Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#25351) Vitiris


Vitiris
aktív tag

Ajánlom figyelmetekbe! Érdekes megoldás!

XIAOSHANG CROSSHAIR MOD 0.8.8

Nabukondonozor harcostársamtól tölthető! :) Első igazi közös projektünk! Köszönet neki!

(#25352) Bad Pritt válasza Bingisz (#25350) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Aztán ha megmarad pár tucat élete, lesz annyi ideje Jerry-nek, hogy 5x elporlasszon :P
Kíváncsi leszek rá, de a Nashorn tetszik leginkább az újak közel (meg Sturer Emil persze ;] )

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#25353) Szepi1979 válasza echterion (#25348) üzenetére


Szepi1979
senior tag

Igen de én úgy tudom a hamarabb kilőtt tank lövedéke megsemmisül a levegőbe. Itt meg azért eltelt 1-2 másodperc mire belém csapódott a lövedéke.

“ nem kell mindig nyerni “

(#25354) ritkaság


ritkaság
tag

Sziasztok!

Keresek valakit aki ért az aerodinamikához. Kellene egy kis segítség. PM pls. :R

(#25355) Angel1981 válasza Bad Pritt (#25352) üzenetére


Angel1981
veterán

Ez szinte minden táras vasra igaz. :)
Valamit valamiért!

(#25356) nyunyu válasza Szepi1979 (#25353) üzenetére


nyunyu
félisten

de én úgy tudom a hamarabb kilőtt tank lövedéke megsemmisül a levegőbe.

Mar miert semmisulne meg?

Ha nagyjabol egyszerre tuzeltek, akkor elofordul, hogy te halsz meg kesobb, mert az ellenfel agyuja kisebb torkolati sebesseggel bir, lassabban repul a lovedeke.
Lasd artyk ~3-4 masodperces ideje, ha a palya tulso veget lovik.

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#25357) Enzolord válasza nyunyu (#25356) üzenetére


Enzolord
addikt

Elvileg ezt tervezik bevezetni a játékban.. Valahol olvastam...

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#25358) ng0ofy válasza Vitiris (#25351) üzenetére


ng0ofy
KORREKTOR

Jó lenne, csak kicsit csicsa és elizélt valamit a hangon...

(#25359) Motyi válasza Angel1981 (#25319) üzenetére


Motyi
senior tag

Akkor remélem nekem is hamarosan lila lesz a nevem xvm-ben, mert idáig kb. 130k-t elköltöttem én is. :DD
Bár úgy vagyok vele, hogy amíg szórakoztat valami nem számít. :)

Amúgy ezeket a "videós" emberkéket azért nézem mert sokat lehet tanulni tőlük, és ha csak egy kicsi megmarad abból amit látok már javul a teljesítményem és hasznosabb tagja leszek a csapatnak.Azóta javul a teljesítményem mióta figyelem ezeket a streameket/youtube csatornákat. Amikor elkezdtem "tanulni" akkor 700 wn6/47% wr volt a statom, ezt mostanra feltornásztam 1280 WN6/51% wr-re, úgy hogy az utolsó ezer csata átlaga 1700 wn6/52% wr lett és soha nem játszom szakaszban (pedig jó lenne). Véleményem szerint sokkal élvezetesebb lenne a játék ha mindenki venné a fáradságot és utána nézne az alapoknak legalább, de hát ez soha nem lesz így. :(

(#25360) SoulReaver


SoulReaver
veterán

Kár, h bele lőttem az m103-ba....replay
T57 heavy biztos még töltött, addig meghalt XD 2db t54 -el meg mákom volt.. :D


Nem értem, miért a sima fiókos kreditet írta ki a fővégeredménynél...

(#25361) wall2


wall2
tag

Megmondaná valaki, hogy tudom beállítani, hogy a német tankokban németül beszéljenek ?? :R

(#25362) unravel válasza wall2 (#25361) üzenetére


unravel
őstag

menü - beállítások - hangerő - hangüzenetek: nemzetközi

szerintem ez az.

¯\_(ツ)_/¯

(#25363) xtmod


xtmod
senior tag

üdv.

egy négymagos de ht-s procinál hogyan kell beállítani az affinítást batch fájlban? úgy tudom, a négymagosnál 5 az érték, de ennél nem működik.

(#25364) Szepi1979 válasza nyunyu (#25356) üzenetére


Szepi1979
senior tag

Lehet hogy csak 0.8.9.-től lesz benne. Talán ott olvashattam, azt hittem már a 0.8.8.-ba is bekerült.

“ nem kell mindig nyerni “

(#25365) Bingisz válasza Szepi1979 (#25364) üzenetére


Bingisz
addikt

Ez nem csak akkor van, ha 1v1 alakul ki a csata végén, és úgy lőttök egymásra?

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#25366) Szepi1979 válasza Bingisz (#25365) üzenetére


Szepi1979
senior tag

Nem régóta játszok, nektek van biztos igazatok, csak úgy emlékszem mintha olvastam volna valahol.

“ nem kell mindig nyerni “

(#25367) PAtr0n válasza KisApám (#25246) üzenetére


PAtr0n
addikt

Háhá, ismerős helyzet, és tényleg az a dühítő, hogy hiába vagy jó, felmorzsolják a siemkákat aztán jössz te (ez a jobbik eset), vagy nyitva hagyják az orbitális lyukat az egyik fronton, és 2 percig sem élsz, mert a loltraktor átjön, és szétmar :) Még megbocsátható amikor 1 tetves arty van. De könyörgöm, amikor 3 arty áll kiszolgáltatottan a kezdőhelyen, és könyörög szupportért, na az már gáz.

"Ne sikeres ember próbálj lenni, hanem értékes"

(#25368) Preda


Preda
aktív tag

Tök jó kis gép ez a Panther.

(#25369) Szepi1979 válasza Szepi1979 (#25366) üzenetére


Szepi1979
senior tag

Ezt találtam:

"- Úgy tűnik van egy új funkció. Ha két tank egymásra lő és megsemmisítik egymást egy lövéssel akkor csak az egyik hal meg. Az marad életben aki előbb lőtt, a másik tank lövedéke eltűnik."

[link]

Tehát ez csak akkor él ha mindketten meghalnának.

[ Szerkesztve ]

“ nem kell mindig nyerni “

(#25370) scyllarus válasza Szepi1979 (#25369) üzenetére


scyllarus
veterán

Ez a hétvégén még tuti nem így volt, Himmelsdorfon kilőttük egymást egyszerre valakivel :)

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#25371) Bingisz válasza Szepi1979 (#25369) üzenetére


Bingisz
addikt

Ez így biztosan nincs bent. Az eredeti angol szöveget kéne megnézni, hogy pontosan hogy is működik a rendszer.

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#25372) mynames


mynames
senior tag

Hát elkeserítő, hogy milyen emberekkel lehet találkozni...
Természetesen ott végezte ahol gondoltam:

:((( :W

(szlovákiai magyar azt írta...)

[ Szerkesztve ]

(#25373) sequator


sequator
senior tag

(#25374) Sh@dowMAN007 válasza Vitiris (#25346) üzenetére


Sh@dowMAN007
tag

Esetleg a modról egy link? :D

(#25375) ng0ofy válasza Szepi1979 (#25369) üzenetére


ng0ofy
KORREKTOR

Én a hétvégén kétszer is átéltem, hogy lelőttük egymást. Ennyi.

(#25376) #95904256


#95904256
törölt tag

Az M7-est milyen ágyúval és felszereléssel érdemes használni? Az előbb próbáltam a top ágyút, normál lőszerrel T6-os csatában, többféle helyzetből. 23 lövés, 23 találat, 23 lepattanó... (Type-58, BDR, T-34, PzIII/IV) Ütközéssel sikerült dmg-ét szereznem.

[ Szerkesztve ]

(#25377) Szepi1979


Szepi1979
senior tag

Még nem tettem fel ide csata összesítőt, de ma olyan dolog történt velem amit muszáj megosztanom. Tudom ez csak nekem nagy szám, de ez az első 8 killes csatám:

[link]

“ nem kell mindig nyerni “

(#25378) nyunyu válasza sequator (#25373) üzenetére


nyunyu
félisten

Be is ****-na, ha betennek T10-es taras SPGnek.

[ Szerkesztve ]

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#25379) echterion válasza ng0ofy (#25375) üzenetére


echterion
nagyúr

Szintén zenész. :K

**********

(#25380) PAtr0n válasza Szepi1979 (#25377) üzenetére


PAtr0n
addikt

Szép eredmény! Nekem 5 kilőtt ellenfél volt eddig a max csúcs! Az első medál az arcképpel az mire jár?

"Ne sikeres ember próbálj lenni, hanem értékes"

(#25381) #95904256 válasza #95904256 (#25376) üzenetére


#95904256
törölt tag

Golddal működik... csak ne égett volna le az első lövéstől. :)

(#25382) Szepi1979 válasza PAtr0n (#25380) üzenetére


Szepi1979
senior tag

Radley-Walters medáll a 8-9 kilőtt tankért jár.

“ nem kell mindig nyerni “

(#25383) KisApám


KisApám
addikt

Felállás:
VÉDENI kell a zászlót, ellen 3 pontból jön.
Jól állunk.

ERRE???

A B*ROM Heavy tankok elmennek foglalni az ellen 3 kiinduló pontját... :W

ORDÍTOK nekik, hogy vissza, védekezni, ezt a zászlót kell megvédeni, NEM foglalni kell!

Öregem.................. ki is kaptunk... elfoglalták a zászlót amit védenie kellett volna a NOOBoknak... :(((

Veletek hányszor volt már ilyen???

̿ ̿ ̿ ̿ ̿'\̵͇̿̿\з=( ͡ °_̯͡° )=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿ ̿ ̿ ̿ ... ... Memento Mori

(#25384) Bingisz válasza KisApám (#25383) üzenetére


Bingisz
addikt

Ezért játszok csak normál csatát. A másik két mód ki van kapcsolva.

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#25385) 04ahgy válasza mynames (#25372) üzenetére


04ahgy
nagyúr

Katasztrofális... :(

HGyu

7855.94MHz CPU-Z valid \ Pulchra tibi facies, oculorum acies, capillorum series; o quam clara species! Rosa rubicundior, lilio candidior, omnibus formosior; semper in te glorior!

(#25386) Enzolord válasza mynames (#25372) üzenetére


Enzolord
addikt

Ne csodálkozz, Noobmeteren megnéztem, egy ostoba *******...

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#25387) nihill válasza Vitiris (#25351) üzenetére


nihill
őstag

Még nem használtam semmilyen célzó modot, meg semmi más sincs fenn, teljesen alap WOTal játszok.
Gondoltam kipróbálom ezt, milyen vele a játék. Hát én még ennyi eltűnő tankot életemben nem láttam. Ott a tank, rázoomolok, erre eltűnik, majd 1 másodperc és újra megjelenik. Másik eset, kinn áll az ellenség egy sarkon félig kilógva, elindul kifelé(!) erre eltűnik, majd akkor jelenik meg újra, amikor már teljesen kinn áll és épp lő rám. stb stb stb. Gyakorlatilag 1 csatám nem volt hogy ne lett volna valami furcsaság benne. Létezik hogy ezt a modok okozták nekem? Merthogy utána letöröltem az egészet és újra semmi gond...

(#25388) Vitiris válasza nihill (#25387) üzenetére


Vitiris
aktív tag

hmmm Öszintén szólva a célzómód nem csinálhatna ilyet. Ez sima cammonak tűnik.
A tankok vizuális megjelenésén semmit nem változtat.
Habár kitudja mit tett bele a kínai szerző :) Én a honostiással voltam elfoglalva
:D

(#25389) Plasticbomb válasza Vitiris (#25346) üzenetére


Plasticbomb
addikt

Hmmm... Tetszik. A nem felderített ellenfelektől érkező lövésekkel mi van?

Ehhez a damage panelhez is be lehet lőni (meg tudnád csinálni?:) )?

ArchLinux, Star Citizen, Subnautica+BZ, ASTRONEER, Grounded, DRAG, VOLCANOIDS, Space Engineers, Elite:Dangerous, Beyond Blue (TK-Glitch Proton)

(#25390) Djuree


Djuree
félisten

na én hétvégén nem játszottam 1 csatát sem. meguntam. áttértem war thunderre, azzal nyomultam, az most bejön. kíváncsi vagyok a tankos részére. bár nemigen fogok áttérni, maradok a repcsis résznél, az viszont jobb mint a WOWP.

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#25391) Vitiris válasza Plasticbomb (#25389) üzenetére


Vitiris
aktív tag

Ime :DD

Shtys, STL1te féle Gold detectoros Damegepanel!

a CDPSetting.xml honosítva!

1-2 apró módosítás!

Fogyasszátok egészséggel! Innen

(#25392) Atlantis válasza Djuree (#25390) üzenetére


Atlantis
veterán

Ha meguntad, akkor miért változtattál nevet? :)

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#25393) wall2


wall2
tag

Valaki meg tudja mondani, hogy Gift Shop-ból való vásárlás esetén a banki tranzakció kb mennyi időt vesz igénybe? :R

(#25394) Vitiris válasza wall2 (#25393) üzenetére


Vitiris
aktív tag

1-2 perc max 5 ha paypal

(#25395) Rathrol


Rathrol
aktív tag

(#25396) Djuree válasza Atlantis (#25392) üzenetére


Djuree
félisten

nem örökre untam meg, de sztem most pihentetem pár hétig.
más játékokban is ez a nevem már egy ideje, ezért változtattam meg, bár a 2500 gold elég fájó volt. :(

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#25397) emre válasza Vitiris (#25391) üzenetére


emre
veterán

Köszi! :R

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#25398) Atlantis válasza Djuree (#25396) üzenetére


Atlantis
veterán

Megértelek, még pár nap prémiumom van, utána nálam is szünet lesz, de legalábbis jelentősen redukálom az időt, amit ezzel töltök.

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#25399) Vitiris válasza emre (#25397) üzenetére


Vitiris
aktív tag

Igazán nincs mit :) még Shyt-l hajnalban is dumáltunk, úgy hogy nagyon friss. valamikor 2-kor lett kész vele!

(#25400) Vitiris válasza Plasticbomb (#25389) üzenetére


Vitiris
aktív tag

alapból úgy írja :) ha olyantól kapsz találatot aki még nincs felderítve annak is írja a nevét.

Én egyébként egyszerre használom a kettőt :) egyrészt tesztelés céljából másrészt, miért ne :)

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.