Hirdetés

2024. március 19., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#44001) Angel1981 válasza dfsz34 (#43991) üzenetére


Angel1981
veterán

"de néz mindent a wn8, spot, kill, xp."

Nem az van, hogy a spottolt dmg-t a noobmeter nem tudja kiolvasni a WoT szervereiből?
Vagy ezt most már orvosolták?

(#44003) myckey válasza virkir (#43997) üzenetére


myckey
veterán

én ma Tigrincsel mentem amcsik ellen.
szerencsétleneknél volt 3 nehéz meg pár t25/2 többi náluk tr5-6 gép
mi meg 2x annyi tr7 nehéz géppel lesöpörtük őket
elég nagy vicc,de én egyelőre nem veszem ki.hátha kapok még ingyen győzelmet sok sebzéssel :D

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#44004) zozimoto


zozimoto
aktív tag

Micsoda lagg-ok vannak mostanába, Szinte játszhatatlan az egész.

[ Szerkesztve ]

"...az enyémre az van írva hogy sivatagi sas 0.50"

(#44005) jano_77 válasza zozimoto (#44004) üzenetére


jano_77
nagyúr

ne is mond...szét ba** az ideg teljesen...most itthon voltam déltől, tudnék játszani, de ez a szutyok annyira élvezhetetlen, hogy csak a méreg van vele! :W :Y :O

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#44006) virkir válasza Bingisz (#43999) üzenetére


virkir
veterán

Hát ja, 2-15-re mer a két dzsekszon megölette magát.
De egyszerűen nem jutottam lövéshez.
Volt egy jól elosztott hetes, ott legalább összepufogtattam 2k+ sebzést.
Arra egyébként volt magyarázat, hogy a bázisokat mi a rákért pakolták össze-vissza?
Mai első kör Erlenberg aztán csak pislogtam, hogy hova rakott ki.

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#44007) dfsz34 válasza Angel1981 (#44001) üzenetére


dfsz34
őstag

"Once the WN8 version comes out where you upload your dossier you will finally see your true rating. Currently the standard WN8 doesn't have spotting damage in the formula, but the uploaded dossier version they are coming out with will. So some sites will support this version so you can see your "real" WN8, but 3rd party programs like XVM wont be able to use it."

Amit xwm-ben látsz abban valóban nincs most (remélem csak még) benne, de a tervekben benne van de nem a wg-től jön, hanem kliens feltöltésen keresztül.

[ Szerkesztve ]

(#44009) myckey válasza virkir (#44006) üzenetére


myckey
veterán

azt spec megváltoztatták,átszabták a mapot azért dobták át a kiindulási pontokat

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#44011) emre válasza virkir (#43997) üzenetére


emre
veterán

mit akarsz ez sima ügy, arról meg nem tehet senki hogy a csóró user csak op usa tankkal hajlandó jáccani

A győzelemről megtanultuk hogy a részvétel a fontosabb, a vereség is fizet szépen és a győztes sokkal fáradtabb.

(#44012) unravel


unravel
őstag

tesztszerveren volt lag? ekkora?

¯\_(ツ)_/¯

(#44013) jano_77


jano_77
nagyúr

Tud abban segíteni vki, hogy mit kell ahhoz átírni, hogy legyen max zoom-om!? a 30x zoom működik, de vissza felé nem zoomol, csak alapon :U :F

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#44014) mikron


mikron
tag

Sajnos ez a játék egyre pocsékabb minden téren.Bezzeg mikor még 7.3 ment mennyivel élvezetesebb volt minden. :K nem beszélve mikor EU2 szerver elindult totál hazavágták a játékot,ennyi gyökér és retardált .... nem volt.Ezzel azt érik el, hogy a régi játékosok búcsút intenek. Szomorú de a WOT kezdi megásni saját sírját. :U

[ Szerkesztve ]

(#44015) Chris0321 válasza zozimoto (#44004) üzenetére


Chris0321
addikt

Én is hagytam a fenébe. Attól ideges lettem, hogy laggol ez a sz*r idegesen meg nem ment a játék se. Pedig ki akartam használni az egy nap prémiumot amit adtak de azért így inkább nem.

(#44017) diegho válasza mikron (#44014) üzenetére


diegho
nagyúr

Nem a wot ássa a sírját, hanem beleszaró, buta, agyatlan játékosok, akik képtelenek gondolkodni. Azt pedig ne mondja nekem senki, hogy egy 500WN alatti játékost meg lehet tanítani játszani, mert nem lehet. Előbb tanítok meg egy vödör földet rappelni, mint egy 5k feletti csatás 500WN alatti játékost arra, hogy melyik tankkal hová menjen. És ez még csak a helyezkedés! Ezzel nem lehet mit kezdeni. Igazából dupla ennyi WN értéket is írhattam volna, mert bizony ott sem jobb a helyzet.

(#44018) jano_77 válasza #40993792 (#44016) üzenetére


jano_77
nagyúr

vagyis nem csináltak vele szart se...ki adták a véglegest, olyan szarul, ahogy volt....leszarják az egészet, csak a lóvét tolja bele a sok tomato és gazdagodjanak még jobban SerB-ék...ez itt a lényeg! :U :o

(#44015) Chris0321: prémiumról amit adtak csak annyit, hogy kb mint halottnak a csók...hiába adták, ha ma sem lehet játszani! :O

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#44019) Angel1981 válasza dfsz34 (#44007) üzenetére


Angel1981
veterán

Ok, értem, köszi még 1x! :R

diegho:"Előbb tanítok meg egy vödör földet rappelni" :C

[ Szerkesztve ]

(#44020) Chris0321


Chris0321
addikt

Fejlesztői hírcsokor #60

jano_77: Az biztos, inkább játszok prémium nélkül de ne legyen lagg.

[ Szerkesztve ]

(#44021) ddt500hu


ddt500hu
veterán

5:0-nál vagy 5:1-nél nyúltam az ESC gombért, hogy full hp-val kilépjek a csatából annyira feldühített, hogy a 11 tankunk elvérzik a jobb szárnyon. Aztán még is maradtam. Nem csináltam semmi kiemelkedőt csak hülye volt az ellenség.
T29 Tank Ász

(#44022) Kelvin


Kelvin
őstag

Jelenleg akkora lag van , hogy játszhatatlan szar az egész.....

"A legvégén nem az fog számítani,hogy mennyi év volt életedben,hanem hogy mennyi élet volt éveidben"

(#44023) Tomi0703 válasza Midway (#43896) üzenetére


Tomi0703
őstag

En is zold vagyok, kozel ugyanannyi csataval mint te, de itt valami nem stimmel. :DDD Hogy lehet, hogy ennyire elteroek az ertekeink de az ikszvejem szerint megis ugyanolyan a szinunk? ;]

(#44024) dfsz34 válasza Chris0321 (#44020) üzenetére


dfsz34
őstag

"Az csak egy pletyka hogy ha rossz beosztásokat kapsz akkor szervert kell váltani hogy "resetelve" legyen az MM."

Na igen, ezt már tapasztaltam. Az ilyen trükközés már nem működik, megoldották, szívsz tovább.

(#44025) diegho


diegho
nagyúr

1 csata után eldöntöttem, hogy az E4 legénységét kiveszem és megvárom, hogy csináljanak vele valamit. Eddig is szar volt, mert se páncélzat, se gun depression, se dpm, de jelenleg... konkrétan beáll elé egy O704 és 1on1 megöli simán. Eddig legalább 2 lövésből ki lehetett szedni a 704-et vele, most már nagy mák kell hozzá, de most, hogy ugyanaz a sebzés, de gyorsabban tölt a 704, semmi értelme erőltetni. Pont amerikai ágat húzok és oda jó lesz majd a T57-be a legénység. Jelenleg viszont az E4-nek semmi értelmét nem látom.

(#44026) SchumiBácsi válasza scyllarus (#43850) üzenetére

Értem. A kerülgetés általában beválik, csak ennek is van veszélye, mert ha én látom őket akkor ők is látnak engem és valahonnan már lőnek is, és el is találnak... Ami még jobban aggasztó, hogy pl. a periszkóp ami állóhelyben segítene valamennyit, 500k... az ilyesmik, többe vannak mint az egész tank... azért ez elég nagy LOL. 10-es tier... előbb lépek a Holdra, mire ebben elérem a 10-et :D

IDEAZON Zboard MERC gaming billentyűzetet keresek.

(#44027) Clodovicus válasza myckey (#44003) üzenetére


Clodovicus
csendes tag

Én is tigrissel kerültem be az amcsik ellen, gyakorlatilag csak Tiger1 és Tiger(p) heavyk, a másik oldalt pedig a T29 heavyk képviselték egy-egy scout kivételével, és 15:9-re nyertünk, az új kitüntetések mellett egyből újra meglett a tankász is :))

Győzelem!
Csata: Ruinberg 2014.02.12. 18:03:17
Jármű: Tiger I
Szerzett tapasztalat: 4 982 (x2 minden nap az első csatáért)
Szerzett kredit: 76 482
Csatában elért Achievement: Harckocsizó-mesterlövész, Nagy kaliber, Kiváló sofőr jelvény: "Tank ász"

Légy jó Mindhalalig!

(#44028) SchumiBácsi válasza fradi81 (#43851) üzenetére

Levettem teljes maximumról, magas szintre... Így sem tart ki 60fps-t végig, vannak helyek ahol bele karcol.
Lejjebb nem vagyok hajlandó már venni, de végül is ez a legjobb megoldás: minimum graf-ra tenni, vagy venni egy olyan CPU-t amit még vagy 5évig nem használ ki semmi, de magonként elég gyors ahhoz hogy a WoT el fusson. Sokkal egyszerűbb mint beletenni a több magos támogatást...

IDEAZON Zboard MERC gaming billentyűzetet keresek.

(#44029) diegho


diegho
nagyúr

Ha 14 vödör földet kaptam volna, esélyünk is lett volna, de nem...

az E-50 1500WN-el azt mondta, azért nem tudott semmit csinálni, mert a 8.8-as volt rajta és az csak 7-es ágyú... aha... 202pen kevés neki top tankban én meg 128-al dupla annyit sebzek, sőt mindenkinél többet a csapatból. Ez komolyan mondom vicc. Ja és most jön a legjobb. Siegfried Line volt a pálya és a városban rekedtem már az elején a spot körömben, tehát a városban sebeztem ennyit.

SchumiBácsi olyan processzor nincs, amit ne tudnék 100%-ig leterhelni... vagy úgy is mondhatom, hogy a processzor az, amit bármikor ki lehet használni...

[ Szerkesztve ]

(#44031) Chris0321 válasza SchumiBácsi (#44026) üzenetére


Chris0321
addikt

Szokott féláras akció lenni a felszerelésekre amikor érdemes bevásárolni. A fogyócikkekre is szokott ilyen akció lenni.

(#44032) mefistofeles


mefistofeles
addikt

Nem a társaság bosszantására de nekem ma sem laggol!
Mondjuk az megvan, hogy a kilépéskor a windows valami hibát észlel és leállítja vagy mi de ez egyáltalán nem zavar, hisz úgy is ki akarok lépni.....

Egyeseknek mindenük megvan. Öregek, csúnyák szegények és betegek. Másoknak semmi sem jut......

(#44033) Bad Pritt


Bad Pritt
nagyúr

"Storm megerősíti hogy a T49 idén jön."

HE? :U

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#44034) SchumiBácsi válasza Chris0321 (#44031) üzenetére

Győzzem kivárni :D

IDEAZON Zboard MERC gaming billentyűzetet keresek.

(#44035) TESCO-Zsömle válasza Bad Pritt (#44033) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#44036) SchumiBácsi válasza diegho (#44029) üzenetére

Jó hát fail programozással fél perc alatt padlóra küldhető bármilyen CPU, főleg ha 4-8magból 1db megy :D

Csak nem először szívok az ilyen mentalitás miatt: régebben 1magos CPU-ról váltottam 2-re és ami újabb játék 1magot vitt (vihetett volna már 2őt is csak bsztak rá), 10%-al lassult az összes, mert a magonkénti órajel ennyivel volt lassabb. Hiába gyorsult fel a windows, az fps mindenütt esett, kivéve a nagyon régi gammáknál, ott nem számított annyit, de az új mind lassult

IDEAZON Zboard MERC gaming billentyűzetet keresek.

(#44037) dfsz34 válasza diegho (#44029) üzenetére


dfsz34
őstag

Ezek nagyon kemény szakaszok, sebezni is tudtak :)

(#44038) Bad Pritt válasza TESCO-Zsömle (#44035) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

És akkor a jelenlegi T49-el mi lesz?

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#44039) TESCO-Zsömle válasza Bad Pritt (#44038) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Miért kéne, hogy bármi is legyen?

Mi lesz a T95-tel (ami T28 super heavy), ha idén kiosztják jutalomként a T95E6 med-eket?

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#44040) Kean_Sorbo


Kean_Sorbo
őstag

Sajnos a lag valami borzasztó, ugrálnak a tankok ide-oda. A célkör teleportál sniper nézetben. Ja kilépéskor nyomogathatom a Feladat befejezése gombot. Így nagyon nehezen fogok szabadulni a Foch-tól. :N

Vasvellával nem lehet szilvát aszalni!

(#44041) Mister_X válasza Kean_Sorbo (#44040) üzenetére


Mister_X
nagyúr

3400 játékos van az EU1 sorában, 1:10 volt mire bedobott valahova... Mindenki 100 környéki pingeket mond, nekem is 120ms.

[ Szerkesztve ]

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#44042) Clodovicus


Clodovicus
csendes tag

Hehe, úgy látom az új kitüntetések is hamarosan átkerülnek a speciális kategóriába mint a mesterlövész, sorozatban érem el őket, persze lehet hogy csak azért van mert a többiek laggolnak :U

Győzelem!
Csata: Erlenberg 2014.02.12. 18:41:25
Jármű: KV-1S
Szerzett tapasztalat: 2 930 (x2 minden nap az első csatáért)
Szerzett kredit: 37 611
Csatában elért Achievement: Top Gun, Harckocsizó-mesterlövész, Nagy kaliber, Kiváló sofőr jelvény: "2. osztály"

Légy jó Mindhalalig!

(#44043) Bad Pritt válasza TESCO-Zsömle (#44039) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Ott pont van egy E6, ami különbség a kettő között, de majd meglátjuk. Ha megnézed, eddig sem volt két totál ugyanolyan nevű tank.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#44044) SchumiBácsi válasza SchumiBácsi (#44036) üzenetére

Aztán most ha vennék CPU-t legyek résen:
Ha 4magos de gyorsabb CPU jön, akkor nincs gond, annyival gyorsul a game, de ha 6-8magos, úgy kell alakulni a teljesítménynek, hogy 1mag mindenképpen gyorsabb legyen mint a mostani CPU-m 1magja.

A jelenlegi 4magoshoz képest az új 6magos 50%, a 8magos 100%-al kell gyorsabb legyen és akkor a WoT legjobb esetben is ugyanúgy fut.

Igaz nem vagyok képben mostanság a CPU fronton de egy i5 2500K teljesítményének a duplázása biztos nem olcsó, de legalább a WoT-on kívül valamennyi game kb. 50%-ot gyorsulna...

IDEAZON Zboard MERC gaming billentyűzetet keresek.

(#44045) ddt500hu válasza TESCO-Zsömle (#44039) üzenetére


ddt500hu
veterán

És mi lesz a T34-34 különböző verzióival?? :DDD

(#44047) Gyuri27 válasza Mister_X (#44041) üzenetére


Gyuri27
félisten

EU2 se jobb. Felesleges volt az 1 nap premet adni.
Úgyse használod ki. Mert játszani nem fogsz.

Amd - Radeon - Ryzen

(#44048) ddt500hu


ddt500hu
veterán

Most nekem se laggol különösebben.

(#44049) Cseri0058 válasza diegho (#44029) üzenetére


Cseri0058
őstag

Kiváncsi leszek mire leszel képes a t71-el...
Ha már az én kezemben is brutál volt milyen lesz nálad? :)

(#44050) jano_77


jano_77
nagyúr

tök üresre pucoltam már a res_mods/8.11 mappámat és nem enged be a csatába....töltő képernyőnél folyamatosan megáll....mi a fasz van, lett ezzel?!? :W :o :F :Y

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.