Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#238001) phoenix1989 válasza jano_77 (#237999) üzenetére


phoenix1989
őstag

"pár 100 vagy épp 1-2 ezer csatás kezdőkkel ez elég nehezen teljesíthető"

na én wt vel voltam ilyenek ellen és szétkaptak mint a szart. átlag 100 sebzéses játékosok voltak. a végén mikor megnéztem őket nem akartam elhinni. hajszálon múlt hogy nyerek de elbuktam. nem is értettem hogy játszottak ilyen rohadt jól amikor alapból olyan játékosok hogy csukott szemmel jobb köröket mennék.

amúgy én meg csináltam tegnap. szerencsém volt. jo csapatot kaptam illetve jó fej wt-t egyik körben nem csinált semmit csak állt. néha kilőtt egy tankot aztán megint csak állt.

(#238002) Elit3Zotya válasza jano_77 (#237999) üzenetére


Elit3Zotya
addikt

Elég csak ha folyamatosan a kisebb tankokat lövöd, a csapat majd intézi a plazmákat. Összelősz kb 15-20 ezer sebzést és tuti megvan kb, persze csak ha nyertek, de ha nyertek legalább tuti megvan. Én megszereztem az összes ingyenes nagy kulcsot, de semmit nem adott. :O

(#238003) jano_77 válasza jano_77 (#237974) üzenetére


jano_77
nagyúr

Még 1 Panther M10 Tank ÁSZ

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#238004) manu75 válasza jano_77 (#237999) üzenetére


manu75
aktív tag

Van az a kábító lövedéke, azzal elég csak a tornyot eltalálni, ha mögötte állsz akkor is stunt ad és reseteli az időt. Előszeretettel használtam én is.

phoenix1989: volt nálam is ugyanilyen kör 4 batchat is volt bent és ripityára szedtek, ha bevittek egy plazmát mind ott termet és szó szerint szétzúztak, mint valami profi csapat, végén megnéztem és a "legjobb" is alig 2000+ wot értékeléssel bírt és alig volt 1-2k csatájuk max. volt amelyiknek az ezret sem érte el.

(#238005) Argh!


Argh!
aktív tag

Nem játszok pár éve már aktivan, évente csak pár mapot. Több mint 1 év után beléptem megnézzem van e már Crew 2.0, de szomorúan látom hogy sehol sincs még .

Látom nem csak a játékos szám épült le hanem a WG programozók szellemi csúcsa is rekordokat döntöget. Régóta tervezik a Crew 2.0-át es ennyi év alatt se sikerült nekik.

Szerver összevonás volt látom... Hova tünt a sok játékos?
:Y

(#238006) 2thletme2day válasza Argh! (#238005) üzenetére


2thletme2day
őstag

A crew 2.0-t a népharag elsöpörte mert azzal tényleg pay to win lett volna a játék annyira beteg dolgokat művelt volna a tankokkal. Mondjuk az egyik, mindenkinek tetsző változtatás holnap fog bekerülni a játékba. 6. érzék alap lesz minden commander számára.

Amúgy miért akarod annyira a crew 2.0-t?

(#238007) Argh! válasza 2thletme2day (#238006) üzenetére


Argh!
aktív tag

Nem akarom, csak évek óta tervezik, csodálkozom nem jutottak vele semmire.

(#238008) Viktoár


Viktoár
addikt

Type 5-be képzem a fiúkat a japó tigrissel, szerintem ennyi alap xp-t még életemben nem kaptam. :DDD

Üdv:Viktor

(#238009) phoenix1989 válasza Viktoár (#238008) üzenetére


phoenix1989
őstag

Nekem ezzel a tankkal van a legtöbb killem 14. :) még youtube-ra is feltette valami külföldi. lementette wotreplaysről.

Gratula, hoztad a csatát.

[ Szerkesztve ]

(#238010) Viktoár válasza phoenix1989 (#238009) üzenetére


Viktoár
addikt

Köszi, nem is figyeltem hogy mi történik a térképen csak az utolsó 3-4 tanknál. :DDD

Üdv:Viktor

(#238011) po1son


po1son
addikt

Twtich tokenokat ne felejtsétek elkölteni.
10.14 korán reggelig van a határidő

Ezenkívül ugyanott a német egység tokent holnap reggel jár le GERMAN UNITY DAY STORE

STEAMID/WOT nick: po1son_

(#238012) Elf


Elf
aktív tag

Azoknak is dobál tervrajzokat küldetésekért akiknek már minden vagy majdnem minden ki van fejlesztve?
Nekem szinte mindig a legalacsonyabb tier-hez ad tervrajzot. Így van meg hatosig kb. minden úgy hogy a japán-kínai-cseh-meg még mik vannak vonalon soha nem mentem.

(#238013) xAttilax


xAttilax
senior tag

Dobál persze, csak univerzális lesz belőle. Nyilván úgy sokkal kisebb az "èrtèke", ha lehet inkább újra pörgetem.

"sem több, sem kevesebb, csak ember lehetek,"

(#238014) jr1994 válasza Elf (#238012) üzenetére


jr1994
addikt

Igen, a kisebb szintűekhez dobálja nagyrészt a tervrajzokat a játék, és elsősorban négyszög, esetleg háromszögre, nálam is így van ez. Másik accon ahol tényleg szinte minden ki van fejlesztve, ott bedobálta tier 10-ig az összes ki nem fejlesztett tank tervrajzát.

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#238015) Raysen623 válasza Elf (#238012) üzenetére


Raysen623
addikt

Melyik küldik ezek? Tervrajzokra nagy szükségem van azért kérdem.

A MÁV-nak öt ellensége van: a négy évszak, meg az utasok.

(#238016) jr1994 válasza Raysen623 (#238015) üzenetére


jr1994
addikt

Sima napi küldetések véletlenszerű tervrajz töredékei.

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#238017) 2thletme2day válasza Elf (#238012) üzenetére


2thletme2day
őstag

Talán a HE Nerf óta van ez, hogy általában a legalacsonyabb tierhez dobál tervrajz töredékeket. Előtte ez teljesen random volt. Ezért van sok tier 9-10-es tankomon pár töredék.

(#238018) Elf válasza Raysen623 (#238015) üzenetére


Elf
aktív tag

Én is a tervrajzokat gyűjtöm.
A napi küldetést újra pörgetem ha nem tervrajzot ad. Aznap amikor nem játszok akkor is be szoktam lépni telefonon Geforcenow-al hogy újra pörgessem. :D
Meg a klánból is potyog pár darab hetente. Szóval ha nem vagy klánban akkor gyere. :)
Meg a 3-4-es tankokra rászántam azt a párszáz XP-t hogy kifejlessze és ne azokra dobálja a tervrajzokat.
Ezekből van meg pl. az USA vonal 5-ösig és már féláron a 6-osok is. :C

(#238019) Elf


Elf
aktív tag

Excalibur küldetések:
"Okoz / Fogj fel 2x annyi sebzést mint a járműved életereje"

Jó a sejtésem hogy ezekre hármoszöggel érdemes menni?
Csak egy Jagdpanterem van.... valami küldetés miatt vettem meg hogy hátha megkedvelem... de nem kedveltem. :DDD

(#238020) po1son válasza Elf (#238019) üzenetére


po1son
addikt

VK 100.01 P a legjobb alternatíva

[ Szerkesztve ]

STEAMID/WOT nick: po1son_

(#238021) 2thletme2day válasza po1son (#238020) üzenetére


2thletme2day
őstag

Akkor ha ez épp egy német/japán küldetés. Amúgy én inkább valami kis hp-s td-vel mennék rá a sebzésre.

(#238022) Raysen623 válasza jr1994 (#238016) üzenetére


Raysen623
addikt

Köszönöm.

#238018Elf: Köszönöm, BP-ből húztam ma be egy adagot. Jól jött a 9-es olasz medhez, főleg mivel topofdötríben van.

A MÁV-nak öt ellensége van: a négy évszak, meg az utasok.

(#238023) Argh!


Argh!
aktív tag

Személyes tartalékok eddig ugy müködtek hogy amikor beléptél csatába és aktiv volt akkor is adta a bonuszt ha csata közben lejárt.

Most hogy csata közbe lehet aktiválni kiváncsi vagyok hogy ez megmarad e.

Vagy ha nem aktiv és csak a csata utolsó percében aktiválom hogy kitoljam az időtartamot?

(#238024) hulp01 válasza po1son (#238020) üzenetére


hulp01
senior tag

Ott van az is, hogy okozz, namost azt arty-val a legkönnyebb, mert annak a legkisebb a hp-ja. Ráadásul büntetlenül lövöldözhetsz szinte végig.

(#238025) po1son válasza Argh! (#238023) üzenetére


po1son
addikt

STEAMID/WOT nick: po1son_

(#238026) Argh!


Argh!
aktív tag

14 csata után ebben az uj modban ugyanugy nullán vagyok :C Ez a játékmod a rankednél is rosszabb :K

(#238027) manu75


manu75
aktív tag

Ezzel a 6. érzék módosításával feladták a leckét. Mivel szinte az összes tankomon 5-6. képesség az álca így mindenhová kaptam a parancsnokra egy 100%-os álcát, és be tudom a helyére tenni a nagy semmit, mivel kb. egy értelmes képesség van a hang lokátor az pedig nem fog működni kb. már soha. Gondolom a cél az, hogy majd sokan aranyért újraosztják a képességeket?

(#238028) Pug válasza manu75 (#238027) üzenetére


Pug
veterán

Nem, a cel az, hogy vegre egy kis balance a teljesen kezdok fele, hogy legalabb mindenki tudja, ha spotoljak.... ez a cel... orulj neki, hogy kb minden parancsnokod az 5-6. skillnel jar ;)

En szeretek rinyalni, de nem gondoltam volna, hogy lesz olyan ember, akinek meg ezzel is baja lesz... :N

[ Szerkesztve ]

Eladó Samsung Galaxy S24 Ultra 512GB titánlila - 3 év gyártói garancia - extrákkal

(#238029) jano_77 válasza manu75 (#238027) üzenetére


jano_77
nagyúr

Jól olvasom, hogy a Hanglokátor, amit nem olyan régen hoztak be a játékba - egy csomó legényésget osztottam miatta újra - nem fog működni?!? Ezt hogy érted? Megszűnik? :F :Y

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#238030) manu75 válasza jano_77 (#238029) üzenetére


manu75
aktív tag

A hanglokátor 100%-os képességnél működik. Így hiába van 66-on semmit nem érek el vele.

Pug: Elvesztettem egy képességet a parancsnokról, mert nem választhatok másikat ami működik is rajta. Az álca számomra nem hasznos így értelmetlen ami csináltak. Ennyi erővel következőleg bevezethetik, hogy törlik az egészet, mert támogatni kell a sok nyomit. Nekem az is fontos, hogy az egyforma skill egy oszlopban legyen, mert az így van rendben, mert ezt szeretem. Belenyúltak, elrontották és ez nem rinya hanem így van.

(#238031) jano_77 válasza manu75 (#238030) üzenetére


jano_77
nagyúr

akkor megnyugodtam. már izgultam.
sosem figyeltem arra, hogy mondjuk a 2. sorba csak álca kerülhet vagy a 3.-ba javítás.
ezt nem is értem, ha nem így rakod őket, hanem össze-vissza, akkor is pont ugyan úgy működik! :U :F

javítsatok ki, de a MENTOR-nak nem azt kellene csinálnia,. hogy az összes többi legénységi tag kap +10%-ot!?
Most az EBR105 legénységénél MENTOR-t tettem be a 0. skilles Hatodik érzék helyére, viszont a többi legénységi tagon nem változott SEMMIT a %!? :F :(

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#238032) 2thletme2day válasza jano_77 (#238029) üzenetére


2thletme2day
őstag

Miért olyan jó skill az szerinted? Jópofa és nagy ritkán hasznos lehet mondjuk gyorsabb tankokon, de hogy emiatt újraosszak skilleket az ki van zárva. Vagy csak szerintem egy sokadlagos skill? :U

(#238033) xAttilax válasza jano_77 (#238031) üzenetére


xAttilax
senior tag

Dehogy, akkor full op skill lenne. Csata után plusz XP-t ad a legénységnek emlékeim szerint. Én még embert nem láttam használni. Amúgy játékban mikor kiválasztod akkor el tudod olvasni, hogy mit csinál.

"sem több, sem kevesebb, csak ember lehetek,"

(#238034) lnk válasza 2thletme2day (#238032) üzenetére


lnk
aktív tag

Én most hogy új skillt lehet osztogatni csak most kezdtem hanglokátort rakni a parancsnokokra. Meglátjuk mennyire hasznos. Én eddig úgy próbáltam kimozogni az artyt hogy amikor meghallom a dübörgő hangeffektet automatikusan elkezdek tolatni.

(#238035) xAttilax válasza lnk (#238034) üzenetére


xAttilax
senior tag

Nekem 1-2 tankon van és amúgy szerintem nem rossz, így, hogy felszabadult 1 hely nagy esélyes között van.

"sem több, sem kevesebb, csak ember lehetek,"

(#238036) phoenix1989


phoenix1989
őstag

ez az új mod elég bugos, vagy a tök tudja mi baja de elég sok a lagg. meg most olyat csinált hogy felfelé nézek és várom az ellent hogy szépen beleverjek egyet de a játék azt mondja no no, és lerántja a lövegem. természetesen földbe lőttem magam elé miközben átbukott az ellenfél a dombon. :W legalább csinálnák meg normálisan a modot ha már beteszik.

(#238037) jano_77 válasza xAttilax (#238033) üzenetére


jano_77
nagyúr

ezt tettem. elolvastam és ezért kérdeztem. Igaz nem ír %-ot, de vmiért nekem korábbról (sok évvel ezelőtt) az dereng, hogy ha Mentort adtam a Parancsnoknak, akkor a többi %-a megnőtt 10%-al!? Az alap képességről beszélek természetesen és nem a skillekről.

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#238038) manu75 válasza jano_77 (#238031) üzenetére


manu75
aktív tag

Persze, hogy mindegy csak így szép rendezett. :)

Hanglokátor 2-3 legénységen van meg, és szerintem jó skill és hasznos. Jó lett volna ha már így csinálták legalább lehetett volna térítésmentesen választani helyette. Majd elvernek erre is jó pár aranyat az emberek szerintem ez a cél, merthogy nem a kezdőknek szól az biztos.

(#238039) Pug válasza manu75 (#238030) üzenetére


Pug
veterán

Nekem az is fontos, hogy az egyforma skill egy oszlopban legyen, mert az így van rendben, mert ezt szeretem.

Okeeee :DDD :DDD :DDD

Eladó Samsung Galaxy S24 Ultra 512GB titánlila - 3 év gyártói garancia - extrákkal

(#238040) Kolter


Kolter
junior tag

Mégis ez mi ,kilőtt tankok élnek . Nem lehet tudni ki él ki nem . Kösz WÉGÉ.És most higgyem hogy más tök normális. Plussz nem lehet kilépni.Ki tudja hova kire lövöldözök,mielőtt bárki kérdezné . Már évek óta nem használok módokat.

https://ibb.co/TqnYRK5

[ Szerkesztve ]

(#238041) lnk válasza xAttilax (#238035) üzenetére


lnk
aktív tag

Zsír kiváncsi vagyok. A hangeffekt miatt nem élvezett nálam prioritást így is több lövést tudok dodgeolni mintha nem hallanám hogy lő az arty. De most kipróbálom azokon a tankokon amiken már nem tudok jobbat adni.

(#238042) xAttilax válasza jano_77 (#238037) üzenetére


xAttilax
senior tag

ott van egymás alatt. A BIA csinálja azt (alap képesség növelés) és a mentor meg tapasztalat.
Ha bele gondolsz, hogy mindenkinek BIA kell 5% növelésért vagy a pótkaja 20k ért 10% akkor ahogy írtam nagyon erős lenne a mentor képesség és nagy eséllyel mindenki használná és te biztos tudnál róla. Régi motoros vagy, amiket nem nagyon ismersz vagy használsz az nem véletlen :)
Ez max akkor lehet jó, ha van valami fullos parancsnok de a "parasztokat" húzni kell mellé

"sem több, sem kevesebb, csak ember lehetek,"

(#238043) phoenix1989


phoenix1989
őstag

ez az új mod rosszabb mint a ranked. itt szart sem ér az egyéni teljesítmény. ha vesztesz bukod a rangod folyamatosan. itt csak akkor haladsz ha malacod van és kapod a jó csapatokat. legalább a rangsoroltban számít te mit teszel hozzá.

(#238044) jano_77 válasza xAttilax (#238042) üzenetére


jano_77
nagyúr

értem, köszönöm :R
akkor inkább Ezermester-t választok mint a Mentor-t

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#238045) Viktoár


Viktoár
addikt

Én is próbálgatom az új, roham játékmódot.

Type 5-t szoktam választani, sokan lenézik, csetbe sokszor meg is kapom hogy kokot type5 meg jöjjek másik tankkal.... :DDD
Tudom hogy nem túl effektív de azért néha beválik.

Egyébként pont annyira érdekelnek a csapattársak mint randomba. :DDD

Üdv:Viktor

(#238046) cherubion08 válasza manu75 (#238030) üzenetére


cherubion08
aktív tag

:W Azt hittem van az a szint ami alá nem lehet menni,de még is. :)

(#238047) jano_77 válasza Viktoár (#238045) üzenetére


jano_77
nagyúr

Azt ugye tudod, hogy 7v7 esetén az a cél, hogy minél gyorsabb, mozgékonyabb tankokat vigyenek az emberek, mert azzal tudsz igazán befolyással bírni a csata kimenetelére!? Ilyen csatád jó ha lesz 10/1. :U :F

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#238048) Viktoár


Viktoár
addikt

Néztem a rangokat, az a jutalom hogy egyre részletesebb a festés? Hát én azért biztos nem fogok egy percet sem görcsölni hogy az a nyomi griffmadaras festés milyen részletes legyen. :DDD :C

Jó nekem az első éves rang a 160 győzelemmel aztán le van tudva az event. :))

Üdv:Viktor

(#238049) lemusz


lemusz
addikt

Üdv! Lehetek recruit úgy hogy egyszer régebben már voltam? Februárban játszottam utoljára. Ha lehetséges megdob valaki egy referral linkkel?

(#238050) Viktoár válasza jano_77 (#238047) üzenetére


Viktoár
addikt

Az igaz hogy nem jön össze minden csata, de például egy ilyen csapatnál nem hiszem hogy nekem kell szégyenkeznem. :DDD

[ Szerkesztve ]

Üdv:Viktor

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.