Hirdetés

2024. március 19., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#131001) po1son válasza jozefgucci1 (#130996) üzenetére


po1son
addikt

Hát szerintem inkább funoltak és wr húzás volt... Aki a nagy famebe játszik annak illene egyedül megoldania a kuldiket... Persze néha tényleg egyszerűbb a könnyebb utat választani, de akkor is boven elég szakaszba tolni szerintem... Obj260 utolsó heavy kuldit szerintem rohejesen könnyű lesz megcsinálni majd a buffolt mausal.

STEAMID/WOT nick: po1son_

(#131002) ollie válasza po1son (#131001) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Feltéve, hogy nincs arty meg derpgunos Type 4-5 az ellenfélnél...

***

(#131003) Emu válasza ollie (#131002) üzenetére


Emu
őstag

Néztem egy két videót erről az új őrületről, nem is értem a WG mire gondolt, mikor kitalálta. Gyakorlatilag belőhetetlenné buffolják a Type5 frontját, illetve raknak rá egy olyan gunt, amivel célzás nélkül tud átlag 3-500 dmg-t lőni bárkibe aki szembejön. Ez egy agyrém...de Pistike tuti örülni fog neki...

(#131004) SoulReaver


SoulReaver
veterán

ST-I -re fel lehet rakni a nagy csövet, ha nincs meg a fejlesztett torony?

(#131005) rlazol válasza SoulReaver (#131004) üzenetére


rlazol
addikt

nem ismerem a tankot, de a fejlesztési fa alapján, ha a nagy cső alatt az M62-T2est érted, akkor nem.

po1son: ha megvannak a nevek, akkor meg lehet nézni, hogy megvan-e nekik az OBJ260. :U

[ Szerkesztve ]

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#131006) Stanislav84 válasza SoulReaver (#131004) üzenetére


Stanislav84
tag

Meg tudod nézni a játékban is.... rányomsz az alap toronyra, és megnézed melyik ágyútípusokat támogatja. De ám mivel a legnagyobb löveg az a torony után van fejlesztésben, így valószínűleg nem. (Már ha a 122 mm M62-T2-re gondolsz)

Ám tanks.gg szerint sem tudod megtenni, most néztem. :)

u.i.: közben rlazol megelőzött. :P

[ Szerkesztve ]

(#131007) SoulReaver válasza Stanislav84 (#131006) üzenetére


SoulReaver
veterán

De jó. Mivel a cső ki van fejlesztve, csak a torony nincs... Így nincs értelme. Kéne vagy 50k free, hogy a felfüggesztést meg a tornyot kifejlesszem.

(#131008) robogo81 válasza SoulReaver (#131007) üzenetére


robogo81
aktív tag

Vedd meg rá a boltból rugót,azzal felmegy,csak bukod a ventit.

redmi note 8 . psn:robert_warior

(#131009) ollie válasza robogo81 (#131008) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Nem, a csövet nem fogja tudni feltenni a torony nélkül. Félreértelmezted, szerintem te a lánc fejlesztésének az átugrására gondoltál.

***

(#131010) rlazol válasza ollie (#131009) üzenetére


rlazol
addikt

Nem biztos, ő arra utalt, hogy a nagy torony a nagy ágyúval nem biztos, hogy felmegy az alap felfüggesztéssel.

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#131011) po1son válasza rlazol (#131005) üzenetére


po1son
addikt

Annyira nem frusztrál az sokkal jobban idegesít hogy 3-4 perces a csaták nagy része és hát természetesen a sok arty akik nyomatjak általában az xvm fókuszt... Ráférne a jatekra, ha csinálnának egy rank rendszert és kiegyensúlyozottabb lenne az MM.

ollie: Ennyire brutalisan op lesz? Szerintem a jobb játékosok úgysem váltanak a gyors mobilis tankokrol.

STEAMID/WOT nick: po1son_

(#131012) SoulReaver


SoulReaver
veterán

Azért ez durva... :D

(#131013) ollie válasza po1son (#131011) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

A Type 5 olyan lesz, mintha mondjuk egy tier 7-8 arty vágna képen, csak éppen nem fél vagy háromnegyed, hanem negyed percenként, és persze nem fog mellélőni, mert egyrészt közel lesz, másrészt jobb lesz a pontossága, mint egy artynak. Az alphaja 1100 (goldnak 1400, mindenféle hátrány nélkül!), a pontossága asszem meg 0.5 lesz. A tesztszerveren még Mausba is simán belevág 300-at lövésenként.

És nyilván nem a jó játékosok fognak ezzel sokat játszani, hanem a piroskák, nekik viszont abszolút sikerélmény lesz mert ugye mindig fognak sebezni, és őket csak golddal lehet majd visszasebezni (szemből 300+ penek kellenek majd a type 5 ellen).

[ Szerkesztve ]

***

(#131014) robogo81


robogo81
aktív tag

Igazatok van, nem pontosan írtam le hogy mire gondoltam, kell a nagy csőhöz a nagy torony(már mér ne,),de a toronyhoz meg kell a javított felfüggesztés,vagy a bolti rugó.

redmi note 8 . psn:robert_warior

(#131015) wwenigma válasza ollie (#131013) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Tier10-be eddig is goldspam ment a sok pro jatekostol, sokminden nem valtozik...

Obj252 spotted in random

[ Szerkesztve ]

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#131016) zola96 válasza ollie (#131013) üzenetére


zola96
senior tag

Alig várom, hogy összejöjjön rá a della. :)) :DDD

(#131017) vJokka


vJokka
aktív tag

Obj260 pattintós küldi: [link]

"I'm Gonna Sine Yo Pitty on da Runny Kine!"

(#131018) po1son válasza ollie (#131013) üzenetére


po1son
addikt

Hát szerintem eddig is azt a disznót mindenki golddal lőtte (köztük én is ;] ).
Városi pályán tényleg sokkal jobb lesz, de a többi pályán keresztet vethet ugyan úgy.

STEAMID/WOT nick: po1son_

(#131019) Zolee11


Zolee11
senior tag

Sziasztok!

Nemrég kezdtem el játszani, prémium fiók nélkül, csak az ingyenes vonalon. Legmagasabb szintű tankom egy tier 6-os VK30-as (P).
Több problémám is van a játékkal, többször megfordult a fejemben az uninstall és viszonhallásra. Első körben az, hogy 10-ből 8szor biztos legalább 2 szinttel magasabb tankok ellen kell játszani. Érdekesnek tartom, hogy hiába értem el a 6-os szintet, nem 4-es szintű tankokkal kell küzdenem, de amikor én vagyok a 3-as, 4-es szinten, akkor bezzeg nekem van lehetőségem 5-6-os tankokat parittyázni, kb. semmilyen taktika nem hatásos, én vagyok a bónusz a céllövöldében. Gondolom senkinek nem mondok azzal újdonságot, ha azt feltételezem, hogy a premium játékosok kapják az ilyen ingyenes játékosokat mint én, csak én 2 szinttel lejjebb vagyok. Ez eleve elég embertelen hozzáállás, fizess. :((
A másik komoly probléma, hogy állandóan, de tényleg állandóan a "láma" csapatba tesz, ez nem véletlen, mert a véletlennek van egy eloszlása, de itt nincs, mert 10-ból 8-szor kikapunk, vannak persze jobb napok, de jellemzően magasabb a vereség. Nem fizettél, a te csapaton a láma csapat, ha azt egyáltalán csapatnak lehetne nevezni. :)
Gondoltam kipróbálom a svéd vonalat, 3-as szintig öröm háte bódottág, de itt nyakamba kaptam a Tier 5-ös tankokat, lett belőle háte sz*p*s emá nem bódottá. Spotolok, kempelek, max 100-200-300 xp /csata.

Valami jó tanácsotok van a számomra, azonkívül, hogy játsszak mással? Ahogy elnézem elég sok tapasztalt játékos van itten. :)
Köszönöm!

no brain, no problem

(#131020) Lanash válasza Zolee11 (#131019) üzenetére


Lanash
aktív tag

Mi a neved a játékban? Az segítség lehet a többieknek a tanácsoknál.

(#131021) kchryss válasza Zolee11 (#131019) üzenetére


kchryss
addikt

Jó sok marhaságot összehordtál. Az ilyen fizetős konteókat felejtsd el. Több olyan játékost ismerek akik soha 1 fillért nem költöttek a játékra mégis simán elboldogulnak. Van köztük unikum is. Olyat is ismerek sokat akik már egy vagyont ráköltöttek mégis mindig sírnak hogy szopatja őket a játék.
Kipróbálhatod, vegyél 30 nap prémet, semmivel sem lesz jobb. Inkább tanulj meg jól játszani és akkor könnyebben tudsz alkalmazkodni a kedvezőtlen csapatleosztásokhoz is.

(#131022) fradi81 válasza Zolee11 (#131019) üzenetére


fradi81
veterán

Hello

Mi a neved a játékban? Van egy jó hírem, prémium előfizetéssel sem lenne nagyobb sikerélményed, amíg nem tanulsz meg játszani. Nézz videókat, olvasd el hogy működik a játék aztán idővel jobban fog menni.

moto g72, Ninebot d28e

(#131023) Balesz1899 válasza Zolee11 (#131019) üzenetére


Balesz1899
aktív tag

Semmivel nem kapsz más leosztást, ha "fizetsz", ez már kismilliószor bebizonyosodott.

A +2 tier pedig ne zavarjon, régen sokkal több volt az, mint 2.
Keresd az ellentől azokat, akikkel tudsz mit kezdeni, ennyi. Nem Neked kell kiírtanod low tierként az egész túloldalt.

(#131024) po1son válasza Zolee11 (#131019) üzenetére


po1son
addikt

Fel kell tenni magadnak a kérdést, hogy megéri-e neked sok időt és energiát belefektetni, mert csak úgy lehet egyről a kettőre lépni. Ez az egyetlen recept a sikerre. Szerintem mondhatom itt a többiek nevében is, hogy az első 5000 csata az egy nagy kudarc mindenki számára.

STEAMID/WOT nick: po1son_

(#131025) rlazol válasza Zolee11 (#131019) üzenetére


rlazol
addikt

Szia!
Ez egy nehéz játék, sokat kell tanulni ahhoz, hogy sikeres legyél. Ha 100-300 xpket kapsz a vesztes csatában , akkor gyanús, hogy nem illik neked a csapatot szidni, lévén te se tettél sokat hozzá a történethez.
Ami a leosztást illeti: egyfelől ez van, ezt kell szeretni, a VK-val nem okozhat problémát egy 8as belövése, ha olyan a szitu, de sosem a low-tier feladata a top-tier nehéz tank hidegre tétele.
Másfelől ez a 8/10 biztosan nem igaz. Vannak ilyen-olyan periódusok de összességében 20%alatt van a -2T leosztás.
A döntés joga a tied: lehet rinyálni és konteókat gyártani a fizetősök előnyös helyzuetéről meg a magyarokkal direktbe pont kicsesző WGről, meg lehet megtanulni a játékot és sikeresnek lenni.

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#131026) Zolee11


Zolee11
senior tag

ZoL_83 néven regisztráltam.

Természetesen csak jóhiszeműen gondoltam azt, hogy a nem fizetős játékosokat szívatják. De akkor feltenném a kérdést, miért nem lehet maximum 1 szint különbséggel osztani, nincs elég játékkos azonos szinteken? Később mikor vki tapasztaltabb lehet ilyennel "szívatni", de már a legeljen? Én erre nem találtam értelmes magyarázatot, csak az ingyenes játékosok hátrányba hozása.
Ergo bujkálhatok meg menekülhetek, amíg sarokba nem szorítanak, de szívesen hallgatom a tanácsokat, hogyan lehet ebből jól kijönni. :)
De ahogy elnézem sehogy: " Szerintem mondhatom itt a többiek nevében is, hogy az első 5000 csata az egy nagy kudarc mindenki számára."

no brain, no problem

(#131027) SoulReaver válasza rlazol (#131025) üzenetére


SoulReaver
veterán

Ha 100-300 xpket kapsz a vesztes csatában , akkor gyanús, hogy nem illik neked a csapatot szidni, lévén te se tettél sokat hozzá a történethez.

Ez nem teljesen igaz, mert a 2-3 perces csatákban, ami egy vagy két hét szopórollerhez társul, nem lehet többet kihozni. Nyilván vannak a botok, de pl ha a csata a legelejétől buktára van ítélve akkor vagy mellé lő vagy pattint, stb...

(#131028) rlazol válasza Zolee11 (#131026) üzenetére


rlazol
addikt

Ne haragudj, de nagyon rossz a hozzáállásod. Mentél 800 csatát és már másban keresed a hibát, jelen esetben a leosztásban. Annyi és kész. Régebben +3T volt. Van rá magyarázat elég: gyorsabban kerülsz csatába, fokozatosan ismered meg a magasabb tierű tankokat stb.
De nem ez a lényeg.
Nem kell bujkálnod és menekülnöd, tudni kell használni a tankot és kész. Meg kell találnod a helyed a csatatéren és a csatában, ehhez pedig tanulni kell. Meg kell tanulnod és el kell fogadnod a játékmechanikát, megismerned a tankokat és a pályákat. Javaslatom, hogy menj át a kezdőbarátabb orosz heavy vonalra és a KV1-vel menj sok csatát, amíg belerázódsz. Mikor megveszel egy új tankot, nézz utána, pl a wotwiki-n, hogy mire számíthatsz és a wotreplays.com-ról nézegess sikeres játékosok replayeit az adott tankkal.

Mit gondolsz, a "fizetős" játékosoknak más az MM? :F Pontosan ugyanannyit kerülnek ők is +2Tbe, de neked nem az a bajod. Meccsenként 175-öt sebzel, ez 43 dmg/tier, ami borzasztóan alacsony. Valahol 100 körül kezdene jó lenne és 120-nál már élveznéd a játékot. A superunikumoknál ez a szám majd' 300. Jelenleg tök mindegy, hova rak az MM kolonc vagy, mert nem tudsz még játszani. Ezen persze lehet változtatni, de sajnos tudatos hozzállás kell.

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#131029) DonCosta válasza Zolee11 (#131026) üzenetére


DonCosta
tag

Elkeseredni azért nem kell. Nem vagyok jó játékos ráadásul nem is fejlődök gyorsan, de az a véleményem, hogy ha alapvetően tetszik a játék és kicsit olvasgatsz utána különböző (akár magyar) oldalakon, már párszáz csata után is lehet élvezni.
Többen felkapták a fejüket arra, az ötletedre, hogy a fizetős játékosoknak kedvez a játék. Ezt nem kell mellre szívni, de tudnod kell, hogy ez valóban nem így van és itt a fórumon bárki kap segítséget kivéve aki tanulási hajlandóság helyett ilyen-olyan konteókat gyárt.
Javaslom, hogy olvass el kezdőknek szóló leírásokat, nézz youtubeon oktató videókat és ezek alapján sok apró dolog lesz ami javítani fogja a játékodat és növelni a sikerélményt.(saját tapasztalatom szerint még sok ezer csata után is vannak olyan dolgok amik vagy nem jól vagy nem pontosan tud az ember és ha ezekre fény derül és tudatosan alkalmazom akkor javul a teljesítmény) :K

(#131030) lacibacsi válasza Zolee11 (#131026) üzenetére


lacibacsi
addikt

Próbáld meg tier 5-ben és/vagy 6-ban megtalálni azt a tankot, amelyik legjobban bejön neked. Ha sűrűn tudsz vele másod és harmadosztályokat menni (vagy jobbat), akkor vélhetően érzel valamit a használatával kapcsolatban. Ezzel menj sokat! Ne foglalkozz azzal, hogy sikerül kifejleszteni T7 szintű tankokat, maradj T6-ban addig, amíg csak lehet! Itt azért minden ágon van olyan, amivel lehet érvényesülni és meg tudod tanulni a különböző tankosztályok használatát. Előbb-utóbb fog ez menni! A "nézz videót", "olvass" és hasonló dolgokat, már elmondták a többiek...

Ja! A statod tényleg elég gyenge. De! 800 csatára egyáltalán nem különlegesen rossz. Én valamikor 2000 csata környékén léptem túl a 400WN8-on és lettem BOT-ból, FÉLBOT... (Most már mondjuk elértem a tomato szintet is :B ). Tehát: van hová fejlődened, de egyáltalán nem reménytelen a helyzeted! Csak akard!

[ Szerkesztve ]

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#131031) jr1994 válasza Zolee11 (#131026) üzenetére


jr1994
addikt

Játssz 1-es szintű tankokkal legalább 200 csatát, pl loltraktor, t1 cunci. Azokkal még 2-es tankok se nagyon fognak szembejönni, és megtanulhatod a játék alapjait.

(#131028) rlazol: ezzel csak el fogod ijeszteni, hasznosabb lenne ha elmondanád mit tegyen. Mindenki botként kezdi.

[ Szerkesztve ]

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#131032) jr1994 válasza jr1994 (#131031) üzenetére


jr1994
addikt

Na jó mondjuk olyan 100 csata is elég lehet. Aztán életbe lép amit lacibacsi mondott, bár én inkább tier 5-ös tankokat javaslok, pl KV1, T1 heavy, BDR G1B, T-34, M4 Sherman. Ja és ne 50%-os legénységgel menj.

[ Szerkesztve ]

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#131033) KisApám


KisApám
addikt

Valaki megvette az FV201 -et?

̿ ̿ ̿ ̿ ̿'\̵͇̿̿\з=( ͡ °_̯͡° )=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿ ̿ ̿ ̿ ... ... Memento Mori

(#131034) Dr.Én válasza KisApám (#131033) üzenetére


Dr.Én
veterán

:N negatív :D

WOT: kissio

(#131035) KisApám válasza Dr.Én (#131034) üzenetére


KisApám
addikt

Most nézem, valamiért megvettem valamikor az FV 4202 (P)-t.
Úgyhogy az FV201 (A45) kimarad. :DDD
Meg jobban szeretem, ha mér TIER IX-be is megy, ha több az átütése 171 mm-nél.
Bár a GOLDdal elég jó (239 mm), de akkor meg kredit nincs úgy.

(#131036) Dr.Én
Buff az FV4202-nél, nem nerf, ha már jobb lett.
Iszol Te rendesen? :P

[ Szerkesztve ]

̿ ̿ ̿ ̿ ̿'\̵͇̿̿\з=( ͡ °_̯͡° )=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿ ̿ ̿ ̿ ... ... Memento Mori

(#131036) Dr.Én válasza KisApám (#131035) üzenetére


Dr.Én
veterán

nem rossz tank az...teszt szerón ki próbáltam a buff után, jobb lett. gyorsabb :)
elnézést kicsit fáradt vagyok..bocsi :B
ma kaptam 2 liter pálesz..abból egy kicsi le ment... :P

[ Szerkesztve ]

WOT: kissio

(#131037) galervin93 válasza Dr.Én (#131036) üzenetére


galervin93
őstag

Nekünk (~25-30 fős társaság) szombaton lesz találkozónk, természetesen mindenféle-fajta nedű is jelen lesz az ország minden szegletéből, azt hiszem aznap este én sem fogok tankozni. :DD

Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

(#131038) Remus389


Remus389
veterán

Jó lenne, ha a WOT, amikor letölt vissza lehetne fogni a letöltés sebességét, hogy lehessen mellette normálisan netezni.

B***ki hogy nem gondolnak ilyenre. :(((

[ Szerkesztve ]

https://hardverapro.hu/apro/burson_v5i_dual_opamp-ok_2db/friss.html

(#131039) robogo81 válasza Remus389 (#131038) üzenetére


robogo81
aktív tag

Már egy ideje van ilyen, a launcher/beálítások- frissitések ablakban van.

redmi note 8 . psn:robert_warior

(#131040) Remus389 válasza robogo81 (#131039) üzenetére


Remus389
veterán

Tényleg :D

Köszi!

https://hardverapro.hu/apro/burson_v5i_dual_opamp-ok_2db/friss.html

(#131041) Zolee11 válasza rlazol (#131028) üzenetére


Zolee11
senior tag

Abszolúte nem haragszom. :)
Sőt, örülök az őszinte véleménynek! Viszont 800 csata alatt próbáltam majmolni a "nagy harcosokat", ugyanazt csinálom mint ők, még egyetlen csatában sem láttam nagy csodákat, ami ámulatba ejtett volna, hogy ez igen apám, micsoda trükkök, na ezt kellene megtanulni... viccet félretéve, azért ez nem áll messze a valóságtól. Annyit megtanultam, hogy sokat kell egy tankkal játszani, és kifejleszteni a legénységet is, nos ezidáig sokat variáltam, gondoltam a titok a fejlődésben rejlik, azaz minél nagyobb a tank, annál tovább marad életben az ember, ami részben igaz is, viszont a legénység sokkal fontosabb mint maga a tank. Az öcsém bő egy hónapja csak egy tankkal játszik, és másfél hónap alatt megtriplázta a WN8-as valamit, a sebzés átlaga is 446.
Mindenkinek köszönöm a tanácsokat és segítséget, nem fogom feladni, amúgy se szokásom feladni a dolgokat. Orosz vonalon a páncélvadász vonalon indultam el, de akkor ezek szerint nem jól, majd nekivágok a T34-es vonalnak is, csak legyen rá időm, a svéd 5-ös szinten meglátjuk mi lesz. :)
Még egyszer köszönöm! :R

no brain, no problem

(#131042) jr1994 válasza Zolee11 (#131041) üzenetére


jr1994
addikt

Itt a varázslat, ezt nézd meg: link

Illetve a youtubeon Quickybaby kifejezetten kezdőbarát videókat készít, mindig mindent igen részletesen elmagyaráz. Cleverlandot meg ne nézz ha nem akarsz bot maradni :))

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#131043) rlazol válasza Zolee11 (#131041) üzenetére


rlazol
addikt

Mit tekintettél "nagy harcos"nak? Pedig van mit tanulni, főleg páncélhasználat és helyezkedés terén. Ezért javasoltam a replayeket jr1994 pedig a streameket.
Jól látod, a jó legénység sokat tud dobni egy tankon, de alapvetően a játék arról szól, hogy fel tudd mérni, az adott csata adott pillanatában hova kell menned, ill. ki tudd használni a tankod kedvező tulajdonságait és az ellenfél gyengeségeit. "minél nagyobb a tank, annál tovább marad életben az ember" ez nem igaz, ahogy egyre nagyobb lesz a tank hp tekintetében, úgy egyre nő az ellenfelek alfája is. sajnos T10ben se ritka a 3 perces csata.

A WN8 egy sebzés alapuló kombinált statisztikai mutató, jobb híján lényegében ez alapján ítélik meg az emberfia teljesítményét, hatékonyságát akár egy-egy csatában, akár egy adott tankkal vagy egy tetszőleges időszakban.
A 446 sebzésátlag nem mond sokat, T2-3 körül számítana jónak, azt is nézd hozzá, mekkora átlag tierben sikerült elérni?
A lényeg, hogy akármilyen vonalon is indulsz, ne rohanj előre. T5-6ban jól gyűlik a kredit és a tudás is. :K

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#131044) po1son válasza jr1994 (#131042) üzenetére


po1son
addikt

Itt inkább az ellenfél varázsolt, de az kibasz... nagyon.... :DDD :DDD

STEAMID/WOT nick: po1son_

(#131045) BÁ Nutrition válasza lacibacsi (#131030) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

en azt hittem te full profin nyomod

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#131046) BÁ Nutrition válasza Zolee11 (#131026) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

" Szerintem mondhatom itt a többiek nevében is, hogy az első 5000 csata az egy nagy kudarc mindenki számára."

a francokat
lehet olyan agon kezdted ami nem fekszik
a vk3001h vonala nekem megforditotta a dolgokat, ertsd mastery hegyek.. plusz ott az orosz t-28, tier 4 es szivatod a tier 6ot ha ugyes vagy
nezz sok videot hova mennek, honnan lonek, hova lonek, melyik tankon mi a weak pont stb
en is tomato voltam most mar potato :)

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#131047) po1son válasza BÁ Nutrition (#131046) üzenetére


po1son
addikt

Azért a igazi játék az tier8ba játszódik és felette, ahol az első pár ezer csata nem egy leányálom, főleg normális legénység nélkül, stock tankkal stb. :U

STEAMID/WOT nick: po1son_

(#131048) BÁ Nutrition válasza po1son (#131047) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

Lehet. De ezert nem kell annyira igyekezni felfele, csak mikor mar keszen allsz. Nem tudom pontosan de kb 1 tucat meccsem van premtankon kivul tier 8ban. Meg fejlodni kell. Premtank meg foleg manigyujtesre van. Remelem javulok azokkal is.

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#131049) Dr.Én válasza galervin93 (#131037) üzenetére


Dr.Én
veterán

jó szórakozást az estéhez ;] :R :R :R

WOT: kissio

(#131050) nanofocus


nanofocus
tag

Sziasztok!

Tudnatok olyan linket mutatni, ahol ossze vannak szedve a CW/SH kepes aktualis tankok?
masik: milyen felszerelest ajanlotok Libertére? eddig toltesgyorsito, venti, es celzasgyorsito van benn. elore is koszi!

Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.