Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#45001) ddt500hu válasza Angel1981 (#44996) üzenetére


ddt500hu
veterán

Engem kicsit sem érdekel a grafika. Jó ahogy van. :U

(#45002) Djuree válasza Djuree (#44999) üzenetére


Djuree
félisten

lejárt a szerkesztés. mutass már légyszi statot arról, h neked milyen jó az artys statod, ha olyan könnyű vele játszani. :K

Diarmand: tökmindegy, a tankos része is ugyanaz a hangulat, csak földön, pár kört mentem csak, olyan mint a repcsis detto...a motor az irányítás a fizika semmi nem változik, ua. engine....

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#45003) Diarmand válasza Djuree (#45002) üzenetére


Diarmand
senior tag

Mentél már tankokkal a WT-ben Djuree? :)

Mogyesz: kösz, akkor valszeg a bino megy majd rá!

(#45004) Djuree válasza Diarmand (#45003) üzenetére


Djuree
félisten

pár kört, nem nagyon hatott meg...

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#45005) vhw válasza Djuree (#44983) üzenetére


vhw
addikt

Tegnap olyan szép boci szemekkel nézett rám a T92, hogy számos hónap után újra mentem vele pár csatát.
Tapasztalatok:
- IS7 tiszta találat - 433 dmg
- E75 motortér tisztán - 690 dmg
- Lorraine telibe az oldalát - ~1100 dmg
- IS3 szemből telibe - 700 dmg

4 csatát mentem, a 4dikre sikerült nyerni. Ezer fölöttit kb 2-3 alkalommal sikerült lőni (az egyik legmasszívabb ágyúval a játékban!)
Lővésenként legalább 1 perc; 45 sec töltés + célzás; várni spotra; hogy a célpont megálljon/kimozduljon fedezékből stb... Aztán vagy találok vagy nem, ha mégis akkor meg a fenti értékeket lehet sebezni általában.

Ehhez képest kiállok egy T10 TD-ben a pofájukba lövök ~800-1000-et, huszon sec alatt töltök, pontosabban, van HP-m, páncélom; sebzést fogok fel, ellenséget tartok fel. Kvázi spotolok jelenlétemmel...

Artyval pedig imádkozhatok, hogy a csapatnak legyen annyi esze, hogy várja ki, hogy dolgozzanak a mocskos bokorkemper ágyúk hátulról és felpuhítsák a beásott ellenséget. De nem, menni kell előre és meghalni, bármi áron.

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#45006) Bingisz válasza vhw (#45005) üzenetére


Bingisz
addikt

Engem se az Unicum artyk vernek telibe menet közben, hanem a paradicsomok. Nekik jobban adja valamiért a random....:)

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#45007) mefistofeles

Skacok!
Lehet, hogy 8.11 előtt is volt hébe-hóba (nem rémlik) de az új pach óta úgy a csaták 30-40%-nak a végén mikor már nyertünk mindig van egy csapattárs aki "feladja a harcot". Ez mit jelent? Tarkónlövi magát?
Mindig a meccs végén, mikor már megvan az eredmény. :F

Egyeseknek mindenük megvan. Öregek, csúnyák szegények és betegek. Másoknak semmi sem jut......

(#45008) ddt500hu


ddt500hu
veterán

Hupsz. 1 órás ban a csapattárs megöléséért. :U

(#45009) emre válasza ddt500hu (#45008) üzenetére


emre
veterán

tedd hozzá: és még dél sincs.... ;]

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#45010) Mister_X válasza ddt500hu (#45008) üzenetére


Mister_X
nagyúr

De minek kell megölni a saját csapattátsadat? :W

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#45011) ddt500hu válasza emre (#45009) üzenetére


ddt500hu
veterán

:DDD Nem mondom, hogy véletlen volt. A nap 4 vereséggel indult erre egy hülye aki annyira fosik, hogy a dombot lövi az ellenség helyett az utamba állt. Ja és ő lőtt meg először csak a szar M45 nem sebezte a KV4-et. Fordítva már ment a dolog. :DDD Pont jól is jön ez a pihenő.

#45010) Mister_XÉn csak visszalőttem. 2X. :B

[ Szerkesztve ]

(#45012) Angel1981 válasza Bingisz (#44998) üzenetére


Angel1981
veterán

Tudom hogy nem, nem is úgy értettem, hogy "új", de egy nagyon alapos tuningolás lesz.

Djuree és ddt500hu: igen, nem minden a grafika, de a játékosok nagy része ha meglátja majd a kész WT, akkor; "AZTAAAAAA! EZ NEKEM KELLLLLL!" - és azonnal eltűnik a játékosok 30-50%-a.
Persze lehet, hogy MAJD X hónap múlva visszajönnek, de a WG nem akar kockáztatni.

Diarmand: igen, így van, már akkor elkezdték ezt az akciózást, bölcsen is tették.
Nem akkor kell elkezdeni kutat ásni, amikor már nagyon szomjas vagy, mert akkor szomjan halsz mielőtt megtalálod.
Most tényleg; mégis mi a búbánat miatt akcióznának ennyire, nem kis bevételtől fosztván meg magukat?
Amióta ilyen krediteső van, szerintem sokkal kevesebb prémium fiók / prémium tank fogy (hacsak nem az is akciósan), és a gift shopban szereplő kredites csomagokat is alig veheti bárki.
A WG nem jótékonysági intézmény, hanem profitorientált cég, ha kedvezményt ad, azt nem a két szép szemünkért adja, hanem mert tervei vannak vele, még ha hosszú távú is.

Ha így megy tovább, akkor mire kijön a WT, a játékosok nagy részének hegyekben fog állni a kredit, lesz csomó tankjuk, jó legénységgel.
Szerinted hogy nagyobb az esély arra, hogy a WoT-nél maradjanak?
Így, vagy 8-10 hónapos akciózás nélkül, ahogy fele ennyi felhalmozott dologuk sem lenne?

[ Szerkesztve ]

(#45013) ddt500hu válasza Angel1981 (#45012) üzenetére


ddt500hu
veterán

Legalább nem fog laggolni a szerver. :C

(#45014) mefistofeles válasza Angel1981 (#45012) üzenetére

Lehet, hogy én is a kissebbséghez tartozom de a játékélményt fel nem cserélném semmiféle csilivili grafikára. Persze egy-két csatát biztos végignyomnék tátott szájjal, de ha egyébként lapos a game akkor nagyon rövid ideig kötne le.
Mikor még többet játszottam (főleg FPSeket) akkor is hiába jött ki egy hűűűde kafa kinézetü játék, ha szar volt maga a cucc akkor visszatértem a sokkal elavúltabb de izgibb, élvezetesebb gamékhoz.

[ Szerkesztve ]

Egyeseknek mindenük megvan. Öregek, csúnyák szegények és betegek. Másoknak semmi sem jut......

(#45015) Djuree válasza Mister_X (#45010) üzenetére


Djuree
félisten

tegnap majdnem énis kilőttem egyet, beállt elém miközben lövöm a célt, leszarta hogy elém áll, ráadásul át se tudta lőni a célt én meg igen, sőt még el se tudta találni, volt vagy 100-as wn6-ja. :W de neki elém kell állnia. bele is lőttem 2-őt csak úgy, el is ment egyből előlem, maradt vagy 100hp-ja. :DDD menjen boldogítson mást az ilyen....

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#45016) Simulacrum válasza vhw (#45005) üzenetére


Simulacrum
senior tag

Ehhez csak annyit, hogy több JPZE100 pattant már nem egy papír tankomról, arty még sose.
Amúgy, ha már JPZE100, kipróbáltam teszten, de szerintem rettentő gyenge TD. Sokat pattan és ha pattan, akkor 20 másodpercig védtelen. Sose kellene ez a TD.

(#45017) vhw válasza Simulacrum (#45016) üzenetére


vhw
addikt

Az arty sokat lő mellé... akkor ~40+ secig semmi.

Még mindig nagyobb pusztításra képes egy T10 TD, mint bármelyik arty.

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#45018) diegho válasza Simulacrum (#45016) üzenetére


diegho
nagyúr

Arty sose pattant rólad? Rólam már számtalanszor és nem csak AP-val, hanem HE-vel is. Telibe lövik az ágyút, 0 dmg és piros lesz a lövegem, mindezt HE-vel. Van amikor jön mellé ilyen 1-50 sebzés. Mindezt 10-es artyk is megcsinálják.

(#45019) Angel1981 válasza mefistofeles (#45014) üzenetére


Angel1981
veterán

Igen, a kisebbséghez tartozol, ez biztos - mint ahogy én is.
Pár hete levettem pár grafikus effektet, hogy az átlag 30-40 FPS-hez adhassak még 10-et, mert rájöttem, hogy a harc hevében baromira nem a pipacsmezőt figyelem! :)
Eredmény; még folyamatosabb a játék, talán még a harci hatékonyságom is javult kicsit!
Még az is lehet, hogy tovább fogom butítani, csak legyen fix 60 FPS.

Mi ilyenek vagyunk, de a többség nem.
(Az megint más kérdés, hogy közülük hány tud olyan beállításokkal játszani, mint amivel szeretne.)

[ Szerkesztve ]

(#45020) ddt500hu


ddt500hu
veterán

Az artynak nem hiszem, hogy az lenne a lényege, hogy lefőzzön egy 10-es TD-t. Az egy támogatóegység. A light tank spottol az arty meglő olyan tankokat amit más nem képes mert túl messze, túl magasan, vagy takarásban van.
Pl. Sand Riveren támadásban igen hasznos tud lenni.

(#45021) dfsz34 válasza Angel1981 (#45012) üzenetére


dfsz34
őstag

"Amióta ilyen krediteső van, szerintem sokkal kevesebb prémium fiók / prémium tank fogy (hacsak nem az is akciósan), és a gift shopban szereplő kredites csomagokat is alig veheti bárki."

Nehogy elhidd ezt. A WG könnyen akciózik, mert gyakorlatilag virtuális dolgokat ad neked, tehát neki van egy alapköltsége, de ha neked akar adni mondjuk egy prém tankot vagy pár nap prémet, akkor az neki nem jelent plusz költséget, ami nagyon fontos. Ezért zseniális ez a termék. Ha pl egy cég 1+1 akciót hirdet, akkor azt a terméket elő kell állítani, az neki plusz költség, itt a WG esetében nincs plusz költség.

A másik kérdés, hogy ellenben emiatt neki nincs-e bevétel kiesése. A kulcs a Nat Geo filmben is leírt modellben van, amit jobb ha elhiszünk, hogy matematikusok folyamatosan számolnak és elemeznek.

Az egész model az irdatlan nagy számokon alapul. Minél több a játékos, annál többen hajlandóak költeni is a játékra, hogy jobban menjen nekik. Ez még akkor is magas szám, ha a játékosok döntő része egy fillért sem költ rá.

Az akciók hatása kettős, egyrészt rengeteg új játékos vonz, másrészt a meglevő játékosok nagy része talán most játszik életében másodszor a reg óta prémiummal és rájön, hogy ez jó. Az ilyen 7-10 napos prémek hamar letelnek és ha a sok tízmilló játékos kis részét is sikerül meggyőzni, az már több tíz vagy száz ezer prémium vásárló.

Szerintem egyszerűen felvett a WG egy értelmes marketing csapatot végre, akik most már együtt dolgoznak a matematikusokkal és kiszámolják azt, hogy meddig van pozitív hatása az akcióknak.

A közelgő konkurrencia természetesen a másik katalizátor, de ennek mi felhasználók csak örülünk.

Szerintem a WG jól teszi, hogy ilyen komoly akciókat indított és ez a pü év még sikeresebb lesz. Az egy más kérdés, hogy tier3-ban lassan nem tudok a prém tankjaimmal sem játszani, hiába op-k, mert 8-10 kill már nem elég a győzelemhez, na az durva és kezd inkább általános lenni, mint egyedi a rengeteg kezdő vagy egyszerűen csak komolytalan játékos miatt.

Ezzel még valamit kezdeniük kell, a csapatjáték jó, de nem elég megoldás.

(#45022) Diarmand válasza Angel1981 (#45012) üzenetére


Diarmand
senior tag

Így van, ez csak marketing, nem a Máltai Szeretetszolgálat. Valahányszor feljött - akár itt, akár máshol - a WT nem egy ember írta/mondta hogy már csak azért sem fog WT-zni, mert megint újra kellene kezdenie a nulláról, míg a WoT-ban már nem egy top tier tankja van. A WG csak rásegít ezzel, elkényelmesednek a playerek, nem kell annyira küzdeni szenvedni a dolgokért, közepes teljesítménnyel is dől a lé és az xp. Aztán így kezd újra a gammát low tier gépekkel a WT-ben, mikor itt már FV-vel osztod a halált.
A bevételt meg hagyjuk már, hidd el bőven van pénzük, voltak itt már két-három évvel ezelőtt számítások arról, hogy egy-egy nyilvánosságra hozott prémtank eladásból mennyi pénzük lett, ha gondot okozna nekik a pénz, akkor az IS6-ot sem adták volna ingyér.
Ráadásul a folyamatos akciókkal rá vagy kényszerítve a játékra, mert ha kell a zsé/prém, akkor biza könyörtelenül nyomni kell a wotot. Ki van ez találva kérem :)

(#45023) vhw válasza ddt500hu (#45020) üzenetére


vhw
addikt

Valóban, ezért nem is játszanak vele sokan, mert annyi erővel ülhet T10 TD-ben is és könnyedén sebezhet annyit (többet), mint artyval.

Mégis sokaknak még mindig az arty a nagy mumus.

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#45024) ddt500hu válasza vhw (#45023) üzenetére


ddt500hu
veterán

Én azon csodálkozom, hogy milyen sok arty-s segghülye. Bár ez nem igaz hiszen már semmin nem csodálkozom. Hihetetlen, hogy hány arty-s lő amikor obj.268-al vagyok. Ami azért nem egy T95 tempó tekintetében. Szoktam is írni provokatíve, hogy :" idiot arty muhahahaha" ;]
Meg amikor T10-es csatában rá lő a T92 a 20hp-s AT15-re. Biztos megérte neki. :C

(#45025) DVlad válasza csapee (#44978) üzenetére


DVlad
őstag

Nem az volt. Sima csata. És ma is volt egy ilyen.

[HUN]Dani
Segítek, a lényeg nem a fehér részben keresendő.

(#45026) [HUN]Dani válasza DVlad (#45025) üzenetére


[HUN]Dani
őstag

Tényleg? Na ne csináld.. A választ amúgy megkaptad mástól.

Egyébként ha már itt tartunk, akkor azért a paint alapokat megtanulhatnád. ;)

magyarsrac

(#45027) uniqm1 válasza Diarmand (#45000) üzenetére


uniqm1
tag

Azt hittem, Torrente spanyol, de ezek szerint fehérorosz. :)

(#45028) Pete55555 válasza scyllarus (#44979) üzenetére


Pete55555
addikt

És ha artyk vannak a lista tetején sebzésben, az mutat valamit.

Három dolgot jelenthet:
1: A csapat annyira balf*sz volt, hogy nem sebeztek annyit, mint az arty
2: Az artys pro játékos
3: Épp szerencséje volt
...és ezek tetszőleges kombinációja

Én, ha artyban ülök, segítek a csapattársaimnak, mint ahogy más tankokkal is szoktam (persze nem a 400 WN-es siemkának)
Ha egy gyökér ül az artyban, az ugyanúgy nem fog segíteni neked, sőt lehet téged lő ki, mintha TD-ben ülne. Ez nem a tank hibája.
Én meg tapasztaltam sokszor, hogy spotolok light tankkal, és a csapatunkból szinte, vagy kizárólag az arty fordul oda, és meg is szoktam köszönni - ha van időm rá.
És hülyeség, hogy akkor fordul oda, ha frag kell neki, próbáld ki az artyzást... NEM LEHET artyval fragre vadászni. Meg lehet próbálni, de erre az arty a legalkalmatlanabb a játékban jelenleg. 7-8 mp mire rászűkülsz jobb esetben, plusz 2-3 mp míg odaér a lövedék. 10 mp alatt ha nem szeditek ki a tankot, meg is érdemlitek...
BTW ezt is a siemkák csinálják, ami megint csak EMBER függő.

Más: Nagyon jó érzés volt, mikor WZ-vel spotoltam csata első 30 mp-ében, felvillant a WT-E100, erre a mi GW-E100-unk megkínálta egy 1900-al :)
Ugye, ha te is a csapatben lettél volna velem, örültél volna, ha az ellenfél WT-E100-ának már csak 1 lövésnyi hp-ja marad, a csata legelején ?

(#44992) Simulacrum Nem kell skill az artyhoz....
Aha.... nem :U Ezt már inkább nem kommentálom.

[ Szerkesztve ]

...Szeretem leracsniztatni...

(#45029) Angel1981 válasza dfsz34 (#45021) üzenetére


Angel1981
veterán

"A másik kérdés, hogy ellenben emiatt neki nincs-e bevétel kiesése."

Erről beszélek, szerintem van, és mivel 2013 augusztusa előtt ilyen bónuszözön nem volt, valami biztos rávette őket erre, valami ami miatt úgy döntöttek, hogy ezt meglépik, mert ez a kisebbik rossz.

Diarmand:

"Valahányszor feljött - akár itt, akár máshol - a WT nem egy ember írta/mondta hogy már csak azért sem fog WT-zni, mert megint újra kellene kezdenie a nulláról, míg a WoT-ban már nem egy top tier tankja van. A WG csak rásegít ezzel, elkényelmesednek a playerek, nem kell annyira küzdeni szenvedni a dolgokért, közepes teljesítménnyel is dől a lé és az xp. Aztán így kezd újra a gammát low tier gépekkel a WT-ben, mikor itt már FV-vel osztod a halált."

Szintén erről beszélek, közeleg a konkurens (vagy legalább is annak látszó) és minél több embert meg akarnak tartani!

"A bevételt meg hagyjuk már, hidd el bőven van pénzük"
Elhiszem, de miről is szól a kapitalizmus? Pénzből, bevételből, és a felfelé ívelő részvényekből soha de soha nem elég!
Ha van egy milliód, kettőt akarsz. Ha az megvan, jöhet a harmadik, stb. stb. ÉS SOHA NEM ELÉG!

Nem azért akciózik a WG, mert úgy érzi, elég pénze van, és megteheti. :)

Jó, mindegy, figyeljük az eseményeket!

[ Szerkesztve ]

(#45030) Pete55555 válasza Djuree (#44995) üzenetére


Pete55555
addikt

Előre szólok, a GW se lesz sokkal jobb. 3-400-akat lövök vele általában, egyáltalán nem pontosabb, mint a Hummel, kicsit jobb, mert van tornya, de ennyi. AP gold lőszert nem is viszek, 200 átütéssel képes lepattanni bármilyen 8-as tank bármilyen pontjáról. Van 3 gold HE, a többi sima HE.
Az a baj, a GW tigris se lesz jobb, mert annak meg nem lesz tornya, de legalább az a 21 centissel odab@sz, ha sikerül eltalálni valamit...

...Szeretem leracsniztatni...

(#45031) joergie


joergie
őstag

Ezt most találtam, mekkora lol
Crusader SP:
Unlike most tanks, the Crusader SP has a faster reverse speed than forward speed: 44 km/h compared to 14. This is because its gun was mounted pointing toward the rear of the Crusader chassis.

Egy bizonyos szint fölött nem süllyedünk egy bizonyos szint alá.

(#45032) Angel1981 válasza joergie (#45031) üzenetére


Angel1981
veterán

Igen így van, vicces! :K

(#45033) munnergep


munnergep
senior tag

Hellcat-tel mindig idegesít, hogy a Kv-1s-ek célzás nélkül találják el a kilógó 1 centiméteremet amikor megyek vissza a domb mögé vagy akármilyen lehetetlen helyzetben. Semmi más tank csak a kv1s. Gondoltam ezt én is kipróbálom, úgy sem ment vele soha, max. a saját hp-m lesebeztem és jóccakát. Egyáltaln nem tudtam vele játszani. Első meccs: Hellcat mozgásban lévő éppen kilógó fenekét célzás nélkül telibe kapom :)) Második meccs: dombról lefelé gurulva mozgó toronnyal egy 60-al tépő Hellcat-et full hp-ről durrantom :)
Régen csak 8-as meccseket láttam vele, most vagy 10 saját tierest mentem. Saját tierjében illetve +1el fentebb ez egy félelmetes tank.

Tudom, hogy alapvető, meg hülye vagyok hogy ezt eddig nem tudtam, de jobb későn mint soha :)

[ Szerkesztve ]

"I like big fat men like you. When they fall they make more noise. And sometimes they don't get up."

(#45034) ddt500hu


ddt500hu
veterán

Most meg 30 000XP-ért kapok 250 000 pénzt? :C

[ Szerkesztve ]

(#45035) DVlad válasza [HUN]Dani (#45026) üzenetére


DVlad
őstag

Te is megkaptad. Nem az volt.

(#45036) Djuree válasza ddt500hu (#45034) üzenetére


Djuree
félisten

1 nap alatt az nekem még mindig sok. 15.000-et ha összeszedek már jó...

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#45037) unravel válasza Angel1981 (#45029) üzenetére


unravel
őstag

""Valahányszor feljött a WT, nem egy ember írta/mondta hogy már csak azért sem fog WT-zni, mert megint újra kellene kezdenie a nulláról, míg a WoT-ban már nem egy top tier tankja van."

Pedig van akinek négy, öt vagy hat accountja van. :) Ennyit a nulláról kezdésről.

¯\_(ツ)_/¯

(#45038) Diarmand válasza unravel (#45037) üzenetére


Diarmand
senior tag

Aha. És ezekből a játékosokból hány kezdte újra a stat miatt? :U Vagy ha tudsz egyéb okot, hallgatlak.

Angel1981 +1

[ Szerkesztve ]

(#45039) dfsz34 válasza Angel1981 (#45029) üzenetére


dfsz34
őstag

Nyilván eddig el voltak kényelmesedve, de lehet, hogy egyszerűen csak van egy jó marketingesük. Lehet a WT miatt, de egyébként is szerintem eljutottak volna ide.

Az akciók hatása pont, hogy bevétel növelő. Az volt a furcsa, hogy eddig nem voltak, nem az, hogy most vannak.

Egyébként pontosan ez a jó marketing, amikor az ember azt gondolja, hogy milyen értékes dologhoz jutott ingyért. Látod, te is ezt gondolod és nincs ezzel semmi baj, mert pl egy is6 vagy a sok prém, a kredit, az egyéb akciók tényleg jók és hasznosak, de a WG is jól jár vele.

Növeli a lojalitást, fizetési hajlandóságot, ami egy ekkora tömeg esetében már kis százalékos javulás esetén is brutális bevételt hoz nekik.

(#45040) ddt500hu válasza Djuree (#45036) üzenetére


ddt500hu
veterán

Nekem meg lesz így hogy már fut a 7 napos prémium.

(#45041) Angel1981 válasza unravel (#45037) üzenetére


Angel1981
veterán

És szerinted ők a játékosok hány százalékát teszik ki?
Egy? Kettő? Annál nem több.
Mi most a többségről beszélünk.

dfsz34:
"Egyébként pontosan ez a jó marketing, amikor az ember azt gondolja, hogy milyen értékes dologhoz jutott ingyért. Látod, te is ezt gondolod"

Mert így is van! :D
Velem nem jár túl jól a WG a sok akcióival, mert most sem költök több aranyat, mint korábban, sőt!
Pl. az IS-6 akciót is megláttam, átgondoltam alaposan, és 2 perc után arra jutottam, hogy még ha lenne is rá időm, ez egyszerűen nem éri meg nekem, mert ahhoz, hogy teljesíteni tudjam, legalább 4-5 ezer aranyat el kéne költenem...
Ellenben tényleg úgy dől a lé, hogy az utóbbi időben többször játszottam prém nélkül, míg ilyesmit korábban nem tettem...

Ok, mindegy, ők döntenek a játékukkal kapcsolatban! :)

[ Szerkesztve ]

(#45042) diegho válasza Diarmand (#45038) üzenetére


diegho
nagyúr

Én nem stat miatt kezdtem újra pl. Azok, akik úgy indítanak, hogy tier8 prém tank(ok) és free-ből mindent átugorni stb, azok a stat miatt valóban.

(#45043) Bad Pritt válasza unravel (#45037) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

De a játékot nem kell újratanulnia.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#45044) Bingisz válasza dfsz34 (#45039) üzenetére


Bingisz
addikt

Szerintem az volt az igazi marketinghúzás ahogy SerB-et, mint a WG gonosz főmuftiját megalkották. Adtak a fórumhuszároknak egy arcot, amin gyakorlatilag a végtelenségig tudnak csámcsogni, ráadásul a WG folyamatosan adja nekik az újabb és újabb photoshoppért kiáltó képeket. Hatalmas húzás... :)

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#45045) Bingisz válasza Angel1981 (#45041) üzenetére


Bingisz
addikt

Viszont ezek az arcok perkálnak rendesen a WG-nek. Eladják az eredeti accot 6-800 Euroért, abból 200-300 simán belemegy az új accba. A maradékból meg mondjuk gépet fejlesztenek.

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#45046) Angel1981 válasza Bingisz (#45045) üzenetére


Angel1981
veterán

Ha találnak rá vevőt 6-800 ojróért, akkor meg is érdemlik - mindketten! :))

(#45047) diegho


diegho
nagyúr

Ha már arty. 22k csata 679wn-es bat arty. Álló IS-7 5 percig spotolva, 800-at tud rásebezni összesen. Ledarálnak minket az egyik oldalon, ellenfél arty már halott, mert a scout megölte. Nézem az artyt. Lő egyet és 1 percig mászkál mindenfelé, holott 8 tank spotolva. Mindenki szidja. Erre beírja, hogy az artynak lövés után mozognia kell. Tehát az már eljutott a tudatáig 22000 csatával, hogy ha lő, akkor az ellenfél arty counterelni tudja, de az nem, hogy ha nincs ellenfél arty (3 perc után már nem volt), akkor igazán lőhetne folyamatosan is.

(#45048) Geza26 válasza Simulacrum (#44997) üzenetére


Geza26
senior tag

Annyira szegényes amit írsz! Felfogásod szerint ha én a metál zenét kedvelem akkor hülye aki a minimal technot?

Géza

(#45049) unravel


unravel
őstag

na persze
Ha valaki nem a stat miatt készít új accot, akkor miért?
Másodikat, harmadikat, nyolcadikat. :)

¯\_(ツ)_/¯

(#45050) diegho válasza Angel1981 (#45046) üzenetére


diegho
nagyúr

Ha olyan acc, amin van:
- type59 és még legalább 1 8-as prém
- 10nél több jobb 10-es tank (t57, f155, fv183, wt, e3, t62, 140, bat stb)
- és mindezt super unicum stattal

no akkor az 6-800 euró. Csak egy szaros type kódot több száz euróért simán el lehet adni.

unravel szerinted én stat miatt csináltam újat? Szerinted a super unicum acc helyett csináltam új super unicum accot 80-al több WN-el? Ha stat miatt csináltam volna, ugyanazt csináltam volna, mint szakesz.

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.