Hirdetés

2024. március 19., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#52001) Bingisz válasza Angel1981 (#51997) üzenetére


Bingisz
addikt

Nem tudni. Szerintem most már patchig bent fog maradni biztosan.

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#52002) Cray Tyler


Cray Tyler
senior tag

Én azért egy kicsit sajnálom, hogy modern tankok nincsenek a játékban. Ismerem a modern ágyúk magas penetrációjából adódó balance-problémákat, de azért ezt nagyon kipróbálnám :)

(#52003) Bingisz válasza Cray Tyler (#52002) üzenetére


Bingisz
addikt

Szerintem ocsmány.
Viszont a Leopard 2....<3 :)

[ Szerkesztve ]

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#52004) TESCO-Zsömle válasza Cray Tyler (#52002) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Ez lesz a Siema PL-01. :P

(#51990) Spenike: Én örülök, hogy ott van. Kedves emlékeket idéz a játék, amiről megmintázták.

[ Szerkesztve ]

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#52005) Bad Pritt válasza Bingisz (#52003) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Úgy érted Challenger 2... :P

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#52006) PR0JECTNR56 válasza Bad Pritt (#52005) üzenetére


PR0JECTNR56
addikt

Type-10-et igénylek változatlanul, hátrafelé is szeretnék 70km/h+ tempóval menni. :D

[ Szerkesztve ]

(#52007) Djuree válasza Ry0K3N (#51999) üzenetére


Djuree
félisten

jó hogy ez is hétvégén van, mikor kb. a játék a legutolsó amit csinálok. :U

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#52008) Enzolord válasza Cray Tyler (#52002) üzenetére


Enzolord
addikt

Rájöttem, mire hasonlít...Vannak a Ranzar rajzfilmek, abban néznek ki így a tankok...

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#52009) Bad Pritt válasza PR0JECTNR56 (#52006) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

De az ellen kb senkinek nem lenne tankja. Kapsz valami elődmodellt, aztán örülj. :P
Ezt mondom úgy, hogy a Chieftaint várom épp T10-be, ami a valóságban karc nélkül megevett mindent, ami a játékban szerepel, de mindegy :DDD

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#52010) myckey válasza Djuree (#52007) üzenetére


myckey
veterán

há de mikorra raknák Gyurka?
sok szijemka ilyenkor játékképes ;]

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#52011) PR0JECTNR56 válasza Bad Pritt (#52009) üzenetére


PR0JECTNR56
addikt

Mert Challanger 2 talán fair gép lenne? :D Elődmodell gyanánt a Shizuoka City-ben hajtott Type-10 Proto. is megteszi, nem vagyok én olyan nagyravágyó, hogy tolólapos szériamodellt kérjem. ;]
2 év múlva, viszont, ha egy kicsit haladnának a modernebb tételek felé, azt nem bánnám, bár az STB-1-el azért kicsit lekenyerezett a WG, szóval nem panaszkodom. :D

(#52012) Bad Pritt válasza PR0JECTNR56 (#52011) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Hát mér, Leo 2A6 majdnem egy szint az új Challenger 2-vel. M1A2 is modernizált, elférne mellettük, Leclerc is szarrá van már pimpelve, de azért a Type 10 tűzvezető rendszere, mobilitása meg automatizált rendszerei már kicsit más szintet képviselnek szerintem. De legyen, legfeljebb kevesebb hp-t kap. :DDD

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#52013) Angel1981 válasza Cray Tyler (#52002) üzenetére


Angel1981
veterán

Az egy épp aktuális kifogás volt a készítők részéről - máskor meg a modern páncélzatra mondják, hogy túl erős - pl. Leo 1 újabb tornya.

Speciel a jelenlegi csúcstankok páncélzatban előrébb járnak, mint tűzerőben, ezért dolgozik pl. a Rheinmetall is 140 mm-es ágyún, ami a Leopard 3 meg az M1A3 potenciális fegyverzete lehet a jövőben.

A játékba helyezéssel (az egyik) fő gond az, hogy a modern tankok adatai, főleg a páncélzattal kapcsolatos adatok titkosak, így nagyon sok fiktív dolgot kéne kitalálni a balansz végett - mondjuk az amúgy is van bőven a játékban.

(#52014) Bingisz válasza Bad Pritt (#52012) üzenetére


Bingisz
addikt

A Panzerhaubitze 2000 úgy is kicsapná menet közben full hp-ról...:DD

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#52015) egyedülülő válasza Cray Tyler (#52002) üzenetére


egyedülülő
senior tag

Ha modern tankokat szeretnél mint sokan mások, köztük én is, ez lesz a te játékod.--> Armored Warfare

"Ha lenéznénk az űrből a földre, nem látnánk az országhatárokat. Csak egyetlen kis bolygót látnánk."

(#52016) Cray Tyler


Cray Tyler
senior tag

A WG elmondta sokszor, hogy a jelenlegi combat-system nem jó a modern tankokhoz, legalábbis ha hűek akarnak lenni a valódi adatokhoz. A sima csövű ágyúk 400mm feletti átütése a probléma fő forrása. Bár ha arra gondolok, hogy milyen goldrain van manapság, nem is lenne nagy változás ha mindenhol mindenki mindent átütne :P
Bé verzió lenne, ha leszarnák a valódi átütés adatokat, és önkényesen balance-olva betennék a modern tankokat, olyan mértékű játékbeli értékekkel, hogy ne basszák szét nagyon a mostani rendet.

szerk:
#Angel1981: egyetértek

[ Szerkesztve ]

(#52017) #56230144 válasza Angel1981 (#51997) üzenetére


#56230144
törölt tag

9.0-s patchig marad, legalábbis twitteren ezt írták.

(#52018) PR0JECTNR56 válasza Bad Pritt (#52012) üzenetére


PR0JECTNR56
addikt

Jöhet a csökkentett HP, de akkor kérem az állítható futóművet. ;] Esetleg még a Merkava Mk. IV? Szerintem annak is örülnének néhányan.

(#52014) Bingisz: Arty-k nem lesznek, őket úgyis utálja mindenki. ;]

(#52019) mtade


mtade
aktív tag

Sokan szavaztak legutóbb a light kategóriában az ELC AMXre... Gyüjtögettem egy ideje a free XP-t rá, szerintem megérte.
Hatalmas fun játszani vele....

Thinking is the hardest work there is, which is probably the reason why so few engage in it. // Henry Ford

(#52020) Bad Pritt válasza Bingisz (#52014) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Az azért kicsit OP már a valóságban is, Krauss-Maffeiék nem igazán törődtek a balansszal. :D
Tüzértisztek mesélték, hogy voltak kinn Németországban gyakorlaton és ott láttak ilyeneket, elég durca dolgokat műveltek, jelenleg talán a legerősebb szárazföldi eszköz. Gyorsan lő (B-C 155 58 miatt sírók kedvence lehet, 2-3mpenként lő), pontos és gyors. Zsír cucc, egyetlen arty, ami kéne. :P

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#52021) Angel1981 válasza #56230144 (#52017) üzenetére


Angel1981
veterán

Ok, értem, köszi!

#52014 Bingisz: Egyszerűen hihetetlen, hogy az a vas mire képes! :Y Talán T12-ben már nem lenne OP. Talán......

[ Szerkesztve ]

(#52022) Napfénysüti válasza mtade (#52019) üzenetére

Tegnap pont szívtak a jó csapatok miatt ezzel a géppel de amúgy egyetértek, nagyon mókás játszani az ELC-vel. :K

Més que un club!

(#52023) Tomi0703 válasza mtade (#52019) üzenetére


Tomi0703
őstag

Nálatok is szarul működik a wotreplays? Tegnap óta tudom a filteren belül lenyitni a füleket. osztályra, nemzetre viszont még mindig nem tudok keresni, valamint tierre sem. :F

(#52024) Bad Pritt válasza PR0JECTNR56 (#52018) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Merkava 4 tízes tárral? Jó lenne, én adnám. :D
Mondjuk a Merkava legnagyobb előnye (megbízhatóság, félsivatagi, mediterrán ország sivatagba meg sziklákhoz tervezte) ebben a játékban pont semmit nem ér.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#52025) Bad Pritt válasza Angel1981 (#52021) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

T15-be mehetne. Addig ki lehetne tolni modern tankokhoz.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#52026) Diarmand válasza Angel1981 (#52000) üzenetére


Diarmand
senior tag

Ezek szvsz elég karcsú missönök egy WoT szülinapra:(

Napfénysüti: én ugyan nem használom, de kerestem neked egyet. ezt

(#52027) Enzolord válasza Bad Pritt (#52025) üzenetére


Enzolord
addikt

Csak akkor újra kellene balance-olni az egész játékot, mert egy Tier 15ös tank javítási költsége 6 számjegyű lenne minimum, plusz xtra lőszerköltség, és tp is rengeteg kellene rá, ha az 1-10ig terjedő tiereket nézzük...
Tehát ott egy modul kerülne annyi tp-be, mintegy Obj268 kifejlesztése, ami 300k...
Az pedig megölné a játékot...
Kiszekszuált nagy meló lenne...

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#52028) TESCO-Zsömle válasza Enzolord (#52027) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Mivel lenne nagyobb meló, mint prémium tankokba tenni több ezer csatát?

[ Szerkesztve ]

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#52029) Enzolord válasza TESCO-Zsömle (#52028) üzenetére


Enzolord
addikt

Képzeld el azt, hogy egy rosszul sikerült tier 14es csatában buksz kb 400000 ezüstöt...
plusz össze kell szedned egy ágyúra 300000 xp-t...
Ezek mondjuk...

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#52030) Iron Funeral válasza Enzolord (#52029) üzenetére


Iron Funeral
őstag

Na de ez azt is jelentené, hogy egy jó csatában keresnél 400k-t, nem? :)

Amúgy lesz ez az Armored Warfare nevű f2p modern tankos gém majd valamikor, ott lehet majd modernkedni(=szétlövök mindenkit T-72-vel muhahaha).

[ Szerkesztve ]

Which Twilight do you like the most? Twilight of The Thunder God! /,,/

(#52031) Enzolord válasza Iron Funeral (#52030) üzenetére


Enzolord
addikt

Az a baj, hogy nagyon kevesen farmolnak Tier 10 tankokkal...
Sokkal nagyobb az esély a bukott csatára, mint a nyertre, arányaiban ez hatványozottan igaz lenne a nagyobb tierekre..:)
És ha bedobnának pár tier 12- 13 prém tankot, az meg kb annyi lenne mint a Gold Type...:)

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#52032) Angel1981 válasza Diarmand (#52026) üzenetére


Angel1981
veterán

Igen, ha CSAK ennyi lesz, az valóban karcsi, de szerintem még számíthatunk jó pár bónuszra!
Meg egyébként is; ilyen eddig nem volt, hogy mezei küldetésért aranyat kapsz!

Enzolord: "Sokkal nagyobb az esély a bukott csatára, mint a nyertre, arányaiban ez hatványozottan igaz lenne a nagyobb tierekre.."
Márpedig ha valaki valahol veszít, ott a másik nyer, ez ilyen egyszerű.
Vagy T10-ben mindenkinek 40%-os a win rateje? :D

[ Szerkesztve ]

(#52033) Cray Tyler


Cray Tyler
senior tag

#+SoulRiever-: igazad volt, köszönet a tanácsért. Az O140 tényleg jó cucc.

Nincs a körben semmi extra, legtöbbet sebző lettem tier10 csatában, de mákom volt az überbéna E-100-zal.

(#52034) L4mie válasza Cray Tyler (#52033) üzenetére


L4mie
veterán

majd lökd át a replayt :) őőő ok, már meg is jött :D

[ Szerkesztve ]

Dolgok amiket utálok: 1. fórumaláírások, 2. irónia, 3. listák

(#52035) Enzolord válasza Angel1981 (#52032) üzenetére


Enzolord
addikt

Bocsánat, rosszul fogalmaztam, bevétel szempontjából többet buknál, mint nyernél...:)
Kivéve ha überbrutálgigalilaunicum szilva vagy...:)

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#52036) Habib[HUN] válasza Angel1981 (#52032) üzenetére


Habib[HUN]
senior tag

Ezt inkább úgy kéne módosítani, hogy könnyebb veszteséges meccsbe belefutni tier X-ben, mint alatta. Mondjuk ha az ember túléli a csatát, és nem lőtt veszett módon aranyat akkor még minimális nyereség is produkálható a csatában.
Amúgy szerintem a legnagyobb szórakozás a tier X. Ott végre az ember a tápláléklánc csúcsán van. Nincsenek kellemetlen meglepetések. Max ha az ellen nagy része kempelő TD :)

(#52037) Angel1981 válasza Enzolord (#52035) üzenetére


Angel1981
veterán

Így már más. :)
Hát igen, az biztos, hogy nem egy farmolós tier! :D

Habib[HUN]: +1

[ Szerkesztve ]

(#52038) Jolet válasza Habib[HUN] (#52036) üzenetére


Jolet
őstag

feltéve, ha a csapatod nem paradicsom
mert az ott se ritka

WOT - lunczgabo youtube: http://www.youtube.com/user/lunczgabo http://ph3lan.hu/replays?uploader=lunczgabo

(#52039) Bingisz


Bingisz
addikt

Na a modderek már nekiestek a HD modelleknek is:


;)

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#52040) Angel1981 válasza Bingisz (#52039) üzenetére


Angel1981
veterán

Juj, de Baba! :B

(#52041) PR0JECTNR56 válasza Bingisz (#52039) üzenetére


PR0JECTNR56
addikt

Végre, már vártam. Csak így tovább, szívesen látnék néhány HD skin-t. :K

(#52042) Djuree válasza Bingisz (#52039) üzenetére


Djuree
félisten

:C

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#52043) Ry0K3N válasza Bingisz (#52039) üzenetére


Ry0K3N
senior tag

Hááát nem tudom hogy ki hogy van vele de kunkurenciához képest szerintem még mindig valahogy nem az igazi.

"Doom fans are not like Disney fans. If doom fans don't like what you have done they burn your house down."

(#52044) PR0JECTNR56 válasza PR0JECTNR56 (#52041) üzenetére


PR0JECTNR56
addikt

És ha már HD skin-ek, idővel majd egy HD remodel-t is várok az JPz E-100-ra, mégpedig Krokodilt kérek belőle, a következő formával:

(#52045) Bingisz válasza PR0JECTNR56 (#52044) üzenetére


Bingisz
addikt

A krokodil biztosan nem lesz berakva.

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#52046) Enzolord válasza PR0JECTNR56 (#52044) üzenetére


Enzolord
addikt

Ez egy szteroidos E25..:)

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#52047) Angel1981 válasza Bingisz (#52045) üzenetére


Angel1981
veterán

Túl erős lenne? Vagy mi?

(#52048) PR0JECTNR56 válasza Bingisz (#52045) üzenetére


PR0JECTNR56
addikt

Itt szimpla remodel-re gondoltam, tehát a skingyáros alkotók már korábban előrukkoltak valami hasonlóval, itt is a JPz E-100 kapta meg ezt a skin-t.

Egyébiránt pedig kár, hogy nem kerül be, jóval mulatságosabb lenne, mint a JPz E-100, elég csak egy pillantást vetni a frontpáncélzat dőlésszögére, ami nem mellesleg elég vastag a E-100-as család esetében.

(#52046) Enzolord: Valami olyasmi. :K

(#52049) TESCO-Zsömle válasza PR0JECTNR56 (#52048) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

És mivel mennél rá szemből, hogy sebezni is tudj?

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#52050) Bingisz válasza Angel1981 (#52047) üzenetére


Bingisz
addikt

Mert ez csak egy trumpeter fantáziatank. Nem mellesleg olyan szinten orr nehéz, hogy az első görgős meghajtás el sem bírná mozdítani. Amúgy meg elég OP lenne, gondolj bele, hogy mit kezdenél vele hull downban....

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.