Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#87001) Bobyjack válasza szbalogh (#86999) üzenetére


Bobyjack
senior tag

Ejha, tényleg! Köszönöm az információt! Este le is dobom az egyiket. Szerintem az volt bennem, hogy mindkettőnek kell a perk, hogy működjön. Nem mai legénység, az is lehet hogy a béta óta megvan.

(#86997) rlazol; Köszi a segítséget, rád írok, ha értelmes időben haza érek. Lt-15-ön ne stresszelj, csak az kell hogy egy rendes pályára bedobjon. Visszanéztem a replayeket, 126 csata kellett, more bedobott Fiery Salientre és meglett. Camponovkára egyszer sem kerültem, bezzeg Ruinberg és társai sorozatban...

(#87002) V.Dave


V.Dave
senior tag

ti tudtok játszani? Nekem azt írja frissítsem az alkalmazásomat. Már megtörtént rég és újra előjön!

Xiaomi mi 8 6/128

(#87003) mcwolf79 válasza V.Dave (#87002) üzenetére


mcwolf79
veterán

Töröld a modokat, majd tedd fel újra. Jött valami kis patch ,valszeg valamelyik mod kavar be.

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#87004) V.Dave válasza mcwolf79 (#87003) üzenetére


V.Dave
senior tag

ez volt a megoldás, köszönöm

Xiaomi mi 8 6/128

(#87005) TESCO-Zsömle válasza szbalogh (#86999) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Jó az. Ha az egyik töltő megfekszik, akkor a másikon még mindig ott van. Kettős legénységnél nem mindig gyógyít az ember, mert ha bekap egy lövész vagy egy parancsnokot, az jobban fáj, mint a BIA elvesztése...

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#87006) h1mpi válasza szbalogh (#86999) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Írtam SerB-re, hogy rossz vicc volt az artym nerfelése :DDD

(#87001) Bobyjack: nekem 100-nál adta be Prokhorovkát...

[ Szerkesztve ]

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 13 990 Ft

(#87007) LK


LK
addikt

Hosszas tépelődés után megvettem egy hete kb. a Jagdtigert. Írtatok róla jót-rosszat. Nos,nekem bejön. Olyan érzésem van,mintha mozgékonyabb lenne Stock korában, mint a Ferdinand. Az artyk miatt előre hátra megyek folyamatosan,mint az inga. Jó érzés volt kiszedni egy VK bélát fullról (szerencse is kellett) ,és IS8-at kinyírni! Olyan pontos az ágyúja,hogy full sebességnél szedtem ki az ellen scoutot. Speciális játékot kíván ez a tank,az tuti,ha nem segítenek a társak,megette a fene. (Kilencesekből az IS8-at nem merem megvenni.)

[ Szerkesztve ]

"óóóóó istenem.. boldogok a lelki szegények, mert övék a trollok és fanboyok országa, ámen" by PUG

(#87008) K3NZO


K3NZO
senior tag

Sziasztok!

Egy kis segítséget szeretnék kérni, miszerint, hol lehet bekapcsolni, hogy a térképen lehessen látni a tankok típusát?

"Per aspera ad astra"

(#87009) Chris0321 válasza LK (#87007) üzenetére


Chris0321
addikt

Pedig az I-8 jó kis tank, nagyon jó az ágyúja és elég mobilis is. Sajnos ennek a páncélzata látja kárát, de inkább medként kell használni mint heavyként. Nekem megvan, az IS-7 is ki van fejlesztve de azt már nem vettem meg.

(#87010) h1mpi válasza Chris0321 (#87009) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Pedig az IS7 is olyan, hogy ha elrejted az alját, max. az arty lövi ki. Csak, ahogy nézem sokan Superman-nak képzelik magukat benne és mennek neki mindenkinek és csodálkoznak, hogy 2 perc alatt meghalnak.

[ Szerkesztve ]

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 13 990 Ft

(#87011) Simulacrum válasza K3NZO (#87008) üzenetére


Simulacrum
senior tag

A beállításokban az első fülön, jobb oldalt van két legördülő. Abból a fölsőnél kell kiválasztani a mindiget vagy valami ilyesmi lehet magyarul.

(#87012) K3NZO válasza Simulacrum (#87011) üzenetére


K3NZO
senior tag

Köszönöm!

"Per aspera ad astra"

(#87013) jano_77


jano_77
nagyúr

EZT ismeritek, láttátok már?

(#87003) mcwolf79: ma is jött egy micropatch?! :F :o

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#87014) adamgreen válasza jano_77 (#87013) üzenetére


adamgreen
senior tag

Kamu scam oldal ne döljetek be neki

(#87015) jano_77 válasza adamgreen (#87014) üzenetére


jano_77
nagyúr

próbáltad már? :F
Akkor ne nagyon örüljek, hogyha összejön a 12 pont, ami a 2500 gold+30 nap prémhez kell!? :U :((

(#87016) h1mpi: én 14 pontnál tartok

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#87016) h1mpi válasza adamgreen (#87014) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Mondjuk én megosztottam FB-on, de az 1 pontomat sehol nem adta meg, mivel be se tudsz az oldalon jelentkezni. Átdob a hivatalos oldalra, hol be vagyok jelentkezve, visszamegyek és megint logint kér...

[ Szerkesztve ]

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 13 990 Ft

(#87017) jozefgucci1 válasza jano_77 (#87015) üzenetére


jozefgucci1
addikt

Hogy tudtál 14 pontot összehozni ? Egyszeri megosztásért csak 1 pontot ad nem ?

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#87018) Bingisz válasza jano_77 (#87015) üzenetére


Bingisz
addikt

Ráadásul a saját linkedet raktad be, amit itt nagyon nem díjaznak.... :U

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#87019) jano_77 válasza jozefgucci1 (#87017) üzenetére


jano_77
nagyúr

nem tudom, össze jött.

Nem tudtam, hogy ez itt tiltott. :U

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#87020) LK válasza Chris0321 (#87009) üzenetére


LK
addikt

Pár szót ha mondanál róla,tapasztalatok, stb. :) köszi

"óóóóó istenem.. boldogok a lelki szegények, mert övék a trollok és fanboyok országa, ámen" by PUG

(#87021) szbalogh válasza jozefgucci1 (#87017) üzenetére


szbalogh
őstag

Én rátettem egy egérmakrót. Megosztotta, majd törölte az idővonalamról :)
280 megosztásra 5 pontom lett. Szokásos "Akarasz nyerni I-phone most"-szarság jön be és telefonszámot kér. Innentől nem mentem tovább. Ha megadod, már szerződtél is és jönnek a szép nagy telefonszámlák. Lemondani meg nem lehet. De ha gondolod próbáld ki, ha működik szólj! :D

Nick: HE_Storm

(#87022) h1mpi válasza jano_77 (#87019) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Próbáld megvenni a prém tankot, hogy engedi-e?

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 13 990 Ft

(#87023) szbalogh válasza h1mpi (#87022) üzenetére


szbalogh
őstag

Nick: HE_Storm

(#87024) jozefgucci1 válasza szbalogh (#87021) üzenetére


jozefgucci1
addikt

Köszi az infót . Azt hittem csak a kertészkedéshez értesz és kiderül itt mégsem :DDD .

Azóta próbáltam én is és nem ad pontot csak minden 10. megosztásra . Telefonszámom nem szeretném kiadni .

Közben látom neked " meglett "

Köszi az infót :R

[ Szerkesztve ]

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#87025) Chris0321 válasza h1mpi (#87010) üzenetére


Chris0321
addikt

Nekem az ágyúja az ami nem tetszik benne, csak akkor veszem meg ha klán miatt kell. Tettem félre hozzá legénységet is és egy vizes lőszerrekeszt mert amikor nekiálltam kifejleszteni az ágat, hogy meglegyen az IS-4 mielőtt tízes tank lesz belőle elég sokat robbant a 7. Az IS-4 is eléggé páncélozott és bár kicsit lassabb de van egy nagyon jó ágyúja.

(#87026) Chris0321 válasza LK (#87020) üzenetére


Chris0321
addikt

Írtam pár sort, megszerkesztettem az utolsó hozzászólásom csak közben ettem is és letelt az idő így már nem tudtam módosítani. Röviden annyit, hogy én csak ajánlani tudom, főleg ha szeretsz medezni. Páncélzata nem sok van, de nagyon tetszett az ágyúja. Ha lehetett a medekkel mentem és igyekeztem nem elsődleges célpont lenni. Nézz meg róla pár replayt, esetleg próbáld majd ki tesztszerveren a gyakorlóba. Az IS-4-et is tudom ajánlani, bár lassabb mert jóval páncélozottabb de ugyanaz az ágyú mindkettőn ami nekem nagyon tetszett.

(#87027) Enzolord válasza h1mpi (#86979) üzenetére


Enzolord
addikt

Itt :)

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#87028) mcwolf79 válasza Chris0321 (#87025) üzenetére


mcwolf79
veterán

Az IS-8 és IS-3 lőszerrekesze tényleg sokat pukkan, de az IS-7-tel nekem legalábbis nincs ilyen gondom.
Lövésznek bent van a safe stowage, így nagyon ritkán lövik el.

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#87029) LK válasza Chris0321 (#87026) üzenetére


LK
addikt

Köszi. Megnézem.

"óóóóó istenem.. boldogok a lelki szegények, mert övék a trollok és fanboyok országa, ámen" by PUG

(#87030) Chris0321 válasza mcwolf79 (#87028) üzenetére


Chris0321
addikt

Az IS-3-on nekem fenn van a vizes lőszerrekesz, az IS-8-al nem igazán éreztem sérülékenynek.

LK: Szívesen.

(#87031) mcwolf79 válasza Chris0321 (#87030) üzenetére


mcwolf79
veterán

Hát én az IS-8-at sokat szidtam, mert szinte minden meccsen ellőtték a lőszerrekeszt.
IS-3-nál annyira nem volt frusztráló a dolog.

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#87032) Jadro


Jadro
veterán

Már megint egy rohadt micropatch és ismét nem indul a játék. Tudom, ne modoljak és akkor nem lesz ilyen gondom. Van már "okos" megoldás, hogy ne kelljen újra modolni? Mindig akad egy kis törlés, felülírás vagy valami. :)

Samsung Galaxy S23 8/128 Green

(#87033) szbalogh válasza Jadro (#87032) üzenetére


szbalogh
őstag

Aslain modtelepítő ;)

Nick: HE_Storm

(#87034) jozefgucci1 válasza Jadro (#87032) üzenetére


jozefgucci1
addikt

Az ilyen micropatch -nél csak a régi moddal újra felülíratod és kész . Összesen két kattintás és kész , nem értem mi ezen a nehéz.

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#87035) Jadro válasza jozefgucci1 (#87034) üzenetére


Jadro
veterán

Ergo újra modolom, mert nálam ez kb úgy van, hogy elsőre megy fel egy pack amiben nem minden tetszik, ezért még rátolok pár módosítást. (Csak nem emlékszem már, hogy mit tettem fel legutóbb és keresgethetek ismét. Na majd most összegyűjtöm egy mappába és akkor tényleg csak pár kattintás lesz.)

Samsung Galaxy S23 8/128 Green

(#87036) jozefgucci1 válasza Jadro (#87035) üzenetére


jozefgucci1
addikt

Nekem a jaktor féle modpakk bevált ami kell benne van semmi több nem érdekel nincs túlcsicsázva és a frissítés napján este már működőképes szokott lenni .

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#87037) jimmy74


jimmy74
őstag

tényleg mi volt ez a mikropatch?

WoT:jimmbo

(#87038) Simulacrum válasza jimmy74 (#87037) üzenetére


Simulacrum
senior tag

it was a technical fix, that remedied some interface issues in the personal mission window and the contacts window

(#87039) Chris0321 válasza mcwolf79 (#87031) üzenetére


Chris0321
addikt

Pedig az IS-3 elég érzékeny az ammorack találatra, nem egyet szedtem már ki akár full hp-ról is egy lövéssel. Az IS-8-ban ilyet nem tapasztaltam.

(#87040) emre válasza Chris0321 (#87039) üzenetére


emre
veterán

Ez így van. :K Egy nem túl régi kép.

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#87041) szbalogh


szbalogh
őstag

(#87042) h1mpi válasza szbalogh (#87041) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Nagyon a végét járja már a WoT, nem lesz nehéz dolga a konkurenciának. Azt hiszik ezzel komoly időt nyernek, pedig nem, mert azoknak teszik tönkre a játékát, akik kitartóak lennének...

[ Szerkesztve ]

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 13 990 Ft

(#87043) jano_77


jano_77
nagyúr

Amennyiben a micropatch telepítése után simán belép a garázsba a játék, akkor már nem kell félnem attól, hogy csata betöltése közben esetleg kivág!? Megúsztam az újra moddolást? :F
Mondjátok, hogy igen :B

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#87044) h1mpi válasza jano_77 (#87043) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Elvileg igen, de próbáld ki egy replay-el. Nekem volt már, hogy a garázsba simán bement a csatát meg nem töltötte be.

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 13 990 Ft

(#87045) emre válasza szbalogh (#87041) üzenetére


emre
veterán

Végre egy jó hír. :DD

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#87046) vigmark13


vigmark13
csendes tag

Mi a véleményetek a T28 prot.-ról? Milyen skillsor ajánlott ha az utánna következő tankokat is figyelembe vesszük?

[ Szerkesztve ]

Engem üldöz a szerencse...... De én gyorsabb vagyok!

(#87047) adamgreen válasza szbalogh (#87041) üzenetére


adamgreen
senior tag

Szánalmas :(((

(#87048) TESCO-Zsömle válasza szbalogh (#87041) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Tudnál dobni egy arti nézet mod-ot a KV2-mhöz? ;]

[ Szerkesztve ]

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#87049) adamgreen


adamgreen
senior tag

Amugy áll a bál mindehol a WArpack miatt. Streamerek is anyáznak . circon streamjén is erröl van szo végig

Nem lesz ez igy jo :(

(#87050) rlazol válasza adamgreen (#87049) üzenetére


rlazol
addikt

mi ez a WARpack? mit tud? tényleg akkora előny?
olvastam a linkelt cikket, de abban nincs sok konkrétum.

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.