Hirdetés

2024. március 19., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#10001) Quan-Chi válasza Eagle16 (#9993) üzenetére


Quan-Chi
őstag

az, hogy 1 lövés a mezőny fele csak 1 dolog, cserébe 0.55 -ös pontossággal 100méteren belül használható csak és még ott is van hogy mellé lő ! ha összetesz T6-al (amik már jó eséllyel pattintották a régi 150mm pen-es KUM lőszert ) azoknak én vagyok 1 lövés 350-400 méterről, úgy hogy én csak 280ig látok és kb 100m-ről lövök ! szerintem minden ágon van legalább 1 "imba" egység ! a német AT-k közt a Hetzer volt ilyen, most már az se ...
Erőssége pont abban rejlett hogy a többi AT-val ellentétben mindig közvetlen közelről támadt , egy egész másik játékstílus kellett hozzá mint pl az előtte lévő Marder-hez vagy az utána következő Stug-hoz , így színesebbé és változatosabbá tette az amúgy elég egyhangú játékmenetet ! nem utolsó sorban a lassú töltési idő miatt ha egy gyorsan mozgó light tanknak az ember 1x mellé lőtt akkor annyi , mellé illetve mögé tudott fordulni és a 20 illetve 8mm-es páncél már nem akadály ...

szbalogh az összes álcámat fél áron vettem, annyit bőven megért ! csak kár hogy nem lehet hasonló szintűre átrakni vagy valahol felhasználni ...

[ Szerkesztve ]

kajaidőben kérem ne zavarjanak! 8:00-22:00

(#10002) virkir válasza dfsz34 (#9994) üzenetére


virkir
veterán

Talán ha itt a keresőt használnád a kulcsszavakra egy kettőre lenne megoldás. :U

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#10003) Csabi04


Csabi04
tag

Nálam most így néz ki a játék XVM nélkül működő módokkal, ha kell valakinek egy mód írjon . Van minimap mód is ami jelöli a tankok utolsó helyet:

(#10004) dfsz34 válasza Csabi04 (#10003) üzenetére


dfsz34
őstag

kell kell pls ezt a célkeresztet vadászom de a többi és érdekel

működő x4 zoomod is van?

kezd tetszeni,
mentem a su12244-vel egy kicsit jobb kört, letalpalásért is beadja a pontot, 941 sebzés, 551 sebzés talpalás után mások által, 40e bruttó kredit prémmel ugyan, de anélkül is tisztességes összeg lenne

utánanézek, hogy most tényleg jobban termeli a creditet vagy csak én érzem úgy

[ Szerkesztve ]

(#10005) Angel1981 válasza Eagle16 (#9993) üzenetére


Angel1981
veterán

Bocsánat, már átfutottam, de most hirtelen nem találom; a Hetzer prémlőszerének árát változtatták?

(#10006) nyunyu válasza Angel1981 (#10005) üzenetére


nyunyu
félisten

de most hirtelen nem találom; a Hetzer prémlőszerének árát változtatták?

7 helyett 10 gold lett, penje kozben csokkent 150-rol 104-re.

Otodik nekifutasra csak sikerult feltennem a 8.6-ot :C
Johet a mod vadaszat.

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#10007) Fel válasza LBandi (#9972) üzenetére


Fel
addikt

Ezt használom (és igen, 4.0.0-val), és így néz ki:

Ami nem látszik, mert egy reply-ből lőttem a képet:
- a játékosok nevét wn6 szerint színezi.
- "Tab" képernyőnél megjeleníti a játékos wn6 értékét / globál wr-t / csaták száma adott tankkal / wr adott tankkal.
- nincs win chance kijelzés.

Az ikonok azért nincseken tükrözve, mert nem kontúr, hanem feliratos ikon pakkot használok, de még nincs új belőle.

A fájl nevéből a _wn6_mm részt törölni kell, csak a megkülönböztethetőség miatt van benne.

[ Szerkesztve ]

(#10008) Remus389 válasza nyunyu (#10006) üzenetére


Remus389
veterán

én is töltöm, de lassan gyün :W

bár én uninstalláltam az egészet, hiba volt?

https://hardverapro.hu/apro/burson_v5i_dual_opamp-ok_2db/friss.html

(#10009) krisss93


krisss93
aktív tag

Emre nem csinál pakkot? :D
(najó nem élősködök inkább :DDD )

(#10010) Achill3uS válasza Remus389 (#10008) üzenetére


Achill3uS
veterán

780mb volt az update én örülök h nem uninstalláltam cirka 15 perc alatt lejött a modokkal most szívok, de nagyjábol minden müxik már ami nekem kell. mentem is pár kört és koránt sincs olyan hatásuk a meccsek végkimenetelét illetően az artyknak mint eddig, szvsz 5-6 meccsből ez jött le. vincent örülünk. :)

szerk ja igen, is3-mal 1-200meterrol nem vartam meg mire befokuszalt es telibe lottem egy elc amx-et szoval a pontossag is zsír.

[ Szerkesztve ]

"De tényleg, minek tuningolni? Újabban el sem olvasom a rekorddöntögető hírességek eredményeiről szóló beszámolókat. Teljesen fölösleges tuningolni. Főleg Intel processzort." Taranti (fanatikus tag)

(#10011) Remus389 válasza Achill3uS (#10010) üzenetére


Remus389
veterán

akkor hiba volt

https://hardverapro.hu/apro/burson_v5i_dual_opamp-ok_2db/friss.html

(#10012) Csabi04 válasza dfsz34 (#10004) üzenetére


Csabi04
tag

Erről az oldalról működnek biztosan a 8.6-on is a következő módok:
-Arty-TD „DAR” rendszerek
-Minimap addon
-WOT MAGYAR SZINKRON
-Módosított tank ikonok(az új artyk meg nincsenek benne)

A többi itt található

(#10013) Enzolord


Enzolord
addikt

Valaki használja Cleverland modpackját a 8.6-tal..
Engem kidobál folyton.

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#10014) nyunyu válasza Enzolord (#10013) üzenetére


nyunyu
félisten

\res_mods\-bol gyaluld le a scripts mappat, ottani modok vagjak haza a 8.6-ot.
(zoom4x, MeltyMap, historical gun sounds van errefele.)

Hopp, eltunt minden loszer a Hetzerbol, meg a T110E5-bol, nem csak a HEAT.

[ Szerkesztve ]

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#10015) kirjak


kirjak
aktív tag

Excelsiort valaki tesztelte már?

A tisztelet mindenkinek jár! ASUS ROG Chimera G703VI-E5060T

(#10016) #43783936 válasza nyunyu (#9995) üzenetére


#43783936
törölt tag

Ha tudod hogy melyik könyvtárba akar pakolni, akkor arra könyvtárra csatolj fel egy partíciót.
Van olyan lehetőség hogy nem meghajtó jelet (pl : D : ) hanem könyvtárnevet adsz meg a partíciónak

[ Szerkesztve ]

(#10017) Angel1981 válasza nyunyu (#10006) üzenetére


Angel1981
veterán

Ok, köszi!
Ez a kettő együtt komoly nerf, szerintem így alig fogják használni - ami jól jön a Valentine II tankocskámnak! ;]

Ennél a damage indicator modnál az arany töltényhüvely a prémium lőszert takarja, vagy semmi köze hozzá?

DIV2

[ Szerkesztve ]

(#10018) dfsz34 válasza Csabi04 (#10012) üzenetére


dfsz34
őstag

kösz

(#10019) Quan-Chi


Quan-Chi
őstag

egy egész jó kört hoztam az E75-el, mígnem az utolsó enemy egy mezei T34 kb 600méterről a 0.4-es pontosságú ágyújával fél sec célzás után kilőtte a félig takarásban lévő LP-emet ... az ilyen a pokol tüzén égjen el ! és 25/24 -es találati arányra nem kaptam Snipert, mert valamelyik komornyik 10/10et lőtt és sebzett 200at ... az én 6K+ al szembe

kajaidőben kérem ne zavarjanak! 8:00-22:00

(#10020) Macka


Macka
veterán

A 8.5-hőz használt xvm.xvmconf file-omat a 8.6-hoz is tudom használni, vagy új kellene? :R

(#10021) Kelvin válasza Angel1981 (#10017) üzenetére


Kelvin
őstag

Semmi köze hozzá, a szürke egy eltűnőfélben lévő régebbi lövés.

"A legvégén nem az fog számítani,hogy mennyi év volt életedben,hanem hogy mennyi élet volt éveidben"

(#10022) Eagle16 válasza Quan-Chi (#10019) üzenetére


Eagle16
addikt

A T34-nek 0,35-ös ágyúja van. A T30-nak van 0,39. Szép kör amúgy.

[ Szerkesztve ]

₿ ... ₿ ₿... ₿ ₿ ₿

(#10023) Enzolord válasza nyunyu (#10014) üzenetére


Enzolord
addikt

:R :R

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#10024) Atlantis


Atlantis
veterán

Esetleg egy működő függőleges Tech Tree mod-ot nem tud valaki 8.6-hoz?

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#10025) Djuree válasza Macka (#10020) üzenetére


Djuree
félisten

miért nem próbálod ki? ;)

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#10026) Enzolord


Enzolord
addikt

Új kérdés..
Tier 10es tankokból hova lett az arany skuló???

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#10027) Quan-Chi


Quan-Chi
őstag

valami borzasztó igénytelen és idegesítő lett az átdolgozott hang ... ezeknek nincs fülük :F

kajaidőben kérem ne zavarjanak! 8:00-22:00

(#10028) Atlantis


Atlantis
veterán

Még egy problem: csata közbeni üzenetek a kilőtt tankokról (jobb alsó sarokban a minimap fölött) nem jelennek meg helyesen, csak valami elérési út -szerűség. Ezt mivel lehet orvosolni?

Valószínűleg a Locastan-féle stat pack a ludas...

[ Szerkesztve ]

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#10029) scyllarus válasza Enzolord (#10026) üzenetére


scyllarus
veterán

Eladták vételi áron. Előre el lett mondva, hogy az összes prémlőszert eladják vételi áron a tankokból/depóból és az összes artyról leszedik a felszereléseket.

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#10030) Enzolord válasza scyllarus (#10029) üzenetére


Enzolord
addikt

Ok..
Köszi..

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#10031) Vitiris


Vitiris
aktív tag

Sziasztok!

Frissitettem a 0.8.6 kompatibilis Colormessage és End game stat addont.

Itt elérhető ha valaki esetleg kiszeretné probálni, tesztelni.

[link]

(#10032) krisss93


krisss93
aktív tag

Mintha kevesebb arty lennne most a csatákban legalábbis tier 8 fele.
Feljebb mi a helyzet?

(#10033) sith7 válasza Vitiris (#10031) üzenetére


sith7
nagyúr

rossz a link

(#10034) Skyhunter válasza Vitiris (#10031) üzenetére


Skyhunter
senior tag

Nem jó a linked. :)

[ Szerkesztve ]

(#10035) nyunyu


nyunyu
félisten

Stat Pack 0.8.6

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#10036) Vitiris válasza sith7 (#10033) üzenetére


Vitiris
aktív tag

Köszönöm!

Valóban elrontottam!

Ez remélem jó :) A Stat_pack+color message!

[link]

Közben elkészült az interface Pack is!
Ami tartalmazza az előzőt! De van óra+számológép a hangárban!
2 soros tank a hangárban!
Vizuális képesség leirások. Stb.

Ezt innen!
[link]

[ Szerkesztve ]

(#10038) Atlantis válasza nyunyu (#10035) üzenetére


Atlantis
veterán

Közben megtaláltam én is, ezzel már jó. Már csak garázsmod kell, de az nem olyan sürgős.

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#10039) Jolet


Jolet
őstag

bocsánat! hogy lehet átállítani az XVM-ben, hogy ne 2 számjegyes kiíirás legyen a VN6 helyett?

WOT - lunczgabo youtube: http://www.youtube.com/user/lunczgabo http://ph3lan.hu/replays?uploader=lunczgabo

(#10040) Vitiris


Vitiris
aktív tag

Full 4.0.0 XVM config.
Egyszerű megjelenés! Kevés csicsa! :)
Hitlog magyar!
full WN6 rating kijelzés! Nem két számjegy!
Nagyitható térkép+ctrl -ra! Sárgával jelőlve a már 1x felspotolt ellenfél utolsó helye.
Server ping a belépő képernyőn és a hangárban.
Stb.

Alapnak jó, akinek valami nem tetszik egyszerüen cserélheti a configban az állományokat.

[Innen]

[ Szerkesztve ]

(#10041) #43783936 válasza Vitiris (#10040) üzenetére


#43783936
törölt tag

Köszi. :R
Lenyúlom, mert lusta vagyok magam buherálni. :)

(#10042) Jolet válasza Vitiris (#10040) üzenetére


Jolet
őstag

hogy kell telepíteni? csak bemásolni vagy az exe-t futtatni?

WOT - lunczgabo youtube: http://www.youtube.com/user/lunczgabo http://ph3lan.hu/replays?uploader=lunczgabo

(#10043) sith7 válasza Vitiris (#10040) üzenetére


sith7
nagyúr

Nekem csak 8 tankom van, kicsit zavaró nekem ez a 2 soros felállás, mit kell tennem, ha újra az egysorost szeretném látni ?

(#10044) Vitiris válasza Jolet (#10042) üzenetére


Vitiris
aktív tag

igen az xvm_stat.exe -t

(#10045) Vitiris válasza sith7 (#10043) üzenetére


Vitiris
aktív tag

ezt a file-t töröld ki a res_mods\0.8.6\TankCarousel.swf és egysoros lessz!

(#10046) Iron Funeral


Iron Funeral
őstag

Valaki tudja, hogy hogyan lehet eladni a Super Pershinget goldért?

Which Twilight do you like the most? Twilight of The Thunder God! /,,/

(#10047) AlexWolf


AlexWolf
senior tag

Két addon hiányzik nekem nagyon.
Az amelyik két sorba rakja a tankokat a garázsban és az amelyik a minimapon mutatja a tankok nevét és az utolsó felbukkanási helyét illetve a látótávot.

Valaki nem tudja véletlenül honnan szedhetném le őket?
Köszi

AW (WoT: AlexWolf78///MWO: AlexWolf78///BF3: AlexWolf55///Steam: AlexWolf(HUN)) /// Az ÉLET egy olyan betegség, mely nemi úton terjed és 100%-ban halállal végződik!///War. War never changes!

(#10048) sith7 válasza Vitiris (#10045) üzenetére


sith7
nagyúr

köszi :R

szerk.:

uh ... még egy kérdés: ezeket a zöld számokat a tankokról szeretném még levenni a garázsban, ami a tier osztályt jelzi

[ Szerkesztve ]

(#10049) Tiszteletes


Tiszteletes
aktív tag

Szórakoztam egy kicsit Fel config file-jával. Illetve feltettem egy minimap modot. Most sem a launcherel sem az XVM_start-tal nem indítja el a játékot. :( Másnak megy? Nem lőtték le a szervereket?

Miért... vagytok... gyengék???! Játtszatok!!!

(#10050) bullseye válasza Iron Funeral (#10046) üzenetére


bullseye
addikt

Majd a változtatások után, talán 0.8.7-ben jönnek

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.