Hirdetés

2019. augusztus 25., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

• Utoljára frissítve: 2019-04-10 18:42:25

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

(#98001) cog777

cog777
(aktív tag)

Mint teljesen kezdo fordulok hozzatok hogy milyen tankot es kiegeszitoket erdemes a legelejen vasarolni es fejleszteni. Elolvastam a legelso bejegyzeseket, infot - bar nem tudom mennyire relevans mar sok ev tavlatabol.
Kezdok lenduletevel vettem egy angol medium tankot, azt kezdtem fejleszteni de hihetetlen sokszor meghalok, nyilvan nem ismerem a palyakat. De az miert van hogy elottem befordult 1000-el egy gyors tank, es batman kanyar kozben nyirt ki amig a tuzereimnek meg celozni sem volt ideje!
Valoszinuleg az agyu? celzoberendezes? stb-nek a kovetkezmenye.

Ha valaki ugy erzi szivesen megosztana par tanacsot, megkoszonnem!

Lenovo T440s Thinkpad - Kubuntu 18.04

(#98002) Because válasza Diarmand (#98000) üzenetére

Because
(őstag)

megvolt de az túl unalmas :D

(#98003) Because válasza cog777 (#98001) üzenetére

Because
(őstag)

lesz ez rosszabb is. utálom amikor V-ös szintű ellen vagyok III-asként 5/3 meccs ilyen, másikak pedig a festett tankos pöcsedlik, de ez egy ilyen játék :D

[ Szerkesztve ]

(#98004) Jolet

Jolet
(őstag)

Ma meglett a második kiválóságjel a T49-re, nem könnyű letenni az RNG az egyetlen ellenfél...

WOT - lunczgabo youtube: http://www.youtube.com/user/lunczgabo http://ph3lan.hu/replays?uploader=lunczgabo

(#98005) kchryss válasza vbbb (#97997) üzenetére

kchryss
(addikt)

Pedig a legeygszerűbb módszer ha bemész két tier10-es artival szakaszban. 4-et lőnek és megvan :)
Egyedül nehéz, de ott is nyilván magas tierben kell próbálkozni. Spotot egyébként könnyebb összehozni. Nekem az amx 13 75 a legmagasabb tierű lightom azzal próbálkozom. Erlenbergben spotoltam 3200-at aztán mentem volna levadászni a 3 artit, de az egyik kilőtt, nem kicsit voltam ideges :)
A másik ami kiborít, végre berakott malinovkába, bementem középre passzív spotolni. A 15 ellenséges tankból kb 10-et végig spoton tartottam, folyamatosan írta ki a modom, hogy felderítés. Természetesen az esélytelen csapatba kerültem, de mondom hátha összelövik valahogy. Erre csata végén megnéztem és a tomatoo csapatom 1000-et sem lőtt össze tier 8-ban. Végén mikor már egyedül maradtam a csapatból lövöldöztem is és kb 1500 sebzésem lett amivel a legjobb voltam az idióta csapatomban :(

(#98006) vbbb válasza kchryss (#98005) üzenetére

vbbb
(őstag)

Jaja, csak nincs egy ismerős se akinek lenne tier 10-es artyja. Már két Tier 10-es TD, vagy heavy is elég lenne csapatba hárman. T71-el és Type 64-el tolom - direkt ezért vettem leárazáskor - folyamatosan, de előzőre csak nemrég lett meg a hatodik érzék a másik meg 65%-on áll csak. Főleg passzívban próbálkozok, camo+távcső+álcaháló viszont ha a csapat olyan (többnyire olyan) elég szépen kell aktívan sebezgetni.

[ Szerkesztve ]

https://billing.purevpn.com/aff.php?aff=37803 --->Pure VPN

(#98007) vhw válasza cog777 (#98001) üzenetére

vhw
(addikt)

Egyelőre mindenképpen ismerkedj a játékkal, a pályákkal, a tankokkal, tanktípusokkal a különböző elven működő ágyúkkal (kisebb kaliberű "automata" gépágyúk vs. nagyobb kaliberű, egyesével tüzelő lövegek) - ezek közül melyik tetszik, milyen stílusban szeretsz játszani (rohangálok össze-vissza/inkább távolról lövészkedek)

Hosszasabb/részletes tanácsokat akkor van értelme adni, amikor már legalább felszínesen megismerkedtél a a "kínálattal".

Ha a későbbiekben tudsz említeni pár kedvenc tankot, amivel élvezetesnek találod a játékot, vagy netán megfogalmazod milyen nehézségekbe ütköztél, akkor már tudatosan lehetne ajánlani mit próbálj ki, merre indulj el.

A fenti hozzászólásodban leírt helyzetet csak annak a számlájára lehet írni, hogy most csöppentél egy új világba, szokni kell az irányítást, rá kell érezni - erre eleinte tényleg nincs külön recept, mint hogy játsz amennyi jól esik. Ami lényeges: nem kell rohanni, hogy minél nagyobb tankot elérj - minden szinten élvezetes a játék. Sőt a kisebbek között gyakran mozgalmasabbak "felszabadultabbak" a meccsek.

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#98008) #43783936 válasza cog777 (#98001) üzenetére

(törölt tag)

A játék kábé ötös szinten kezdődik, addig leginkább csak a kezdők agyatlan szaladgálása, szárnypróbálgatása van, amit valahogy túl kell élni.
Juss el ötös szintig, ott állj le vagy ezer csatára. Tanuld a térképket, a tankfajták használatát, próbálj meg trükköket ellesni.
Amiket (szerintem) érdemes megcélozni: Nashorn, KV-1 Crusader és Cromwel.

[ Szerkesztve ]

(#98009) ddt500hu

ddt500hu
(addikt)

Ilyenkor azért szétvág az ideg. Visszahozom a csatát erre a spotterünk mit csinál? Elbújik!!
Replay.

[ Szerkesztve ]

(#98010) h1mpi

h1mpi
(nagyúr)

WoT 9.9 GPU teszt:

Ezek szerint skálázódik az SLI is.

"I'm not going to be a rockstar, im going be a legend" - Freddie

(#98011) Ukeve válasza h1mpi (#98010) üzenetére

Ukeve
(tag)

Akkor jöhet a 980 Ti SLI ;] :D

(#98012) wwenigma válasza h1mpi (#98010) üzenetére

wwenigma
(Jómunkásember)

Ez a hulladék tovabbra is procilimites, teljesen felesleges GPU-t tesztelni... imadom mikor valaki kerdezi hogy XY VGA-val hogy menne, a proci meg masodlagos, holott jobbára 1920*1600-ba egy R9 270 2GB is elég alá mindent fullra húzva... es pont itt bukik ki a teszt mert nekem az van es tudom hogy nem ennyi az FPS.

[ Szerkesztve ]

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#98013) Borisz76 válasza h1mpi (#98010) üzenetére

Borisz76
(addikt)

Az adatlapomon található konfiggal ,max grafikán V-Sync nélkül 65-100 között ugrál...tereptől függően.

De be szoktam kapcsolni a V-Sync-et, hogy "ne törje" el a képet.
Így persze fix 60 FPS-t nyújt.

Ha valaki nem tudná mit "javít" a V-sync , annak itt egy kép.
Balra kikapcsolva, jobbra bekapcsolva.

[ Szerkesztve ]

Synology NAS DSM6 - Összefoglaló : https://logout.hu/bejegyzes/borisz76/synology_nas_osszefoglalo.html

(#98014) fradi81 válasza wwenigma (#98012) üzenetére

fradi81
(veterán)

akinek nincs 15 ezre intel haswellre játsszon mást :)

(#98015) vhw válasza wwenigma (#98012) üzenetére

vhw
(addikt)

Akkor neked nem VGA-t kell nézned, hanem procit...
Akinek már megvan a megfelelő procija nézheti ezt a diagramot.

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#98016) Hilpi

Hilpi
(csendes tag)

Tehát ha most megveszem az ASUS HD 7950 videokarim
amihez ez a konfim
i3 2120
8 gb ram 1333 mhz
150 gb hdd régi
akkor átlagba olyan 20-24 fps lessz full grafikán fullhd felbontásba IGAZ ?

"Értem én hogy gőzgép de mi hajtja? " Tel :06 70 42 55 996 WOT : wotankerhun

(#98017) fradi81 válasza Hilpi (#98016) üzenetére

fradi81
(veterán)

2560-as felbontáson kb :)

(#98018) Borisz76 válasza Hilpi (#98016) üzenetére

Borisz76
(addikt)

Simán fog futni FHD-ban...ne parázz ! :K

Ha tippelnem kellene akkor 40 fps az alja max grafikával.

[ Szerkesztve ]

Synology NAS DSM6 - Összefoglaló : https://logout.hu/bejegyzes/borisz76/synology_nas_osszefoglalo.html

(#98019) Hilpi válasza Borisz76 (#98018) üzenetére

Hilpi
(csendes tag)

csak mert a tesztben i7 el probálták ssd vel és ez kicsit kevesebb mint az
de Kösz akkor most elhiszem hogy végre normálisan valami meni fog full grafikán
csakmert idáig a kis 4850 emen full grafon 9.8 ba 16- 20 fps megvolt gondoltam akkor ezzel legalább 50-60 kelene hogy legyen faternak hd 7970 van neki 110 fps körül van fullhdba maxon
mongyuk neki i7 kecseg a lapjába :DDD

"Értem én hogy gőzgép de mi hajtja? " Tel :06 70 42 55 996 WOT : wotankerhun

(#98020) mrszitya válasza fradi81 (#98014) üzenetére

mrszitya
(senior tag)

Így van, egy Haswell alapokon nyugvó rendszeren nincs komoly gond a teljesítménnyel WOT alatt. Én fél éve nyomom az új géppel, kb. egy hónapja került bele egy GTX 960 is. 55-60 FPS környékén megy a játék így átlagban, nagyjából maxra állítva a csúszkákat.

A korábbi laptopom lassú merevlemeze került be adattárnak, arról megy a WOT. Ennek ellenére szinte mindig előbb kerülök be a csatába, mint a nagy többség - sőt többnyire a számláló indulása előtt ott vagyok már. Pentium G3220 a proci egyébként, de egy jó darabig még marad is azzal a két kicsi magjával...

A laptopban egy P6100-es pentium volt, és egy Geforce G310M. Eleinte egész jól futott a WOT, de aztán jöttek sorra a patch-ek, a fejlett grafika, és szinte teljesen alapon kellett játszanom vele onnantól.

[ Szerkesztve ]

(#98021) Motyi válasza wwenigma (#98012) üzenetére

Motyi
(senior tag)

Abban igazad van, hogy elég FHD + minden maxon esetén az említett R9 270 VGA, persze ha valakinek elég a 30-40 fps... Az viszont érthetetlen zagyvaság amit írsz, hogy nem skálázódik a játék a jobb gpu hatására. A legyengépp kártya a tesztben az R9 260X, ezzel FHD/minden maxon 27/33 fps érhető el (min/átlag). A csúcs pedig a gtx980 Ti, ami ugyan ilyen beállítások mellett 106/115 fps-t produkál. Ez szerinted mi ha nem skálázódás? :W

A másik, hogy a teszt 1920x1080 felbontáson készült, és azt mondod neked jobban fut az R9 270 + AMD Phenom II x4 960T kombóval (ahol a procid sokkal gyengébb mint a tesztben használt) és te 1920x1600-ban játszol? Miközben a felbontás különbség miatt közel 50%-al több pixelt kell számolni a gépednek? Ez tök hihető...

Biztos az hogy minden maxon van nálad? Segítségként az így néz ki:

(#98022) Bingisz válasza mrszitya (#98020) üzenetére

Bingisz
(addikt)

Nem kell hozzá Haswell se. Aki olcsón akar WoT-hoz fejleszteni, az vegyen egy használt Sandy félkonfigot. A legjobb ha i5-2500k-t. Az húzva nem csak a WoT-hoz jó, hanem kb. minden mai VGA-t kihajt.

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#98023) wwenigma válasza Motyi (#98021) üzenetére

wwenigma
(Jómunkásember)

Igen ezt mondom. A masik hogy termeszetesen megfelelo proci eseten skalazodik, de ennek a kotványnak nem a GPU a legnagyobb baja hanem az hogy abbol az egymillás prociból 1db cseszett szálat használ, a többi meg pihen...

[ Szerkesztve ]

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#98024) #84221696

(törölt tag)

Nekem i5 3570k + 560ti és minden 3/4-re húzva 60-70 fps körül mozog.

(#98025) Motyi válasza wwenigma (#98023) üzenetére

Motyi
(senior tag)

Ez a proci dolog túl van hisztizve. ha valaki játszani is szeretne a gépén ne vegyen amd procit, harmatosak.
Az ár dologgal meg ne jöjjünk, mert egy i5 2500k ALAP órajelen (3.3 Ghz) lealázza a csúcs FX 9590-et (4.7 Ghz). Arról nem is beszélve, hogy a 2500k nagyon szeret 4 Ghz ++ üzemelni, és ott már a nyomába sem ér egy amd cpu, húzhatják akár LN2-vel is.
Az említett i5 2500K olyan 38-39k között vásárolható meg, az AMD FX 9590 pedig úgy 71k (hardveraprós árak).
Ezek függvényében nem értem mi a gond, nem a játék készítői a hibásak ha valaki trágya alapanyagból építi a gépét mivel játszani is szeretne. Jobb lenne ha lenne multicore support? Biztos. Ki az aki erre vár és nem inkább lecseréli a gépében amit kell? Aki még hisz a mesékben. :D

(#98026) #84221696 válasza #84221696 (#98024) üzenetére

(törölt tag)

Hülyeséget írtam: core i5 3670k-m van.

(#98027) rlazol válasza jano_77 (#97944) üzenetére

rlazol
(addikt)

jano_77 - Nem vagyok én olyan bátor. :DDD

zodo:"Ha jól rémlik korábbról a 6. érzéket "csak akkor ha bevállalós vagy" ajánlották de átgondolom." rpsszul rémlik. a legtöbb tankon a 6. érzékkel illik kezdeni a parnacsnoknak.

szbalogh - azért várjuk meg, nekünk mi lesz a küldink, sajna(?) egyáltalán nem biztos, h ugyanaz.

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#98028) Because válasza Motyi (#98025) üzenetére

Because
(őstag)

pentium g3220 gtx750ti 2gb és 8gb ram mellett 50 fps nekem elegendő, 1680x1050-en

[ Szerkesztve ]

(#98029) syler123

syler123
(addikt)

Szép kis bug, ilyenem sem volt még :D Nem töltötte be a talajt.

(#98030) h1mpi

h1mpi
(nagyúr)

Én próbáltam sok vga-val mindig ugyanolyan cpu-val. (4790K)
Nem mondom, hogy FHD-ban nem elég egy 60K-s vga a 60FPS-hez, de aki azt mondja, hogy mind1 a vga csak a cpu számít, az hülyeséget beszél. A 60 FPS és a 115 FPS között óriási kúlönbség van főleg akkor, amikor oldalirányba mozgatod a célzást.

[ Szerkesztve ]

(#98031) fradi81 válasza Because (#98028) üzenetére

fradi81
(veterán)

Kíváncsi lennék ilyen gépen 1680-helyett 1920-ban mennyit esne az fps. Valakinek tapasztalat?

22" 1680-as monitort árulnak még?

[ Szerkesztve ]

(#98032) jozefgucci1

jozefgucci1
(őstag)

Üdv Urak ! Így jó egy hét után visszatértem és látom kijött a frissítés . Kicsit sok poszt összegyült így nem olvastam végig ,de ha valaki leírná mit érdemes tudni azt megköszönöm :R

WOT Nick .: wlele , Origin :jozefgucci1980 , Süsü, hisz te seggrészeg vagy! Lehelj csak rám...

(#98033) Because válasza fradi81 (#98031) üzenetére

Because
(őstag)

áhh én pont vissza akarok váltani HD-re ezek miatt, nem kell a nagy felbontás és egy 19"-os bőven elég számomra

(#98034) vJokka válasza DVlad (#97982) üzenetére

vJokka
(aktív tag)

Én még elgondolkoznék a helyedben egy "megelőző karbantartáson" a sofőrnek (skill resettel).

"I'm Gonna Sine Yo Pitty on da Runny Kine!"

(#98035) Emu

Emu
(senior tag)

Köd eltávolításához milyen modot használtok?

Huawei Mate 20 Pro

(#98036) Djuree válasza wwenigma (#98012) üzenetére

Djuree
(félisten)

Nekem egy 5850 eleg volt a fullhoz 50 fpsel...

I am Gabriel Angelos, Captain of the Blood Ravens. My chapter is in ruins, the sector is at war. Its worlds under siege. Chaos spreads, consumes us all. Here, we will make our final stand. Here, there will be... Retribution.

(#98037) h1mpi válasza Emu (#98035) üzenetére

h1mpi
(nagyúr)

Parancsolj: [link]

(#98038) #43783936 válasza jozefgucci1 (#98032) üzenetére

(törölt tag)

Röviden összefoglalva, hogy miről maradtál le:
A wg részéről:
SP I.C, Japó tigrincs, Swamp reloaded

A topicban :
Kotsog artyk, szopóág, összeesküvés elmélet, f@szagyerekvagyok, barmokacsapattársaim, modprobléma.

Csak a szokásos. :D

(#98039) kchryss válasza ddt500hu (#98009) üzenetére

kchryss
(addikt)

Hát ez marha jó és a végén olyan mint ha tudná, hogy meg akarnád büntetni és előled bújna :D
Egyébként semmi értelmét nem látom a viselkedésének. Egyetlen magyarázatnak azt látom, hogy egy nehéz egyéni küldetése volt aktiválva ahol az volt az egyik cél, hogy ne haljon meg.

[ Szerkesztve ]

(#98040) Borisz76

Borisz76
(addikt)

Annó én is olvastam, hogy csak 1 szálat használ ki a CPU erejéből a WOT.

És most , hogy volt róla szó gondoltam meg is nézem, hogy mi a helyzet :

CPU-m : Intel i7 3770K @ 4.2 GHz ( 4 mag , 8 szál ) / WOT 9.9 legfrissebb.

Ha nem is túl jól kivehető de azért látszik : Tényleg csak 1 magot használ ki.

A háttérben futott még 1-2 program, ami a többi magot használhatta....talán :

Skype, Torrent,Chrome, stb... de ezek nem terhelik igazán a gépet.

Egy jobb kép :

[ Szerkesztve ]

(#98041) Borisz76 válasza Borisz76 (#98040) üzenetére

Borisz76
(addikt)

Jobb kép :

(#98042) Emu válasza h1mpi (#98037) üzenetére

Emu
(senior tag)

Köszönöm!

@Mogyesz75: egyet kihagytál: milyen vga, milyen gép kell wot-hoz :DDD

Huawei Mate 20 Pro

(#98043) Stirlitz válasza Motyi (#98025) üzenetére

Stirlitz
(senior tag)

Köszönjük szépen ezt az igazán kimeritő és részletes elemzést. Most akkor fogd azt az I5 2500K-t húzd 4.4 Ghz-re, és utána tégy mellé egy gyenge VGA-t. Írd már ide milyen volt a játékélmény.. :D Marhára nem lesz olyan, mint egy AMD proccal 4Ghz környékén, de értelmes VGA-val. Ne ferdítsünk már, kell rendes vga is.

A trágya meg ebben a képletben a Bigworld "engine". Mielött nekem ugranál, I5 van a gépemben.

Láttom korábban írtad a GPU-t is, elnézést.

[ Szerkesztve ]

(#98044) Bingisz válasza Stirlitz (#98043) üzenetére

Bingisz
(addikt)

Azt nem mondta senki sem, hogy nem kell hozzá VGA. Arról volt szó, hogy hiába csak egy szálon fut a játék, ha egy húzott 4-5 éves intel CPU-val már nem feltétlenül a proci lesz a gyenge keresztmetszet.

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#98045) h1mpi

h1mpi
(nagyúr)

Most a 4790K IGP-jével játszok full lowgrafon FHD-ben 60-70 FPS-el :K

(#98046) zozyk

zozyk
(addikt)

A múltkor kereste valaki a spotted_extended modot,innen le lehet szedni : [link]

[ Szerkesztve ]

(#98047) MinionFlasH válasza Motyi (#98025) üzenetére

MinionFlasH
(senior tag)

Én hardverapron vettem 15 ért 6300-at ami vígan szaladgál 4,5ghz környékén is, nyílván 15ért Intelből nasa szervert kaptam volna.... itt jön képbe a "Az ár dologgal meg ne jöjjünk" mert szar példa volt erre az FX 9590.

"..valaki trágya alapanyagból építi a gépét mivel játszani is szeretne."

Szerintem nem trágya, és tök jól fut a WOT...

Ha nem értesz ezzel egyet, akkor a hozzászólásodat másold be a Bulldozer topikba, magán, és mássalhangzókra lebontják Neked ebben biztos lehetsz.

[ Szerkesztve ]

(#98048) ddt500hu válasza MinionFlasH (#98047) üzenetére

ddt500hu
(addikt)

Én is tök jól elvagyok a FX6300/HD7790 combóval. 40-50fps között szoktam lenni full hd közepes felbontásban. Néha lejjebb megy de teljesen random módon.

(#98049) wwenigma válasza Motyi (#98025) üzenetére

wwenigma
(Jómunkásember)

A jatek keszitoi abban hibasak hogy 2015(!)-ben képtelenek mukodo tobbszalas tamogatast csinalni. Egyfajta COD effektus amikor az elavult trágya Dx9 motort a végletekig pimpelik és nem hajlandoak beismerni hogy ez nem jo... megnézném a statisztikáikat hogy milyen procikat hasznalnak a jatekosaik...

Szoval kérlek ne trágyázd le az AMD-t amikor nyilvanvaloan hulladék a motor és nem képes kihasználni a valódi erejét az alapanyagnak. Nyilvánvalóan jobb egy szálas teljesitmenybe a DRÁGÁBB intel, de ugye drágább.

A GPU-ra visszatérve egy szó erejéig, szép-szép az az élsimitas de olyan mosott képet csinal hogy inkabb kikapcsoltam, még azzal sem ment 80% felé a GPU terhelésem minimalis FPS csökkenéssel. Az egyik - külön nem kapcsolható - post processing effekt meg fejfájást okozott, igazán értékeltem a 0.9.9 első óráját amig rájöttem.... Ugy latom nem csak nekem okozott ilyet...

ui: 6e Ft-ba kerult a váltásom 960T-re ami 4maggal 16*250-et (4GHz) megy 2500as NB freki mellett, 6 maggal is hasonlot tudna csak az alaplapom nem elég ehhez. Na most intelre valtani normalis procival lappal, 50-60e alatt nem usznam meg.

Djuree: jaja, ha csak sima 1080p-ben tolnám, a konfigom eleg lenne hozza.

[ Szerkesztve ]

(#98050) vbbb

vbbb
(őstag)

Kész, feladom. Egyedül nem vagyok képes megcsinálni a könnyű tankos utolsó spotos küldetést a Stug-ért. Ez az egész csak arra jó, hogy romboljam a statisztikámat és felba***am magam.
Szóval akinek lenne kedve és tehetsége segíteni T-71 ill. Type 64 mellé szakaszba játszani velem - bármivel ami nagyot üt - Tier 10-ben, az kérem vegyen fel.

Nevet küldöm privát üzenetben aki veszi a fáradságot és rám ír, köszönöm!

https://billing.purevpn.com/aff.php?aff=37803 --->Pure VPN

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.