Hirdetés

2024. március 19., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#6001) jano_77 válasza AlexWolf (#6000) üzenetére


jano_77
nagyúr

Veled értek egyet én is.....amíg pénzt adok vmiért, addig nehogy már más legyen a tulajdonos! És itt kimondottan a prémium tankokra gondolok, nem a prémium előfizura! Az arany is ide sorolható, csak kevésbé megfogható, mert azt nagy valószínűséggel elkölti az ember erre-arra.

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#6002) vhw válasza Tenken (#5999) üzenetére


vhw
addikt

Senkit nem kényszerítenek rá, hogy megvegye.
Ha ő/ők úgy találják megéri fizetni neki ilyesmiért, akkor miért az eladó a tapló?

A testüket árulók sem élhetnének meg abból amiből, ha nem lenne kereslet ilyesmire. Ettől még persze dönthetne ő másképp...
A kutya se árulná a WoT acc-ját, ha nem volna olyan marha aki ilyesmiért fizet.

Egyébként nehezen lehetne ezt üzeletszerűen csinálni, hisz egy értelmes wot acc, amiért már hajlandóak valakik adni készpénzt az 5-6... T10 tankkal kezdődik. Nem árt, ha van rajta pár millió azonnal elkölthető kredit, pár 10k free xp, netán gold, T8 prem tank... És erre jöhet még olyan apróság, hogy milyen is a stat? esetleg a nick név? (bár tény ez gyorsan orvosolható)
Ilyesmihez még jobbaknak is kell pár hónap (egy év?)
Ez az acc árulás inkább spontán, játékosonként megtörténik egyszer? Katasztrófa?

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#6003) dfsz34


dfsz34
őstag

Kezdődik az új világ, 8.6 előszele?

4 arty és 6 scout oldalanként, meg pár másik tank, második top voltam az is3-al, durva egy menet volt

(#6004) bullseye válasza Tenken (#5999) üzenetére


bullseye
addikt

A hasonlat pocsék, mert a mozijegy már nem használható többet, az acc igen. És ha egy tízezer forintba kerülő prémet akar venni valaki, akkor megéri inkább egy használt acc-t venni, rajta a tankkal 5000 forintért. Ez is tipikusan az az érték, amiért fizetnek emberek.

Azt lehet vitatni, etikus-e megszegni az EULA-t (vagy maga az EULA etikus-e...), és t10 tankhoz juttatni valakit, aki csak tucatnyi csatát ment, vagy annyit sem. De attól, hogy nem ismered el a hozzáadott értéket, mert nem szenvedés teremtette, az még nem szűnik meg. A rocksztár is élvezi a bulit, meg utána a csajokat, mégis milliókat keres vele...

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#6005) dfsz34 válasza vhw (#6002) üzenetére


dfsz34
őstag

Én sem értem, hogy miért nem lehet eladni. Jó, a WG részéről értem az üzleti megfontolást, ahogyan az EA is fontolgatta, hogy betiltja a használt játékok eladását (ok, jogilag még értem, de a gyakorlatban, hogyan?)

Ahogy a politikában mondják, ha valamit nem tudsz megváltoztani, akkor állj az élére. A WG-nek ki kéne dolgoznia a szabályokat és akár egy normális jutalékért le is szervezhetné az account eladásokat, úgysem tudja megtiltani teljesen.

(#6006) Remus389 válasza bullseye (#6004) üzenetére


Remus389
veterán

azért tiltja az eula, mert nekik nem biznisz

ha valaki végleg megunta a játékot, de van lowe -je, su-100-122 -je, t-32 (ez az amcsi prémium tank? )

nos egy lowe kb 12000 Gold egy t-34 úgyszintén

szóval lehet a prémium tankjainak összértéke 40.000 Ft

miért ne adhatna el? hisz az övé, fizetett érte

nem értem a logikát, lehet eladja 16000ft-ért, a vevő is jól járt és az eladó is (amennyiben végleg letette )

szerintem ebben nincs semmi

ha veszek egy mp3 lejátszót, de megunom, miért ne adhatnam el?

ez is ugyanez, csak nem kézzelfogható hanem virtuális

https://hardverapro.hu/apro/burson_v5i_dual_opamp-ok_2db/friss.html

(#6007) GrooveHero


GrooveHero
addikt

Összességében elmondható, hogy nehéz jó hasonlatot találni ehhez a témához. Sok igazság van a mozijegyben, meg a többiben is. Meg vhw kollégának is igazat kell adjak abban, hogy amíg a WG nem tudja ezt szigorúan ellenőrizni, addig semmit nem tehet/tud tenni az account-tal való visszaélés/cserélés/eladás/vásárlás ellen. Aki pedig rászánja magát, hogy eladja, szimplán azért meg a kötsög wg, vagy csak azért mert megunta, sztem hótlesz@rja, hogy kinek adja a 10-es tankját, és azt sem fogja tudni, hogy melyik a tank eleje/hátulja.
A prém tankok is érdekes eset, mert te hiába veszed meg a prém tankot, hiába a te tankod, sztem a kis kapuk is elég jól be vannak zárva, értsd a prém tankok is az accountra kerülnek, ahova a sima tankok. Na és kijjé a zökkáunt? Naná, hogy a wgéjé. Tehát itt megint csak ők nyertek. Aztán pereskedhetne velük az ember 10-20 ezrekért. Mert ugye ők védekezhetnek azzal, hogy: "figyejjé öreg nem vót kötelező fizetni a játékért, hisz' free to play."
Kb itt a végére is értem a témának, részemről ennyi, nem akarok több offot írni. Nem vezsekedés/vitatkozás, csak vélemény, amit fönt leírtam, mindenki kezelje így. :R

[ Szerkesztve ]

Words like a weapon, sharp as a knife Fallen from heaven, darkest of nights Long live the rebels hunting for blood I saw the devil, he's one of us

(#6008) munnergep válasza Tenken (#5999) üzenetére


munnergep
senior tag

-

[ Szerkesztve ]

"I like big fat men like you. When they fall they make more noise. And sometimes they don't get up."

(#6009) Remus389


Remus389
veterán

egyébként elképzelhető hogy megszaporodnak az ilyen account eladások

sokáig counter strike-oztam aztán meguntam

ezt is lehet tolom 1-2 évig, aztán rájövök hogy fontosabb dolgok is vannak, vagy másra kattanok rá, lehet addigra lesz egy mittomén lowe + panzer IV S. +t-25 prémium tankok (összértéke kb 16000ft), plusz rengeteg kifejlesztett tank, hát akkor miért ne adjam már el egy Szent István -ért???

hülye leszek nem megpróbálni eladni, ha végleg rauntam

https://hardverapro.hu/apro/burson_v5i_dual_opamp-ok_2db/friss.html

(#6010) Patrick76496


Patrick76496
őstag

Nem tudom emlékszetek-e a múltkori videóra, amit linkeltem, amiben 29 embert ledob a szerver a csatában. Ez most megtörtént egyik évfolyamtársammal is, csak ez esetben vissza is tért az ellenség kis idő múltán. :)

Más: Szokott valaki rajtam kívül tapasztalni szerver laggokat cluster-től függetlenül? Ezen kívül mostanában gyakran kidobál a játék az asztalra csata kezdte után pár másodperccel (amikor már hármasban van a tank). Van ennek valami köze a fent említett videóhoz és képhez szerintetek, találkoztatok már ilyennel?

Másabb: Itt egy kép az új pályáról:
http://worldoftanks.kr/dcont/fb/0.8.6_update.jpg

"I have a few jokes about unemployed people but none of them seem to work.."

(#6011) #95904256 válasza Tenken (#5999) üzenetére


#95904256
törölt tag

Mitől "tré" a dolog? Ha elcsípik azért mert megszegte az EULA-t, az az ő baja.
Szvsz. amíg senkinek nem okoz vele kárt, addig nem látok benne kivetnivalót.

[ Szerkesztve ]

(#6012) jano_77 válasza Patrick76496 (#6010) üzenetére


jano_77
nagyúr

Megint lesz egy új pálya?!? :F A régiek közül is csupán 5-6 pálya az amit variál a rendszer, akkor minek új pálya?!? A meglévő ~20 pályát adná folyamatosan vmilyen random szerint variálva, de nem 5-6 mapot naponként!? :Y

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#6013) AlexWolf válasza jano_77 (#6012) üzenetére


AlexWolf
senior tag

Mindig van új pálya a patchekben. Én pl már hetek óta nem voltam articon, south coaston, lakevillen.

AW (WoT: AlexWolf78///MWO: AlexWolf78///BF3: AlexWolf55///Steam: AlexWolf(HUN)) /// Az ÉLET egy olyan betegség, mely nemi úton terjed és 100%-ban halállal végződik!///War. War never changes!

(#6014) DVlad


DVlad
őstag

Urak!
Én úgy érzem, javulok és a grafikonokban sincsenek hullámvölgyek, mindegyik felfelé tart. A besorolás mégsem akar feljebb menni. Gondolom ez egy nagyon lassú folyamat lesz és a kezdeti lazázást, próbálgatást sokszorosan kell megfizetni.
A kérdésem, Az alábbi számokból jól veszem ki a javulást vagy nem értem őket egyáltalán? Vagy számít az is, hogy 4 tankkal megyek összesen, immáron 1500-2000 csata óta és a többit nem használom?
(Az utolsó rublika a "last 2586 battles", /összesen 3600 kb./)

Performance Rating: 1,188 (Below average) 1,281 (+30.1) 1,227 (+122.2)
Efficiency Rating: 938 (Average) 1,186 (+80.1) 1,029 (+286.9)
WN6 Rating: 904 (Average) 1,341 (+141.4) 1,093 (+594.1)
WN7 Rating: 904 (Average) 1,241 (+108.7) 1,079 (+547.7)
Battles: 3,409 833 2,586
Win Rate: 48.2% 50.4% (+0.7%) 48.5% (+1.1%)
Average damage: 645 1,115 (+151.9) 804 (+499.4)
Average experience: 409 552 (+46.1) 473 (+200.9)
Maximum experience: 1,602
Avg. base capture: 1.52 1.63 (+0.03) 1.52 (+0.01)
Avg. base defense: 0.98 1.02 (+0.01) 1.06 (+0.26)
Average kills: 0.76 0.98 (+0.07) 0.86 (+0.30)
Battles survived: 33.2% 35.3% (+0.7%) 34.1% (+2.8%)
Kills to deaths: 1.14 1.50 (+0.12) 1.29 (+0.47)
Adjusted avg. tier: 5.99 7.67 (+0.54) 6.85 (+2.73)

(#6015) Balesz1899 válasza Remus389 (#5974) üzenetére


Balesz1899
aktív tag

A T-28 gagyi? max Neked nem jött be, de attól még nem kell ilyen nagy általános bölcsességeket leírni. A Hellcat mellett a kedvenc tankom volt. Előfordult, hogy fél óra alatt mentem vele egy 8 és egy 10 frages kört. A legtöbb top gunomat annak a gagyi tanknak köszönhetem. A titka annyi, hogy az inkább td, mint med, nem kell vele berohanni a sűrűjébe, mert páncél az nem sok. Ennyi.

(#6016) #95904256 válasza Patrick76496 (#6010) üzenetére


#95904256
törölt tag

Engem a 8.5-ös még egyszer nem dobott ki ( a 8.3 rengetegszer ).
Viszont "tudathasadásos" pillanatok vannak. Ilyenkor pár másodpercig megáll a világ ( a gombokat veszi gép, hangokkal is reagál, de a tank egy helyben ácsorog ) majd utána hiperugrással egy jó pár méterrel odébbról folytatódik a játék, hacsak ki nem lőttek addigra. Főképp akkor érezni amikor a garázsképernyőn a bal felső sarokban 30k+ / 100k+ feletti értékek fordulnak elő.

[ Szerkesztve ]

(#6017) Patrick76496 válasza jano_77 (#6012) üzenetére


Patrick76496
őstag

Erre megint csak azt tudom mondani, hogy felőlem nyugodtan variálja csak azt az ötöt, de akkor az tényleg jó pálya legyen. A mostaniakból én kb 10-et tartanék meg.

(#6016) akosf: Engem 7.X (talán 4 :F) óta egyszer sem dobott, csak most kezdett rá megint 8.5-ben, főképp az múlt hét óta. A laggok pedig a 2. szerver beüzemelése után kezdődtek el, az előtt nem nagyon volt ilyen. Egyébként az első szám azt jelenti, hogy a te szervereden mennyien vannak jelenleg, a másik pedig a két szerveren online játékosokat összegzi.

Ez csak saját vélemény, de amíg a CW-k csak az egyes szerveren voltak, addig sokkal jobbakat lehetett játszani a 2-es cluster-en.

[ Szerkesztve ]

"I have a few jokes about unemployed people but none of them seem to work.."

(#6018) AlexWolf válasza Patrick76496 (#6017) üzenetére


AlexWolf
senior tag

Írták pár hete, hogy majd lehet választani a pályák közül. Én himmelsdorfi lakos leszek.

(#6020) vhw Nem pontosan tudom mikor volt. Akkor írták, amikor azt is, hogy a aranyért vásárolható kiegészítők (eü csomag, javító készlet stb) majd kreditért is vásárolható lesz.

[ Szerkesztve ]

AW (WoT: AlexWolf78///MWO: AlexWolf78///BF3: AlexWolf55///Steam: AlexWolf(HUN)) /// Az ÉLET egy olyan betegség, mely nemi úton terjed és 100%-ban halállal végződik!///War. War never changes!

(#6019) Remus389 válasza Balesz1899 (#6015) üzenetére


Remus389
veterán

hát akkor én azért nem szerettem, igaz akkor kezdő voltam

mondjuk kedvenc csemegém a t-25 -el, rendszerint rólam lepattan, én meg két lövéssel elintezem, de még t-50-el is szedtem ki, korbetancolva

de ezek szerint hátulról jól lehet vele irtani

https://hardverapro.hu/apro/burson_v5i_dual_opamp-ok_2db/friss.html

(#6020) vhw válasza AlexWolf (#6018) üzenetére


vhw
addikt

Hol írtak ilyet?

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#6021) Balesz1899 válasza Remus389 (#6019) üzenetére


Balesz1899
aktív tag

Mondjuk az is tény, hogy amióta elvették tőle a 85 milis halálosztót, nem mentem a T-28-al, így a jelenlegi állapotát nem ismerem. :-)

(#6022) atis123 válasza Patrick76496 (#6017) üzenetére


atis123
tag

Az El-Hallufot irtanák már ki... Én személy szerint eddig csak egy működő taktikát láttam, de javítsatok ki ha lenne több. Nem hiszem, hogy sokan hiányolnák.

"Nincs az elbaszva, csak másra lesz jó!"

(#6023) Antonius1978 válasza Snakeiboy (#5771) üzenetére


Antonius1978
addikt

Aha, azt gondoltam, hogy valoszinuleg van alca a legenysegnek, maskepp alcafestes es alcahalo nelkul nem legenykedtel volna annyit a bokorban :C
Csak miheztartas vegett kerdeztem ra, mert gondoltam hogy ez lesz a valaszod.
Epp te adtal ezzel nekem kedvet, hogy kicsit felderitozzem, most csinalom a kinai agat, egyelore a kinai Stuart-nal tartok (a ChiHa legenysege van benne, de van venti, igy 88%osak.), a tegnap gondoltam kiprobalom, igaz mas palyara tett.Periszkop, alcahalo, es penzen vett festes volt rajta.Hamar berongyoltam kozepre, es egyenkent mutogattam a tankokat.Csata tipusu merkozes volt, igy amikor a foglalo csapattarsamra rament egy ellenseges scout, akkor nem alltam meg hogy ne lojjek bele - hiba volt, tudom, kaptam is egy jopofa lovest az egyik pancelvadasztol, de sikerult ujra eltunjek a bokrokban.Az eredmeny az Orjarat nevu plecsni lett.
Utanna ugyanazt megprobaltam ugyanazon a palyan (epp oda tett be) az 5os M7 amcsi meddel, akkor nem lottem, es szinten orjaratot kaptam erte :) (azon is periszkop, halo, venti, es a legenysegnek kb 60%os alca).

Atis : a fent leirt dolog epp El-Hallufon tortent :) vagy megse ? sose tudom megjegyezni a palyak nevet :)

[ Szerkesztve ]

(#6024) Jolet


Jolet
őstag

a T30-ra érdemes megvenni a legnagyobb ágyút? a lassú töltési időt kompenzálja a nagy sebzés? vagy a 330 ezerből inkább goldot vegyek a közepes ágyúba?

Alexwolf: azok már most is vásárolhatóak, 20ezerbe kerülnek

[ Szerkesztve ]

WOT - lunczgabo youtube: http://www.youtube.com/user/lunczgabo http://ph3lan.hu/replays?uploader=lunczgabo

(#6025) bullseye válasza atis123 (#6022) üzenetére


bullseye
addikt

A tuti taktika a következő: senki nem megy le a térkép jobb oldalán a szurdokba. Onnan feljön majd 1-2 LT/MT az ellenféltől, spottolni a túloldali artiknak. Ha sikerül a bal oldali kanyarhegyen tartani addig a heavy-ket, akkor azokat hátbakapják. Annyi a siker titka, hogy a másik csapat legyen a hülye, ne a tied :)

@Jolet
Szerintem attól az igazi.

[ Szerkesztve ]

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#6026) odrif


odrif
MODERÁTOR

Minden napra jut egy kis szopóágas tank. Ma ez az IS3-lett, melyet egymás után 3X tier X-be tett a kedves kis játék, természetesen mind a három meccs vereség lett.
A mai napon ennek a tanknak a 2X szorzója így bent marad.

20 éve a Prohardveren

(#6027) joergie válasza Jolet (#6024) üzenetére


joergie
őstag

Alapvetően hosszútávon mindig bebizonyosodik, hogy 2 ágyú közül, ha van egy gyorsan keveset sebző, meg egy lassabban töltő, de többet sebző ágyú, akkor az utóbbi jóval hatékonyab,b mivel csikicsukiban amikor kitolod az arcod, lehet bekapsz valamennyit, de a dupláját kapja vissza a delikvens, meg a holtidők utáni első lövés is majdnem a duplája a gyorsabban töltő ágyúnak. Szóval igen, megéri.
ui: nekem anno tier9 td-ként ingyen adták, minden ki volt rajta feljesztve, így próbáltam mindkettőt. nemtudom megéri e a harmadával növelni az e4 kifejlesztésének költségeit. Ha a t95-re is szándékozol időt szánni, mindenképp ajánlom, illetve ha nem csak a grind a lényeg, hanem kell a sikerélmény, meg élvezni is jobban szeretnéd. nekem nagyon tetszett a nagyobbik ágyú.

Egy bizonyos szint fölött nem süllyedünk egy bizonyos szint alá.

(#6028) #95904256 válasza atis123 (#6022) üzenetére


#95904256
törölt tag

Szerintem jó pálya az El Halluf. Tény, hogy egyedi hősködésnek ott helye nincs. Meg az is tény, hogy szedett-vedett banda esetén, mikor még csak egymásra sem figyelnek az emberek, még nehezebb. De legalább nincs olyan, hogy nyerő oldal. Mondjuk pár fedezék itt-ott elkelne... ez is tény. :)

(#6029) atis123 válasza bullseye (#6025) üzenetére


atis123
tag

Szinte sohasem tudják megtartani a bal oldalt...

"Nincs az elbaszva, csak másra lesz jó!"

(#6030) dfsz34 válasza atis123 (#6022) üzenetére


dfsz34
őstag

Az tényleg egy mocsok pálya. A két szélén lehet támadni, de ha van arty, akkor szétszedik azokat, akik a felső sarokban nem lapulnak a hegybe. A másik oldal kicsit jobb szerintem, de ott meg várni kell, amig a társak megritkitják a hegyen kempelőket. Egy jó scout bemegy középre, ahol nem érik el az artyk meg a kempelők, aztán mehet a céllövölde. Összeségében nem egy jó pálya, nagyon kevés a kombinációs lehetőség, ha sok arty van, akkor meg alig van surranópálya.

Más: kezdek nyereséges lenni a Tiger-el, érdekes. mondjuk eddig nem volt meg a top ágyú, de ezzel már egészen kellemes, igaz, drága a javítása nagyon, úgyhogy észnél kell lennem

(#6031) Jolet válasza joergie (#6027) üzenetére


Jolet
őstag

köszönöm a válaszokat!
az az igazság, hogy amennyire szerettem az elején, most annyira utálom és jó lenne túl lenni rajta
ha tuti vesztést akarok akár században vagy szakaszban elég csak ezt vinnem, valami átok ül rajta nálam :-(
most meg tudnám venni a nagy ágyút, de akkor kezdhetem előlről a 70 ezret gyűjteni
nagy dilemma
a végén lehet, hogy szabadTP-ből átugrom, mert elegem lesz belőle
az utódja legalább van olyan jó, mint a T110E5?

WOT - lunczgabo youtube: http://www.youtube.com/user/lunczgabo http://ph3lan.hu/replays?uploader=lunczgabo

(#6032) Dobi 562 válasza odrif (#6026) üzenetére


Dobi 562
addikt

Lehet vele boldogulni tier X-ben is. Csak kicsit megfontoltabban kell játszani + kell néhány gold ammo bátorításnak. :)

Ezt pont ma reggel mentem IS-3-mal:

Egyébként engem is sűrűn dobál vele X-es csatákba, de ha nagyon el is szúrom, 2-3 sebző lövésre mindig van időm.

[ Szerkesztve ]

(#6033) joergie válasza Jolet (#6031) üzenetére


joergie
őstag

nekem t30al több sebzésem van mint e4el. játékfüggő, én imádom kihasználni az amcsikkal a hulldownt, és jól is megy, érzem is. hallottam már hogy panaszkodnak a t30ra. én akkor grindeltem vele amikor bejött az e4. akkor nagyon tetszett és élveztem, legalább annyira mint régen a t34-et(még tier9ként). e4 nem olyan jó mint az e5. kicsit papír. free xp-t szerintem nemérdemes, meg a t30 amúgy is jó :P

Egy bizonyos szint fölött nem süllyedünk egy bizonyos szint alá.

(#6034) Enzolord


Enzolord
addikt

Végre sikerült egy normális csata a T54-gyel, de 6000 dmg-re nem adta meg az ászt, csak a first classot...
VAlaki meg tudja mondani, hogy mire adja meg az ászt? Ja, és hogy melyik a jobb nagy ágyú rá? én a kisebbik penes gyorsabb csővel használom, akinek megvan mindkettő, az elmondhatná, melyik a tuti? :)

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#6035) Jolet válasza joergie (#6033) üzenetére


Jolet
őstag

na jó megveszem rá a nagyágyút aztán meglátjuk
legfeljebb csak csillagozni használom, ha nem tetszik
egyszer úgyis vége lesz :-)

WOT - lunczgabo youtube: http://www.youtube.com/user/lunczgabo http://ph3lan.hu/replays?uploader=lunczgabo

(#6036) Angel1981 válasza GaburroSan (#5967) üzenetére


Angel1981
veterán

"A jó hír az Artysoknak ( 50% xp) és a TDnek (- 33%) ,hogy eltörlik a bünti xp-t"

Ennek örülök, különösen a TD-k esetén! :K

(#6037) atis123


atis123
tag

No, megvan a válasz kipróbáltam a konisch is újra, 4,3 s-es töltési idővel a 14 lövés is belefér percenként. Nagyon jól lehet vele csipegetni, de ahogy éreztem eddig sokszor pont az a 60 hp hiányzik a killhez viszont így a VK36 ideális farmoláshoz 1600 -az sebzéses körrel 20000-t szedtem össze, és elment lőszerre 1500 :). Jó kis profit, Kiváncsi vagyok a magasabb tierre.

"Nincs az elbaszva, csak másra lesz jó!"

(#6038) Simulacrum válasza joergie (#6027) üzenetére


Simulacrum
senior tag

Régen biztosan minden szavaddal egyetértettem volna, de most már árnyaltabb a kép nálam. Stock Ferdivel tolom most és valami hihetetlenül jól megy a 88 L71-el. Mi lehet ugye a nagy buktatója a nagyot sebző ágyúnak? Nos az ha pattan vagy penetrál ugyan, de 0 sebzéssel. A kis ágyúval kvázi tudsz javítani ilyen esetben. Plusz, ami igazán szeretek vele a láncolva tartás. Javítócsomag nélkül még a leggyorsabban javító tank se tud elmenekülni ilyen esetben. Több az esély sok kritikus találatra is. Nagyon szokták dicsérni a JP-n is a kisebb ágyút, sokan végig azzal csinálják azt a tankot. Most a másik tank, amivel éppen játszom a francia 5-ös TD. Annál is hihetetlen jó a stock ágyú. Szóval én azt mondom 90%-ban így van ahogy írod, de vannak kivételek azért.

Enzolord:
5 csatáig bírtam a nagyobb penes ágyút, utána vissza a pontosabb. Egyértelműen azt ajánlom.

[ Szerkesztve ]

(#6039) Bingisz válasza nyunyu (#5976) üzenetére


Bingisz
addikt

Ez nem patchel jött, ha jól emlékszem. Kint volt a hivatalos oldalon, hogy melyik tanknak hogyan változtatják a credit és az xp szorzóját. De ez már bő egy éve volt szerintem.

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#6040) Enzolord válasza Simulacrum (#6038) üzenetére


Enzolord
addikt

:R :R
A p*csába..:) Spotolt sebzésem nem nagyon volt, mindenkit saját kezűleg kellett lőnöm..
És a kill is kevesebb volt..
Akkor gyakorlok tovább..:)

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#6041) Angel1981 válasza AlexWolf (#6000) üzenetére


Angel1981
veterán

Egyetértek!

(#6042) [OCTH] válasza Enzolord (#6034) üzenetére


[OCTH]
csendes tag

" Mastery Badge: Ace Tanker - Earn more experience in a single battle than the average highest experience of 99% of all players in the same tank within the last seven days. "

(#6043) Enzolord válasza [OCTH] (#6042) üzenetére


Enzolord
addikt

:)
Ezt tudom.. CSak nem tudtam, most mennyi a limit.. :)

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#6044) Bingisz


Bingisz
addikt

Link: Indul ez első Clan Wars Campaign!
Lehet küzdeni (sok gold, és epic achievmentek mellett,) az M-60-ért!

[ Szerkesztve ]

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#6045) ritkaság


ritkaság
tag

Ha valakit érdekel, egy "aranyos" megoldás premivel, priviben keressen meg. 7500 jeligére. :C

(#6046) olcsii válasza Enzolord (#6034) üzenetére


olcsii
aktív tag

Nekem 5500dmg re adta meg full alap tankal:) lehet hogy sz.p.t:)

wot:nikoli3, „Akinek sok pénze van, annak lehet spekulálni, akinek kevés a pénze, annak nem szabad spekulálni, akinek pedig egyáltalán nincs pénze, annak muszáj spekulálni.”

(#6047) olcsii válasza Simulacrum (#6038) üzenetére


olcsii
aktív tag

Nem aprittunk ferdivel ketten?:)

wot:nikoli3, „Akinek sok pénze van, annak lehet spekulálni, akinek kevés a pénze, annak nem szabad spekulálni, akinek pedig egyáltalán nincs pénze, annak muszáj spekulálni.”

(#6048) mcwolf79


mcwolf79
veterán

Az XVM-ben a játékosok listájánál mit jelentenek a számok?

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#6049) marked one94


marked one94
őstag

Indien-Panzer elemzés

1. ilyenem így csak okosan :B

[ Szerkesztve ]

You'll Never Walk Alone

(#6050) Söptöröttö


Söptöröttö
tag

Sziasztok!

Szeretnék segítséget kérni, olyantól, aki játszott már ISU-152-vel. Kb 34K tapasztalatom van már vele, de nem tudom melyik löveget fejlesszem ki előbb, a 122mm BL-9S-t vagy a 152mm BL-10-et. Most a stock ágyúval használom, mert a másik két 122mm-es nem nagyon üti át a páncélt abban a mezőnyben, viszont a 152mm-es HE lőszerrel mindig tudok sebezni, nem is keveset. A stock ágyút már kicsit kezdem unni, elég pontatlan és lassan tölt.

Előre is köszönöm a választ!

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.