Hirdetés

2024. március 19., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#125001) galervin93 válasza 4580693 (#124996) üzenetére


galervin93
őstag

Jaj... Mégis mit vártok, ingyen T8 gépeket? Persze hogy nekik lesz jó... Lesz itt még Pz II J is 30ezer goldos csomagban, lesz ám rinya-tenger a topikban... Pedig ez csak a szokásos... De lesznek normális csomagok is, Teszem azt Rudy, CromB, talán a 13 57, hogy most éppen mennyi golddal és/vagy prémiummal azt majd eldöntik... De ez természetese, hogy "nekik lesz jó", mert te fizetsz érte.. De ha neked éppen szükséged van arra a valamire, akkor neked is jó lesz, mert megveheted, amit év közben esetleg csak egyszer-egyszer kínálnak.

[ Szerkesztve ]

Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

(#125002) 04ahgy válasza BÁ Nutrition (#125000) üzenetére


04ahgy
nagyúr

A linked az NA (US) szerver Tankopediájára irányít, ott benne van. Az EU-s változatban nincs.

A QD kódrészletről azonban minduntalan az IDDQD jut eszembe... ;)

HGyu

7855.94MHz CPU-Z valid \ Pulchra tibi facies, oculorum acies, capillorum series; o quam clara species! Rosa rubicundior, lilio candidior, omnibus formosior; semper in te glorior!

(#125003) Warton válasza DaveHutt (#124999) üzenetére


Warton
őstag

Nyilván nekem is sokkal jobb a nettóm a Jt88-al, sőt még talán a Revvel is.

De ha már itt tartunk a KV-5 prém lőszere olcsóbb az Is-6-hoz képest: 4800 vs 4400. Persze 90-el kevesebbet sebez, tehát alapvetően, ha IS-6 pártiak vagyunk mondhatjuk, hogy egál. De a normál AP lőszer ára CSAK 270 credit, ami durván negyede az IS-6 1025-ös alaplőszerének.

(#125004) Jadro válasza Warton (#125003) üzenetére


Jadro
veterán

Jó csak ezt úgy kell nézni, hogy akkor hoz a konyhára ha szeretsz játszani az adott géppel. Mert akkor jól is játszol vele és sokat is. Hiába keres a Jt8.8 jól ha alig viszem ki a garázsból, mert folyton körberohangálják és nem sok esélyem van jól sebezni vele. Persze ha összejön ak ör akkor meg van nagy öröm, de ez a ritkább, úgyhogy inkább pihen.

Samsung Galaxy S23 8/128 Green

(#125005) h1mpi válasza Jadro (#125004) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Nekem a Scorpion G olyan most, hogy a megjelenéshez képest, mintha szétnerfelték volna a pontosságát.
Iszonyat sok megy mellé vele vagy criticalra...

ezt a francia csoda 8-ast hol kell belőni szemből pattogok róla a 9-es Skodával simán

[ Szerkesztve ]

(#125006) galervin93


galervin93
őstag

Apa kezdődik!
:W

Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

(#125007) jozefgucci1 válasza h1mpi (#125005) üzenetére


jozefgucci1
addikt

Nem vetted meg a francia csoda nyolcast ? Amúgy ha szemben áll akkor csak kupola vagy ha butus mint én az első pár csatában és próbál sarokharcolni akkor az oldalát , mert az papír. Amúgy kilences tankok simán nem ütnek be nagyobb távolságról .Tegnap átlag csatában a hp-m dupláját pattintottam vele.

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#125008) Warton válasza Jadro (#125004) üzenetére


Warton
őstag

kb. 3 mal ezelőtti hsz-emben írtam, hogy a legfontosabb a fun faktor. Úgyhogy egyetértek. Amúgy a Jt88-ban több csatám van mint a KV-5-el.

(#125009) h1mpi válasza jozefgucci1 (#125007) üzenetére


h1mpi
nagyúr

nem kell már... elegem lett abból, hogy beetetik a népet az első pár hétben aztán a földbe nerfelik a 10K-ért megvett tankokat... amúgy is csak heti pár órát tudok játszani így meg kb mire ráérzek a játékra mennem is kell mást csinálni uh. ha elérem a napi 1500 wn8-at már boldog vagyok..

(#125010) rlazol válasza AlexHerceg (#124998) üzenetére


rlazol
addikt

:F neked megvan? ennyire kéri a goldot vagy alapból ilyen?

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#125011) jano_77 válasza nightmare13 (#124994) üzenetére


jano_77
nagyúr

és mi ez a kaparós dolog? Ki kell majd tenni vmit a végén - mondjuk egy kódot -, amivel megint csak kapunk vmit!? :F

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#125012) 04ahgy válasza jano_77 (#125011) üzenetére


04ahgy
nagyúr

A szokásos karácsonyi ajándéktank lesz az valószínűleg. Vagy hasonló. Nem automatikusan megkapod, mint nagyon régen, nem is egy bármilyen csata után adja meg, mint nem annyira nagyon régen, hanem a kódrészletekből (ami majd random napokon lesz) össze kell rakosgatnod a bónuszkódot, és azt kell beváltanod. Így ösztönöznek a weboldal látogatására, tehát marketing. Akinek kell az ingyen cucc, az ennyit igazán megtehet.

HGyu

7855.94MHz CPU-Z valid \ Pulchra tibi facies, oculorum acies, capillorum series; o quam clara species! Rosa rubicundior, lilio candidior, omnibus formosior; semper in te glorior!

(#125013) Sixkiller6 válasza 04ahgy (#125012) üzenetére


Sixkiller6
őstag

vagy bejössz ide a végén és megnézed, hogy mi a teljes kód :)

- no es importante -

(#125014) jano_77 válasza 04ahgy (#125012) üzenetére


jano_77
nagyúr

Ok, ezzel nincs is semmi baj, mindig van 5 perc, hogy felnézzek!
De akkor ha jül értelmeztem, amit írtál ez nem is minden nap lesz kis részlet, hanem mondjuk a 24 napból teszem azt a felén, de lehet kevesebb vagy több és a kódokat kell összerakni. Simán egymás után kell majd a részleteket tenni vagy még a sorrendre is rá kell jönni?! Ezt lehet tudni? Mert utóbbihoz már nem árt vmi jófajta kód generátor progi is szerintem. ;]

(#125013) Sixkiller6: na ja, ez is egy megoldás. :K

Néztétek már gondolom az Adventi Calendar-t! Ezt is láttátok már:

Lehet, hogy egyedül vagyok vele, de engem rohadtul felbosszant, hogy nem tudják milyen a Magyar zászló! :W

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#125015) 04ahgy válasza jano_77 (#125014) üzenetére


04ahgy
nagyúr

Itt az eredeti kiírás: http://worldoftanks.eu/en/news/pc-browser/46/advent-calendar-2016-announcement/, ez nem konkretizálja, de egymás után írva a logikus. Igen, random napokon lesz ez, nem mindegyiken.

HGyu

7855.94MHz CPU-Z valid \ Pulchra tibi facies, oculorum acies, capillorum series; o quam clara species! Rosa rubicundior, lilio candidior, omnibus formosior; semper in te glorior!

(#125016) Lunky88 válasza rlazol (#125010) üzenetére


Lunky88
tag

Néztem róla pár értékelést yt-on és egyáltalán nincsenek elragadtatva tőle az emberek. Páncélja gyenge, mellé még lomha is, plusz a célkereszt is lassan szűkül. A T-25 köröket ver rá.

"Go on… but trick us again child, and your suffering will be legendary even in Hell!"

(#125017) Sixkiller6 válasza jano_77 (#125014) üzenetére


Sixkiller6
őstag

nem a zászló a rossz, hanem a nyelv elnevezése, csehet akartak írni
most már javítva van
(legalábbis nálam, angol IP-ről)

[ Szerkesztve ]

- no es importante -

(#125018) jano_77 válasza Sixkiller6 (#125017) üzenetére


jano_77
nagyúr

frissítettem és még mindig Magyar van a Cseh zászló mellett. Igazából mindegy mit írtak el, a lényeg, hogy téves, szar amit kiírtak.
Ez olyan, mint a szomszéd asszonyom rendelt egy órát a férjének Karácsonyra és az ÉV honlapjának kikiáltott oldalon rossz, téves infók voltak feltüntetve, ezért rossz órát rendelt. Elég bosszantó.

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#125019) Sixkiller6 válasza jano_77 (#125018) üzenetére


Sixkiller6
őstag

akkor az álangolságom miatt van, nekem jó

- no es importante -

(#125020) lacibacsi


lacibacsi
addikt

Tudom, hogy a T29-cel top tier-ként nem nagy dolog, de nekem nagyon jól esett az alábbi eset:

Ha valait érdekel a csetlés-botlásom, akkor itt van a replay.

(Bocsánat a gold használatért! :B De IM setup van a tankon és miután a T29-re betöltöttem, úgy maradt...)

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#125021) nightmare13 válasza jano_77 (#125014) üzenetére


nightmare13
senior tag

Elvileg 8 nap lesz részlet, ha jól emlékszek.

WoT: nightmare1367 Az élet egy játék... De játszd keményen!

(#125022) galervin93 válasza lacibacsi (#125020) üzenetére


galervin93
őstag

Szép, grat!
Én a háromszoros pattintást akarom összeszedni vele, jó lenne egy Lakeville meccs arty nélkül, de eddig csak azzal együtt adta be. Igaz a két arty-lövés között gyűlt a pattanó, de a második már el is párologtatott...

Más: végre kifejlesztve a Grille. Már csak kredit kellene, minimum 5 milla, plusz pótkajára meg ilyesmire még vagy tíz. Most már ideje lenne nekiállnom farmolni, csak nem vesz rá a lélek, minden mással szívesebben mennék most, mint a pénznyomdákkal. :))

Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

(#125023) Warton válasza galervin93 (#125001) üzenetére


Warton
őstag

+1

Én Panther/M10-t várom, isten tudja miért. :U Főleg úgy, hogy van P88-am és Pz4 S-em is. Mégis a kettő kombinációja megmozgatja a fantáziámat.

(#125024) lacibacsi válasza galervin93 (#125022) üzenetére


lacibacsi
addikt

Ja, nekem is már csak ez a feladat áll a sorban. (A HT-15 előtt). Dobhatott volna Himmelsdorf-ra is. Ott top tier-ben biztosan meg lehetne csinálni. De amióta ez van beállítva, valahogy nem akarja a városi pályákat adni... (Nem, nem hiszek az összeesküvésekben, csak úgy mondtam... ;) )

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#125025) 4580693 válasza galervin93 (#125001) üzenetére


4580693
senior tag

Dehogy akarok ingyen t8 prém tankot (dehogynem :DDD). Legyen korrekt árképzés és legyen mindenkinek jó. :)

[ Szerkesztve ]

(#125026) DaveHutt válasza h1mpi (#125005) üzenetére


DaveHutt
őstag

Ha nagyon nem megy máshogy, akkor parancsnoki kupola szemből. Egyébként oldalról az elülső, felső, oldalsó lemez. Vagy csak simán az egész oldala, hátulja.

Hajjaj, van itt baj, hogy meddel kell flankelni. :P

(#125027) Macka válasza h1mpi (#125005) üzenetére


Macka
veterán

Nekem a Scorpion G olyan most, hogy a megjelenéshez képest, mintha szétnerfelték volna a pontosságát.

+1: én a hétvége óta vagyok így vele.. Semmit nem találok el vele, és amit eddig átütött, arról pattog, mint a bolha... :W

[ Szerkesztve ]

(#125028) Dr.Én válasza Macka (#125027) üzenetére


Dr.Én
veterán

Én a Mutz terén érzek hasonló tapasztalatokat sajnos...

WOT: kissio

(#125029) h1mpi válasza Dr.Én (#125028) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Mindegyiket elbasszák hogy majd megvedd a következőt...

(#125030) DaveHutt válasza h1mpi (#125029) üzenetére


DaveHutt
őstag

Most ha azt mondom, hogy ez az egész csak egy rossz mentalitás, ami a fejedben létezik, arra mit mondanál? Megvan a Mutz és a Skorpion G is megjelenésük óta, semmit nem változtak. Tegyétek félre a tankot, amivel nem megy pár napra-hétre.

(#125031) h1mpi válasza DaveHutt (#125030) üzenetére


h1mpi
nagyúr

félre volt téve :DDD most vettem elő

(#125032) Dr.Én válasza h1mpi (#125029) üzenetére


Dr.Én
veterán

Sajnálattal hallom!

WOT: kissio

(#125033) h1mpi válasza Dr.Én (#125032) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Ez az örök pénzköltésről szól sajnos, hiába hisszük azt hogy értünk csinálják...

(#125034) DaveHutt válasza h1mpi (#125033) üzenetére


DaveHutt
őstag

Megmondták már sokszor, hogy individuálisan nem fognak nerfelni premium tankot. Nem is változott semmi egyik tankkal sem.

(#125035) Motyi válasza h1mpi (#125033) üzenetére


Motyi
senior tag

Elég szánalmas ha valaki ezt hiszi... :U

(#125036) Warton válasza DaveHutt (#125034) üzenetére


Warton
őstag

Régen, de manapság már lazán belenyúlnak, úgy tudom megváltozott a szerződési feltétel és már berhelik a prémeket is ezerrel. Legalábbis az újabb prém tankokat biztos, a neccesebb régieket meg úgy sem tudod megvenni, mert kivették őket.

(#125037) galervin93


galervin93
őstag

Ó anyám. Ennyi ember, aki a való életben is minden egyes problémájára másban látja annak forrását... Nehéz lehet így élni... Pontosabban könnyű, mert semmi teher sincs az emberen, úgyis mindenért más a hibás, én, (érted, ÉN) TÖKÉLETES vagyok! No ezért tart itt a világ, nagy arc és nulla önkritika.

Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

(#125038) h1mpi válasza DaveHutt (#125034) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Szerintem ez nem igaz, hidd el hogy húzogatják a háttérben a csúszkákat, amik nem látszanak sehol sem...
Ez az üzletről szól, nem arról, hogy Neked jó prém tankod legyen.

(#125039) DVlad


DVlad
őstag

Urak!
Reroll esetén megmarad bármi? Free xp, gold?

(#125040) Dr.Én válasza galervin93 (#125037) üzenetére


Dr.Én
veterán

Minden rendben van?

WOT: kissio

(#125041) ako001 válasza DVlad (#125039) üzenetére


ako001
aktív tag

Csak a gold,és a pénzért vett tankok maradnak.A reward cuccok,a credit,a free xp,de még a legénység is megy a levesbe.

"A pénz nem boldogit,de jobb egy limuzinban bőgni,mint a villamoson"

(#125042) h1mpi válasza Dr.Én (#125040) üzenetére


h1mpi
nagyúr

felcseszték az agyát a botok :D

(#125043) Dr.Én válasza h1mpi (#125042) üzenetére


Dr.Én
veterán

Én szívesen meghallgatom!

WOT: kissio

(#125044) rlazol válasza h1mpi (#125038) üzenetére


rlazol
addikt

könyörgöm, még ha az ilyen egyszerű lenne, ahogy azt Te elképzeled. Belenyúlni a szerverkódba csak úgy, mert Ivánnak olyanja van. Ahhoz több ember munkája kellene minden egyes alkalommal. Régesrég kitudódott volna. Amit 2 ember tud, az nem titok. Manapság meg pláne nem.

E100-ra most lesz meg a nagyágyúja (végre). Mivel az alapátütése némiképp kisebb, mint a stock ágyúé, innentől full HEAT? :F

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#125045) SaNyEe


SaNyEe
aktív tag

Sziasztok,

Van aki 2szálas cpu-val játssza a játékot?
Ha igen, hány FPS-re képes a játék? (konfig és beállítások konkrét leírásával)

-- end of transmission --

(#125046) 4580693 válasza rlazol (#125044) üzenetére


4580693
senior tag

Diegho régebben posztolt itt egy ász csatát, ahol 0 goldot lőtt.

(#125047) rlazol válasza 4580693 (#125046) üzenetére


rlazol
addikt

én nem vagyok Diegho. :U
milyen lőszerkiosztást javasoltok? Amik jönnek velem szembe full goldon nyomják és simán belőnek. :O

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#125048) vJokka válasza 4580693 (#125046) üzenetére


vJokka
aktív tag

Azt kerestem, de nem találtam :F

rlazol: Szerintem nem feltétlenül kell bele full HEAT. Alapból AP-val tolom (már amikor gurulok vele néha-néha), mert van elég papír tank a játékban, prém csak a vastagbőrűekre kell. (Mondjuk nincs is valami unikum átlagsebzésem :DDD ) Lőszerkiosztás nálam: 20 AP - 20 HEAT - 10 HE

[ Szerkesztve ]

"I'm Gonna Sine Yo Pitty on da Runny Kine!"

(#125049) SaNyEe válasza rlazol (#125044) üzenetére


SaNyEe
aktív tag

én kvázi "fullba" nyomom a heatet már amikor gurulok vele.
Ha ki birod ülni a lőszerváltások közti időt baxakodhatsz a tier VIII átütésű AP-val, mert azzal aztán lőheted a weak spotokat jól páncélozott Tier IX és X gépeken .. ja 300m-ről már nem megy a pontatlan ágyú miatt .. ja 300m-ről úgyse üt át egy rendesen páncélozott IX, X gépen AP-vel.

Az meg, hogy valaki lőtt egy Ace-t E100-al 0 gold mellett persze megeshet, csaképp nem ezt fogja kilőni nap mint nap, körről körre .. 0 HEAT mellett.

E100-on akkor poén az AP, ha alig van Tier X és a mezőny java része tier VIII. Amennyi skulo belefér, mind3 tipusből kb azonos mennyiséget is nyugodtan lehet vele cipelni és attól függően egyik-másik típust előválasztani a játékhoz, hogy milyen gépek vannak. Én az esetek túlnyomó többségében HEAT-et használok és igen .. van amikor egy 1390-be nyomom bele, mert épp nincs lehetőségem betölteni a HE-t...

[ Szerkesztve ]

-- end of transmission --

(#125050) BÁ Nutrition válasza h1mpi (#125005) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

multkor en is sirtam itt h mennyire osszevissza hord a skorpio, de aztán irta valaki h pontos az csak meg kell varni h mozdulatlan legyen a tank es bevarni a full celzasidot. nekem bejott, persze igy bizonyos esetekben tovabb leszel celpont szal lehet megeri felrakni a celzasgyorsitot is, mert hiaba kb 2 sec csak, a valosagban igy picit tobb lesz
mondjuk en meg nem raktam fel csak tipp

[link]

[ Szerkesztve ]

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.