Hirdetés

2024. március 19., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#2001) jahrn válasza Djuree (#1999) üzenetére


jahrn
senior tag

Meg egy 10x-es szorzo sem kompenzalna azt a sok useless slut garbage cockroach jatekost aki ilyenkor elokuszik az alagsorbol. :D

(#2002) Djuree válasza myckey (#2000) üzenetére


Djuree
félisten

ennél több hülye már nem lesz, nincs már nekik hely :DDD
tegnap összeakadtam egy 18-as WN6 effes!!! emberkével, full hp-s cometben ült, 2 tierrel alacsonyabb gépben ültem, á mondom ez kinyír 1v1-ben, aztán mondja haver menjek neki, 18-as csak az effje, azt se tudja hogy mivel játszik, simán kilövöm. és tényleg simán kilőttem, 1x sebzett csak vagy talán egyszer sem! :C
jó azért h ilyenek is vannak. persze ne velem legyenek :)

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#2003) emre válasza Mcray (#1972) üzenetére


emre
veterán

Én is szerettem, de az utódai még nincsenek megvéve.
Nekem egyébként kicsivel több a max sebzésem vele. :P

A győzelemről megtanultuk hogy a részvétel a fontosabb, a vereség is fizet szépen és a győztes sokkal fáradtabb.

(#2004) #70516736 válasza Djuree (#2002) üzenetére


#70516736
törölt tag

nagyon sokan vannak
most hogy újra kezdtem a játékot csak 2-3 tierrel fogok játszani nagyon sok olyannal akadok össze aki sok ezer csatával nem éri el az 500 wn6-ot
meg van a másik véglet 10-20k csata 55-65% win1700 feletti wn6 álcafestés a 2-3 tankjaikon
de a legtöbbször szinte csak piros emberkével sorsol össze a gép
na akkor van öröm és boldogság :DDD

most itt tartok 100 csata után

[ Szerkesztve ]

(#2005) babferi válasza #95904256 (#1887) üzenetére


babferi
tag

Kicsit keson , de reagalok ra . Amit az az egyen csinalt nem jatek ! Nem tudom neked hany meccsed van mar WoT-ban es mekkora a legnagyobb tankod , de amit mondtam az az igazsag . Majd ha lesz kb. 10k csatad ( vagy ha mar van ennyi akkor en kerek elnezest ) akkor talan kirajzolodik elotted mirol is beszelek . Tudod letezik olyan , hogy "fair play" es ez kozel sem volt az . Hogy erzekeltessem mi is tortent . Haverokkal fociztok . Van egy srac aki soha nem csinal semmit , nem mozog a palyan , ha meg is kapja a labdat nem passzol , nem is jo jatekos , de egy valamit szeret : megall az ellenfel kapuja mellett jo kozel es ha TE! vagy mas kapura rug es gyakorlatilag bent is van mar a labda o a golvonalrol izombol bevagja es unnepli magat , hogy milyen jo jatekos , hogy golt szerzett a csapatnak . Remelem erted ...

... Vicces fiu vagy te Sully , kedvellek ; eppen ezert teged ollek meg utoljara ... - Emlekszel , azt mondtam teged nyirlak ki utolsonak?! - Igen , emlekszem ! - HAZUDTAM ! ...

(#2006) bullseye válasza babferi (#2005) üzenetére


bullseye
addikt

csak irigykedsz rá, mert gól rúgott... ;]

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#2007) Angel1981 válasza Csabi04 (#1977) üzenetére


Angel1981
veterán

Ennél szebb nem is lehetne számomra!
Pont a T-150, VK3601, AT 8 trióval akartam nyomulni a hétvégén! :R

(#2008) jano_77


jano_77
nagyúr

Tudja vki ez mitől lehet, hogy a szakaszt feketének mutatja?

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#2009) v!ct0y válasza v!ct0y (#1904) üzenetére


v!ct0y
veterán

Kösz skacok... :R

(#2010) babferi válasza bullseye (#2006) üzenetére


babferi
tag

Jo persze igy is ugy is nyertunk , de az ilyenek miatt lesz kevesebb neha a csapat tobbi jatekosanak (meg elo) "jutalma" , meg csokken a jatekelmeny is .

... Vicces fiu vagy te Sully , kedvellek ; eppen ezert teged ollek meg utoljara ... - Emlekszel , azt mondtam teged nyirlak ki utolsonak?! - Igen , emlekszem ! - HAZUDTAM ! ...

(#2011) #35692544 válasza jano_77 (#2008) üzenetére


#35692544
törölt tag

már nem vagy BNTSZ-os?

(#2012) K6000 válasza Angel1981 (#2007) üzenetére


K6000
tag

A T-150 az nekem küzdelmes (még vagy 3-4 hétig az is lesz) ha nincs arty akkor rendben van, jönnek is az xp-k. Ha viszont arty van a pályán az valahogy mindig megtalál és akkor bukó van, mert igen ritka, hogy az első találatot túlélem. A többi heavy tankkal nem tapasztalom ezt (gyakori a második esély) ezzel meg folyton így járok :(

ASUS PSCH-L 3.2GHz HT Intel. 4db Corsair 1GB ECC DDR ram 400MHz dual channel, SCSI U320 Seagate 73GB 16mb 15000rpm 2db (raid 1) + 2x WD160 RE (sata raid 0) + HP SCSI Dat72

(#2013) owen7711


owen7711
csendes tag

Hali!
Van valami lényeges különbség az IS és IS2 között?.
Az IS2 nek elméletileg effektívebb a páncélja, ez mennyire igaz?

(#2014) sith7 válasza owen7711 (#2013) üzenetére


sith7
nagyúr

Hogy is fogalmazzak finoman ... az IS - t imádtam ... az IS2 - től haveromnak idegrohamai vannak

(#2015) virkir válasza jano_77 (#2008) üzenetére


virkir
veterán

Jesszasz... nem égeti ki a szemed ezzel a graf beállítással?
Még a screenshot-ot nézni is fájdalmas.

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#2016) jano_77 válasza virkir (#2015) üzenetére


jano_77
nagyúr

Nekem teljesen jó így ;)
De mitől lehet az, hogy a szakaszunkat nem fehérrel jelöli, még akkor sem, ha túléltük?!?

(#2011) okos67: azóta már a HAD-Aból is kiléptem...most léptem be a -HPC- klánba, csak még várom a felvételt :-D

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#2017) r.laci38


r.laci38
tag

Van lehetőség visszaállítani az eredeti 8.5 modot? Mikor elkezdtem kutyulni a modokat, sajna nem mentettem el. :F

(#2018) #35692544 válasza jano_77 (#2016) üzenetére


#35692544
törölt tag

oszt miért? :)

nem mintha én nem lettem volna egy két klánba de már a játéknak az a része nem mozgat
meg nem szeretem ha 500 alatti win6-tal és 0,4-es battle/kill-lel osztják az észt a ts-en :U

[ Szerkesztve ]

(#2019) Napfénysüti

Akinek ígértem itt van a 4000 dmg-es Panther köröm: Panther replay

[ Szerkesztve ]

Més que un club!

(#2020) Mcray válasza emre (#2003) üzenetére


Mcray
senior tag

Elhiszem, mert nekem ezzel a tankkal nagyon nem jön ki a lépés.

A) sebzek nullát, nyer a csapat és kapok 350 XP-t
B) Sebzek 3000-ret a csapat meg semmit és kapok 700 XP-t

Úgy voltam vele, hogy nem érdekel, ha több tank ászom nem lesz, de ezzel legyen már egy jó köröm, mert falra mászom.

Ez a kör volt a C) :DD Az első ahol úgy tudtam sebezni, hogy nyertünk is :))

"Dö Pávaa det wí ár díling hír iz immezsöréböl" WoWs: das_booty

(#2021) scyllarus válasza jano_77 (#2008) üzenetére


scyllarus
veterán

Ez melyik crew mod? Mert én is használtam női legénységet, de az nem ez volt.

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#2022) Angel1981 válasza K6000 (#2012) üzenetére


Angel1981
veterán

Hát, semmi sem tökéletes....
Kitartás! ;)

(#2023) whYz válasza owen7711 (#2013) üzenetére


whYz
addikt

En jatszottam is2-vel.
Annyi a kulonbseg, hogy is2 elso pancelja erosebb(jobb forma), a tanknak tobb elete van(minimalisan, nagy toronnyal) es a motorja gyengebb.
Akinek az egyik tetszett, annak a masik is fog, nincs akkora elteres a ketto kozott..

(#2024) virkir válasza jano_77 (#2016) üzenetére


virkir
veterán

Tudom a titkot.
Az meg talán pont a beállítások miatt mert a megszokott sárga nem térne el eléggé a fehértől.

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#2025) Fel válasza v!ct0y (#2009) üzenetére


Fel
addikt

Csak úgy dől az infó, ebben a topikban, néha megesik, hogy elsiklunk egy-egy hsz felett...
Natessék: [link]
Ha már moddolgatunk, érdemes mindig menteni az eredeti állományokat.

(#2026) jano_77 válasza scyllarus (#2021) üzenetére


jano_77
nagyúr

ez a nudista csajok

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#2027) jano_77 válasza virkir (#2024) üzenetére


jano_77
nagyúr

vagyis akkor mit állítsak át, hogy olyan legyen mint a régi?!?

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#2028) virkir válasza jano_77 (#2027) üzenetére


virkir
veterán

Passz lehet nem is titok a titok mint közben kiderült. :D
Esetleg fejlesztett graf meg colorblind amit használsz?

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#2029) odrif


odrif
MODERÁTOR

Kicsit kezd elegem lenni.
Nem szeretnék mást mint a képen látható damage panelt, a bekapott sebzéseket és kiosztottakat látni, és a hit zones-t de ha mindezt felteszem akkor nincs sniper mod.
Tud valaki erre megoldást?

[ Szerkesztve ]

20 éve a Prohardveren

(#2030) Jolet válasza odrif (#2029) üzenetére


Jolet
őstag

az odrif-et miért takartad ki?

WOT - lunczgabo youtube: http://www.youtube.com/user/lunczgabo http://ph3lan.hu/replays?uploader=lunczgabo

(#2031) jano_77 válasza virkir (#2028) üzenetére


jano_77
nagyúr

colormicsoda?!? :B

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#2032) GrooveHero válasza jano_77 (#2031) üzenetére


GrooveHero
addikt

színvak módra gondol a mélyentisztelt kolléga :))

Words like a weapon, sharp as a knife Fallen from heaven, darkest of nights Long live the rebels hunting for blood I saw the devil, he's one of us

(#2033) #95904256 válasza virkir (#1911) üzenetére


#95904256
törölt tag

Sikerült levonnod egy következtetést kiinduló adatok nélkül... :)

[ Szerkesztve ]

(#2034) Pocok9b


Pocok9b
aktív tag

Sziasztok!

Egy kis segítséget szeretnék kérni egy mod ügyében, már többet is kipróbáltam de mind túl csicsás volt.
Egy minimap modot szeretnék, olyat ami az XVM-ben is van, de eldöntöttem hogy a 8.5-ben nem fogok xvm-et használni mert csak felidegelem magam rajta. :DDD

A lényeg hogy csak egy egyszerű minimap kellene ,ami mutatja a tankok nevét és azt hogy hol tűnt el a térképen semmi mást. Előre is köszönöm a segítséget, jó játékot mindenkinek! :R

Tel/Viber/WhatsApp: +36703228077

(#2035) jano_77 válasza GrooveHero (#2032) üzenetére


jano_77
nagyúr

azom nincs és fejlesztett grafika igen...most az előbb átváltottam Normálra és 8x élsímításra, de úgy elkezdett szaggatni a játék, hogy semmit nem tudtam kezdeni vele :-( :O

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#2036) nyunyu válasza odrif (#2029) üzenetére


nyunyu
félisten

ha mindezt felteszem akkor nincs sniper mod

#1804

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#2037) Bingisz válasza Jolet (#2030) üzenetére


Bingisz
addikt

Mert a névkitakarás trendi...
Csak a dmg panelen rajta felejtette :DDD

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#2038) Jolet válasza Bingisz (#2037) üzenetére


Jolet
őstag

jaja :-) én is onnan láttam mit takart ki :-D

[ Szerkesztve ]

WOT - lunczgabo youtube: http://www.youtube.com/user/lunczgabo http://ph3lan.hu/replays?uploader=lunczgabo

(#2039) Preda válasza Pocok9b (#2034) üzenetére


Preda
aktív tag

Akkor miért nem kapcsolod ki az xvm ben a statokat és kész. Nem fog zavarni, de a térkép működni fog.

(#2040) #95904256 válasza babferi (#2005) üzenetére


#95904256
törölt tag

Pontosan értem, hogy miről beszélsz, de ettől még nem értek veled egyet.

A focis példádnál maradva. Ha az a játékos minden meccsen csak egyszer ér labdába, de ezzel a meccsek többségét megnyeri a csapat, akkor az most jó játékos vagy rossz? Megérdemli, hogy szidják vagy nem?

Te azt mondod, hogy rossz játékos, mert nem úgy játszik, mint a többség.
Én meg azt mondom, hogy ha így eredményes, akkor nem kell cseszegetni.

Megjegyzem, ez a játék nem mindenkinek a csapatmunkáról szól. Erre tökéletesen jó alapot ad a tapasztalati pontok rendszere. Van aki gyűjtögetni akar és nem csapatmunkázni. Ez nem a játékos hibája.

[ Szerkesztve ]

(#2041) Caldera1


Caldera1
tag

A Tiger P vonalról mi a véleményetek?
A Tigert totál szívásnak érzem. És ahogy nézegettem, a P vonalon "sokkal" gyorsabbak a tankok, mint a másik ágon. A Tigerrel sokszor azért szívom meg, mert lassú, mint a lajhár.

(#2042) SoulReaver


SoulReaver
veterán

Kár, h holnaptól lesz eksönben a szárnysegéd medál :D

új rekordom a "lehetséges sebzésben" :D

[ Szerkesztve ]

(#2043) odrif válasza nyunyu (#2036) üzenetére


odrif
MODERÁTOR

keress egy mukodo zoom modot.
Kerestem és nem találtam. :R

20 éve a Prohardveren

(#2044) polgi803


polgi803
őstag

Nyunyu kolléga vagy valaki...bullseye kollégának hála,hozzájutottam 1 hó prémiumhoz.A kérdésem az lenne,hogy ezt kihasználva melyik nemzet nehéz tankjára gyúrjak ami lassabban megy.Pl. német,vagy orosz. Célozzam meg JGP vonalat vagy IS-t?Okosan ki akarom használni a kegyes lehetőséget erre.

(#2045) jano_77


jano_77
nagyúr

Akkor ERRE senki nem tud vmi okosat mondani, hogy mitől lehet az, hogy nem látható a szakaszunk!? vmelyik mod zavarhat be? :F

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#2046) bullseye válasza polgi803 (#2044) üzenetére


bullseye
addikt

USA nem tetszik? Igaz, T7-8-ban az alját rejteni kell, amihez kell némi tapasztalat/ügyesség, de a profik nagyon szeretik őket. T9-10-ben meg még a kezdőbbek is

csak hogy nehezítsem a döntést :)

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#2047) Tomi0703 válasza Bingisz (#2037) üzenetére


Tomi0703
őstag

+ az első hsz-ben is benne van a neve... Nem értem minek kitakarni.

(#2048) SoulReaver


SoulReaver
veterán

Az előbbi meccsen.... mi csapatunkban maradt életben egy obj 704... Mountain Pass, vissza megy bázist védeni, mondom neki álljon meg, mert jön az m103.... kérdezi, h miért? mondom bakker.... erre elindul, persze m103 beáll foglalni, mondom menjen vissza, mert ott van az m103... kérdezni, h hol? háháhá mondom ez barom... nagy nehezen visszaér, 2x megállt útközben, h le noobozzon, meg, h kussoljak, mert én már meghaltam... jó... kilövi m103-at 95% zászlóhúzásközben, megáll és várja a su-14 -et :D mondom go idiot, arty lassú, nem fog jönni.... csak én vagyok a noob... fúú mondom XDD végül csak elért a bázisukig és kinyírta, de áhh.... ilyen embereket... 12k csatája van pedig

(#2049) virkir válasza jano_77 (#2045) üzenetére


virkir
veterán

Próba cseresznye alapon egyesével rakosgasd fel a modokat vagy/meg írj egy listát aztán közösen kipippantjuk ami biztos, hogy nálunk nem hibádzik.

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#2050) nyunyu válasza odrif (#2043) üzenetére


nyunyu
félisten

Elozo oldalon linkeltuk a zoomx4-et.

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.