Hirdetés

2024. március 19., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#69001) Tuco Ramirez válasza jagada (#68982) üzenetére


Tuco Ramirez
őstag

Az amcsi T40-et ajánlom. A saját szintjén szerintem durván OP tank, de akkor sem kell kétségbe esni ha T5-6-ba kerül. A 76 mm-es löveggel mindent átvisz ami szembe jöhet és 3 másodpercenként osztja az áldást, de lehet rá 105 mm-es trollágyút is rakni, ha ez a stílusod. ;)

WoT ID: Tuco_Ramirez74 SC2 ID: Peter 1714

(#69002) h1mpi válasza fradi81 (#69000) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Érdekes, mert a mobil szám változtatás sms azonnal megjött, de a kód megint nem. Jó kis biztonságos, ha jelszót se lehet változtatni...

(#69003) v!ct0y válasza h1mpi (#69002) üzenetére


v!ct0y
veterán

De most nem értem mit nyűglődsz. Most pénzt számolnak nem érnek rá sms.t írni :)

(#69004) h1mpi válasza v!ct0y (#69003) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Nagyon komolyan nyomják :D kértem request kódot és megjött a régi számra, amit megváltoztattam az előbb :))

Lehet az első kód jött meg most :B És az arany is :C

[ Szerkesztve ]

(#69005) MaximPeti válasza Q.R. (#68980) üzenetére


MaximPeti
csendes tag

WOT Tank Viewer

ex hwsw nick: Max Payne | reg: 2002

(#69006) sutyi^ válasza Bad Pritt (#68945) üzenetére


sutyi^
senior tag

Akkor leírom még egyszer... Azért több XP-t kap a foglaló paraszt (jelen esetben én), mint a 15 emberre vetített nem spotolt, nem asszisztált, nem saját sebzesért járó 1.005-ös nagyjából semmire nem jó szórzóból. De mindig lehet kergetni az utolsó idétlent, miközben 1 perce már következő meccsben már azzal több XP-t szereztél hogy elindultál a saját spawn helyedről.

-Pedig nem is én utállak téged, te utálod saját magad! - ...és mégis egész nap együtt kell lennem saját magammal.

(#69007) rlazol válasza Diarmand (#68935) üzenetére


rlazol
addikt

időbe tartott, amíg rájöttem, mit kell nézni... :DDD
a WGnek sok helyről van pénze, a klán az egyik. nem fogják a jelenlegi rendszer alapjainak megváltoztatásával azt kockáztatni, h ezek a bevételek számukra kedvezőtlenül íródnak át.
Elfogadom, h nem a klánozoókban van a fő bevétel, de...

Klán ide vagy oda, minden olyan változás, ami igazságosabb MM-et, RNG-t, jutalmazást eredményez negatív hatással lehet a bevételeikre. Hiszen azért jó a klán is, de azért veszünk préiumot, is, h ezeknek a negatív hatásait ellensúlyozzuk. És innen indultunk, a mindenféle forradalmi javaslatoktól...

Bingisz: Ezt MUSZÁJ! Kell nekem TOG! Bár már a Vk3001P ben is megőszülök alapmotorral :DDD

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#69008) Bad Pritt válasza sutyi^ (#69006) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Megnézted a replayt? Gyakorlatilag 5 másodperccel korábban ért véget így a meccs, pont abban a pillanatban lett vége, mikor felspotoltuk a Hetzert. Nem baj, megérte az a kemény 20-30 xp, amit fejenként kaptak érte a nyomoroncok, utána megnéztem és nemhogy azon a meccsen, de úgy általában sem alkotnak értékelhetőt. Milyen véletlen, foglalni még egy bot is tud...

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#69009) zuchy


zuchy
őstag

Jó kis gép ez a nashorn. :)

Sose akart összejönni a tank ász, de most ezen is meglett.

PC-STYLE.hu

(#69010) Arpee78 válasza Bad Pritt (#69008) üzenetére


Arpee78
senior tag

A Hetzer Hellcat-el való lehenteléséhez több skill kell? Foglalással kaptak +20-30 xp-t és (másodpercekkel) hamarabb mehettek a következő csatába. Ha nem foglalnak kapnak +2-3 xp-t és és (másodpercekkel) később mehettek volna a következő csatába. Nem beszélve egy esetleges csatavesztés kockázatáról. Távolról nem mindig lehet felmérni a szituációt és erőviszonyokat, aztán a vereség a vége a nagy utolsóvadászásnak.

A csapattársaid nem jótékonysági szervezet akiknek a dolga neked jótékonykodni. Ha szépen kéri és a teljesítménye (nem a killek száma) alapján úgy vélem megérdemli akkor üsse kő, kiállok a foglalókörből.

Ahogy látom ezt a no cap dumát főleg a statpadder nyomoroncok nyomják.

[ Szerkesztve ]

(#69011) modern


modern
aktív tag

Üdv.
Telefonszámot, hogy tudok változtatni ha a régire nem tudok kódot fogadni, mert a szám már nem létezik?

Mobilon hamarabb elérsz: 30/563-1783

(#69012) jr1994 válasza modern (#69011) üzenetére


jr1994
addikt

Mihez kell a telefonszám? Lemaradtam valamiről? :B A sima jelszóváltásra rögtön beadta a 300 goldot.

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#69013) h1mpi válasza modern (#69011) üzenetére


h1mpi
nagyúr

sehogy, mert kell a régi számra küld kódot. Gondolom support kell hozzá

[ Szerkesztve ]

(#69014) PR0JECTNR56 válasza jr1994 (#69012) üzenetére


PR0JECTNR56
addikt

Bizonyos fiókoknál felhasználótól függően meg van adva a telefonszám. Ha ilyen az illető fiókja oda érkezik a jelszóváltoztatáshoz szükséges igazoló kód sms formájában.

(#69015) Diarmand válasza Arpee78 (#69010) üzenetére


Diarmand
senior tag

Ha nem foglalnak kapnak +2-3 xp-t és és (másodpercekkel) később mehettek volna a következő csatába.

Egyem a szíveteket, hogy fél percet (netán 60 másodpercet) nem bírtok várni. Ezt komolyan mondod? Komolyan? Tudod ettől a mentalitástól már csak lépésekre van az, hogy eláruld a csapattársaid pozícióját miután kilőttek, mert te gyorsan végezni akarsz.

Nem beszélve egy esetleges csatavesztés kockázatáról. Távolról nem mindig lehet felmérni a szituációt és erőviszonyokat, aztán a vereség a vége a nagy utolsóvadászásnak.

Talán ott voltál a csatában, hogy ennyire tudod, hogy HáGé-ék mit kockáztattak? De biztosan a jobb játékosk nem tudják megállapítani, hogy mikor kell foglalni és mikor nem, mert a low capperek jobban tudják. Vicc...

A csapattársaid nem jótékonysági szervezet akiknek a dolga neked jótékonykodni. Ha szépen kéri és a teljesítménye (nem a killek száma) alapján úgy vélem megérdemli akkor üsse kő, kiállok a foglalókörből.

Aha. Az bezzeg nem zavar, hogy olyan rohannak a cap körbe, akik lófaszt nem szoktak csinálni? Komolyan az a problémád, hogy aki végig odatette magát a meccsen, az tényleg a legeslegvégéig küzdeni akar, nem pedig beállni abba kurva körbe, majd álszent módon benyögni 99-nél, GG? Hagyjuk már. Ennyi erővel meg mi ne jótékonykodjunk és ne körülöttük sertepeltéljünk, megtisztítva az utat a bázisig.
Tegnap Himmelsdorfon egy top tier T30 nulla sebzéssel elvánszorgott a körig a dombon át és befoglalt. Gratulálj neki.

Ahogy látom ezt a no cap dumát főleg a statpadder nyomoroncok nyomják.

Pont fordítva. Aki túl nyomorék ahhoz, hogy érdemben hozzátegyen a csatához, az rohan foglalni, amint lehetősége adódik rá, rengeteg ilyen van. Az nem statpadder, aki minél többet akar lőni, mert elvégre erről szól ez a kikúrt játék nem?

Az egész hozzászólásod egy merő szánalom.

[ Szerkesztve ]

(#69016) fradi81


fradi81
veterán

Csapat csatában tier8 a max amivel lehet menni?

moto g72, Ninebot d28e

(#69017) Biomokus válasza Arpee78 (#69010) üzenetére


Biomokus
tag

"Ha nem foglalnak kapnak +2-3 xp-t és és (másodpercekkel) később mehettek volna a következő csatába."

Erről az jut eszembe, ahogy az emberek jó része a metró végállomásán csúcsidőben rohan ,hogy még az éppen induló vonatot elérje. A következő kb. 2 perc múlva jön. De most komolyan. Miért kell mindig mindenhova sietni?

Üdv: Biomokus

(#69018) rlazol válasza jr1994 (#69012) üzenetére


rlazol
addikt

jr1994 - ha megadod a telefonszámod, kapsz 100 goldot. Ezután az acc-oddal kapcsolatos változások (aranyvásárlás, jelszócsere) esetén erre küld egy megerősítő kódot, h növelje a fiók biztonságát.

modern: valakinek volt hasonló problémája június magasságában, support megoldotta pár kiegészítő adat (banki adat) egyeztetése után)

Akik régebb óta játszotok: ilyen jelszócsere akció volt már?

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#69019) Stigma.HC válasza rlazol (#69018) üzenetére


Stigma.HC
senior tag

Volt, talán nem is egyszer.

(#69015) Diarmand Ahogy látom ezt a no cap dumát főleg a statpadder nyomoroncok nyomják. szöveg után csak mosolyogtam rajta, mást nem igen lehet :)

[ Szerkesztve ]

"Mikor veszítek, nem azt mondom, hogy a te hibád. Csak azt mondom, hogy én téged okollak" Kösz :D -------- WoT: Szecska_Mester

(#69020) rlazol válasza Stigma.HC (#69019) üzenetére


rlazol
addikt

van, h csak a foglalás hozhat győzelmet, talán Diarmand is emlékszik arra a meccsre Himmelsdorfon, amikor 99-nél pattant párduccimáról a T-25/2, nagyon kevés-nagyon sok állásnál. :DDD

De amikor van lehetőség a győzelem mellé plussz sebzést is behúzni, miért ne? Ez egy lövöldözős-tankos játék alapvetően, ezért regeltem!

[ Szerkesztve ]

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#69021) Bad Pritt válasza Arpee78 (#69010) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Igazad van, mostantól csak capre játszom. Akkor talán leszek olyan jó, mint ti. :D

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#69022) Simi37 válasza rlazol (#69018) üzenetére


Simi37
őstag

Igen volt már :)

Ryzen 9 5900X • Asus Crosshair VI Hero • ASRock RX 6900 XT OC Formula

(#69023) jr1994


jr1994
addikt

Ha valakit érdekel volt ma egy különösen izgalmas csatám a stock centurion 7/1-gyel. 5-11 állásról fordítottuk meg a meccset, az arty, a jagde100 meg én. Random csatában kivételesnek számító csapatmunkával sikerült. Remélem még meg tudja nézni aki szeretné, így hogy elvileg mindjárt jön a frissítés.
Íme a replay: [link]

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#69024) Stigma.HC válasza rlazol (#69020) üzenetére


Stigma.HC
senior tag

Itt nem arról van szó, hogy soha ne menjen a capra az ember. De nem minden esetben kell rohanni foglalni előre. Például egy utolsó ellenfélnél akit megtalálnak 1 percen belül és kivégeznek akkor teljesen felesleges. Elég gyakran találkozni ezzel a felállással a csaták végén mégis mennyien húzzák ilyenkor is a zászlót.

"Mikor veszítek, nem azt mondom, hogy a te hibád. Csak azt mondom, hogy én téged okollak" Kösz :D -------- WoT: Szecska_Mester

(#69025) sutyi^ válasza Bad Pritt (#69008) üzenetére


sutyi^
senior tag

Nem néztem mert nem igazán érdekel, valamint igen NEKIK megérte a +20-30XP.

A te gondod az, hogy mindenkinek az saját egyéni érdekét többre tartja, mint a te egyéni érdeked. Miközben mint bárki más Te is többre tartod a te egyéni érdeked (legyen az Top Gun biléta, plusz dmg, stb.), mint a csapattársaidét, ami jelen esetben nekik a foglalásért járó plusz XP.

Ugyanolyan önérdekű értékrendszerrel játszol mint mások, mégis valamiért elvárod hogy egoista emberek megszakítsák a foglalást feláldozva az ő egyéni nyereségüket, hogy neked mint egyetlen ember jobb legyen?
Itt a "Senkise egyért, egy senkiért!" mottó van.

Ez nem csapat játék, ezt csoport játék. Van 14 vadidegen aki nagyjából pont magasról tolyik rá hogy miként boldogulsz vagy sem. Ez van.

-Pedig nem is én utállak téged, te utálod saját magad! - ...és mégis egész nap együtt kell lennem saját magammal.

(#69026) Diarmand válasza sutyi^ (#69025) üzenetére


Diarmand
senior tag

Szép hozzászólás, mindössze ott bukik meg, hogy ezeknek a capre rohanó barmoknak fogalmuk nincs az xp bónuszról (vagy úgy általánosságban a játékmechanikáról... majd pont azt tudják, hogy miért mennyi xp jár). Nekik vagy a Befoglaltam Gecc! medál kell vagy az, hogy győzzenek, de ehhez a foglaláson kívül mást hozzátenni nem tudnak.

[ Szerkesztve ]

(#69027) fradi81 válasza jr1994 (#69023) üzenetére


fradi81
veterán

Szép volt, szerencséd is volt az elején hogy minden lepattant :) A nagy ágyúig kitartás, nekem ma lett meg sokat dob a játékélményen.

moto g72, Ninebot d28e

(#69028) Bad Pritt válasza sutyi^ (#69025) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Ez mind szép és jó lenne, ha 30 egyenlő képességű játékos játszaná a játékot. De nem így van és nekem nagyobb szelet járt volna a tortából, de a kretén capperek leadtak két lövést az egész meccsen, majd begalogoltak azon a vörös szőnyegen, amit én gyakorlatilag egyedül terítettem le eléjük. Már bocs, de ez alsóhangon szánalmas dolog, főleg, mert a foglalással sem vitték előbbre a csapatot (így is, úgy is nyertünk volna), mégis úgy marad meg a kis csökött agyukban, hogy ők nyerték meg a meccset (ami igaz is), ez pedig elképesztően bosszant. Ilyen sehonnai fogalmatlanoknak ne az én káromra legyen sikerélménye ebben a játékban, mert nem érdemlik meg. Persze, nagyon szép, meg nagyon jó, amit csináltak a végeredmény szempontjából, épp csak ne a cap kör felé vezető szabad út látványától vaduljanak be, hanem előtte a 15 ellenfél vérszagától. De tudod mit? Azt gondolsz, amit akarsz, ingame nevedet tudom, úgyhogy ha közös meccsünk lesz, majd jobban sietek, hogy befejezzem a dolgom, mielőtt befoglalod a bázist. Na szevasz. :D

Ui.: az tojik.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#69029) Arpee78 válasza Diarmand (#69015) üzenetére


Arpee78
senior tag

Miért kellene fél percet (netán 60 másodpercet) várni. Komolyan? Hogy egy idegennek legyen egy nyomorult medálja, nüansznyival több xp-je legyen vagy magasabb wn8-a? Ha nekem nem érdekem miért kellene másnak pakolnom az időt és (minimális) xp-t. A csapatárs pozíció elárulást ne hasonlítsuk ehhez...

Fel kellene fogni, hogy ilyenkor érdekellentét van a foglalók és az utolsót levadászók között. A foglalónak a legjobb ha xp-t gyűjt foglalással és mihamarabb véget ér a csata. Ha a foglalónak nincs esélye elkapni az utolsó ellent és kiáll a körből, akkor ezen ideje alatt jóformán semmit nem kap. Sebzésért nulla xp/kredit, ugyanennyi wn8, semmi medál, stb. Amit az utolsó ellenfelek kilövésért kap xp kb semmi, sokkal jobban jár ha a következő csatát hamarabb kezdi el. Persze a legjobb neki ha a foglalás vége előtt 1 tizedmásodperccel lövik ki az utolsót, de mint mondtam ez szinte semmi, másrészt nem igen lehet tudni mennyi idő kell ehhez és mik a kockázatok.

Az bezzeg nem zavar, hogy olyan rohannak a cap körbe, akik lófaszt nem szoktak csinálni? Sutyomatic, meg talán én sem tartozom azok közé akik a meccseken nem teszi meg a magáét. Csak nézz rá Sutyomatic statjára, nem is rossz ahhoz képest, hogy nem könyörög és rohan az utolsó low tier/ low hp vackokat elpukkantani.

Egyébként honnan kellene tudni mennyire köszönhető valakinek egy győztes végeredmény, ha a pálya túloldalán volt? A killek száma alapján?

Aki túl nyomorék ahhoz, hogy érdemben hozzátegyen a csatához, az rohan foglalni, amint lehetősége adódik rá, rengeteg ilyen van. Az nem statpadder, aki minél többet akar lőni, mert elvégre erről szól ez a kikúrt játék nem?

Aki túl nyomorék ahhoz, hogy érdemben hozzátegyen a csatához, az rohan utolsót vadászni, amint lehetősége adódik rá, rengeteg ilyen van. Az statpadder, aki minél többet akar lőni, mert nem erről szól ez a kikúrt játék. Csak a magasabb wn8 miatt akarnak többet lőni, mert könyörgés nélkül hátha nem kerül egy színkategóriával feljebb. Valójában, ha hiszed ha nem ez a játék nem a lövöldözésről szól, piszok egyszerű megnyomni a bal gombot, erre egy óvodás is képes.

(#69030) sutyi^ válasza Bad Pritt (#69028) üzenetére


sutyi^
senior tag

Megint elértünk a szerinted neked járna, mások meg pont leszarják kiindulási ponthoz.
Teljesen mindegy hogy egyedül viszed a hátadon a 14 szoba párfrányt, mert 1000 mecsből lesz talán 1 ember aki ne adj isten a meccs végén még chatben vagy privátban bepötyög egy GG-t amiért lehoztad nekik a meccset. Futhatsz még rajta köröket, de nem érdekel ingame senkit hogy neked nem lett belőle Top Gun. Rengetegszer maradtam le 6., 8. fragről mert jött valaki és lelőtte róla a maradék hangyafasz HP-t, mégsem megyek és írok anekdótákat a fórumokon mekkora sóherek.

Éljen az egoizmus.

-Pedig nem is én utállak téged, te utálod saját magad! - ...és mégis egész nap együtt kell lennem saját magammal.

(#69031) Arpee78 válasza Bad Pritt (#69028) üzenetére


Arpee78
senior tag

nekem nagyobb szelet járt volna a tortából, A tortából nem IQ alapján osztanak hanem a tettek alapján. Tényleg milyen tortáról van szó? Magasabb wn8-at szeretnél vagy magasabb xp/battle-t? Miért nem magasabb xp/perc-et? Hogy magasabb röptű célokat meg se fogalmazzak.

Csak foglalással nem nagyon lehet csatát nyerni, ahhoz mind a 30 embernek valamit jól-rosszul kell tennie. Miért fáj neked a foglaló esetleges gondolata, hogy szerinte kizárólag ő nyerte meg a csatát?

(#69032) Arpee78 válasza Stigma.HC (#69019) üzenetére


Arpee78
senior tag

Valóban némileg lenézem a jobb WN8 miatt új – jellemzően OP TD-s – accot kezdőket.

(#69033) mrszitya


mrszitya
senior tag

FOGLALÁS témához kapcsolódva:

Srácok (és lányok), ez (megint) annyira felesleges vita... Változik bármi az ügyben, ha itt "öldöklitek" egymást? :)

A lényeg az új játékosok kedvéért:

- sok sebzésért sok XP (tapasztalati pont) jár (a WN8-ról nem is beszélve), viszont a foglalási pontokért önmagukban csak nagyon CSEKÉLY
- tehát ha a csata menete (és a csapattársak) lehetővé teszik - no meg elég mobilis a járgányunk hozzá, sok esetben érdemes lehet inkább elindulni a hajtóvadászatra

=> egyetlen 5 hp-s ellenfél után (vagy teszem azt, akár ha mondjuk háromról van is szó, de nagyon alacsony az életerejük) nem igazán éri meg futkosni. Viszont ha például egy csapattársunk top gunja múlik ezen, tehetünk neki szívességet azzal, hogy nem keppelünk

=> ha 2db full életerejű TOGII-es vár bennünket szeretettel (és nem hupililák a vezetőik), akkor viszont semmi keresnivalónk a CAP-körben. Próbáljuk meg lebeszélni a "kedvesokosaranyos" csapattársainkat a foglalásról.

=> amennyiben hajthatatlanok "kedvesokosaranyos" társaink, és 3cm-re az ellen bázisa tőlünk, menjünk be foglalni mi is, és kész...

[ Szerkesztve ]

(#69034) Bad Pritt válasza Arpee78 (#69031) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Baszod, ember, ne filózgassál már nekem ilyenekről, totál nem erről van szó. Kiosztottam 3,2K-t, volt 5 killem, megvolt az utolsó spotolt helye az utolsó tanknak, mentünk érte szakasztárssal, beírtam, hogy ne foglaljanak, ha lehet, mert mennék a top gunra, ha már a hasznos arty miatt a testvériségről lemaradtunk, de le se szarták. Sír a szája mindenkinek a szutyok MM, manipulatív WG, stock tankok, meg gyöktörzs játékosok miatt, de magába szállni senki nem tudna, hogy "igen, lószart nem csináltam ezen a meccsen, csak beálltam a körbe, talán megérdemli a srác a Top Gunt". Komolyan szánalom, ahogy hozzáállnak egyesek ehhez a játékhoz, ezért (is) van a béka segge alatt az egész community. Én álltam már ki körből, mert ment valaki a killre és reális esélye volt megszerezni, csesztem el így megszállót is, szedtem be lövést, hogy legyen valakinek Radley-je és láttam már másoktól is ugyanezt, de a többség szarik az egészbe, két csokifagyi között nyomja a W gombot és ennyi a nagy játék.

Legyen igazad, gondolják csak azt, hogy ők nyerték meg a meccset, meg az összes többit, ahol lószart nem alkottak. Tipikusan olyan lineáris játékosok, akik beállnak Mines-on is a körbe és várják a csodát, de igazad van, nem panaszkodom, mert ha ellenem vannak, akkor az ilyen hülyékből élek meg. Hasznosságuk általában a 0 felé konvergál plusz még a csapattársakat is ignorálják. Így kell ezt.

Nem baj, legalább téged is felrakhatlak a képzeletbeli ignore listámra, mint hozzá nem értőt. Legalább egy medálod lesz ezzel. :DD

[ Szerkesztve ]

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#69035) mrszitya válasza Bad Pritt (#69034) üzenetére


mrszitya
senior tag

Nyugi, még mindig nem vagy egyedül! Igen, amit írsz, az a követendő példa. :K

Én sem egyszer reseteltem már a saját foglalásom a társak kedvéért, ha értelmét láttam. Vagy lassítottam le a reakcióidőm kicsit, hogy meglegyen a top gunja valakinek...

(#69036) Diarmand válasza Bad Pritt (#69034) üzenetére


Diarmand
senior tag

+1
Elkezdtem én is írni egyet, de lemondtam róla. Ilyen mennyiségű baromsággal nem lehet harcba szállni. Egy valamit, azért hagy emeljek ki, amin egyszerre sírva röhögtem és vakartam a fejem. Íme az ominózus mondat:

Ha szépen kéri és a teljesítménye (nem a killek száma) alapján úgy vélem megérdemli akkor üsse kő, kiállok a foglalókörből.

Érdekes mondat ez. Enyhén fölényeskedős, mert csak akkor mész ki, ha úri kedved úgy tartja. Mellesleg ha nem a killek alapján ítéled meg a teljesítményét, akkor hogyan? Fejben tartod ki mennyit sebzett? Ha igen, akkor azonnal tanítsd meg nekünk ezt a módszert! Vagy esetleg a spotot számolod tankonként? Netán azt lesed állandóan, hogy ki merre megy? És ha a neked tetsző útvonalat választja, akkor talán kiállsz majd a kedvéért a körből? Vagy az egész csata alatt másokat figyelsz, miután a cap kör irányába állítottad a tankod és kétszer ráböktél a w-re? Vagy mi alapján? Mi lehet az a teljesítmény, ami miatt kedvenc Árpikánk kiáll a körből ha szépen megkérik?

(#69037) Arpee78 válasza Bad Pritt (#69034) üzenetére


Arpee78
senior tag

Komolyan szánalom, ahogy hozzáállnak egyesek ehhez a játékhoz, ezért (is) van a béka segge alatt az egész community. Kill, WN8, Top-gun, ezerféle medál, ezekért "állnak hozzá" a játékosok, aztán csodálkoznak amikor emiatt hosszúra nyúlnak a vesztes sorozatok, de ugye azok a tomato csapattársak miatt vannak...

A top-gunt hat kill után adják.Ha nincs meg a hatodik kill, függetlenül az óriási sebzésedtől, a bámulatos manővereditől és 1 tizedmásodperccel lemaradsz róla a foglalás miatt, akkor nem érdemelted meg azt a medált. Ilyen egyszerű. Egy tomato óriási szerencsével kilő hat low hp-s ellent, hat kill= top gun, megérdemelten kapja. Ilyen egyszerű.

Ha átengedik neked, mert kiállnak a körből vagy nem lőnek, akkor az egy ajándék top-gun amiért nem dolgoztál meg, csak ajándékba kaptad egy kedves gesztusként.

Túl van árazva a szemedben az a medál, meg a többi medál is.

(#69036) Diarmand Ha láttam, hogy sportszerűen játszott és jól, nem wn8 meg hasonló baromságokért, hanem a győzelemért.

[ Szerkesztve ]

(#69038) Diarmand


Diarmand
senior tag

A következő képeken kedvenc Árpádunk szerinti követendő példák láthatóak:

Rögtön a legelső képen felhívnám a figyelmet a Jagdpanther kettő medáljára. És még csak nem is kilences csata volt. A kép címe: Éljenek a medálok

Óóó ez a kedvencem. A címe: A cappelő birkacsorda

Itt a másik: A cappelő birkacsorda 2

Ha átengedik neked, mert kiállnak a körből vagy nem lőnek, akkor az egy ajándék top-gun amiért nem dolgoztál meg, csak ajándékba kaptad egy kedves gesztusként.

Most akkor ki az önző? Aki szeretne egy medált mert lehet, hogy megdolgozott érte vagy az, aki nem hajlandó kiállni ezért a körből, mert ő ki akar baszni a másikkal? :U

És Árpi hagy idézzek egy nagy embertől:
Csak úgy folyik a szar szádból

Hofi Géza

[ Szerkesztve ]

(#69039) Diarmand válasza Arpee78 (#69037) üzenetére


Diarmand
senior tag

Ha láttam, hogy sportszerűen játszott és jól, nem wn8 meg hasonló baromságokért, hanem a győzelemért.

Mese habbal, hogy te valaha is erre fogsz figyelni. Erre nem is lehet odafigyelni. Mondjuk nem mellette vagy, nincsenek killjei csak sebzése... Eléggé hülyét csináltál mára magadból ember, nem volt mg elég? :C

Jóccakát!

[ Szerkesztve ]

(#69040) Stunts666 válasza Arpee78 (#69037) üzenetére


Stunts666
őstag

+1

Nekem sem segitett senki a top gun medálomban és mégis meglett.

Ha tehetem én is foglalok. Nem vagyok stathuszár.

Sokszor nekem sem segitenek dolgokban. Itt nem a medálokról van szó. Ha megérdemlem megkapom. Itt a segitségről van szó például. Arról, hogy a sok unicum játékos istenkirálynak érzi magát, meg mennyire értenek a játékhoz és végig campeli a meccset vagy elsőnek megdöglik és osztja az észt egész meccs alatt, hogy mekkora sz*r a csapat. Miközben a sok idióta nem lenne elszállva a statjától és segitené a társait, inkább fikázza.

Volt olyan csatám, ahol a sok "szerény" profival az oldalamon 80% esélyünk volt a győzelemre. Sajnos a sok unicum kiesett az elején a "majd én megyek és kinyirok mindenkit a "kicsi" arcom miatt és a végén 3-an kezdő játékosok vért izzadtunk, hogy nyerjünk, de meglett a győzelem.

Először is vissza kellene venniük a "profiknak" az arcukból és a kezdőknek is jól jönne a segitség, utána jöhet a "jó játékos vagy, az előbb segitettél és most én segitek neked" mentalitás.

szerk.: jelenleg 600 alatt van a WN8-am, utóbbi időben megvan a napi átlag 1500 wn8, akkor én most ratyi vagyok, mert az xvm ezt irja???

[ Szerkesztve ]

(#69041) Kean_Sorbo


Kean_Sorbo
őstag

A medálos vitához. Számomra egy értékelhető, és elérendő a High Caliber. A többi töltelék, meg szerencse. Jó, a szárnysegéd sem utolsó. Röviden.

Foglalni én is szoktam, de időnként kiállok így adva esélyt a többi kergetőzőnek (ez inkább az eff-et emeli), viszont benne van ha szorul a hurok akkor is megnyerjük a csatát. Meg aztán én soha nem kergetőzök (nincs mivel), de megértem őket. Foglalással viszont elő lehet csalogatni az ellenfelet, egy nyomás rajtuk, főleg a csapattársak írogatása miatt, emiatt kapkodnak rongyolnak előre a halálba.

Vasvellával nem lehet szilvát aszalni!

(#69042) vhw


vhw
addikt

Minden foglaló csak fogalmatlan paradicsom lehet? :U

Egy olyan játékos aki odatette magát egész csata alatt, darabokban van a tankja, mikor oda ér a körhöz, ő nem gondolhatja úgy hogy na most már nem érdekel, foglalok?

Ilyenkor gyakran szoktak eddig kényelmeskedő emberek a chatbe pötyögni no cap-eket.
Marhára nem tud meghatni, null hp-s tankkal nem fogok bujkálókra vadászni, főleg ha a pálya másik végén vannak.
Jobban zavar az ilyen faszság miatt elbukott csata, minthogy nem került még egy értéktelen plecsni az így is terjedelmes listára.

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#69043) Simi37 válasza Stunts666 (#69040) üzenetére


Simi37
őstag

Ne aggódj ennyi csatából szerintem nekem sem volt jobb :) Amikor először néztem meg a statom 650 WN6om volt kb. 1800 csatából. Majd ha 7-8-9k csatából is ilyen színű vagy az már azért...gáz. De szvsz ne rohanj úgy előre t10 felé.

Ryzen 9 5900X • Asus Crosshair VI Hero • ASRock RX 6900 XT OC Formula

(#69044) Flayer válasza vhw (#69042) üzenetére


Flayer
senior tag

Ebben teljesen igazad van de mikor 4. percben vége a csatának minimális sebzéssel úgymond paradicsomok gyorsan elfoglalják a bázist elég idegesítő tud lenni ha sokadik alkalommal ez megy!
Erre egy olyan megoldás lenne jó első 5 percig nem lehetne foglalni vagyis lehetne csak a számláló nem indulna el! :))

[ Szerkesztve ]

Ne lépj a Fűre inkább szívd el!!! Xiaomi MI 9T

(#69045) jagada


jagada
őstag

Ha tele van a garázs és küldivel megszerzek egy prém tankot akkor azt hogyan kapom meg? Kapok új garázs slotot, vagy ha eladok egy tankot automatikusan bekerül a helyére?

Tegnap egy T18-as goldnoobal találkoztam, aki csak golddal lőtte a t2-es t7 combat car-omat és kb. 10 lövéssel sikerül kinyírnia a papír tankot, amivel mellesleg szembből sebezni sem tudtam.

A cap témához hozzászólva volt tegnap egy kb 3 perces csatám. KV-1-el mentem Prokhorovka-n, alulról indultunk, cammogtam fel a hegyre és kb. a feléig értem fel mire vége lett a partinak, egy lövés nélkül befoglalta az ellen a faluban lévő pontot, míg a mieink campeltek a bokrokban.

[ Szerkesztve ]

Mazda 3 Sport Takumi Limited Edition

(#69046) scyllarus


scyllarus
veterán

Nálam ez elég egyszerű: egy olyan játékot játszom, ahol az elsődleges dolog, hogy lődözni kell a piros kontúrú tankokra. Ez adja a szórakozást, plusz erre kapom a kreditet és az xp többségét is.A "rohanjunk be egy nagy fehér karikába minél gyorsabban" egy másik játék, amivel nem töltenék ennyi időt, mert nem szórakoztatna. Ha ott a foglalás esélye, akkor szitufüggő. Ha pl. 2-8-ra állunk, én megint nem mentem a lemmingekkel és az oldalamon alig volt valaki, lebirkóztam őket és átjutottam, akkor megpróbálok foglalni, mert ez adja a legtöbb esélyt a győzelemre. Nyilván ez sem tuti, az ellenfél van akkora túlerőben, hogy páran visszajönnek resetelni, de nagyobb esélyt ad, mintha elmennék megkeresni őket, és megpróbálni kilőni 5-6-ot egyedül. Ha egyértelműen nyerésre állunk, amikor a körhöz közel érek, akkor kikerülöm, és megyek még sebezni, hátha jut még valami. Ha nem egyértelmű a szitu, akkor beállok, és mindig megkérdezem a csapatot, hogy foglaljak vagy ne. Ilyenkor a több/jobb válasz szerint csinálom tovább. (Megnézem, ki válaszolt, hol van a minimapon, mit csinálhatott eddig, stb.). És ilyenkor számít az is, nekem milyen volt eddig a kör. Ha eddig sokat sebeztem, pláne szorzós körben, akkor igyekszem ezt bebiztosítani :) Ha valaki plecsnire hajt és van rá esélye,akkor is kiállok, ha nem izélek ki magammal túlságosan. (Azért egy jó duplázós kört nem dobok el, csak hogy valakinek legyen még egy plecsnije. Ha jó játékos, úgyis szerez máskor)
Igazából az egyértelmű helyzetek kivételével sok változó befolyásolja a döntésem, de alapvetően a nem foglalás híve vagyok.

jagada: a küldis/ajándék prémek slottal együtt jönnek mindig.

[ Szerkesztve ]

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#69047) Bad Pritt válasza Stunts666 (#69040) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Ne foglalkozz a WN8-cal. Ratyi vagy, ha nem csinálsz semmit a meccseiden.
Még az a jó, hogy ezt a hülye elitista hozzáállást mindenre rá lehet húzni, meg mindenkinek ez a lételeme. :D

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#69048) WinnerB0Y


WinnerB0Y
senior tag

Az SU100 a 100mm es IV-os csővel elég veszteségesnek mondható. A SU152 is ilyen lesz vagy az már azért viselhetőbb ilyen szempontból, ha csak repeszt használok?

EUNE: iNeeko

(#69049) Angel1981 válasza jagada (#69045) üzenetére


Angel1981
veterán

Akár küldivel jön a prémtank, akár a shopban veszed, akár a WG adja különleges alkalmakkor ajándékként, a garázsslot mindig jár hozzá, hogy ne legyen semmi gikszer.

A T18-as meg lehet, ki akarja élni magát még a hátralévő pár napra, mielőtt jól megcsapják a kis kedvencét! ;]

(#69050) neato3loco


neato3loco
senior tag

Skacok, egy jól működő, tanító klán érdekelne. Esetleg itt a ph!-sok közt alakult már meg, vagy régi, öreg csapatok vannak a mezőnyben?

Amennyiben van hely egy kezdőnek, kérem írjatok!

~ Asszed mivan közbe' te vagy a sztááá'? ~ Pepsi Béla

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.