Hirdetés

2024. március 19., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#86001) jozefgucci1 válasza SoulReaver (#85988) üzenetére


jozefgucci1
addikt

Az enyémben sincs és mégis tele van a két sor bőven és még oldalra is kell görgetni :)

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#86002) Jolet válasza emre (#85965) üzenetére


Jolet
őstag

nem lehet, hogy az az ikon része?

WOT - lunczgabo youtube: http://www.youtube.com/user/lunczgabo http://ph3lan.hu/replays?uploader=lunczgabo

(#86003) emre válasza Jolet (#86002) üzenetére


emre
veterán

Nem.

(0.9.6) Иконки танков от betax

[ Szerkesztve ]

A győzelemről megtanultuk hogy a részvétel a fontosabb, a vereség is fizet szépen és a győztes sokkal fáradtabb.

(#86004) h1mpi válasza Jolet (#85999) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Grat! Mondjuk ma én ilyen szép társaságba nem kerültem vele :D

[ Szerkesztve ]

(#86005) Mottie válasza Terek (#86000) üzenetére


Mottie
őstag

SPG 15 amikor 10 xp-vel maradsz e a 3. helyről egy megnyert és túlélt csatáben :(

Be Victorious!

(#86006) Mottie válasza Mottie (#86005) üzenetére


Mottie
őstag

Bocs az egymás utáni posztért.. De két csatával később: Dmg 3., Xp 4., Win, Survive.. Miéééért csinálja ezt velem? :D

Be Victorious!

(#86007) rlazol válasza Mottie (#85871) üzenetére


rlazol
addikt

Mottie #85871 - :DDD aki hülye...
#859889 - én a másik oldalról nézem: akkor lövöm ki, ha láttam az esetet és tudom, h megérdemli ill. veszélyesnek ítélem. Rengetegszer láttam már bekékült játékost a győzelem kulcsszereplőjeként.
jagada #85892 - vasárnap a GW Tiger P-m áll a rendelkezésedre, ha szólsz. Ingame nevem ugyanez.
h1mpi #85907 - ne idegesítsd, most kezdtem az IS7 ágat. Oda szánom a csajokat. Ennyire gáz?
Szepi1979 #85939 - egyetlen egy se volt még meg közülük xD
adamgreen #85944 - nem értek egyet, sőt. Sokszor látom, h kérnek vmi segítséget - cap/ram/arty kill... és megkapja. egész szélsőséges példák vannak, mint a múltkor az a magyar arty, aki lerammoltatta magát az egyik fórumtárssal. Persze sokszor tojnak bele, de eddig ugye kérés se volt.
Borisz76 #85969 - a második képesség fejlesztése kéátszer annyi XP, mint az elsőé, a harmadik a duplája a másodiknak és így tovább. Ha 100%-os, akkor mindegy a sorrend, de abban nem, h melyiket veszed előre fejlesztésnél.

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#86008) emre válasza Mottie (#86006) üzenetére


emre
veterán

Nekem is ráment pár napom a stug spg15-re. De akivel játszottam szakaszban pár nap után inkább feladta, pedig szerintem jobb artista nálam. Nekem is csak úgy sikerült hogy volt némi védelmi pontom is, mert egyébként ha nincs valamilyen hero medál akkor majdnem mindenki több xp-t kap egy artistánál. ez volt az a csata

[ Szerkesztve ]

A győzelemről megtanultuk hogy a részvétel a fontosabb, a vereség is fizet szépen és a győztes sokkal fáradtabb.

(#86009) SoulReaver


SoulReaver
veterán

Van-e 2 artyzni vágyó ember, aki segítene nekem az LT-11(stug) küldetésben? Már egy hete ezzel szenvedek... :/

[ Szerkesztve ]

(#86010) TESCO-Zsömle válasza SoulReaver (#86009) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Jelen.

sz: Jelöltelek barátnak.

[ Szerkesztve ]

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#86011) Terek válasza Mottie (#86005) üzenetére


Terek
tag

amiatt nemaggódom,a 2k az semmi,2,5-2,6k-val már benne van az ember a legjobb 3ban álltalában.jó nincs meg elsőre,az biztos,mert a Wargaming nemadja olyan könnyen.
sőt nekem már adta be úgyis hogy 4. voltam xp-ben,de a 3. xp-s halott volt.érekes.

Ez az SPG-14 ami ordenálé szopás,mert egyszerűen nemadja.már 1 hete nyomom,és semmi.
míg nemvolt felvéve simán hoztam,3-3,7k között,de mióta aktív a küldetés,nemtudok 2,7k fölé menni,mert az az 1 lövés ami kimegy,pont az a lövés ami kellene,valami rejtélyes módon félremegy.és ez van minden körben ahol az az 1 lövés hiányzik.

Sőt még az MT-15-öt se adja.több 100 csata óta semmi,az egy dolog hogy kikell lőni 3 TD-t,de hogy még túlis kell élni,meg nyerni is kell,ez fenomenális.A feeling mikor alap win a meccs,és már kivan lőve 2 TD,látom van még1 életben,mire odaérnék kilövik,pff.
Nagyon úgyfest,hogy ez innentől off,mert elég fusztráló,főleg hogy több 100 csata óta semmi jel arra hogy beadná.
a HT-15-től tartottam a legjobban,erre olyan alap módon meglett hogy nevetséges(a 10K-s)

(#86012) Mottie válasza SoulReaver (#86009) üzenetére


Mottie
őstag

T10 artyval szívesen :)

Be Victorious!

(#86013) Bobyjack válasza ddt500hu (#85990) üzenetére


Bobyjack
senior tag

Dzsííz! Heti két TK? :Y Komolyan veheted ezt a játékot, én már emlékét sem tudom mikor lőttem ki utoljára csapattársat pedig szerintem sokat játszom...

(#86014) SoulReaver válasza Mottie (#86012) üzenetére


SoulReaver
veterán

(#86010) TESCO-Zsömle :R

Jöhet tízes is, mert T71 el tolom :D

(#86015) Mottie válasza SoulReaver (#86014) üzenetére


Mottie
őstag

Felvettelek (Cysteine)

Be Victorious!

(#86016) ddt500hu válasza emre (#86008) üzenetére


ddt500hu
veterán

8-as artyval kell menni úgy, hogy 10-es tankkal mész szakaszban. Persze olyan 8-as artyval ami kap 10-es ágyút. GW. Tiger P-vel 2db!! lövéssel meglett a küldi. Első lövéssel kiszedtem full hp-ról egy BC25t, a másodikkal 1300hp-ról egy WTE100-at. 2 tierrel magasabb tankokba lőttem 3000-et és ennyi elég is volt. :U

(#86017) mcwolf79


mcwolf79
veterán

Valaki súgja már meg, hogy miért van tele az utóbbi pár napban az egész játék RETARDÁLT BARMOKKAL?????

Totál agyhalott a csapatok nagy része. És ez nem csak nekem tűnt fel, kollegám is mondta, hogy nem tud egy épkézláb kört menni, mert idiótákkal van tele a játék :W

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#86018) Chris0321


Chris0321
addikt

(#86019) emre válasza ddt500hu (#86016) üzenetére


emre
veterán

Az S51 és a GwP van csak hadrafogható az O261-en kívül. Ezekkel gyakorlatilag meleg-váltásban toltam.
De a GwP-t húzom és a T28 SPG6-os küldi is azzal lett meg. Szóval mostantól inkább ezzel fogok menni.

A győzelemről megtanultuk hogy a részvétel a fontosabb, a vereség is fizet szépen és a győztes sokkal fáradtabb.

(#86020) Enzolord válasza mcwolf79 (#86017) üzenetére


Enzolord
addikt

Ha tier 10ben mész, ott vannak a jók.. az alatt, főleg tier 8 alatt noobok rakásra... :)

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#86021) galervin93 válasza h1mpi (#85998) üzenetére


galervin93
őstag

Csak az a baj, hogy annyi eszetlenség van hogy az hihetetlen. Na mi jött velem szembe a meccs elején Sand Riveren A9-ben? Persze hogy egy KV-85. :-D Persze one shot voltam neki. Mindez úgy, hogy ő volt az egyetlen 6-os, rajta kívül csak kisebbek voltak. Eszméletlen ami itt folyik, feljebb sem sokkal jobb helyzet, de itt egyenesen katasztrófa.

[ Szerkesztve ]

Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

(#86022) hesszan


hesszan
aktív tag

Sziasztok!

Meglett a TD15 és vele az első néni. Valahová be kéne raknom, hogy fullozhassam tovább a TD küldiket.
kérdés1: ha összejönne az "ingyen" stug ahhoz a tankhoz jár legénység? Ha nem akkor berakom oda [úgysincs német tankom/legénységem] Ha viszont jár vele egy 100%os szett pasi akkor a nőcit valahová máshová berakom abban a tudatban hogy várhatóan 4 nő lesz, több nem, így a választható tankok száma eléggé csekély.

kérdés2: t29, t32, is8, is7 (is7 még nincs ezüstre vár) ezek közül melyikkel van reális esélyem a HT15-re? [~850wn8 vagyok]

Sungdurung

(#86023) mcwolf79 válasza Enzolord (#86020) üzenetére


mcwolf79
veterán

Azt gondoltam hogy low-tier-ben sok a faxláma, de hogy ennyire?!?!
Elkezdtem húzni a francia arty-t, és fun-arty-nak megvettem a Grille-t, de borzasztó ami ott folyik.
Megy mindenki eszetlenül előre, lemming-formáció és társaik.
Na mind1, mára inkább hanyagolom ezt a xart.

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#86024) Mottie válasza hesszan (#86022) üzenetére


Mottie
őstag

Én a nőciket az orosz med vonalba teszem, ott kell egy extra szett :D

Be Victorious!

(#86025) Chris0321 válasza hesszan (#86022) üzenetére


Chris0321
addikt

Én az IS-7-el próbálkoznék mert elég páncélozott és ha jól tudom a páncél által felfogott sebzés is beleszámít.

(#86026) K6000


K6000
tag

Kérdezem a tudós társaságot, hogy az 1 lövéssel 3 tankot spg küldetést mivel kellene abszolválnom?
G.W. Tiger (P) + prémium lőszerrel (természetesen 21 cm ágyúval) és SU-14-2 nagy ágyúval próbálkozom már 1 hete, de semmi.
Ötlet?

ASUS PSCH-L 3.2GHz HT Intel. 4db Corsair 1GB ECC DDR ram 400MHz dual channel, SCSI U320 Seagate 73GB 16mb 15000rpm 2db (raid 1) + 2x WD160 RE (sata raid 0) + HP SCSI Dat72

(#86027) Enzolord válasza K6000 (#86026) üzenetére


Enzolord
addikt

T92.. :)

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#86028) Departed válasza hesszan (#86022) üzenetére


Departed
őstag

IS-8 biztos nem jó, azt szinte csak az a lövés nem sebzi ami nem találja el. :P
IS-7 a legesélyesebb ezek közül. :K

(#86029) [HUN]Dani válasza K6000 (#86026) üzenetére


[HUN]Dani
őstag

Nekem a GWTP + prém lőszer bevált. Nem volt egyszerű, de sikerült.

magyarsrac

(#86030) h1mpi válasza rlazol (#86007) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Ha szereted a német tankok tulajdonságait, akkor utálni fogod az orosz tankokat, főleg az IS4 és IS7 vonalon...

Más: azért a T28-as küldiknél már odafigyeltek a 2000-es min. dmg-el, hogy kis t5-ös td-kkel ne lehessen a küldiket végig csinálni :D

[ Szerkesztve ]

(#86031) K6000 válasza Enzolord (#86027) üzenetére


K6000
tag

Gondoltam rá de, sebezni is kell mind a 3 tankot. A nyavalyás tier 10 tankok meg olyan páncélozottak, hogy nincs sebzés már a a robbanási sugár 4-5 méterében sem. A a robbanás középpontjától 8-9 méterre lévő E100 leláncolása is esélytelen, nemhogy a sebzése. Azért gondolkozom tier 8-ban mert ott még vannak tankok 80mm páncél alatt is.
Használhatóbb ötlet?

ASUS PSCH-L 3.2GHz HT Intel. 4db Corsair 1GB ECC DDR ram 400MHz dual channel, SCSI U320 Seagate 73GB 16mb 15000rpm 2db (raid 1) + 2x WD160 RE (sata raid 0) + HP SCSI Dat72

(#86032) K6000 válasza [HUN]Dani (#86029) üzenetére


K6000
tag

Én is abban a 9+ méteres robbanási sugárban bízom...
De jó tudni, hogy van remény, és van akinek sikerült :R

ASUS PSCH-L 3.2GHz HT Intel. 4db Corsair 1GB ECC DDR ram 400MHz dual channel, SCSI U320 Seagate 73GB 16mb 15000rpm 2db (raid 1) + 2x WD160 RE (sata raid 0) + HP SCSI Dat72

(#86033) [HUN]Dani válasza K6000 (#86032) üzenetére


[HUN]Dani
őstag

Csak szerencse kérdése az egész.. Artic Region pályán sikerült meglőni a lenti kezdőről. Már a T55-A-nál is kész a területsebzős küldetés. Ott annyi a difi, hogy a 3 meglőtt közül egynek meg is kell halnia. Az Airfield pályán sikerült.

magyarsrac

(#86034) sith7 válasza [HUN]Dani (#86033) üzenetére


sith7
nagyúr

keményen tolod :Y

(#86035) csaba17


csaba17
senior tag

egy kérdés: az xvm-ben mit és, hogy kell átírni ahhoz, hogy a 6. érzék jelző világítson pár másodpercig? mert gondolom nem addig világított amíg spot alatt voltam.
új xvmet tettem fel és ebben felvillan, már ha felvillan.... de nem tudom kb mennyi ideig vagyok spot alatt.

illetve csak nálam fordult elő párszor, hogy jött az ellenfél, lőtt de a 6. érzék sehol....
és igen, nem haltam meg mielőtt a 3s-es időt írná valaki.
nem 1x fordult már elő és volt, hogy tuti nem voltam végig spot alatt...

(#86036) Enzolord válasza sith7 (#86034) üzenetére


Enzolord
addikt

Csak jók a szakasztársai, nem nagy cucc... :DD :DD

[ Szerkesztve ]

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#86037) [HUN]Dani válasza sith7 (#86034) üzenetére


[HUN]Dani
őstag

Enzonál a pont. :R :C

magyarsrac

(#86038) jr1994 válasza csaba17 (#86035) üzenetére


jr1994
addikt

Ha a parancsnok meghal nem működik a hatodik érzék sem. Arra meg tudtommal nincs mód hogy mutassa azt is amikor már épp nem vagy spottolva, de az kb megy érzésből.

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#86039) Cseri0058


Cseri0058
őstag

éééééés megvan! :)

(#86040) szbalogh válasza csaba17 (#86035) üzenetére


szbalogh
őstag

Honnan tudod, hogy tuti nem voltál végig szpot alatt?
A nagy csihipuhi közepette én pl sokszor nem vettem észre a gyári lámpát. Az Aslain csomagból a jimbo jelet és a sauron hangot tettem fel. Ezt mindig észreveszem :D
Max 10 másodpercig lehetsz felszpotolva, illetve 12 ha van az ellenfélnek a megfelelő perk. Számold le, vagy van olyan mod ami 10 másodpercig égve hagyja a lámpát.
Amúgy meg ha nem is látnak, de sokan attól még odalőnek.

Nick: HE_Storm

(#86041) jano_77 válasza csaba17 (#86035) üzenetére


jano_77
nagyúr

Próbáld meg EZT

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#86042) h1mpi válasza csaba17 (#86035) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Ma egy párszor észrevettem én is, hogy nem jelzett a 6. érzék, amikor meglőttek/kilőttek. Lehet, hogy még bugos kicsit.

(#86043) bluyoo válasza Cseri0058 (#86039) üzenetére


bluyoo
nagyúr

Gratulálok! :C
Hát nem tudom nekem sikerül-e valaha valamelyikkel elérnem ezt a szintet. :)

Bazinga!

(#86044) grizlisandor válasza LK (#85824) üzenetére


grizlisandor
addikt

Nem működik nálam valamiért, nem csak annyi, hogy letöltöd kicsomagolva bemásolod és kész? Mint az előző verziónál?

(#86045) csaba17 válasza szbalogh (#86040) üzenetére


csaba17
senior tag

az első kérdésre: nem hiszem, hogy mindig, folyamatosan spot alatt voltam amikor így lőttek ki, parancsnokot meg ritkán bukok hogy az miatt ne villágítson a 6. érzék.

már kerestem is modot, thx az ötletért, illetve jano_77-nak is köszi.

letöltöttem valami 6.érzék 10s-es modot, plusz ezt: Sixth Sense Audio Mod.
remélem frankón fog működni mind2 egymás mellett.

(#86042) h1mpi válasza csaba17 (#86035) üzenetére:
akkor nyakamat rá hogy bugos, mert amikor felspotolok egy ellenfelet, meglő és nem villan a lámpa az nem tudom mi.

[ Szerkesztve ]

(#86046) sith7 válasza Cseri0058 (#86039) üzenetére


sith7
nagyúr

na ez már nem semmi ... :C

Enzolord
Ilyen szakasztársak nekem is kellenének, mert befagytam minden vonalon :))

[ Szerkesztve ]

(#86047) jano_77


jano_77
nagyúr

használ bárki itt a fórumon TankIconMaker-t? van külön a 9.6-hoz vagy jó elvileg a 9.5-ös is?
Azért kérdezem, mert pl most vettem észre, hogy az Obj.704 ikonjával vmi hiba van:
"This icon rendered without any problems." :F

Jaaaa....és az XVM megint összeomlott?!? :Y

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#86048) h1mpi válasza jano_77 (#86047) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Összeomlott jaja, az ikon problémát én is észre vettem, gondolom majd javítják.

(#86049) MinionFlasH


MinionFlasH
senior tag

T-49 re milyen felszerelést érdemes tenni? Függőleges stabilizátor, távcső, álcaháló?

(#86050) SoulReaver


SoulReaver
veterán

Stug LT-11 küldetés :D Köszönöm a segítséget urak, szép volt! :C


Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.