Hirdetés

2024. március 19., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#98001) cog777


cog777
senior tag

Mint teljesen kezdo fordulok hozzatok hogy milyen tankot es kiegeszitoket erdemes a legelejen vasarolni es fejleszteni. Elolvastam a legelso bejegyzeseket, infot - bar nem tudom mennyire relevans mar sok ev tavlatabol.
Kezdok lenduletevel vettem egy angol medium tankot, azt kezdtem fejleszteni de hihetetlen sokszor meghalok, nyilvan nem ismerem a palyakat. De az miert van hogy elottem befordult 1000-el egy gyors tank, es batman kanyar kozben nyirt ki amig a tuzereimnek meg celozni sem volt ideje!
Valoszinuleg az agyu? celzoberendezes? stb-nek a kovetkezmenye.

Ha valaki ugy erzi szivesen megosztana par tanacsot, megkoszonnem!

HP ZBook Workstation A3000 - Linux Mint; Raspberry Pi4 - Raspbian

(#98002) Because válasza Diarmand (#98000) üzenetére


Because
őstag

megvolt de az túl unalmas :D

(#98003) Because válasza cog777 (#98001) üzenetére


Because
őstag

lesz ez rosszabb is. utálom amikor V-ös szintű ellen vagyok III-asként 5/3 meccs ilyen, másikak pedig a festett tankos pöcsedlik, de ez egy ilyen játék :D

[ Szerkesztve ]

(#98004) Jolet


Jolet
őstag

Ma meglett a második kiválóságjel a T49-re, nem könnyű letenni az RNG az egyetlen ellenfél...

WOT - lunczgabo youtube: http://www.youtube.com/user/lunczgabo http://ph3lan.hu/replays?uploader=lunczgabo

(#98005) kchryss válasza vbbb (#97997) üzenetére


kchryss
addikt

Pedig a legeygszerűbb módszer ha bemész két tier10-es artival szakaszban. 4-et lőnek és megvan :)
Egyedül nehéz, de ott is nyilván magas tierben kell próbálkozni. Spotot egyébként könnyebb összehozni. Nekem az amx 13 75 a legmagasabb tierű lightom azzal próbálkozom. Erlenbergben spotoltam 3200-at aztán mentem volna levadászni a 3 artit, de az egyik kilőtt, nem kicsit voltam ideges :)
A másik ami kiborít, végre berakott malinovkába, bementem középre passzív spotolni. A 15 ellenséges tankból kb 10-et végig spoton tartottam, folyamatosan írta ki a modom, hogy felderítés. Természetesen az esélytelen csapatba kerültem, de mondom hátha összelövik valahogy. Erre csata végén megnéztem és a tomatoo csapatom 1000-et sem lőtt össze tier 8-ban. Végén mikor már egyedül maradtam a csapatból lövöldöztem is és kb 1500 sebzésem lett amivel a legjobb voltam az idióta csapatomban :(

(#98006) vbbb válasza kchryss (#98005) üzenetére


vbbb
őstag

Jaja, csak nincs egy ismerős se akinek lenne tier 10-es artyja. Már két Tier 10-es TD, vagy heavy is elég lenne csapatba hárman. T71-el és Type 64-el tolom - direkt ezért vettem leárazáskor - folyamatosan, de előzőre csak nemrég lett meg a hatodik érzék a másik meg 65%-on áll csak. Főleg passzívban próbálkozok, camo+távcső+álcaháló viszont ha a csapat olyan (többnyire olyan) elég szépen kell aktívan sebezgetni.

[ Szerkesztve ]

(#98007) vhw válasza cog777 (#98001) üzenetére


vhw
addikt

Egyelőre mindenképpen ismerkedj a játékkal, a pályákkal, a tankokkal, tanktípusokkal a különböző elven működő ágyúkkal (kisebb kaliberű "automata" gépágyúk vs. nagyobb kaliberű, egyesével tüzelő lövegek) - ezek közül melyik tetszik, milyen stílusban szeretsz játszani (rohangálok össze-vissza/inkább távolról lövészkedek)

Hosszasabb/részletes tanácsokat akkor van értelme adni, amikor már legalább felszínesen megismerkedtél a a "kínálattal".

Ha a későbbiekben tudsz említeni pár kedvenc tankot, amivel élvezetesnek találod a játékot, vagy netán megfogalmazod milyen nehézségekbe ütköztél, akkor már tudatosan lehetne ajánlani mit próbálj ki, merre indulj el.

A fenti hozzászólásodban leírt helyzetet csak annak a számlájára lehet írni, hogy most csöppentél egy új világba, szokni kell az irányítást, rá kell érezni - erre eleinte tényleg nincs külön recept, mint hogy játsz amennyi jól esik. Ami lényeges: nem kell rohanni, hogy minél nagyobb tankot elérj - minden szinten élvezetes a játék. Sőt a kisebbek között gyakran mozgalmasabbak "felszabadultabbak" a meccsek.

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#98008) #43783936 válasza cog777 (#98001) üzenetére


#43783936
törölt tag

A játék kábé ötös szinten kezdődik, addig leginkább csak a kezdők agyatlan szaladgálása, szárnypróbálgatása van, amit valahogy túl kell élni.
Juss el ötös szintig, ott állj le vagy ezer csatára. Tanuld a térképket, a tankfajták használatát, próbálj meg trükköket ellesni.
Amiket (szerintem) érdemes megcélozni: Nashorn, KV-1 Crusader és Cromwel.

[ Szerkesztve ]

(#98009) ddt500hu


ddt500hu
veterán

Ilyenkor azért szétvág az ideg. Visszahozom a csatát erre a spotterünk mit csinál? Elbújik!!
Replay.

[ Szerkesztve ]

(#98010) h1mpi


h1mpi
nagyúr

WoT 9.9 GPU teszt:

Ezek szerint skálázódik az SLI is.

(#98011) Ukeve válasza h1mpi (#98010) üzenetére


Ukeve
tag

Akkor jöhet a 980 Ti SLI ;] :D

(#98012) wwenigma válasza h1mpi (#98010) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Ez a hulladék tovabbra is procilimites, teljesen felesleges GPU-t tesztelni... imadom mikor valaki kerdezi hogy XY VGA-val hogy menne, a proci meg masodlagos, holott jobbára 1920*1600-ba egy R9 270 2GB is elég alá mindent fullra húzva... es pont itt bukik ki a teszt mert nekem az van es tudom hogy nem ennyi az FPS.

[ Szerkesztve ]

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#98013) Borisz76 válasza h1mpi (#98010) üzenetére


Borisz76
veterán

Az adatlapomon található konfiggal ,max grafikán V-Sync nélkül 65-100 között ugrál...tereptől függően.

De be szoktam kapcsolni a V-Sync-et, hogy "ne törje" el a képet.
Így persze fix 60 FPS-t nyújt.

Ha valaki nem tudná mit "javít" a V-sync , annak itt egy kép.
Balra kikapcsolva, jobbra bekapcsolva.

[ Szerkesztve ]

Synology NAS DSM6 - Összefoglaló : https://logout.hu/bejegyzes/borisz76/synology_nas_osszefoglalo.html

(#98014) fradi81 válasza wwenigma (#98012) üzenetére


fradi81
veterán

akinek nincs 15 ezre intel haswellre játsszon mást :)

moto g72, Ninebot d28e

(#98015) vhw válasza wwenigma (#98012) üzenetére


vhw
addikt

Akkor neked nem VGA-t kell nézned, hanem procit...
Akinek már megvan a megfelelő procija nézheti ezt a diagramot.

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#98016) Hilpi


Hilpi
csendes tag

Tehát ha most megveszem az ASUS HD 7950 videokarim
amihez ez a konfim
i3 2120
8 gb ram 1333 mhz
150 gb hdd régi
akkor átlagba olyan 20-24 fps lessz full grafikán fullhd felbontásba IGAZ ?

"Értem én hogy gőzgép de mi hajtja? " Tel :06 70 42 55 996 WOT : wotankerhun

(#98017) fradi81 válasza Hilpi (#98016) üzenetére


fradi81
veterán

2560-as felbontáson kb :)

moto g72, Ninebot d28e

(#98018) Borisz76 válasza Hilpi (#98016) üzenetére


Borisz76
veterán

Simán fog futni FHD-ban...ne parázz ! :K

Ha tippelnem kellene akkor 40 fps az alja max grafikával.

[ Szerkesztve ]

Synology NAS DSM6 - Összefoglaló : https://logout.hu/bejegyzes/borisz76/synology_nas_osszefoglalo.html

(#98019) Hilpi válasza Borisz76 (#98018) üzenetére


Hilpi
csendes tag

csak mert a tesztben i7 el probálták ssd vel és ez kicsit kevesebb mint az
de Kösz akkor most elhiszem hogy végre normálisan valami meni fog full grafikán
csakmert idáig a kis 4850 emen full grafon 9.8 ba 16- 20 fps megvolt gondoltam akkor ezzel legalább 50-60 kelene hogy legyen faternak hd 7970 van neki 110 fps körül van fullhdba maxon
mongyuk neki i7 kecseg a lapjába :DDD

"Értem én hogy gőzgép de mi hajtja? " Tel :06 70 42 55 996 WOT : wotankerhun

(#98020) mrszitya válasza fradi81 (#98014) üzenetére


mrszitya
senior tag

Így van, egy Haswell alapokon nyugvó rendszeren nincs komoly gond a teljesítménnyel WOT alatt. Én fél éve nyomom az új géppel, kb. egy hónapja került bele egy GTX 960 is. 55-60 FPS környékén megy a játék így átlagban, nagyjából maxra állítva a csúszkákat.

A korábbi laptopom lassú merevlemeze került be adattárnak, arról megy a WOT. Ennek ellenére szinte mindig előbb kerülök be a csatába, mint a nagy többség - sőt többnyire a számláló indulása előtt ott vagyok már. Pentium G3220 a proci egyébként, de egy jó darabig még marad is azzal a két kicsi magjával...

A laptopban egy P6100-es pentium volt, és egy Geforce G310M. Eleinte egész jól futott a WOT, de aztán jöttek sorra a patch-ek, a fejlett grafika, és szinte teljesen alapon kellett játszanom vele onnantól.

[ Szerkesztve ]

(#98021) Motyi válasza wwenigma (#98012) üzenetére


Motyi
senior tag

Abban igazad van, hogy elég FHD + minden maxon esetén az említett R9 270 VGA, persze ha valakinek elég a 30-40 fps... Az viszont érthetetlen zagyvaság amit írsz, hogy nem skálázódik a játék a jobb gpu hatására. A legyengépp kártya a tesztben az R9 260X, ezzel FHD/minden maxon 27/33 fps érhető el (min/átlag). A csúcs pedig a gtx980 Ti, ami ugyan ilyen beállítások mellett 106/115 fps-t produkál. Ez szerinted mi ha nem skálázódás? :W

A másik, hogy a teszt 1920x1080 felbontáson készült, és azt mondod neked jobban fut az R9 270 + AMD Phenom II x4 960T kombóval (ahol a procid sokkal gyengébb mint a tesztben használt) és te 1920x1600-ban játszol? Miközben a felbontás különbség miatt közel 50%-al több pixelt kell számolni a gépednek? Ez tök hihető...

Biztos az hogy minden maxon van nálad? Segítségként az így néz ki:



(#98022) Bingisz válasza mrszitya (#98020) üzenetére


Bingisz
addikt

Nem kell hozzá Haswell se. Aki olcsón akar WoT-hoz fejleszteni, az vegyen egy használt Sandy félkonfigot. A legjobb ha i5-2500k-t. Az húzva nem csak a WoT-hoz jó, hanem kb. minden mai VGA-t kihajt.

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#98023) wwenigma válasza Motyi (#98021) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Igen ezt mondom. A masik hogy termeszetesen megfelelo proci eseten skalazodik, de ennek a kotványnak nem a GPU a legnagyobb baja hanem az hogy abbol az egymillás prociból 1db cseszett szálat használ, a többi meg pihen...

[ Szerkesztve ]

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#98024) #84221696


#84221696
törölt tag

Nekem i5 3570k + 560ti és minden 3/4-re húzva 60-70 fps körül mozog.

(#98025) Motyi válasza wwenigma (#98023) üzenetére


Motyi
senior tag

Ez a proci dolog túl van hisztizve. ha valaki játszani is szeretne a gépén ne vegyen amd procit, harmatosak.
Az ár dologgal meg ne jöjjünk, mert egy i5 2500k ALAP órajelen (3.3 Ghz) lealázza a csúcs FX 9590-et (4.7 Ghz). Arról nem is beszélve, hogy a 2500k nagyon szeret 4 Ghz ++ üzemelni, és ott már a nyomába sem ér egy amd cpu, húzhatják akár LN2-vel is.
Az említett i5 2500K olyan 38-39k között vásárolható meg, az AMD FX 9590 pedig úgy 71k (hardveraprós árak).
Ezek függvényében nem értem mi a gond, nem a játék készítői a hibásak ha valaki trágya alapanyagból építi a gépét mivel játszani is szeretne. Jobb lenne ha lenne multicore support? Biztos. Ki az aki erre vár és nem inkább lecseréli a gépében amit kell? Aki még hisz a mesékben. :D

(#98026) #84221696 válasza #84221696 (#98024) üzenetére


#84221696
törölt tag

Hülyeséget írtam: core i5 3670k-m van.

(#98027) rlazol válasza jano_77 (#97944) üzenetére


rlazol
addikt

jano_77 - Nem vagyok én olyan bátor. :DDD

zodo:"Ha jól rémlik korábbról a 6. érzéket "csak akkor ha bevállalós vagy" ajánlották de átgondolom." rpsszul rémlik. a legtöbb tankon a 6. érzékkel illik kezdeni a parnacsnoknak.

szbalogh - azért várjuk meg, nekünk mi lesz a küldink, sajna(?) egyáltalán nem biztos, h ugyanaz.

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#98028) Because válasza Motyi (#98025) üzenetére


Because
őstag

pentium g3220 gtx750ti 2gb és 8gb ram mellett 50 fps nekem elegendő, 1680x1050-en

[ Szerkesztve ]

(#98029) syler123


syler123
veterán

Szép kis bug, ilyenem sem volt még :D Nem töltötte be a talajt.

(#98030) h1mpi


h1mpi
nagyúr

Én próbáltam sok vga-val mindig ugyanolyan cpu-val. (4790K)
Nem mondom, hogy FHD-ban nem elég egy 60K-s vga a 60FPS-hez, de aki azt mondja, hogy mind1 a vga csak a cpu számít, az hülyeséget beszél. A 60 FPS és a 115 FPS között óriási kúlönbség van főleg akkor, amikor oldalirányba mozgatod a célzást.

[ Szerkesztve ]

(#98031) fradi81 válasza Because (#98028) üzenetére


fradi81
veterán

Kíváncsi lennék ilyen gépen 1680-helyett 1920-ban mennyit esne az fps. Valakinek tapasztalat?

22" 1680-as monitort árulnak még?

[ Szerkesztve ]

moto g72, Ninebot d28e

(#98032) jozefgucci1


jozefgucci1
addikt

Üdv Urak ! Így jó egy hét után visszatértem és látom kijött a frissítés . Kicsit sok poszt összegyült így nem olvastam végig ,de ha valaki leírná mit érdemes tudni azt megköszönöm :R

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#98033) Because válasza fradi81 (#98031) üzenetére


Because
őstag

áhh én pont vissza akarok váltani HD-re ezek miatt, nem kell a nagy felbontás és egy 19"-os bőven elég számomra

(#98034) vJokka válasza DVlad (#97982) üzenetére


vJokka
aktív tag

Én még elgondolkoznék a helyedben egy "megelőző karbantartáson" a sofőrnek (skill resettel).

"I'm Gonna Sine Yo Pitty on da Runny Kine!"

(#98035) Emu


Emu
őstag

Köd eltávolításához milyen modot használtok?

(#98036) Djuree válasza wwenigma (#98012) üzenetére


Djuree
félisten

Nekem egy 5850 eleg volt a fullhoz 50 fpsel...

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#98037) h1mpi válasza Emu (#98035) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Parancsolj: [link]

(#98038) #43783936 válasza jozefgucci1 (#98032) üzenetére


#43783936
törölt tag

Röviden összefoglalva, hogy miről maradtál le:
A wg részéről:
SP I.C, Japó tigrincs, Swamp reloaded

A topicban :
Kotsog artyk, szopóág, összeesküvés elmélet, f@szagyerekvagyok, barmokacsapattársaim, modprobléma.

Csak a szokásos. :D

(#98039) kchryss válasza ddt500hu (#98009) üzenetére


kchryss
addikt

Hát ez marha jó és a végén olyan mint ha tudná, hogy meg akarnád büntetni és előled bújna :D
Egyébként semmi értelmét nem látom a viselkedésének. Egyetlen magyarázatnak azt látom, hogy egy nehéz egyéni küldetése volt aktiválva ahol az volt az egyik cél, hogy ne haljon meg.

[ Szerkesztve ]

(#98040) Borisz76


Borisz76
veterán

Annó én is olvastam, hogy csak 1 szálat használ ki a CPU erejéből a WOT.

És most , hogy volt róla szó gondoltam meg is nézem, hogy mi a helyzet :

CPU-m : Intel i7 3770K @ 4.2 GHz ( 4 mag , 8 szál ) / WOT 9.9 legfrissebb.

Ha nem is túl jól kivehető de azért látszik : Tényleg csak 1 magot használ ki.

A háttérben futott még 1-2 program, ami a többi magot használhatta....talán :

Skype, Torrent,Chrome, stb... de ezek nem terhelik igazán a gépet.

Egy jobb kép :

[ Szerkesztve ]

Synology NAS DSM6 - Összefoglaló : https://logout.hu/bejegyzes/borisz76/synology_nas_osszefoglalo.html

(#98041) Borisz76 válasza Borisz76 (#98040) üzenetére


Borisz76
veterán

Jobb kép :

Synology NAS DSM6 - Összefoglaló : https://logout.hu/bejegyzes/borisz76/synology_nas_osszefoglalo.html

(#98042) Emu válasza h1mpi (#98037) üzenetére


Emu
őstag

Köszönöm!

@Mogyesz75: egyet kihagytál: milyen vga, milyen gép kell wot-hoz :DDD

(#98043) Stirlitz válasza Motyi (#98025) üzenetére


Stirlitz
senior tag

Köszönjük szépen ezt az igazán kimeritő és részletes elemzést. Most akkor fogd azt az I5 2500K-t húzd 4.4 Ghz-re, és utána tégy mellé egy gyenge VGA-t. Írd már ide milyen volt a játékélmény.. :D Marhára nem lesz olyan, mint egy AMD proccal 4Ghz környékén, de értelmes VGA-val. Ne ferdítsünk már, kell rendes vga is.

A trágya meg ebben a képletben a Bigworld "engine". Mielött nekem ugranál, I5 van a gépemben.

Láttom korábban írtad a GPU-t is, elnézést.

[ Szerkesztve ]

(#98044) Bingisz válasza Stirlitz (#98043) üzenetére


Bingisz
addikt

Azt nem mondta senki sem, hogy nem kell hozzá VGA. Arról volt szó, hogy hiába csak egy szálon fut a játék, ha egy húzott 4-5 éves intel CPU-val már nem feltétlenül a proci lesz a gyenge keresztmetszet.

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#98045) h1mpi


h1mpi
nagyúr

Most a 4790K IGP-jével játszok full lowgrafon FHD-ben 60-70 FPS-el :K

(#98046) zozyk


zozyk
addikt

A múltkor kereste valaki a spotted_extended modot,innen le lehet szedni : [link]

[ Szerkesztve ]

(#98047) MinionFlasH válasza Motyi (#98025) üzenetére


MinionFlasH
senior tag

Én hardverapron vettem 15 ért 6300-at ami vígan szaladgál 4,5ghz környékén is, nyílván 15ért Intelből nasa szervert kaptam volna.... itt jön képbe a "Az ár dologgal meg ne jöjjünk" mert szar példa volt erre az FX 9590.

"..valaki trágya alapanyagból építi a gépét mivel játszani is szeretne."

Szerintem nem trágya, és tök jól fut a WOT...

Ha nem értesz ezzel egyet, akkor a hozzászólásodat másold be a Bulldozer topikba, magán, és mássalhangzókra lebontják Neked ebben biztos lehetsz.

[ Szerkesztve ]

(#98048) ddt500hu válasza MinionFlasH (#98047) üzenetére


ddt500hu
veterán

Én is tök jól elvagyok a FX6300/HD7790 combóval. 40-50fps között szoktam lenni full hd közepes felbontásban. Néha lejjebb megy de teljesen random módon.

(#98049) wwenigma válasza Motyi (#98025) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

A jatek keszitoi abban hibasak hogy 2015(!)-ben képtelenek mukodo tobbszalas tamogatast csinalni. Egyfajta COD effektus amikor az elavult trágya Dx9 motort a végletekig pimpelik és nem hajlandoak beismerni hogy ez nem jo... megnézném a statisztikáikat hogy milyen procikat hasznalnak a jatekosaik...

Szoval kérlek ne trágyázd le az AMD-t amikor nyilvanvaloan hulladék a motor és nem képes kihasználni a valódi erejét az alapanyagnak. Nyilvánvalóan jobb egy szálas teljesitmenybe a DRÁGÁBB intel, de ugye drágább.

A GPU-ra visszatérve egy szó erejéig, szép-szép az az élsimitas de olyan mosott képet csinal hogy inkabb kikapcsoltam, még azzal sem ment 80% felé a GPU terhelésem minimalis FPS csökkenéssel. Az egyik - külön nem kapcsolható - post processing effekt meg fejfájást okozott, igazán értékeltem a 0.9.9 első óráját amig rájöttem.... Ugy latom nem csak nekem okozott ilyet...

ui: 6e Ft-ba kerult a váltásom 960T-re ami 4maggal 16*250-et (4GHz) megy 2500as NB freki mellett, 6 maggal is hasonlot tudna csak az alaplapom nem elég ehhez. Na most intelre valtani normalis procival lappal, 50-60e alatt nem usznam meg.

Djuree: jaja, ha csak sima 1080p-ben tolnám, a konfigom eleg lenne hozza.

[ Szerkesztve ]

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#98050) vbbb


vbbb
őstag

Kész, feladom. Egyedül nem vagyok képes megcsinálni a könnyű tankos utolsó spotos küldetést a Stug-ért. Ez az egész csak arra jó, hogy romboljam a statisztikámat és felba***am magam.
Szóval akinek lenne kedve és tehetsége segíteni T-71 ill. Type 64 mellé szakaszba játszani velem - bármivel ami nagyot üt - Tier 10-ben, az kérem vegyen fel.

Nevet küldöm privát üzenetben aki veszi a fáradságot és rám ír, köszönöm!

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.