Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#25151) Drenadar válasza mcwolf79 (#25149) üzenetére


Drenadar
veterán

lehet buta ötlet de próbáltad megnyomni az ... n gombot? elméletileg az tudja kikapcsolni és visszahozni a HUDot...

amúgy ha kikapcsolod a HUDot sokkal szebbnek tűnik a játék. nem? :D

(#25153) mcwolf79 válasza Drenadar (#25151) üzenetére


mcwolf79
veterán

Igen, közben rájöttem ,hogy ráraktam véletlenül a harci megjelenítő felület gombot :B

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#25154) dfsz34


dfsz34
őstag

Ez mekkora cumi már. Erre nem kaptam meg a plusz 50k kreditet és nézem, hogy pontosan ötöt kell kilőni hozzá, se többet se kevesebbet, különben nem jár. Arghhh... Azt hittem eddig, hogy legalább ötöt kell, de elolvastam újra és pontosan öt kell. Most már értem, mert több 5 killes tank gyanúsan passzívvá vált és eddig nem értettem, hogy miért.

Győzelem!
Map: Malinovka
Date: 2013.10.05. 22:06:32
Jármű BDR G1 B
Szerzett tapasztalat 4 476 (3x szorzó a nap első győztes csatájáért) + kredit: 31 413
Csatában elért Achievement: Top Gun, Pusztító, Radley-Walters medál

(#25155) .mf


.mf
veterán

Mai 2 R-W medálom eddig 26 meccsből, egyik epic win, másik epic fail

Victory!
Battle: Highway 2013.10.05. 22:05:52
Vehicle: AMX 50 120
Experience received: 6 651 (x3 for the first victory each day) (1478 normal)
Credits received: 79 575
Battle Achievements: Top Gun, Radley-Walters's Medal
22/23/26, 6766 dmg, 12 dmgd, 8 kill, 108 spot, 2 def

Csapat nagyrésze gyorsan elhalt és rohanhattam vissza a bázishoz. Kb. 5:10 állásból fordítottunk. Kergetőzés a bázisunk körül amíg újratöltök.

Defeat
Battle: Tundra 2013.10.05. 22:53:04
Vehicle: SU-100
Experience received: 2 331
Credits received: 117 818
Battle Achievements: Top Gun, Sniper, Master Gunner, Sharpshooter, Radley-Walters's Medal, Mastery Badge: "Ace Tanker"
23/23/24, 3145 dmg, 10 dmgd, 9 kill, 149 spot, 10 hit, 4 pen, 1975 pot

Szinte-stock tank (csak nagyobbik 85-ös), hiába daráltam le őket, a csapat 0 vagy minimális sebzéssel elhullott. Utolsónak maradt egy fullhp KV1S a bázisunkon foglalni, nekem meg volt 21 hp-m... lehet, hogy be kellett volna egy defendert is, csak az utolsó előtti kinyírásával annyi idő elment, hogy nem lett volna időm megkerülni.

Dfsz: látom már megint szövegértelmezési problémáid vannak.... Minden 5. db, akcióban részt vevő tankkal kilőtt után kapsz, ez lehet akár több csatából össszesítve is.

[ Szerkesztve ]

Fotóim és kalandjaim a világ körül: https://www.facebook.com/fmartinphoto/

(#25156) nyunyu válasza Fel (#25152) üzenetére


nyunyu
félisten

Nalam mukodnek az uj funkciok.

Ami meg valtozott: statisticForm (meccs kozben Tab-ra bejovo kepernyo) is kette lett bontva formatXNick es formatXVehicle oszlopokra, ahogy az elozo verzioban a meccs elotti battleLoading.

XVM konfig

[ Szerkesztve ]

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#25157) sebijani1982 válasza nyunyu (#25156) üzenetére


sebijani1982
senior tag

Üdv!

Xvm-stat.exe-vel indítod vagy simán a world of tanks.exe-vel? Mert nekem nincs xvm-stat.exe-m a normál wot exe-vel indítva viszont nem működik minden.
Illetve a res_mods mappában lévő xvm mappába másolod be vagy a "régi" helyére a 8.8 gui/flash mappába?

A válaszod előre is köszönöm.

"Ob's stürmt oder schneit, Ob die Sonne uns lacht, Der Tag glühend heiß Oder eiskalt die Nacht. Bestaubt sind die Gesichter, Doch froh ist unser Sinn, Ist unser Sinn; Es braust unser Panzer Im Sturmwind dahin."

(#25158) Vitiris válasza sebijani1982 (#25157) üzenetére


Vitiris
aktív tag

Akinek nem jelennének meg az XVM statisztikák!

Az töltse le ezt a kis progit!

Manuálisan is meglehet csinálni akkor a windos host file-ba kell beírni egy sort

144.76.109.107 proxy2.bulychev.net

De egyszerűbb a progi restart ajánlott utána! Mármint gép! :)

(#25159) emre válasza Vitiris (#25158) üzenetére


emre
veterán

Mit gondolsz, a gold jelző mod-ot [link] be lehet valahogy piszkálni a damage panelbe, hogy sérülések mellett jelezze melyik volt gold, és ne tűnjön el a szöveggel?

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#25160) Linkin


Linkin
senior tag

Akkor a test 3-as xvm-el megy végre a hangár stat?

Wot csatornám:https://www.youtube.com/channel/UCu5WdaeI6J16mxqAjlAfHyQ

(#25161) Vitiris válasza emre (#25159) üzenetére


Vitiris
aktív tag

Nem titok :) Ezen dolgozok épp :)

(#25162) OberMotz válasza echterion (#25110) üzenetére


OberMotz
aktív tag

Nekem van és szeretem. Arra kell vigyázni hogy iszonyat böszmeség, emiatt nem nagyon tud elbújni és a páncélja konvergál a papírhoz.

(#25163) emre válasza Vitiris (#25161) üzenetére


emre
veterán

Köszi! :R

Akkor én már neki sem állok.
(A cipész maradjon annál a fánál amelyiket kapta)

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#25164) Vitiris


Vitiris
aktív tag

Hangár óra upgrade!
Javítva a "Hétfő" probléma.
Szebb betűtípus.

Innen tölthető!

(#25165) SoulReaver


SoulReaver
veterán

Nem akarja a wg, h is-7 em legyen :D

[ Szerkesztve ]

(#25166) cifram


cifram
csendes tag

A SU-100Y max milyen csatába kerülhet? Előre is köszi a választ.

WoT: NorHasso

(#25167) cifram válasza SoulReaver (#25165) üzenetére


cifram
csendes tag

Hali,

akkor ma csak E75-tel jöhetsz. :)

WoT: NorHasso

(#25168) SoulReaver válasza cifram (#25167) üzenetére


SoulReaver
veterán

Helló!

Megakarok már szabadulni az is-8 tól... :))) még 91k xp kell XD

E-75-el hamarabb meg lett az E-100 fejlesztés, pedig akkor prémem sem volt... :/

(#25169) vendingo


vendingo
veterán

A stock E75 nagyon nagy szívás?

Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#25170) SoulReaver válasza vendingo (#25169) üzenetére


SoulReaver
veterán

Annyira nem... KT, jobb páncéllal, viszont annál is lassabb... :) KT lövegével lehet szedegetni hp-kat, csak az 1v1-et kerülni kell... 9-10-es tankokkal mindenképpen.
A páncéljával sok mindent ki tudsz védeni, én nagyon szeretem pl: mikor jgpze-100 szemből céloz-céloz, azt lepattan, mikor jó helyre mozdítom az orrát :D (azért nem mindig jön össze... :/) De sok esetben a páncél miatt lehet sok mindent védeni, bár ez rajtad is áll, meg kell ismerni.

[ Szerkesztve ]

(#25171) balintka válasza vendingo (#25169) üzenetére


balintka
addikt

Igen. Nekem a teljesen kifejlesztett is az volt. De ez én vagyok :)

(#25172) nyunyu válasza sebijani1982 (#25157) üzenetére


nyunyu
félisten

8.8 ota nincs xvm-stat.exe.
Konfig helye meg a res_mods\xvm-ben van.

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#25173) emre válasza cifram (#25166) üzenetére


emre
veterán

http://wiki.worldoftanks.com/SU-100Y

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#25174) Plasticbomb válasza Vitiris (#25161) üzenetére


Plasticbomb
addikt

Hmmmm.. Melyik dp-hez csinálod meg? Vagy esetleg külön lesz, csak ugyan oda írja majd?

ArchLinux, Star Citizen, Subnautica+BZ, ASTRONEER, Grounded, DRAG, VOLCANOIDS, Space Engineers, Elite:Dangerous, Beyond Blue (TK-Glitch Proton)

(#25175) sebijani1982 válasza nyunyu (#25172) üzenetére


sebijani1982
senior tag

Köszönöm mégegyszer! :R

"Ob's stürmt oder schneit, Ob die Sonne uns lacht, Der Tag glühend heiß Oder eiskalt die Nacht. Bestaubt sind die Gesichter, Doch froh ist unser Sinn, Ist unser Sinn; Es braust unser Panzer Im Sturmwind dahin."

(#25176) Chris0321 válasza Vitiris (#25018) üzenetére


Chris0321
addikt

Ha már fenn van az XVM akkor mit kell kicserélni?

(#25177) forras2


forras2
őstag

Sziasztok

Az teljesen normális, hogy a deegies meg az ugyan erre a mintára készült vitiris féle célzótól kb mínusz 10 fps-em van? :U

(#25178) myckey válasza SoulReaver (#25168) üzenetére


myckey
veterán

elég problémás
tegnap oda is tettünk a győzelmi statnak :C
"jó" csaták voltak,még jobb társakkal

Cifram

nem rossz gép a SU-100Y,de nagyon tudni kell vele játszani.
jelenleg azzal bajlódom,hogy kettőnél több sebző találatom legyen csatánként.
marha nagy pofonokat ad,jól is mozog és még HP-ja se rossz,illetve mindent átviszel vele.na és a HE lövedék a régi troll ágyús KV kat idézi(mármint a játékélmény)
De,nagy-papír-sport KV töltési ideje van benne-és persze pontatlan meg vak

viszont egész tűrhetően keres és Fun vele a játék,ha ráérzel

[ Szerkesztve ]

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#25179) #35692544


#35692544
törölt tag

szarjon sünt az összes wargaminges

(#25180) jano_77 válasza Vitiris (#25018) üzenetére


jano_77
nagyúr

Ezeket csak simán be kell másolnom a WoT mappába? vagy hová pontosan?
Kell feltenni újabb XVM modot előtte vagy ebben benne van az is!?
ChangeLog és readme fileokkal mit kell tenni, hová kell másolni?

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#25181) mefistofeles válasza forras2 (#25177) üzenetére

Valamit valamiért....
Nyilván izlések és pofonok de ha neked kell a fél képernyőt kitakaró, futó szövegekkel, neonos betükkel operáló célzó (ami nyilván tele van hasznos infókkal) akkor ne várj mást... Már ránézésre látszik, hogy kell neki a kraft.
pl. az én egyszerű játékomhoz tökéletesen elég a MeltyMaps fehér hajszálkeresztel. Pontos, gyors, jó! Jóinduattal középszerű PC-m van de meg se kottyan neki!

Egyeseknek mindenük megvan. Öregek, csúnyák szegények és betegek. Másoknak semmi sem jut......

(#25182) emre válasza jano_77 (#25180) üzenetére


emre
veterán

"ChangeLog és readme fileokkal mit kell tenni, hová kell másolni"

Nem gondoltam volna hogy ezt egy őstagnak meg kell kérdezni.
Egyébként jó röhögtem, köszi.

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#25183) jano_77 válasza emre (#25182) üzenetére


jano_77
nagyúr

Egészségedre

Gyűjtöd a beszólásokat?!? Jól haladsz! Inkább játszottál volna tovább. :F

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#25184) SoulReaver


SoulReaver
veterán

ezt a foch 155-öt miért nem szedik ki a játékból? miféle baromság ez, hogy táras és 3x 850-et is belém ver...

Ennyi erővel rakjanak be extra durva lőszert ami egy lövésre kiszed akármilyen TD-t ha szembe kerülök vele...

NorHasso Bocs, h kiléptem, de kiégtem kicsit... majd később újra próbálom :D

[ Szerkesztve ]

(#25185) forras2 válasza mefistofeles (#25181) üzenetére


forras2
őstag

Sima, régi egyszerű célkeresztet használok. Csak mivel mindenhol ezeket a célkereszteket lehet látni, gondoltam kipróbálom. De inkább maradok a réginél :K

(#25186) 04ahgy válasza SoulReaver (#25184) üzenetére


04ahgy
nagyúr

A WT E-100 4-es tárral jön. :D

HGyu

7855.94MHz CPU-Z valid \ Pulchra tibi facies, oculorum acies, capillorum series; o quam clara species! Rosa rubicundior, lilio candidior, omnibus formosior; semper in te glorior!

(#25187) Linkin válasza Vitiris (#25018) üzenetére


Linkin
senior tag

nekem csak ennyi megy nem mutatja a wn6-ot meg a többit

Wot csatornám:https://www.youtube.com/channel/UCu5WdaeI6J16mxqAjlAfHyQ

(#25188) forras2


forras2
őstag

Az IS fossa a pénzt most a hétvégén :K

(#25189) Vitiris válasza Plasticbomb (#25174) üzenetére


Vitiris
aktív tag

Nem tudom még. Most dp-hez próbálom. De lehet egyszerűbb lesz középen alul.

(#25190) Vitiris válasza jano_77 (#25180) üzenetére


Vitiris
aktív tag

Csak a 0.8.8 könytvtárad felülirhatod
az xvm-ből csak a mods könyvtár kell és megmarad a régi konfigod

(#25191) Vitiris válasza forras2 (#25177) üzenetére


Vitiris
aktív tag

Sajnos lehetséges :)

(#25192) Vitiris válasza Linkin (#25187) üzenetére


Vitiris
aktív tag

Igen az a jövőhéten lesz bent.
De legalább már van summary és %-kos számítás

(#25193) kisküzdő


kisküzdő
tag

Sziasztok. AT-8 ról van valakinek véleménye ? Érdemes vele küzdeni ? Mert kifejlesztettem,de nem tudom megéri,vagy sem.

Számos problémát okozott már a szelekiv látás (is)

(#25194) Linkin válasza Vitiris (#25192) üzenetére


Linkin
senior tag

oké értem kösz

Wot csatornám:https://www.youtube.com/channel/UCu5WdaeI6J16mxqAjlAfHyQ

(#25195) dfsz34 válasza SoulReaver (#25184) üzenetére


dfsz34
őstag

Az hagyján, de sokszor kettő jön egyszerre és akkor lehet forgatni az is7-t, akkor is kilőnek, mint a sicc. Ha egy az egyben jön, akkor rámászok az arcára hacsak tudok és ez gyakran bejön, ellövi a lövedékeit a tornyomra, aztán szabad préda. Annyit még azért hozzátennék, hogy már 100m távolságról is az is7-el nehéz a gyenge pontját lőni szemből, főleg, mivel mozgékony. Máshol meg pattint a frontja, kevés és kicsi gyenge pontja van szemből. Legalább annyit megcsinálhattak volna, hogy akkor legalább legyen papír mindenhonnan.

Tudom, hogy majd sokan bemondják, hogy ők fordulásból és kapásból is simán meglövik az F155 gyenge pontját, de sajnos én nem vagyok ennyire professzionális, úgyhogy marad az időigényes célzás és ha mozog közben, akkor meg egy kis szerencse is kell hozzá, hogy eltaláljam.

Ha egy picit is ügyesebb a játékos, akkor mocskos egy op tank az F155, én is hajtok rá, de még csak tier6-ban járok. Remélem még az emlegetett nerf előtt megszerzem.

Egyébként ugyanilyen mocskos op a T57,mert pl egy IS7-t elintéz szemtől szembe simán. Az IS7 max háromszor tud belőni és ha mind talál is, akkor is marad a T57-nek 7-800 hp-ja, miközben ő töltött is egyszer és 8-at belelőtt az IS7-be. Innentől a játékos ügyessége, tudása meg a szerencse függvénye, hogy ki nyer, de legtöbbször a T57 jönne ki győztesen. Lehetne még sorolni az aránytalanul erős tankokat és valóban töltőtáras a legtöbb. Annyit lehet tenni, hogy ezekkel (is) kell menni, akkor lesz sikerélményed. Húzom a T57 ágat is.

Még egy gondolat, hogy a wg valamit manipulál egyébként ezzel, figyelik ők is az op státuszt, mert pl két tankom is van, amelyikkel 60% feletti a WR (eddig) és észrevettem, hogy szinte állandóan alsó tier-be tesz a 8.8 után. Elenyésző az, amikor top vagy középső tierben vagyok és tudok is valamit csinálni. Ez a változás a 8.8-al jött és tisztán észrevehető. Főleg a pzs35-el, mert amikor azt a szerencsétlent beteszi kv1, churchill, bdr meg ilyenek ellen, akkor még arannyal is csak a gyenge pontot tudom lőni, meg csak oldalt, de inkább hátat, de hogy kerülök oda, hogy lőhessem (mert az ellenfél nyilván nem fog állandóan a hátába engedni)? A KV1-t csak hátulról és csak arannyal. Emiatt nagyon feltűnő ez a manipuláció. A tier 3 legnagyobb med op tankja és szerintem nem akarták nerfelni, mert prémium, hanem ezt találták ki, hogy kegyetlen mm-t adnak neki. Ugyanezt csinálták a minimaus-al is, csak egy kicsit sunyinak és aljasnak gondolom ezt a megoldást.

[ Szerkesztve ]

(#25196) Sontir Fel


Sontir Fel
őstag

Udv!

Lecsereltem a 2500K procimat egy 2700K es a HT be van kapcsolva. Letezik, hogy emiatt recseg a tankos jatek? :O Tapasztalt valaki hasonlot? :F

BFBC2/Steam/BF2-3-4/Erszoft/BF42/: Mr.Norissz Origin: Mr_Norissz

(#25197) unravel válasza dorka16 (#25150) üzenetére


unravel
őstag

Egyes szinten valaki meglőtt, kinyírtam. A garázsban kék lett a nevem. Mit jelent ez?

¯\_(ツ)_/¯

(#25198) forras2 válasza unravel (#25197) üzenetére


forras2
őstag

Azt, hogy team killer vagy. Nyugi, el fog tűnni :) Amíg a csatában nem kékül a neved, addig nincs gond.

(#25199) unravel válasza forras2 (#25198) üzenetére


unravel
őstag

kösz. el is tűnt :)

¯\_(ツ)_/¯

(#25200) SoulReaver válasza dfsz34 (#25195) üzenetére


SoulReaver
veterán

Ezt a manipulálást én is észre vettem, is-8-al szinte mindig t10-be rak és kb majdnem mindig én vagyok legalul, még szakaszban is. 62% wr-em volt vele, most már 60% alatt van...

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.