Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#25501) t.imi válasza KisApám (#25383) üzenetére


t.imi
addikt

Nem értelek. 10-ből 8-9 csatám ilyen. A tier3-5-k maradnak védeni, 6-8-k mennek "foglalni" :DDD
Tegnap már simán kiléptem csata közben. Így kevesebbet bagózok jókedvemben :)

Más.
Ma Hortobágyon keresztűl jöttünk haza és lőttem egy párat a WOT fetisisztáknak :K
Ahol az újjam van, az a feneke a kicsikének és kb 50mm.
1
2
3
4
5
6
7

(#25502) 04ahgy válasza t.imi (#25501) üzenetére


04ahgy
nagyúr

Jól tetted, hogy feltöltötted a fotókat! Isten fizesse meg fáradozásaidat! :DDD

Valahogy karbantartás nélkül is kevésbé rozsdásodik, mint a MÁV villamosmozdonyai. :D

HGyu

7855.94MHz CPU-Z valid \ Pulchra tibi facies, oculorum acies, capillorum series; o quam clara species! Rosa rubicundior, lilio candidior, omnibus formosior; semper in te glorior!

(#25503) t.imi válasza 04ahgy (#25502) üzenetére


t.imi
addikt

Ha minden ok, megyünk 3 hét múlva is, akkor megmászom a drágát. Lesz 1-2 felülnézetes kép is.
Jómunkásemberekért mindent :DDD

Ha ilyen anyagvastagsággal készült volna a V43, most érne oda az első szerelvény Debrecenbe :)
1-2 3x3 cm rozsdafolt, de több nem igen.
Nem hiába, a német precizitás.... :K

(#25504) munnergep


munnergep
senior tag

12 db 0 damage lövés az IS oldalába az E25-el. Mára befejeztem.

"I like big fat men like you. When they fall they make more noise. And sometimes they don't get up."

(#25505) dorka16 válasza LZs?! (#25500) üzenetére


dorka16
aktív tag

Köszi.

(#25506) Drenadar válasza munnergep (#25504) üzenetére


Drenadar
veterán

nem lehet hogy már halott volt? :D

sry nem hagyhattam ki, mert annyira valószínűtlen...

(#25507) Enzolord válasza munnergep (#25504) üzenetére


Enzolord
addikt

Esetleg vaktöltény? :)

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#25508) Scheffer válasza bullseye (#25496) üzenetére


Scheffer
tag

Akadozik a stream?

(#25509) nihill


nihill
őstag

26 csata kellett hozzá az új szörnyikével :)
Lakeville - "majd apuci rendet rak a városban" :DDD
7 lövésből 3200dmg, és mindezt egy T6-os szardíniakonzervvel.

(#25510) Dreadloord válasza nihill (#25509) üzenetére


Dreadloord
senior tag

Mondtam, h rohadt jó tank:)

(#25511) nihill válasza Dreadloord (#25510) üzenetére


nihill
őstag

Valami hihetetlen akció volt hogy féláron adták. A fiamnak is megvettem, bár még nem szakaszoztunk vele, de már előre troll szagot érzek :)

(#25512) szalai56 válasza joergie (#25470) üzenetére


szalai56
senior tag

Nekem úgy rémlik 2 tankot kaptunk. Egy shermant és egy valentint.

Amiga1200; http://amigos.amiga.hu/szalai56/

(#25513) dfsz34


dfsz34
őstag

Na kellett az alien queen-ről beszélni, most kaptam ellenfélnek és pont úgy alakult, hogy kilőttem, mint a sicc. Egyébként ez a második eset, hogy látok ilyent.

(#25514) Patrick76496 válasza t.imi (#25501) üzenetére


Patrick76496
őstag

[link]
- - - - - - - - - - - - -
Hogy legyen egy kis on is: Ilyenkor mit kap a chat? Nem tudtam írni, és a szakasztársam szövegét sem láttam, pedig nem lettem bannolva a chat-ről. Csatában viszont tökéletesen működött.

"I have a few jokes about unemployed people but none of them seem to work.."

(#25515) 04ahgy válasza Patrick76496 (#25514) üzenetére


04ahgy
nagyúr

Néha bebugol. Velem is előfordult már.

HGyu

7855.94MHz CPU-Z valid \ Pulchra tibi facies, oculorum acies, capillorum series; o quam clara species! Rosa rubicundior, lilio candidior, omnibus formosior; semper in te glorior!

(#25516) Reaper


Reaper
őstag

Eltartott egy darabig, de meglett :)

(#25517) munnergep válasza Drenadar (#25506) üzenetére


munnergep
senior tag

Soha nem volt meg ilyen, tuti valami bug. De a kedvem elvette :)

"I like big fat men like you. When they fall they make more noise. And sometimes they don't get up."

(#25518) Djuree válasza dorka16 (#25479) üzenetére


Djuree
félisten

ferdi is simán belőhető szemből. elég sok és nagy a weak point. az alja pl. ennek is papír. ennek ellenére sztem használhatóbb mint a jp2.

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#25519) dfsz34 válasza Djuree (#25518) üzenetére


dfsz34
őstag

A legnagyobb gondja a Fedinek a rendkívül korlátozott mozgás. SU101-el, TD-vel elkaptam már több ferdit, mert annyira lassan fordultak. Mondjuk az lehet, hogy stock lánc és/vagy motor volt rajtuk, de azzal együtt is durva, hogy egy másik TD simán megkerüli és rá is tud fordulni.

Ezzel együtt egyetértek, hogy jól használható, mert bár belőhető az alja, de elég jó a löveg kitéríthetősége és lehet forgatni a legtöbb helyzetben. Illetve ez a könnyen belőhető azért azt jelenti a gyakorlatban, hogy kb minden második lövés pattan róla, kisebb tankok meg megkarcolni sem tudják illetve rengeteg olyan hely van, ahol el lehet az alját rejteni, ezeket ki kell használni, amennyire csak lehet.

Az a gond az ilyen lassú tankokkal, hogy a mostani csapatoknál, ahol a fele banda retardált idióta, aki ész nélkül megy és lő és pusztul, nagyon gyakran hárul a TD-re is olyan feladat, hogy több ellenfél ellen le kell hozni a csatát úgy, hogy a megmaradt társakra nem lehet számítani.

Az ilyen helyzetekben egy su101 vagy a JP2 sokkal alkalmasabb, mert a mozgékonyságuknak köszönhetően van esély több ellenféllel szemben is jó taktikával és ha az ellen nem dolgozik össze. A Ferdinándot könnyen legyűrik, egy bármilyen med vagy könnyű tank vagy bárki aki megy legalább 30 km/h-val a hátába kerül és annyi. Ha több ellenfél jön, nem lehet vele manőverezni. Sajnos, nagyon megszaporodtak az ilyen csaták, hogy a csapat nagy része elpusztul és lehet a fejet vakarni, hogy mi legyen.

(#25520) arpeen2


arpeen2
senior tag

Csak engem szivat a gép, vagy nálatok is előfordul az utóbbi 1-2 hétben, hogy 10ből 8x az utolsó 3-5-be sorol be a gép ? Mondanom sem kell ez micsoda sikerélmény hegyekkel jár :( Jahh és olyan szintű lámákhoz, hogy sokszor engem ír a gép a top 3 legtapasztaltabbak közé, ami nem túl biztató...

[ Szerkesztve ]

(#25521) nyunyu válasza dfsz34 (#25519) üzenetére


nyunyu
félisten

SU-101 a leghasznalhatatlanabb nyolcas TD.
Pancel alig, penje eppenhogy eleg a nyolcas tankok ellen, kilences-tizesekrol max almodozni lehet vele.
Loni meg az irto gyenge gun depressionnek koszonhetoen alig tud.

Nem igazan lehet egy lapon emliteni a JP2-vel.

[ Szerkesztve ]

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#25523) 04ahgy válasza arpeen2 (#25520) üzenetére


04ahgy
nagyúr

Igen is, meg nem is.

Nem, jóbarátomnál voltam beszélgetni, tankozni, stb. Mindig felül volt. AMX50B, FV215b 183, IS-7, JgPz E100 gépekkel tolta. ;]

Igen, mentem 10 kört összesen, M24 Chaffee-vel és 59-16-tal. Konstans módon hátra tett, de nem éreztem, hogy csökkenne a sikerélmény.

HGyu

[ Szerkesztve ]

7855.94MHz CPU-Z valid \ Pulchra tibi facies, oculorum acies, capillorum series; o quam clara species! Rosa rubicundior, lilio candidior, omnibus formosior; semper in te glorior!

(#25524) Chris0321 válasza dfsz34 (#25519) üzenetére


Chris0321
addikt

Én lőttem ki úgy IS3-at Ferdivel, hogy megpróbált megkerülni de pechére tudtam elég gyorsan forogni ahhoz, hogy mindíg Előttem legyen. Igaz, hogy nem sok hpval de túléltem. A JT-hez képest sokkal mozgékonyabb. A jp2-t mindenki átlövi akivel szembekerülhet neki azért nehezebb egyedül maradnia több ellenségre.

(#25525) Achill3uS válasza 04ahgy (#25523) üzenetére


Achill3uS
veterán

"Nem, jóbarátomnál voltam beszélgetni, tankozni, stb. Mindig felül volt."

Gyuri ezt a mondatot biztosan jól átgondoltad? :DDD

"De tényleg, minek tuningolni? Újabban el sem olvasom a rekorddöntögető hírességek eredményeiről szóló beszámolókat. Teljesen fölösleges tuningolni. Főleg Intel processzort." Taranti (fanatikus tag)

(#25526) Djuree válasza Achill3uS (#25525) üzenetére


Djuree
félisten

ha szeret felül lenni. ;]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#25527) Achill3uS válasza dfsz34 (#25519) üzenetére


Achill3uS
veterán

hát velem még soha nem fordult elő h ferdivel másik TD mögém kerüljön. tény, hogy a ferdi stock-ban nem 100-as crew-val clutch breaking skill nélkül nagyon nagy szívás. de fullosan szerintem a legjobb 8-as TD lesz belőle. és ha mész tovább JT-re meg JpzE100-ra ezt a játékstílust kell szoknod mert feljebb is more of the same lesz.

[ Szerkesztve ]

"De tényleg, minek tuningolni? Újabban el sem olvasom a rekorddöntögető hírességek eredményeiről szóló beszámolókat. Teljesen fölösleges tuningolni. Főleg Intel processzort." Taranti (fanatikus tag)

(#25528) oPalRx7 válasza Achill3uS (#25527) üzenetére


oPalRx7
tag

amíg nem jön arra egy amx13-90 ;)

(#25529) dfsz34 válasza nyunyu (#25521) üzenetére


dfsz34
őstag

Hát ez így nem egészen teljes. A lövege elég pontos, gyenge pontot szépen belövi, amihez 219 elég, illetve viszek mindig 6 aranyat a kivégzésekhez vagy olyanok ellen, mint az at15 vagy a tortoise. Forgatott E75-t nem lövi be csak a parancsnoki nyílást ha sikerül eltalálni, de ezzel nincs egyedül. Illetve az arany átütése 330, ami gyakorlatilag minden ellen elég, azzal szoktam kivégezni az erősen páncélozott, de alacsony hp ellenfeleket.

5,86 sec alatt tölt be nekem, de az alap DPM is magasabb, mint a Ferdinek. Lánc leugrik és kevés tank tud gyorsabban javítani, illetve 1 kis javítót felhasználnak de a második lánc leugrásnál már nem tud mit csinálni.

Nagyon gyors és piszok gyorsan forog, 1 mednek semmi esélye, de volt már, hogy kis szerencsével két med maradt ott én meg túléltem, még ha alacsony hp-val is.

Az eleje kiválóan pattint, rázni kell, akkor nem tudják jól becélozni. Noobok mindig azt próbálják lőni a felépítmény helyett.

Igen jó a kamo értéke is, ami a pontos ágyú és gyors töltés mellett szép meglepetéseket okoz. Tier 10 csatában átváltok sniper módra általában, ha alig van 9 és 8 és így is lehet vele 2,5-3k dmg-t csinálni és már többször voltam top xp tank ilyenkor, mert tier10-t lövök, több xp.

215 csata után 66% WR vele, pedig ez teljesen random játék a mostani játékos felhozatallal, de ahogy említettem ennek a tanknak VAN esélye több ellenféllel szemben, mert gyorsan megy, forog, céloz, lő és pontos az ágyúja. A csúcsom vele 9 kill, de 3-6 is viszonylag gyakori, főleg, ha úgy alakul, hogy több ellenfélnek is 1-2 lövés 2-500 hp-ja marad, akkor hamar végzek velük.

Vannak hátrányai, például a lövegkitéríthetőség, de azt meg kell tanulni kezelni. Minden tanknak vannak gyengéi.

Ami nekem tetszik benne, hogy ez amolyan megkerülős és oldalba kapós TD, menni kell vele, nem a bokor mögött lesni egész idő alatt (bár arra is kiválóan alkalmas egyébként, kiváló sniper ha a helyzet azt kívánja). Majdnem, mint egy med. Van akinek ez nem jön be, hanem lesek aztán odab.szok egy nagyot ha spot van és én vagyok a király (isu meg a társai, de a ferdit is sokan így használják) tetszik nekik. A játékélmény miatt szerintem a SU101 technikája messze érdekesebb, nekem legalábbis bár tény, hogy nehezebb használni, de sokkal univerzálisabb.

(#25530) forras2


forras2
őstag

Mi van a hellcicával? :U
Még az M10 lövege van rajt. 76mm-es löveggel, T8-as csatában osztottam ki 1549 sebzést.
Nyertünk, 2×-es xp-vel, meg prémiummal kaptam 1262 TP-t.
Nem kevés az 1 kicsit? :F

(#25531) Achill3uS válasza oPalRx7 (#25528) üzenetére


Achill3uS
veterán

jo az miota TD :D
tegnap vettem meg a 13 75-öt, hogy stock-ban mekkora lassu szar... gyakorlatilag alkalmatlan arra amire való...

"De tényleg, minek tuningolni? Újabban el sem olvasom a rekorddöntögető hírességek eredményeiről szóló beszámolókat. Teljesen fölösleges tuningolni. Főleg Intel processzort." Taranti (fanatikus tag)

(#25532) oPalRx7 válasza Achill3uS (#25531) üzenetére


oPalRx7
tag

nem is TD :)

amúgy érdekesek ezek a francia cuccok. ELC-vel megszokod a sebességet, kérsz forgó tornyot, 12t-vel kérsz több HP-t, 13-75-tel kérsz nagyobb ágyút :D :D csak sose jó szinten találod magad :)

13-75 nagyon lomha stock-on, de egérutakon jól lehet használni, viszont aktív spotterkként esélytelen. Kifejlesztve már so-so, de továbbra se spotterként a legjobb :) t71 sajnos OP hozzá képest.

(#25533) dfsz34 válasza Achill3uS (#25527) üzenetére


dfsz34
őstag

"hát velem még soha nem fordult elő h ferdivel másik TD mögém kerüljön."

Akkor még nem kerültünk össze csatában :) Persze, amikor támogató tankok vannak, akkor nem lehet eljátszani ezt, de Ferdivel sokan nyomulnak, mert sérthetetlennek hiszik magukat és hirtelen egyedül maradnak és annyi. Hiába vergődik, mindig lövéshez jutok és visszaforgás és megyek arra, amerre forog.

A másik, amit lehet csinálni és én is szoktam, hogy épülethez, sziklához vagy a pálya széléhez menni és ott megpróbálni fordulni, mert olyankor nem lehet a hátába kerülni. Ezt is megpróbálta most a Ferdi,, de ilyenkor meg nyomni kell az oldalát és nem tud rám fordulni, miközben kapja a lövést minden hatodik másodpercben, nem sokáig húzza.

Jagdtiger, jpze100 még könnyebb egyébként, csak sokan összesz..ják magukat tőlük, pedig ha egyedül vannak, akkor nem kéne. Annyi van, hogy azok viszont el tudnak nyomni, mert sokkal nagyobbak és rám tudnak fordulni. Ha van annyi eszük neki, hogy nekitolatnak valaminek és úgy fordulnak, akkor lelépek még időben, mert azok rám fognak fordulni. Azonban ha csak forognak, akkor végük előbb-utóbb, ráadásul 1-2 perc után már a csapattársaim is észreveszik a csetepatét és jönnek, ha az ellenfél jön, akkor meg végem vagy lelépek, ha tudok.

(#25534) Achill3uS válasza oPalRx7 (#25532) üzenetére


Achill3uS
veterán

ahogy mondod :)
ajánlott játékstílus akkor mi lenne a 13 75-tel? + equipmentnek mit raktál rá?

"De tényleg, minek tuningolni? Újabban el sem olvasom a rekorddöntögető hírességek eredményeiről szóló beszámolókat. Teljesen fölösleges tuningolni. Főleg Intel processzort." Taranti (fanatikus tag)

(#25535) Achill3uS válasza dfsz34 (#25533) üzenetére


Achill3uS
veterán

persze alapvetően ez mind így van ahogy mondod. de ha arra használod amire való snipe-olsz supportálod a scoutereket és a heavy-ket nagy pusztítást lehet végezni vele. egyébként 1v1-ben is jók. nem egyszer meccs végén szedtem ki t54-et aki rám vadászott. ált. ilyenkor repair kitből már mindenki fogytán van és egy jól irányzott leláncolás majd a jobb reload kihasználása és láncon + dmg tartással meg lehet az ilyen támadásokat akadályozni. jagdtiger és felfele már sokkal inkább szituáció függőek ezek a high alfa dmg lassu reload tankok. de hát azért vagyunk egy csapat mert mindenkinek megvan a szerepe csak sokan még tier 10-ben sincsenek ezzel tisztában hogyan kéne egy adott tankkal játszani az adott mapon. ehhez kell sok meccs. magamon is látom pár ezer meccsel ezelőtt mekkora idiótában toltam :D

[ Szerkesztve ]

"De tényleg, minek tuningolni? Újabban el sem olvasom a rekorddöntögető hírességek eredményeiről szóló beszámolókat. Teljesen fölösleges tuningolni. Főleg Intel processzort." Taranti (fanatikus tag)

(#25536) oPalRx7 válasza Achill3uS (#25534) üzenetére


oPalRx7
tag

13-75nél még hagyományosabb szettem volt. Gun laying drive mellett camo, és binocular is. Ezzel olyan stílusba játszottam hogy bokorból egy ideig próbáltam spottolni, majd ha úgy alakul, elindulni (hátrakörbe) majd más útvonalról oldalba/hátbanyomni akit sikerült.

13-90nél most coated, laying drive, vents van fent. de még nem sikerült igazán összeszokni a szinttel :)

(#25537) Cseri0058


Cseri0058
őstag

jupiiii megvan a wz-111-el a tank ász! hozzá teszem, hogy a 110 ágyújával...a nagy gun még nincs meg! :C

Replay!

[ Szerkesztve ]

(#25538) jimmy74 válasza Cseri0058 (#25537) üzenetére


jimmy74
őstag

A wz 120 milyen?
Lehet újra megveszem a 8-as T 34-2-őt (kinlódás volt:meguntam)azt csak valahogy kifejlesztem.. :O

WoT:jimmbo

(#25539) Bingisz válasza Achill3uS (#25535) üzenetére


Bingisz
addikt

Pontosan. Ha nem úgy használják a tankot ahogy kellene, az nem a tank gyengesége, hanem user error.

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#25540) BaLee válasza jimmy74 (#25538) üzenetére


BaLee
addikt
LOGOUT blog

Elején iszonyat szívás sajnos jó ideig, ha megvan a két utolsó ágyú (játékstílustól függ kinek melyik jön be) is akkor viszont nagyon fun.

Nézd meg mi mennyi xp, mielőtt rászánod magad...

[link]

Én nem bántam meg, ha már ki volt fejlesztve minden a 180k xp úgy jött össze, hogy nem is görcsöltem rajt.

[ Szerkesztve ]

(#25541) Remus389


Remus389
veterán

a legyőzhetetlen T-29-es [link] :C

Már csak egy darab maradt!!! https://hardverapro.hu/apro/burson_v5i_dual_opamp-ok_2db_2/friss.html

(#25542) Drenadar válasza BaLee (#25540) üzenetére


Drenadar
veterán

nekem is az kellene de a wz 132-vel nagyon sokat kell szívni érte :(

(#25543) Achill3uS válasza oPalRx7 (#25536) üzenetére


Achill3uS
veterán

nekem most torsion bar, vent és coated van a 75-ön. így aktív spotternek alkalmas lesz ha meglesz a top motor remélem. és ahogy írtad, ellenség mögé nyomulni ahol lehet.

"De tényleg, minek tuningolni? Újabban el sem olvasom a rekorddöntögető hírességek eredményeiről szóló beszámolókat. Teljesen fölösleges tuningolni. Főleg Intel processzort." Taranti (fanatikus tag)

(#25544) Cseri0058 válasza jimmy74 (#25538) üzenetére


Cseri0058
őstag

a wz-120 a legjobb tier 9-es med! meg is tartottam
elég sok xp kell a ki maxolásához de megéri! én a 3. ágyút nem használtam rajta. egyrészt sokkal drágább az ammo hozzá másrészről nekem nem igazán jött be. szerintem nagyon jó kis tank! :)

hát nem tudom te hogy vagy vele de nekem a t-34-1 és a 2 is nagyon bejött...sokkal jobbak mint orosz társai.
az 1 szerintem op a tierjében :D

(#25545) jimmy74 válasza Cseri0058 (#25544) üzenetére


jimmy74
őstag

Ma visszaveszem..tetszik a wz 120 az a baj.. :D

WoT:jimmbo

(#25546) Cseri0058 válasza jimmy74 (#25545) üzenetére


Cseri0058
őstag

nem fogod megbánni :D

(#25547) Djuree válasza Cseri0058 (#25544) üzenetére


Djuree
félisten

t-54 jobb azért. :K

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#25548) Cseri0058 válasza Djuree (#25547) üzenetére


Cseri0058
őstag

De miben?
Sebesség kb ugyan az. Páncélban kicsit jobb a t-54
Ágyúban viszont határozottan a wz-120 viszi a pálmát...

(#25549) Djuree válasza Cseri0058 (#25548) üzenetére


Djuree
félisten

jó hát ágyúban igen, csak egy t10-es ágyúja van, peppet op a többi medhez képest. :K

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#25550) BaLee válasza Djuree (#25547) üzenetére


BaLee
addikt
LOGOUT blog

Szerintem is az azért jobb. Páncélban, tűzgyorsaságban is, talán pontosságban, sebzésben meg hasonló ágyúval ugyanaz. Bár én a nagyobb ágyút használtam, csőlehajlásban a 3°nagyon kevés.
Tier 10ben viszont megfordul a helyzet, sztem ott a 121 jobb, mint a T-62A.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.