Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#190001) lacibacsi válasza e-newsee (#190000) üzenetére


lacibacsi
addikt

Ez annak fényében különösen érdekes, hogy az acc bármiféle statjától függetlennek kellene lennie a versenyfeltételeknek. De az amikor egy felhasználón belül van ilyen futam is, meg olyan futam is... na, az bosszantó. Ráadásul én szinte kizárólag T-50-nel megyek. Az meg ne legyen már, hogy ugyanaz a tank másként tapad futamról futamra...

Ahogy (#189994) jano_77 írta fentebb, már a rajt előtt kb látni lehet az esélyeket (de az első kanyarig mindenképp). Amikor két félholttal vagy csapatban, akkor nem sokat tudsz tenni, nem is erőlködöm. De az bosszant, amikor normális csapattársakkal indulsz, megbeszélitek, hogy kire menjen a fókusz, és már majdnem minden tökéletes lenne, akkor a tankod elkezd minden kanyarvételnél faltól falig csúszkálni és esélyem sem marad a jó szereplésre. (Gondolom, hogy ilyenkor én vagyok a "félholt" a többiek szemében)

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#190002) ollie válasza lacibacsi (#190001) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Én nem vettem észre, hogy bármikor máshogy viselkedett volna a tank futam közben. Az viszont tény, hogy elég csak egy kicsit túlkormányozni, és máris keresztbe fordul, de ez minden versenyre igaz.

[ Szerkesztve ]

***

(#190003) jano_77 válasza Bobyjack (#189999) üzenetére


jano_77
nagyúr

passz, nem tudom :U

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#190004) lacibacsi válasza ollie (#190002) üzenetére


lacibacsi
addikt

Hát gondolom, hogy ez elég szubjektív dolog. Én minden esetre úgy érzem, hogy nem egyforma a viselkedése a tanknak. De teljesen igazad van abban, hogy elegendő egy apró kormányzási hiba és máris keresztbe (meg hosszába) fordul körülötted a világ. Nem lehetetlen, hogy meglepődnék, ha egy program kielemezné a a félrenyomásaim ( :B ) és a csúszkáló tankmozgások közötti összefüggést és tényleg az jönne ki, hogy rosszkor nyomtam rossz gombot...

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#190005) notika77 válasza lacibacsi (#190004) üzenetére


notika77
senior tag

Annyira érzékenyek a versenytankok, hogy egy kis lag is meglephet. Engem bezzeg nem, mert így is úgy is csak a két fal tart a pályán. De legalább kiosztok 5-900 sebzést mire utolsóként célba érek :)

(#190006) Bobyjack


Bobyjack
senior tag

A 279e-s sorból az Alliance-3 (Szövetség-3) és Alliance-9 (Szövetség-9) küldetéseket csinálta már valaki? Van esetleg valami titkos tipp, mert eddig még a közelébe se kerültem az elvárt értékeknek. 1-2 csatában tudom hozni, de tartósan 10 csatán keresztül ilyen átlagokat menni nem igazán fog sikerülni.

(#190007) jano_77


jano_77
nagyúr

ROHADJON meg a tróger retard geci WG! minden csatába belenyúl olyan lövéseket nem ad be, hogy már vmi széttörésének határán vagyok!
Táras tank, Skoda T50 3 lövésből egyet jó indulattal bead úgy, hogy a cél nem mozdul, és a löveget nem mozdítom! 2 még csak nem is pattan, hanem volt-nincs! :o
Széjjel basz az ideg! :o

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#190008) vJokka válasza jano_77 (#190007) üzenetére


vJokka
aktív tag

Ezt biztos ide akartad? :U

"I'm Gonna Sine Yo Pitty on da Runny Kine!"

(#190009) Thrawn válasza vJokka (#190008) üzenetére


Thrawn
félisten

Ide szokta :D

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#190010) Dobi 562


Dobi 562
addikt

IS-3A-val szepen felment az Ace hatara, 1418 alap xp mar csak I. osztalyt er. :C

(#190011) palfitom válasza Dobi 562 (#190010) üzenetére


palfitom
félisten

Köszönhetően neked...

;]

Life is too short to drive boring cars. * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * Szakmai kérdésekkel NE PRIVÁTBAN keress, annak a fórumon a helye! Köszönöm!

(#190012) vepe válasza Bobyjack (#190006) üzenetére


vepe
senior tag

Váltsd ki paranccsal mindkettőt.

Ha így összehozod a teljes küldit sem kell teljesíteni.-279 már a garázsban-

[ Szerkesztve ]

(#190013) Bobyjack válasza vepe (#190012) üzenetére


Bobyjack
senior tag

Pont az a cél, hogy ha megcsinálom ezt a kettőt, akkor három teljes sort ugorhatok át. Feltéve ha behúzom kitüntetéssel az utolsót. Egy próbált megérne. Ez esetben nem vesztegethetek el egy parancsot sem mezei küldikre.

(#190014) vepe válasza Bobyjack (#190013) üzenetére


vepe
senior tag

Azt te tudod, hogy csinálod, de a cél a 279, aztán a parancsokat arra kell felhasználni, ami nehéz feladat. pl.a kábításhoz obj261 kell, azzal talán, de 1500sec kábítás 10 csatában elég grízes.

(#190015) Bobyjack válasza vepe (#190014) üzenetére


Bobyjack
senior tag

Jogos, igazad van. Bedobnád kérlek a képeket a másik két sorodról, hogy ott mire lőtted el a parancsaidat? Jó lenne látni, hogy azokon a sorokon mi van még hasonlóan nehéz mint ez a kettő ami a szövetségnél maradt. Úgy látom az esetedből, hogy nem egyedülálló, hogy valaki elakad ezeken.

(#190016) vepe válasza Bobyjack (#190015) üzenetére


vepe
senior tag

Koalíció 15, 4x parancs.

(#190017) Dobi 562


Dobi 562
addikt

Samu penznyomda. 8 kill/1654 alap xp. :D

Replay.

(#190018) Bobyjack válasza vepe (#190016) üzenetére


Bobyjack
senior tag

Igen ez látszott a második képeden. Én az Únióra és a Blokkra lennék kíváncsi.

(#190019) kchryss válasza lacibacsi (#189979) üzenetére


kchryss
addikt

Teljesen random dobálja a töredékeket, de nálam finoman szólva sem egyenletes. :D
A középső ürgét nálam nem szereti a rendszer. Kíváncsi leszek a következő 3 töredékből beadja-e az első parancsnokot vagy mostantól a középsőt fogja dobálni és kiegyenlítődik.

(#190020) vepe válasza Bobyjack (#190018) üzenetére


vepe
senior tag

De azoknál semmi extra, teljesítve az összes kiváltás nélkül.

[ Szerkesztve ]

(#190021) Bobyjack válasza vepe (#190020) üzenetére


Bobyjack
senior tag

Csúcs, köszi! És gratulálok hozzá!

(#190022) peterson79 válasza vepe (#190012) üzenetére


peterson79
őstag

Én a felső képet nem értem.

Miért van ott szürkés-zöld, zöld, két pipás zöld?? az utolsót meg kiváltottad, ha jól látom.

Az első három az, hogy jön össze?

van, hogy simán megcsinálod az első feladatot és van, hogy kitüntetéssel, ezek a zöld és dupla pipa zöldek, nem? mi a szürkés?

(#190023) kchryss válasza kchryss (#190019) üzenetére


kchryss
addikt

És beadta elsőre. 20/20, 9/20, 17/20. Ha csak 1 parancsnokra gyúrtam volna akkor ez pont jó lett volna, de mivel mind meg fog lenni a végéig így tök mindegy. :)

(#190024) Bobyjack válasza peterson79 (#190022) üzenetére


Bobyjack
senior tag

Három paranccsal kiváltotta az utolsó küldetést, így nem kellett megcsinálnia az előtte lévő 14-et. Ennek ellenére már időközben párat megcsinált közülük, egyet kitüntetéssel (dupla pipa) a többit alap szinten. Ezen kívül maradt jópár amit egyáltalán nem csinált meg.

(#190025) peterson79 válasza Bobyjack (#190024) üzenetére


peterson79
őstag

Az utolsót három paranccsal lehet kiváltani anélkül, hogy egyet is megcsináltál volna előtte??

Eddig négyről tudtam és azt nem, hogy előtte nem kell elérni a 14-es szintig...ezt megváltoztatták?

(#190026) ollie válasza peterson79 (#190025) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Az utolsót bármikor kiválthatod, akár nulla teljesített küldetéssel is, de emlékeim szerint 4 parancs kell hozzá.

***

(#190027) Bobyjack válasza peterson79 (#190025) üzenetére


Bobyjack
senior tag

A második sorozatban csak három kell hozzá:

Sokszor elhangzott már itt, de akkor ismét leírom, ahogy a kolléga fenti esete mutatja, ha van három parancsod akkor egyetlen egyet sem kell megcsinálnod az adott 15 darabos küldetés sorozatból.

(#190028) peterson79 válasza ollie (#190026) üzenetére


peterson79
őstag

Megnéztem. Vagy változtattak rajta vagy régen is elég volt 3 parancs a kiváltáshoz. De ezek az új kampányra igazak. Az Excalibur, Chimer, Obj 279e-re. a régiek ugyanúgy 4 parancsosak.

Amúgy melyik TD-vel lehet 6000 HP-t sebezni mostanában? T30 vagy T110E3 jó hozzá? Én vagyok béna és nem jön össze ennyi? De még a közelébe sem vagyok, szerintem max 2-3000 ami összejön. Túl gyors a játék, ezek meg túl lassúak hozzá..de szerintem bármelyik TD-re igaz ez. A csillagrombolót meg hamar felszpotolják, nem?
Ki mivel csinálta meg? Ez a T55A TD-15-ös küldetése.

(#190029) peterson79 válasza Bobyjack (#190027) üzenetére


peterson79
őstag

Ja, ránéztem a játékban. Nekem ez új volt, nem figyeltem erre oda :) Időnként sikerül egy-egy küldit megcsinálni, de marha sok szerencse kell hozzá, ha rágörcsölök sosem megy.

(#190030) kchryss válasza Bobyjack (#190027) üzenetére


kchryss
addikt

Még sosem használtam parancsokat. Jól tudom, hogy minden 15-ös küldetés kitüntetéssel való teljesítéséért 1 jár? Vagyis ha az excalibur és a chimera összes 15-ösét megcsinálom kitüntetéssel akkor 8 parancsom van. Vagyis az obj279e 4 küldetéssorozata közül 2-t teljesen skippelhetek és még marad 2 parancsom 2 nem 15-ös küldetés átugrására?

(#190031) lacibacsi válasza kchryss (#190023) üzenetére


lacibacsi
addikt

Gratulálok! Kegyes volt a játék...

Nekem éppen most lett meg az 1400 pont. Tekintve, hogy "kicsit" gyengébb játékos vagyok, mint itt sokan, nekem 95 csata kellett ehhez. A legénységi pontok pedig: 12/20, 9/20, 13/20. Vagyis nekem is Abraham gyűlik legkevésbé... :F Most jöhet a "maradék"...

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#190032) vepe válasza Bobyjack (#190027) üzenetére


vepe
senior tag

Ennyi paranccsal lehet kiváltani.

[ Szerkesztve ]

(#190033) Bobyjack válasza peterson79 (#190028) üzenetére


Bobyjack
senior tag

Nem tudom neked mi adja, de nekem az OBJ268V4, JgpzE100-al, OBJ268 8k felett van a rekordom. A V4-el 78 csata alatt kétszer is sikerült 8k fölé kerülni, pedig a nerf után lett csak meg. Foch B-vel 7.8k, Tortoise-al 7k. T30-al mióta visszavtettem nem sokat mentem, de azzal ez alatt a pár alatt is sikerült 6k-s kört menni. Szóval a T30 jó lehet hozzá.

Mindkét amerikai 10-es TD megvan, de érdekes módon azokkal nem mentem még 5k felett. Sokat mondjuk nem mentem velük mert nem tetszenek, de ettől még érdekes.

A 260-as 15-ösét én a V4-el csináltam.

Ez ha vannak nagyobb TD-id csak egy "idő kérdése" küldetés szerintem.

(#190030) kchryss: Igen pontosan így van. Én is nyolc paranccsal a kezemben próbálkozom ezért is lenne jó ha sikerülne ez az utolsó kettő a szövetség sorában. Mert ha ott is kitüntetésesre csinálnám a 15-öst, akkor az ott kapott paranccsal már 9-em lenne, amivel a másik három sor teljesen ugorható lenne. Csak itt ér az ember keze a bilibe, mert ez az uccsó kettő nagyon erős.

(#190032) vepe: Ez így nem teljesen igaz. 4-et kapnál kézhez, de csak azért mert 3 van beváltva amit visszaadna, meg kapnál pluszban egyet a kitüntetéses teljesítésért.

[ Szerkesztve ]

(#190034) vepe válasza Bobyjack (#190033) üzenetére


vepe
senior tag

Igen 3 kell+1 visszajön.

(#190035) KisApám válasza kchryss (#190019) üzenetére


KisApám
addikt

Vagy 1520 GOLD-ért meg lehet venni egy teljes "gyűjteményt"?

̿ ̿ ̿ ̿ ̿'\̵͇̿̿\з=( ͡ °_̯͡° )=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿ ̿ ̿ ̿ ... ... Memento Mori

(#190036) KisApám


KisApám
addikt

Nagyon unalmas, hogy szinte minden csatában úgy érek a foglalókörbe, hogy valamelyik nyomoronc csapattársamat már kilőtték menet közben :(((

[ Szerkesztve ]

̿ ̿ ̿ ̿ ̿'\̵͇̿̿\з=( ͡ °_̯͡° )=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿ ̿ ̿ ̿ ... ... Memento Mori

(#190037) ollie válasza KisApám (#190036) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Miért nyomoronc? Ha te kapod a játék elején a fókuszt, akkor téged lőnek ki a cél előtt.

***

(#190038) oettinger01 válasza Bobyjack (#190033) üzenetére


oettinger01
őstag

Te melyik klánban játszol?

A széles mosoly titka, VTEC szelep nyitva!

(#190039) KisApám válasza ollie (#190037) üzenetére


KisApám
addikt

Akkor pl. belassítok, ha marad velem/rajtam a fókusz, akkor meg nyomom a 4-es gombot és otthagyom, főleg kanyargós részeken. Eddig akármennyi csatát játszottam, mindig sikerült a fókuszt leszednem magamról.

̿ ̿ ̿ ̿ ̿'\̵͇̿̿\з=( ͡ °_̯͡° )=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿ ̿ ̿ ̿ ... ... Memento Mori

(#190040) peterson79 válasza Bobyjack (#190033) üzenetére


peterson79
őstag

Az orosz TD-k nincsenek meg, totál kimaradt az a vonal. A JgpzE100-tól félek, sok rosszat hallottam róla - egyébként ki van fejlesztve - meg ha találkozok vele, akkor sincs meg az a nagy félek tőle-faktor...Egy 268V4 már jobban fosós..de ez is változó, attól függ, hogy ki játszik vele. láttam már félelmetes ellenfelet és olyat is aki simán bement a húsdarálóba és nem jött ki...
lehet elindulok a V4 felé, arról már több jót hallottam..meg hát csak orosz :)

(#190041) KisApám válasza ollie (#190037) üzenetére


KisApám
addikt

Amikor 5 csatában egymás után ilyenek vannak, kicsit idegesítő... és hihetetlen.

[ Szerkesztve ]

̿ ̿ ̿ ̿ ̿'\̵͇̿̿\з=( ͡ °_̯͡° )=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿ ̿ ̿ ̿ ... ... Memento Mori

(#190042) lacibacsi válasza KisApám (#190039) üzenetére


lacibacsi
addikt

Nem olyan könnyű lerázni azt a fókuszt, amikor két Leopard lő folyamatosan. Estem már el én is a cél előtt (nem is kicsivel). Persze nyilván nyomoronc vagyok és azért. Amikor meg nem rajtam van a fókusz, még az is megesik, hogy 1000 HP-val érek a célba.
Az igazi nyomoroncok inkább azok, akik a saját csapattársakat lökdösik szándékosan csak azért, hogy elsők legyenek a célban és még csak azzal sem foglalkoznak, hogy lőjék az ellent, hanem simán előre néző löveggel vágtatnak. Fogalmuk sincs a játék lényegéről, még ennyi nap után sem.
A másik kedvencem, aki auto aim nélkül lövöldöz. Biztosan sok ilyen van, mert miután elvéreztem, szinte mindig láttam valamelyik csapattagunkat a vakvilágba lövöldözni. Mondjuk valószínűleg ezért is kapunk ki ilyenkor.

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#190043) Bobyjack válasza oettinger01 (#190038) üzenetére


Bobyjack
senior tag

Noname baráti klán QPK rövidítéssel.

(#190044) BÁ Nutrition válasza KisApám (#190035) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

Nalam 1600 goldot irt/parancsnok

[ Szerkesztve ]

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#190045) peterson79


peterson79
őstag

Master of puppets :D

[link]

(#190046) kchryss válasza Bobyjack (#190033) üzenetére


kchryss
addikt

Tök mást kerestem youtube-on, de véletlenül szembejött ez a videó: How I got MY OBJECT 279 - MISSION GUIDE

Ha gondolod nézd meg. Azt ajánlja a srác, hogy az unió és blokk küldetéseit érdemes megcsinálni és a szövetség és koalíciót kihagyni parancsokkal. Utána végigmegy az unió és blokk küldetésein, hogy ott hova érdemes elszórni a maradék parancsot.

(#190047) vJokka


vJokka
aktív tag

Utolsó csatám a Setterrel egész jól sikerült (igaz az ellenfél sem állított nagy kihívás elé :DDD ):

Replay

"I'm Gonna Sine Yo Pitty on da Runny Kine!"

(#190048) jano_77 válasza lacibacsi (#190042) üzenetére


jano_77
nagyúr

Tegnap volt egy honfitárs a csapatban, aki a célban egyedül maradt egy az egyben, miután engem i kiszedtek. Mondanom sem kell, hogy nem a low HP-s tankot lőtte focusban velem, hanem épp akit ért szerintem - ekkor még nem tudtam csak vele foglalkozni. Viszont miután meghaltam, átültem hozzá és azt hittem elsírom magam. A konténereken keresztül próbálta lőni a tankot és mindkét oldalon - két oldalt vannak ugye a nagy konténerek. Végén ráírtam, hogy ez most komoly, hogy a konténeren keresztül akarta lelőni többször is? Válasz. szarakodik a net és laggolt. De amíg néztem totál úgy mozgott mint egy BOT és mondom a konténeren keresztül és több ízben. Mondjuk a végén persze megnyerte, mert több HP-ról indult. De nem sokon múlt.

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#190049) Bobyjack válasza kchryss (#190046) üzenetére


Bobyjack
senior tag

Köszi, meglesem a videót. Ezek alapján elég hülyén csináltam, hogy karnyújtásnyira kerültem a szövetség sor befejezésétől.

Az a bajom a blokkal, hogy minden ágat kihúztam, de német lightom egy sincs, nemhogy legalább nyolcas szintű... Itt meg van két spotolós küldetés is nem is a legegyszerűbbek méghozzá. Meg összességében nem olyan jók a német tankok, így sokkal nehezebb végigmenni ezen a soron.

Az még nagy baj, hogy ha egyszer betolsz egy nehéz küldetésre egy parancsot az életben nem hozod ki onnan mert a secondaryval még nehezebb. Szóval az se derül ki hogy a 15-ös küldetéssel hogy menne.

Más: [Tanrewards.eu]-n kijött egy új küldetéssor erre a hónapra. Október 20-ig tart. Naponta 330 pontot lehet gyűjteni, 2200 kell a teljes sorhoz. Nem tűnik nehéznek.

(#190050) e-newsee válasza jano_77 (#190048) üzenetére


e-newsee
addikt

A konténeren keresztül lövöldözés tényleg meredek, de a lag sok furcsaságra képes. Nem hiszem, hogy csak arra fogta volna.
Ami meg a több HP-s tankok lövését illeti, néha muszáj, mert ha egy tankot fókuszál mindenki, akkor a nem sebzett tankok simán behúzhatják a foglalást. Párszor kaptunk már ki így, és nyertünk is. Én erre is szoktam figyelni, és néha muszáj célt váltani, még ha ezzel esetleg beáldozzuk a csapattárs maradék pár HP-ját is. Alapvetően a nem lőtt tankokat próbálom leütközni, hogy ne kelljen célt váltani, de nem mindig sikerül. Ezért is gáz, ha egy csapattárs elhullik, mert egyedül, vagy ketten nehéz figyelni mindhárom ellenfélre, hiába van esetleg többlet HP.

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.