Hirdetés

2024. március 19., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#185001) Viktoár válasza peterson79 (#185000) üzenetére


Viktoár
addikt

:K :K

Üdv:Viktor

(#185002) Imilenni válasza Viktoár (#185001) üzenetére


Imilenni
addikt

Na, hova lettek a játékosok? átlag másfél perc várakozási idő? Jó régen kellett ennyit várni :U

Press "F" to pay respects.

(#185003) Gyuri27 válasza Viktoár (#184999) üzenetére


Gyuri27
félisten

1200 wn8 40-45% wr-re elég manapság. :U

Amd - Radeon - Ryzen

(#185004) BÁ Nutrition


BÁ Nutrition
addikt

Ez a d nap kuldi holnap lejar, legalabbis utso kuldetes jon ki hozza. Addig is kell befejezni vagy hetveget meg hozzacsapjak?
Sorry. Elkezdtem visszaolvasni

[ Szerkesztve ]

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#185005) Viktoár válasza Gyuri27 (#185003) üzenetére


Viktoár
addikt

Én még a 40%-ot sem érem el az ilyen frankó csapatok miatt. :C

Ja és biztos nem azért de mennek a tartalékok. :DDD

Üdv:Viktor

(#185006) galervin93


galervin93
őstag

Én a Conway-jel hajtanék a 3. jelre, már el is jutottam 93%-ig, na azóta olyan oltári szopó hogy hihetetlen. Nem találok el semmit, ha mégis akkora fele pattan, sikerült is simán visszaesnem 90 alá. :((( No mindegy, majdcsak...

Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

(#185007) Viktoár válasza galervin93 (#185006) üzenetére


Viktoár
addikt

Ez így szokott lenni de nincs benne semmi szándékos szopatás a wg részéről. Te vagy az aki rágörcsöl, rossz döntéseket hoz, stb.... :DDD

Üdv:Viktor

(#185008) galervin93 válasza Viktoár (#185007) üzenetére


galervin93
őstag

Igen, ez is benne lehet, no meg az is, hogy 2%-ot esett vele a WR-em ebben a rollerben, annyira meg nem vagyok jó játékos, hogy egy nagyobb vereség-hullámban is ugyanolyan teljesítményt nyújtsak. :O Kifogás OFF. :DDD

Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

(#185009) galervin93 válasza Viktoár (#185007) üzenetére


galervin93
őstag

Két csata: BC AP-ról pattanok, 13 105 láncolom (oldalról), Emil hasáról pattanok (2x), T43 tornyáról pattanok. 10 lövésből 4 sebző. Elhiszem, hogy én vagyok a hülye, csak mégsem. Szopjon lovat a WG. Megyek filmezni.

Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

(#185010) Viktoár válasza galervin93 (#185009) üzenetére


Viktoár
addikt

Cinizmusból írtam, nekem is ezt szokták írni amikor nem értem hogy miért fejlődök visszafelé. ;)

Üdv:Viktor

(#185011) Imilenni


Imilenni
addikt

skill4ltu "Be lettem fenyítve, szóval kiadom ezt a videót, kélek hagyjatok."
Gondolom zabálják majd az emberek ezt.. :W

Press "F" to pay respects.

(#185012) robogo81 válasza BÁ Nutrition (#185004) üzenetére


robogo81
aktív tag

Nekem már csak az utolsó kell( ami után adja az egyedi kinézetet),de előre félek,tegnap 7x kellett a top 10 xp-be lenni( történelmi tankkal) ebből 1 volt csak nyerő,6 bukta,holnap 3 nyertes kell,a mai küldetést 1 csatából beadta,a B2-vel 17 sebző volt,nyertes,azonnal befejeztem, a csúcson kell abba hagyni,hátha marad a bukta kompenzálásból holnapra 3.

redmi note 8 . psn:robert_warior

(#185013) kchryss válasza wwenigma (#184977) üzenetére


kchryss
addikt

Hehe most olvasom csak hogy a moe mod-ra fogták a lag-ot. :)
Nekem megvan ennek a mod-nak a forráskódja több verzióra visszamenőleg mivel a szerző kb fél éve folyamatosan feltette a forráskódot is amiből fordítva lett és meg lementettem mert fel akartam használni a moe-ről szóló oktató írásomhoz.

Azt fontos megjegyezni, hogy nem valódi lag-ról volt szó, a tank irányításán semmi lag nem érződött náluk. Csak a lövésre volt hatással.
Elméleti síkon ha a bal klikk után számol valamit a mod az késleltetheti a szerver felé elküldött tüzelés utasítást ami jelentkezhet input lag-ként. Hogy van-e ilyen a forráskódban azt most nem fogom megnézni, mert nem érek rá. Mondjuk összevethetném az új és a régi verzió forráskódját és akkor kiderülne, hogy mit írtak át benne, mert az átírt részben kell lennie annak ami elvileg okozta ezt a jelenséget, de most erre is lusta vagyok. :D

Sőt az igazi teszt az lenne ha a régi forráskódot átírnám, hogy skill4ltu helyett chrysSsmyth legyen benne, ezt felraknátok és megnéznénk hogy gyakorlóban lag-olnátok-e ha ellenem vagytok. ;]

(#185011) @Imilenni:
Nekem egyelőre fogalmam sincs mi az igazság, de te amúgy értesz ehhez a témához, hogy így csípőből elutasítod ezt a magyarázatot? Vagy csak ennyire fáj, hogy lehet, hogy van rá esély, hogy mégsem csal a wg? :U

[ Szerkesztve ]

(#185014) e-newsee válasza e-newsee (#184974) üzenetére


e-newsee
addikt

A végén még én adok cikk ötletet Scheffnek? :D ;]
[link]

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

(#185015) Barret001 válasza Viktoár (#185005) üzenetére


Barret001
addikt

Mintha a tegnapi napomat látnám! Csak neked több nyerő csata jött össze.Mázlista...

(#185016) Imilenni válasza kchryss (#185013) üzenetére


Imilenni
addikt

Mi abban a csalás hogy hozzányúltak a saját játékukhoz? Mindössze egyszerűbb lenne ha valami normális magyarázatot adnának.

Jah, elutasítom , hogy egy ekkora cég, ilyen régóta futó gépezetébe egy random játékos egy házilag átírt móddal belenyúlt a szerver oldali dolgokba, azért ezt ne :U
Ha azt kiszűrték hogy ki használta a csaló módokat, majd pont ezt nem sikerül?

Egyébként nem állítom hogy igazam van, sose tettem, csak van egy véleményem, ahogy Neked is :)

Press "F" to pay respects.

(#185017) ooloo válasza Imilenni (#185011) üzenetére


ooloo
őstag

A játékosok egyik hányada úgy rácsodálkozik arra , hogy csal a játék , mintha most jöttek volna a Holdról ... A másik hányada meg tagadja , hogy csalna a játék , és vallják , hogy a Föld lapos . ;] Ez a megemelt HP is zsákutca . Mit érnek el vele ? Semmi szükség rá ... aki nem tud játszani , annak 5000 HP is kevés . Aki tud , annak a jelenlegi is elég . Foglalkoznának inkább a prémium lövedékek újragondolásával , hogy a vastag páncél ( ahol van ) betöltse a szerepét . Félre értés ne essék ... használom én is , de szívesen látnék egy prémium lövedék nerfet .

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

(#185018) kchryss válasza Bobyjack (#184983) üzenetére


kchryss
addikt

Tényleg azt írtad korábban, hogy te is laggoltál ellene. Fent volt neked ez a mod akkor?
Egyébként így gyorsan megnézve annyi történt, hogy pont skill4ltu soránál volt egy szintax hiba a kódban és ez valóban így volt, ellenőruzem a korábban lementett forráskódommal.

"UI_menu_UIcircon": "<font color=\"#02C9B3\">@Circon</font> Auswahl [<font color=\"#02C9B3\">twitch.tv/circon</font>]",
"UI_menu_UIoldskool": "<font color=\"#FFD700\">@Oldskool</font> Auswahl [<font color=\"#FFD700\">twitch.tv/oldskool</font>]",
"UI_menu_UIskill4ltu": "<font color=\"#60FF00\">@skill</font> Auswahl [<font color=\"#60FF00\">twitch.tv/skill4ltu]</font>",

Ha megnézitek a másik két streamernél a sor végén van a szögletes zárójel, míg skill-nél hibásan a </font> előtt volt ez és nem utána. Ez lett javítva.

Aki tanult programozást az tudja, hogy egy rossz helyre tett zárójel hogy meg tudja kavarni az egész programot és milyen abnormális működést okozhat. Nem tudom, hogy valóban ez okozott-e ilyen jelenséget, de aki ráér és ért hozzá az nyugodtan tesztelheti. 1500 soros programot most én nem fogok ezért átbogarászni. Ha kell a forráskód valakinek írjon privátot nekem.

(#185016) @Imilenni:
Nem szerver oldalon nyúlt bele. Mint ahogy a lag sem szerver oldali volt, mert akkor minden laggolt volna nem csak a lövések. Kliens oldalon laggoltatta kizárólag a tűzparancsot és erre bármelyik egyszerű mod képes. Én is tudnék írni simán egy olyan mod-ot ami vár 2 mp-et a lövés után aztán küldi el a szervernek a lövés parancsot.
Nekem az egyetlen érdekes dolog ebben az egészben, hogy miért csak az ellenfél játékosaként jelentkezett a hiba. Ez az egy oka van, hogy még én sem tudom mit gondoljak, de mint írtam bárki tesztelheti aki ért hozzá és akkor 100%-ra kiderül mi az igazság. :)

[ Szerkesztve ]

(#185019) Gyuri27 válasza ooloo (#185017) üzenetére


Gyuri27
félisten

Nézd a random az amikor egy kockával dobsz 100x-1000x. Vagy egy vagy két pakliból húzol.
De mikor ők programozzák az nem random . Ezt a blizznél megtanulta mindenki.
Majd amikor nyilvános lesz a képlet meg a random generátoe müködése. Aztán látjuk hogy jó. Akkor random.
Addig meg annyit szebzel, annyit penetrálsz amennyit a wg akar.

Amd - Radeon - Ryzen

(#185020) Pug válasza kchryss (#185018) üzenetére


Pug
veterán

És tényleg van aki megeszi... beszarok... :O

vagy csak Du bist lenni WG employee? ;]

Nem szerver oldalon nyúlt bele. Mint ahogy a lag sem szerver oldali volt, mert akkor minden laggolt volna nem csak a lövések. Kliens oldalon laggoltatta kizárólag a tűzparancsot és erre bármelyik egyszerű mod képes

És mind ez only by chance... aham...

[ Szerkesztve ]

(#185021) ollie válasza kchryss (#185018) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Na erre nem is gondoltam, hogy azoknál okozhat gondot a mod, akiknél telepítve van, vagyis nem skill gépén levő modról van szó.

***

(#185022) kchryss válasza Pug (#185020) üzenetére


kchryss
addikt

Tanultál programozást?
Safeshot modról hallottál már? Biztos az is a szervert buherálja, hogy ne tudj lőni ha csapattárs van előtted hiába nyomkodod az egered..
Nem azt írtam, hogy biztos, hogy nem kamu, hanem azt hogy van rá esély, hogy ilyen hibát okozzon mod és ezt ha nem látod be akkor nem értesz hozzá.
Ha valaki teszteli a kódot és úgy az jön neki ki hogy kamu volt akkor elhiszem, hogy kamu, ellenkező esetben nincs okom kételkedni.

(#185021) @ollie:
Nagyon népszerű lett ez a mod főleg skill miatt. Eleve a klántársaival ment be gyakorlóban akiknek a 99%-a használja ezt a mod-ot. És azt is megmagyarázza miért "jó" játékosok írtak neki erről a problémáról, mert többnyire a jó játékosok használják ezt a mod-ot akik kiválósági jeleket húznak.
Én is használom egyébként ezt a mod-ot. De mondjuk arra kíváncsi lennék, hogy Bobyjack fórumtársnak is fent volt-e amikor találkozott skill-lel és laggolt.

A probléma teljesen független attól, hogy skill-nél éppen milyen mod van fent. Kliens oldalon volt a probléma, aki használta ezt a mod-ot és a csatában az ellenfélnél volt skill4ltu nevű ellenfél (a skill4ltu név serepel a programkódban és ez a redundancia is okozhat problémát hivatkozásoknál) annál jelentkezhetett ez a hiba a magyarázat szerint.
Most átírták a hivatkozást skill-re, de így meg lehet ő laggoltat be mindenkit: skill ;]

[ Szerkesztve ]

(#185023) Pug válasza kchryss (#185022) üzenetére


Pug
veterán

Ennyire specifikus "bug" (egyetlen egy "funkción" van egy kb fix delay) egy "mispelled" syntax miatt nincs.
Ha te ezt nem látod be, akkor biza te nem tanultál programozást...

(#185024) ollie válasza Pug (#185023) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Miért ne lehetne? Valszeg a parser hibát dobott miatta.

***

(#185025) kchryss válasza Pug (#185023) üzenetére


kchryss
addikt

Miért nem teszteled vagy elemzed a forráskódot ha ennyire biztos vagy benne?

Egyébként aki találkozott skill-lel és laggolt ezzel a moddal az megnézhetné a python.log fájlt a játék könyvtárában. Lehet, hogy tele lenne erre utaló error-okkal.

(#185026) @Barret001:
Már be is jelentette, hogy elmegy nyaralni. Így majd lesz mire fognia a visszaesést. ;]

[ Szerkesztve ]

(#185026) Barret001


Barret001
addikt

Ezek után nagyon sokan figyelni fognak Skillre! Ha valóban csalt,látszani fog az eredményén.Pár nap,és kibukik az igazság. Mert ha ez valós,akkor nagy segítség volt neki! Létezik hogy Ö sem tudott róla?

[ Szerkesztve ]

(#185027) vJokka válasza Barret001 (#185026) üzenetére


vJokka
aktív tag

A tankjai nagy részét modok nélkül markolta, 3moe modot pár hónapja használja, és ez a hiba kb. csak az utóbbi pár napban jött elő. Nem hiszem, hogy ilyen csalásra lenne szüksége.

"I'm Gonna Sine Yo Pitty on da Runny Kine!"

(#185028) ollie


ollie
MODERÁTOR

Na, rászántam magam, hogy markoljam a Pz III/IV-et. Nem tudom pontosan ,mennyi csatába került, mert kb 250 csatát mentem vele újoncként 7 éve, ami 43%--os winrate-et, és olyan 250 átlagsebzést jelentett. E miatt nem is lehetett olyan gyorsan haladni vele, mint egy nulláról induló tankkal. A végére sikerült feltornázni 48% winrate-re, és 333 caatával szálltam ki belőle. Nehezítette még az is, hogy fél skilles legénységem volt, és csak az utolsó talán 30 csatára volt egyáltalán hatodik érzékem. Szerencsére a bónuszok miatt gyorsan fejlődtek a legények. Egyébként 2 skilles legyénységgel már meglepően jó a tank, kvázi light tank mozgékonyság és sebesség, a tűzereje ugyanaz, mint a Pz IV-nek, és a frontja még egy kicsit jobb is, mert nem sík, hanem meg van döntve. Viszont kell a skilles legénység, nélkülük mindig mellélő.

[ Szerkesztve ]

***

(#185029) szallasi007 válasza kchryss (#185025) üzenetére


szallasi007
őstag

Sajnos vagy nem sajnos de én is találkoztam a hibával.
Nem skill ellen és nem használok semmilyen kieget.
Ezt hagyjuk már ezt a programozás dolgot, jó hogy nem az jön majd ki hogy skill meg a wg az Intel procikban lévő memória glitchet használja ki.

Emberek ne nézzük már ennyire madárnak egymást.
Ez egy játék, emberek írjak. Nyilván mivel létezik stream és el kell adni a játékot mindenre van megoldás.

Ugye itt sokan csztek egy időben? Ott is évekig ment a kamuzás hogy nincs csalás, meg hogy a hardwares csalás nem létezik. Érdekes módon az egyik legnagyobb bukás egy élő versenyen volt amit az Intel támogatott. 😂

(#185030) Dareiosss válasza kchryss (#185025) üzenetére


Dareiosss
senior tag

Biztos igazad van, nem csal a wg, 1,5 hete nem játszottam mert meguntam hogy max 40% os WRt enged, ma beléptem zsinórban 7 bukta. De természetesen ez teljesen random... Stat

[ Szerkesztve ]

(#185031) ooloo válasza ollie (#185028) üzenetére


ooloo
őstag

Gratula ! :C :C :C :C

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

(#185032) wwenigma válasza kchryss (#185013) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

De ez az hogy miert szamolna? Itt a forraskod, atfutom hatha latok valamit. Ha nicns benne a neve akkor is szamolni fog valamit szoval ez egy akkora elkenése a valodi oknak hogy hihetetlen.

mod: látom az elütést , szerintem nem okozott volna ilyet mivel az csak egy UI elem, de passz. A mod iroja tisztázhatná ezt.

[ Szerkesztve ]

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#185033) e-newsee válasza wwenigma (#185032) üzenetére


e-newsee
addikt

Lehet, hogy a mod írója sem tudja, hogy ez az elgépelés képes-e ilyet okozni.
Mesélt egyik ismerősöm egy sztorit, amit egy autógyári látogatáson hallott. Az egyik autónál előjött egy olyan hiba a tesztvezetések során, hogy bizonyos sebességnél, ahogy ők fogalmaztak "surrogott" a levegő a kocsi hátsó ablakánál. Ami végleg megoldotta, az az volt, hogy az első tükör burkolatán kellett módosítani, mert addig onnan olyan turbulenciák keletkeztek, ami a hátsó ablakoknál ezt a hangot váltotta ki bizonyos sebességtartományban.

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

(#185034) kchryss válasza ollie (#185028) üzenetére


kchryss
addikt

"E miatt nem is lehetett olyan gyorsan haladni vele, mint egy nulláról induló tankkal."

Mivel a moe képlet gördülő átlaggal számol és csak az utolsó csatát és a gördülő átlagot hasonlítja össze állandóan (szó sincs utolsó 100 csatáról mint ahogy a játékon belüli leírásában van), így tök mindegy hogy 100 db 0-ás csata után kezded húzni vagy 0 csatáról kezded. Magyarul pont olyan gyorsan haladtál vele, mint ha nulláról indult tank lett volna.

Egyébként nagy grat a 3 jelhez!

(#185029) @szallasi007:
Hát ez az. Sajnos én meg nem találkoztam ezzel a hibával. Soha nem történt velem még olyan, hogy nyomtam a lövés gombot és késett volna a lövés olyan esetben amikor a pingem rendben volt. Velem miért nem történt ilyen soha? :O

(#185035) jimmy74


jimmy74
őstag

10es német könnyű kinek van meg?
Ingame mit mutat? Papíron nem rossz a löveg 1.6 alatt szűkül...de ahogy látom ez se rúg labdába a ruszki meg az amx mellett.
Kevés is rohangál talán a sheridan ami még rosszabb könnyű tanknak.
Csak már a 8-ast megvenném hála a 7est eladom de ahogy látom ez a 8-as se lesz jobb majd a 9-es az jó gép.

WoT:jimmbo

(#185036) DVlad


DVlad
őstag

Az új kedvenc köröm.

(#185037) Barret001 válasza Dareiosss (#185030) üzenetére


Barret001
addikt

Miért wn8-ra gyúrsz? Ott a gond.Én beosztom,ide-oda. Kijön így átlagosra.Pedig itt én vagyok a legrosszabb játékos! Ma 50% winréttel zártam.11 meccs. A "küldi" 1 luchs kör volt :D

(#185038) Barret001 válasza kchryss (#185034) üzenetére


Barret001
addikt

Én sem játszottam még Skill ellen! Nem vagy egyedül :D :D

(#185039) Silverr


Silverr
aktív tag

Lepattan, tracket löv, holdat löv vagy vakondot, ez jutott ma nekem. Inkább nem mondok semmit, de mostmár kezd undoritó lenni ez a kontraszt vagy ballansz akárminek is nevezzem.

(#185040) wwenigma


wwenigma
Jómunkásember

AMX 13 57 ACE / Obj. 260 LT-13, 1634 alapXP

Nagyon durca a kicsike. :)

[ Szerkesztve ]

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#185041) ooloo


ooloo
őstag

A napokban panaszkodtak a Jagdtiger-re , hogy milyen gyenge eresztés ... az alábbi kép ezt cáfolja . A két lövés szinte ugyanoda csapódott be ( a leggyengébb pontra a tornyon ). Mindezt 250 - 300m távolságról .

(#185039) Silverr : Ilyen ez a popszakma ... ;]

[ Szerkesztve ]

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

(#185042) jano_77 válasza Silverr (#185039) üzenetére


jano_77
nagyúr

Hasonló cipőben járok. Tényleg kezdek már magamtól is hányni, hogy sok a panaszkodás, de mikor ilyen "csodálatos" csapatokat kapok egyfolytában, akkor mi a tökömet tegyek panaszkodáson kívül!? :F :O

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#185043) Barret001 válasza jano_77 (#185042) üzenetére


Barret001
addikt

Annyi másik játék van,ha nem tetszik,minek kinlódsz vele.Csak felidegesíted magad.Nem ér ennyit az egész.
Úgyis túl sok a jó játékos az ellenséges csapatban :D

(#185044) bigobert


bigobert
tag

Nincs kialakult véleményem a skill témában, de egy ilyen eset után nem lenne egyszerűbb, ha mod nélkül menne pár kört?😅 Talán a következő videóban... Egyáltalán mi értelme egy MoE modnak? Ha jól játszol, úgyis megkapod a jelet. Skillnek meg a közvetítés a mark-ja, nem szükséges bizonygatnia, hogy tud játszani.

(#185045) szallasi007 válasza kchryss (#185034) üzenetére


szallasi007
őstag

Nem kell szerintem ezt túltolni. Egyszerűen programozási hiba, majd javítják. Gondolom másnál is elő fog jönni vagy elő is jött már. A 15 perc hírnévre most többen rá fognak menni.
Skill-nek meg ha eszébe jut akkor egy jót röhög az egészen.

(#185046) ollie válasza kchryss (#185034) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Akkor csak placebo volt, úgy éreztem, többet kell teljesíteni ugyanakkora százalékos növekedéshez, mint mással, amivel sokkal jobb az átlagom.

***

(#185047) ollie válasza bigobert (#185044) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Most már mindegy, mert gondolom ennek hatására sokan feltették már a javított verziót. Ha meg kamuzott a WG, akkor már úgyis megszüntette a "csalást".

[ Szerkesztve ]

***

(#185048) gainwardgs


gainwardgs
addikt

Komolyak ezek a lőszer buffok meg hp buff...
Ez a Wg ennyire kretén egy csapat
Megint td kemp lesz egész csata, meg most végre úgy ahogy artykat is kiegyensulyozzák erre megint 1500-at sebeznek majd
Ne már..

(#185049) Viktoár válasza jano_77 (#185042) üzenetére


Viktoár
addikt

Az igen. :DDD

Üdv:Viktor

(#185050) Jokerdapro válasza kchryss (#185034) üzenetére


Jokerdapro
senior tag

Ha megbeszélünk egy időpontot és megvannak a régi/új modok, mehetünk gyakorlóba tesztelni. 🙃

Bigobert: azért használja, hogy lássa valós időben, mennyi rizikó fér még bele az adott szituációba. :)

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.