Hirdetés

2024. március 19., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#1001) Chris0321 válasza memphis221 (#997) üzenetére


Chris0321
addikt

Szeva.

Ez attól függ milyen a játékstílusod. Mindkét TD-re ugyanazok az ágyúk mennek, a Hellcat viszont gyorsabb és ha jól emlékszem jóval kevésbé páncélozottabb.(Most hirtelen így fejből nem mennek a páncéladatok.) Nekem a Hellcat sokkal jobban bejön, de ez csak az én véleményem. Mivel mindkét TD ágra menni akarok és úgy néztem érdemesebb a Jackson ágával kezdeni az ágyúk miatt. Ha tovább is akarsz menni az ágon akkor azt is vedd figyelembe. Szerintem a saját tapasztalat a fontos, ha tudsz menj fel tesztszerverre és próbáld ki mindkettőt.

(#1002) mynames válasza Chris0321 (#1001) üzenetére


mynames
senior tag

Ahová a hellcatet a MM rakja ott pont mindegy , hogy a hellcatnak kicsit vékonyabb a páncálja...Ezt 1688 hellcat-es kör alapján mondom neked... :D
Ha gond van a hellcat-tel letudsz lépni, ill. odaérsz ahová kell.

(#1003) mynames válasza Chris0321 (#1001) üzenetére


mynames
senior tag

na ez elkerülte a figyelmem:
"érdemesebb a Jackson ágával kezdeni az ágyúk miatt."

mindkettőre ugyanaz a top löveg...
---

ja és kuplung égetőt a sofőrnek mert az nagyon kell rá!

[ Szerkesztve ]

(#1004) Chris0321 válasza mynames (#1002) üzenetére


Chris0321
addikt

Tisztában vagyok vele, nekem is meg van. Jobban is szeretem mint a Slugger-t amit tegnap adtam el mert meg lett a T25 AT, míg a Hellcat maradni fog a garázsban. A statom is sokkal jobb a Hellcat-el.
Csak azért írtam, mert nem vagyunk egyformák és ami nekem vagy másnak bejön az lehet neki nem fog.
A T25 AT-n kifejleszthető lövegre a 105mm-es T5E1-re céloztam amit a T25/2-n nem lehet kifejleszteni ezért a T28 proto-t a 90mm-essel kell kezdeni. Nem próbáltam, de biztos nem olyan könnyű már azon a szinten a 90mm-essel boldogulni mert betehet 10-es tankok közé is.

[ Szerkesztve ]

(#1005) mynames válasza Chris0321 (#1004) üzenetére


mynames
senior tag

Persze, értem nem is azért mondtam. Igazából egy véleményen vagyunk.

(#1006) memphis221 válasza mynames (#1005) üzenetére


memphis221
tag

köszönöm mind kettőtöknek!

üdv

" memphis22 "

(#1007) Iron Funeral


Iron Funeral
őstag

De jó itt a hangulat, virkir adhatna nekem is valami haxot :DD
Ilyen meg elég régen volt, nem?

Which Twilight do you like the most? Twilight of The Thunder God! /,,/

(#1008) Enzolord válasza virkir (#978) üzenetére


Enzolord
addikt

Az viszont érdekelne, hogy melyik célzó Modot használod?

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#1009) memphis221


memphis221
tag

amugy rávettem magam a prémre is tényleg megéri! Sokkal többet hoz minden téren mint elötte!

" memphis22 "

(#1010) virkir válasza Enzolord (#1008) üzenetére


virkir
veterán

Egy ősöreg jimbo-t kiegészítve a szerveroldali + megjelenítéssel.
Ez már a 8.5-höz való lesz

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#1011) mynames válasza Iron Funeral (#1007) üzenetére


mynames
senior tag

Na ilyet még nem láttam! MM ezt hogy hozta össze?

(#1012) marked one94 válasza virkir (#995) üzenetére


marked one94
őstag

Úristen most esett le nekem, hogy eddig egy csalóval játszottam együtt :W

A fenéért kellet tegnap mással foglalkoznom, minthogy veled játsszak :D ;]

You'll Never Walk Alone

(#1013) Iron Funeral válasza mynames (#1011) üzenetére


Iron Funeral
őstag

Ha én azt tudnám :DDD

Which Twilight do you like the most? Twilight of The Thunder God! /,,/

(#1014) Flayer


Flayer
senior tag

Sziasztok!

Ma akartam megvenni a T82 tankot így az akció pont kapóra jött!Megvettem csaptam vele egy kört!:)

Ne lépj a Fűre inkább szívd el!!! Xiaomi MI 9T

(#1015) Skyhunter válasza vJokka (#987) üzenetére


Skyhunter
senior tag

Szép skillek vannak a legénységen, csak ezzel hoztad össze, vagy az előzőekben is már ők tevénykedtek?

(képtől nem látszik, hogy "csak" 4 skill van, vagy van már 5-ik is? :)

Handral : Pixelháború miatt nem alszol barátom? :) :)

(#1016) PR0JECTNR56


PR0JECTNR56
addikt

Tegnap kellemesen működött a Hetzer, de a csapat szobanövényekből állt így sajnos le kellett mondani a győzelemről, de végülis nem volt rossz kör volt még így sem:

(#1017) nemeth989 válasza mynames (#1003) üzenetére


nemeth989
senior tag

Az igaz, hogy mind a kettőn ugyanaz a topp löveg, de ha megnézed a magasabb szintet ott azért van már különbség, a T25At-nál már van 105-ös ágyú, míg a forgó tornyos verziója csak 90mm-essel van felszerelve és ezt a 105-ös ágyút még ki kell nyomnod a T28 Pro-nál, addig meg ugye a 90mm-essel kell piszmogni, egészségesebb már oda a 105-ös, de az se sokat ér már T8-9 tierben, Pattog, mint állat, tudom mert nekem T10-esig kivan húzva a fix tornyos ág. Majd én is beleakarok kezdeni a forgó tornyosba, de először a Tortoise a cél. Meg olyan 20milla kellene a kihúzott t10-es 9-es tankoknak, amiket még nem vettem meg :D

[ Szerkesztve ]

RideMyStyle "LoveMyWilier"

(#1018) mynames válasza nemeth989 (#1017) üzenetére


mynames
senior tag

Ja , hogy erre gondoltál! Hát persze, így, a fixtornyos ágon jobb lövegek vannak, de ne felejtsd el, hogy a fix tornyos TDket könnyen belehet szívatni, ill. hogy sokszor kell mozdítani az alvázat is amikor is ugrik az álcaháló kamója...
Amúgy a T25/2 ez egyik legsz@rabb tier 7 szerintem, és valóban a T28P egy kínszenvedés míg el nem éred a fullos csövet...

[ Szerkesztve ]

(#1019) virkir válasza marked one94 (#1012) üzenetére


virkir
veterán

Nade én legalább nem lopom a killeket :P
Mondtam már, hogy hanyagolni kell a nőneműt és jönni játszani. Nem?
Meg az ígérteid is csak szállnak a levegőbe mint pillangók Malinovka-n :(((

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#1020) Timyyy válasza virkir (#1019) üzenetére


Timyyy
őstag

Ha már itt tartunk te se nagyon vagy fent a játékban pedig most ráérnék 5-ig :P

(#1021) yarsley válasza mynames (#998) üzenetére


yarsley
aktív tag

Te hogy a rakba teszel a nyitott helcatra szellozteto ventitllatort? :DD :))

[ Szerkesztve ]

... ne úgy képzeld el, hogy te vagy Thomas azt mész amerre a sin visz. (c) virkir

(#1022) mynames válasza yarsley (#1021) üzenetére


mynames
senior tag

Jogos! periszkópra gondoltam! :DDD

(#1023) virkir válasza Timyyy (#1020) üzenetére


virkir
veterán

Olyan 1-2 között leszek kb fél ötig.
Tegnap meg nagyon nem járt volna velem senki jól mert az a kurwa csíter csirkemáj belerobbantott vagy fél liter forró olajat a jobb tenyerembe aztán kissé nyűgös voltam egész nap.
Mondtam is a zasszonynak, nem vártam volna, hogy besegít a tk-ba. Ő panírozott kissé flegmán :D

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#1024) marked one94 válasza virkir (#1019) üzenetére


marked one94
őstag

Nem tudom miről beszélsz :D
Most is fent voltam és nem voltál fent :(
Könnyű azt mondani :P

You'll Never Walk Alone

(#1025) Diarmand válasza mynames (#998) üzenetére


Diarmand
senior tag

4 Radley-Waltersem van Hellcattel és mindet a kis ágyújával szereztem :D

Persze a 90 milis a király :)

(#1026) Patrick76496 válasza virkir (#991) üzenetére


Patrick76496
őstag

Akkor megnyugodtam, azt hittem el akarják venni a csudálatos Tájp 59-em. :D Köszönöm. Te csíter noob! :C

"I have a few jokes about unemployed people but none of them seem to work.."

(#1027) Chris0321


Chris0321
addikt

Ha valaki fel akar menni a teszt szerverre most alig vannak fenn, még várnom sem kellett.

(#1028) Enzolord válasza virkir (#1010) üzenetére


Enzolord
addikt

:R :R
Köszönöm..

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#1029) vJokka válasza Skyhunter (#1015) üzenetére


vJokka
aktív tag

Egész sok járgányban megfordultak már, legtöbbet a t-54-ben ülve (sajna el kellet adnom, hogy meg tudjam venni a t62-t, pedig nagy kedvenc volt). Még "csak" 4. skillnél járok velük, olyan 60-70% között van.

Más, addig emlegettétek itt az Aladárt, hogy nekiestem vele is a triplának. Csata első pár percében azt hittem végem lesz, de szerencsére 2 med a segítségemre sietett, így a két prémhuszár be is nyalta a fagyit :P

És egy fun kör 50120-al: (simán csinálhatna az MM hasonlót, mondjuk 5 arty a többi felderítő :DDD )

"I'm Gonna Sine Yo Pitty on da Runny Kine!"

(#1030) Napfénysüti válasza virkir (#978) üzenetére

Te jó ég, ilyen emberek élnek közöttünk? :Y

Més que un club!

(#1031) LZs?!


LZs?!
aktív tag

Sziasztok,

Nem szoktam írni ide, ugyanakkor gyakran olvasgatom a folyó diskurzusokat; de gondoltam ezt most megosztom - bár lehet, hogy csak számomra különlegesség.

Visszavettem a SU85B-t, mivel anno tetszett, de sehogyan sem tudtam zöld ágra vergődni vele; most, a hétvége alatt Elit lett (meglehetősen élvezetes darab egyébként), és meg is lepett a következővel:



Szerintem egészen meglepő a kis apróságtól. Sima meccs volt, semmi extra - attól eltekintve, hogy szinte tálcán adták magukat...

Nevermind...

(#1032) Pocok256 válasza LZs?! (#1031) üzenetére


Pocok256
veterán

Jó tank nagyon 6 os szintű ágyújával igen erős tud lenni :)

[ Szerkesztve ]

HODL $GME, DIAMOND HANDS, APES STRONG TOGETHER

(#1033) Preda


Preda
aktív tag

Lehet, hogy már volt, de nem rémlik. Akit érdekel T90 ruszki csoda :D.

(#1034) GaburroSan


GaburroSan
aktív tag

T59 Kínai csoda!!!

(#1035) #95904256


#95904256
törölt tag

Mitől van az, hogy időnként felcserélődik az lőszerek és felszerelések sorrendje?
Mikor kilőnek csak veszem észre, hogy hiába nyomogattam 2-est, az az álcaháló...

(#1036) Bingisz válasza #95904256 (#1035) üzenetére


Bingisz
addikt

Az álcahálóra rá se lehet nyomni.

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#1037) Tomi0703 válasza #95904256 (#1035) üzenetére


Tomi0703
őstag

Micsoda??? :Y A felszerelésekre nem lehet rányomni...

[ Szerkesztve ]

(#1038) Tüzi válasza Preda (#1033) üzenetére

az új ruszki tankra vagyok kíváncsi... szerintem jobb lesz mint a leo2.
elvileg jövőre jön a próba, 2016tól pedig rendszerbe kerül.

viszont azt éreztem, hogy az makettet eltapossák vele... már csak jelzés-értékből is :DDD

[ Szerkesztve ]

どんな時代だろうが、機械は決断しない、 戦闘は人間がやるんだ。

(#1039) jahrn válasza Preda (#1033) üzenetére


jahrn
senior tag

Valoban egy csoda. T-72 alvaz + modernizalt T-80 torony. Az eggyik orosz tabornok - kisse poenosra veve - azt mondta h jobban jarnanak ha vennenek nemetorszagbol hasznalt Leo 2-t mint h a T-90MS-el szarakodjanak.

(#1038) Tüzi Az elmult 15 evben volt jopar orosz tank fejlesztes amire azt mondtak h 1-2 eve belul jon a sorozatgyartas. Oszt kozbe nem lett belole semmi.

[ Szerkesztve ]

(#1040) Tüzi válasza jahrn (#1039) üzenetére

majd ezt figyeld :)

どんな時代だろうが、機械は決断しない、 戦闘は人間がやるんだ。

(#1041) jahrn válasza Tüzi (#1040) üzenetére


jahrn
senior tag

A jelenleg renszerbe allo tankok kozul EZ nalam a befuto. Van sebesseg (elore/hatra 70km/h), auto loader es relative konnyu (44 tonna).
Jah es: "The most remarkable characteristic of the Type 10 tank lies in its C4I function (command, control, communications, computers, and intelligence). This can be incorporated into the JGSDF network to enable sharing of information among tanks, as well as connected to the infantry’s outdoor computer network “Regiment Command Control System”(ReCS) to facilitate integrated military operations with the infantry troops."

[ Szerkesztve ]

(#1042) memphis221


memphis221
tag

Ez jo kör volt! :)

[link]

[ Szerkesztve ]

" memphis22 "

(#1043) Preda válasza jahrn (#1039) üzenetére


Preda
aktív tag

Szerinted minek van a mondat végén a smile? Csak azért, hogy kötekedj nem kell szaporítani az amúgy sem kevés negatív hangvételű posztot. De amúgy nyugodtan osszál ki csak azért mert az jól esik! Egyrészt nem hasonlítottam semmihez sem a T-90MS-t, másrészt nem állítottam, hogy jobb akármelyik másik tanknál.
Erre még tovább tetézed kiosztod Tüzit is csak mert szerencsétlen ember örül valaminek. Egyébként meg nem vagyok egy tank szakértő, de te az vagy, hogy ilyen kijelentéseket teszel?

(#1044) Caldera1


Caldera1
tag

Német ágon nyomulóktól kérnék tippet.
Lehet közepes tanktól felfelé keresni is velük?
Tiger: folyamatosan mínuszban vagyok vele.
VK3601: csak akkor hoz némi pénzt a konyhára, ha győzelemmel zárunk és nem lőnek ki.
Grille: alig hoz valamit.

Egyedül a PzIV az, ami vereség és/vagy ha kilőnek, akkor se vagyok mínuszban.
Sőt. Ez az egy amivel 1 hét alatt megkerestem a Tiger árát. Tegnapelőtt egy csata alatt 5 kills. Nem ritka, hogy 20 ezer körül keresek vele, de volt már 36 ezer is, miközben a javítása és a lőszerek olcsók.
A Tigrissel (L/56-os löveg) 17 csata után 0 kill. Győzelmi arány 33%. Ez bizony siralmas. :O

(#1045) #95904256


#95904256
törölt tag

Tele a tököm azokkal a szemetekkel, akik a saját csapattagjaikat írtják. Ez a reportolásos dolog nem igazán vált be. 20-30 csatánként reportolok, de eddig még csak vissza se bőgtek...

(#1046) sith7 válasza Caldera1 (#1044) üzenetére


sith7
nagyúr

Lehet velük keresni, csak ha lehet ne bonyolódj velük közelharcba, messziről lövöldözz velük, mert papírból vannak

(#1047) Chris0321 válasza Caldera1 (#1044) üzenetére


Chris0321
addikt

Minél nagyobb a tier annál jobban meg kell küzdeni a nyereségért. Tier 5-ben lehet keresni, érdemes megtartani párat farmolni. A Tigrissel is lehet valamennyire mert olcsó hozzá a lőszer de ahhoz elég sebzést kell kiosztani.

(#1048) #95904256 válasza Bingisz (#1036) üzenetére


#95904256
törölt tag

Oké-oké.. de akkor is annak a helyén van. Te mit szoktál nyomni lőszerválasztáshoz?

(#1049) Bingisz


Bingisz
addikt

A pedotanker fajtámat...

Remeg a kezem még most is rendesen...

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#1050) jahrn válasza Preda (#1043) üzenetére


jahrn
senior tag

Nem, nem vagyok. Smiley? Nem, telepatiaval sem rendelkezem. Nem kiosztas volt reszemrol a dolog, ha te annak vetted akkor latogasd meg Dr. Csernus-t.

Amugy elegge egyszeru a dolog, egy a hatvanas evek vegen kifejlesztett alvaz szerinted alkalmas arra h az oroszok erre epitsek az erejuket?

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.