Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#25901) nihill válasza #65537792 (#25898) üzenetére


nihill
őstag

Pedig de. Viszont az átlag természetesen messze nem ez. Csak ilyenek is vannak néha.

(#25902) Multikiller


Multikiller
tag

Eladó egy WOT fiók a következő tankokkal:

Prémium tankok:
Type 59
KV-5
Pz.Kpfw. 38H 735 (f)

Normál tankok:
IS
Object 704

A fiók tartalmaz továbbá 650 aranyat és 2 millió ezüstöt, valamint több tankhoz 100%-os legénységet a barakkban.

Árajánlatokat privátban várok. Részleteket szintén itt tudjuk megbeszélni.
Nevetségesen alacsony áron próbálkozók kíméljenek!

(#25903) sith7


sith7
nagyúr

gondolom, akkor ma se lesz már tesztszerver ... :U

(#25904) iwu válasza [HUN]Dani (#25899) üzenetére


iwu
addikt

wazze, miért ne lehetne ügyes? ne csináluk már...
ok, hogy kicsi, meg a klán más, de akkor is...

ajándék ló nem látja a fától a szódás a lovát...

(#25905) Enzolord válasza Multikiller (#25902) üzenetére


Enzolord
addikt

Az, hogy hirdetsz acc-ot, az sem ok, de, hogy az on topicban?
És nem is vagy már újonc..:)
Ezért menni fog a dádá, ha egy modi meglátja...

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#25906) dfsz34


dfsz34
őstag

Azt hiszem a T49 is op tank, vissza kell majd jöjjek, ha lesz egy legalább 3 skilles legénységem.

Kihúztam a hellcat-ot, mert ki kell próbálja a hétvégén a dupla legénységi xp miatt, hamar 100%-n lesz a legénység.

Jelenleg 95% a legénysége a T49-nek, de így is nagyon szép csatákat megyek vele, 9 kill és vereség volt a legjobb eddig ma, mert a kedves csapattársaim kipusztultak és egy M7 nem volt hajlandó megvárni, hogy egyszerre támadjunk, és az eredmény vereség, de így is tank ász nekem.

Na mindegy, jó kis tank ez nagyon, ki kell majd próbáljam profi bia-s legénységgel.

EJ-nek is az egyik kedvenc tankja, most már értem, hogy miért.

25902 Multikiller nekem csak a type kéne :)

[ Szerkesztve ]

(#25907) PAtr0n válasza oPalRx7 (#25892) üzenetére


PAtr0n
addikt

A nagy HE-zésnek pont tegnap éreztem az ízére. Végre egy kör amiben volt kábé 3db T5 mind2 oldalon, a többi T4, mint az én imádott Hetzer-em. Mondom mi baj lehet, rövid cső, HE lőszer. 3 lövés 3 kill :D Aztán f@sz voltam kidugtam az oldalamat, és 2 lövésből rommá lőttek. Pedig olyan jól indult. Jó dolog a HE, főleg ha olyan csővel lövöd aminek alapból nagy a demídzse a penetrésön kárára.

"Ne sikeres ember próbálj lenni, hanem értékes"

(#25908) Skyhunter


Skyhunter
senior tag

Lehet tölteni a teszt szerver kliensét! :D

(#25909) Multikiller válasza Enzolord (#25905) üzenetére


Multikiller
tag

Jogos! Utólag is elnézést! :F

(#25910) dorka16


dorka16
aktív tag

Sigfriedline támadás, helpezik az IS. Nézem mi van? Csávó 100%-on és tolat mint a mérgezett egér 1db KV1 elől! Még volt mellette egy saját tank. Én szintén IS (122mm) rádörrentek oldalról fele hp ugrik+lánctalp. Áll a dombtetőn várom, hogy kilőjék. Persze nem történik meg elkezd tolatni. Kilövöm. IS helpezik. Ráírok, hogy ne helpezzen már a 100%-os tankjával hanem támadjon. Még volt pofája visszaugatni. A végén nekem volt 3000 dmg, neki154!!!! :Y
Így már persze érthető miért helpezett. :C
Ja és még egy ellenséges T58 volt össz-vissz azon az oldalon, sima győzelem tehát teljesen érthetetlen volt amit művelt. :(

[ Szerkesztve ]

(#25911) sith7 válasza Skyhunter (#25908) üzenetére


sith7
nagyúr

megelőztél :DDD

[link]

(#25912) Enzolord válasza Multikiller (#25909) üzenetére


Enzolord
addikt

Semmi gond, nem az én szabályaim, de ez tiltott itt az oldalon.. :K

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#25913) Bingisz válasza sith7 (#25911) üzenetére


Bingisz
addikt

Csak nekem jön iszonyat lassan (~gyakorlatilag megállt) a letöltés?

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#25914) Skyhunter válasza Bingisz (#25913) üzenetére


Skyhunter
senior tag

Ezek szerint igen én 97%-on vok. :)

(#25915) Drenadar válasza dorka16 (#25814) üzenetére


Drenadar
veterán

nem igaz... a T71 nagyon szerethető kis masina... a T69 sem rossz, csak többször kell vele goldot használni mint nem :D (kis túlzás...) a T57 meg... huh... durva.

(#25916) Enzolord válasza Drenadar (#25915) üzenetére


Enzolord
addikt

Nem is annyira túlzás a T69...:)
Én a T54E1nél vagyok, az nekem nagyon nem adta, most próbálok annyi freet összehozni, hogy meglegyen a T57.. :)

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#25917) Bingisz válasza Skyhunter (#25914) üzenetére


Bingisz
addikt

Én 97 megánál... :O :DDD

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#25918) TESCO-Zsömle


TESCO-Zsömle
félisten

Megfogadtam a tanácsokat, taktikát váltottam. T28.ról automata löveg le, és a legnagyobb, legpontosabb dög fel. Csatatéren pár száz métert a legközelebbi masszív fedezékig, aztán a túlsó végét szórni ki-ki kandikálva.

Nem mondom, hogy nem kapok a pofámba, ha oldalba kapnak, ahogy azt se, hogy én vagyok a csatatér ásza ezzel a taktikával, de túlélek. Általában. A fegyverzetet néha gyengének érzem, főleg, ha egy magasabb tier-be tartozó ruszki dögöt kéne lealázni, és a legjobb meccsem se mérhető az alant látható képekhez, de móka van.

Jó kis játék ez, és még csak az alsó házban járok. Mi lesz itt még Tier 10-ben...

A garazsat :P viszont már most szűkösnek találom.

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#25919) Enzolord válasza TESCO-Zsömle (#25918) üzenetére


Enzolord
addikt

Sajnos kevés az olyan vas, ami magasabb tierben is megállja a helyét...:)
Viszont már nincs sok hátra Neked a KV1ig, és ha a tempóját megszokod, remek tanulóvas lesz, és ha ráérzel, Tier 5ben nagyokat lehet vele hentelni, és farmolni sem rossz..:)

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#25920) #65537792 válasza TESCO-Zsömle (#25918) üzenetére


#65537792
törölt tag

Akkor gondolom sok járműved van. Szerintem az a legrosszabb, mert egyhelyben fogsz toporogni. Én max 2 tankot húzok. Van egy fő tank és egy mellék, ha netán hamar kilőnének. Ha magasabb tierbe kerűlsz HE betőlt azt csá. :D A legjobb ha tudsz alkalmazkodni. Gondolok arra, hogy gatyi tankal vagy szar löveggel. Segítsd csapatársaid azzal, hogy szedegeted le a lánctalpakat, spotolgatsz, stb.

(#25921) Angel1981 válasza nihill (#25895) üzenetére


Angel1981
veterán

Remek! Akkor ott ő lenne a király! :D
Nem alapít klánt?

(#25922) Reaper


Reaper
őstag

Na most kicsit leteszem pár órára a játékot, kipróbálom a másikat, 8/26 győzelem a mai nap :(((

(#25923) TESCO-Zsömle válasza Enzolord (#25919) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Csak majd utána kell olvasnom a legénység skill-ezésének, mert nem találtam semmilyen ráutalást a barakkban, hogy miként váltja az XP-t %-ra... Gondoltam kimaxolom az embereimet, mielőtt jön az átképzés.

Jah, és elírtam. T26-ban vagyok, most pedig a T46-os jön.

Viszont nézegettem a cuccokat, és T28-ra az a ZiS-4 már most nagyon csábító.

cyberwarfare: Csak azok vannak, amiket már kihúztam. Amerikai és Orosz Tier1-Tier2 könnyű tankok, de ez önmagában már 4 vas, és még csak most jön majd a T46, T28, KV1...

[ Szerkesztve ]

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#25924) Jolet válasza Enzolord (#25916) üzenetére


Jolet
őstag

én nagyon szerettem... ha lenne értelme 9-es tankot megtartani az egyik ez lenne
sokkal jobb volt mint a T69 legalábbis számomra

WOT - lunczgabo youtube: http://www.youtube.com/user/lunczgabo http://ph3lan.hu/replays?uploader=lunczgabo

(#25925) Skyhunter válasza Bingisz (#25917) üzenetére


Skyhunter
senior tag

Már robogok is az új német 10-es TD-vel....:)

szerk: első csatában 30-ból 27 WTW100...:D

[ Szerkesztve ]

(#25926) mikron


mikron
tag

wot acc eladó :D :D lassan ez a fórum is olyan lesz mint a bazári vásár :D én meg eladnám Audi A4-es kocsim :DDD :DDD

(#25927) PAtr0n válasza TESCO-Zsömle (#25918) üzenetére


PAtr0n
addikt

T-28 a ruszkiknál, az egy ritka jó jószág, sokan nem szeretik a hosszú és papír testye miatt, de a top lövege ütős, gyorsan tölt, és nagyon pontos ruszki berkekben. Nem utolsó sorban gyors, gyorsan ott van mindenhol. Szerintem egy rohadt jó farm tank. Az egyel előtte levő T-46-ot is imádtam, gyors, az ágyúja abban a tierben szinte mindent átüt! Ha azt a vonalat húzod tovább a KV1 igazi közönségkedvenc A tornya Tier 6-ot (és sokszor T7-et is) megszégyenítően pattogós, az ágyúja nem túl erős, de viszonylag jól lő. Igazi bunker, tudni kell használni. Abból a vonalból T6-ban a KV1-S az igazi ász, a páncélján kívül mindenben OP tank. Gyors, és a top ágyúja akkorát harap, hogy na. Nekem a T-150 is bejövős onnan, de a KV-2-t is imádják sokan, mert bár nem túl páncélozott, de az ágyúja atomot ereget! :)

[ Szerkesztve ]

"Ne sikeres ember próbálj lenni, hanem értékes"

(#25928) #65537792 válasza TESCO-Zsömle (#25923) üzenetére


#65537792
törölt tag

Azokat nyugodtan eladhatod. T5 felett, ha valami tetszik meg farmolás miatt megtarthatsz pár tankot.

(#25929) sebijani1982 válasza mikron (#25926) üzenetére


sebijani1982
senior tag

Fehér A4-es papírlapomat cserélném hasonló típusú Audira!

"Ob's stürmt oder schneit, Ob die Sonne uns lacht, Der Tag glühend heiß Oder eiskalt die Nacht. Bestaubt sind die Gesichter, Doch froh ist unser Sinn, Ist unser Sinn; Es braust unser Panzer Im Sturmwind dahin."

(#25930) octopus666 válasza sebijani1982 (#25929) üzenetére


octopus666
tag

:D :D tuti befektetés :D

(#25931) Jo33by


Jo33by
tag

Egy kérdés? Is-8-ba ülök a nagy löveg van fent 258 a penatrion. Nos ezzel kétszer rálövök a Su-152-re és szemből nem üti át. A Su-152 ha jól értelmezem elölröl 75 mmm vastag. Kérdem én miért nem lövöm akkor ezt át? Ezt eljátsza kétszer egymás után a vége az lett hogy bebújtam egy fal mögé szégyen szemre és nem próbáltam meg harmadjára mivel az életem már kevéske volt.Miér csinál a Wot velünk ilyet? Ez a random azért túl sok már.

(#25932) Drenadar válasza PAtr0n (#25927) üzenetére


Drenadar
veterán

Általában a ruszkiknál jók a ZIS lövegek...

(#25933) octopus666


octopus666
tag

Szerintem van arra is fórum ahol lehet adni-venni accountot.

(#25934) octopus666 válasza PAtr0n (#25927) üzenetére


octopus666
tag

T-150 tényleg jó kis tank de a 8.8 óta nagyon szívás vele menni egy csatában 2x felgyújtanak ez azért nem volt régen így.

(#25935) Skyhunter


Skyhunter
senior tag

Itt a 27 db kis aranyos....[

link

[ Szerkesztve ]

(#25936) #65537792 válasza Jo33by (#25931) üzenetére


#65537792
törölt tag

Szerintem átütötted csak olyan helyen találtad el ahol nincs sebzése.

(#25937) Enzolord válasza octopus666 (#25933) üzenetére


Enzolord
addikt

Itt Hardveren nincs.. Tiltva vagyon...

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#25938) tgulyas


tgulyas
senior tag

Uva jó ez a Foch 155 :Y :C

ASUS ROG STRIX Z390-H GAMING Intel Core i9-9900K VGA 2060 Super 2x G Skill RipjawsV F4-3200C16-8GVKB win 10 pro

(#25939) nyunyu válasza oPalRx7 (#25892) üzenetére


nyunyu
félisten

AP-s TDvel néha jóval nehezebb a menet. Hellcat esetén pl hogy a torony lassabban fordul mint a hull, az kész katasztrófa tud lenni :')

Elore kell gondolkozni, mielott kiersz a sarkon, mar oda forgattad a tornyot.

Vagy ha nagyon nem megy, mert egy zsebraketa keselyu modjara probal korozni, akkor meg mindig lehet hullt es a tornyot egyszerre forgatni, akkor osszeadodik a sebesseguk.
HC-nek meg ugyis tokmindegy, merre nez a hull, mindenhogyan szitava lovik. :DDD

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#25940) Jo33by válasza Enzolord (#25916) üzenetére


Jo33by
tag

Annyi free xp-t? Lehetetlen azt abból megcsinálni.Én annyira azt az ágat (T54E1)már nem erőltetem. Napi dupla max. Igy is 72K aminél járok még a 250K odébb van.Is-8-nál 120K-nál járok,T-54-nél 115K ahol tartok. E-75-nél 170K de itt már nagyon közel az E-100 amit egyáltalán nem karok megvenni és nem vágyom rá.Az Obj704-el hetek óta nem mentem,az az ág passz most. Is-4 a garázsban szintén hetek óta dekkol, személyzetet sincs benne.Egyszer már feladtam de most megint húzom a Su-100M-et. Megvettem a T-28Prototypet de már nem tetszik annyira. Lassú nagyon, sehova se érek oda, a csatákat is lekésem szinte. Páncélról annyit hogy 10 csata közzül 9-ben nagyok közzé rak be és mindenki átlövi aki Tier 8 felett van tehát páncélja csak akkor jó ha opp tank vagyok. Az meg 10 csatából egyszer történik meg.

(#25941) PAtr0n


PAtr0n
addikt

KV1-S erre képes stock (122mm U-11) ágyúval:

Nyertünk volna ha nem jár le az idő. El sem tudom képzelni mit műveltem volna top löveggel, meg top motorral.

"Ne sikeres ember próbálj lenni, hanem értékes"

(#25942) iwu válasza Enzolord (#25905) üzenetére


iwu
addikt

én még mindig nem vágom, miért ne lehetne. pls egy mopd mondja el :B

ajándék ló nem látja a fától a szódás a lovát...

(#25943) sith7 válasza Bingisz (#25913) üzenetére


sith7
nagyúr

nekem hamar leért :F

(#25944) Scheffer


Scheffer
tag

(#25945) Atlantis válasza Scheffer (#25944) üzenetére


Atlantis
veterán

Nofene, most épp ráérek, megnézem, mi is ez. Egyébként nem lagol nálam, hallom arról beszéltek.

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#25946) dorka16


dorka16
aktív tag

Utolért a szopóág. 14/4-nél egyszer csak 5 vereség zsinórban. :W

(#25947) Enzolord válasza Jo33by (#25940) üzenetére


Enzolord
addikt

Ezekből a T54 meg az OBJ, amit kihúztam, és mind a kettőt imádtam..
Nekem hihetetlenül adta az obj704

(#25942) iwu A visszaélések lehetősége miatt elvileg...
Vagy, mert nem a Te tulajdonod, hanem a játék gyártójáé az acc..
De tényleg nem tudom..:)

[ Szerkesztve ]

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#25948) sebijani1982 válasza iwu (#25942) üzenetére


sebijani1982
senior tag

Mert illegális dolgot szeretnél művelni! A WoT Eula pontosan leírja, hogy tilos a fiók eladása vagy megosztása másoknak! Ennek megszegése Fiók törlést és kitiltást von maga után!

"Ob's stürmt oder schneit, Ob die Sonne uns lacht, Der Tag glühend heiß Oder eiskalt die Nacht. Bestaubt sind die Gesichter, Doch froh ist unser Sinn, Ist unser Sinn; Es braust unser Panzer Im Sturmwind dahin."

(#25949) #95904256


#95904256
törölt tag

Egy kis gold nagyon feldobja ezt a járgányt! De a kis sebzés/lövés miatt meg erősen minuszos az egyenleg. Sajna még kell pár menet mire meglesz a T21. :U

(#25950) iwu válasza sebijani1982 (#25948) üzenetére


iwu
addikt

ok, ezt értem.
de az eula megszegésén kívül mitől lenne illegális és milyen visszaélés lehetne? Csak a logikáját nem értem...
Használt autót is eladnak, ha megunják...

(#25949) akosf :R

[ Szerkesztve ]

ajándék ló nem látja a fától a szódás a lovát...

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.