Hirdetés

2024. március 19., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#214001) kchryss válasza popey37 (#213989) üzenetére


kchryss
addikt

"mert akkor a buzija a haverokkal összefogva tiltatott le a csata után. azért meg ő fog kapni, mert a haverok nem is voltak benn a csatában."

Aki nem volt veled a csatában az nem tud jelenteni. Legalábbis játékon belül. :U

(#214002) Barret001 válasza Gyuri27 (#214000) üzenetére


Barret001
addikt

Nekem nem napszak,hanem éjszak :D

(#214003) Arolotifar válasza Barret001 (#214002) üzenetére


Arolotifar
őstag

(K)éjszak? :DDD

"Jobb, ha azért gyűlölnek, ami vagy, mintha azért szeretnének, ami nem."

(#214004) Puculo


Puculo
aktív tag

Egy ideje megfigyeltem, hogy szinte csak páncélvadászokon nem látok álcafestést. Ha már az ember bokorlakó, akkor ugyan tegyen már fel valamit legalább a testre. Tényleg nem hiszem el hogy amikor annyi ingyen camo-t osztogatnak nem telik rá.. :U A SU-100M1 elsőnek halt meg egyébként.. :C

" Aki nem áll ki valamiért, elveszik a semmiért "

(#214005) peterson79


peterson79
őstag

Ezek az Obj279e küldetések frankón ki lettek találva :)

Némelyik majomegyszerűségű, de a legtöbb - ahogy eddig néztem - igencsak felső-kategóriás. Mondjuk minden hülye ne rohangáljon azzal a tankkal, ezt is megértem.

De legalább a statomat húzom vele, mert pl 3500 sebzés 3 körben, egyhuzamban nem könnyű. Közelítem, de a végén mindig elbukok..eddig.

(#214006) Gyuri27 válasza Barret001 (#214002) üzenetére


Gyuri27
félisten


Most húzom a challengert. Ennél többet ilyen pöcsöm 3-4 perces csatákkal botokkal nem tudok. De azért mára is kijött a 35%. Tegnapra is.

Amd - Radeon - Ryzen

(#214007) Geller72 válasza Puculo (#214004) üzenetére


Geller72
veterán

Az álcás ajándékok, ahogy láttam, szezonálisak, azaz nem mindegyik 3-at tartalmaz, csak egyet. Aki eleve free-be nyomja, nem biztos, hogy ki akar adni 3x150 goldot arra, hogy be legyen álcázva a tank. Főleg, ha csak az ágat húzza. Épp tegnap néztem, hogy nehéz tank ellenére pl. az IS-nek milyen jó a camója. Többnyire minden kedvenc tankomat eleve álacafestem, osztálytól függetlenül, mert nekem így jobban tetszenek. Az a +2-4.5% azért sokszor jól jön, még ha nem is tűnik annak. Sokszr pont annyi elég, hogy életben maradj. :K

Apropó. Játszik itt valaki T95-el, vagy T20-al még? :D. A T95-ön melyik löveget használja?

[ Szerkesztve ]

(#214008) popey37 válasza Geller72 (#214007) üzenetére


popey37
addikt

ne viccelj már, nekm a garázsban van kb, 200 álcafestésem, legalább, de lehet több is van. és aból a negyede komplett 3 évszakos festés.

csak az előre összeállitottból van 48.

[ Szerkesztve ]

Teló: +36302105384 SW 100/900 ED strehl 0.986

(#214009) notika77 válasza popey37 (#214008) üzenetére


notika77
senior tag

Én meg az éjjel kezdtem játszani és még csak 1 német tankra tehető skinem van, pedig egész éjjel ment a twitch a piros skinért :).

(#214010) Puculo válasza Geller72 (#214007) üzenetére


Puculo
aktív tag

Hát, mindenesetre ők tudják megéri a spórolást vagy sem. Lehet venni kreditért is álcát, kezdetben azon tengődtem, de ki nem hagytam volna ezt a bónuszt. :F Nyilván nem az E3 ami leginkább megköveteli, de hoztam le nem egyszer csatát 5-6 tierben hogy nem vettek észre egészen közelről sem, pedig nem vagyok nagy játékos.. a T95 nekem a top löveggel feküdt a legjobban, amikor a kisebb ágyút használtam, jobban rám mertek jönni, nem volt akkora visszatartó ereje.. bezzeg mikor a full hp-s K91 ammo találattól ' megemelte a kalapját' már nem voltak annyira tökösek. ;]

" Aki nem áll ki valamiért, elveszik a semmiért "

(#214011) Geller72 válasza Puculo (#214010) üzenetére


Geller72
veterán

A nagy lövegnek szerintem nagy az a töltési idő. Ha olyan helyen vagy, ellövöd és már a nyakadon is vannak. A közepes lövegnek nem rosszak a paraméterei. Igaz, hogy a nagy löveg nagyot sebez, meg az átütése is nagy, de nekem sok az a töltési idő. De ez persze egyéni probléma, valószínűleg.. :U

(#214012) Swinegod


Swinegod
őstag

Ezt a 4 büdös nyomorult csótányt. Ezek tényleg meghalhatnának rákban és nem lenne kár értük, annyira szar emberek

Huawei Mate 9 | Custom PC | Acer Nitro 2016 17.2" || Steam: swinegod

(#214013) popey37 válasza Geller72 (#214011) üzenetére


popey37
addikt

a T95-nek nem a löveg a legnagyobb baja, hanem a sebessége: rádesnek ketten és véged mint a botnak, az egyik láncol a másik meg seggbe kukit játszik. forogni nem tudsz, tolatni szintén nem. a t95 messziről, az artyk mellől jó, ráérsz tölteni is, de előre menni öngyilkosság vele.

Teló: +36302105384 SW 100/900 ED strehl 0.986

(#214014) popey37 válasza Swinegod (#214012) üzenetére


popey37
addikt

ez egy sima replay send support dolog. összeszámoltak és az tilos, bann jár érte.

Teló: +36302105384 SW 100/900 ED strehl 0.986

(#214016) Barret001


Barret001
addikt

Tier4,első helyre kevés...Természetesen nem OP tankklal,mert az buzis :D

(#214017) Puculo válasza Geller72 (#214011) üzenetére


Puculo
aktív tag

A kis löveg viszont full prém lőszert igényel, ha nem akarsz pattogni állandóan. Flankelni nem nagyon lehet azzal a sebességgel. Szóval eléggé költséges, de próbát megér ha neked a gyorsabb töltés a mérvadó. De a én anno a heavy soron voltam ha csak tehettem, support tanknak. Jó a páncél, nagy a visszatartó ereje is. Lehet hogy megérné a lila felszereléseket is kipróbálni rajta, szerintem megtartós vas, hatalmas fun a játék vele.

" Aki nem áll ki valamiért, elveszik a semmiért "

(#214018) 3 válasza Silverr (#213993) üzenetére


3
senior tag

Góliát felfüggesztette a fiókodat. Te vagy az áldozat, nem kell elnézést kérned.

Ha a moderátor indokolja a döntését, korrektül tegye. Vicc.

(#214019) Geller72 válasza Barret001 (#214016) üzenetére


Geller72
veterán

A T-28 eleve OP. :P . Az meg eleve kicsit bzis, hogy egy ilyen tier leosztásba rakott vele. :D. Ha játszok vele 20 meccset, az qrva élet, hogy max kettőben rak olyan tierbe, ahol nincs felettem magasabb tier, felében vagy többen low tier, de olyanra nem is igazán emlékszem, hogy full top lettem volna mostanában ezzel. Természetesen akkor is ez egy jó eredmény, ehhez sokat kell menni, hogy meglegyen. Szerencsére gyors. ;).

(#214020) Geller72 válasza Puculo (#214017) üzenetére


Geller72
veterán

A közepes lövegre gondoltam. A töltési ideje remek, viszont láthatóan igényli a prém lőszert.

(#214021) 3 válasza Geller72 (#214007) üzenetére


3
senior tag

Általában álcastílust lehet szerezni. Minden álcastílus all season. Kamuflázsból szoktak egyet vagy hármat adni, ezek lehetnek évszakfüggők.

Ha a moderátor indokolja a döntését, korrektül tegye. Vicc.

(#214022) 3 válasza Swinegod (#214012) üzenetére


3
senior tag

Háromféle ember WoT-ozik tartósabban: az egyik, aki szeret seggberakni másokat, a másik, aki szereti, ha seggberakják, a harmadik pedig szereti adni és kapni is. A megfogalmazás nem lett tökéletes, de inkább pontos, mint sarkos. :)

Ha a moderátor indokolja a döntését, korrektül tegye. Vicc.

(#214023) Barret001 válasza Geller72 (#214019) üzenetére


Barret001
addikt

Ma nem jött össze vele...

(#214024) Geller72 válasza Barret001 (#214023) üzenetére


Geller72
veterán

Ahogy nézem, nagyjából pont egy sebzés hiányzott belőle. :D. (Ha csak a dmg-t nézném).

(#214025) jozefgucci1 válasza Swinegod (#214012) üzenetére


jozefgucci1
addikt

Azért nálad sincs minden rendben ha egy ilyen miatt más emberek halálát kívánod :W Report és kész . Lehet minden ötödikre összejön nekik . Anno a Zwack klán hányszor csinálta ezt a nyeremény tank miatt és csak nagy nehezen kaptak érte büntit ezek nem fognak .

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#214026) popey37 válasza jozefgucci1 (#214025) üzenetére


popey37
addikt

azért valami igaza van: nem elég hogy op szar tankkal jönnek ketten, még össze is számolnak hogy 4 op szar legyen. az ilyen köcsögök miatt hagyják sokan abba a wotot. ezek tuti még csaló modokat is tolnak. rá merném tenni a fél karom.
a zwackkot is kitették ezért.
el kell küldeni a replayt a supportnak és tuti bannt kapnak.

Teló: +36302105384 SW 100/900 ED strehl 0.986

(#214027) popey37


popey37
addikt

ha csak 11 játékos van 15 ellen: nyerni igy is lehet.
csak azt nem értem, hogy mire kaptak xp-t? a negyedét annak amit én kaptam topként.

[ Szerkesztve ]

Teló: +36302105384 SW 100/900 ED strehl 0.986

(#214028) Geller72 válasza jozefgucci1 (#214025) üzenetére


Geller72
veterán

Pontosan. :R Az első mondatodért. Aki ilyet kíván másnak, az semmivel sem különb a szememben. A legnagyobb ellenségemnek sem kívánnék ilyet.

(#214029) Geller72


Geller72
veterán

Azt hol tudom megnézni, hogy melyik csatában, mivel volt a legtöbb pattintásom? :U

(#214030) jano_77 válasza Geller72 (#213985) üzenetére


jano_77
nagyúr

Ezért nem kap felfüggesztést, ezt hidd el nekem, mert elég jártas vagyok a chat banok terén. Nem vagyok rá büszke, de ez van. Most is kaptam egy újabbat, pedig dec.25-én járt le a legutóbbi, amikor is úgy is kaptam egy hosszabbítást, hogy nem is tudtam írni mert épp banom volt. Szal én már elég sokszor és sokat kaptam, és hidd el sokkal cifrábbakat írtam mint Silverr! Szal itt vmi más van a bünti mögött ez biztos!

Ma a WG nem akarja/ta, hogy játsszak: 5/16 (éppen 31% felett) Nyaljanak jó vastagon sót, de inkább cián-t a WG-nél! :W :o

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#214031) Barret001 válasza jano_77 (#214030) üzenetére


Barret001
addikt

Engem ma kinyalt a wg :D Jól esett na!

(#214032) jano_77


jano_77
nagyúr

Mondjuk az érdekes, amit a Legénység 2.0-ról mondtak a ruszkik:
"A teljes legénység lesz 75 szint, és 75 perk pont. Lehetetlen lesz mindent feloldani egy tankon." majd jön egy ilyen mondat:
"Egy új legénység 75 szint és pont lesz nagyjából egyenértékű egy 5 perk legénység most."
Nekem van olyan legénységem, ahol már a 7-ik skill-t tanulják! Akkor miért nem lehet elérni a 75 pontot, ha az amit korábban mondtak igaz, vagyis úgy hozzák be, hogy ne bukjon rajta senki vagyis, ami most van sok skill-es legénység, az nem veszít a tudásából!? Vagy mindez csak kamu volt? Ez esetben nagyon nagy botrány lesz az biztos. :F

Arról van vmi infó, hogy az Olasz heavy-k mikor kerülnek be? Gondolom most már egészen biztosan csak jövőre vmikor Január közepe felé? :F :U

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#214033) wwenigma válasza Barret001 (#214031) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

:DDD Jó is ez néha, nemsokára megvan rá a nagyágyú. :))

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#214034) CirrMee válasza jano_77 (#214032) üzenetére


CirrMee
addikt

Heavy spagetti gondolom a karácsonyi őrület lezavarása után. Plusz nehogy már kedvezményt lehessen rá belőni a karácsonyi majréból, alap wégé gondolkodásmód... :)

“Az a baj az interneten terjedő idézetekkel, hogy sosem tudhatjuk biztosan, ki írta.” (Petőfi Sándor)

(#214035) popey37


popey37
addikt

ja, és ezt olvastátok?

" A páncél maximális behatolása még az alacsonyabb kaliberű lövedékek esetében sem csökken 60 mm-nél többet a játék összes harckocsija között. A GSOR 1008 esetében az APCR héj behatolása a távolságtól függően 101 mm-rel csökkenhet.
Átlagos páncél penetráció AP héjjal: 226-211 mm.
Átlagos páncél-behatolás APCR-héjjal: 321–220 mm (a távolságtól függ: 50–500 m)."

a gsor-ral nem érdemes goldot lőni messzire mert az átütése 9mm-el nagyobb csak mint az alap löszeré.

Teló: +36302105384 SW 100/900 ED strehl 0.986

(#214036) kchryss válasza jano_77 (#214032) üzenetére


kchryss
addikt

75 pontos a max legénység, de ezzel a 75 ponttal nem tudsz feloldani minden skillt. Magyarul el kell döntened merre specializálódjon a legénység. Ez a kimaxolt 75 pontos legénység a jelenlegi rendszerben lévő 5 skilles legénységnek felel meg.

Ezeket a guglis (félre)fordításokat kár berakni, csak összezavarják az embert. Egy része még csak nem is értelmes magyar mondat ...

(#214037) kchryss válasza popey37 (#214035) üzenetére


kchryss
addikt

Király! Így kéne működnie minden apcr lőszernek is és akkor nem lehetne a piros vonalról arany lőszert spammelve sebzést farmolni. A heat-nek meg minden tanknál mocsok lassúnak kéne lennie és akkor messziről mozgó célpontra nem lenne értelme gold-dal lőni.

(#214038) Geller72 válasza jano_77 (#214030) üzenetére


Geller72
veterán

Neke az elmúlt héten kétszer is volt olyan, hogy az első tíz meccsből nem volt nyertes csata. Most pontosan ott tartok, ahol te 15/6. Persze, amit húznék, az mind bukjuk majdnem. :D A prémre adná, de arra meg nem kell. Kredit problémáim egyáltalán nincsenek. :D.

Szóval nem tudnám valahol visszanézni, hogy mivel pattintottam azt a maxot egy meccs alatt? Mert nem emlékszem, de nagyon gyanús, hogy egy olyan tankkal, ami papír. :D. GSOR-ra gyanakszom/rémlik de az tuti, hogy T8 volt. :D

[ Szerkesztve ]

(#214039) Swinegod válasza jozefgucci1 (#214025) üzenetére


Swinegod
őstag

Sajnálom, szerintem az ilyen emberek nélkül szebb a világ és kereken 0 empátiát érzek feléjük

[ Szerkesztve ]

Huawei Mate 9 | Custom PC | Acer Nitro 2016 17.2" || Steam: swinegod

(#214040) Moleman válasza wwenigma (#214033) üzenetére


Moleman
addikt

A WOT ma mindenképpen rohadjon meg, 2000 dmg kellett volna egy csatában, 1400-nál több sose sikerült. Bementem a Pattonnal is, hátha, de kiderült, hogy gyűlölök 10-es tankkal játszani... A stock Csiri kiemelkedően jobb volt bármi másnál.

Most újrapörgettem a 2000 dmg-et, kéne gyűjteni 3500 alap xp-t. Miután pont meglett Csáknak a 7000. Bekaphatják. :D

(#214041) zozyk


zozyk
addikt

Ma nagyon odatette a GSOR, megjött a kedvem. :D
Ja,nem. :B

alt="" title=""

[ Szerkesztve ]

(#214042) hulp01


hulp01
senior tag

Nekiálltam a francia kerekes ágnak. Kell az az ebr105. AMD szerintem nem volt annyira rossz, egész jól ment vele. A következő, a Hotchkiss kifejezetten állat a saját szintjén. Azzal nagyon jól ment. 70% feletti a winrate-em vele. A Lynx-et free-ből és tervrajzból teljesen kihagytam. Az valahogy nem szimpi és nem is tűnik túl félelmetesnek ellenfélként. Tegnap megvettem az ebr90-et. Hát eddig elég vegyesek az érzéseim vele kapcsolatban. A sebességét elég kevés pályán lehet igazán kihasználni. A view range-e kifejezetten szar, pedig optika van rajta, és mindenféle legénységi skill a látótáv növelésére. Menet közben olyan mint az arty. Ha 6-ost dobsz, akkor bármit eltalál bármilyen tempóról. Ha nem, akkor megszívtad. Mondjuk a boratokat már eleve várom, mert abba a HE is nagyot sebez. Már a hotchkiss-szel is ez volt. :) A HE viszont tök simán pattog bármiről. A spot egész jól megy vele amúgy, de azzal az a baj, hogy nagyon rá vagy utalva a csapatra. Azok meg általában használhatatlanok. Álom csata: Prokhorovka, 3 arty, két-két light 1 8-as 1 9-es. Az ellenfél Ru-ját egyből spottoltam, kapott is két lövést, de maradt neki 80. Egy IS7 végig a pálya közepén lévő sziklánál volt. Nem közvetlenül mögött, hanem sokszor jóval lejjebb. Szinte folyamatosan spoton volt, és a három idióta arty nem szedte ki. Még a végén, amikor 150hp-ja volt, akkor sem tudta az arty kiszedni. Az RU nagyon jól osztotta be a maradék 80hp-ját, elég sokáig aktív volt, pedig többször is spotoltam. A végén egyedül éltem túl, az ellenfélnél még vagy öten maradtak, és simán befoglaltak. Na, mondom ez legalább egy patrol duty. Hát nem, az ellenfél ru-ja 100-zal több spot sebzést csinált. Amúgy 7100 spot sebzésem volt, szóval nem volt rossz csata. Ha az IS7-et kiszedik a hülye arty-k, akkor szerintem nyerhető lett volna. A 15-ös t55a light küldetés is meglett volna ezzel (asszem nincs más feltétel), de amíg sajnos az előtte lévők nincsenek meg, addig azt nem lehet elindítani. Remélem az ebr105 jobb lesz majd. Mert ellenfélként iszonyat OP-nak tűnik.
Ja, és az ebr-rel tegnap 30% körüli winrate-em volt. Semmit nem sikerült megnyerni. Lakeville-en is 5 tankot spotoltam középen (köztük egy arty!) és senki nem lőtte őket.

[ Szerkesztve ]

(#214043) ollie válasza hulp01 (#214042) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Ne játssz a kerekesekkel, rosszabbá teszed vele a játékot.

***

(#214044) popey37


popey37
addikt

automata tűzoltó és nem oltja el a kigyujtott tankot, 390hp-m leégett mert a tűzoltó nem müködik. a wg bekaphatja.

Teló: +36302105384 SW 100/900 ED strehl 0.986

(#214045) EQMontoya válasza popey37 (#214044) üzenetére


EQMontoya
veterán

En manuálissal is jártam mar igy. Megnyomtam a gombot, a tűzoltókészülék alul ki is szürkült, de a tűz égett tovább.
Biztos mar ebbe is raktak randomot. :D

A tegnapi kedvencem az volt, amikor Borrasque-kal, közvetlen közelről critical hitet lőttem az ellenfél artyjaba, szemből. Miközben az ágyú és a páncél adatai alapján nem hogy be kellett volna ütnie, hanem kb ki kellett volna jönnie hátul :D

Lassan mar kockával is dobhatnank a csaták eredményét, mint a rizikóban, nem sokat változtatna...

[ Szerkesztve ]

Same rules apply!

(#214046) BÁ Nutrition


BÁ Nutrition
addikt

meddig kell osszegyujteni a kollekciokat a camokhoz? jan1 vagy 15?

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#214047) hulp01 válasza ollie (#214043) üzenetére


hulp01
senior tag

OK. :) Amúgy lightoknál lehetne valami olyan fejleszthető skill, ami a 6th sence egy továbbfejlesztett verziója: addig világít, amíg látható az ellenfél számára. Sokszor fogalmam sincs, hogy már lement-e róla a spot, vagy még nem.

(#214048) Barret001 válasza hulp01 (#214047) üzenetére


Barret001
addikt

Szerintem van erre valami visszaszámlálós mod. Mondjuk akkor működik jól,ha 1 tank látott csak meg.

[ Szerkesztve ]

(#214049) hulp01 válasza Barret001 (#214048) üzenetére


hulp01
senior tag

Egy tanknál nem igazán gond. Inkább akkor problémás, ha többen is láthatnak több irányból is. Mondjuk ebr-rel rohangálás közben. Volt steppes-en egy eset, amikor már egy jó ideje a saját bázis körül voltam a dombok mögött, és gondoltam keresztezem a folyómedret még mindig a saját oldalunkon, és a másik bázis felől egy fv4005 eltalált. Márpedig akkor folyamatosan látnia kellett, mert azért eléggé elém kellett céloznia, hogy eltaláljon olyan messziről, miközben keresztező irányon mentem. Én meg már láthatatlannak hittem magam. :)

(#214050) notika77 válasza Barret001 (#214048) üzenetére


notika77
senior tag

Nincs rá mod. Ami mégis van az csak fix 10 (vagy akármennyi) másodpercen keresztül világít a harmadik érzék aktiválódásától, de a spot tényleges hossza másodpercekkel hosszabb vagy akár rövidebb is lehet, arról nem is beszélve, hogy meddig látnak, mert akár percekig is spoton lehetsz, ha nem lőnek ki hamarabb.

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.