Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#140001) BÁ Nutrition válasza jr1994 (#140000) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

Felaron 250 gold atkepezni mas posztra. Jo jatek :)

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#140002) jr1994 válasza BÁ Nutrition (#140001) üzenetére


jr1994
addikt

Németté akkor sem fognak változni :( Amúgy erre a csoda teljes átképzésre is van akció? Az már valami.

[ Szerkesztve ]

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#140003) zsolthee


zsolthee
senior tag

Sziasztok!

Sokáig nem játszottam és ezután is csak alkalmanként fogok. Lemaradtam néhány dologról:
- Minek köszönhető, hogy most már egy light is lehet top tank? Ez nem rég óta van, ugye?
- Prémium tank beváltása másikra azonos vagy nagyobb szintűre akció csak egyszeri volt vagy várható megint?
- A garázsban a tank jellemzőit leíró panelt hogy tudom visszaálítani eredetire? Az a "csúszka szerű" nézet nagyon zavaró (képen a 23-as), jobban tetszik a régi megoldás.
- Melyik 8-as med prémimum tank éri meg most a legjobban?
:R

[ Szerkesztve ]

(#140004) kchryss válasza dokee78 (#139985) üzenetére


kchryss
addikt

(#140005) zsolthee


zsolthee
senior tag

Legelső heavy ág amit kihúztam, az a német volt. Siettem, gyorsan el akartam fullosan érni az E75-öt.
Minap nosztalgia miatt mentem a második accountommal néhány kört a Tiger II-vel mégis milyen mostanság.
Egy régi, fórumról kiutált super unicum kolléga mondta talán, hogy az egyik legjobb nehéz tank a saját szintjén. Azt jell mondjam, igaza volt/van. Meglepően sokat pattintottam vele és ritkán töltöttem be a goldot az átütéshez. A legénység csak most tanulja az első sor skillt (repair), de már így is nagyon jók a célzási, pontossági paraméterei. Az újratöltés pedig remek: 8.9x mp. Kell ennél több?
Visszaveszem a másik acc-on is és dobok bele egy jó legénységet. :))

[ Szerkesztve ]

(#140006) jr1994 válasza zsolthee (#140003) üzenetére


jr1994
addikt

Szia!

-A lightok normál MM-et kaptak, némelyik szintet lépett, másokat újraegyensúlyoztak, elég nagy változás volt. A 9-esek között vannak jók (13 90, LTWT, T49), a többivel nem nagyon játszottam az átdolgozás után, de a 10-esek nagyon gyengék lettek. Ezzel egy időben az artykat is átalakították, most sokkal kisebbet sebeznek, cserébe elkábítanak, de szerintem ez így sokkal kevésbé idegesítő.
-Elképzelhető, hogy lesz megint tank becserélés, de hogy mikor, arról még nincs info.
-A csúszka szerű nézet tényleg egy fos, amikor behozták még vissza lehetett állítani a régire, most már teljesen kivették az eredeti nézetet. Ezzel nyilván a botoknak akarnak kedvezni, akik nem látják át a sok számot. Én ki szoktam nyitni a firepower és a spotting részt, így elviselhető.
-Egyértelműen a Revalorisé a legjobb med, és elég egyedi is vele a játék. WZ111-et cseréltem be érte, 1000 aranyat kellett ráfizetni, egyáltalán nem bántam meg.

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#140007) zsolthee válasza jr1994 (#140006) üzenetére


zsolthee
senior tag

Kösz az infokat. Nekem is a Revalorisé volt a titkos favorit. Amint lesz rá ismét lehetőség, beáldozom a CDC-t.

(#140008) dokee78 válasza kchryss (#140004) üzenetére


dokee78
félisten

:R

(#140009) edari


edari
őstag

Nem is kell jobb team. :DDD :))

(#140010) kchryss


kchryss
addikt

Tegnapi ranked csúcspontja. Az arty-nknak elgurult a gyógyszere. Az STB pedig kilőtte. Rengeteg tk volt tegnap, volt amelyik csatában 3 is. Nagyon frusztráltak a játékosok az eredménykényszer miatt. :)

(#140011) h1mpi válasza po1son (#139992) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Elvileg ilyen nincs és már be se merem írni.... (pedig igenis van)

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 13 990 Ft

(#140012) jr1994 válasza h1mpi (#140011) üzenetére


jr1994
addikt

Tegnap mentem Kharkovon a szokásos spot körömre BC-vel (kép), sosem szoktak észrevenni ott, de legalább is egyszerre spotolódok az ellenféllel. Most ketten lőttek rám úgy hogy csak lövés után láttam meg őket, azt hiszem egy 10-es wz light és talán egy orosz med. De nem volt kifullozva a látótávom (kaja nincs), így simán lehet hogy bármelyiküknek jobb látótávja volt, a light álcája meg amúgy is jobb az enyémnél.

Csak a konkrét esetet látva lehet egy ilyen helyzetet megítélni, és a tankok felszerelése, skillezése nagyon sokat számít, ahogy a bokrok stb is. Persze könnyebb azt mondani, hogy titokban nerfelték xy tank álcáját.

[ Szerkesztve ]

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#140013) h1mpi válasza jr1994 (#140012) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Lehet minden, de prémtankoknál elég feltűnő, hogy pár hónap után romlanak

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 13 990 Ft

(#140014) Jadro


Jadro
veterán

Ekkora szar tankot mint ez az ikv103 még nem láttam. Ezzel kb semmit nem lehet csinálni, csak néhanapján egylövésezni pár kisebb gépet. A következő használhatóbb lesz? A 8-ast szeretném elérni, de nagyon izzadok... :D

Samsung Galaxy S23 8/128 Green

(#140015) Preda


Preda
aktív tag

Van amikor semmi sem elég :W .

(#140016) Rick3D


Rick3D
senior tag

Egy gyors kérdést intéznék felétek. Hová tűnt a szopóág ?

Eddig akár hányszor leültem játszani ha csak 2 hétre re is , lebontottam egy hetes ciklusra és tökéletesen látható volt hogy pl : első nap avg 3,5k wn8 - második nap éppen hogy 3,1k és így tovább. Tisztán emlékszem hányszor ütött meg a guta a retard csapat-wn8 focus-artyk miatt. (és még sorolhatnám.) Egyszer adott a WG máskor esetleg másik napon pedig elvett. De ez ma már mintha eltűnt volna.
Day 1



Day 2 (ma)


Mindezt úgy hogy még csak most jöttem vissza és totál semmit nem csináltam tehát fingom nincs melyik tankot nerfelték vagy buffolták az új tankok felé sem néztem még.Többnyire elégedett vagyok az MM-el , 10ből ha 1-3 meccsen vagyok bottom tier. Igaz csapatársaimtól azért párszor már égnek állt a hajam de ennyi. Még t49el is alig 1-1 lövést vétett csak el az rng hibájából(Original TrollDerpiDurpGun :DD ).Az artykat továbbra is rühellem mert még mindig szín szerint focusolnak .... :DDD

Elég furcsa és én baromira ledöbbentem hogy ez így van. Még év elején mikor töröltem a WOT-ot feldobott egy kérdőívet hogy miért töröltem indokoljam meg.Abban pillanatban Angolul levakartam nekik az összes kínomat amiért töröltem és nem igazán voltam szégyenlős sem pedig jó hangulatban. Az artykat leszámítva mert még mindig játszható classként funkcionálnak mindent helyrehoztak amit oda leírtam. WUT :F

Biztosan velem van a baj mert nem vagyok hozzászokva a jó wotvilághoz.

Ti hogy tapasztaltátok ? Van másnak is hasonló feelingje ?

ui.: Ha már gyors nem is lett a kérdés de legalább hosszú igen ;]

[ Szerkesztve ]

(#140017) h1mpi válasza Jadro (#140014) üzenetére


h1mpi
nagyúr

igen az, nekem ráugrott egy kis free xp :D

[ Szerkesztve ]

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 13 990 Ft

(#140018) ollie válasza Rick3D (#140016) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Ja van, de pont fordítva. Egyedül a matchmaking az, ami javult szerintem.

***

(#140019) szbalogh válasza Rick3D (#140016) üzenetére


szbalogh
őstag

Küldesz nekem is a cuccból? :U

Nick: HE_Storm

(#140020) h1mpi


h1mpi
nagyúr

Nekem pl unalmasak a pályák sokkal sűrűbben kellene cserélni Őket. Évente 5-6 db új jöhetne.

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 13 990 Ft

(#140021) RAiN91


RAiN91
őstag

Sziasztok

Tudtok mondnai nekem valami pályaismertetőt? (elsősorban olyat szeretnék, ahol a TD pozíciókat mutatja)

h1mpi: mi is pont ezt beszéltük ismerőssel. De gondolom félnek az új pályáktól, mert az elit már ismeri az összes pálya minden pontját, és fel lennének háborodva.

[ Szerkesztve ]

(#140022) WOT-H-A-C válasza h1mpi (#140020) üzenetére


WOT-H-A-C
veterán

Vagy legalább raknának vissza pár régit. Pl. Dragon Ridge-en gurulnék párat szívesen. :)

"Akár hiszed, hogy sikerül, akár nem, mindenképp igazad van."

(#140023) h1mpi válasza WOT-H-A-C (#140022) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Ja ezzel sok szar tank balace-al vannak elfoglalva, amikor ennek semmi értelme

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 13 990 Ft

(#140024) WOT-H-A-C válasza h1mpi (#140023) üzenetére


WOT-H-A-C
veterán

Igen, meg a felboruló tankokkal. :D vicc... Most annyira jól sikerült nekik balance-olni, hogy heavy-sek nem játszanak. Begurottam egy csatára IS-7 el. Kb. 4 perc telt el mikor megjelnt egy T10 light wolf pack és szé 3 mp alatt szétcsumáztak. Alt f4. :D

Egyébként sokat elmond, hogy szombat kora este ~86.000 en voltunk a két szerveren összesen. A hőskorban voltunk fen 200k felett is. Csak akkor még 1 szeró volt. :)

"Akár hiszed, hogy sikerül, akár nem, mindenképp igazad van."

(#140025) h1mpi válasza WOT-H-A-C (#140024) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Hol ez az a jó hol az, mint valami mesében... hirtelen varázslat éri a puha tankot és kemény lesz... amúgy ez a része vicc a játéknak még árkádnak is gyenge

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 13 990 Ft

(#140026) edari


edari
őstag

Na akkor újra feldobom a témát: t62a vagy obj. 140?
Tetszik a t54-ben az, hogy tud pattintani, viszont egy kicsit nagyobb sebzést eltudnék viselni.

(#140027) h1mpi válasza edari (#140026) üzenetére


h1mpi
nagyúr

140-et látok többet a 62-nek keményebb a tornya, de 1 fokkal kisebb a gundep

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 13 990 Ft

(#140028) edari válasza h1mpi (#140027) üzenetére


edari
őstag

Az baj, mert azt viszont nem szeretem a t54-ben (mmint a gundepet).

(#140029) WOT-H-A-C válasza h1mpi (#140025) üzenetére


WOT-H-A-C
veterán

Sajnos ez már nem fog változni. :) Nagyon sajnálom, hogy serbé meg a bandája így elqurelta ezt a jó kis gammát. Régen simán beültem játszani éccakás műszak után, hogy kihúzzam a kv-2 őt alvás helyett. :D Akkoriban még a 8-as tankok behúzták a kéziféket, ha meglátták a "kerti budi tornyot" . :D Sajnálom, mert nagy kedvencem volt a játék. Sikerült a kapzsiságukkal tönkrevágni. T.T

"Akár hiszed, hogy sikerül, akár nem, mindenképp igazad van."

(#140030) h1mpi válasza WOT-H-A-C (#140029) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Most ugyanezt berakták tier10-be (Type5 HT troll gun). Szval csak a tier változik...

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 13 990 Ft

(#140031) jr1994 válasza edari (#140026) üzenetére


jr1994
addikt

Akkor az E50 meg az 50M lesz a te tankod, az is pattint legalább olyan jól, és nagyobbat sebez.

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#140032) h1mpi válasza edari (#140028) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Akkor felejtsd el az orosz medeket, mert ott minden van csak gundep nincs

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 13 990 Ft

(#140033) edari


edari
őstag

Végül obj lett. Egyelőre jónak tűnik.

jr1994: német med vonal csak a pantherig van meg, de évekkel ezelőtt akkora hulladék lehetett hogy nem is vittem tovább.

[ Szerkesztve ]

(#140034) Rick3D válasza szbalogh (#140019) üzenetére


Rick3D
senior tag

Nagyon szívesen ha találok olyat :D Lehet hogy csak a friss visszatérés szerencséje áll mellettem és majd beindul a szop*szerkezet nálam is ... majd kiderül. Pedig nekem tényleg úgy tűnik hogy pozitív irányba változott volna a játék ami ha a WGről van szó akkor aranyat érő megjegyezés :))

(#140035) Dr.Én válasza Rick3D (#140034) üzenetére


Dr.Én
veterán

Biztos hogy rosszul látod...érzed...csak etetnek......

WOT: kissio

(#140036) jano_77


jano_77
nagyúr

Khm...ennyi WN8-as csatát szerintem még sosem mentem!
AMX 1390 - Tank ÁSZ - 15K+ WN8

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#140037) kchryss válasza jano_77 (#140036) üzenetére


kchryss
addikt

(#140038) RAiN91


RAiN91
őstag

JPZ IV-vel 42% lett a Jagdpanterig a statom, zöld WN8-al, tankásszal, és még a "Kiválóság jelvény"-t is bedobta, magamhoz képest elég jó DMG-ket csináltam vele.
A 42% winrate az most véletlen, vagy én tehetek róla? Állandóan csak azt éreztem, hogy elbukjuk a csatákat és elég idegesítő, nincs is kedvem tovább vinni az ágat, hiába k* jó ez a tank.

(#140039) jano_77 válasza kchryss (#140037) üzenetére


jano_77
nagyúr

hmmm....sry, akkor tévedtem....hiába, aki tudja használni a keresőt ;)

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#140040) kchryss válasza jano_77 (#140039) üzenetére


kchryss
addikt

Az a poén, hogy én emlékeztem rá, ezért kerestem vissza. Sok lényegtelen dolgot megjegyzek. :DDD ;]

(#140041) jr1994 válasza kchryss (#140040) üzenetére


jr1994
addikt

Ebben a játékban sok lényegtelen adatot kell megjegyezni :D

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#140042) Viktoár


Viktoár
addikt

Valami nagy bűnt követhettem el a wg ellen. :DDD Mondom ideje kicsit húzni a T25 AT-t,már nem kell sok a T28-hoz.

Ezzel a tankkal a jelenlegi 7 kör átlaga 2200 WN8 ami nálam nagy szó.Sajnos ebből 6 bukó de olyan szinten hogy elmondani nem tudom. :C Elkezdődik a csata, 2 perc után ránézek az állásra és látom hogy márcsak 4-en vagyunk a 12 ellen.Ilyenkor rögtön megfogalmazódik bennem a következő kérdés: -WTF team? :C

Mindegy azért hajtom tovább a gépezetet majdcsak véget ér a cumi széria. :))

Üdv:Viktor

(#140043) BÁ Nutrition válasza RAiN91 (#140038) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

Jagdpanther brutal jo tank, ki ne hagyd

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#140044) BÁ Nutrition


BÁ Nutrition
addikt

[link]
scorpion g ace. eleg izgalmas lett a vege, meg nem neztem ujra de lehet elfelejtettem visszavaltani kettesrol az elejen ;] mindenesetre jo kis kergetozes lett belole stalingradban

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#140045) galervin93 válasza edari (#140033) üzenetére


galervin93
őstag

Obj jobb elejét dugd mint a lopott biciklit, különben kellemetlen meglepikben lesz részed (jelszó: belső modulok).
Nekem egyelőre T62-m van, az nagyon baba, szerintem túl is van tolva, mint az orosz medek szokás szerint. Már csak pár tízezer xp a 140 (csak szorzózgatom a T-54-et), hát nem tudom kell-e az nekem, még egy 10-es ruszki med, de ha belefér a büdzsébe majd egyszer behúzom.

[ Szerkesztve ]

Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

(#140046) Gorcsev válasza galervin93 (#140045) üzenetére


Gorcsev
tag

Akkor most lesz erre a legjobb alkalom, mert úgy tűnik az lesz júliusban a ToT.

(#140047) galervin93 válasza galervin93 (#140045) üzenetére


galervin93
őstag

Igen, most hogy így írod eszembe is jutott, hogy a minap láttam a szavazást, és meg is örültem, hogy a 15%-os akciónál is olcsóbban szerezhetek be. Eddig egy 10-est sem vettem ennél drágábban, mindig ToT-ban húztam be őket, talán a BC lesz az első, amit sima akcióban veszek majd.

Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

(#140048) Viktoár


Viktoár
addikt

Lesz mostanában akció a következő tankokból valamelyikre?

-T28
-T30
-IS7
-IS4
-Black Prince
-FV3805

Ezeket szeretném megvenni de őrűlt sok kredit lenne,hátha valamelyiken tudok spórolni. :)

Üdv:Viktor

(#140049) galervin93 válasza Viktoár (#140048) üzenetére


galervin93
őstag

Hát ha a Herceget nem veszed le, az 100% spórolás...
...
:-D
FV szintén, artynúb, fúj. :-P

Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

(#140050) Viktoár válasza galervin93 (#140049) üzenetére


Viktoár
addikt

:C :DDD

Üdv:Viktor

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.