Hirdetés

2024. március 19., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#114001) jr1994 válasza kchryss (#113993) üzenetére


jr1994
addikt

Pedig jó lett volna ha megint IS5-öt adnak, jól jönne az a 12000 gold, elkölteném gumicukorra prémium időre.

De legalább ez a brit med az IS5-tel ellentétben, használhatónak tűnik, nem sok értelme lesz emellett az FV4202-nek. Remélem sikerül majd ezt is megszereznem :))

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#114002) Motyi válasza jr1994 (#114001) üzenetére


Motyi
senior tag

Nem úgy van, hogy már creditet kapsz ha megvan az adott prémtank?

(#114003) #43783936 válasza Motyi (#114002) üzenetére


#43783936
törölt tag

Sajnos már ez a kredites megváltás van.

(#114004) Szepi1979


Szepi1979
senior tag

QB a legutóbbi videójában eléggé kiakadt a csaló aimbottól. Kíváncsi vagyok lép-e a WG valamit erre.

[ Szerkesztve ]

“ nem kell mindig nyerni “

(#114005) jr1994 válasza Szepi1979 (#114004) üzenetére


jr1994
addikt

Talán ha elmondta volna a siemka nézőinek a wg valódi hozzáállását (ugye hogy igazából nem tesznek semmit), és csinált volna egy kis közfelháborodást, akkor esetleg történne valami.

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#114006) Motyi válasza jr1994 (#114005) üzenetére


Motyi
senior tag

Mire gondolsz közfelháborodás alatt? A videó végén odaszarik az asztalra? Vagy mit?
Szerintem kulturáltan kifejtette a véleményét, elmondta hogy nem fer ilyet használni, tiltott és ban is lehet a vége, mindenkit lebeszél a használatáról.Ha a végén a pöcsét egy mángorlóba dugja miközben a homlokára tetoválja hogy köcsög WG, akkor tömegek vonulnának az utcára és megostromolnák a WG székházat? :D

(#114007) jr1994 válasza Motyi (#114006) üzenetére


jr1994
addikt

Hát ezt nem tudom hogy láttad bele a modnandómba. Azt mondta hogy ez tiltott mod és aki ilyet használ az accját kockáztatja, miközben a wg eu álláspontja hogy nincs tiltott mod. Ha ezt mondta volna el, úgy hogy átlag játékosok is tisztában legyenek a dolgokkal, talán kicsit nagyobb nyomást lehetne a csapnivaló eu staffra helyezni és talán, hangsúlyozom talán, lenne előrelépés a csalás kiszűrésében.

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#114008) jano_77


jano_77
nagyúr

ASLAIN szervere behalt sajnos :O

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#114009) #43783936 válasza jano_77 (#114008) üzenetére


#43783936
törölt tag

Aslain installer.
Ez garantáltan működik. :)

(#114010) jano_77


jano_77
nagyúr

Szerintetek üres Res_mods/0.9.14.1 mappával miért nem indul el a játék!? Launcher lefutott, updatelte is a mikropöcst. :F

(#114009) Mogyesz75: nagyon köszönöm, szedem már és kipróbálom. :R De ettől még nem értem, hogy üres 0.9.14.1 mappával miért száll el indításnál!? :F

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#114011) Szepi1979 válasza jano_77 (#114010) üzenetére


Szepi1979
senior tag

egy readme nem szokott lenni benne?

Én a 9.14 teljes tartalmát átmásoltam a 9.14.1-be és minden mod megy.

[ Szerkesztve ]

“ nem kell mindig nyerni “

(#114012) galervin93


galervin93
őstag

Nekem simán működik a játék a 14-ből 14.1-be másolt fájlokkal. Mondjuk ilyen gömbtankos péniszséget nem játszok...

Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

(#114013) jano_77 válasza galervin93 (#114012) üzenetére


jano_77
nagyúr

Hát akkor nem tudom mi a gebasz, de nekem se üres mappával, se a legújabb Aslain telepítővel nem indul el. Launchert indítom ---> nyomok a PLAY-re, majd elkezd tölteni, de 2-3 sec után - még csak fekete ablak van - elszáll az egész!? Ötlete van vkinek!? :F

Kell egyébként a 0.9.14-es mappa is még vagy az már törölhető? Azért kérdezem, mert az Aslain telepítő csinált azt is!? :F

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#114014) #43783936 válasza jano_77 (#114013) üzenetére


#43783936
törölt tag

Valamelyik telepített összetevő lehet a ludas, mert nekem nincs 9.14-es mappám, pedig a linkelt Aslaint pakoltam fel három különböző gépre, és mindhármon gond nélkül megy.

(#114015) jano_77 válasza #43783936 (#114014) üzenetére


jano_77
nagyúr

Egy játék újratelepítés megoldotta a dolgokat. :o :(((

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#114016) Noisyboy666


Noisyboy666
újonc

Ha már híressé tesz itt a Kelly Hősei klán egyik tagja (Enzolord) akkor had szóljak én is hozzá!
Nem tudom mennyi hibája van a játéknak de szikla mögül artyval hogy szed ki? :)
A teljes szöveget a barátunk ugye nem rakta ki, azt se értem hogy ide minek rakta ki hogy kivel mit beszélek mert ez magánügy de lényegtelen!Megkerestem a klán parancsnokát hogy mégis ezt hogy képzeli hogy ide ki tesz mert azóta páran megkerestek!Hát ezt a választ kaptam!

ZILL (23:28:59) figyelj már! most akkor jót tett veled Enzo, vagy nem? mert csak rinyálsz itt, mint egy hisztis kis kurva, miközben amúgy a kutyát sem érdekli a nyűgöd. törődj bele, hogy noob vagy, és máskor gondold meg kétszer is, hogy kinek, mit írsz! na szevasz! ui.: ha sírni akarsz, keresd meg azt a nőt, akinek még pár éve a csecsét szoptad, és tedd meg nála!!!!

Szóval lehet ítélkezni mi is hogy is meg hasonlók!!!Csak ti akik ítélkeztek ott se voltatok semmit nem láttatok!
Ja és ha Mr ZILL-nek lehet klánja ilyen kultúrával nekem nem lehet? :D

(#114017) Veatta válasza Noisyboy666 (#114016) üzenetére


Veatta
aktív tag

Nem az a baj hogy lejáratod magad, vagy hogy anyázol ez téged minősít. Az a baj, hogy olyan segg hülye vagy a játékhoz hogy azt öröm nézni, de te nem tanulni akarsz, hogy jobb legyél, hanem hőbörögsz mert kilőnek.

Ráadásul nevetséges dolgokkal fenyegetőzöl. Nem tudsz te elintézni semmit sem, nemhogy bannoljanak valakit.

Egyáltalán nem kellett volna regisztrálnod ide.

(#114018) Noisyboy666 válasza Veatta (#114017) üzenetére


Noisyboy666
újonc

Hát azért mert te nem mersz írni a wg-nek én már írtam de ha akarod elküldöm neked az összes beszélgetést velük!Pont ezt írják bármi problémám van nyugodtan keresem meg őket :)
Semmi fenyegetőzés nem volt benne én írtam nekik te hogy nem tudsz vagy nem mersz arról nem tehetek!És nyilván akkora hibája van a játéknak hogy szikla mögül ki lehet bárit szedni?És miért vagyok segg hülye? Mert nem vagyok unikum?Ember ez egy játék, ki hogy játszik kinek hogy adja a wg, ez nem a csak a játékoson múlik ha non stop szar csapatban vagy!Vagy te azt is lehozod nem? :D

(#114020) Noisyboy666


Noisyboy666
újonc

Igen miután megkérdezted gyorsan letiltasz :)

(#114021) Atti777 válasza kchryss (#113990) üzenetére


Atti777
senior tag

2 x 1 óra +100% xp és 2 x 1 óra +300% crew xp boost a jutalom 10 győztes csatáért

Путин, иди нахуй!

(#114022) #43783936 válasza Noisyboy666 (#114018) üzenetére


#43783936
törölt tag

Gondolom feltűnt, ha olyan sokat levelezél velük, hogy sablon válaszokat kapsz, mert napi többezer nyavajgó levelet kapnak olyanoktól akik, nincsenek tisztában a játék alapjaival sem. :D

Mellesleg a "szerencsétlen" áldozat hallott már a splashról, mert ha nem akkor te felvilágosíthattad volna róla, persze csak ha rémlik róla valami.

Tudod, az az izé, amikor melléd vág az arty, és mégis megsebez....
Ha valaki ezzel minimálisan tisztában van, és van egy sütnivalója, akkor ki is használja, és nem a tankot lövi,ha amúgy is fedezékben van, hanem közvetlenül mellé, úgy hogy a splashból kapjon.

(#114023) rlazol válasza Noisyboy666 (#114018) üzenetére


rlazol
addikt

Noisyboy666: Szia, üdv a fórumon.
A PH! szabályzatának a hozzászólások hangnemére vonatkozó részét szerintem nézd át, mert ezzel a stílussal itt nem leszel hosszú életű.

Enzolord-tól már jópár replay-t, screenshotot és videót láttunk, visszakeresheted őket és magad is meggyőződhetsz arról, hogy nem használ csalásnak minősülő modot. A konkrét esetről nem került fel replay egyikőtötöktől sem, így nem lehet ítéletet mondani, de pl a splash-vel simán kiszed. Az is lehet, hogy kilógott valamid.

Fontos, hogy tudd: a lövedék röppályáját, az átütést és a sebzés mértékét mind a szerver számolja ki. Léteznek "csaló" modok, amelyek pl a térképen mutatják hol dőlnek a fák, vagy egy vonallal, hogy az ellenséges tank hova néz meg ilyenek, de ha valaki kiszedett egy szikla mögül, az bizony rád látott. Vagy - mint jelen esetben - artyval volt, így nem kellett, hogy kilógjon bármid, még csak telibe se kellett, hogy csapjon, elég volt egy pár méterre melletted becsapódó HE lövedék. Pl. a GW Tiger robbanási sugara 9 méter...

A WG-nek persze, írhatsz, nagyon udvariasan fognak válaszolni, de a helyzet az, h nagyon direkt és nagyon közvetlen bizonyíték kell a csalásra, hogy bármi hatása legyen, így a "kibannoltatlak téged mint X másikat" jellegű fenyegetés elég nevetséges. Főleg, hogy - ahogy az épp előtted pár sorral zajló vitában is szerepel - az EU szerveren nincs olyan, hogy tiltott mod. A moderátorok - ismeretlen szempontok alapján - döntenek ilyen estekben az esetleges büntetésekről, de általában csak közvetlen bizonyíték esetében lépnek.Ilyen volt pl pár hete, amikor valaki saját maga tette fel a modokkal készült videót a youtube-ra.

Ami a meg a kultúrát illeti: TE kezdted. Csak azt kapod, amit elkezdtél. A stílus maga az ember és TE kezdtél el ordenáré módon anyázni, miközben ráadásul felháborodásod oka egyszerű játékmechanikával magyarázható. Persze replayyel könnyebb lenne, ha lenne.
Jó lenne, ha bajod van, akkor udvariasan elkérnéd a replayt. Vagy még helyesebb, ha előbb a sajátodat nézed meg, hátha magad is kiszűröd, mi történt. Mi is szívesen segítünk, mert épp az ilyenekből lehet a legtöbbet tanulni.

"ki hogy játszik kinek hogy adja a wg, ez nem a csak a játékoson múlik ha non stop szar csapatban vagy!Vagy te azt is lehozod nem?" A csata nem egy emberen múlik. Ritka, hogy egyvalaki képes 29 ellenében győzni. De a saját teljesítményed csak TE befolyásolod. Vesztes csatában is lehet sokat sebezni, killeket gyűjteni. De nem véletlenül van az unikumok WR-e 60% felett, a tomatok-é 45% alatt.

jr1994 - nagyon nem. Ha elterjed, hogy ez a WG álláspontja, akkor egy csomóan, akik eddig nem merték, felteszik a warpacket és társait. és onnantól a WG azért nem fogja szankcionálni, mert túl sok embert érint...

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#114024) Noisyboy666


Noisyboy666
újonc

Jó párszor leveleztem velük és nem sablon szöveg jött!Én értem az artys dolgot na de a splash lövedék elvisz 400 hp-t? :D Az anyázásról nem igazán tudok mert nem igazán látok itt olyat hogy azt írtam volna!Lehet itt írogatni úgyse fog álláspont születni!Én azért jöttem ide hogy legyen tiszta mivel elég egyoldalú a dolog!Mindenki megteszi a játékban amit tud!De Cleverland megmondta van aki hátránnyal indul és nagyon sokat kell azért dolgozni hogy jó legyen!És ez miatt nem hiszem hogy a másik noob meg hasonló sértéseket kaphat!Én nem vitatkozok itt senkivel se woton!Vannak érdekes dolgok és biztos hogy vannak csaló módok is!És ha a wotinfon olvastátok volna a wg ezen dolgozok is csak nem árulja el hogy hogyan!

(#114025) rlazol válasza Noisyboy666 (#114024) üzenetére


rlazol
addikt

Kérlek, használj pontot is a felkiáltójelek mellett, ezt így rossz nézni...

Persze, h nem a sablon szöveg jön. De attól még az eljárás sablon.

Ami az anyázást illeti, sajnos ő is és te is begépeltétek a szöveget, a screenshot helyett. Viszont mástól jött screenshot is, ami nem hagy kétséget bennem afelől, hogy az Enzolord felé irányuló megkeresésed se volt épp udvarias és barátságos.

A splash elég sokat le tud venni... Gondolj bele: T49 alfája a troll csővel 700. splash-vel a Bélába szemből rendszeresen 340 körül sebez. Azt se üti át, az is splash. Számomra nem derült ki, milyen tankkal lőtt milyen tankot, de még egyszer, lehet egy robbanási sugár akár 9 méter is, egy 2000-es alfa mellé. És mondjuk egy nyitott TD vagy egy francia med nem sok védelmet nyújt ellene, főleg, ha a hátsója körül robban.

Továbbra se tiszta a dolog, mert nem tudjuk mi történt. Azt már láttuk, hogy anyázni tudsz, erről van screenshot. Az is kiderült, hogy a splash dmg működése nem tiszta neked.

Igen, nekem pl ez az ELSŐ MMO játék, amit kipróbáltam, és hát igen, meg kell dolgozni ahhoz, hogy jó legyek ne legyek nagyon gáz. Épp arra próbállak ösztökélni, hoghy ahelyett, hogy kapásból a másikat anyázod egy számodra meglepő szituban, nézz replayt, olvass utána, kérdezz. Mert így csak lejáratod magad.

Mindenkit naponta 25x nooboznak le oktalanul. És párszor okkal. Ha valaki előbbit magára veszi, vagy utóbbiból nem tanul magára vessen.

Pfff... Még egyszer: vannak dolgok, amiket a szerver számol és van, amit nem. Van adat, ami eljut a klienshez és van ami nem. A mod a kliens oldali infókból dolgozik. Pl van olyan auto aim, amelyik a tank eltűnés után is az utolsó helyen tartja a célkeresztet. de azt már az se tudja, hogy a célpont elmozgott-e közben.

A "WG dolgozik rajta" szövegre meg ne adj sokat. Évek óta ez a válasz mindenre - lásd: több magos támogatás, új fizika, spotrendszer átdolgozása... Azt mégse írhatják, hogy "sry, ez számunkra nem fontos, mert nem éri meg foglalkozni vele".

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#114026) csapee válasza Noisyboy666 (#114016) üzenetére


csapee
senior tag

Melyik klan ez akinek ez a tusko a parancsnoka?

Belepnek szivesen, tetszik a hozzaallasa. ;]

Jujj micsoda idezetek, egyre jobb...
Enzo: ez egy gyongyszem, a tobbit is hivd meg es tuti vidam lesz a forum.

[ Szerkesztve ]

Csapee

(#114027) emre válasza Noisyboy666 (#114024) üzenetére


emre
veterán

"De Cleverland megmondta van aki hátránnyal indul és nagyon sokat kell azért dolgozni hogy jó legyen!"

Igaz, és sajnos a többség egészen a születése óta.

(#114025) rlazol

Hát Te aztán türelmes ember vagy.
Ha a fiamnak egyszer elmagyarázom, hogy ne egye meg a szappant bármilyen viccesnek is tűnik elsőre, mert fájni fog a pocakja, és habzani fog a szája, orra füle....akkor az a válasz, hogy Jól van, megértettem.

[ Szerkesztve ]

A győzelemről megtanultuk hogy a részvétel a fontosabb, a vereség is fizet szépen és a győztes sokkal fáradtabb.

(#114028) Veatta válasza Noisyboy666 (#114018) üzenetére


Veatta
aktív tag

Nem én nem írok nekik, minek? Hogy egy játékos kilőtt? Tudják, 3 ból 2 csatámban megteszik, ezt minek írjam meg? Ha valamit nem érek utánaolvasok, ha még mindig nem világos, megkérdezem a nálam okosabbak véleményét, de nem kezdek hőbörögni, hogy mindenki hülye.
Nem, nem hozok le csak 100-ból 4 meccset, a többit a csapat elintézi magától.

(#114029) Motyi válasza jr1994 (#114007) üzenetére


Motyi
senior tag

Egyértelműen elmondta a videóban, hogy külön egyeztetett a WG Europe-al, és ők mondták hogy tiltott és ban jár érte ha kiderül.

(#114030) Enzolord válasza emre (#114027) üzenetére


Enzolord
addikt

Bakker, majdnem kifújtam a kávét.. :)

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#114031) Sebestyen01 válasza Noisyboy666 (#114024) üzenetére


Sebestyen01
őstag

Csak sajnalni tudlak amiert az alapveto jatekbeli dolgokkal sem vagy tisztaban... egy arty splashbol, foleg ha premium repesz loszert hasznal, mint pl en a t92-ben mert csak, es miert ne, ha a tankok egymas mellet vannak 6 m-re akkor sebzodik az osszes, na most nem par szazzal, direkt talalatkor meg az isten kegyelmezzen neki hogy tulelje ;]
Szerintem hagyd abba a rinyalast, sot az egesz jatekot, es gondolkozzal rajta hogy mennyire eri meg a full kretent jatszani! Ha rajottel hogy nem igazan akkor alapoktol epitsd fel ujra a jatekodat, a kalnodat meg elore sajnalom, jo nagy serifkepzo lehet :R

(#114032) Linkin


Linkin
senior tag

Csaló modok jaj de rossz
Komolyan ennyire le van mindenki maradva?
Szerintetek pl a magyar esl miért halt ki mikor a wire elkezdte szűrni a modokat normálisan?

Lehet találgatni

Wot csatornám:https://www.youtube.com/channel/UCu5WdaeI6J16mxqAjlAfHyQ

(#114033) galervin93 válasza Linkin (#114032) üzenetére


galervin93
őstag

És ez jó? Erre most büszkének kellene lennünk? Vagy szarjuk telibe az egészet, aztán "ha másnak lehet, nekem miért ne"? Tudod nagyon szar világot élünk, homo homini lupus, de akadnak még olyanok, akik szeretnének egyenesek maradni, és fontosabb a becsületük, mint a bármilyen nagy eredmény elérése... Van sportoló aki nem akar kokszolni, van üzletember aki nem akar lopni, van wot-játékos, aki nem akar csalni...

[ Szerkesztve ]

Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

(#114034) Linkin válasza galervin93 (#114033) üzenetére


Linkin
senior tag

Ezektől a modoktól nem lesz senki pro játékos
Szerintem itt senki nem játszott cs-vel
ott megtudná mi a csalás. Wot-ban ez csalás semmi

Wot csatornám:https://www.youtube.com/channel/UCu5WdaeI6J16mxqAjlAfHyQ

(#114035) Barret001 válasza galervin93 (#114033) üzenetére


Barret001
addikt

Van pár játékos aki csaló mód nélkül is tud profin játszani!
Van aki avval sem... Na kinek fog többet segíteni a csaló mód?
És amikor a többség használja mert SZABAD,akkor ne legyünk felháborodva.
Lehet másik játékot is választani,vagy elfogadjuk ilyennek.

(#114036) galervin93 válasza Linkin (#114034) üzenetére


galervin93
őstag

Egy percig sem említettem, hogy pro lesz. De éppen ezaz: amikor siemka-polák feldobja az aimbotot, úgy és akkor lő meg, ahonnan saját tudásból soha az életben nem tudna. Vagy a fadöntögetés stb. Én max artyval látom a kidőlő fákat, esetleg marhára kizoomolva kuksolva a távolt, de ez utóbbi is csak sík terepen működik. Ezek jogosulatlan előnyhöz juttatják a használóját.
Nem sírtam az ilyesmi miatt sosem, csak élményből játszom, de ha egy játékban, versenyben nem egyenlőek a feltételek, onnantól kezdve az már nem egyenlő küzdelem...
De feleslegesen koptatom a billentyűzetem, ez nem a játékról szól, hanem elvi kérdés. Kinek milyen a világnézete. Én inkább vagyok a sorban valahol beszürkülve, de egyenes gerinccel, mint valahol az elején tündököljek önbecsapással...
Részemről ezzel lezártnak is tekinteném a témát. Szép napot, jó játékot nektek!

Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

(#114037) jagada válasza Linkin (#114034) üzenetére


jagada
őstag

"Szerintem itt senki nem játszott cs-vel"

Tévedsz.

Mazda 3 Sport Takumi Limited Edition

(#114038) Noisyboy666 válasza Sebestyen01 (#114031) üzenetére


Noisyboy666
újonc

Figyelj már, nem is ismersz? :D Semmit nem tudsz rólam!Te itéletet hozól egy olyan emberről akinek a FELHASZNÁLÓNEVÉT láttad egy játékban!Az hogy ebben a játékban mi hogy van azt nem hogy én de még rajtam kívűl sok száz ember nem vágja!Nem a tudásról van szó hanem a rengeteg pixel, nem jelenik meg a tank körvonala ha ráteszed a célzód, a hibák tudod!Lehet akkor neked über profi szuper 100 magos géped van!Lehet kilógtam lehet nem, én nem úgy láttam!Honnan tudod hogy én vagyok a klánparancsnok, honnan tudod hogy én hoztam létre? ;) Mert az adatlapomon az van írva?! :D Na ezen lehet elgondolkozni!Vélemény és ítélet egy olyanról akiről semmit nem tudsz és nem is fogsz ;)

(#114039) Veatta válasza Noisyboy666 (#114038) üzenetére


Veatta
aktív tag

Annyit tudunk rólad amit leírtál. Aszerint meg egy suttyó vagy. Ha normális hangnemben írtál volna akkor senki sem gondolná rólad ezt.

(#114040) rlazol válasza Noisyboy666 (#114038) üzenetére


rlazol
addikt

te pontosan ugyanennyi infó alapján lecsalóztál valakit. :K

a tudás meg sajnos kell ehhez a játékhoz, anélkül nem megy. Van akinek kicsi van és megáll az ASWD-nél, van, aki fejből tudja az összes tank összes adatát és az összes térkép összes részletét. A különbség az eredményességben mutatkozik meg.
Pl.: ha tudod, mi a splash dmg és hogy működik, akkor nem állsz meg sokéig ott, ahol megálltál, nem szednek ki. Enzolord tudta, mi az a splash és hogy tud belőle hasznot húzni. Így te kevesebbet sebeztél, ő többet.

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#114041) KisApám válasza Noisyboy666 (#114038) üzenetére


KisApám
addikt

Légyszi, ne ilyen zajosan, és ha lehet, kicsit visszafogottabban. Nem akarok grammarnáci lenni, de ha írsz valamit, legalább figyelj oda arra, hogyan írod le. Legalább ebben próbálj valamit alkotni (azaz legalább ebben ismerd alapokat), hogy érthetőbb, olvashatóbb legyél.

Van egy 6 éves fiam. Amikor játszom, ha akarom, ha nem, odaül mellém (csak az asszony meg ne lássa...), és beszél, mondja mi hol van, hova kéne lőnöm, honnan jön az ellen (figyeli a térképet!!!), és Ő is tudja, hogy ha artival vagyok, elég, ha a tank mellé célzok, ha az pl. egy épület mögött, annak sarkán bújkál előlem - mert akkor is sebzek. Ismétlem: 6 éves! És most fel lehet jelenteni - Ő az én csaló MODom. :DDD És büszke vagyok rá, másban is (sakkban is oda kell már figyelnem rá - már nem csak fék szemmel, mert nagyon szemtelenül játszik ;] )

[ Szerkesztve ]

̿ ̿ ̿ ̿ ̿'\̵͇̿̿\з=( ͡ °_̯͡° )=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿ ̿ ̿ ̿ ... ... Memento Mori

(#114042) Dobi 562 válasza Noisyboy666 (#114038) üzenetére


Dobi 562
addikt

Erdekes amiket irsz. Amikor te vegighisztized a csatat mert nem erted hogy tudlak meglovolodozni miutan leesett rolad a spot de maradtal ugyanazon a helyen akkor te nem hozol iteletet? Csalozol meg bannoltatassal fenyegetozol. Aztan hazudsz, hogy en letiltottalak, holott meg csata utan privatban is megkerdeztem kell-e a replay... Azert berakom ide is, hogy lassak milyen jatekos is vagy, hogy viselkedsz.

Replay.

Kuldd el Cleverland-nek, majd o segit kielemezni mi es miert tortent. ;]

[ Szerkesztve ]

(#114043) Noisyboy666


Noisyboy666
újonc

De most őszintén, szerinted érdekel hogy ki mit gondol rólam? :D ez egy játék egy virtuális valóság!Akkor se tudtok rólam semmit ahogy ti se egymásról!Az hogy splash meg hasonlók mert ugye folyamatosan erről van szó vagy bejön vagy nem!Én pl. nem artyzok!Mivel nemtudom mi olyan nagy öröm abban hogy a pálya egyik sarkából 1000 bokor mögött ülve átlövök a másik sarokba, és ott 1 hittelve egy tankot!Váoooo, ehhez tényleg kell skill :D És úgy tudom a WOT valóságra épűlt, nem?És ilyen a 40-50 es években voltak gondolom :D Beült a csávókám az önjáróba és kiszedte az ellent 1000 méterről :D hagyjuk már!Ja a csalás meg a mód meg a hasonló!Nyugodtan lehet replayt küldeni mert a fele módot nem mutatja meg vagy hibás, így ez által ez kiesett!A másik van olyam aimbot ami ha eltünsz a spotrol még mindig fog és ha elindulsz szintént követ egészen pontosan 8 sec-ig :) Meg a redball,a kistérkép fa döntögetés és hasonló jók!Szal ezt hagyjuk hogy nincsenek csalók szerintem!

(#114044) Dobi 562 válasza Noisyboy666 (#114043) üzenetére


Dobi 562
addikt

Rolad ez a cikk jutott az eszembe. Egyebkent nagyon sok WoT jatekosra igaz, szoval nem vagy egyedul. ;)

MIÉRT HISZIK AZT A HÜLYÉK, HOGY ŐK OKOSAK?

(#114045) Sebestyen01 válasza Noisyboy666 (#114043) üzenetére


Sebestyen01
őstag

Hagyd mar abba a hulyesegedet, a valosagban tobb 10 kilometerre tuzeltek az onjaro lovegekkel, es akkor is megdoglott az ellen ha mellette 25m-re robbant be a toltet :U Nem tudom mennyi idos lehetsz de olvass at egy elemi 7.-es tortenelemkonyvet, lehet meglepodsz! :W

(#114046) Veatta válasza Dobi 562 (#114042) üzenetére


Veatta
aktív tag

Megnéztem a "kibannoltatlak"-ig, ezek után egyáltalán nem értem minek jön ide arcoskodni, tényleg idióta.

(#114047) Noisyboy666


Noisyboy666
újonc

Lehet véleményt alkotni splashelni, artyzni akkor se tudjátok ki kicsoda!Semmit nem tudtok róluk és nem is fogtok!Én nem vitatkozni jöttem ide hanem azt hogy mr.arty láttam kirakta ide a dolgokat nehogymár ne vedjen meg magam!Ja és ugye egy pár dolo ki lett belőle hagyva amit kitett, de hát megse lepödök!Mindenki saját magát védi!És igen elgurult a gyógyszer ez van!Tudom hogy itt ez senkivel se fordul elő!Ahogy olvastam de ki milyen!De ha valóban mindenki nyugodt és higgadt le a kalappal de tényleg!Nem írok már többet ide, nem rontom a levegőt én itt magamat védtem és ennyi!Akinek nek inge........

A legjobbakat!

(#114048) Enzolord válasza Noisyboy666 (#114047) üzenetére


Enzolord
addikt

Azt akkor, mielőtt még sajnos itt hagysz minket, írd már le, hogy miket hagytam ki belőle.. A másikba leírtam, hogy elküldtelek legózni, de sajnos más nem jut az eszembe, hogy mi maradt ki...

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#114049) rlazol válasza Noisyboy666 (#114047) üzenetére


rlazol
addikt

legalább ne hazudnál!
M41 HMC-vel van 137 mecced, AMX 13 F3 AM-vel 60, soroljam tovább? 9000 csatádból vagy 300-at artyval mentél.

Leginkább azzal tudnád védeni magad, ha beismernéd, h tévedtél és tanulnál belőle.

szerk.: ahogy nézem, M41-vel 500-as az átlagsebzésed, így már egész hihető, h fogalmad se volt a splash-ről... ;]

[ Szerkesztve ]

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#114050) jagada


jagada
őstag

Két tankász, ha érdekel valakit:

KV-1 Ace T7 csatában

Jagdpanther II Ace

[ Szerkesztve ]

Mazda 3 Sport Takumi Limited Edition

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.