Hirdetés

2024. március 19., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#108001) CirrMee


CirrMee
addikt

Túl az IS3/KV4 "felszerelésén", melyik utóddal érdemesebb kezdeni? Igazából az ST-I vagy közelebb, vagy érdemesebb lenne inkább az IS3 utódra utazni?

“Az a baj az interneten terjedő idézetekkel, hogy sosem tudhatjuk biztosan, ki írta.” (Petőfi Sándor)

(#108002) h1mpi


h1mpi
nagyúr

Legalább foglalkozik a WG a játékélmény fokozásával [link] Lehet az AW komolyan vett el usereket...

(#108001) CirrMee: az STI fullosan szerintem nagyon OP tier9-ben, igaz nincs meg, de tesztszerveren mindig nyomok vele 10-15 kört és még a gold spammban is jól teljesít a páncélja. A kedvenc storym az volt vele, amikor találtam egy AFK STI-t a SP-vel és nem volt már goldom. Kicsit be volt forgatva és úgy állt ott, mivel nem tudtam közel menni hozzá messziről próbáltam sebezni. Hiába :DDD

[ Szerkesztve ]

(#108003) Enzolord


Enzolord
addikt

Action X-szel mi a bánatot tudok csinálni, hogy ne lőjék el a tetves lőszerrekeszem??
Csatánként minimum 1x ellövik, de van, hogy 2x is.. Biztonságos elhelyezést kapott a töltő.. De így is

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#108004) h1mpi válasza Enzolord (#108003) üzenetére


h1mpi
nagyúr

eldugod :)

[ Szerkesztve ]

(#108005) grizlisandor válasza CirrMee (#108001) üzenetére


grizlisandor
addikt

A top ágyú mind2 tankon ugyanaz, így annak a legkönnyebb felrakására építenék én, T-10-re fel tudod rakni az alap toronyra, az ST-I-n meg csak a fejlesztett toronyra.

(#108006) Jolet válasza Enzolord (#107998) üzenetére


Jolet
őstag

Nekem a hetesen kívül tetszik mind bár a végén már az is élvezhető volt
Hát nem egy első vonalas tank egyik se de ha kialakult a front lehet úgy helyezkedni hogy csipegesd őket
Az ágyú átlagos sokszor menet közben még pontosabb is vagy gyakran volt mákom

WOT - lunczgabo youtube: http://www.youtube.com/user/lunczgabo http://ph3lan.hu/replays?uploader=lunczgabo

(#108007) Stauffenberg válasza Enzolord (#108003) üzenetére


Stauffenberg
nagyúr

Imádkozz, én is ezt teszem a CDC-vel. :D

Ha csak egy lepke száll egy kiálló pöcökre, már ugrik a lőszerrekesz. Nincs a világon elég javítókészlet, amit egy csata alatt ne lehetne a lőszerrekesz javítására felhasználni.

(#108008) rlazol


rlazol
addikt

köszönöm a laprugós válaszokat.
erre vki?

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#108009) ollie


ollie
MODERÁTOR

Mit csináltak a Super Pershinggel? Mintha sokat javult volna, mobilisebbnek, gyorsabbnak is tűnik, meg mintha az ágyúja is megtáltosodott volna.

(#108008) rlazol: SPIC-re ezeket szokták tenni: [link] (equipment tab)

[ Szerkesztve ]

***

(#108010) h1mpi


h1mpi
nagyúr

Az mitől lehet, hogy az Aslains modpack runtime error-al nem indul? Valaki találkozott már ilyennel?

(#108011) jano_77 válasza Jolet (#107995) üzenetére


jano_77
nagyúr

Áruld már el, hogy mi a bánattal foglalkozol a civil életben, mert szinte mindig a gép előtt ülsz és WOT-ozol!?!? Nem mintha sajnálnám Tőled, de azért "rohadj meg"! ;] ;)

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#108012) GeneraL_XTX


GeneraL_XTX
veterán

Az FCM50t a legjobban kereső prémium tank a játékban jól tudom ugye?

Mert most összehasonlítottam a haverral az M56 Scorpion és az FCM keresetét, és ugyanannyi sebzésnél (2400hp) nyertes csata esetén pont 10k-val keresett csak kevesebbet a Scorpion, mint a francia társa.

Szerintem ez nem is rossz ahhoz képest, hogy a Scorpion ha jól számoltam kb 6k-ba kerül, tehát fele annyiba mint a nagy 8as. :DDD

(#108013) Atti777 válasza rlazol (#108008) üzenetére


Atti777
senior tag

Melyik ágyúval használod?
Az egylövetű kicsit pontosabb és gyorsabban is céloz, nekem az van fent, de így sem egy mesterlövész.
Csajok ülnek a tankban + coated optics + venti + álcaháló a felszerelés, szóval nem tudom hogy javít-e valamit a célzásgyorsító.
szerk: ha jól látom rámegy a vert. stab is, inkább azt válaszd ha ki akarod próbálni

[ Szerkesztve ]

Путин, иди нахуй!

(#108014) rlazol válasza ollie (#108009) üzenetére


rlazol
addikt

ollie: köszönöm, ezt ismerem, én inkább a személyes tapasztalatokra lennék kíváncsi. :U

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#108015) Chris0321 válasza h1mpi (#108010) üzenetére


Chris0321
addikt

Elég régóta fenn van az Aslain, de nem emlékszem ilyenre. A legfrissebb verzió van fenn? Beléptem a játékba de nem ír ki hibát pedig a 9.13.16 verzió van fenn. Ma akartam játszani, de behalt a billentyűzetem.

(#108016) vhw válasza ollie (#108009) üzenetére


vhw
addikt

Hát... szerintem inkább a páncélja válik egyre gyengébbé... ahhoz képest, hogy spaced armor - egy IS3-nak nagyobb troll az oldala, mint ennek, aminek ez lenne a legnagyobb "feature"-je.
7-8-as tankok is gyakran autoaim átlőnek mindenféle gyengepontos célozgatás nélkül.

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#108017) jr1994


jr1994
addikt

Kipróbáltam a SU-101-et az új ágyúval, ég szerintem sokkal jobb mint a középsővel.

(#108008) rlazol: persze, táras tankokon gyakran jól jön.

(#108009) ollie: most hogy mondod mentem vele egyet hátha. Hát nem. Ha 1000 goldot kapnék érte akkor is eladnám.

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#108018) h1mpi válasza Chris0321 (#108015) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Nekem is a kezdetek óta, mióta komolyabban WoT-ozok és soha nem volt ilyen hiba, lehet a win10 vacakol

Más: Végre sikerült megszereznem a tank ászt a Skoda T-25-el csak nem merem betenni ide, nehogy OFF legyen ;) 1800 dmg+5 kill és a végén 100 hp-val nyertem egyedül 3 tomato ellen, akik foglalták a bázisunk :DDD

[ Szerkesztve ]

(#108019) Enzolord


Enzolord
addikt

Köszi a megfejtéseket, Dugom, és imádkozok.. Olyan, mint a szerelmi életem.. ;] ;]
Na mind1, megpróbálom ésszel tolni, bár nem lesz 1xű! ;] ;]

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#108020) Barret001 válasza vhw (#108016) üzenetére


Barret001
addikt

Aimbot = Auto aim weakpoint..

(#108021) emre válasza Enzolord (#108019) üzenetére


emre
veterán

Érdekes, nekem is..... :DDD
Csinálni már nincs kedvem hát inkább csak nézem ahogy mások csinálják. :)

A győzelemről megtanultuk hogy a részvétel a fontosabb, a vereség is fizet szépen és a győztes sokkal fáradtabb.

(#108022) vhw válasza Barret001 (#108020) üzenetére


vhw
addikt

Nem a gyengepontokon találnak el, csak úgy simán a rétegelt részeket is átverik - mintha nem épp az lenne a lényege, hogy elnyelje a gondolkodás nélkül leadott lövéseket...

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#108023) fradi81 válasza GeneraL_XTX (#108012) üzenetére


fradi81
veterán

Az egyik legjobb prémtank sztem, de kredit szempontból vannak nála jobbak ahogy a kollégák keresetét hallgattam szakaszozás közben :) jgtig köztudottan az egyik legjobban fizető, szerintem az SP meg type59 is jobban adja.

moto g72, Ninebot d28e

(#108024) Stigma.HC válasza Enzolord (#108019) üzenetére


Stigma.HC
senior tag

Hogy mivel? :DDD

"Mikor veszítek, nem azt mondom, hogy a te hibád. Csak azt mondom, hogy én téged okollak" Kösz :D -------- WoT: Szecska_Mester

(#108025) rlazol válasza h1mpi (#108018) üzenetére


rlazol
addikt

h1mpi: az biza off lenne, T5ös ásznak az offban a helye. :)

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#108026) Télapó_


Télapó_
tag

AMX CDC-be miket pakoljak? Töltésgyorsító stb.....?
Legénységnek milyen képességek ajánlottak?

Köszönöm a segítséget. :R

[ Szerkesztve ]

Üdv.

(#108027) h1mpi válasza rlazol (#108025) üzenetére


h1mpi
nagyúr

T6-os ;)

(#108028) jr1994 válasza Télapó_ (#108026) üzenetére


jr1994
addikt

Valami ilyesmit javaslok.

Kifejlesztettem a 9-es obj 430 II-n a D-54 ágyút és azzal a lendülettel nekiestem a T-54-nek, hát visszajöttek a T-34-2 féle rémálmok :D :D még így sem lesz sétagalopp kifejleszteni a jobbféle top ágyút.

(#108029) Télapó_: köszi :) jó pár van közte ami küldetésekről lett meg

[ Szerkesztve ]

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#108029) Télapó_ válasza jr1994 (#108028) üzenetére


Télapó_
tag

Nagyon köszönöm,
Szép gyűjteményed van. :Y

Üdv.

(#108030) hitman77


hitman77
senior tag

Sziasztok,

Jelenleg több ágon is elértem a következő Tier-t. Az egyik a 110E5 amihez a mostani állás szerint némi freeXP-t is fel kellene használnom. Az első 10-es tankom lesz és jókat hallottam róla a buff óta. A másik ágon a T10 vált elérhetővé. A kérdés, hogy a T10 milyen az IS3-hoz viszonyítva van olyan jó vele a játék? Az IS3-mat nagyon szeretem viszont az M103-ról ez nem mondható el. A kérdés melyiket vegyem meg előbb? Egyszerre csak egy megy sajnos jelenleg.

[ Szerkesztve ]

(#108031) h1mpi válasza hitman77 (#108030) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Mert az M103 egy páncél nélküli E5

(#108032) Télapó_


Télapó_
tag

Meg is volt az első csatám, elég élvezetes vele játszani, habár kicsin féltem a vékonyka páncél miatt, de van mit tanulnom még vele bőven.Az első benyomásom nagyon jó.

Üdv.

(#108033) vhw válasza h1mpi (#108031) üzenetére


vhw
addikt

Mint a T10 egy páncél nélküli IS3 a saját szintjén?:D

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#108034) tween válasza Télapó_ (#108032) üzenetére


tween
őstag

Most vagy én vagyok a hülye, vagy valóban 27K kredit maradt a 67K-ból? :Y

(#108035) sith7 válasza tween (#108034) üzenetére


sith7
nagyúr

véletlenül megnyomta a 2 - est ;]

(#108036) h1mpi válasza Télapó_ (#108032) üzenetére


h1mpi
nagyúr

CDC-vel goldot lőni? :B

(#108037) H.Bencike


H.Bencike
aktív tag

Sziasztok!
Tegnap körülbelül 17:00-tól a pingem az egekben van. 80-90 között mozog de néha 120-ra is felmegy. Ez másnál is változott vagy csak nálam jelentkezett ilyen probléma?
Mindkét szerveren ugyan az a helyzet.

[ Szerkesztve ]

LG G3

(#108038) hitman77 válasza h1mpi (#108031) üzenetére


hitman77
senior tag

Akkor E5 lesz belőle. Az M103-al valóban csak annyi bajom van, hogy nincs páncélja, nagy és imádják az arty-k. Az ágyúja nagyon jó. Köszönöm

[ Szerkesztve ]

(#108039) Macka válasza H.Bencike (#108037) üzenetére


Macka
veterán

Nálam is szokott ilyen lenni, csak épp 300-600 között ugrál.

(#108040) Télapó_ válasza tween (#108034) üzenetére


Télapó_
tag

Elfelejtettem és nem váltottam vissza gold-ról. Aki nem figyel így jár.

Üdv.

(#108041) Warton


Warton
őstag

TD-15: Mission accomplished!!!

A közepes és a nehéz tankos küldetés csak félig lett meg, de valószínűleg nem nagyon fogom őket elővenni most egy jódarabig.

Replay

(#108042) h1mpi válasza Warton (#108041) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Szép, irigyellek a tank miatt :C

(#108043) ЯΞNΞGΔT


ЯΞNΞGΔT
aktív tag

Sziasztok!

Ha valaki esetleg már resetelt itt account-ot írjon már nekem egy privit, legyen kedves. Köszönöm! :R

A nő olyan, mint a parkoló.Az összes normális foglalt, a többi vagy rokkant vagy fizetős.

(#108044) po1son válasza GeneraL_XTX (#107952) üzenetére


po1son
addikt

Nem csodálom, hogy megvetted rá mert egy nagy szenvedés az alapágyúval játszani.... Ha 8-9es csatába dob be, akkor sok esetbe kevés vagy nagyon modult kell célozni, ha saját tier akkor meg tomato team... :DDD

STEAMID/WOT nick: po1son_

(#108045) mcwolf79


mcwolf79
veterán

A végére sajnos kifogytam a lőszerből :W


[replay akit érdekel]

Még ha tele vagyok töltve arannyal a TD15 küldetés is meglett volna :O

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#108046) emre válasza Warton (#108041) üzenetére


emre
veterán

na ugye hogy csak türelem kérdése ;] :DDD

A győzelemről megtanultuk hogy a részvétel a fontosabb, a vereség is fizet szépen és a győztes sokkal fáradtabb.

(#108047) Warton válasza emre (#108046) üzenetére


Warton
őstag

Az. De ez a T55A nagyon pöpec. 7 csata 71% wr, 1057 átlag xp. :Y

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.