Hirdetés

2024. március 19., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#21001) Angel1981 válasza nyunyu (#20966) üzenetére


Angel1981
veterán

Híres ember vagy, jobb voltál, mint Quickfingers! ;) :D

(#21002) Remus389 válasza forras2 (#21000) üzenetére


Remus389
veterán

ha jól ment a T29, a T32 is jól fog menni

az E-75 pedig jó gép, átlagon felüli

https://hardverapro.hu/apro/burson_v5i_dual_opamp-ok_2db/friss.html

(#21003) v!ct0y válasza forras2 (#21000) üzenetére


v!ct0y
veterán

T32 nagyon jó. De csak dimbes dombos terepen. Ha csak a tornyát rakod ki akkor lehet ám aratni vele.
Prém ammót vigyél mert ilyen e100ak ellen nehéz lesz sebeni:)
E-75 meg elég szenvedés amíg nem fullos.

(#21004) Atlantis válasza forras2 (#21000) üzenetére


Atlantis
veterán

A német tankok a mostani patch-ben lesznek "újrabalanszolva", most még jó az E75, de gondolom vészesen nem lesz rosszabb. Szerintem a KT-ágyúval is jól használható, de a motor kell neki, anélkül egy döglött anyabálna is jobban mozog nála.

T32 meg szerintem is jó tank, T29 stílus eggyel feljebb helyezve. Az ágyú átütését valóban lehet néha kevésnek érezni, így ajánlott némi prémium lőszert is betárazni a nagyobb dögök ellen.

[ Szerkesztve ]

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#21005) dfsz34 válasza csapee (#20998) üzenetére


dfsz34
őstag

Úgy látom nem lehet elég alaposan és pontosan fogalmazni soha, valaki mindig fogást talál :)

Arról írtam, hogy a lemming horda ellepi a hegyet és ott pusztul, ráadásul felmennek teljesen, ahol még segíteni sem lehet. Ezzel nem azt mondtam, hogy senki ne menjen fel.

Természetesen fel kell menni pár értelmes tanknak, akik spotolnak, de erről azért nem írtam külön, mert akkor még számtalan dologról is lehetne írni de ha így pontosabb, akkor legyen így.

(#21000) forras2 - a t32 stock toronnyal azért lesz meglepetés, mert az előröl belőhető. Azzal nem is tudom, milyen taktikát lehet alkalmazni. Talán csak a gyors kinézés és lövés. A tornyot érdemes elsőnek fejleszteni ezen, mert utána már mehet a hull down technika. Érdemes rá optikát tenni, azzal brutál a látótávja és sok spot dmg-t fogsz kapni.

(#21006) Angel1981 válasza L4mie (#20993) üzenetére


Angel1981
veterán

Mármint QuickBaby / Quickfingers?

Eléggé jó! :)

(#21007) Djuree válasza L4mie (#20993) üzenetére


Djuree
félisten

stat alapján jól tolja. persze a stat csak egy dolog, sokmindent nem figyel, a legfontosabbat az emberi tényezőt pl. nem. meg mondjuk a taktikát, ami többet jelent itt mint bármilyen stat...

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#21008) Preda


Preda
aktív tag

Ki tudja mennyi dmg kell Jt-vel az Ace hez? Ez se lett elég nagyon kevés xpt adott rá.

(#21009) KisApám


KisApám
addikt

De utálom, amikor III-asként berak V-ösök közé a Pz. Kpfw. III-as tankommal...

Szerintetek tudok sebezni?
L*szart...
Csak menekülni meg kutatni míg ki nem lőnek. Nagy buli.

És a következő csata:
most is V-ösök közé... ez szivat...

[ Szerkesztve ]

̿ ̿ ̿ ̿ ̿'\̵͇̿̿\з=( ͡ °_̯͡° )=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿ ̿ ̿ ̿ ... ... Memento Mori

(#21010) Atlantis válasza Preda (#21008) üzenetére


Atlantis
veterán

Ez minden nap más érték. Sajnos nekem se lett meg vele anno, de nem is nagyon érdekel, ez csak egy pillanatnyi állapotot tükröz. Kíváncsi lennék, ha dinamikus lenne ez a jelvényesdi, hogyan változna napról napra.

[ Szerkesztve ]

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#21011) nihill válasza KisApám (#21009) üzenetére


nihill
őstag

Ha a lista alján vagy, elsődleges feladatod a felderítés, azért ugyan úgy kapsz tapasztalatot meg creditet. Majd a nagyok kilövik az ellenséget, ilyenkor nem a te dolgod.

(#21012) KisApám válasza nihill (#21011) üzenetére


KisApám
addikt

Köszönöm!
Tanulóban vagyok!
Itt meg a profik segítenek. :R
Otthon a fotelban malmozva úgy sem jönnék rá.

̿ ̿ ̿ ̿ ̿'\̵͇̿̿\з=( ͡ °_̯͡° )=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿ ̿ ̿ ̿ ... ... Memento Mori

(#21013) odrif


odrif
MODERÁTOR

Na ma is megtaláltam akiket szoktam: [link]

20 éve a Prohardveren

(#21014) #43783936 válasza KisApám (#21012) üzenetére


#43783936
törölt tag

Egy ügyes scoutolással és némi szerencsével siman össze lehet szedni akár 1-2 ezer xp-t is.
Persze ehhez az is kell, hogy a társaid kiszedjék az általad scoutolt ellent.

(#21015) odrif válasza #43783936 (#21014) üzenetére


odrif
MODERÁTOR

"Persze ehhez az is kell, hogy a társaid kiszedjék az általad scoutolt ellent."

Na ez az ami nem lesz könnyű, hacsak nem szakaszban vannak.

20 éve a Prohardveren

(#21016) forras2 válasza odrif (#21015) üzenetére


forras2
őstag

Megy az szakasz nélkül is :K

(#21017) grex4 válasza odrif (#21013) üzenetére


grex4
aktív tag

De ott még van némi remény, ezt viszont be kéne zárni valahova...

Nem hittem a szememnek mikor megláttam ennyi csatával a háta mögött pz4-el kempel Redshire-n az eggyes bázis melletti hegyen...

[ Szerkesztve ]

üdv

(#21018) szabferi válasza odrif (#21015) üzenetére


szabferi
tag

Nem olyan gáz az, rengeteg pályán van spotbokor ahonnan szépen kényelmesen ki lehet mindent spottolni, közben az ember elmegy wécére, megnéz egy részt a simpsonsból vagy ilyesmi.

Ami fontos:

- legénység camora képezve. Ez tapasztalataim szerint hihetetlen sokat számít, anélkül nehéz a történet

- nem lövünk. A legtöb scout ott rontja el, hogy látja a sok célpontot és nem bírja megálni hogy oda ne durrantson egyet. Az esetek többségében nemcsak hogy semmit sem sebez a pilincka ágyújával, de instant észre is veszik

- meg kell várni a csapatot és figyelni kell arra hol vannak. Rengeteg "scoutot" látok, aki teljes gőzzel berushol az ellenséghez felvillant mindenkit a hegy MÖGÖTT, meghal majd szidja a csapatot hogy senkit sem sebeztek. Ja hogy a top tankjaink még ki se értek a kezdőkörből?
A másik aki elmegy a gyengén védett oldalra (ahol mondjuk csak 1-2 saját tank van), aztán hiába bújuk, az a két tank nem bírja kinyírni a támadó ellent és szépen kispottolódik.

Scoutként mindíg oda kell menni ahol a mi főerőnk van - ha lehet - vagy ahol legalább 3-5 saját tank tud tűztámogatást adni. 1 tanknak spottolni felesleges.

---------

Amit a wargaming sztem nagyon elrontott az az, hogy a luchsot meg a többi ilyen kezdő light tankot is scoutnak tette be, emelt beosztásal. Szerencsétlen újoncok megértem hogy szenvednek, mert ők lövöldözni akarnak hogy hamar eljussanak a Királytigrishez, arra pedig a scout nem alkalmas. Sokkal nehezebb scoutolni mint tolni egy medet vagy heavyt, ezt az újoncokra nem kéne rárőltetni.

(#21019) Fel


Fel
addikt

Az orosz szerón már kint is van a 8.8. Egész szép nagy a patch, majd' 1GB.
Érdekesség, hogy a két új kínai prémium tankot egyelőre csak szeptember 30-ig lehet megvenni. A 112 50$, a T-34-3 45$, és csak a gift shopból beszerezhetőek. 50 dollárért 12500 aranyat adnak arrafelé, 45-ért pedig 11250-et, úgyhogy ennyi lenne az áruk a játékban véve. Valószínű minden szerveren ez lesz majd az eljárás.

(#21020) Bingisz válasza szabferi (#21018) üzenetére


Bingisz
addikt

A Luchs a legjobb light tier 4-ben jelen pillanatban szerintem. Scoutnak is jó, valamint elég átütése van a tier8-ak csipegetéséhez..

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#21021) L4mie válasza Fel (#21019) üzenetére


L4mie
veterán

mikorra várható hozzánk? csüt?

Dolgok amiket utálok: 1. fórumaláírások, 2. irónia, 3. listák

(#21022) [HUN]Dani válasza L4mie (#21021) üzenetére


[HUN]Dani
őstag

Úgy tudom, hogy holnap.

Más: Vajon lesz mostanában t6 heavy akció? Megvenném a T-150-et és az ARL44-et is. Illetve felszerelés akció lesz-e?

[ Szerkesztve ]

magyarsrac

(#21023) Bingisz válasza [HUN]Dani (#21022) üzenetére


Bingisz
addikt

Felszerelés akció a múlt héten volt, szóval legközelebb a Golden Joystick eventen lesz szerintem.

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#21024) Djuree válasza [HUN]Dani (#21022) üzenetére


Djuree
félisten

"felszerelés akció lesz-e?"
kb. 1 hete volt :U

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#21025) csapee válasza szabferi (#21018) üzenetére


csapee
senior tag

Scoutkent en soha nem nezem hova megy a foero:) Beirom milyen teruletet fogok spotolni, aztan vagy kovetnek vagy hero leszek:))

Csapee

(#21026) Jolet


Jolet
őstag

arról tudni lehet valamit, hogy készülnek e a megszokott modjaink 8.8 alá?

WOT - lunczgabo youtube: http://www.youtube.com/user/lunczgabo http://ph3lan.hu/replays?uploader=lunczgabo

(#21027) Djuree


Djuree
félisten

10.0-ban jön:

:DD

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#21028) Snakeiboy


Snakeiboy
aktív tag

Egy sikeres kor E-50Mel :). Nagyon jo ez a med, az elejen nem jott be nagyon, azota viszont szamomra az egyik legjobb t10es tank.

[E-50M Replay]

Kerdes: Melyik nemet mednek kell a garazsban lennie hogy kapjak helyette uj tankot es egy garazshelyet? VK3xxx valami ha jol emlekszem.

[ Szerkesztve ]

Miert?????

(#21029) Bingisz válasza Snakeiboy (#21028) üzenetére


Bingisz
addikt

Grat hozzá, nekem is nagyon bejövős tank, tegnap 750-et rammoltam egy T62a-ba, kicsit meg volt szeppenve :))
Majd a patch után milyen brutál lesz! :K ;]

Amúgy a 3001(H)-nak kell bent lennie a garázsban.

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#21030) Snakeiboy válasza Bingisz (#21029) üzenetére


Snakeiboy
aktív tag

Koszi

Miert?????

(#21031) #43783936 válasza Snakeiboy (#21028) üzenetére


#43783936
törölt tag

Vk 30.01H

(#21032) Djuree válasza Snakeiboy (#21028) üzenetére


Djuree
félisten

úgy tudom garázshelyet csak akkor kapsz ha nincs szabad. a wot fórumon írták, fel kell tölteni t1 és t2 tankokkal a szabad helyeket addig.

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#21033) wanted5 válasza Djuree (#21032) üzenetére


wanted5
őstag

ezelőtt se kellett, most se kell..
ugyanúgy megkapod mint régebben is

(#21034) Snakeiboy válasza Djuree (#21032) üzenetére


Snakeiboy
aktív tag

Ez nem gond mert nincs ures helyem es meg nem vettem meg a VKt sem :P

Miert?????

(#21035) Djuree válasza wanted5 (#21033) üzenetére


Djuree
félisten

úgy legyen, aztán majd kiderül...

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#21036) virkir válasza Jolet (#21026) üzenetére


virkir
veterán

Célkeresztek már vannak, ikonok szintén. Szerveroldali célkereszt zoom, ikonok szintén.
Xvm részlegesen működik a hitlog, minimap, ikonforgatás már megy, a stat része még nem.

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#21037) HellGreg válasza odrif (#20999) üzenetére


HellGreg
őstag

A Szeverogorszkot én még túl se éltem eddig, kb 1 percet élek átlagban :)

(#21038) KisApám


KisApám
addikt

No meg van ma is már a 250 000 a 15 nyert csatával :C
Jól jön.

[ Szerkesztve ]

̿ ̿ ̿ ̿ ̿'\̵͇̿̿\з=( ͡ °_̯͡° )=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿ ̿ ̿ ̿ ... ... Memento Mori

(#21039) Djuree válasza KisApám (#21038) üzenetére


Djuree
félisten

így könnyű. mikor még mi kezdtük minden egyes kreditért meg kellett szenvedni, nem voltak ilyen jó akciók. :U

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#21040) L4mie válasza Djuree (#21039) üzenetére


L4mie
veterán

ígyígy
T-1-5 mekkora királyság már egy ilyen akció O.o

[ Szerkesztve ]

Dolgok amiket utálok: 1. fórumaláírások, 2. irónia, 3. listák

(#21041) Don Vittorio válasza #43783936 (#21031) üzenetére


Don Vittorio
őstag

Tényleg: a benne ülő legénységgel mi lesz?

40 éve csillagász akartam lenni, de kiderült, hogy színtévesztő vagyok, így nem lehettem. Az élet furcsa fintora és öröme is egyszerre, hogy mióta emberi lelkekkel és tudatokkal foglalkozom, megtaláltam a sötétségnek azt a fokát, amit csillagászként sose tudtam volna testközelből tanulmányozni.

(#21042) Angel1981 válasza szabferi (#21018) üzenetére


Angel1981
veterán

+1 Teljesen egyetértek! :K :R

(#21043) GaburroSan


GaburroSan
aktív tag

362 csata után megkaptam!

(#21044) Remus389


Remus389
veterán

a T21 nem valami jó tank, de ha elkapod vele a fonalad és szerencséd is van [link]

van egy 6 killes is vele, annak a replay fájl-ja viszont sérült[link] lehet vissza lehet nézni

[ Szerkesztve ]

https://hardverapro.hu/apro/burson_v5i_dual_opamp-ok_2db/friss.html

(#21045) Vitiris válasza virkir (#21036) üzenetére


Vitiris
aktív tag

Az XPM-ben már megy a stat!

http://wargaming.by-reservation.com/xvm/

(#21046) virkir válasza Vitiris (#21045) üzenetére


virkir
veterán

Épp most töltöttem le mindjárt meg is nézem.
Ehhez nem kell valami python-t telepíteni?

Hm... simán felülírva nálam még mindig nem megy.

[ Szerkesztve ]

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#21047) virkir válasza virkir (#21046) üzenetére


virkir
veterán

Sőt konkrétan szétcseszett mindent.
Se hitlog se OTM de még a gyári marker sem működik, a kilőtt tankok jelzése beragad stb.

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#21048) #43783936 válasza Don Vittorio (#21041) üzenetére


#43783936
törölt tag

A pasók ugyanúgy megmaradnak, és a képzettségük is, csak nem med, hanem heavy kategóriásak lesznek mint a 30.01H is.

(#21049) Don Vittorio


Don Vittorio
őstag

+50k mi?

40 éve csillagász akartam lenni, de kiderült, hogy színtévesztő vagyok, így nem lehettem. Az élet furcsa fintora és öröme is egyszerre, hogy mióta emberi lelkekkel és tudatokkal foglalkozom, megtaláltam a sötétségnek azt a fokát, amit csillagászként sose tudtam volna testközelből tanulmányozni.

(#21050) sith7 válasza Don Vittorio (#21049) üzenetére


sith7
nagyúr

:F

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.