Hirdetés

2024. március 19., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#17001) CHaooSS


CHaooSS
őstag

Ó öcsém ez a T54E1 stock gun-al megöl... még 20k kell a talphoz.. előbb fejlesztettem ki a löveget. mondjuk m1 melyiket fejlesztem előbb.

gold ammo nélkül szinte használhatatlan... még a 8-as tankokat éppen átlövöm, de már felette semmi..
jó sok mínusz lesz itt amire meg lesz a talp.. :(((

A zene szubjektív. Nem vagy köteles szeretni mindent, amit hallasz, de ha szeretsz valamit és megmozgat, nyertél. Tehát ne engedd senkinek, hogy megmondja, mi a menő vagy a gáz, vagy mit hallgass. (...) A zene a tiéd. Daniel Nathan Leone

(#17002) Iron Funeral


Iron Funeral
őstag

Valaki találkozott olyannal, hogy konstans 90-100ms pingje van? Valamelyik nap óta van ez (asszem' amikor bedöglött az EU1 EU2 meg túlterhelt volt), azelőtt minden ment rendesen.

Which Twilight do you like the most? Twilight of The Thunder God! /,,/

(#17003) Zolee_70 válasza CHaooSS (#17001) üzenetére


Zolee_70
senior tag

Ha lehet, tegyél rá torziós rugót, és mehet rá a löveg....

>> WoT: Zolee70 << I'love WG. Ja, mégsem.

(#17004) virkir válasza Iron Funeral (#17002) üzenetére


virkir
veterán

Szógátatói oldal biztos hibátlan?

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#17005) 313313 válasza Iron Funeral (#17002) üzenetére


313313
addikt

Én is hasonlóval küzdök de már hónapok óta :D
Pár hete volt 70 alatt, meg is ijedtem, hogy mi lesz most...

HP 250 G5, Creative Surround 5.1 USB, Genius 5.1 Home Theater 5000, Kona Blast Deluxe + Shimano LX, Torpado T2000 + Campagnolo Veloce, Motorola Edge 30 Neo 8/256GB

(#17006) Bingisz válasza Iron Funeral (#17002) üzenetére


Bingisz
addikt

Dettó. 80-90 körül mozog folyton.

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#17007) CHaooSS válasza Zolee_70 (#17003) üzenetére


CHaooSS
őstag

Hogy én erre miért nem gondoltam :W

Kösz bro :R

A zene szubjektív. Nem vagy köteles szeretni mindent, amit hallasz, de ha szeretsz valamit és megmozgat, nyertél. Tehát ne engedd senkinek, hogy megmondja, mi a menő vagy a gáz, vagy mit hallgass. (...) A zene a tiéd. Daniel Nathan Leone

(#17008) Iron Funeral válasza virkir (#17004) üzenetére


Iron Funeral
őstag

Máshol normális pingem van, egyedül itt nőtt meg.
(de pl. index pingelése windows alól is 20ms)

Which Twilight do you like the most? Twilight of The Thunder God! /,,/

(#17009) nyunyu válasza Djuree (#16907) üzenetére


nyunyu
félisten

biával vajon mennyivel csökkenne az 50mp-ről?

BIA, venti 2%-kal csokkenti a toltesi idot, igy ha mindketto van, akkor 50-1-1=48 lenne a tarazas ideje.

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#17010) Iron Funeral válasza nyunyu (#17009) üzenetére


Iron Funeral
őstag

drum delay 5 sec, reload meg ~46.8sec a szétfochón.

Which Twilight do you like the most? Twilight of The Thunder God! /,,/

(#17011) mcwolf79


mcwolf79
veterán

XVM-nél a karika a térképen körülöttem a látótávolságot jelöli?

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#17012) Cseri0058


Cseri0058
őstag

Ennek a fórumnak nincs sok értelme! :U
Van kb. 5 ember aki elbeszélget egymással a többi meg kérdezhet bármit az az 5 ember baszik rá. Jah és arról megy a csevej, hogy egy ember beböffent valamit és azt több oldal baromsággal kibeszélik!
Csak GRATULÁLNI tudok nektek! :W :W :W

(#17013) CHaooSS


CHaooSS
őstag

nyomd el magad.

Ha nem tetszik nem kell ide jönni.. ilyen egyszerű. nem? :DDD :N

A zene szubjektív. Nem vagy köteles szeretni mindent, amit hallasz, de ha szeretsz valamit és megmozgat, nyertél. Tehát ne engedd senkinek, hogy megmondja, mi a menő vagy a gáz, vagy mit hallgass. (...) A zene a tiéd. Daniel Nathan Leone

(#17014) v!ct0y válasza Cseri0058 (#17012) üzenetére


v!ct0y
veterán

ez mindegyik topikra igaz..

(#17015) Fel válasza mcwolf79 (#17011) üzenetére


Fel
addikt

Max. spot távolság (445m).
A látótávot (ha be van állítva) egy piros négyzet jelöli.

(#17016) Cseri0058 válasza CHaooSS (#17013) üzenetére


Cseri0058
őstag

Köszönöm szépen a megerősítés!
Egyébként vegyél vissza kicsi rigó....

(#17017) sith7 válasza Cseri0058 (#17012) üzenetére


sith7
nagyúr

Ez nem igaz ... gondold át még egyszer ... nekem is fáj a fejem, mert front van; ne tegyél elhamarkodott kijelentéseket

(#17018) CHaooSS válasza Cseri0058 (#17016) üzenetére


CHaooSS
őstag

én csak úgy viselkedek másokkal ahogy ők velem.. te kezdtél el korábban bunkózni innentől kezdve tőlem tiszteletet nem kapsz! ;)

A zene szubjektív. Nem vagy köteles szeretni mindent, amit hallasz, de ha szeretsz valamit és megmozgat, nyertél. Tehát ne engedd senkinek, hogy megmondja, mi a menő vagy a gáz, vagy mit hallgass. (...) A zene a tiéd. Daniel Nathan Leone

(#17019) Cseri0058 válasza CHaooSS (#17018) üzenetére


Cseri0058
őstag

Most úgy érzed megmontad?

(#17020) olcsii válasza CHaooSS (#17001) üzenetére


olcsii
aktív tag

hát én mondtam:P nekem már csak 100 ezer tp vele és megszabadulok tőle:P

wot:nikoli3, „Akinek sok pénze van, annak lehet spekulálni, akinek kevés a pénze, annak nem szabad spekulálni, akinek pedig egyáltalán nincs pénze, annak muszáj spekulálni.”

(#17021) CHaooSS válasza olcsii (#17020) üzenetére


CHaooSS
őstag

Hát még a nagy lövegnél a 210-es pen is kevéske néha.
óó pattog az E100 alvázáról

de a T57-ért bármit.. ki fogom bírni :D
a WZ-t is nemsokára megveszem csak ott is stock gun és torony... az se kis munka :F

[ Szerkesztve ]

A zene szubjektív. Nem vagy köteles szeretni mindent, amit hallasz, de ha szeretsz valamit és megmozgat, nyertél. Tehát ne engedd senkinek, hogy megmondja, mi a menő vagy a gáz, vagy mit hallgass. (...) A zene a tiéd. Daniel Nathan Leone

(#17022) Djuree


Djuree
félisten

na eddigi legtöbb sebzésem. :)
persze ez is csak egy egálra volt elég. :W
végére már csak he ammom maradt, ami semmire nem jó sajnos, elfelejtettem lecserélni. ha van sima ap-m elég akkor lehet le tudom hozni. :W meg ha esetleg más is csinál rajtam kivül vmit, a végén már kezdték azt csinálni amit mondok, de késö volt már...

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#17023) CHaooSS válasza Djuree (#17022) üzenetére


CHaooSS
őstag

híínnye :Y szép

nekem még a Foch sincs meg.. :O

[ Szerkesztve ]

A zene szubjektív. Nem vagy köteles szeretni mindent, amit hallasz, de ha szeretsz valamit és megmozgat, nyertél. Tehát ne engedd senkinek, hogy megmondja, mi a menő vagy a gáz, vagy mit hallgass. (...) A zene a tiéd. Daniel Nathan Leone

(#17024) GrooveHero válasza CHaooSS (#17023) üzenetére


GrooveHero
addikt

hohó, én még ARL V39-cel küzdök, de kedvem se nem van beleülni. Azt hittem, hogy mekkora király gép lesz majd, tök jó alacsony, frankó ágyú...háttőőő..nem :N :DD

[ Szerkesztve ]

Words like a weapon, sharp as a knife Fallen from heaven, darkest of nights Long live the rebels hunting for blood I saw the devil, he's one of us

(#17025) CHaooSS válasza GrooveHero (#17024) üzenetére


CHaooSS
őstag

Hát ez a td ág számomra vicc.. AC 48-ig az egész egy halom kaki... :(((

[ Szerkesztve ]

A zene szubjektív. Nem vagy köteles szeretni mindent, amit hallasz, de ha szeretsz valamit és megmozgat, nyertél. Tehát ne engedd senkinek, hogy megmondja, mi a menő vagy a gáz, vagy mit hallgass. (...) A zene a tiéd. Daniel Nathan Leone

(#17026) GrooveHero válasza CHaooSS (#17025) üzenetére


GrooveHero
addikt

A Foch és a 155 miatt nagyon tetszik ez az ág, de igazad van, az eleje tényleg szenvedés. Már a 46 is megváltás lenne az ARL-hez képest, kicsit jobb ágyú, meg úgy minden, mégis csak 7-es gép. A 155 meg hát...valami brutális. Értő kezekben biztos, hogy egy gyilkos kis gép. :K
Mondjuk nyöszörgéssel nem lesz meg soha, muszáj lesz nikiállni :O

Words like a weapon, sharp as a knife Fallen from heaven, darkest of nights Long live the rebels hunting for blood I saw the devil, he's one of us

(#17027) virkir válasza Iron Funeral (#17008) üzenetére


virkir
veterán

Háááááát...
Nekem index ad 2ms-ot a játék meg az xvm szerint 1.szerverre átlag 17-et a 2. szerverre olyan 20 körül ami játékban 20-30 és 30-40 környéke szokott lenni.
Tehát elviekben simán kaka a neted.

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#17028) Djuree válasza GrooveHero (#17024) üzenetére


Djuree
félisten

én szerettem a kisebb francia td-ket, szinte mindet. nekem bejött a stilus. :K sztem az arl v39 is jó. de hát kinek mi ugyebár. de lehet azzal jól is menni.

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#17029) Macka


Macka
veterán

Bejött az M103-as tanítás: 6.100 dmg.

[link]

(#17030) Cseri0058


Cseri0058
őstag

Wz-120

(#17031) CHaooSS válasza Cseri0058 (#17030) üzenetére


CHaooSS
őstag

6327.. sokat spotoltál ahogy látom :D :C

Jóóó kis tank... de még 80k xp mire meglesz :O

A zene szubjektív. Nem vagy köteles szeretni mindent, amit hallasz, de ha szeretsz valamit és megmozgat, nyertél. Tehát ne engedd senkinek, hogy megmondja, mi a menő vagy a gáz, vagy mit hallgass. (...) A zene a tiéd. Daniel Nathan Leone

(#17032) Cseri0058 válasza CHaooSS (#17031) üzenetére


Cseri0058
őstag

pedig nem éreztem ezt a kört annyira jónak... :U
gyorsan meg lesz az :) hihetetlen jó ez a tank. :DD

(#17033) marked one94 válasza GrooveHero (#17024) üzenetére


marked one94
őstag

ARL V39 pedig egy álom tank. Nekem nagy kedvencem most :) jagdpanzer hozzá képest semmi. Ezen van normális ágyú elégé mozgékony és még van talán valami camo is. csak a tetején az a bizbasz... ennyi hibája van :)

You'll Never Walk Alone

(#17034) CHaooSS


CHaooSS
őstag

Na ne.. hát látnotok kellett volna... 2 tár egy az egyben lepattant az E75 alvázáról.. szerintem már fetrengett a röhögéstől.. :(((

A zene szubjektív. Nem vagy köteles szeretni mindent, amit hallasz, de ha szeretsz valamit és megmozgat, nyertél. Tehát ne engedd senkinek, hogy megmondja, mi a menő vagy a gáz, vagy mit hallgass. (...) A zene a tiéd. Daniel Nathan Leone

(#17035) GrooveHero válasza marked one94 (#17033) üzenetére


GrooveHero
addikt

Tudnál esetleg dobni róla egy-két jobb repléjt, ha szépen megkérlek? :B :))
Köszönöm :R

Words like a weapon, sharp as a knife Fallen from heaven, darkest of nights Long live the rebels hunting for blood I saw the devil, he's one of us

(#17036) Iron Funeral


Iron Funeral
őstag

HelikopTer-54

Which Twilight do you like the most? Twilight of The Thunder God! /,,/

(#17037) Enzolord válasza Djuree (#17022) üzenetére


Enzolord
addikt

Azt a leborult szivarvégét...
Hamar ráéreztél a kicsikére...:)

(#16995) Drenadar Ha először a heavy ágat viszed, sokkal egyszerűbb a med ág....

[ Szerkesztve ]

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#17038) CHaooSS válasza Iron Funeral (#17036) üzenetére


CHaooSS
őstag

hahah az kemény :))

A zene szubjektív. Nem vagy köteles szeretni mindent, amit hallasz, de ha szeretsz valamit és megmozgat, nyertél. Tehát ne engedd senkinek, hogy megmondja, mi a menő vagy a gáz, vagy mit hallgass. (...) A zene a tiéd. Daniel Nathan Leone

(#17039) Pete55555


Pete55555
addikt

Ezt régen tudni lehetett már, hogy az MM-et tudják szabályozni, vajon miért van az, hogy nagyjából azért egyenlően vannak elosztva a csapatok? Oké XWM írja, hogy 15% a nyerési esélyed, de az ilyen ritka, általában 30-70%között van, hmm érdekes. Az is érdekes, hogy van az egyik oldalt 1 kék, és a másik oldalt is, hmmm, vagy 2-3 lila itt, 2-3 ott, vajon miért....
Persze, vannak kirívó esetek, hogy egyik csapat full piros, másik kék-zöld, de mint mondtam az ilyen ritka...

...Szeretem leracsniztatni...

(#17040) Iron Funeral válasza CHaooSS (#17038) üzenetére


Iron Funeral
őstag

Megmondom őszintén, ezután most nincs kedvem wotozni :DDD

Which Twilight do you like the most? Twilight of The Thunder God! /,,/

(#17041) Djuree válasza Enzolord (#17037) üzenetére


Djuree
félisten

hát ez most bejött ez a kör, de az előző pár meg elég csunya lett, én is elbalfaszkodtam párat. :D

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#17042) sith7 válasza Djuree (#17022) üzenetére


sith7
nagyúr

:Y :Y :Y :Y :Y
:C :C :C

(#17043) octopus666


octopus666
tag

M4 Sherman a 105 mm löveggel egy állat :D ilyen jót nem szórakoztam mostanában V tierben, itt fekszik az ember a nevetéstől, mikor a 6000 csatás 600 effis kapkodja a fejét :D :D ha unod a tier 8-9-10 mezőnyt vegyél egy ilyen gépet ;] megéri.

(#17044) marked one94 válasza GrooveHero (#17035) üzenetére


marked one94
őstag

12 kör alatt nem nagyon lett jó replay, meg nem is tudnék mit mutatni belőlük. 105mm ágyú pár gold lőszer és kész :) ja és egy periszkóp.
Ha gondolod a platoonban mehetünk :B

You'll Never Walk Alone

(#17045) GrooveHero válasza marked one94 (#17044) üzenetére


GrooveHero
addikt

majd meglátom hogy lesz időm holnap, ma már nem. Most a felhők fölött járok, bioshock Infinite meg épp :B

amúgy te 105-össel használod? tény, nagyobbat üt, csak kicsit gyengébb a pen :(

Words like a weapon, sharp as a knife Fallen from heaven, darkest of nights Long live the rebels hunting for blood I saw the devil, he's one of us

(#17046) [HUN]Dani válasza Djuree (#17022) üzenetére


[HUN]Dani
őstag

Ne csessze ki..nagyon megy neked ezzel a géppel. :R

magyarsrac

(#17047) marked one94 válasza GrooveHero (#17045) üzenetére


marked one94
őstag

Majd rám írsz a játékban és kész ;)

Igen azzal, nekem nagyon bejött az ágyú, t7ig bőven elég az a pen.

You'll Never Walk Alone

(#17048) Djuree válasza [HUN]Dani (#17046) üzenetére


Djuree
félisten

hát szeretem ezeket a francia td-ket, sztem jók, bejön a stilusuk. bár ez a nagy foch is képes pattogni mindenről, még a kis amx-eket is néha csak láncolja :W
de amugy brutál egy szar :C

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#17049) tank1 válasza CHaooSS (#17001) üzenetére


tank1
tag

Próbáld ki az M103-at T29 löveggel. Ez az igazi embert próbáló feladat. :)

[ Szerkesztve ]

(#17050) Stauffenberg válasza octopus666 (#17043) üzenetére


Stauffenberg
nagyúr

Amikor egy kredit duplázó event van kiírva az M4-re, akkor igazán brutális. Betöltöd a 105 mm-es lövegbe a prémium lőszert és sorra adod a one-shot killeket a PzIV, StugIII gépeknek, de egy KV1 is megvan maximum 2 lövésből. Simán repkednek a 100.000 kredit feletti jutalmak. Nem nehéz egy délután alatt 2 millát farmolni, főleg prémiun előfizuval.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.