Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#25551) Djuree válasza BaLee (#25550) üzenetére


Djuree
félisten

igen, a t62 inkább egy t9,5-ös tank.

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#25552) Achill3uS


Achill3uS
veterán

ma jött meg a névre szóló 1:72-es KT modellem wot-os nyári camo-val :B


[ Szerkesztve ]

"De tényleg, minek tuningolni? Újabban el sem olvasom a rekorddöntögető hírességek eredményeiről szóló beszámolókat. Teljesen fölösleges tuningolni. Főleg Intel processzort." Taranti (fanatikus tag)

(#25553) Drenadar válasza Achill3uS (#25552) üzenetére


Drenadar
veterán

és ha téli pályára dobja be? :D

amúgy szép... honnan? mennyiért?

(#25554) Bingisz válasza Achill3uS (#25552) üzenetére


Bingisz
addikt

Gyönyörű!

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#25555) echterion válasza Achill3uS (#25552) üzenetére


echterion
nagyúr

Nagyon szép. Hol lehet ilyet kapni? Ha épeszű áron van, vennék én is egyet a kedvencemből.

**********

(#25556) Djuree válasza Achill3uS (#25552) üzenetére


Djuree
félisten

:C
honnan van?

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#25557) J.J. András válasza t.imi (#25501) üzenetére


J.J. András
őstag

de ezen csak az 57mm-es löveg van, nem ??? :U

'' ...Client Estwood bekaphatja, hóóó....''

(#25558) J.J. András válasza Achill3uS (#25552) üzenetére


J.J. András
őstag

nagyob baba, miből van ? műanyag vagy alu ?

üdv :R

'' ...Client Estwood bekaphatja, hóóó....''

(#25559) zsolthee


zsolthee
senior tag

Engem is érdekelne, hogy hol lehet ilyen makettet kapni... :)

(#25560) Drenadar válasza zsolthee (#25559) üzenetére


Drenadar
veterán

soha nem tudjuk meg....

(#25561) iwu


iwu
addikt

Például

ajándék ló nem látja a fától a szódás a lovát...

(#25562) Achill3uS


Achill3uS
veterán

köszi srácok, mióta megjött le se tudom róla venni a szemem :D :R
angliabol rendeltem, tul képp olyanra festik neked amilyenre szeretnéd, wot-os camo-kból vagy akár fényképről. ez még az olcsóbbak közé tartozik "csak" 35 font volt de van olyan különlegesebb darab is aminek maga a kit-je pokoli drága akár 100+ font is lehet. ezért az anyaga is változó van ami csak műanyag vagy műgyanta. itt az oldal nézzetek szét mik vannak:
http://www.black-knight-studios.co.uk/
mindjárt rakok fel klántársam T57-eséről képeket még amivel együtt érkezett.

[ Szerkesztve ]

"De tényleg, minek tuningolni? Újabban el sem olvasom a rekorddöntögető hírességek eredményeiről szóló beszámolókat. Teljesen fölösleges tuningolni. Főleg Intel processzort." Taranti (fanatikus tag)

(#25563) Achill3uS


Achill3uS
veterán

ez pedig a T57 Heavy sivatagi camoval, sorry ez még csak mobilos kép nagy hirtelen. ez már nehéz, full műgyanta. a kit árán is látszik.


[ Szerkesztve ]

"De tényleg, minek tuningolni? Újabban el sem olvasom a rekorddöntögető hírességek eredményeiről szóló beszámolókat. Teljesen fölösleges tuningolni. Főleg Intel processzort." Taranti (fanatikus tag)

(#25564) GrooveHero válasza Achill3uS (#25562) üzenetére


GrooveHero
addikt

Ez alatt meg sem állnék :N :DDD

Words like a weapon, sharp as a knife Fallen from heaven, darkest of nights Long live the rebels hunting for blood I saw the devil, he's one of us

(#25565) Achill3uS válasza iwu (#25561) üzenetére


Achill3uS
veterán

nem összekeverendő az előre összerakott modellekkel, a srác az oldalon kit-ből dolgozik amit ő rak össze. szóval nagyobb részletességű lesz mint amit készen kapni.

GrooveHero ez már lvl 99 :D

[ Szerkesztve ]

"De tényleg, minek tuningolni? Újabban el sem olvasom a rekorddöntögető hírességek eredményeiről szóló beszámolókat. Teljesen fölösleges tuningolni. Főleg Intel processzort." Taranti (fanatikus tag)

(#25566) iwu válasza GrooveHero (#25564) üzenetére


iwu
addikt

Rendeznek modell tankcsatákat.
(Amúgy a fenti képeken makettek vannak, nem modellek:P)

ajándék ló nem látja a fától a szódás a lovát...

(#25567) mefistofeles

45 perc alatt lement hét csatám (5 vereség) Nem vagyok egy ász de ennyi hülyét életemben nem láttam! Nem lehetne a regisztrációt IQ teszthez kötni?

Egyeseknek mindenük megvan. Öregek, csúnyák szegények és betegek. Másoknak semmi sem jut......

(#25568) Drenadar válasza Achill3uS (#25565) üzenetére


Drenadar
veterán

IS-6-os nincs :(

(#25569) Angel1981 válasza GrooveHero (#25564) üzenetére


Angel1981
veterán

WOW! :Y :R

(#25570) Achill3uS válasza Drenadar (#25568) üzenetére


Achill3uS
veterán

lehet h most épp nincs. régebben volt batchat is most épp az sincs. de tény h a legnagyobb választék mindenhol a német páncélosokból van.

"De tényleg, minek tuningolni? Újabban el sem olvasom a rekorddöntögető hírességek eredményeiről szóló beszámolókat. Teljesen fölösleges tuningolni. Főleg Intel processzort." Taranti (fanatikus tag)

(#25571) #65537792 válasza Achill3uS (#25563) üzenetére


#65537792
törölt tag

Ez nagyon király. Grat hozzá. How much, és mekkora? :D

(#25572) ng0ofy válasza mefistofeles (#25567) üzenetére


ng0ofy
KORREKTOR

Én most épp az ellenkezőjén vagyok: délután kettő óta játszok, azzal a megkötéssel, hogy amikor vesztek a pantherral, felállok és megyek futni (esik kint, nem sietem el) és azóta nem vesztettem. Minden csatában benne vagyok első kettőben, az igaz :D Viszont nem hiába szeretem ennyire ezt a tankot (:

Na elszóltam magam, de akkor is nyerte sorozatban 12 csatát (:

[ Szerkesztve ]

(#25573) dfsz34 válasza mefistofeles (#25567) üzenetére


dfsz34
őstag

Elképesztő mi megy tier 5 és alatta. Ezzel nem azt mondom, hogy feljebb jobb, mert ott meg ha támad mondjuk 3-4 tank és kidől a noob egy pillanat alatt, akkor láncreakciót indít el és a többiek sem bírják már tartani a pozíciót.

Van még tier 5 tankom, amiket az akciók miatt vettem meg és próbálom leduplázni, de ez brutális, ami folyik. 3-4 perces csaták. Ha éppen nekem van szerencsém, akkor mi nyerünk, de futnom kell különben sebezni sem tudok. Gyakoribb viszont, hogy az én csapatom hülyéi hullanak el szó szerint pillanatok alatt és kész. Némi sebzés, 1-2 frag és körbevesznek, kilőnek engem is.

Ezek mit élveznek ebben a játékban? Elindul, megy előre mint a szemellenzős és ha ellenséget lát, akkor megáll és lő és két pillanat alatt kilövik őt. Hát ez tényleg nagyon izgalmas.

(#25574) oPalRx7 válasza dfsz34 (#25573) üzenetére


oPalRx7
tag

játssz tier3-ba, és élvezni fogod ahogy a t5 tankokat lövöd ki :D és legalább mennek is fel a statjaid :D
chi-ha 15-20 golddal igen vicces játékokat hoz nekem :D

(#25575) Linkin


Linkin
senior tag

kijött az xvm test 4 ebben vajon már a hangát stat?

Wot csatornám:https://www.youtube.com/channel/UCu5WdaeI6J16mxqAjlAfHyQ

(#25576) munnergep válasza Linkin (#25575) üzenetére


munnergep
senior tag

Van.

"I like big fat men like you. When they fall they make more noise. And sometimes they don't get up."

(#25577) Linkin válasza munnergep (#25576) üzenetére


Linkin
senior tag

már látom csak még a tankonként nincsen wn6 de szerintem nem sokára majd az is lesz

Wot csatornám:https://www.youtube.com/channel/UCu5WdaeI6J16mxqAjlAfHyQ

(#25578) GrooveHero válasza Angel1981 (#25569) üzenetére


GrooveHero
addikt

Rendes robbanómotor hajtja (sztem opcionális) és olyan 300 kg körül van, szóval van benne anyag bőven. Állítólag rá is lehet ülni, még úgy is simán Elvis :DDD

[ Szerkesztve ]

Words like a weapon, sharp as a knife Fallen from heaven, darkest of nights Long live the rebels hunting for blood I saw the devil, he's one of us

(#25579) Vitiris


Vitiris
aktív tag

Golddetector pack v2 by Vitiris

Innen!

Változások:
frissített damagepanel rész. Beszédesebb hitlog.
Config file upgradelve új makró lehetőségek (CDPSetting.xml)

(#25580) GrooveHero válasza GrooveHero (#25578) üzenetére


GrooveHero
addikt

LOL, most nyomtam egy csatát ISU-val Mines-on, a szigeten lévő ISU-t BL-10 zel oldalbakaptam, kapott egy 800-ast, a többi leégett, elkezdett lengyelül, karattyolni, csata után rámírt, hogy kell neki replay...hát küldtem neki: :DDD várom a választ: :DDD

Shidons (17:54:20) send replay - shidonslaw@yahoo.co.uk
GrooveHero (17:54:40) ?
GrooveHero (17:54:51) oh...okay
GrooveHero (17:54:56) one moment...
Shidons (17:55:10) powtorke barania jebany!! REPLAY from batlle ;0
GrooveHero (17:55:21) and what if it turns out, that it was normal AP?
Shidons (17:55:21) ;)
GrooveHero (17:55:34) and nothing more?
GrooveHero (17:56:31) replay sent
GrooveHero (17:56:42) watch it...im curious
GrooveHero (17:58:29) so?

upd:

Shidons (18:00:43) sdzieki wielkie :) thank ;)
GrooveHero (18:01:11) so, everything was ok?

[ Szerkesztve ]

Words like a weapon, sharp as a knife Fallen from heaven, darkest of nights Long live the rebels hunting for blood I saw the devil, he's one of us

(#25581) SoulReaver


SoulReaver
veterán

Kezdem úgy érezni, h tökfeleslegesen szenvedtem napokig az is-7 ért...
Hol megy ez 60-at? hiába van kuplung égetés a vezetőmön, ez olyan tetves lassan forog, h az agyam eldobom... meg milyen vastag a KT alap tornya? 250 pen nem viszi át? !!! LOL !!! ez még a t54 oldaláról is lepattan, képes olyan papír tankokról pattanni, h mindjárt letörlöm az egész world of szart....

(#25582) GrooveHero válasza SoulReaver (#25581) üzenetére


GrooveHero
addikt

hm...lássuk csak, mennyi is az IS-7 AP-jának alap páncélátütése? 188.. a KT tornya szemből? 185...hmm..érdekes ;] erre mit lehet mondani? amit Serb is szokott...how terriblekk ;]
Azt me senki nem mondta, hogy az IS-7 sebessége normál esetben lesz 60...a végsebessége ennyi zsírzott lejtőn hátszéllel

sith7 sztem lánctalp...bár ha jól számoltam elvileg felmenne a nagyobb löveg 50 kiló híján az alap láncra is, de sztem nem olyan rossz a ferdi 128-asa, hogy azt a kicsit több mint 20k xp-t nem tudnád vele kifarmolni.

Én most gondolkodom a Ferdi visszavásárlásán, én nagyon szerettem anno :K

[ Szerkesztve ]

Words like a weapon, sharp as a knife Fallen from heaven, darkest of nights Long live the rebels hunting for blood I saw the devil, he's one of us

(#25583) sith7


sith7
nagyúr

Ha a Jagdtiger - re először a lánctalpat teszem fel, meghálálja ?
Mozgékonyabb lesz ?
Vagy menjek a full lövegre ?

(#25584) SoulReaver válasza GrooveHero (#25582) üzenetére


SoulReaver
veterán

Nem elég, h okosnak hitted magad, de még a stílusodon is csiszolhatnál öcsém...
Azt írtam, hogy az ALAP tornya.. nem a fejlesztett.

IS-7

KT

[ Szerkesztve ]

(#25585) #65537792 válasza GrooveHero (#25582) üzenetére


#65537792
törölt tag

"zsírzott lejtőn hátszéllel" Ez mekkora. :DD :))

dfsz34 : Mi az a hull down?

[ Szerkesztve ]

(#25586) dfsz34 válasza SoulReaver (#25581) üzenetére


dfsz34
őstag

Az IS7-nek csak a legendája nagy. Egy dolgot tud nagyon, lerakod hull down-ba és onnan próbálják meg kiszedni, ha nincs arty. Az ellenfélnek valakit fel kell áldoznia, de még akkor is ugye, nem fogják egyből kilőni, ha körbeveszik és a csapattársak meg közben célbalövőst tudnak játszani vele.A tornya nagyon nehezen meglőhető.

Az ágyúja nem túl jó, valóban. 0.4 pontatlanság és a 250 pen gyakran kevés.

Engelberg, ha bázist kell védeni, akkor el kell menni vele balra a kastély felőli oldalra és odarakni a domb aljába úgy, hogy csak a tornya látszódjon ki. Ha a társak nem hülyék és nem állnak ki lövöldözni a domboldalra, akkor majdnem a teljes tíz perc azzal fog telni, hogy az ellenfél próbálja kiszedni az IS7-t, miközben a társak vígan céllövöldéznek mögöttem. Ha a társak hülyék és hirtelen halált halnak, akkor is gyakran annyi idő eltelik, mire összeszedi az ellenfél a bátorságát és egyszerre támadnak és le tudnak gyűrni, hogy már nem tudnak foglalni.

(#25587) GrooveHero válasza SoulReaver (#25584) üzenetére


GrooveHero
addikt

nézd meg még1x légyszi ezt a pen dolgot wotwikin sztem :U...vagy kérdezz, de ezúttal én voltam az okos ;]

[ Szerkesztve ]

Words like a weapon, sharp as a knife Fallen from heaven, darkest of nights Long live the rebels hunting for blood I saw the devil, he's one of us

(#25588) Drenadar válasza SoulReaver (#25584) üzenetére


Drenadar
veterán

188 tól indul az IS7 átütése. Vagyis ha nem tökéletes 90 fokban lőtted a KT tornyát, akkor lehet hogy lepattan...

Amúgy meg, sztem nem rossz tank, nagyon sokan pattognak róla, és őszinte leszek, mindegy milyen tankkal vagyok nem szeretek pofozkodni egy IS-7 -el ha az szemben van velem és velem foglalkozik...

[ Szerkesztve ]

(#25589) Cseri0058 válasza SoulReaver (#25581) üzenetére


Cseri0058
őstag

Mintha magamat látnám! Még a könnyem is kicsordul a büszkeségtől! :)

(#25590) SoulReaver válasza GrooveHero (#25587) üzenetére


SoulReaver
veterán

Te hallottál már arról, h értő olvasás? ÍRTAM moderálva! hogy az ALAP tornya!!! az a 25% +- ellenére is csak 100mm és azt nehogy már ne vigye át, érted most már?

Hiába teszel szmájlikat a mondatok mögé, akkor is látszik a fellengzős modorod moderálva!

[ Módosította: #40993792 ]

(#25591) Drenadar válasza SoulReaver (#25590) üzenetére


Drenadar
veterán

akkor meg a szokásos WG rng feketelyukat generált oda :D

(#25592) GrooveHero válasza SoulReaver (#25590) üzenetére


GrooveHero
addikt

hm..hát most ebben az esetben mit is lehet tenni :F sztem tényleg töröld le :U

amúgy repley-ed van arról, hogy teljesen merőleges találtad el a KT tornyát és nem ágyúpajzsot lőttél?

[ Szerkesztve ]

Words like a weapon, sharp as a knife Fallen from heaven, darkest of nights Long live the rebels hunting for blood I saw the devil, he's one of us

(#25593) Exorsized


Exorsized
tag

sorban csak ilyen gamek :) élvezet ma duplázni

XONE : MrExoQt

(#25594) SoulReaver válasza GrooveHero (#25592) üzenetére


SoulReaver
veterán

Szerintem neked több okod lenne letörölni a wot-ot, mint nekem.

Cseri0058 Túl sokat szakaszozunk... ;]

[ Szerkesztve ]

(#25595) dorka16


dorka16
aktív tag

Csak 11X haltam meg ebben a csatában. :D
Bár nem értem az ellenséges AT8-at miért nem lőttem ki. A játékban az utolsó 2 lövésem szó szerint átment a kupolán. Majd megnézem a replay-t is. :F

(#25596) Atlantis


Atlantis
veterán

Hol lehet átállítani, hogy az új XVM ne win rate szerint rendezze alapból a tankokat a stat-ablakban? Meg kissé egymásra is csúsznak a feliratok, lehet pozicionálni valahogy?

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#25597) sith7 válasza SoulReaver (#25590) üzenetére


sith7
nagyúr

kicsit finomabban is fogalmazhatnál :U

(#25598) munnergep


munnergep
senior tag

Basszus, ma csak betanított majmok jutnak csapattársnak.
Vagy 1 mp alatt berohanok az ellen közé, mert ahhoz van kedvem :)

Wr meredeken lefeléééé, tillárom hajj, nyald meg a vonóm...

"I like big fat men like you. When they fall they make more noise. And sometimes they don't get up."

(#25599) SoulReaver válasza sith7 (#25597) üzenetére


SoulReaver
veterán

Bocsi, de nem szeretem, ha valaki okosnak hiszi magát, és el sem olvassa normálisan, amire kommentel...
Egyből úgy kezdi, mint ha én totál noob lennék és nem lennék tisztában a 25% +- -al... Ennyi erővel miért nem azzal kezdi, h menjek még 7000 csatát, h rájöjjek magamtól, nem?

(#25600) dorka16 válasza SoulReaver (#25599) üzenetére


dorka16
aktív tag

Tegnap szóról szóra ugyan ez játszódott itt le. :C

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.