Hirdetés

2024. március 19., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#56001) Bad Pritt válasza Iron Funeral (#55995) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Most leszedtem és nem megy, crashel. :(

[ Szerkesztve ]

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#56002) Th1sN04ll válasza Remus389 (#56000) üzenetére


Th1sN04ll
senior tag

Még egyik se, nekem az e50m jobban tetszik, de a leó ágyúja, mozgékonységa kamója jobb szerintem... páncélja meg nincs

(#56003) #43783936 válasza Terrorista (#55997) üzenetére


#43783936
törölt tag

A brit TD ág nekem bejött. Bunker test, bazinagy weakspottal,nagy átütés, kis alfa, de nagy tűzgyorsaság jellemzi.
A végén pedig ott az FV-215b (183)
Golddal és némi szerencsével, gyakorlatilag mindent onesholoni lehet vele.
Félpercenkét tudsz kiosznai vele egy 600 és 1900 közötti taslit, ami miatt elég komoly tisztelet övezi.
A heavy ágga ágyúk tekintetében a nyolcas Caernervonig hatalmas az átfedés, ezért érdemes először a td vonalat kihajtani.

Ha funnak kell tank, akkor véleményem szerint bármelyik hatos szintű angol megteszi.
AT-8-ba kb 600 csatát toltam bele.
Az arty vonalat direkt csak az FV304-es artyig húztam ki, de a scoutokat megszégyenítő Cromwell is örök helyet kapott a garázsban. :D

(#56005) Chris0321 válasza foxymaxy (#55996) üzenetére


Chris0321
addikt

3. Ammorack-ot lőtt, Magyarul kilőtte a lőszerrekeszt. Nem igazán emlékszem, hogy Előfordult volna velem inkább az IS3-ra jellemző azon viszont használtam vizes lőszerrekeszt.

(#56006) dfsz34


dfsz34
őstag

Korán keltem, bár ne tettem volna. Sorozatos bukók, az ostoba fajtából, amikor az ellen mondjuk befoglal mines-on.

Csak azt érteném meg egyszer, hogy az miért jó valakinek, hogy mondjuk 100-150 xp-vel megcsinálja a duplázó csatát, mert semmi mást nem csinál csak rohan foglalni és nagyon büszke magára, megy a "gg" ezerrel, pedig ez egy kapitális baromság.

(#56007) Angel1981 válasza #43783936 (#55940) üzenetére


Angel1981
veterán

Téged is megtéveszt a Wonderbra? :P

(#56008) Poultier


Poultier
tag

Tegnapi 12 kör/2 győzelem után...

[link]

[ Szerkesztve ]

(#56009) PaJa1


PaJa1
őstag

Jövök a szokásos vakerral...
T71 mellé keresek szakaszozni vágyókat :)
Még 17 győztes csata kell...legalább :s

A probléma az idő! Physics can not be cheated! ## WoT: ThisNoAll_HUN ## OBHUNRACING.COM

(#56010) Djuree


Djuree
félisten

elsején lesz dupla xp-s nap?

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#56011) PaJa1 válasza Djuree (#56010) üzenetére


PaJa1
őstag

Bizony, de csak a győztes csatákra tudtommal

A probléma az idő! Physics can not be cheated! ## WoT: ThisNoAll_HUN ## OBHUNRACING.COM

(#56012) Bad Pritt válasza PaJa1 (#56009) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Az rohadt sok egy napra :Y

[ Szerkesztve ]

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#56013) Ry0K3N válasza Remus389 (#56000) üzenetére


Ry0K3N
senior tag

Leó, az jobban használható CW-re.

#56009 keress két tier 10-es artistát
hamar meglesz úgy a win mennyiség :D plusz a móka kacagás

[ Szerkesztve ]

"Doom fans are not like Disney fans. If doom fans don't like what you have done they burn your house down."

(#56014) KaLeun


KaLeun
senior tag

Nyunyu féle ph-s xvm ikoncsomag frissült mostanában?

Cila

(#56015) Ry0K3N válasza Terrorista (#55997) üzenetére


Ry0K3N
senior tag

Ha jót akarsz magadnak akkor a TD ágat. Mert mindegyik lassú de a TD-k legább páncélzottak. Én senkinek nem kívánom azt ami ahhoz kellett hogy a két churchillt kihúztam prém nélkül.

"Doom fans are not like Disney fans. If doom fans don't like what you have done they burn your house down."

(#56016) Bad Pritt válasza Ry0K3N (#56015) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Szerintem a heavy-t kéne. Első csörcsil annyira nem vészes a második ritka szar, de utána móka és kacagás van.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#56017) GaburroSan


GaburroSan
aktív tag

Betcset arty lesz a kövi top of the tree!! (Valszeg)

(#56018) Djuree válasza GaburroSan (#56017) üzenetére


Djuree
félisten

nem hinném hogy ua. lesz mint az usa szerón...

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#56019) xenom0rph válasza Djuree (#56018) üzenetére


xenom0rph
őstag

Lehetne az IS-7 vagy E-100 :D

halahala

(#56020) GaburroSan válasza Djuree (#56018) üzenetére


GaburroSan
aktív tag

Valamikor azt írták hogy a top of the tree meg fog egyezni Usa-Ru-Eu szervereken! Valamikor! Lehet hogy a Wattacukor E-100 kezdődött!

(#56021) Angel1981 válasza PaJa1 (#56011) üzenetére


Angel1981
veterán

Ez meg van erősítve?
Azt tudom, hogy anno megígérték, de azóta nem láttam róla hivatalos infót.

(#56022) jr1994 válasza xenom0rph (#56019) üzenetére


jr1994
addikt

IS-7 ne legyen most vettem meg :D

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#56023) Sutike79


Sutike79
újonc

Sziasztok! Biztosan hülyének fogtok nézni, de nem tudok megoldani egy problémát. A fiam 9 éves, ő játszik a WOT-vel, én nem is értek hozzá. Miután a tavaszi szünetről hazajött megpróbált belépni. Letöltötte a frissítést, azt hiszem 9.0-át. A kezdőlap megjelenik, majd a játékosnevével csatlakozik. Ezután kijön egy figyelmeztetés, hogy megváltozott a grafika, milyen módon akarja beállítani. Na innentől kezdve pár másodperc múlva ledobja a szerver minden alkalommal bármit is próbálna beállítani. Ő még kicsi és én sem értek hozzá, viszont nagyon szomorú, hogy nem tud játszani. Kérlek benneteket segítsetek némi információval, hogy mi lehet a probléma! Megértéseteket és válaszotokat előre is köszönöm!

(#56024) đe$|re válasza xenom0rph (#56019) üzenetére


đe$|re
senior tag

IS7 tényleg ne legyen. :D

(#56025) PaJa1 válasza Bad Pritt (#56012) üzenetére


PaJa1
őstag

Teljesíthető... van aki 100 csatát is lenyom egy nap alatt én mostanában átlag 10-11et megyek amikor játszok. Kicsit megerőltetem magam akkor 30ból meg is lehet :)

[ Szerkesztve ]

A probléma az idő! Physics can not be cheated! ## WoT: ThisNoAll_HUN ## OBHUNRACING.COM

(#56026) Altbrucke válasza Sutike79 (#56023) üzenetére


Altbrucke
tag

Szia!
Amennyiben minden beállítással gond van, akkor célszerű törölni a progit és újratelepítened.

[ Szerkesztve ]

(#56027) Djuree válasza GaburroSan (#56020) üzenetére


Djuree
félisten

az baj lenne, én már a brit heavy ágat várom régóta. :(

is-7 már volt...

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#56028) Bingisz


Bingisz
addikt

Mondja már el nekem valaki, hogy hogyan lehet ilyen WT E100 statot csinálni úgy, hogy a srác csak goldot lő vele?

Kb. a fizikai képtelenség határán mozog...

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#56029) Enzolord válasza Bingisz (#56028) üzenetére


Enzolord
addikt

Nem Wot, hanem Bot... ;] ;] ;]

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#56030) mynames válasza GaburroSan (#56017) üzenetére


mynames
senior tag

Arty soha sem volt top of the tree-ben.

Eddig ezek voltak: [link]

Ez alapján szerintem a japán vagy az orosz ágból lesz valamelyik.

[ Szerkesztve ]

(#56031) Mister_X válasza mynames (#56030) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Lehetne 121 is, akkor tudnék is haladni a vonalon :B

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#56032) Djuree válasza mynames (#56030) üzenetére


Djuree
félisten

amcsiban most batman arty van... :K
[link]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#56033) Enzolord válasza Djuree (#56032) üzenetére


Enzolord
addikt

Eun is az lesz
[link]

[ Szerkesztve ]

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#56034) mynames válasza Mister_X (#56031) üzenetére


mynames
senior tag

A japán a sanszos. Már elég rég kint van az az ág oroszból pedig sok volt már. Amcsi se lesz szerintem, mert most volt a WT előtt.
De azért a 121 is jó eséllyel indul!

Hát akkor BC arty! :C

[ Szerkesztve ]

(#56035) Djuree válasza Enzolord (#56033) üzenetére


Djuree
félisten

hogy a rosseb álljon bele! :W

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#56036) Enzolord válasza Djuree (#56035) üzenetére


Enzolord
addikt

Az az.. 2 hét pihi ismét...:)

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#56037) mynames válasza Djuree (#56035) üzenetére


mynames
senior tag

Hát én sem örülök neki annyira igazából...állandóan credit hiányban szenvedek, és ezen az ágon tier7-nél járok csak és 2 hét alatt nem fogom kihúzni a tier8-ast.. :(

(#56038) Simi37 válasza mynames (#56037) üzenetére


Simi37
őstag

Én meg nemrég vettem meg a 9est :(((
Mennyit szenvedtem mire összefarmoltam 3,5 millát+az átképzés x(
Pedig így megúsztam volna ~2,5ből(képzéssel együtt).

Ryzen 9 5900X • Asus Crosshair VI Hero • ASRock RX 6900 XT OC Formula

(#56039) Napfénysüti válasza Simi37 (#56038) üzenetére

Jók egyébként ezek a francia arty-k? Én csak a hatosnál járok az tetszik.Mondjuk így nem hinném hogy a nyolcasig eljutnék 15.-ig.

Més que un club!

(#56040) foxymaxy válasza unravel (#55998) üzenetére


foxymaxy
senior tag

kösz a választ :)
nem a tipikus kemp helyre szoktam állni, mert azokat sacc/kb ismerem (de lehet hogy nem és ez az volt)
a 2 TD lefedte előttem a terepet úgy hogy számomra még mindig felfoghatatlan a dolog :F
a KV1S pedig nagy csalódás :Y
még 1x kösz a választ :R

e pluribus unum

(#56041) Mister_X válasza Napfénysüti (#56039) üzenetére


Mister_X
nagyúr

A 10-es beccset arty jó móka. Tölt egy keveset, de aztán négyet tud durrantani. :K

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#56042) Simulacrum válasza Bingisz (#56028) üzenetére


Simulacrum
senior tag

Sőt ennyi csatával már egy izmos legénység is lehet ebben a dögben.

ToT-ban arty, na ez egy óriási mínusz a WG-nek. :W

(#56043) K6000


K6000
tag

Wot gyakorlati oktatás...

Képzés: Base II
Tier: 2-10
Tank típus: light, med, heavy, td
Képzési idő: 2 x 1,5 óra
Jellege: gyakorlati
Kommunikáció formája: TS3
Létszám: 15 fő / csoport
Kik vehetnek rész: bárki aki rendelkezik a kiírásnak megfelelő tankkal.

Az oktatás a szokásos, tehát szombaton lesz 18:00 -kor, gyakorló szobában. Szavazásra bocsátom melyik pálya legyen. Természetesen Ruinberg-re már nem lehet szavazni :D
A szavazatokat privát üzenetben kérem, ez egyben a részvételi szándékot is jelenti.

P.S: Néhányan kérdezték, hogy készül-e az oktatásról videó, a rövid válasz, hogy nem készül. A hosszabb válasz: oktató videóból tele a net, ez viszont gyakorlati oktatás. Élő, annak minden előnyével és hátrányával.
Aki nem volt még / lemaradt / nem tudott róla / nem tudott részt venni / azok is jöhetnek, bármikor be lehet csatlakozni.

Végezetül köszönöm a sok pozitív visszajelzést.

ASUS PSCH-L 3.2GHz HT Intel. 4db Corsair 1GB ECC DDR ram 400MHz dual channel, SCSI U320 Seagate 73GB 16mb 15000rpm 2db (raid 1) + 2x WD160 RE (sata raid 0) + HP SCSI Dat72

(#56044) mynames válasza Napfénysüti (#56039) üzenetére


mynames
senior tag

Csodálom, hogy tetszik mert szerintem a legrosszabb 6-os arty. Semmiben sem kiemelkedő, de sok sikert hozzá. Egyidőben volt vele még 2 másik t6 artym és ezzel ment a legtöbb lövés mellé. Örülők, hogy túl vagyok rajta...

Az angol 6-os akkora fun, hogy megtartottam, festve zászlózva ;) . TD mode arty.

----

Most mentem az M40/43-mal (még kis löveges) és az R.RO skuló lepattant egy T54-ről, és 0 dmg... :F Hát én ehhez már nem tudok mit hozzáfűzni...

(#56043) K6000: szép kezdeményezés! megadnád az ingame neved?

[ Szerkesztve ]

(#56045) L-e-f-i-e válasza Bingisz (#56028) üzenetére


L-e-f-i-e
senior tag

Mit akarsz a WT a húzó tankja a legjobb avg xp-t azzal éri el ;]

=^-^=

(#56046) Napfénysüti válasza mynames (#56044) üzenetére

Mellészálló lövés mondjuk tényleg van vele főleg hogy még a legénység sem 100%-os. Ezen kívül csak Hummelem volt de azzal még elég régen játszottam. Úgy rémlett artyknál elég gyakori hogy mellé lőnek így ennek nem is tulajdonítottam nagy jelentőséget. Viszont TD üzemmódban szerintem remek ez a gép, már jó pár rám támadó tankot küldtem így a másvilágra. ;]
Lehet ez valójában TD-nek készült csak a végén lett arty. :D
A 7-es mennyiben lesz jobb? Még olyan 30-35k xp kell hozzá.

Més que un club!

(#56047) Mister_X válasza Napfénysüti (#56046) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Hatostól felfele mind jó, csak ugye mindegyik közös jellemzője, hogy franciásan pontosak.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#56048) Napfénysüti válasza Mister_X (#56047) üzenetére

Akkor ezt legalább már a hatosnál megszokom. :DDD
Egyébként nekem tényleg bejön a 13F fura hogy ilyen rossz az általános vélemény erről a gépről.

Més que un club!

(#56049) jimmy74 válasza Djuree (#56035) üzenetére


jimmy74
őstag

Hogy állsz az AT-7 -tel?

WoT:jimmbo

(#56050) K6000 válasza mynames (#56044) üzenetére


K6000
tag

Minden játékban K6000 :D

Zöld játékos vagyok, semmi extra.

ASUS PSCH-L 3.2GHz HT Intel. 4db Corsair 1GB ECC DDR ram 400MHz dual channel, SCSI U320 Seagate 73GB 16mb 15000rpm 2db (raid 1) + 2x WD160 RE (sata raid 0) + HP SCSI Dat72

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.