Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#222001) eddieke666 válasza Barcelona95 (#222000) üzenetére


eddieke666
tag

Akkor jól emlékeztem.Köszönöm szépen a segítséget.

(#222002) manu75


manu75
aktív tag

Ping problémához. Nálam is össze vissza ugrál elméletileg a vodafone-hoz tartozik bár úgy tudom a helyi kábeles a digitől veszi. Hogy már egy cég nem tudom.

A lényeg, hogy jeleztem a WOT supportnak, tudnak róla volt a válaszban és kérték az external ip-t. Küldjem meg nekik és továbbítják az illetékesek felé, próbálnak valamit elérni. Azt javaslom akinek ilyen problémája van írjon jegyet, hátha tényleg lesz belőle valami.

(#222003) Hafy75 válasza manu75 (#222002) üzenetére


Hafy75
aktív tag


Most 255-től 600-ig..Ez így azért fos.. Pár napja már persze..

[ Szerkesztve ]

Na!!!

(#222004) jano_77


jano_77
nagyúr

Azért itt szerintem vmi nagyon nincs rendben a "tökéletes" MM-el!

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#222005) Bad Pritt


Bad Pritt
nagyúr

Szinte rögtön meglett az ász a Jagdpanzer IV-gyel, jó szarul mehetnek vele, ha 1164-re ászt adott. :D A meccs nagyrészét minimális hp-val kellett végigküzdenem, mert az arty telibekúrt a 4. percben...

Sokkal rosszabbra emlékeztem, tök használható kis td. :)

[ Szerkesztve ]

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#222006) Bad Pritt válasza Bad Pritt (#222005) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

A csúcson kéne abbahagyni. :D

Idejét se tudom, mikor kezdtem 4 győzelemmel egy napot.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#222007) Geller72 válasza Bad Pritt (#222006) üzenetére


Geller72
veterán

Nekem ma is nulla százalék wr, 9 csatával. Ebből hétben azért top 2-n belül voltam, szal teljesítmény az ok volt. :D A jagddal az átütés a bajom legtöbbször, mivel szinte minden csatában low tierben vagyok vele. Amúgy nagyon faja kis gépezet lenne.. talán pont ezért is van alacsonyan az ász határ, mert nem sokan játszanak vele.

[ Szerkesztve ]

(#222008) Bad Pritt válasza Geller72 (#222007) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Meg nagyon sérülékeny, minden lövéssel elmegy valami vagy valaki, általában a lőszerrekesz. Egy kis átütést szerintem is adhatnának még neki, bőven a legalacsonyabb az összes T6 td közül, még az amcsiknak is 160mm, a kínai, az ARL vagy akár a Nashorn mellett nevetséges ez a 145 vagy 150mm pen.
Én mostanában nem is nagyon szoktam látni és az is árulkodó, hogy ez a mostani ász xp vagy egy százassal elmarad az eddigi legtöbb xp-től, amit szereztem vele és eddig csak első osztályom volt, szóval a hős időkben jóval magasabban lehetett a szint vele.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#222009) popey37


popey37
addikt

nincs itt kérem semmi csalás: az M6 gold 237mm és 4x pattantam le a pudelről egymás után.
de nincs semmi csalás ebben a játékban. a pudelt szemből 130mm-el simán lehet lőni, de a 237-el lepattan. csak azért nem irok csúnyát mert most telt le a csetbanom.
A wg-nél mindenkinek be kellene aranyozni a kezét: sorban folyékony aranyba mártani, mindkettőt.

Teló: +36302105384 SW 100/900 ED strehl 0.986

(#222010) jano_77


jano_77
nagyúr

Szeretem, amikor a játék dönt, hogy kinek megy be és kinek pattan!
Megnéztem tanks.gg oldalon a beállításokat és szinte pontosan ugyan annyi % esélyem volt nekem beütni a 122TM-et a 60TP-el, mint ahogy neki az Ő lövésénél! Neki bement, nekem pattant! Ő 8-as szar, én 10 top! Aha, persze!
alt="" title=""
alt="" title=""
Sajnos tanks.gg oldalt nem tudtam fotózni, hogy az átütési esélyek is rajta legyenek. Ezt hogy lehet megcsinálni? :U :F

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#222011) Viktoár válasza jano_77 (#222004) üzenetére


Viktoár
addikt

Egy ideje furcsa az MM. Én rendszeresen azt tapasztalom hogy nem egyforma párokat rak be.

Ez is mi? :DDD Csifi az e50m ellen + nálunk van egy early is + egy 907? Úgy mentünk át rajtuk mint kés a vajon.....senkinek sem jó ez. :(

[ Szerkesztve ]

Üdv:Viktor

(#222012) nomic


nomic
aktív tag

Amúgy javul a ping, most már csak 300, nem 6-700 :DD. Pár hét és játszható lesz. (remélem ;])

Ryzen 5 5600 / RX 6700 XT NITRO+

(#222013) Swinegod válasza jano_77 (#222010) üzenetére


Swinegod
őstag

Megnyitod, print screen gomb a billzeten, paintet megnyitod, Ctrl + V, levágod, elmented, feltöltöd

Huawei Mate 9 | Custom PC | Acer Nitro 2016 17.2" || Steam: swinegod

(#222014) Geller72 válasza nomic (#222012) üzenetére


Geller72
veterán

Tarr-os neten, wifin, 2 szobával arrébb 100 alatt van. :D

[ Szerkesztve ]

(#222015) Geller72 válasza jano_77 (#222010) üzenetére


Geller72
veterán

Ez az rng. Neked mínusz 25, neki plusz 25 %. :D . Ez a wot. :C Az 50. Vagy bemegy, vagy nem. :D

[ Szerkesztve ]

(#222016) manu75


manu75
aktív tag

Mai egyik csatám 300 pinggel gondoltam artyval is lehet játszani. Lakevill az a mód mikor egy zászló van. Nálunk a végére maradt egy M53/55 arty ez ellenfélnél egy bc25t, charfutur, conqueror, és két arty egy obj261 és a 10-es brit. Igaz a ellen bc-je oldalra volt fordulva, de még így is nagy teljesítmény volt és kabaréba illő ahogy megnyerte az arty-nk a meccset az öt ellen. :D

(#222017) dokee78


dokee78
félisten

(#222018) Viktoár


Viktoár
addikt

Évekkel ezelőtt megvettem a T34B-t még feketepiacon. Gondoltam leporolom, hát még az átlagostól is messze van. Nem terveznek ezzel kezdeni valamit? :F

Üdv:Viktor

(#222019) Warton válasza dokee78 (#222017) üzenetére


Warton
őstag

:Y Jó lenne.

(#222020) Swinegod


Swinegod
őstag

Komolyan Batchat bazdmeg legalább vártad volna meg 4s volt hátra :O

Huawei Mate 9 | Custom PC | Acer Nitro 2016 17.2" || Steam: swinegod

(#222021) Bad Pritt


Bad Pritt
nagyúr

Ez lett a mai Jagdpanzer IV BP grind vége, meglett a 100 pont. :)
Ezt csak azért osztom így meg, mert februárban kezdtem újra játszani szinte pontosan 5 év kihagyás után és ez a mai volt az első olyan több órás, legalább 10 csatás session, ami után azt érzem, hogy nagyjából olyan szinten sikerült minden meccsen játszani, ahogy régen és nem kellett ráfeszülni végre meg try hard módon fókuszálni, szóval nagyjából 3 hónap kellett ahhoz, hogy teljesen visszarázódjak meg adaptálódjak a mostani metához.
Kíváncsi leszek, high tierben sikerül-e hasonlóan okosan játszani majd, a BP után folytatni akarom a Bat-Chat meg Grille ágat.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#222022) Malachi válasza Bad Pritt (#222021) üzenetére


Malachi
addikt

a Grille ág, jó ég az a St. Emil grind rémálmomban ne jöjjön elő soha többé. mikor nagy nehezen kipörgettem úgy adtam el, hogy csak nyekkent. nem tudok viszonylag kezdőként camper tankokkal játszani, hiába állok be egy pontra a csata általában máshol zajlik, nem nagyon van logika vagy kiszámíthatóság az alacsony tier meccsekben, majdnem mindenki csak megy mint a világtalan, én meg várom, hogy a számba repüljön a sült galamb mert lassú vagyok mint a dög. de hiába. ha meg utoljára maradok, a papírtankomat belövik egy légpuskával is aztán annyi.

nagyon nehéz nulláról haladni ilyen csapatok meg ilyen matchmaking mellett. de legalább ingyen van, haha.

(#222023) Bad Pritt válasza Malachi (#222022) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

A Sturer Emilt átlépem majd vagy free xp-ből, vagy blueprintből, nem vagyok hajlandó szar tankokkal menni már.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#222024) Geller72


Geller72
veterán

A "jól megírt" program, ami csak úgy fssa a BP pontokat..3 nappal azután, hogy már készen vagyok vele. :D.

(#222025) tasiadam válasza Malachi (#222022) üzenetére


tasiadam
veterán

En emillel agro vagyok/voltam. Ugy lett meg a 2 gunmark hogy alig lottem. 4 talalat mar adja a gunmarkot, es van benne 15 skulo. Arcukba mesz a heaviknek, mondjuk tudsz hulldownal jatszani, alig tudnak kezdeni valamit vele. Benyelsz par lovest, de kiosztod a sokszorosat. Ugyan igy jatszom a kicsi emillel, azaz dicker maxal. Bele az arcukba.

[ Szerkesztve ]

Gyermektelen, nem házas, másodrangú állampolgár

(#222026) Malachi válasza tasiadam (#222025) üzenetére


Malachi
addikt

hulldown jogos, de Emil ellen általában tudják is, aki megmarad a végére az nem fog szemből nekimenni. persze elhiszem, amit mondasz, ha meglesz a Grille lehet, hogy visszanézek az Emilre. de az nem most lesz. :D

(#222027) zozyk válasza Geller72 (#222024) üzenetére


zozyk
addikt

Magyarázd már el kérlek, hogy ezzel most mi a gondod?
Károd származik belőle? Vagy csak jó mindenért károgni?
Tényleg nem értem, hogy ha ennyi bajod van ezzel a "jól megírt programmal" , akkor minek ülsz le elé minden nap?

Pistike: - Anya, tegnapelőtt megvertek a kocsmában, tegnap megvertek a kocsmában de azért ma is bemegyek..... :W

(#222028) Szibilla válasza zozyk (#222027) üzenetére


Szibilla
aktív tag

Ez jó kérdés. :)

Alig 1 hónap alatt eljutottam addig, hogy fáj ebbe a topikba benézni, mert 90%-ban nem szól másról, mint károgásról, hogy “mindenki hülye”, “szar a WG”, stb. Tényleg jó lenne tudni, hogy a folyamatosan nyafogók minek játszanak vele tovább.

Szerintem meg tök jó játék, helyén kell kezelni, aztán kész....ha rossz nap van, akkor vagy becsukni és mást csinálni vagy benyelni a vereségeket, a döntés ízlés és hangulat kérdése. :) Vannak ezek szerint mazochisták, régóta sejtettem, hogy a népünkbe ez kódolva van. ;]

(#222029) peterson79 válasza Szibilla (#222028) üzenetére


peterson79
őstag

Sajnálom, hogy így látod, bár azt is sajnálom, hogy igazad van :(
Többféle értelemben is. A belénk kódolt károgás meg sajnáltatás, holott mi megyünk helybe a pofonért :D
Nekem szerencsére van annyi gógyi, hogy ilyenkor félreteszem és mással töltöm az időmet. Nem éri meg felbaszni magam, ha nem adja, akkor nem adja...
Tegnap megvettem a Death Stranding-et, addig azzal csapatom :DDD

Azért, ha van kérdés nyugodtan tedd fel, szívesen segítek/ünk.

(#222030) hulp01 válasza Viktoár (#222018) üzenetére


hulp01
senior tag

Nem olvastad a folyamatos sírásomat a T34 miatt? Az nagyjából ugyanez a tank. Egyszerűen játszhatatlan a cucc. Mintha valami anticélzóköre lenne. Ami terület a célzókörön belül van, na oda biztosan nem megy e lövés. És a legfájóbb, amikor fullra becélzol valamit (ami azt jelenti, hogy 10mp-ig mozdulatlanul állsz), és felkészülsz, hogy fasza, az ellenfél kap most egy szép 400-ast, és aztán jön a nagy semmi. Mert volt egy pixel, ami pont nem volt rajta a tankon. Na, a lövés oda ment. Az ebr kivételével elég jól mennek az előretartásos lövések, jól szoktam felmérni mennyivel kell elé lőni egy mozgó tanknak. Még ezzel az ótvar tankkal is. És el is találom a tankot, aminek rendszeresen track (általában csak sárga) lesz a vége sebzés nélkül. 247mm a penje basszus, de ez sehol nem érződik. A LIS-szel átlőttem az E100 oldalát, a T34-gyel meg nem. Pedig van köztük 40mm különbség átütésben. Mielőtt abbahagytam egy időre a játékot, volt vagy 2300 csatám vele 1700 feletti átlagsebzéssel. Most komolyan örülök, ha 1200 felett van. De nem baj, mindjárt kipontozódik, és nem kell vele többet játszanom. Nem véletlenül nem játszik vele senki.

(#222031) BerserkGuts válasza Szibilla (#222028) üzenetére


BerserkGuts
őstag

:C igen simán bele kell nyugodni az rng-be meg hogy szar a játék :K

10éve is ,megfejtették már a titkokat akkor még lehetett párbeszédet fojtatni az akkori vezetéssel mondjuk az artista seggnyalásról azóta szerencsére leszoktak csökkentették rendesen a szerepüket nem is olyan népszerűek mint régen 6v6
de az rng az maradt

12600KF/ROG Strix 4070ti/ROG Strix B660/Noctua NH-D15S/ROG Strix AuraEdition 850W/SamsungOdysseyG7 32" 1440p/ThermaltakeTower900/RazerViper8K/F4-3200C14D-16GFX(FlareX)/Kingston A2000

(#222032) zozyk válasza Szibilla (#222028) üzenetére


zozyk
addikt

Van azért alapja a sírásnak is néha, de szerintem ez a BP pont ez most épp nem ilyen.

Volt, lesz.is olyan hogy én is ide írom majd a dühömet, nem tagadom. :B

Amúgy meg azért vannak itt segítőkész arcok is, szóval csak olvasd a fórumot. :)

(#222033) Nyugis


Nyugis
senior tag

Üdv!

ESETLEG az SPD- lövedékek splash DMG-röl látott már valaki összehasonlító táblázatot?
Sajnos én nem találtam, bár lehet hogy rosszul paramétereztem a keresést.
Szóval valaki?

(#222034) Djuree válasza Szibilla (#222028) üzenetére


Djuree
félisten

itt többeknek kb. ez az élete ahogy látom, szal ne csodálkozz. valakinek még arra is van ideje hogy órákig csak mást néz hogy hogy játszik, irigylem, mert nekem játszani sincs időm csak kb. minden 3. nap van egy órám este. :U

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#222035) lnk válasza Nyugis (#222033) üzenetére


lnk
aktív tag

Fetételezés még sosem próbáltam de a játékon belüli összehasonlítót érdemes lehet megpróbálni ott talán kiírja. Jobb klikk a tankon összehasonlításhoz ad. A napi stat mellet megjelenik a jele ott rákattolsz és a plusz jellel további tankokat adhatsz hozzá.

(#222036) Geller72 válasza zozyk (#222027) üzenetére


Geller72
veterán

Elég volt. Az éjjel delacc volt. További jó szórakozást. :R .

(#222037) Viktoár válasza hulp01 (#222030) üzenetére


Viktoár
addikt

Nálam az ágyú még elmegy, persze lehetne rajta javíatni. De ez a dpm illetve a tanktest hozzá nem jó. A toronyfronton kívűl 8-as heavy létére vaj puha és az alacsony dpm miatt 1v1 szituban szinte garantált a garázsmenet.. Mobilitása még a nehezek között sem kiemelkedő, lassú, bár engem ez sosem zavart.

Ennél a tanknál túl sok a negatívum (a szintjén lévő tankokhoz képest) amit nem kompenzál egy toronyfront illetve a jó átütés. Értelemszerűen úgy nem lehet tolni a frontot hogy csak a tornyod látszik. A jó átütés csak akkor érvényesül ha eltalálod amit kell. :DDD Tehát ez a két pozitívum is szituációfüggő ezért gyenge a tank.

Viszont jól hozza a kreditet, remélem egyszer kap buffot mert jó kis farmoló vas lehetne. :K

Geller72: Holnap reggel új acc új remények! ;)

[ Szerkesztve ]

Üdv:Viktor

(#222038) po1son


po1son
addikt

Jó kis twitch dropok lesznek megint hétvégén, most 150 perc után 1 nap prémiumot is be lehet húzni [link]

STEAMID/WOT nick: po1son_

(#222039) Bad Pritt válasza po1son (#222038) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Nekem ezek a skinek tetszenek nagyon, az előző kettőt is behúztam és atom. :D

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#222040) Aljasvip válasza Viktoár (#222037) üzenetére


Aljasvip
senior tag

Hasonló okok miatt nálam is fél éve pihena garázsban a T34.
Teljes mértékben áttértem a Patriot-ra (T26E5P), amit persze szintén gyengítettek, már nincs front Hull páncélja, de legalább gyorsan lő.

Hamarosan meglesz a kilencedik tallér is, amiből az AE Phase I-et tervezem megvenni, hátha az végre egy igazi prém heavy lesz.

(#222041) hulp01 válasza Viktoár (#222037) üzenetére


hulp01
senior tag

Azért volt nálam hatalmas sokk, amikor újrakezdésem után elővettem ezt a tankot. Régen csak ez az egy prémium tankom volt, szóval csak ezzel tudtam creditet szerezni, és szerettem is játszani vele. Egyáltalán nem volt ilyen rossz szerintem. A tornya is eléggé meh, sokszor simán belövik, ha meg nem, akkor tölti a sok nyomorék a goldot, aztán hajrá. Ehhez a metához én valahogy nehezen tudok alkalmazkodni, de akkor is sokkal jobban kéne mennie. Ennek ellenére meglett rá a második GM (bár azóta egész biztosan visszaestem 80% alá), szóval másoknak se megy vele, ezért nem is játszik vele senki.
Majd javaslom skillnek a hétfői játékra, amikor fos tankokkal játszik. :D Bár ő a TVP VTU-t is működésre bírta. Más kérdés, hogy hátulról lövöldözött, és tudása ellenére se nagyon tudta befolyásolni a csata kimenetelét. Egy Progettoval lehet, hogy tudta volna.

#222040 Aljasvip

Nem, nem lesz. Nincs plusz credit hozama. Egyedül legénység fejlesztésére jó. Meg xp-re, de azt a mai napig nem értem ki az aki goldért (tehát valós pénzért) xp-t vált.

[ Szerkesztve ]

(#222042) jozefgucci1 válasza Barcelona95 (#222000) üzenetére


jozefgucci1
addikt

Nahát végre valami pozitív húzás . Akkor most most a sok epénisz nézegető mit csinál három reroll után ? :DDD Persze berakták ezt az anonim dolgot , hogy a valós név nem látszik ez mi miatt van amúgy ? Gondolom , hogy az xvm ne mutassa a statot ? Ez is hogyan jutott eszéba wg-nek nem is értem ,de azért ha bejön egy ilyen klános revard tankal pl T95FV gyorsan ki lehet végezni ha ráesik szakaszban az ember :DDD A minap is kétszer egymás után rakott össze egy Fémes játékossal az mm és csórit leabáltuk hárman , hogy sebezni csak párat tudott a végén meg is "dícsért a nyomorék a jó fókusz miatt :W

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#222043) Bad Pritt válasza jozefgucci1 (#222042) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Persze berakták ezt az anonim dolgot , hogy a valós név nem látszik ez mi miatt van amúgy ?

Nem a jó játékosok miatt fejlesztették, QB is nagyon azt akarta hinni, hogy miatta rakták be, őt ne fókuszálják, de a valóság az, hogy a rossz játékosok és a cyber bullying miatt hasznos sokaknak.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#222044) Bad Pritt


Bad Pritt
nagyúr

Első meccs a visszavett M6-tal (csak olyanok T6-okat veszek most vissza a BP miatt, amikkel nem volt meg az ász).
Vicces, mekkora tohonya szarnak tűnik, aztán tök mozgékony egy T-150-hez vagy KV-2-höz képest. :D

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#222045) Viktoár válasza hulp01 (#222041) üzenetére


Viktoár
addikt

Ha másoknak sem megy vele akkor esik az elvárt érték a gunmarkhoz, legalábbis én így tudom. Tehát akár még emelkedhet is neked ha gurulsz vele pár jó kört. :) Már az is sokat segítene ha a dpm-en emelnének egy kicsit.

Ez a ~1600-as alap dmg elég gyatra mert a jobb 8-as nehezeknek bőven 2000 felett van és azoknak még páncéljuk is van mellé. :U

Üdv:Viktor

(#222046) jozefgucci1 válasza Bad Pritt (#222043) üzenetére


jozefgucci1
addikt

Á értem , hát én a hülyéket utólag szoktam zaklatni , szóval nekem ez nem okoz gondot . :DDD

Tegnap én is elfelejtettem játszani , illetve olyan negatív rng-t kaptam , hogy ilyen nincs is. Egymás után négy körben égett le tankom , mert pótkaja volt benn+ kétszer lerepült a tornyom . Majdnem mind full hp-ról tier10 csatában :DDD

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#222047) Bad Pritt


Bad Pritt
nagyúr

Hogyan tevődik össze az 55%-os winrate egy játékos statisztikájában?
A.) Konstansan minden nap nagyjából minden második meccsét megnyeri a játékos.
B.) Egyik nap 90%-át nyeri meg, másik nap 16%-át.


Lehet választani. :D

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#222048) Warton válasza jozefgucci1 (#222046) üzenetére


Warton
őstag

Pedig okozhatna, lehet, hogy épp egy nyolc évest oltasz le. :U

(#222049) Black_Sheep válasza jozefgucci1 (#222042) üzenetére


Black_Sheep
tag

Az anonimitás lehetősége a legjobb fejlesztés, amit behozott a WG az elmúlt időszakban. Nincs xvm fókusz, ha normál tankban ül valaki (azért az Obj. 260-at szeretik fókuszálni).
Jókat szoktam mosolyogni a lila szakasztársaimmal, amikor a csapattárs beírja, hogy 20% győzelmi esély, tuti veszíteni fogunk.
#222047Bad Pritt: :D valahol félúton az igazság. Elkezdtem tolni a T95-öt, sikerült egy hosszú és emlékezetes csatát mennem vele Redshire-on, ahol szinte végig beletoltam a "W"-t a klaviatúrába. A csata 14 perces volt, a heavy dühöngőbe cammogtam, lett 1 killem 13 sebzéssel, toltam tovább, majd vissza kellett fordulnom a saját zászlóhoz, így keresztbe-hosszába végigcammogtam a térképet anélkül, hogy esélyem legyen lőni. Nyertünk ugyan, de nem rajtam múlt. A következő csata El Halluf, 5700 sebzés, 4 kill, 4k lepattanó, épp hogy behúztuk. 3. kör, a csapattársak elfutnak, engem láncolnak, körbevesznek, 0 sebzés és vesztünk. A győzelmi ráta nagyrészt azon múlik, hogy milyen tankot viszel be adott pályára, mennyire súlyt az RNG, mennyire tudod kompenzálni a gyengébb csapattársakat, illetve szakaszozol-e, ha igen, milyen szintű társakkal.

(#222050) Black_Sheep válasza Warton (#222048) üzenetére


Black_Sheep
tag

A fiam pont ennyi idős, ő is megkapta, hogy e-bay acc, retard monkey, stb... Megmutattam neki, hogy ha felugrik egy ilyen ablak, akkor hogyan kell bezárni, az olvasással se fárassza magát. Csináltam neki új accot, de magasabb tierben jobban néznek ki a tankok, azokat szereti használni, ezért inkább az enyémet próbálgatja. T10-be azért nem engedem.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.