Hirdetés

2024. március 19., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#13001) Angel1981 válasza AlexWolf (#12773) üzenetére


Angel1981
veterán

Ez jó! :D :(((

(#13002) doggie válasza Gab_bee_tm (#12981) üzenetére


doggie
aktív tag

Esetleg megoldható lenne, hogy több név (max 3-4) is összehasonlításként lekérdezhető legyen?

"Hát minden, minden e világon csak álomba ködlő furcsa álom..." EAP

(#13003) Gab_bee_tm válasza doggie (#13002) üzenetére


Gab_bee_tm
csendes tag

Természetesen. Felveszem a tennivaló listámba. :) Szerintem 1-2 napon belül bele is kerül, vagy még a mai nap. :) Ahogy engedi az időm. :)

10 fajta ember van. Aki tud számolni bináris számrendszerben, és aki nem.

(#13004) BaLee válasza mefistofeles (#12975) üzenetére


BaLee
addikt
LOGOUT blog

Fejlődésnek az használ legjobban ha meg sem állsz valami jó kis tier 5 tier 6 fullra fejlesztett tankig, azzal lehet pénzt is keresni, addig nem foglalkozz olyan dolgokkal, mint amiket írtál. A fejlődés legyen az elsődleges, majd tier 5-6 környékén már jobban rálátsz a dolgokra és lehet gondolkodni, hogy hogyan merre tovább, bejön-e az adott ág vagy nem.

(#13005) Rico33


Rico33
aktív tag

A több napos szopcsi után végre egy jó kör.

(#13006) bullseye


bullseye
addikt

Jut eszembe a WN6-7 elemzésekről. Nem lenne jobb az XVM, ha csak az utolsó 1000 csatát számolná?

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#13007) jano_77 válasza bullseye (#13006) üzenetére


jano_77
nagyúr

Én mindenképp jobban örülnék ennek, támogatnám az ötletet...elővezethetnék a WG-nek is akár! :K ;)
Akkor még jobb lenne, mint most...vmivel! ;]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#13008) bullseye válasza jano_77 (#13007) üzenetére


bullseye
addikt

Hát én is csak azért kérem, hogy jobb legyen a színem:)

De néha belefut az ember olyanokba, akik több ezer csata után kezdték komolyan venni vagy megérteni a játékot, és megugrottak a képességeik, ozt meglepetés éri. + ha valaki eladta a unique fiókját egy bénának, azzal szemben sem táplálnánk hiú reményeket egy idő után.

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#13009) Fel válasza mefistofeles (#12999) üzenetére


Fel
addikt

res_mods és alatta aktuális verziószám nevű könyvtárad biztosan van, mert ezt kapod automatikusan minden patch kiadásakor.
A legtöbb add-on-t / mod-ot úgy adják ki, hogy a csomagolt fájl a szükséges könyvtárstruktúrát tartalmazza.
Elvileg nem kellene, hogy gondot okozzon.

(#13010) Antonius1978 válasza Mcray (#12990) üzenetére


Antonius1978
addikt

Ha hazaerek megnezem.
Amugy EMRE feltett regebb egy kerdest, hogy melyik toronnyal kellene inkabb hasznalni a KV-4-et.
Most heccbol visszatettem az alap tornyot es jobban elvezem vele mint a fejlesztettel.
Az ellenfel is batrabb, azt hiszik egyesek, hogy az alap 167-atutesu pukkantom van, jopofa amikor belassak hogy tevedtek :D
Ha valamelyik percen lesz egy annyi idod, mehetnenk par kort.Amugy en sem jatszom sokat, valahogy a 8.6 elqurta a kedvem, nem tudom megmagyarazni miert...

(#13011) Gab_bee_tm válasza bullseye (#13006) üzenetére


Gab_bee_tm
csendes tag

Nem lenne jó, mivel az egész számítás átlagot vesz. A WN6 és a WN7 is. Azaz összesítve milyen játékos vagy (jó körökkel, rossz körökkel együtt). Ha csak pl az utolsó meccseket számolná, akkor fals eredményeket adhatna, mivel lehet hogy az pont akkor jó szériád volt, aztán meg egy hét bukta és akkor meg lenne 500as wn7-ed.
A WN7 büntetést is tartalmaz Bővebben itt olvashatsz a spoiler alatt penatly résznél.

10 fajta ember van. Aki tud számolni bináris számrendszerben, és aki nem.

(#13012) bullseye válasza Gab_bee_tm (#13011) üzenetére


bullseye
addikt

Mármint 1000 csata bukta vagy jó széria?

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#13013) Gab_bee_tm válasza bullseye (#13012) üzenetére


Gab_bee_tm
csendes tag

Változó. De ezzel arra akartam célozni hogy, pl az adott 1000 csatából több mint 60%-ot nyersz, akkor az nem valós eredmény, amikor játszottál mondjuk1 15 ezer meccset.

10 fajta ember van. Aki tud számolni bináris számrendszerben, és aki nem.

(#13014) Mcray válasza Antonius1978 (#13010) üzenetére


Mcray
senior tag

KV-4: Az alap torony tele van olyan ponntal, amit gyenge pontnak gondolok. NEM nem tudom megerősíteni a feltevésemet, mert még egyszer sem teszteltem alaposan ( a KV-1-től kezdve az összes orosz tank torony típusnak, ami ugyanúgy néz ki, ugyanott van a gyenge pontja. Ilyen pl a Lövegpazs két oldalán az íves dudor forma)

Mert

Mindig a hasát, a vezető nyílást vagy a tank oldalának a felső rászét lövőm, ahol a 225 pen vígan átviszi ha egy cseppet már nem ideális a sidescraping szöge, amit az ellenfelek többsége nem tud irányítani. Legtöbb esetben beállnak egy ferde szögbe és kész. Ilyenkor enyhén rájuk szoktam gurulni, ha elsütötték magukat, oldalba lövöm őket és hagyom hogy az Ő lövésük lepattanjon rólam.

Az alap toronnyal sosem voltam elég szívós. 2000 sebzés után mindig kiszedtek. Most a nagy toronnyal sok 3000+-os köröm van.

Más KV-4 téma : Egyszerre 3 tankkal voltam tűzharban. Sem a Tigris, sem a T32 nem tudott velem mit kezdeni, pedig mindkettő okosan side scrapelt ahogy kell. Erre akárhányszor meglőttem őket és töltöttem, jött egy IS teljesen retardált módon (47%-os játékos) teljesen keresztben előttem és minden lövésével ellőtte a parancsnokot, majd szépen kivégzett...A Tigris is és a T32 is oda célzott, de egyik sem tudott folyamatosan minden lövéssel sebezni. Jól gondolom, hogy a retardált IS gold ammót használt, vagy csak mázliból kaptam 5 torony lövést, úgy hogy mozogtam folyamatosan?

[ Szerkesztve ]

"Dö Pávaa det wí ár díling hír iz immezsöréböl" WoWs: das_booty

(#13015) jano_77 válasza Gab_bee_tm (#13013) üzenetére


jano_77
nagyúr

Szerintem meg az mutat false eredményt, hogy a kezdeti fa**ságok miatt most nem azt tükrözi az eredmény, amit jelen pillanatban tudok a játékban nyújtani....pont ezért lenne jó egy utolsó 1000 vagy 2000 csata számításba vétele. Természetesen mivel mindenkinél az utolsó 2000 csatát nézné, így össze lehetne vetni az eredményeket. Szerintem valósabb képet mutatna, mint jelenleg. SZERINTEM :B

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#13016) Gab_bee_tm válasza jano_77 (#13015) üzenetére


Gab_bee_tm
csendes tag

Egyet értek veled. Én sem úgy kezdtem anno.. :)
Nem tudom még. Ezután még utána járok. Mert most jelenleg a WG szolgáltat infókat, így én kímélem a szerveremet. :) De majd meglátjuk hogy mi sül ki belőle, egy teszt majd lehet lesz... :)

10 fajta ember van. Aki tud számolni bináris számrendszerben, és aki nem.

(#13017) Antonius1978 válasza Mcray (#13014) üzenetére


Antonius1978
addikt

Hat gondolom, hogy a tornyot loves utan par fokot el kell mozditani az egyik iranyba...igy talan nagyobb az esely a pattanasra..Nos, akkor mikor leszel, hogy lenyomjunk par kort ?

(#13018) olcsii válasza Antonius1978 (#13017) üzenetére


olcsii
aktív tag

Beszálnék en is 4 óra után!:)

wot:nikoli3, „Akinek sok pénze van, annak lehet spekulálni, akinek kevés a pénze, annak nem szabad spekulálni, akinek pedig egyáltalán nincs pénze, annak muszáj spekulálni.”

(#13019) Mcray válasza Antonius1978 (#13017) üzenetére


Mcray
senior tag

Nem szoktam forgatni a tornyot. Én inkább rave-elésnek nevezném úgy rángatom az egeret :DD :DD

Feleségemnek ezt igértem, hogy ma csak vele leszek, úgyhogy este 11 előtt tuti nem tudok játszani :)

"Dö Pávaa det wí ár díling hír iz immezsöréböl" WoWs: das_booty

(#13020) AlexWolf válasza Mcray (#13019) üzenetére


AlexWolf
senior tag

ezek szerint a "csak" nálad 11:00 p.m.-et jelent :D

AW (WoT: AlexWolf78///MWO: AlexWolf78///BF3: AlexWolf55///Steam: AlexWolf(HUN)) /// Az ÉLET egy olyan betegség, mely nemi úton terjed és 100%-ban halállal végződik!///War. War never changes!

(#13021) LZs?!


LZs?!
aktív tag

Sziasztok!

Ha kérhetném, az alábbiakat véleményeznék olyanok, akiknek van már gyakorlati tapasztalatuk velük?

JadgTiger mit 8.8

Gondolkodom a megvételén, de bizonytalan vagyok a használhatóságát tekintve - szubjektív szemszögből, az objektív érvek (credit farming, crew training) magukért beszélnek.

Jó vele játszani?

Bárhonnan is közelítem meg, a végén mindig arra lyukadok ki, hogy játékélmény szempontjából olyan lehet, mint ha egy picit lassabb, de valamivel tartósabb Ferdinand lenne egy hajszálnyit tuningolt 88-as löveggel; na most a Ferdinandot összességében nem szerettem abban az állapotban...noha volt egy-két jó játék vele.

A legénység képzést a D.Maxszal is meg tudom oldani, bár tény hogy kissé komplikáltan; credit miatt még jó ideig nem kell aggódnom a prémium miatt.

Kínai könnyű vonal

Mindig is szerettem volna egy könnyű/közepes tankot tartós játékra, de azon nemzetek amiket eddig próbáltam számomra kibrándítóak voltak: a német light vonal a Leopardig jó volt (tovább nem), azt meg is tartottam egy darabig, de a 30mm-es gépágyúhoz nem tudtam hozzászokni; a klasszikus med vonalra pedig nem sikerült ráéreznem. A franciát feladtam T3-ban, és az ELX annyira nem tetszik, hogy újrakezdjem. Az orosz gépek túl esetlenek nekem (a T54 tetszik, de az nagyon hosszú grind a T-34-től), a jenkik túl jellegtelenek, az angolok pedig...hát, azok angolok.

A kínai gépek - eddig csak másoknál láttam őket - az 59-16-től kezdve gyorsak, pörgősek, és ahogy a fejleszteni valókat nézem még rendes fegyverzetük is van.

Aktív/passzív scoutnak, illetve TD és arty zaklatásra jók?

Előre is köszönöm.

[ Szerkesztve ]

Nevermind...

(#13022) Preda


Preda
aktív tag

Na kezdem végre érezni ezt a Panther/M10 -et. Egészen jókat lehet vele menni még jobb is mint a T34 pedig az nyolcas.

(#13023) Dr_Syrex válasza LZs?! (#13021) üzenetére


Dr_Syrex
senior tag

Az első komolyabb prémium tankom volt anno. Rengeteg élvezetes kört mentem vele. Ha TD-ben gonodolkodsz és elfogadod a gyengeségeit, akkor vedd meg nyogodtan; ha meg nem akkor ott a T34, Löwe.

Rosetta@home, lépj be Te is a PH! csapatába! *** WoT: Blitzking 43M TURAN - Hungarian Armored Brigade

(#13024) pws válasza Mcray (#13014) üzenetére


pws
aktív tag

A KV4 nem kicsit OP, a megszokott orosz trükk. Miért ne lehetne az IS is OP? Bár a játéknak semmi köze a valósághoz, de a találkád az IS-el a reálisabb.

(#13025) Antonius1978 válasza olcsii (#13018) üzenetére


Antonius1978
addikt

Hat mivel McRay este 11-kor tudna jonni, es mivel az nalam mar ejfel, igy a mai nap tartalan.
Amugy lehet hogy estefele meg benezek, es akkor felveszlek havernak, es ha bent vagy, mehetunk egyutt.
Ha McRay lesz oly szives holnap igeretet nem tenni a felesegenek :C , akkor holnap irjatok es megyunk 3an.

(#13026) Angel1981 válasza grex4 (#12892) üzenetére


Angel1981
veterán

"a legdurvább hogy a közel 10 milliós EU játékosállomány 20%-a a múlt hónapban regisztrált."

Ez tényleg nagyon durva! :Y

(#13027) Plasticbomb


Plasticbomb
addikt

Vereség
Westfield 2013. július 11. 17:20:21
KV-1S
EXP : 813 Credits : 30 045
Csatában elért Achievement Radley-Walters medál, Top Gun, Pusztító

Replay

Ha nem vagyok hülye, és nem feltételezem, hogy nem fognak összedolgozni, akkor 11 kill lett volna a vége... És Győzelem. Így csak 8 lett. És vereség.

ArchLinux, Star Citizen, Subnautica+BZ, ASTRONEER, Grounded, DRAG, VOLCANOIDS, Space Engineers, Elite:Dangerous, Beyond Blue (TK-Glitch Proton)

(#13028) GaburroSan


GaburroSan
aktív tag

Changed the price for the E-25 Premium TD. Now it costs 6700 gold.

(#13029) CHaooSS


CHaooSS
őstag

Mi lett ezzel az E-100 al? 8.6 óta ez volt az első csatám de lepattantam a T69 !! igen a T69 ről... vicces
ami meg a legdurvább volt h oldalról gold ammo az is7-nek és lepattan.. röhej

[ Szerkesztve ]

A zene szubjektív. Nem vagy köteles szeretni mindent, amit hallasz, de ha szeretsz valamit és megmozgat, nyertél. Tehát ne engedd senkinek, hogy megmondja, mi a menő vagy a gáz, vagy mit hallgass. (...) A zene a tiéd. Daniel Nathan Leone

(#13030) Quan-Chi válasza CHaooSS (#13029) üzenetére


Quan-Chi
őstag

ha jóltudom, a prem. ammoba beépítették, hogy egy bizonyos becsapódási szögnél már lepattan akkor is ha amúgy átütné ! a multkor egy obj 212 artiról pattant le az E100 prémium lövedéke , egészen közelről lőttem, kicsit meglepett

kajaidőben kérem ne zavarjanak! 8:00-22:00

(#13031) #35692544


#35692544
törölt tag

ez a kv13 mekkora egy hulladék :(((

(#13032) marked one94 válasza CHaooSS (#13029) üzenetére


marked one94
őstag

IS7-nek az oldalán van egy szép kis space armor rész onnan bármi képes lepattanni, elnyelni.

You'll Never Walk Alone

(#13033) pws válasza Quan-Chi (#13030) üzenetére


pws
aktív tag

Nem hiszem, hogy bármit is 'beépitettek', simán csak random dobja ki. Mivel drága cucc a premium ammo, különösen odafigyelek az 'ideális' becsapódási szögre. Nem számit, pattantam már T50, T71-ről az E100, E75 premium ammo-val. Máskor meg hihetetlen szögből is átlövök bármit. Szval amit látsz, és amit kalkulál a program 2 külön dolog.

(#13034) CHaooSS válasza marked one94 (#13032) üzenetére


CHaooSS
őstag

26k csata után tisztában vagyok már az összes tankal :D
csak itt az volt a gond h ez a motor résznél volt és ott nem szabadna leppattani főleg a gold ammo-nak nem.. azért akadtam ki kicsit

[ Szerkesztve ]

A zene szubjektív. Nem vagy köteles szeretni mindent, amit hallasz, de ha szeretsz valamit és megmozgat, nyertél. Tehát ne engedd senkinek, hogy megmondja, mi a menő vagy a gáz, vagy mit hallgass. (...) A zene a tiéd. Daniel Nathan Leone

(#13035) #35692544 válasza CHaooSS (#13034) üzenetére


#35692544
törölt tag

ezért utálom ezt a játékot a wargaming beépített csalása, ha ezt kivennék (random faktor) akkor fizetnék nekik de így tőlem egy buznyákot sem látnak, és ha lesz valami normális játék már lépek is tovább
(30k csata után) néha letudnám hányni a monitort

[ Szerkesztve ]

(#13036) cscsali válasza LZs?! (#13021) üzenetére


cscsali
tag

JT8.8-al űberbrutál sebzéseket lehet osztani körönként, hozza is a pénzt rendesen. De mivel lassúcska ezért nem mindig lehet vele csatát fordítani. 177k-s köröm volt eddig a legtöbb vele, de átlagban simán hozza a 60-70k-t.
Kínai könnyű tankok is nagyon ott vannak a szeren. wz-131-el van eddig a legjobb köröm :)
Orosz med ágon viszont most nagy kedvenc a t34-85, lehet vele darálni rendesen.

(#13037) octopus666


octopus666
tag

Elvileg 50 m körzetben mindent kellene látni az embernek :D ez mekkora hazugság 35 m volt tőlem egy heavy és nem láttam na az olyan über gut :D

(#13038) dfsz34 válasza cscsali (#13036) üzenetére


dfsz34
őstag

na igen, a tiger ágyúja csak sokkal gyorsabban tölt, nem csoda

és brutál front páncél

(#13039) odrif válasza octopus666 (#13037) üzenetére


odrif
MODERÁTOR

Én 3 méterre vettem észre a Type-59-t valamelyik nap.

20 éve a Prohardveren

(#13040) Mcray válasza Antonius1978 (#13025) üzenetére


Mcray
senior tag

Holnap nem tudok játszani, max a garázst böngészni anyám dinoszaurusz laptopjáról :)

"Dö Pávaa det wí ár díling hír iz immezsöréböl" WoWs: das_booty

(#13041) robogo81 válasza dfsz34 (#13038) üzenetére


robogo81
aktív tag

Ja jó kis gép, 4,5-5 másodperc/ lövés átlag 240-es sebzéssel,ha az alja nem látszik,szépen pattoghat. :DD

redmi note 8 . psn:robert_warior

(#13042) Bingisz válasza octopus666 (#13037) üzenetére


Bingisz
addikt

Mutass róla képet.

pws: Akkor most az IS nem OP? De a tigrisnél sokkal jobb? Vagy mi?
Itt lassan már minden tank egy fostalicska ami megvan valakinek, miközben az általa nem kifejlesztett tankok überbrutálok.

Csak Serb mondataihoz hasonlót tudok írni:
-X tank egy rakat fémhulladék?
-Ne játsz vele!
-Y tank annyira OP, hogy már csíter?
-Fejleszd ki és játssz vele![

Akármennyire is utálják Serbet azok a játékosok akik csak "játszanak", nagy részt olyan dolgokat mond aminek nagy az igazságtartalma.../OFF]

[ Szerkesztve ]

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#13043) GaburroSan


GaburroSan
aktív tag

Vazze ilyen kört sem mentem még hogy tisztán ennyi jöljön be! :C

(#13044) CHaooSS válasza octopus666 (#13037) üzenetére


CHaooSS
őstag

igen az 50m az vicces. egyik nap kb 20 méterről lőtt rám valaki és nem vettem észre.. csak akkor jelent meg mikor már kilőtt. na ez milyen dolog már? :W

A zene szubjektív. Nem vagy köteles szeretni mindent, amit hallasz, de ha szeretsz valamit és megmozgat, nyertél. Tehát ne engedd senkinek, hogy megmondja, mi a menő vagy a gáz, vagy mit hallgass. (...) A zene a tiéd. Daniel Nathan Leone

(#13045) Angel1981 válasza LZs?! (#12896) üzenetére


Angel1981
veterán

Remek okfejtés, egyetértek! :R

Kezdetekkor én is rövid idő alatt sok pénzt költöttem, aztán szépen lassan kitanultam, hogy hogyan lehet "gazdaságosan" játszani. :)
A tapasztalat és türelem a "pénzzel gyorsan" hozzáállást, az "ésszel, szinte ingyen" eljárássá változtatja.
(Leszámítva persze a T9-T10-et, ott mindenképp kell valahogyan pénzt költeni a játékra, ha konstansan és sokat akar benne szerepelni az ember. :) ).

(#13046) marked one94 válasza CHaooSS (#13034) üzenetére


marked one94
őstag

26k csata után meg már tisztábba kéne lenned az ilyen random pattanással :U

You'll Never Walk Alone

(#13047) CHaooSS válasza marked one94 (#13046) üzenetére


CHaooSS
őstag

az a baj, hogy egyre többet van ilyen. 8.5-ben még nem volt ilyen vészes.
ma csak 3x pattantam az arty-ról.

A zene szubjektív. Nem vagy köteles szeretni mindent, amit hallasz, de ha szeretsz valamit és megmozgat, nyertél. Tehát ne engedd senkinek, hogy megmondja, mi a menő vagy a gáz, vagy mit hallgass. (...) A zene a tiéd. Daniel Nathan Leone

(#13048) LZs?! válasza Angel1981 (#13045) üzenetére


LZs?!
aktív tag

Angel1981

Köszönöm... :B

...egyébként hálával tartozom nyunyu-nak és Remusz-nak, hogy tartották bennem a lelket a Ferdinandot illetően: miután meglett a 128-as, majd a top engine, egész jól összeszoktunk és a JadgTiger felé már megtettük az út 1/5-ét. :K

Nevermind...

(#13049) myckey válasza Bingisz (#13042) üzenetére


myckey
veterán

ehe!
ha nem tetszik,vagy agyfaszt kap valamitől az ember,akkor nem kell játszani,esetleg pihentetni napokra-hetekre.
oszt csók a családnak :K

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#13050) marked one94 válasza CHaooSS (#13047) üzenetére


marked one94
őstag

Neked lehet de én semmi ilyet nem vettem észre. Meg amúgy is 3x elég gáz lepattanni egy artyról. Meg vedd ki a füst effektet és látni fogod hova mennek a lövések, és akkor nem lesz ilyen hihetetlen az egész.

You'll Never Walk Alone

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.