Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#24251) Švejk válasza scyllarus (#24245) üzenetére


Švejk
őstag

Csak azt a bizonyos 90 mm-est kéne már rá megvenni. Addig egy kínszenvedés.

(#24252) pws válasza mikron (#24248) üzenetére


pws
aktív tag

A csapatépítésben nem a feltétel a lényeg. Hanem a jól működő, eredményes csapat. Sportban előfordul, hogy középszerű játékosok, megvernek jobban képzett ellenfelet. Mert jobban tudnak együtt játszani. Illetve, 'klasszis' játékosokat veszteni csapatban, mert nem látnak a saját egójuktól.
Ha a 'spanokkal' jól megy a játék, lehet spontán szerveződött csapat is. Gyakran egész jó csapatok jöhetnek létre 'csak úgy', néha meg vért izzadva sem sikerül erőszakkal építeni egyet.

(#24253) Szibilla


Szibilla
aktív tag

Sziasztok!

Nem szoktam ide írni, de most olyan problémám adódott, amire nem találok megoldást: egy ideje nem játszottam a JagdPzE100-zal, de meglepve tapasztaltam ma, hogy körbe lehet forgatni az ágyút rajta...ez nem kicsit bosszantó és nem sikerült rájönnöm, melyik mod okozza. Más nem találkozott ezzel?

Kösz előre is, ha valaki foglalkozik a kérdéssel.

(#24254) vhw válasza Szibilla (#24253) üzenetére


vhw
addikt

Nincs fent valami lövés-hang mod? (mintha azt olvastam volna ez okozza a gondot)

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#24255) Szibilla válasza vhw (#24254) üzenetére


Szibilla
aktív tag

De van, a historical sound csomag van fent. Eszembe se jutott arra gyanakodni, de gyorsan ránézve az oldalukra, tényleg van egy 360°-os bugjavító csomag hozzá, ez lehet a bűnös.

Köszönöm a gyors reagálást.

[ Szerkesztve ]

(#24256) #43783936 válasza pws (#24252) üzenetére


#43783936
törölt tag

Néha az akarat is elég egy jó eredményhez.
Belefutottam már párszot, hogy valaki beírta a csata elején hogy wxm szerint 30% alatt van az esélyünk, majd kilépett a csatából.
Ettől mi, noobok úgy felhecceltük magunkat, hogy 5 perccel később már az utolsó ellenfél után fésültük át a pályát.
Csak azért, mert mindenki győzni akart, és ezért mindent meg is tett. :DD

(#24257) Sh@dowMAN007 válasza Bingisz (#24249) üzenetére


Sh@dowMAN007
tag

"parancsot kell majd teljesítenie, bármi is legyen az"

ezen beszartam :C

(#24258) #43783936 válasza Sh@dowMAN007 (#24257) üzenetére


#43783936
törölt tag

Mint a seregben.
Ha azt mondják, hogy egy órán belül fesd be kékre az eget, csak annyit kérdezhetsz vissza, hogy milyen árnyalatú legyen. :)

(#24259) vbbb


vbbb
őstag

Küldetés teljesítve! Jutalom:
Prémium időtartam hozzáadva: 1

Ez amikor 24h alatt kell elérni 50000xp-t? Érdekes, nekem nem rémlik, hogy ennyit sikerült volna csinálni.

(#24260) Remus389 válasza vbbb (#24259) üzenetére


Remus389
veterán

pedig csináltál ezek szerint

más: tényleg szebb a grafika a war thunder-nek, ehhez képest a WOT-os T-34 olyan mintha egy óvodás rajzolta volna, bár kérdés nem-e az az ára hogy erős gép kell

de: 1. mire kiadják sok víz lefolyik a Dunán és addig a WOT is fejlődik grafikában(hangban se ártana), pláne míg a WT kijavítja a gyermekbetegségeit

2. szerintem nem fogok áttérni, hisz már nagyon sok tankot tudok vezetni WOT-ban, inkább bízok benne hogy ha valamiben rosszabbnak bizonyulnak(WT-hez), gyorsan felfejlődnek

[ Szerkesztve ]

Már csak egy darab maradt!!! https://hardverapro.hu/apro/burson_v5i_dual_opamp-ok_2db_2/friss.html

(#24261) Remus389


Remus389
veterán

ja és esti mese aki ma nem megy diszkóba

[link]

angolból mnem tudóknak: esti mese2

[ Szerkesztve ]

Már csak egy darab maradt!!! https://hardverapro.hu/apro/burson_v5i_dual_opamp-ok_2db_2/friss.html

(#24262) vhw válasza Remus389 (#24260) üzenetére


vhw
addikt

Szép és jó, na de ez milyen reszletességen? Na meg milyen hardveren?
In-game is lesz ilyen vagy csak a garázsban forgatva?

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#24263) Remus389 válasza vhw (#24262) üzenetére


Remus389
veterán

nem tudom, de mondom, mire kijön, és leküzdik a kezdeti bug-okat, addigra a wot is így fog kinézni szvsz

már most is szép szerintem a wot grafikája...

ennek a WT-nek már csak azért is érdemes lenne megjelennie, hogy ne legyen a WG monopolhelyzeten

bár így is mennyi akció van, meg így is azért fejlődik lassascskán

augusztusban volt a 30kill-es akció, szeptemberben a 15 győzelmes akció, plusz a 50K XP akció, plusz mindenféle küldi

eléggé "meggazdagodtam", ha nem vettem volna új tankokat és akciós felszerelést kb 30 millánál tartanék

erre még rájön ez a érdemeld ki a tiszteletet, amivel heti prémiumot lehet szerezni

szóval még októberben is lesz dörzsölés(szerintem végig prémiumom lesz ingyért)

ezt még kihasználom, aztán ki tudja, megint örülni kell minden ezüstnek, mint régen

[ Szerkesztve ]

Már csak egy darab maradt!!! https://hardverapro.hu/apro/burson_v5i_dual_opamp-ok_2db_2/friss.html

(#24264) vbbb


vbbb
őstag

Minden nemű f*szlengetés nélkül, amennyire utáltam a T32-őt most annyira jó köröket sikerül vele menni.

Győzelem
Airfield 2013.09.28. 21:43:52
T32
Szerzett tapasztalat: 5 637 ( x3) Szerzett kredit 74 936
Csatában elért Achievement Acélfal, Top Gun

Más:

Látott már valaha bárkit is valaki aki az M46 Patton-t a Sherman féle troll ágyúval használja? (105 mm M4) Mi a máknak az oda?

[ Szerkesztve ]

(#24265) vhw válasza vbbb (#24264) üzenetére


vhw
addikt

Már hogyne láttott volna. Ez is olyan álltafaj, mint az IS-4-et D-25t 122-es csővel használó.

Hogy miért?
Nagy a sebzése, nem? (a lőszer meg olcsó!!!)

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#24266) vbbb válasza vhw (#24265) üzenetére


vbbb
őstag

Először azt hittem, hogy komolyan gondolod. :DDD

(#24267) Remus389


Remus389
veterán

hmm 2013-ban egy új Tiger I tankot raktak össze Németországban, eredeti alkatrészekből, ez a 7. "túlélő"

[link]

nagyon ritka dolog, hisz eddig volt összesen 6 a legendás páncélosból, ebből csak 1 volt működőképes(Bovington), 2 kb roncs, 1 szétvágott(oktatási céllal), és csak 2 elmenős állapotú(Kubinka, samour)

ezen a Németországin az nem tetszik hogy eléggé rozsdásan hagyták a lánctalpakat, egyébként a fellelhető maradékokból összerakott, illetve széjjelvágott darabokból hegesztették össze, 90%-ban eredeti, bár ugye vannak alkatrészek korai illetve késői változatokból

de azért jó férfimunka volt! állítólag a jövőben még lehet 1-2 "új" Tiger I-essel számolni, van még alváz itt-ott, összegereblyéznek talán még 1-2-t

illetve a roncsállapotúakat is helyre lehetne pofozni jobban

[ Szerkesztve ]

Már csak egy darab maradt!!! https://hardverapro.hu/apro/burson_v5i_dual_opamp-ok_2db_2/friss.html

(#24268) Chris0321 válasza zsolthee (#24246) üzenetére


Chris0321
addikt

Töltésgyorsító, stabilizátor és nálam periszkóp a leosztás.

(#24269) Remus389


Remus389
veterán

azért nem néz ki olyan rosszul, végülis eredeti alkatrészekből épült, a lánctalpakat azért lefesthették volna

múzeumba jó, végülis nem replica

jó éjszakát

Már csak egy darab maradt!!! https://hardverapro.hu/apro/burson_v5i_dual_opamp-ok_2db_2/friss.html

(#24270) dorka16


dorka16
aktív tag

Basszus micsoda csaták jönnek egymás után. Először én voltam a noob akivel példálózni szoktak. Egyedüli 7-es tank vagyok 6-5-ök között erre 400 sebzéssel kipurcanok.(7 lövésből 1 talált). Most meg folyamatosan legalul vagyok. Újra megvettem az ISU-t mondom letriplázom. Sikerült egyetlen lövés leadása nélkül megtennem ezt. 1100XP. :C

[ Szerkesztve ]

(#24271) octopus666 válasza dorka16 (#24270) üzenetére


octopus666
tag

Bizony ilyen csaták jönnek, mivel "Bolond vasárnap" van már. :D :D :D amíg ilyen jó játékosokat kap az ember. :U duduuuuuuuuuu :DDD :DDD

[ Szerkesztve ]

(#24272) PAtr0n válasza Szibilla (#24255) üzenetére


PAtr0n
addikt

Na akkor most már tudom miért tudok átnézni a seggemen a Stug ágyújával :D Nekem is fent van az a hangmod, de egy időben raktam fel a 8.8-al, így betudtam update bugnak.

Remusz911, vhw
A warthunder jelenlegis közel ilyen grafikájú, természetesen ingame a videó. A gépigény jelentősen nem fog változni, hisz ez nem külön játék lesz, hanem a game-n belül lehet majd váltani az air, ground, és majd később a naval forces fülek között. Állítólag lesznek kifejezetten olyan mission-ok, ahol bármivel lehet majd menni, és gigászi csatákat vívni földön, vízen, levegőben.
A gépigényről még annyit, hogy jelenleg sokkal jobban optimalizált a WT, és nem kicsit szebb mint a WoT, vagy WoWP. Már van benne jó pár órám, a WoWP szerintem közel nincs ilyen jó. Persze nagyot kell majd villantsanak a tankos kieggel, ha a WoT-ot meg akarják szorongatni.

[ Szerkesztve ]

"Ne sikeres ember próbálj lenni, hanem értékes"

(#24273) SoulReaver


SoulReaver
veterán

A tegnapi napból, kb ennyit tudtam kihozni IS-8-al, Bl-9-es löveggel... ebből úgy 10 meccset már M62 -vel mentem, de már fáradt voltam a végére XD azért még a fejlesztett felfüggesztés meglett a végére... :D

Mellékesen megjegyzem, h nem volt kegyes az mm, folyamatosan t10-be rakott és persze mindenki piros volt, párossával adta be a JP-e100 akat és a többi egylövéstemetést...

[ Szerkesztve ]

(#24274) odrif válasza SoulReaver (#24273) üzenetére


odrif
MODERÁTOR

80 játék.
Én is fáradt lettem volna.

20 éve a Prohardveren

(#24275) SoulReaver válasza odrif (#24274) üzenetére


SoulReaver
veterán

Bl-9 hez vettem 300 gold lőszert, h mégis csak tudjak kezdeni valamit, és pont kitartott mire meglett a top löveg. De amilyen mocsok ez a játék... ha veszíteni kell akkor vesztünk úgyis... már az m62-höz vettem próba képpen vagy 40db BK-9 lőszert (340 pen) 3mat vittem a csatába elsőkörben, mindhármat benyelte egy t34 oldala full 90 fokban, 0 sebzéssel.... mondom persze.. :D

(#24276) Bad Pritt válasza octopus666 (#24271) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Te a winrate-et karikáztad be, de szerintem durvább a 20%-os túlélési arány, a 62%-os találati arány és a 21 tank ász 160 járműből. Azért azt nem tudom elhinni, hogy 160 harckocsiból nem talált legalább egy 30-40et amivel tudott volna normálisan játszani :U

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#24277) dfsz34 válasza SoulReaver (#24275) üzenetére


dfsz34
őstag

Egy T57 háromszor pattant az artyról, illetve egyszer "benyelte" a lövést valahogy. Pont az artyn álltam, mert engem korábban kilőttek és láttam, mindenki csak hüledezett a chat-ben.

Ha egyszer a program úgy dönt, hogy az egyik csapatnak nyernie kell, akkor általában nyerni is fog, mert az ellenfél alig tudja őket sebezni.

Más, ez az M4 mekkora über tank arany lőszerrel. 3-5 kill csatánként, a top gun-t kétszer is ellopták előlem, de így is talán maximum 6 csatából megvolt a 20 kill. Stat javításra ez teljesen jól használható, igaz, akkor még prémmel is nulla körül zárok, de ez az érzés utoljára a su152-ben volt és az M4 egy jóval fürgébb és mozgékonyabb tank, lehet vele közelharcolni jól, ami izgalmas. Ha odalő arannyal, akkor brutál sebzés az eredmény és rengeteg egylövéses kill.

(#24278) Cseri0058 válasza SoulReaver (#24273) üzenetére


Cseri0058
őstag

Kockaaaa :D

Más:
Mikor teszik ki kb. hogy a maus után melyik ágon lesz akció? Hátha egyszer akciósan vehetnék tankot...

(#24279) csapee válasza dfsz34 (#24277) üzenetére


csapee
senior tag

A nagytesóval egy kis kacsavadászat (szegény AT2 elhitte hogy God mód is jár a tankhoz:) )

Azért a top heavyk nem villogtak

Így meglett a 6-os torony is, de ott rohad meg a depóban, azt minden atüti.

[ Szerkesztve ]

Csapee

(#24280) mefistofeles

Tegnap este egy számomra tök ismeretlen nick századozni hívott......
Tudom tök kezdő vagyok meg minden de azt hitem századozáshoz már klán kell. Ráadásul még csak most megyek tier5-re. Azt se tudtam, hogy kikkel, milyen tankokkal stb. lenne a csata, meg benne voltam a 250K kivételében szóval elutasítottam.
Szóval akkor bárkikkel századozhatok? Gondolom ki kell állítani egy komplett csapatot. Hogy is van ez?
megköszönném ha valaki pár szóban elmondaná!

Egyeseknek mindenük megvan. Öregek, csúnyák szegények és betegek. Másoknak semmi sem jut......

(#24281) Bad Pritt válasza mefistofeles (#24280) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Századot prémmel rendelkező játékos csinálhat, több szinten lehetséges, kicsiktől a legnagyobbakig.Csatlakozni bárki tud, aki talál egy szimpatikus nevűszakaszt, vagy meghívják, be van állítva, hogy milyen szintű legyen a csapat (tier 10-9, vagy 8-7 stb így lefelé). Minden harckocsinak van egy értéke, és egy bizonyos mértékig lehet kitölteni (Nem tudom most így fejből a pontos számokat, de mondjuk ha 60-as limit van, KV-1S ér mondjuk 6-ot, T34-85 mondjuk 5-öt, Hellcat mondjuk 4-et, arty-k meg sokat, akkor be lehet osztani a csapatot.)
Van egyfajta íze annak is, sokszor megesik, hogy 7-8 nagyobb és erősebb páncélos veszi fel a harcot 13-14 kisebbel, de rendszerint érdemes egy balanszos teamet összeállítani. Sokkal fontosabb a csapatmunka, nincs kijelölt hierarchia de érdemes megfontolni, hogy egy tapasztaltabb játékos mit mond meccs közben. Rendszerint örülnek neki már itt is, ha van TS-ed és tudsz kommunikálni, enélkül sokkal nehezebb a játék. Vannak bevett gépek minden szinten (fent említett KV-1S pl 6-os szakaszban etalon) de ha két olyan csapat csap össze, akik közül az egyik nem klántagokból vagy rendszeresen egymással játszó játékosokból áll, lehetnek szoros meccsek. (vagy ha két klán csap össze században)
A meccseket ezután már ugyanúgy sorsolja a matchmaking, mint egy random csatában, két azonos "tier-ű" századot tesz össze egymás ellen és mehet a móka.

[ Szerkesztve ]

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#24282) mefistofeles válasza Bad Pritt (#24281) üzenetére

Köszönöm a választ.
Ha valaki "összerak" egy századot akkor azokat a wot párosítja (mint random csatánál az MM) ? Így tök izginek hangzik a dolog. Ja és még egy. Az efféle század, szaksz egyéb (pl klánmeccsek) ugyanúgy számítanak a játékos személyi statisztikájában mint a random csaták?

pár dolgot már meg is válaszoltál a kérdésem előtt...

[ Szerkesztve ]

Egyeseknek mindenük megvan. Öregek, csúnyák szegények és betegek. Másoknak semmi sem jut......

(#24283) Drenadar válasza Bad Pritt (#24281) üzenetére


Drenadar
veterán

mikor én századoztam, a harckocsi értéke maga a tier szintje volt. durva lenne ha a hellcatet csak 4es szintűnek számolná a rendszer, nem tudom mit kezdene 12db hellcattel jóval kevesebb ellenfél :D

mefistofeles (#24280):
becsatlakozhatsz bármelyik szakaszba, ha bevesznek.
Viszont ha élvezni is akarod és nem akarod hogy olyan legyen mint egy mezei random, akkor ahhoz kell jó pár haver. Nem feltétlen kell klán hozzá, de valljuk be, ha klánban vagy sokkal nagyobb az esélyed ahhoz hogy összejöjjön egy csapatnyi emberke, akikkel TS-en kommunikáltok, ahol meg lesz beszélve ki az irányító és a többi tényleg azt is csinálja amit kell. És ezért is jó a századozás. Ott már nem mondhatod, hogy a csapattársaid gyökerek voltak :)

Századozás az már picit hajaz a clanwarsra, csak ugye tét nélkül, de ha nyer a csapat, akkor a vesztes csapat jutalmának a felét pluszban megkapja.

Igen, a jelentkező szakaszokat a MM teszi össze és igen beleszámítanak a statisztikádba. Ergo egy jó csapattal sokkal nagyobb esélyed van javítani a dolgokon.

[ Szerkesztve ]

(#24284) jozefgucci1 válasza SoulReaver (#24273) üzenetére


jozefgucci1
addikt

Szép eredmény tudva , hogy mennyi idióta volt és tényleg nem kedvezett a játék .

Nekem tegnap ezt dobta végül. Persze ez az esti szakasz miatt .:

Victory ratio: 69.23%
Battles: 26
Efficiencyold: 1203.53
Efficiencyv2: 1231.5
WN6: 1446.72
Average tier: 7.92
Experience: 23369 898.81
Capture points: 34 1.31
Defense points: 0 0
Damage: 35755 1375
Kills: 29 1.12
Spotted: 32 1.23

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#24285) Bad Pritt válasza mefistofeles (#24282) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Izgi, ha van egy remek csapatod. Elég ha pár 2-3 fős szakasz összeverbuválódik és igyekeznek alázattal és figyelemmel játszani, akkor lehet hatékony csapatot alkotni. Hősökkel nemigen működik a század, szerencsére nincs is annyi belőlük. Mondjuk úgy, hogy a random csaták egy finomított verziója, a buták többségének kigyomlálása a század :)

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#24286) mefistofeles

Ez most nagyon tetszik.... :DD
Köszönöm a részletes válaszokat srácok! :R

Egyeseknek mindenük megvan. Öregek, csúnyák szegények és betegek. Másoknak semmi sem jut......

(#24287) Bad Pritt válasza Drenadar (#24283) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Amikor én századoztam még 7-essel kezdődött a verziószám, már alig emlékszem a számokra, de igazad lehet. :D Igazából csak irányszámokat adtam a kollégának, hogy kb be tudja lőni, miféle állatfaj a század. :)

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#24288) Drenadar válasza mefistofeles (#24286) üzenetére


Drenadar
veterán

Ha tudnék rendesen TS-en lenni, hívnálak szakaszba, mondjuk olyan jó játékos nem vagyok...
Petyus87-el szoktuk nyomni ketten de ugye max 3-an lehetnénk, és élvezetesebbek is úgy a csaták, hiszen így biztos van egy kettő ember akikre számíthatsz.
(Ő is tier 5-nél tart ezért írtam, én már picit feljebb, csak nagyon bejön az excelsior nevezetű kis drágasssszááág)

(#24287) HáGé: értem én, bocsi a kötözködésért, csak picit beleéltem magam milyen lenne annyi pokolcicával játszani :D

[ Szerkesztve ]

(#24289) v!ct0y


v!ct0y
veterán

Na ez egy jó kör volt.

(#24290) Bad Pritt válasza Drenadar (#24288) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Jaj az Excelsior, minden 5ös tank királya ;]

Vicces is lenne ja. :D Mondjuk kíváncsi leszek, ha elveszik a KV-1S nagy ágyúját, mi lesz az új trend 6-os szinten, de el tudnám képzelni, hogy az újraalkotott VK36.01H lesz most az új király. Annyi hp-val... :U

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#24291) Cseri0058


Cseri0058
őstag

na ezt szerintem érdemes végignézni elég izgalmas csata volt :D

Replay

(#24292) Drenadar válasza Bad Pritt (#24290) üzenetére


Drenadar
veterán

jó tank a vk3601, de szerintem keveset sebez ahhoz, hiába van sok hpja. Bár ki tudja? A T150 nagyon lassú, bár a zis7-es ágyu az még mindig nagyon jó. De ki tudja, lehet az új kv1s is jó tank lesz :)

(#24293) mefistofeles

Az MM ismét vicces kedvében volt..... Rajtam kívül (én ugye tier IV) az ellennél egy V-ös aztán a többi mind VII-VIII-as...... Ilyenkor aztán van esély bőven bármire is... ha rámnéz az egyik már attól repülnek a fogaskerekek.....

Egyeseknek mindenük megvan. Öregek, csúnyák szegények és betegek. Másoknak semmi sem jut......

(#24294) Chris0321 válasza mefistofeles (#24293) üzenetére


Chris0321
addikt

Ha scout beosztású tankkal mész, ne várj mást.

(#24295) mefistofeles válasza Drenadar (#24288) üzenetére

Ha fent leszek megkereslek (most leálltam egy kicsit, ...idegi kimerültség....) tuti, hogy még ha nem is top játékosok játszanak, nagyon élvezetes tud lenni a szakasz!

más:
Teljességgel elfogadó vagyok (lennék?) az MM-el kapcsolatban ha nem lenne ennyire ciklikus a győztes-vesztes szériák sorozata. Ne mondja már senki, hogy VÉLETLENÜL az egyik nap olyan jól megy a játék (és olyan remek csapatokba kerülök) hogy du. kettőre megven a 15 win, másnap pedig annyira elfelejtek játszani (vagy olyan gyatra társakat kapok MINDIG) hogy egész nap összejön úgy 4-5 győzelem, cirka 20-30 meccsből. Előfordulhatnak természetesen, rossz és jó sorozatok de ilyen szinte szabályos naponkénti változás.... hát én nem vagyok egy matematikus de minimum furcsa........

[ Szerkesztve ]

Egyeseknek mindenük megvan. Öregek, csúnyák szegények és betegek. Másoknak semmi sem jut......

(#24296) mefistofeles válasza Chris0321 (#24294) üzenetére

Oké ez igaz de akkor már könyörgöm legyen mondjuk 4-4 scout ne egy......

Egyeseknek mindenük megvan. Öregek, csúnyák szegények és betegek. Másoknak semmi sem jut......

(#24297) Chris0321 válasza mefistofeles (#24296) üzenetére


Chris0321
addikt

Szerintem scouttolni mindegy milyen szintű tankot rak mivel nem harcolni kell vele hanem felderíteni. Arra pedig a 4-es ugyanúgy jó mint az 5-ös.

(#24298) Drenadar válasza mefistofeles (#24296) üzenetére


Drenadar
veterán

scout tankkal is lehet nagyot alkotni, csak nehezebb :)

(#24297) Chris0321 : jah csak vicces mikor a scout szerepét egy lassú heavyvel kapod meg :D

[ Szerkesztve ]

(#24299) mefistofeles válasza Drenadar (#24298) üzenetére

Nem kell ahhoz heavy.... Mondjak pár light tankot amivel berakott scoutolni úgy, hogy gyakorlatilag mindenki elszáguldott mellettem? Na így scoutoljon aki profi.....

Egyeseknek mindenük megvan. Öregek, csúnyák szegények és betegek. Másoknak semmi sem jut......

(#24300) vhw válasza mefistofeles (#24296) üzenetére


vhw
addikt

Mikor anno a vicces MM összerakott oldalanként 8-10 db 4es scoutot a tetejére meg pakolt tier7-8-as tankokból párat mindenki csak húzta a száját, hogy mi ez a bugos sz@r?
Pedig ott volt esélye a kicsinek is konkrétan harcolni a többi ellen.

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.