én is szívtam már hogy valamiért pénzt adtam és utána átbaxtak vele (mert az "eula" érdekes de ezt csak nekünk kel betartani nekik nem).De mind1 is nem szítom itt a tüzet.De meglássátok nekem lesz igazam.

Számos problémát okozott már a szelekiv látás (is)

(#63035) zozyk válasza Jolet (#63028) üzenetére


zozyk
addikt

Áááá...
Tudtam,hogy innen ismerős a nicked. Bocs ,hogy kicsaptalak az 50B-ből valamelyik nap.

(#63036) Jolet válasza zozyk (#63035) üzenetére


Jolet
őstag

grat! jó lövés volt... aznap egész este úgy ment....

WOT - lunczgabo youtube: http://www.youtube.com/user/lunczgabo http://ph3lan.hu/replays?uploader=lunczgabo

(#63037) Bingisz válasza kisküzdő (#63031) üzenetére


Bingisz
addikt

Prémium tank, nem fognak hozzányúlni. Már a JT 8.8 hasát se merték lenerfelni hitelesre, a SP nerf után. Sőt, a TD camo nerf is elkerülte.
Az eula-t meg betartják, ha hiszed, ha nem.

[ Szerkesztve ]

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#63038) kisküzdő válasza Bingisz (#63037) üzenetére


kisküzdő
tag

Nem kell nem olvassa a wg :N

Számos problémát okozott már a szelekiv látás (is)

(#63040) scyllarus válasza kisküzdő (#63029) üzenetére


scyllarus
veterán

"Ha megkapja a nerf-t (mert német)" - Istenem, azt hittem mindenki leszokott már a "német tankok szarok, amelyik nem, azt nerfelik, mert a WG orosz" mantráról. (Mielőtt valaki erre reagálna: ÉN tudom, hogy nem orosz, de sokan összemossák, tudatosan vagy tudatlanságból).
A játékban toronymagasan az amerikai és a német tankok a legjobbak, szerintem. Másnak nyilván más a véleménye, mindenesetre az én garázsomba úgy látszik, nem a standard német vackok kerültek :D
A havi kilövős küldire nem hajtok külön, sikerül ahogy/amennyi sikerül. A gyakoriságot is figyelembe vették a kilövendő tankok számának megállapításakor, mégis a szovjetekkel már régesrég kész vagyok, a németek-amerikaiak még 75% körül vannak. Valahogy jobban hullanak az orosz vasak, pedig pl. scoutjuk kevés van, arra inkább amcsi/francia/német gépeket használnak.

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#63041) #43783936 válasza kisküzdő (#63038) üzenetére


#43783936
törölt tag

Pont ez a két vas, amihez tudni is kell, mert az fv nem a pálya túlvégéről ossza a rettenet nagy sebzéseket, és az e-25-nél is jól meg kell nézni hogy hol lövöd az ellent.
Ha meg felfedezik, akkor jó eséllyel mindenki ezekez lövi.
Nem hülyebiztosak mint a kv-1s vagy a gaycat.

(#63042) Diarmand válasza kisküzdő (#63034) üzenetére


Diarmand
senior tag

Én is szívtam már hogy valamiért pénzt adtam és utána átbaxtak vele (mert az "eula" érdekes de ezt csak nekünk kel betartani nekik nem)

Feltételezve, hogy csak egy fiókod van (muszkli), nincs is olyan prémtankod amin változtattak volna a behozatala óta, szal nem tudom min pörögsz annyira. :U
Mellesleg az EULA-ban világosan le van írva, hogy semmilyen tulajdonjoggal nem rendelkezel a játékon belül, semmi sem a tied amiért pénzt adsz ki, csupán a használati joga a tied meg az ebből származó előnyök. Ebből kifolyólag ők akkor és úgy változtatják a prémtankokat, amikor és ahogyan akarják :U

(#63043) LobiDrg


LobiDrg
aktív tag

Sziasztok.T 34-1-re milyen felszerelést érdemes rakni ? Legénységnek milyen skilleket ajánlott rakni ? Most lett meg a gép de medium tankokban nem vagyok jártas :)

[ Szerkesztve ]

(#63044) unravel válasza LobiDrg (#63043) üzenetére


unravel
őstag

Szia

ITT meg lehet nézni, hogy akik használják a vbaddict oldalt azok miket választottak.

¯\_(ツ)_/¯

(#63045) LobiDrg válasza unravel (#63044) üzenetére


LobiDrg
aktív tag

Köszi.Hasznos kis oldal :)

(#63046) Bébá


Bébá
tag

Végre meg lett ezzel a tankal is.

(#63047) Enzolord


Enzolord
addikt

Tudja valaki, hova kell a replayt küldeni rnghez...

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#63048) Stigma.HC válasza Enzolord (#63047) üzenetére


Stigma.HC
senior tag

fórumra linkelni
Amúgy hagyni kellett volna zillat meghalni és csak azután lemászni róla :DDD Ha ez az a replay lenne

[ Szerkesztve ]

"Mikor veszítek, nem azt mondom, hogy a te hibád. Csak azt mondom, hogy én téged okollak" Kösz :D -------- WoT: Szecska_Mester

(#63049) Enzolord válasza Stigma.HC (#63048) üzenetére


Enzolord
addikt

Az volt az... :)

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#63050) csapee válasza kisküzdő (#63031) üzenetére


csapee
senior tag

Te ugye itt is tag vagy? ;]
WMKSZ

[ Szerkesztve ]

Csapee

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.