Hirdetés

2024. március 19., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#26001) Achill3uS


Achill3uS
veterán

áh hihetetlen meccsek vannak teszten valaki fel van spottolva és 3-4 secen belül kihal... és csak tdk vannak vicc...

"De tényleg, minek tuningolni? Újabban el sem olvasom a rekorddöntögető hírességek eredményeiről szóló beszámolókat. Teljesen fölösleges tuningolni. Főleg Intel processzort." Taranti (fanatikus tag)

(#26002) vendingo


vendingo
veterán

Visszavettem harmadszorra a Crusadert, de most is ugyan olyan szar. Asszem megint el kell hogy adjam.
Egyszerűen annyira kaki az ágyúja, és az utána lévők is hasonló cipőben járnak.

Kinéztem egy tankot, amire elkezdtem gyúrni.
Van vele tapasztalatotok: Obj 416?
Papírforma szerint egész jónak tűnik.

Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#26003) Chris0321 válasza Achill3uS (#26001) üzenetére


Chris0321
addikt

Teszt szerveren lévők nagy része az új tankokat-TDket szeretné kipróbálni, ez mindíg is így volt. Tegnap éjjel mentem pár 8-a tankkal is, ott már vegyesebb volt a felhozatal.

(#26004) munnergep


munnergep
senior tag

Tegnapi napom.
[link]

Tier8-ban jó csapattársakat kaptam, látszik az eredményen... ezért kellett a T49el mennem pár kört, hogy ne 30%os legyen a napi ráta.

[ Szerkesztve ]

"I like big fat men like you. When they fall they make more noise. And sometimes they don't get up."

(#26005) Drenadar válasza vendingo (#26002) üzenetére


Drenadar
veterán

ugord át freeből... a cromwell és a comet már élvezhető, főleg ha platoonba mész haverokkal... meglátod egy idő után fraglopónak fognak hívni. Elég sok mindent átüt az ágyújuk, csak hát nem sebez sokat. De ha mindenen a 122mm-es ruszki ágyú lenne, akkor nagyon megunnánk a játékot...

(#26006) vendingo válasza Drenadar (#26005) üzenetére


vendingo
veterán

Sajna nem sok free xp-m van(14-15k), az is kell majd az e75-höz.
Viszont az obj 416 nagyon érdekelne, csak nem tudom hogy végigszenvedjem-e miatta az egész ágat.
Kv-13-tól indultam el a ruszki mediumon.

Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#26007) Drenadar válasza vendingo (#26006) üzenetére


Drenadar
veterán

hát állítólag az az ág inkább ilyen gyors felderítős ág.... én inkább a t54 felé mennék a helyedben, mert azok tényleg jók. (kívéve talán a t-43-at, mert én nem szerettem, pedig akkor még 100milis ágyúja is volt.)

sőt a kv-13-ról át sem tudsz menni arra a lapos tankra...

[ Szerkesztve ]

(#26008) vendingo válasza Drenadar (#26007) üzenetére


vendingo
veterán

Tudom, hogy nem tudok átmenni a lapos tankra kv13-ról, ezért kezdtem el húzni azt az ágat az elejétől.
Az obj 416-nak elég durva ágyúja van ahhoz képest, hogy csak medium tank. Ezért szeretnék róla minél több infót, nehogy emiatt a tank miatt szenvedjem végig hiába az egészet.

Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#26009) Drenadar válasza vendingo (#26008) üzenetére


Drenadar
veterán

szerintem gyorsan húzd ki a tesztszerón és próbáld ki! akkor nem veszíthetsz sokat vele...

(#26010) dfsz34 válasza Achill3uS (#25990) üzenetére


dfsz34
őstag

Az új 10-es német TD valóban brutális, de a 235 pen kevés nagyon. Flankolni kell majd vele vagy a gazdagok meg a statb..ik arannyal mennek majd, mint az E100 esetében. Ha oldalról elkap valakit, annak valószínűleg vége lesz. A sebessége rendben, relatív gyorsan is forog és brutális látótávja van, csak papír. Ezzel nem lehet közel menni az ellenséghez, úgyhogy csak óvatosan.

Mindenképpen kipróbálom. A Ferdit kihúzom és nekiállok majd ennek az ágnak, mert izgalmasabbnak ígérkezik, mint a jagdtiger meg a jpze100.

Ahogy sokan írták az F155 még mindig jobbnak tűnik, mert nagyobb az átütése és azt szemből nagyon nehéz meglőni. Sokan amolyan kobra módon használják előre, tár kiürít és vissza a társakhoz tölteni. Az F155-nek is papírnak kéne lenni vagy nagyobb gyenge pontokat kellett volna előre rakni, mert így nem sokat lehet vele kezdeni. Akárhogy forgatom az IS7-t, mindig meglő, legalább kétszer, miközben én nem mindig tudom a gyenge pontját meglőni a "szuper" pontos ágyú miatt. 50m-ről képes mellélőni és pattint az F155. Úgyhogy az F155-t is ki kell fejlesztenem, ki kell próbáljam azt a pusztító erőt.

(#26011) Atlantis válasza dfsz34 (#26010) üzenetére


Atlantis
veterán

Nem értem én a WG-t, minek ez az új TD-ág? Ez így ebben a formában nagyon OP, már gyakorlatilag T7-től kezdve, az új T10-es remek darab a kisebbik puskával is. Ezt így nem kéne játékba engedni, szerintem jobb, mint a F155. Persze azért csak a teszt alapján nehéz megítélni teljesen reálisan, mert egyrészt rakat idióta van általában és a csapatok fele az új vasakból kerül ki. Gyenge a páncélja, ez igaz, de aránylag jól mozog és de ezek az ágyúk...no mindegy, ha így kerül élesbe, megvan az új feladata a nyugdíjazott E100-legénységnek, ez a TD-vonal kell nekem, hadd szidjanak engem is, mert hogy lesz miattuk rinyálás, azt biztosra veszem.

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#26012) BaLee válasza Atlantis (#26011) üzenetére


BaLee
addikt
LOGOUT blog

Szerintem meg egyáltalán nem OP tier7-től kezdve csak nem felszínesen kell nézni.

Akkor op, ha a nagy ágyúkhoz veszed hozzá a prémiumlőszert. Csak akkor csődbe mész.
A tier8-as tankra is bár rá lehet tegnni a tier10-es ágyút, nem tudom figyelted-e a páncél(?)ját, ha nem akkor leírom: 20/10/8 és nem spóroltam le a 0-kat. :)

A tier10es az tényleg egy jó táras TD-nek tűnik, arany lőszerrel biztos a CW-k kedvelt tankja lesz de anélkül azért nem annyira OP. Én még mindig azt mondom a Foch 155-ös az OP td tier 10ben de ez a német sem lesz rossz.

Ez olyan ág lesz mint a francia td, ha kibírod a sok sz*pást tier 10-ig akkor lesz egy jó tankod. :)

[ Szerkesztve ]

(#26013) benvolio válasza Vitiris (#25991) üzenetére


benvolio
őstag

Köszi!

(#26014) Jo33by válasza PAtr0n (#25973) üzenetére


Jo33by
tag

Én speciel pár hete nyomom újra de azelőtt fél évet! be sem mentem. Engem hogy abbahagytam az "5 méterről nem találok" dolgok akasztottak ki. Kerestem más játékot e helyett. Most hogy lett T34 tankom és van kredit bővebben, rászoktam egyes tankoknál a gold löszerrel való harcra. Pld. T-54-el szinte csak goldal játszom és nagyon poén topnak lenni így. De nagyon deficit tud lenni egy csata de az idegrendszeremet kíméli. T-44 is egész jó goldosan használva.

(#26015) Atlantis válasza BaLee (#26012) üzenetére


Atlantis
veterán

Mentem a teszten mindegyikkel T6-tól kezdve és összehasonlíthatatlanul jobb, mint a francia ág volt az éles szerveren. Viszont majd meglátjuk, milyen lesz élesben, nem először lesz eltérés. Pl.: teszten még az angol TD-vonal is tetszett, de élesben neki nem állnék, az biztos.

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#26016) Asbee


Asbee
veterán

Mai gyors játék 12 csata / 12 teljesen sima vereség. Biztos velem van a baj. Eljött az idő egy hosszú pihenőre.

(#26017) dorka16 válasza Bingisz (#25986) üzenetére


dorka16
aktív tag

Nekem 2065 a tegnapi WN6. :U És 28 csatából meg lett az 50 000dmg pedig 40 felett szokott kelleni belőle. :DD

(#26018) dorka16 válasza Asbee (#26016) üzenetére


dorka16
aktív tag

Na mindjárt megvizsgálom a dolgokat az ISU-val.

(#26019) PAtr0n válasza Jo33by (#26014) üzenetére


PAtr0n
addikt

Áhh nem fogok aranyat lődözni T5 meg T6-ban, ott azért még át lehet lőni bármit a simával is. A bajom nem is az, hogy pattan minden, meg hogy néha fekete lyukat nyit az ellen tankja a becsapódás előtt és eltűnik a golyó, hanem hogy lehetek én napjában 10x a tank ász, meg a legjobb spotter, ha mindet elveszítjük. Ismétlem: ilyen a 8.7 alatt nem volt. Ennek az MM-nek olyannak kéne lenni mint a rulettnek: Végig a feketére teszel (legyen ez a vesztes csapat). Szerinted valószínűségszámítással hanyadik forgás után pörgeti ki a pirosat? Annak tudatában, hogy a fekete és piros mezők száma azonos és egyenrangú színek? Sajnos ez az MM nem hibás, hanem szándékosan sorsol rossz szériákba. Tudom sokszor kivesézett téma, de undorító hogy így működik. (és nem úgy mint az említett rulett).

"Ne sikeres ember próbálj lenni, hanem értékes"

(#26020) Remus389


Remus389
veterán

Waffenträger E100 videó [link]

https://hardverapro.hu/apro/burson_v5i_dual_opamp-ok_2db/friss.html

(#26021) Chris0321 válasza BaLee (#26012) üzenetére


Chris0321
addikt

Szerintem sem OP, ilyen páncélzattal semmiképp. Volt olyan helyzet, hogy fel kellett volna mennem egy domb tetejére, hogy lőni tudjam az ellenséget aki simán rálátott a helyre és nem mertem megtenni a páncélzat teljes hiánya miatt. Megpróbáltam egyszer és alig maradt hp-m. Ezzel szemben egy JagdE-100 minden különösebb probléma nélkül kiállt és mivel az alja nem nagyon látszott szépen szedegette az ellent. Az lehet, hogy elég szép mennyiségű damage-t lehet egy tárral összehozni, de szigorúan második vonalbeli tank.

(#26022) L-e-f-i-e válasza Remus389 (#26020) üzenetére


L-e-f-i-e
senior tag

Az a baj ezekkel az első napos tesztekkel, hogy nehéz velük rendesen tesztelni, mindenki ugyanazt próbálja..sokkal könnyebb lenne normális csatákban "tesztelni" csak hát mindenki az újra karmol rá nyilván..

=^-^=

(#26023) Vitiris válasza Cucuska2 (#26000) üzenetére


Vitiris
aktív tag

3x1000 min simán

(#26024) Vitiris válasza Achill3uS (#25999) üzenetére


Vitiris
aktív tag

Kérdés hogy a camoja milyen, ha bújni akar ás hátulról tüzelgetni?
A franciák camoja a legjobb. Valahol volt róla egy táblázat majd valaki biztos linkeli :) Volt hogy egy e100 nekem jött, nem direkt csak nem vett észre :D

(#26025) jano_77


jano_77
nagyúr

Sziasztok....látom, hogy van újabb XVM verzió.....érdemes feltenni? Vitiris csináltál már vmi módosítást vele?

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#26026) Spori85


Spori85
csendes tag

Üdv. Mindenki óvakodjon a kreweta997 nevű retardálttól. Mivel nem tetszett neki, hogy cap-elek, ezért (bár csapattársam volt), kétszer belém lőtt. Majd megjött az ellen T-150-e, kilőtt, és buktunk. Ha ez a majomfajzat nem lő belém kettőt, cappel behúztuk volna a meccset. :( :( :(

"De én azt mondom, mi más úton fogunk járni!' V. I. Lenin wot username: dr_bede

(#26027) Vitiris válasza jano_77 (#26025) üzenetére


Vitiris
aktív tag

Én mindig frissítem, és berakom az új lehetőségeket is a configba, autolog, jobb bal tankicon különbözőség.
folyamatosan tesztelem

(#26028) Remus389


Remus389
veterán

War Thunder: [link]

tényleg jól néz ki, de mielőtt hanyatt esnétek

1. gépigény ;]
2. a WOT is tud fejlődni, nem tudom mikor jön ez ki, de lehet addigra a WOT is hasonló lesz
3. Repcsik is lesznek, ami szerintem nem annyira jó ötlet(bár ezt ki lehet venni)

de tényleg igéretes, annyira nem vágyom elkezdeni, hisz a WOT-ban rengeteg tank ki van már fejlesztve nekem, bízunk benne ők is fejlődnek

https://hardverapro.hu/apro/burson_v5i_dual_opamp-ok_2db/friss.html

(#26029) jano_77 válasza Vitiris (#26027) üzenetére


jano_77
nagyúr

És esetleg megosztod velünk? :B :F

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#26030) Vitiris válasza jano_77 (#26029) üzenetére


Vitiris
aktív tag

Parancsolj :)

[link]

(#26031) #65537792 válasza Remus389 (#26028) üzenetére


#65537792
törölt tag

Mielött hülyeségeket írsz.

1. A gépigény teljesen korrekt, sokkal jobban fut már most mint a wot valaha is fog.
2. Eddig miért nem tette meg?
3. Majd, ha kipróbálod milyen irányitani benne a repcsiket, meglátod, hogy nem hülyeség. És ha kilő egy repcsi, akkor mivan? Van benne respawn. Ahány járműved van annyiszór tudsz menni a csatában. Megjegyzed kilőtt ki. Felszálsz a repcsiddel és leszeded.

[ Szerkesztve ]

(#26032) emre válasza Spori85 (#26026) üzenetére


emre
veterán

Csapattárs sebzéze nem reseteli a foglalást.

A győzelemről megtanultuk hogy a részvétel a fontosabb, a vereség is fizet szépen és a győztes sokkal fáradtabb.

(#26033) Remus389 válasza #65537792 (#26031) üzenetére


Remus389
veterán

1. azért kicsit más, mert ezúttal sokkal részletesebb a talaj, ami lényegesen nagyobb számítási kapacitást igényel, a mostani WT grafikája (a talajon), nem ilyen részletes, tehát nőni fog a gépigény

2. ez egy folyamat, eddig is fejlődgetett a grafikája a WOT-nak, szépen fejlődik az, fél év múlva a WOT is szebb lesz, ahogy fél éve kicsit csúnyább volt, sőt, jövőre igérik az új grafikai motort, az már lehet ilyen lesz

3. jó csak mész nyugodtan a drága Maus-oddal, és két stuka elintéz, nem fogsz megszakadni a röhögéstől, inkább szidni fogod a fejlesztők felmenőit

https://hardverapro.hu/apro/burson_v5i_dual_opamp-ok_2db/friss.html

(#26034) emre válasza Remus389 (#26033) üzenetére


emre
veterán

3.-hoz
Mennyivel jobb az artykat szidni.
mod:
Vagy most hogy nics annyi arty a rop td-ket. Bár ennek a tendenciának szerintem az lesz a vége, hogy ha nem korlátozzák a td-ket akkor megint egyre több arty lesz, meg 1-2 dedikált heavy scout.

[ Szerkesztve ]

A győzelemről megtanultuk hogy a részvétel a fontosabb, a vereség is fizet szépen és a győztes sokkal fáradtabb.

(#26035) #65537792 válasza Remus389 (#26033) üzenetére


#65537792
törölt tag

Próbáltad már a war thundert?

(#26034) emre

:C

[ Szerkesztve ]

(#26036) sebijani1982 válasza Remus389 (#26033) üzenetére


sebijani1982
senior tag

Üdv!

3-hoz: Szerinted a saját csapatodból nem lesz gép az égen? Egy pilóta nem feltétlen fog rád repülni, ha a feje felett megjelenik egy vadász! Még mindig több értelme van a repülőnek szerintem, mint a tüzérségnek a WoT-ban. A repülőt legalább látod majd. Egyébként meg szerintem ha van eszük a War Thundernél, akkor lesznek légvédelmi tankok is. Ha magányosan rambózol, akkor meg pláne ne csodálkozz, hogy szétkapnak. Pont e miatt lesz lényegesebb a csapatjáték! Még randomban is több összedolgozás várható szerintem, mert még nehezebb lesz egyedül túlélni.

"Ob's stürmt oder schneit, Ob die Sonne uns lacht, Der Tag glühend heiß Oder eiskalt die Nacht. Bestaubt sind die Gesichter, Doch froh ist unser Sinn, Ist unser Sinn; Es braust unser Panzer Im Sturmwind dahin."

(#26037) csapee válasza emre (#26034) üzenetére


csapee
senior tag

Nem jobb csak konnyebb. Be van blindelve hogy "noob arty play barbies":))

Csapee

(#26038) emre válasza emre (#26034) üzenetére


emre
veterán

Jav.: top td-ket.
sry

A győzelemről megtanultuk hogy a részvétel a fontosabb, a vereség is fizet szépen és a győztes sokkal fáradtabb.

(#26039) #65537792 válasza sebijani1982 (#26036) üzenetére


#65537792
törölt tag

Én a légvédelmet úgy tudom elképzelni ahogyan most van benne. AI. Bázison sok, meg elszórtan néhány.

(#26040) #35692544


#35692544
törölt tag

Várom már wt tankos részét, ha bejön a játékmenete ott maradok, ha nem akkor remélem a szobanövényekből sok ott ragad :D

[ Szerkesztve ]

(#26041) Jo33by válasza #65537792 (#26035) üzenetére


Jo33by
tag

Lehet a tankos verzió jó lesz, bízom benne és drukkolok a war thundernek de a repülős játékuk egy nagy marhaság itt van még a gépemen. Repülsz és forogsz, nem látod az ellenséget tisztán, majd utánna nyargalsz hogy elkapd... szóval ez egy nagy idiótaság. Néhány kört repültem vele de voltak repülős játékok ennél sokkal jobbak is már. Még a Battlefield régiekbe is jobb volt a repülés mint a war thunderben.

(#26042) emre válasza Jo33by (#26041) üzenetére


emre
veterán

Nem tudom kitől olvastam, de azt mondta a wowp-re hogy aki már játszott az IL2-Sturmovikkal az ezzel nem fog. Szerintem ez mindent elmond.

A győzelemről megtanultuk hogy a részvétel a fontosabb, a vereség is fizet szépen és a győztes sokkal fáradtabb.

(#26043) Remus389 válasza emre (#26034) üzenetére


Remus389
veterán

jó mondjuk elhiszem hogy meglehet normálisan csinálni a repülős részt, pl nem sebeznek annyit, vagy behatárolni a számukat

na mindegy, meglátjuk

mikor jön ki a WT? mert ez még csak alpha verzió...

2014-ben pedig a WOT is nagyot fog elvileg ugrani grafikailag, reméljük hasonlóan jól fog kinézni

emre: ja az il2 sturmovik nagy kedvenc nekem :D volt...

[ Szerkesztve ]

https://hardverapro.hu/apro/burson_v5i_dual_opamp-ok_2db/friss.html

(#26044) emre válasza emre (#26042) üzenetére


emre
veterán

Ja, hogy a wt-ről volt szó....
Ezt benéztem.

A győzelemről megtanultuk hogy a részvétel a fontosabb, a vereség is fizet szépen és a győztes sokkal fáradtabb.

(#26045) sith7 válasza emre (#26042) üzenetére


sith7
nagyúr

megnéztem a rep - et, szépen toltad :K
mindig így játszol ? :B
mármint a célzómódba belépésre - kilépésre gondolok ... tizedmp alatt váltottál oda - vissza, majdnem megszédültem :))

[ Szerkesztve ]

(#26046) Bingisz válasza #35692544 (#26040) üzenetére


Bingisz
addikt

Én is abban reménykedek, hogy az össze síró/nyivákoló/artysta patkány ;] núúb elmegy a WT-be.
Mindenkinek jobb lesz.

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#26047) dfsz34


dfsz34
őstag

Egy érdekes új jelenséggel találkoztam, amit félhülye szakaszoknál tapasztaltam. A félhülye alatt azt értem, hogy az egyik tag még úgy-ahogy szódával elmegy, de a másik igazi, hamisítatlan retardált.

Keveset megyek könnyű tankkal, de az egyik célom a t71, az egyik (ha nem a) legjobb könnyű tank és t21-el többet nyomom. 3 félhülye szakasszal hozott össze a sors.

A lényeg, az tűnt fel, hogy már a sokadik körömet mentem le és spotoltam, de nem nagyon fogyott az ellenség hp-ja, csak az egy helyben figyelő tankoké. Amelyik kicsit is mozgott nem találták el. Mondjuk egyből arra gondoltam, hogy ezek az idióták egy maus-t nem találnának el, ha nem egy helyben áll és elkezdtem őket osztani a chat-ben. Erre válaszolt az egyik okos, hogy stfu, nem fognak velem osztozni a sebzésben, vegyem meg én is a lőszert. mondom wtf? Ezek az okosok azt találták ki, hogy becélozzák az ellenséget, de megvárják, hogy eltünjön és akkor lőnek, mert akkor nem kell osztozniuk. Ez tényleg így lehet, mert alig kaptam spot dmg-t a csata végén.

Visszaírtam nekik, hogy én meg nem fogom helyettük a javítás költségét fizetni és spotoljanak maguknak.

A csata vége is érdekes, bár inkább sajnos már szokványos. A háromból két szakasz onnantól kifejezetten pikkelt rám, folyamatosan szidtak a chat-ben. Elindultam foglalni, akkor ők beírták, hogy no cap. Az ellenfélnek m103 és t95, nálunk 2 alacsony hp-s 9-es med, és 3 alacsonyabb tier tank szintén kevés hp-val, egy lövés mindenki, nem szabad ilyenkor kockáztatni, pláne, ha összedolgozik a t95 és az m103.

Egy comet az említett szakaszból büntetett, amiért foglalok és ők nem tudnak ölni, már majdnem befoglaltam és akkor belém lőtt, bekékült. Azt most tényleg nem tudom, hogy a lövés miatt vagy én hátráltam ijedtemben, de reset. Jön az M103, kilő hármat közülünk mire én nagy szerencsével kilövöm, mert elfordította a tornyát. Az indien panzer meg elbánt a t95-el, úgyhogy végül is jól alakult, de nagyon hajszálon múlt a győzelem, biztosabb lett volna foglalni.

Na ilyen intelligens szakaszoktól hemzseg a játék, meg ez a szemétség, hogy nem akarnak a scout-al osztozni, menjenek a büdös francba, már komolyan azt mondom.

(#26048) dorka16


dorka16
aktív tag

Hú de kemény volt az első csatám. ISU, Murovanka, normál csata. Gyakorlatilag rögtön a legelején felgyújtottak maradt 240hp. Meglőttem egy T54 aztán pihi a templom mellett. Rálövök egy Bélára lepattanok, kicsit később megint ekkor tökéletes oldalsó toronylövés megint lepattan! Na jól van mondom gold ammo.
A Béla eltűnik, így a dombon lévő E75-re lövök goldal az át is megy. Béla megint előjön golddal kinyírom.
11:8-as állásnál sima győzelemnek tűnik igaz? Hát nem mert 13:11-nél Maradt egy arty-nk, egy 5%-os ST-I, meg egy 20%-os IS 3 én, az ellenségnél meg elbújt egy obj. 704, meg a tüzérségük.
Persze mindenki engem buzerált, hogy menjek be az erdőbe. Be is mentem aztán itt jött a mázli mert az obj. meglőtt de csak leláncolt. Viszont úgy, hogy én nem fedeztem őt fel. Jön a két tankunk kilövi az egyiket de úgy, hogy még mindig nem látjuk. Elindulunk az erdő két végéből szerencsére az IS3-ra lőtt aki meghalt de én meg seggbe lőttem.
Megállok, hogy értekezzek az arty-val erre 5m előttem becsapódik az ellenséges arty lövése. Sejtem, hogy a sarokba van hát elindulok arra. Meglátom, rám lőtt, mellé, én meg kilőttem 1 perccel a vége előtt. 2X nagyon nagy mázlim volt 1X meg közepes. Leizzadtam rendesen. :P

(#26049) TESCO-Zsömle


TESCO-Zsömle
félisten

Tapasztalta már itt valaki azt a bosszantó jelenséget, hogy a grafikus kártya meghajtójának működése leállt, majd helyreállt? Roppant kellemetlen mindig csata közepén kifagyni, és persze mire újraindul, bejelentkezik, addigra kilövik a mozdulatlan tankot.

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#26050) [HUN]Dani válasza TESCO-Zsömle (#26049) üzenetére


[HUN]Dani
őstag

Nálam anno a Flatout Ultimate Carnage végigjátszás közben volt ilyen többször is. Fogalmam sincs mi okozta..

magyarsrac

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.