Hirdetés

2024. március 19., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#120001) kchryss válasza skopy (#119999) üzenetére


kchryss
addikt

Hát akkor frissítsd. :)
A WoT főmappájában van egy WorldOfTanks.exe és egy WoTLauncher.exe. A launchert futtasd. Jobb felső sarokban a beállításoknál a frissítések fülön állítsd be a dolgokat.

(#120002) skopy válasza kchryss (#120001) üzenetére


skopy
tag

Köszönöm, sikerült. :R
Reggel lefrissítette magát , azóta nem indult.
Legyalultam és újra raktam a játékot, mostár működik rendesen.

[ Szerkesztve ]

Az akasztott embert, még az ág is húzza.

(#120003) Viktoár


Viktoár
addikt

Minden játékkal töltött nap után le kell vonnom azt a konzekvenciát hogy az rng dönti el hogy milyen kört mehetsz. :D

Is-el mentem jópárat és volt amikor sima ap-vel szarrá lőttem a mezőnyt.Aztán néhány sikeres csata után mintha elfelejtettem volna játszani.
Jó akkor legyen arany,ugyanúgy semmit,de szó szerint semmit nem tudtm belőni. :C És nem t9-be mentem hanem az ellenfél t7-eiről pattogtam.Sőt a kv2 is lepattinott.

Értem én hogy minden nem üthet át de semmi? :C Azután meg csak t9-be mentem,baromi lehangoló volt a 8.-ik csata után is erőlködni hogy sebezni tudjak.

Ahogy megkaptam a második csillagot a csőre kész vége a játéknak.

Üdv:Viktor

(#120004) lacibacsi válasza Viktoár (#120003) üzenetére


lacibacsi
addikt

"Ahogy megkaptam a második csillagot a csőre kész vége a játéknak."

Te kis troll! ;]

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#120005) jano_77 válasza zodo (#119965) üzenetére


jano_77
nagyúr

Köszi a válaszokat zodo! :R

(#119969) nyunyu: ezért szép ez a játék, mert ennyi féle ember és taktika, elképzelés van benne. ;) Nem akarok én senkit meggyőzni, hogy az én kiosztásommal tolja, menjen mindenki olyan cuccokkal, amivel úgy gondolja, hogy hatásos tud lenni. :K
Amúgy szerintem Prohoovka 1-es vonalán szerintem annak ellenére, hogy már sokan ismerik, a spot bokrokból lehet passzívan is spottolni. Persze ehhez kell az, hogy az enemynél épp ne legyen olyan light, aki a szemközti bokorba akar csücsülni vagy vmi suicid, aki végig rongyol, mert akkor tuti felSPÚTOL! ;]

(#119972) kchryss: ennyire jó ez a kis 12t?! Érdemes lehet akkor az ELC-ből átrakni a legénységet és inkább azzal próbálkozni? A tank már meg van, mert most az akció alatt megvettem occóért, de gondoltam még a legénységet az ELC-ben húzom egy kicsit. Hagyjam a fenébe és toljam át őket inkább az AMX 12t-ba!? :F Azt látom, hogy majd kell egy plusz lövész, de akkor lehet, hogy a BC-be "előképzett" legénységből a lövészt majd átképzem a 12t-ba és akkor lesz egy viszonylag elfogadható legénységem majd benne.

(#119979) Frogged: kérdés, hogy melyik tank küldijeit szeretnéd csinálni, de gyanítom, hogy a Stug IV, így én az amcsi T67 vonalat javaslom TD-ből, szerintem azzal nagyon élvezetes a játék, farmolni is lehet és még statot javítani is, de ami lényeges számodra, hogy a T67-el már csinálhatod a küldit.

(#119980) Jolet: nekem annyi bajom van vele, hogy full kretén csapatokat kapok folyton, akiknek hiába a SPÚT, nem lőnek semmit, mert legtöbbször az induló kört sem hagyják el! Tegnap több ilyen csatám is volt. Illetve nálunk Vörös és Szürke 50 árnyalata, míg az ellenfélnél sötét zöld, kék és lila egyedek találhatóak! (tegnap pl egyik csatában volt az enemynél 3 olyan player, akiknek 30K felett volt a csataszámuk, egyik 68K és még így is 3K feletti majdnem 4 volt a WN8-uk! :Y No itt aztán spútolhatsz, nincs olyan, aki lőne rájuk egyet is. Ezekben a csatákban csak a kempülés vezetne célra, de az is csak addig, míg mindenki elhullik és eljönnek érted is. (MESTER-től idéztem, bocsi érte :B )

(#119985) jagada: sajnos ez a jelenlegi 100 éves mission miatt várható volt. Nekem is ilyenek voltak a csatáim. 5-5 talán 1x volt, de abban volt 3-3 arty is, legtöbbször - 90% - 4-4 light van, akik TD módban tolják legtöbbször. Csak akkor miért nem TD-t hoznak be?

(#119990) h1mpi: melyik is ez a prém "Ru"? :F

(#119994) Gubu0101: az derék, gratulálok! :Y

(#119999) skopy: szerintem vhol maradt bent vmi a mdokból. Engem is ez fogadott a frissítést követően, de mikor a modokat leszedtem ---> a res mappából a szokásos 5 mappát (audio, audiow...., gui, srcipt, text) átmásoltam a res_mods/0.9.15.1.1 mappába ----> erre újra rámásoltam az aslain modpack frissítés előtti csomagját MŰKÖDÖTT!!! Próbáld ki Te is így. Látom közben megoldódott.

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#120006) SoldierL


SoldierL
senior tag

Sziasztok! Itt az xbox-os verzió is érdekelt téma, vagy van külön topicja?

(#120007) jagada


jagada
őstag

Aslain-ből fent van nekem a több soros (3 sor) tanklista és a felszerelhető modulok közül többet nem látok, mert a felső néhány nem fér bele a képernyőbe és görgetni sem tudom oda a listát, pedig pont ott van pl. a vert stab. Másnak is ilyen bugos?

Mazda 3 Sport Takumi Limited Edition

(#120008) Greentea


Greentea
senior tag

Eddigi legjobb köröm a Comettel :)

2x2 néha 5

(#120009) emre válasza jagada (#120007) üzenetére


emre
veterán

Állítsd át két sorosra, 1-es méretre, akkor el fog férni a felszerelés felül.
Kicsit több gépem van az átlagosnál, de a 3 sorral nekem sem jó.

(#120010) jano_77

Ebben van

[ Szerkesztve ]

A győzelemről megtanultuk hogy a részvétel a fontosabb, a vereség is fizet szépen és a győztes sokkal fáradtabb.

(#120010) jano_77 válasza jagada (#120007) üzenetére


jano_77
nagyúr

Igen, ez van nálam és havernál is, aki szintén aslain-t használ. Elég bosszantó, mert elsőre észre sem vettem. :U Azt kérdezném, hogy aki esetleg 2 sorosat használ csak, annál is ugyan ez van?

(#120009) emre: nagyon gyors vagy, köszönöm a választ - még ha nem is az én kérdésemre érkezett. ;) :R hol található a file, amiben mókolni kell? ---> hálás köszönet :R

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#120011) Calibos válasza Greentea (#120008) üzenetére


Calibos
addikt

Gratula. Látom kaptál egy szivart is :D

(#120012) jr1994 válasza jagada (#120007) üzenetére


jr1994
addikt

Ja ezért is vettem vissza 2 sorosra.

Janó a prém ru az az M41 Bullshit.

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#120013) jano_77 válasza jr1994 (#120012) üzenetére


jano_77
nagyúr

ahha...de akkor miért nem Prém Bulldog?!? Mi köze a Ru-hoz azt leszámítva, hogy német színekben van a játékban? Ez a Bulldog német verziója, nem!? :F

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#120014) emre válasza jano_77 (#120013) üzenetére


emre
veterán

Nézd meg milyen lövegje van. :D

[ Szerkesztve ]

A győzelemről megtanultuk hogy a részvétel a fontosabb, a vereség is fizet szépen és a győztes sokkal fáradtabb.

(#120015) Greentea válasza Calibos (#120011) üzenetére


Greentea
senior tag

Köszi! Jaja :D de a harmadik nem hiszem, hogy meglesz

2x2 néha 5

(#120016) Dr.Én


Dr.Én
veterán

Hali

M103 esetében hol kezdődik a Tank Ász ?



WOT: kissio

(#120017) emre válasza Dr.Én (#120016) üzenetére


emre
veterán

1250 xp az alsó határ ha jól látom.
Szóval 5,5-6k dmg, és 3-4 kill, vagy 4,5-5,5k dmg, + top gun.

A győzelemről megtanultuk hogy a részvétel a fontosabb, a vereség is fizet szépen és a győztes sokkal fáradtabb.

(#120018) rlazol válasza Dr.Én (#120016) üzenetére


rlazol
addikt

vsz 1150-1200 alap XP körül, mint rendesen.
ahogy nézem a wotreplays, minimum 4000 dmg+ 1-1,5 assist kell hozzá + 4-5 kill, de inkább 4500-5000 dmg+5-6 kill

amit beraktál az egy 501 alapXP, vesztett csata. Ha megszerzed vmelyik csata hőse medált (Top Gun, Nagy kaliber...), hogy megkapd a győztesnek megfelelő bónuszt a "hősies ellenállásért", akkor is csak 750 alap XP, ami max 3. osztály

[ Szerkesztve ]

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#120019) nyunyu válasza Dr.Én (#120016) üzenetére


nyunyu
félisten

Mondjuk ott, hogy nyersz vele?

Esetleg vesztes csatában kapsz egy epic érmet. (top gun, confederate, tank sniper, high caliber, ilyesmik)

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#120020) Dr.Én válasza nyunyu (#120019) üzenetére


Dr.Én
veterán

Köszönöm az infót mindenkitől!!! Tovább kell gyakoroljak, hogy meg legyen.

WOT: kissio

(#120021) h1mpi válasza jano_77 (#120005) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Az leKpz M 41 90 mm GF-t hívom annak :))

(#120022) nyunyu válasza Dr.Én (#120020) üzenetére


nyunyu
félisten

Már a T8 TDkhez is kellett ~5k sebzés, 4-5 frag, nem hinném, hogy egy tierrel feljebb olcsóbban adnák az ászt.

Sőt, 4500 dmg+1400 assist+4 fragra kapott 1185XP is csak első osztályra volt elég E50-nel.

[ Szerkesztve ]

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#120023) jagada


jagada
őstag

A Panther II milyen tank? A Panther-t húzom, de agyfaszt kapok ettől a hulladéktól. T9-ben csipegetek (már ha beütöm, mert a penhez képest eléggé sokszor nem üt át semmit) röhejes 120-as sebzésekkel, meg 0 páncéllal. Emiatt a megymagköpködő hulladék lövegek miatt hagytam abba a Brit heavy meg med ágat T6-nál.

Mazda 3 Sport Takumi Limited Edition

(#120024) #15106560 válasza jagada (#120023) üzenetére


#15106560
törölt tag

A penther II-n ugyanaz a 8.8-as löveg van, mint a kisebbik Tigrisen. Én szerettem mindkét panthert. Lehet, hogy az a stílus nem jön be neked.

(#120025) sith7 válasza jagada (#120023) üzenetére


sith7
nagyúr

Nem rossz, nem is túl jó, de utánna az E50, és az E50M mindenért kárpótolni fog :K

(#120026) #15106560 válasza sith7 (#120025) üzenetére


#15106560
törölt tag

Igen. Az utolsó két tank nagyon jó! :) Csak ugye a kilencesbe irdatlan mennyiségű freexp kell. Bár, melyik kilences tankba nem? :)

(#120027) po1son válasza jagada (#120023) üzenetére


po1son
addikt

Igazi support tank, aminek az ágyújára kell támaszkodni. Nem egy olyan meccsem volt vele mostanság, hogy a kint lévő tank buksit több száz méterről én betalálom a mellettem lévő uniqiumnak meg nem adja be. Rammolási skill már mehet erre a tankra is nem kell megvárni az e50et.
Tegnapi nap nekem sikerült t54e1ről lecsípnem 400hp-t egy egyszerű ütközéssel. :DDD

nwa5000 - 120k xp.... :(((

[ Szerkesztve ]

STEAMID/WOT nick: po1son_

(#120028) #15106560 válasza po1son (#120027) üzenetére


#15106560
törölt tag

Már nem emlékszem, mennyi kell rá, de én hülye fejjel és nagy sietségemben stock e50-el is rengeteget mentem. Az eredmények meg nem jöttek. Azóta is az az eredménytelenség nagyszerűen látszik a statisztikámon. :(

[ Szerkesztve ]

(#120029) nyunyu válasza #15106560 (#120028) üzenetére


nyunyu
félisten

Már régen maxoltam ki az E50-et, de még úgy is elég szívás volt, hogy megvolt a nagy motorja az E75-ről. (Régen ugyanolyan motorja volt az E50/E50M/E75-nek, de ezt ~2 éve megszüntették, azóta külön-külön kell kifejleszteni őket!)

Ha jól emlékszem, már a a 88 L/71-hez is kell a lánctalp, anélkül max a 75 L/100 megy fel.

Viszont így még mindig esélytelen vagy addig, amíg össze nem vakarod valamelyik nagyobb ágyút, de azokhoz kell a torony is...

[ Szerkesztve ]

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#120030) jagada válasza #15106560 (#120024) üzenetére


jagada
őstag

Mi a facért nem lehet már a T7-es mednek mondjuk 250-es sebzése, mint a normálisabb medeknek? Ugyanez elmondható majd a Panther II-ről, T10-ben xart se fog érni ez a kicsi sebzés, mintha legalább egy osztállyal el lenne tolva az alfa sebzésük, ráadásul rossz irányba. Még a lightok is nagyobbat sebeznek, de azok még mozgékonyak is, ez a fos meg. Szerintem ezt az ágat is hagyom a csába, köpködjön meggymagot akinek két anyja van, a T6-os pedig olyan kis faja tank volt az ágon.

[ Szerkesztve ]

Mazda 3 Sport Takumi Limited Edition

(#120031) nyunyu válasza jagada (#120030) üzenetére


nyunyu
félisten

Mi a facért nem lehet már a T7-es mednek mondjuk 250-es sebzése, mint a normálisabb medeknek?

Cometnek, stock Centurionnak sincs.

Mondjuk én meg az IS-2 ágyúját utáltam a T-34-1-en, azért lett elegem a kínai medekből. :DDD

[ Szerkesztve ]

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#120032) po1son válasza #15106560 (#120028) üzenetére


po1son
addikt

Hát én most freeből megvettem mindent rá és azt kell mondjam, hogy meg is érte. :C
Ha jellemezni kéne a játékstílusomat, akkor lehet azt mondani, hogy igazi gerilla harcra specializálódtam és ennek a tanknak ez nagyon fekszik. ;]

STEAMID/WOT nick: po1son_

(#120033) jagada válasza nyunyu (#120031) üzenetére


jagada
őstag

Ezért írtam lentebb, hogy a Brit med meg heavy ágat is abbahagytam, kihúztam ugyan a cometet, meg a BP-t, de meg már nem vettem őket, elég volt, nem nekem való ez a 100-as sebzéssel való pötyögtetés.
Az IS-2 ágyújának az alacsony pen, meg a hulladék prém lőszer a hátulütője, de a heavy ágon kihúztam a WZ 111-1-4-et, amit most az akcióban meg is vettem. Egy videjón láttam egy jó helyet, ahol IS-7-el pattintott a delikvens vagy 10k-t erre beálltam én is oda, jött egy IS-3 aztán xarrálőtt. :DDD

Mazda 3 Sport Takumi Limited Edition

(#120034) #15106560 válasza po1son (#120032) üzenetére


#15106560
törölt tag

Néha nem csak gerilla, hanem van, amikor gorilla. ;)

(#120035) tarka_szarka válasza jagada (#120033) üzenetére


tarka_szarka
tag

Sajnos a WZ páncélban nagyon soványka. Jobb medként használni. Annak pöpec.

A 113 is ilyen. Remek heavy-med keverék. Ez azért már lényegesen többet pattint szemből és nem csak a torony. Ráadásul nagyon szép. :-)

WOT account: tarka_szarka

(#120036) jano_77 válasza jagada (#120023) üzenetére


jano_77
nagyúr

A Brit med ágat nagy hiba volt abba hagyni, mert rohadt jó tankok vannak tier6 után!

(#120031) nyunyu: pedig a kínai med ág végén igazi "nagy" legények vannak! WZ-120 pl 500-as sebzésekkel megfizethetetlen élmény. :K

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#120037) emre válasza jagada (#120030) üzenetére


emre
veterán

Tessék 4 hetes med, ami 200 felett lő a top lövegével.
T20, A44, T43, T34-1, mondjuk a T43 csak kis jóindulattal. :D

[ Szerkesztve ]

A győzelemről megtanultuk hogy a részvétel a fontosabb, a vereség is fizet szépen és a győztes sokkal fáradtabb.

(#120038) Emu válasza #15106560 (#120028) üzenetére


Emu
őstag

Na most képzeld el, hogy én a T-54et a T-44 ágyújával fulloztam ki. Akkor még bolti láncról nem nagyon hallottam, és az ágyú átütés is "csak" 175mm volt. Lánc+Torony+ágyú free nélkül...folyamatosan T9-10...

(#120039) Papooo válasza emre (#120037) üzenetére


Papooo
senior tag

Az A44 szerintem minden csak nem med. Lassan céloz, rettentő pontatlan, lassan tölt, no gundep
A hátsó toronynak hála, szinte minden bekapott lovés viszi a motort, és onnantól kezdve egy reumás lajhár fürdeségével mozog.

Igazi szopóroller. :DDD

Ha nem tudsz olvasni, ne várd hogy visszaírjak.

(#120040) jagada válasza emre (#120037) üzenetére


jagada
őstag

Pont ezt mondom, hogy a Panther csak 120-akkal operál!!! A light tankok is kiröhögik!

(#120036) jano_77: Én már a cromwell-t sem bírom, másoknak meg ez a kedvenc tankja.

[ Szerkesztve ]

Mazda 3 Sport Takumi Limited Edition

(#120041) emre válasza jagada (#120040) üzenetére


emre
veterán

Ha nem tetszik akkor ne játssz vele. :P
Ezért mutattam négy alternatívát, de úgy látom neked semmi sem jó. :DDD

A győzelemről megtanultuk hogy a részvétel a fontosabb, a vereség is fizet szépen és a győztes sokkal fáradtabb.

(#120042) jagada válasza emre (#120041) üzenetére


jagada
őstag

Azok sajnos nem vezetnek el az E-50M-hez és most az az ág van TOTT-ban. De szerintem itt meg is állok.

Mazda 3 Sport Takumi Limited Edition

(#120043) emre válasza jagada (#120042) üzenetére


emre
veterán

Nekem 81 csatám volt vele, de nem tudom mennyi free-t toltam vele.
A Panther2-vel meg 142 csata után végeztem. Szerintem egyik sem veszélyes mennyiség.

De mindent elárul hogy 136 gép közül csak egy darab T7-es med van a garázsomban, ez pedig a T20.

[ Szerkesztve ]

A győzelemről megtanultuk hogy a részvétel a fontosabb, a vereség is fizet szépen és a győztes sokkal fáradtabb.

(#120044) kchryss válasza jagada (#120007) üzenetére


kchryss
addikt

Igen pont valamelyik nap írtam klán chatben emiatt. A T54 ltwt-re nem tudtam felrakni miatta az optikát csak ha modok nélkül indítottam. :D
2 sornál kifér, 3-nál kezdődnek a bajok. Én visszavettem a sorok méretét így kicsit kisebbek a tankok képei, de kifér a felszerelés.
XVM-ben carousel.xc itt vettem vissza a zoom-ot 1-ről 0.8-ra:
// Scale of carousel cells.
"zoom": 0.8,

(#120045) SoulReaver


SoulReaver
veterán

Svéd tankokat hol tudom megnézni?

(#120046) kchryss válasza jano_77 (#120005) üzenetére


kchryss
addikt

Prokhorovka/Fiery Salient spot bokor jól használható még mindig. Arra kell figyelni hogy első körben nem a középső bokorig kell berongyolni hanem egy bokorral hátrébb és ha már kilőtték az ellenséges lightokat/medeket arról az oldalról akkor előrébb menni. És úgy kell beállni hogy középről se láthassanak meg. Én tegnap sopoltam ott passzívan 4300-at a blackdoggal amin se periszkóp se álcaháló nem volt. Simán lehetett volna 6e spot felett is, de a 2 nyomorult TD-nknek hiába írtam chaten hogy vonszolják előrébb a valaguk, ők maradtak a sarokban és semmit nem tudtak lőni a domboktól. Eluntam magam és inkább ráyolóztam a táras francia heavyre. Persze miután meghaltam előre jött a két td is meghalni spot nélkül. :)

AMX 12t megosztó tank. Vannak akik imádják vannak akik utálják. Én az előbbiek táborába tartozom. Nagyon agresszívan nem szabad vele játszani, mert a gyorsulása nem az igazi, ezért aktív spotra sem ajánlott. Ez egy igazi sunyi tank, vársz megbújva egy sarkon aztán ha nem rád figyel az ellenfél bemész mögé/mellé és kitárazod aztán mész vissza fedezékbe. Elég sokszor volt hogy top sebző lettem vele 9-es csatákban is. A wn8-at meg beteg módon adja, 1 tárat még gyenge játékkal is bele lehet ereszteni az ellenbe és már azért is majdnem 2000 wn8-ad ha jól rémlik. Ha meg összejön vele egy jó kör ami nem ritka akkor 10e feletti wn8-at ad. Ha rerollt csinálnék és csak a sebzésre mennék rá akkor 5000 feletti wn8-at tartanám vele. De szerencsére engem nem érdekel annyira a stat, én azért játszom vele mert szórakoztató.
Itt például egyedüli 6-os tank voltam 9-es csatában, kilőttem 1 9-es 4 8-as és 2 7-es tankot. :D

[ Szerkesztve ]

(#120047) Jadro válasza kchryss (#120046) üzenetére


Jadro
veterán

Ez egy igen derék eredmény. :)

Samsung Galaxy S23 8/128 Green

(#120048) galervin93 válasza kchryss (#120046) üzenetére


galervin93
őstag

Plusz egy a 12t-ra, irtó jó tank, imádtam én is. Passzívra iszonyat jó, utána meg darálni. :K

Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

(#120049) Calibos válasza kchryss (#120046) üzenetére


Calibos
addikt

Gyönyörű teljesítmény :R
Randomban veled mentem 1 kört az biztos, valamiért megmaradt bennem a neved.

[ Szerkesztve ]

(#120050) galervin93


galervin93
őstag

Jupí, Radley az Indiennel. Szeretem ezt a gépet, nagyon jó kis ágyúja van. Papíron nagyon hasonló, mint a CDC-n, a valóságban viszont ez sokkal kezesebb.
Aztán berakott Fiery-re 13 90-nel T10-be, gondoltam na végre, erre 5000 spotnál alig jutottam, tovább... Pedig villantgattam bőszen a népet...

[ Szerkesztve ]

Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.