Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#251001) joergie


joergie
őstag

[link] Ne tudd meg 1-2 hete mit szenvedtem, hogy megtaláljam a linket, mert b*xnak beleírni hogy "twitch". Agyrém.
bisonte, lansen C, gsor1008, strv103b. meg egy 2d skin ami CSAK su130pm-re jó.
a héten lesz utoljára, tehát még 10 szerezhető(péntekig 4, hétvégén 6).

Egy bizonyos szint fölött nem süllyedünk egy bizonyos szint alá.

(#251002) Baltazár123 válasza Djuree (#250998) üzenetére


Baltazár123
senior tag

hahaha, ember, hagyjuk is, az 5x az nem azt jelenti, hogy 5-el, hanem, hogy ötször (önmagával) :) Az x-et a neten a számosságra használja a jónép, nem szorzásra, mert a pont a nemzetközi szorzásjel, de egyébként is egyértelmű ez a szövegkörnyezetből. A másik, hogy leszólhatod a chatgpt-t, majd amikor a te matek tudásod felülmúlja azt. Nem mostanában lesz, attól tartok.

Hagyjuk is, minek fárasztom én magam ezzel. Ha kiszámolni se tudod a valószínűséget, akkor mennyi eséllyel érted meg, hogy milyen kis valószínűségekről beszélünk, mondjuk ha 5 vereséged van zsinórban? Ez reménytelen küldetés, kb mint emberekkel megértetni, hogy ha helikopterpénzt szórnak a fejükre az inflációt fog okozni és nem más okozza azt. A részemről lezártam a témát, úgyse fogod megérteni, fölösleges tovább ragozni.

Másik, érdekesebb téma. Mire jó a tankos játék? [link] - M2 Bradley tankos gyerek a warthunder-ben megtanulta a 90m gyenge pontjait és kilőtte a p.csába a ruszkit :) Na a WoT-ban mit tudna megtanulni, ha lenne is benne modern tank? lepattanó, rng, stb. Érdekes dolog ez, de ezek szerint egy normális fizikával rendelkező tankos játék akár kiképzésre is jó lehet. A játék maga nem lesz jobb, az is igaz, kipróbáltam a WT-t, nem jött be, de a fene se gondolta, hogy WT játékos tudja használni a tudást. A pikantéria, hogy a WT ruszki játék :)

(#251003) Djuree válasza Baltazár123 (#251002) üzenetére


Djuree
félisten

nem kell magyarázkodni, mostmár felesleges, ne járasd le jobban magad. ;)
én megtanultam amit meg kellett, ellentétben veled, mr. chat gpt. :DDD :C

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#251004) Zadia


Zadia
senior tag

A 9-es brit light tankot "GSOR" mazochistáknak ajánlom. Az előtte lévő 7-es is katasztrófa tank, de eddig ez viszi a primet.
Az eddigi legsz@rabb light tank amivel játszottam.
Full álcával is piszkos hamar bevillan. Teljesen rászükülve (ha áll) se talál el semmit, nemhogy mozgás közben.
Menet közben intabil. Nagyon kell vigyázni nehogy felborulj,stb......

[ Szerkesztve ]

(#251005) Djuree válasza Zadia (#251004) üzenetére


Djuree
félisten

a 10-es viszont jó lesz. :K
tegnap jgpze100 gold ammoval a hátáról sikerült pattannom. :C :W
persze nem ez az erőssége. :))

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#251006) Zadia válasza Djuree (#251005) üzenetére


Zadia
senior tag

Nagyon remélem.
Mondjuk a javára kell írnom, hogy sikerült vele az Obj. 260-as kampány küldit megcsinálni vele. Nem rajtam múlt.
Felderítettem vele a kiírt 8 tankot, természetesen szétlőttek, de 86Hp-val elbújtam a pálya legeldugottabb részére. Így túléltem, mert a csapat nyert. A kommenteket nemírom miket írták nekem címezve.

(#251007) Richard!


Richard!
addikt

Kellett itt nekem sírni. Igaz az utolsó 5 csatából csak 1 win lett, a többi vereség, de végre olyan csapattársakkal hozott össze a MM, hogy élvezet volt velük játszani. Rendes taktikával toltuk, amikor csak páran maradtunk a csata végére és naná, hogy mindet megnyertük.
Egy kis pozitív impulzus a WG-től, hogy megújítsam a holnap lejáró prémium előfizut (nem fogom :DDD ).

Ma kezdődik életed hátralevő része!

(#251008) jano_77 válasza joergie (#251001) üzenetére


jano_77
nagyúr

Köszönöm :R

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#251009) Djuree válasza Richard! (#251007) üzenetére


Djuree
félisten

én azt vettem észre, ha benn van a küldi hogy 3 win kell akkor nem nyerünk. :W
2 napig bent volt, nem sikerült 3-at nyerni, most mondom leszarom átpörgetem, egyből jöttek a winek. :U

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#251010) Plata válasza Djuree (#251009) üzenetére


Plata
félisten

Kár hogy az utolsó küldetést nem lehet újrapörgetni.

(#251011) Djuree válasza Plata (#251010) üzenetére


Djuree
félisten

igen azt is jó lenne, a 10 killes meg az 1 csatában 4 kill az ritkán van meg.

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#251012) Plata válasza Djuree (#251011) üzenetére


Plata
félisten

Nekem mindig akkor van meg mielőtt a küldit megkapnám. :DDD

(#251013) jano_77 válasza Plata (#251012) üzenetére


jano_77
nagyúr

érdekes, ezt én is megfigyeltem - de tuti csak konteozunk mindketten :DDD - hogy amikor csinálok egy 4 killes csatát, akkor tutira, hogy a bónusz küldim az lesz, hogy 4 kill!
De támogatnám az ötletet, mi szerint a bónusz küldit is lehessen átpörgetni, mert mikor bedobja az amúgy is fos napon - lófütyi WR - a nyerj 5 csatát, akkor tudok cifrákat kiejteni a számon. :W

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#251014) Plata válasza jano_77 (#251013) üzenetére


Plata
félisten

Szerintem néha direkt szivatnak ezekkel a küldikkel,de lehet csak be képzelem,múltkor is t77-el volt négy kill kész lettek a napi küldik és azt adta be hogy 4 kill egy csatában.
Ugyanezt megcsinálta velem Foch-al is.

(#251015) jr1994 válasza jano_77 (#251008) üzenetére


jr1994
addikt

Amúgy van a WG-nek egy gyűjteménye a 2D és 3D stílusokról, a linkeket érdemes elmenteni mert ilyenkor mindig jól jön - csak beírod a skin nevét és voilá.

2D Styles
3D Styles

Amúgy erről most lemaradtam, de a tankok közül amúgy is csak a GSOR1008 van meg, a hozzá való skin meg nem egy nagy eresztés.

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#251016) joergie


joergie
őstag

Érdekes dolgot találtam.
xp egyenlőség esetén mindkét tank megkapja a helyezésnek járó bondot ÉS battlepass pontot. Ez a rangsorolás miatt érdekes, mert nem osztja ki mind a 15 helyezést, hanem CSAK xp alapján rangsorol, és nincs láthatatlan XP tizedes sem, tehát egészre kerekít, utána megnézi mennyi xp-tek van, és ha ugyanannyi, akkor ugyanazt a helyezést éritek el.
Az olimpián volt valami iylesmi az egyik sportágban, hogy hát az élen pontegyenlőség volt, és MEGYEZTEK, hogy nem csinálják tovább, és MINDKETTEN megkapták az aranyat. Ezen teljesen ki voltam bukva. Ennyi erővel el se kezdjék, és kapjon mindenki aranyat. Sőt.

Egy bizonyos szint fölött nem süllyedünk egy bizonyos szint alá.

(#251017) Djuree válasza jr1994 (#251015) üzenetére


Djuree
félisten

ó ezt nem ismertem köszi :R

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#251018) jr1994 válasza Zadia (#251004) üzenetére


jr1994
addikt

Én az imént futottam meg vele az eddigi spotsebzés rekordomat :))


[kép] [replay]

Fejlesztett motor és lánctalp nélkül tényleg fájdalmas, de most már legalább felderítésre alkalmas.

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#251019) jano_77 válasza jr1994 (#251015) üzenetére


jano_77
nagyúr

Köszönöm. :R
Végül a Lansen-hez járót vettem meg tokenért. :K

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#251020) jano_77 válasza joergie (#251016) üzenetére


jano_77
nagyúr

A 2021-es tokiói olimpiára Tamberi érkezett a szezon legjobb eredményével. Az olimpiai döntőben pontosan ugyanúgy teljesített, ahogy a szám kétszeres olimpiai ezüstérmese a katari Mutaz Essa Barshim. A 237 centiméteres magasságig hibátlanul ugrottak mindketten, a 239-es magasságot viszont nem sikerült teljesíteniük.

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#251021) Puculo válasza jr1994 (#251018) üzenetére


Puculo
aktív tag

Gratulálok a spot rekordhoz! :R Szerintem ez a legjobb pálya ebből a szempontból. Az az oldal ahol a light elsőnek esik ki, többnyire veszít is..

" Aki nem áll ki valamiért, elveszik a semmiért "

(#251022) joergie válasza jano_77 (#251020) üzenetére


joergie
őstag

Reméltem, hogy van akinek jobb a memóriája.
De megpróbálhatták volna még legalább egyszer, lehet hogy kétszer is, de megegyeztek, hogy ez így KÉNYELMES, hogy mindketten kapnak 1-1 aranyat. Szerintem ez az olimpia szellemiségének meghazudtálása.
Csak azért hoztam fel, mert elég sok sportban direkt sok ismérv alapján döntik el, hogy ki melyik pozícióban végez, és ne legyen döntetlen(úgy néz ki WOT-ban se volt ez szempont). Nem hiszem el, hogy magasugrásban ne lehetne olyan statisztikát figyelembe venni, ami alapján megállapítható lenne, hogy melyik teljesített jobban. EGY OLIMPIÁN.

Grat a spot rekordhoz. Minap volt egy srác ELC-vel csinált tier6-8 csatában! 9k spotdmg-et. durván tolta.

[ Szerkesztve ]

Egy bizonyos szint fölött nem süllyedünk egy bizonyos szint alá.

(#251023) Baltazár123


Baltazár123
senior tag

Úgy voltam vele, hogy hagyom a francba ezt a BP, nem tudok ráizgulni, hogy a parancsnok hogyan néz ki a garázsban, ezt meghagyom a fanatikusoknak. Még talán a saját hangsávval rendelkezők, de az is nem mindegy, hogy mit vartyog kb harmadik negyedik csata után?

Aztán látom, hogy a cseh BP ág nem 1, hanem 4 legénységet ad :) Na jó, ezért már lehajolok. Csakhogy mivel már nincs mit fejlesztenem, mivel játsszak? Kipróbáltam azt a modot, ami állítólag véletlenszerűen kipörget nekem egy tankot a kiválasztottak közül. Ok, jól hangzik, de amikor már 4 alkalommal egymás után adta be a T78-t és pont azzal nem volt kedvem játszani, akkor néztem, hogy ebben qrva játékban már a modok is manipuláltak :) nincs remény :)

[ Szerkesztve ]

(#251024) joergie válasza Baltazár123 (#251023) üzenetére


joergie
őstag

Amúgy ha valami, nekem a manticore skin adta tank hangjai nagyon tetszenek. Olyan mint egy gagyi régi szíjas elemes kisautó hangja, meg az ágyú ahogy puttyogtat nagyon illik a tankhoz :DDD

Egy bizonyos szint fölött nem süllyedünk egy bizonyos szint alá.

(#251025) tween válasza joergie (#251024) üzenetére


tween
őstag

A Mantit húzom én is, egyedül arra viselném el ezt a dedót :DDD

(#251026) jano_77 válasza tween (#251025) üzenetére


jano_77
nagyúr

+1 :K

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#251027) forras2


forras2
őstag

Szevasztok!

Elkezdtem nem olyan réd light-al funolni, és eszméletlenül tetszik a játék vele... Amcsi 7-es T71CMCD 1 igazi kis genyó tank, imádom. Mi ilyen hasonló van még szerintetek, amivel lehet jókat funolni?
Amcsi ág tovább nem tetszik, T49-nél járok... Német ágon a RU251 van meg, igaz az még abból az időkből, amikor 8-as szintű volt, orosz ág ugyan ez, t54 ltwt-nél járok, EBR ág megvan végig, nem nekem való, másik ágon ott is a 9-esnél vagyok, de ez a táras történet annyira nem tetszik... Engliseknél (tudom nem light) a comet ami 1 ugyan ilyen igazi bö..me fun tank... Tudtok valami hasonlót ajánlani?

:R :R

(#251028) Djuree válasza forras2 (#251027) üzenetére


Djuree
félisten

elc even 90, ennél funabb nem létezik. :N
utálom a light játékot, de ezzel néha megyek egyet-kettőt.
beállok egy bokorba és közben simán tudok kajálni is és csak nézem hogy nő a spot dmg-em. :C
ott vannak az orrom előtt 30m-re és nem vesznek észre, ott pusztul mind ahol van, márha a csapattársak nem balfaxok. :DDD

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#251029) Plata válasza forras2 (#251027) üzenetére


Plata
félisten

Nekem megvan az összes light,kivéve a fricceket,mert azt valamiért rühellem. :B
Legtöbb T8 és t10 a garázsban van,kivéve a ruszki t8,mert az ó borzalom. :D
M41-ből van három is,amerikai kínai német.
Jéé akkor van németem is,hopsz. :F

(#251030) köpet válasza forras2 (#251027) üzenetére


köpet
aktív tag

amx 13 57, bár táras, de olyan kicsi az intraclip mint egy varrógépen.
Egyébként +1 az elc even mellett. Ha alsóbb tier is szóba jöhet, akkor még az elc bis a nagy ágyúval, a type 64 és a t-50-2 is érdekes lehet

Ha felkel a nap, kezdődnek a gondok...

(#251031) jano_77 válasza köpet (#251030) üzenetére


jano_77
nagyúr

Kövezzetek meg, de én szeretek szinte az összes light-al játszani. De nagyon csapat függő, ha fos csapatot dob a gép, akkor lehet bárki a light-ban, bármilyen jó játékos.

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#251032) Puculo válasza forras2 (#251027) üzenetére


Puculo
aktív tag

Ugyan nem vagyok light párti, de az Lt 432 ruszki prémium könnyű tankot még én is élvezettel használom alkalmanként. Anno a kampány küldetések miatt vettem meg, de mostanában inkább a napi küldik felderítős részét oldom meg vele. Nagyon jó a páncélja, gyors és a camo is rendben van nála. :K Nekem ami mostanában fun tank, az Rhm.-Borsig Waffenträger a nagy ágyúval. 750 alfa, 334mm heat pen. Tud meglepit okozni tier 10-ben is. :D

" Aki nem áll ki valamiért, elveszik a semmiért "

(#251033) po1son válasza Djuree (#251028) üzenetére


po1son
addikt

Jó lesz az a 30 méter 50 méternek is szerintem, ha ismered a játék spot mechanikát. ;]

[ Szerkesztve ]

STEAMID/WOT nick: po1son_

(#251034) Plata válasza jano_77 (#251031) üzenetére


Plata
félisten

Ha én elmondom hogy játszok light tankokkal tuti meg köveztek. :D
Med tank sem való nekem mert vérdilis vagyok és megindulok,de mozgékonyabb heavy dettó. :DDD
De light tankba ülve kétmásodpercig nem tudok a seggemen maradni és azt élvezem ha az ellenséggel fogócskázom. :B
Másik amit szeretek vele,az a kamikaze.
Harmadik amit szerettem régen 500+ méterről 800-1300 sebzést beleverni td-kbe.
Amikor még T49 Tier 8 volt.Imádtam a grille bosszantást.
A kedvenc killem az amikor t8 amcsi light tankkal t62 medet elcsaptam és meghalt én meg túléltem.Az többet ért nekem mint tíz top gun.
Light tankba normálisan játszani nagyon nehéz,mert tuti hogy pár másodperc után elkezd viszketni a tenyerem és belém búj a kóbor áram és jön az ereszd el a hajamat stílus.
Régen mikor lehetett feliratot rakni tankra nem véletlen szerepelt a brace for impact a t49-en. :DDD

(#251035) Richard! válasza jano_77 (#251031) üzenetére


Richard!
addikt

Én pedig nem szeretek és nem is tudok, mint ahogy a mellékelt ábra is mutatja :DDD

Ma kezdődik életed hátralevő része!

(#251036) joergie


joergie
őstag

Mi boldogság ért az imént. Minnyá könnybe lábad a szemem :DDD
7 perces nyertes csatában top XP lettem artyval. :DD

Egy bizonyos szint fölött nem süllyedünk egy bizonyos szint alá.

(#251037) Plata válasza joergie (#251036) üzenetére


Plata
félisten

Grat,látom a klánomból is kilőttél valakit. :D

(#251038) tween


tween
őstag

LT-432-re mi a legjobb 3 felszerelés?

(#251039) Baltazár123 válasza tween (#251038) üzenetére


Baltazár123
senior tag

az attól is függ, hogyan használod, de állandóan kigyullad, úgyhogy szerintem arra kötelező a "protection technology", nem tudom magyarul mi a neve. sőt én abból a bounty fajtát raktam rá.
spotolni CVS, optika vagy turbó/optika mehet az egyik felszerelés sorba, prokhorovka, malinovka stb. A másikba meg akár töltésgyorsító, szellő, ilyen enskre, himmelsdorfra. Ha nagyon spotolni akarsz vele és elkerülöd a lövéseket, akkor az egyik felszerelés sorból kihagyhatod a protection technology-t, de akkor legalább a nagy tűzoltót tedd rá. Ez tényleg kigyullad, szinte szó szerint minden csatában.

(#251040) Richard!


Richard!
addikt

Ma annyira elegem volt ebből a sz@rból, hogy kb 8 csatából dezertáltam, de lehet hogy 10-ből. Ez egy ilyen nap ¯\_(ツ)_/¯

Ma kezdődik életed hátralevő része!

(#251041) xAttilax válasza Richard! (#251040) üzenetére


xAttilax
őstag

4. után miért nem hagytad abba? :F ez egy játék, amit ha nem élvezel akkor totál semmi értelme.

"sem több, sem kevesebb, csak ember lehetek,"

(#251042) Richard! válasza xAttilax (#251041) üzenetére


Richard!
addikt

Unaloműző táppénz alatt...

Ma kezdődik életed hátralevő része!

(#251043) po1son válasza xAttilax (#251041) üzenetére


po1son
addikt

Ez az, itt vagyok én, ha nekem nem megy a játék, akkor a szomszédokat dezertálom otthonról, mennyivel jobb?! ;]

STEAMID/WOT nick: po1son_

(#251044) Djuree válasza Richard! (#251040) üzenetére


Djuree
félisten

minek dezertálsz, nyírasd ki magad inkább.
könnyen kaphatsz permabant is...nem is gondolnád mennyire könnyen....

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#251045) hfrici válasza Djuree (#251044) üzenetére


hfrici
aktív tag

Szerény véleményem szerint meg is érdemelné.... :(

(#251046) h1mpi válasza köpet (#251030) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Nekem az a kedvenc lightom, 700 körüli dmg egy tárból nem rossz, nagyon durván lehet vele leszedni a fél hp-s tankokat.

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 13 990 Ft

(#251047) Plata


Plata
félisten

Mától meg lehet szerezni a T54D medet,ki akarja meg szerezni?

#251044Djuree
Én nem szoktam dezertálni vagy vízbe fojtani magam,kivéve ha lag van és amiatt megyek bele. :D
Az is az én marhaságom hogy sosem adom fel,nem érdekel hányan jönnek,jöjjenek csak,ha lehet egyet kettőt még elteszek láb alól ha meg is ölnek.Volt már olyan is hogy a lőszerem is elfogyott,de azért sem adtam fel.

[ Szerkesztve ]

(#251048) Djuree válasza hfrici (#251045) üzenetére


Djuree
félisten

hát meg....

Plata: nekem jó volna, de van 10 prem amit adhat, abból 1 van meg, szal elég kicsi az esélye hogy beadja 50-100 ládából, így kihagyom.

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#251049) Plata válasza Djuree (#251048) üzenetére


Plata
félisten

Tipikusan az lenne hogy úgysem azt kapod amit szeretnél. ;)
Gyanítom kellene hozzá pár száz láda hogy tutira be adja.
Mellesleg meg utálom az acélvadászt.
És csak kiütést kapok tőle. :D

[ Szerkesztve ]

(#251050) jano_77 válasza Plata (#251049) üzenetére


jano_77
nagyúr

Acélvadászon kívűl normál csatákkal mennyi lóherepecsét gyűjthető amúgy? Erre nem találtam infót. Pénzt nem költenék dobozra, de a 2 kvázi ingyen dobozt megnézném, hogy mnit dob. Egy AltProt AMX30 jó lenne, az még nincs meg. Igaz mondjuk hogy a T77 és a K-2 is hiányzik, de azok annyira nem mozgatnak meg.
Acélvadászt régebben toltam és nekem bejött amúgy, de a legutóbbi 2 alkalommal már kihagytam, mert nem volt rá elég időm és ha jól rémlik egy időben ment akkor is a BP-al, ezért inkább arra koncentráltam (tudom, hogy Acélvadászban is lehet BP pontokat szerezni, de a T6-7 tankokat erőltettem inkább)

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.