Hirdetés

2024. március 19., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#200001) Papooo válasza Ivanh (#199991) üzenetére


Papooo
senior tag

A játék több xpt ad, ha magasabb szintűt sebzel vagy hozzájárulsz a sebzéséhez.
Egy példa: T67 hezesek között 1 kill (gw panther)1200 sebzés plusz hozzájárulás első osztályú plecsni 1000 fölötti xp.
Ugyanez a tank ötösök között 8 kill és 1400 sebzés másod osztályú plecsni, 900 körüli xp.

Ha nem tudsz olvasni, ne várd hogy visszaírjak.

(#200002) e-newsee válasza kchryss (#199997) üzenetére


e-newsee
addikt

Ez egy jó kis felderítőrepülés volt. Röptében felspotolt két tankot is. :D

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

(#200003) e-newsee válasza peterson79 (#200000) üzenetére


e-newsee
addikt

Tiéd lett a 200000. komment! :C :Y

[ Szerkesztve ]

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

(#200004) jano_77 válasza kchryss (#199997) üzenetére


jano_77
nagyúr

Ez a repülős bug bizonyos pályák bizonyos pontjain fordulhat elő vagy mi ez pontosan? Én még nem találkoztam vele? Hogyan lehet reprodukálni, ha lehet egyáltalán? :F

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#200005) palfitom válasza Papooo (#199988) üzenetére


palfitom
félisten

:C

Life is too short to drive boring cars. * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * Szakmai kérdésekkel NE PRIVÁTBAN keress, annak a fórumon a helye! Köszönöm!

(#200006) po1son válasza jano_77 (#200004) üzenetére


po1son
addikt

Ritka, én sem találkoztam vele még, pedig van összességében ~30k csatám. Szerintem random szokott előfordulni, régen lehetett reprodukálni (talán most is kis szerencsével?) amikor több nagyobb tank elkezdett osszeszoritani egy kicsi light tankot vagy falhoz nyomni.

STEAMID/WOT nick: po1son_

(#200007) Pug


Pug
veterán

Azért eléggé jó kis tank lett az új franszia...

Full Tier 8 csatában 3.7K damage, 5 kill, 1116 base xp egy kemény másodosztályra volt elegendő :DDD

[ Szerkesztve ]

(#200008) dokee78 válasza Pug (#200007) üzenetére


dokee78
félisten

Majd jön a szokásos rejtett nerf. :DDD

(#200009) e-newsee válasza dokee78 (#200008) üzenetére


e-newsee
addikt

Tuti, anélkül nem ér semmit egy prémium tank. :DDD

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

(#200010) Jokerdapro válasza po1son (#200006) üzenetére


Jokerdapro
senior tag

Tudomásom szerint ez egy "viszonylag " friss bug. A lényege annyi hogy egy lőszer rekeszt kapott tank lerepült tornyára kell rámenni. (Több videón is látszik ahogy a toronyhoz hozzá ér akkor repül el.) Arról viszont fogalmam nincs hogy élő e még a hiba. Mindenesetre még én se repültem el. :DDD :P

Mielőtt valaki kikombinálná, valószínűleg a programozók kefèltek el valamit, nem szándékos a dolog. Chill and relax majd kipöcsölik. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#200011) dokee78 válasza Jokerdapro (#200010) üzenetére


dokee78
félisten

Múlt héten próbáltuk gyakorlóban,nem sikerült elő hozni a bugot.
Persze ez nem feltétlenül jelenti azt,hogy javítva lett.

(#200012) po1son válasza Jokerdapro (#200010) üzenetére


po1son
addikt

Régen is volt ilyen "flying glitch", ha beírod youtube-ra jó párat találni. Az ammorack tornyos nem tudom mióta van benne bugkent. :N

STEAMID/WOT nick: po1son_

(#200013) ollie válasza po1son (#200012) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

1.0 óta léteznek ezek a bugok.

***

(#200014) 3 válasza Jokerdapro (#200010) üzenetére


3
senior tag

1.8-ban elvileg javítják.

Ha a moderátor indokolja a döntését, korrektül tegye. Vicc.

(#200015) 3


3
senior tag

Vicces/szánalmas, hogy a franciáknak öt tier 8-as közepes tankjuk van és mind prémium. :D

Ha a moderátor indokolja a döntését, korrektül tegye. Vicc.

(#200016) Warton válasza 3 (#200015) üzenetére


Warton
őstag

Én csak 4-et tudok.

CDC, Revo, Burrasq, Lori.

Melyik az 5.? :F

Még viccesebb, hogy nem prémium 8-as medjük nincs is.

(#200017) Kelvin válasza Warton (#200016) üzenetére


Kelvin
őstag

Talán az M4A1 Revalorisé FL az 5. tank, amire gondolt, bár ugyanaz.?

[ Szerkesztve ]

"A legvégén nem az fog számítani,hogy mennyi év volt életedben,hanem hogy mennyi élet volt éveidben"

(#200018) galervin93


galervin93
őstag

Ellenben mindegyik balanszolt, vagy még inkább gyengébb, mint az átlag. Végül is sokkal jobb lenne pár broken gép.

Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

(#200019) peterson79 válasza e-newsee (#200003) üzenetére


peterson79
őstag

Ráadásul milyen frappáns :C :DDD :DDD :DDD

(#200020) kchryss válasza Jokerdapro (#200010) üzenetére


kchryss
addikt

Valamelyik videó alatt azt olvastam, hogy csak ruszki szerveren van ez a tornyos repülős bug, lehet mi ezért nem találkoztunk még vele.
Minden esetre én ha leesett tornyot látok akkor jó messze elkerülöm. :D

Nagyon jó amúgy ez a csatorna, imádom a videóikat: Wot Funny Moments
Tömör és igényes munka, nem túlbonyolítva.

4. részben [1:16-nál] van egy egészen elképesztő arty lövés az ablakon keresztül. Na az erre berakott mém magyar vonatkozású ami elég ritka egy külföldi csatornán. Nem lövöm le a poént, hogy melyik az a mém. ;]
Amit még ebből a részből kiemelnék:
2:18-nál az Strv-nek sikerült az bravúr hogy egy csatában 3x borult fel. Imádom az ilyen játékosokat, utólag jön rá az ember, hogy kár volt az időt vesztegetni a visszaborításukra.
3:15-nél meg az egyik legszürreálisabb végjáték látható. Ritka ilyen bénázást látni az ellenféltől, de a csattanó a végén még rátesz egy lapáttal.

szerk. Enyém meg 2020-ban az egyetlen kétezer-húszas (2000 20) komment. ;]

[ Szerkesztve ]

(#200021) Swinegod


Swinegod
őstag

Végre ezzel a szarral is megvan az Ace Tanker még ha nem is olyan legendás meccsen
(Nem sokkal később meglett az első kiválóságjel is)

[ Szerkesztve ]

Huawei Mate 9 | Custom PC | Acer Nitro 2016 17.2" || Steam: swinegod

(#200022) kchryss


kchryss
addikt

WeAreTheVR csatorna megint a wot-ot promózza éppen: [link]

(#200023) ollie válasza Swinegod (#200021) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Pedig ez pont a jobb TD-k között van.

***

(#200024) Swinegod válasza ollie (#200023) üzenetére


Swinegod
őstag

A 3000-es DPM tetszik, a nem szar mobilitás is, de 0,32 szórás ide vagy oda, a Kv 2-vel jobb találati arányom van, egyszerűen 2x akkora szórásnak tűnik mint amekkora ténylegesen + a test alsó 2/3-a büdös papír ami nem kicsit zavaró a 0 ágyúsüllyedéssel és ágyúkitéréssel keverve elég nem tetsző kombót alkot nekem

Huawei Mate 9 | Custom PC | Acer Nitro 2016 17.2" || Steam: swinegod

(#200025) Jokerdapro válasza kchryss (#200020) üzenetére


Jokerdapro
senior tag

Én is kerülöm a leesett sapkákat... :DDD Tudom a kedves anyukám de én már sokszor belőttem azon az ablakon. :B (advenced high IQ spg play ;) ;] Amikor ez sikerült mindig gondolkodtam , vajon mit érezhetett aki megkapta ott a csomagot :C )
A csatorna nekem is kedvenc, bár van még pár orosz is ami jó.

(#200026) Balcsix


Balcsix
senior tag

Azt mi okozza, hogy ha egy csatában használok egy adott fogyócikket (pl.: kézi tűzoltó készülék), akkor a csata után a menüben automatikusan kiszedi az adott tankról a használt fogyócikkeket (nem fogy el), és a szervizbe belépve/frissítve azt újra megjelenik? Viszont ha nem frissítem a tankot a szerviz menüben, akkor a következő csatában már nem lesz bent az előző csatában használt fogyócikk a tankban.
Elég hosszú lett, de remélem érthetően magyaráztam. :D

Illetve még olyan kérdés, hogy IS-3 -nál a csapat legénysége az első skill fejlesztésénél megragadt 84-85%-on. Ez mitől lehet, vagy csak ennyire lassú a képesség húzás?

(#200027) e-newsee válasza Balcsix (#200026) üzenetére


e-newsee
addikt

Be van kapcsolva a fogyócikkek automatikus újratöltése?

A másik kérdésre pedig. Ahogy növekszik a képzettség, úgy kell egyre több XP 1%-nyi növeléshez. Van egy oldal is, ami ezt mutatja, majd valaki belinkeli, mert én telóról vagyok.

[ Szerkesztve ]

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

(#200028) Balcsix válasza e-newsee (#200027) üzenetére


Balcsix
senior tag

Nem volt bekapcsolva az aut. újratöltés. Nem is tudom, hogy ezt hogy nem jutott eszembe megnézni. :D

Közben ránéztem a legénységi tagok személyes feljegyzésükre, és ott írja, hogy mennyi XP kell még...

Köszönöm a segítséget! :)

[ Szerkesztve ]

(#200029) Swinegod


Swinegod
őstag

Nézem hogy van 42% winratem JP 2-vel. Ah, így

Huawei Mate 9 | Custom PC | Acer Nitro 2016 17.2" || Steam: swinegod

(#200030) kchryss


kchryss
addikt

Bulvár rovat következik. ;]

Skill4ltu elment 1 hétre Lengyelországba "nyaralni". Közben ha már ott volt akkor felszedett egy lengyel streamer csajt, most ő a barátnője. :D

Kb 8 hónappal ezelőtt hostolta a csajt. Azóta rendszeresen feljárt Skill csetjére. Rendes lánynak tűnik.
Vicces volt, hogy Skill húzta a nézők idegeit és már az adás elején bejelentette, hogy új barátnője van és biztos sokan ismerik a nézők közül, de órákig nem árulta el, hogy ki az és ment a találgatás ezerrel.
Pár klip a barátnőről és az instája:
[insta] [klip1] [klip2] [klip3] [klip4]

Skill mesélt egy vicces sztorit a randijukról: [The wipe]
Angolul nem tudóknak: arról szól a mese, hogy Skill elment az étteremben wc-re és miután végzett a nagy dolgával jött rá, hogy nincs wc papír. :DDD

Itt meg arról mesél, hogy hívná a gyerekeit: [3 marks streaming]
Mind a háromnak Márk lenne a neve. Első mark, második mark és harmadik mark. Mindegyikük 8 órán át streamelne egymást váltva, neki meg nem maradna dolga. :)

(#200031) Gyuri27 válasza kchryss (#200030) üzenetére


Gyuri27
félisten

Miközben a játék teli van botokkal. 12 leming elmegy egy oldalra az első 2 percben fele halott gg.
Az új francia szarral a playerek 90%-a hátul kempel (a maradék 10 az ellenfélnél van).
Ma is sikerült egy laza 40% alatti wr-t alkotni.
Köszönjük wg. :W

Amd - Radeon - Ryzen

(#200032) popey37


popey37
addikt

én ma ezt alkottam: sajnos a 3k sebzés kevés lett a tankászhoz. de igy sem rossz

[ Szerkesztve ]

Teló: +36302105384 SW 100/900 ED strehl 0.986

(#200033) 3 válasza Gyuri27 (#200031) üzenetére


3
senior tag

Még mindig az 50% alatti winrate challenge-et hajtod? :D

Ha a moderátor indokolja a döntését, korrektül tegye. Vicc.

(#200034) Greentea válasza kchryss (#200030) üzenetére


Greentea
senior tag

:DD :DD :C

2x2 néha 5

(#200035) kchryss válasza popey37 (#200032) üzenetére


kchryss
addikt

Grat a 3 csillaghoz! :C

(#200036) Gyuri27 válasza 3 (#200033) üzenetére


Gyuri27
félisten

Hát őőőő igen. Imádom mikor 30% körüli a wr. :K

Amd - Radeon - Ryzen

(#200037) po1son válasza kchryss (#200030) üzenetére


po1son
addikt

Jók ezek a írások, amiket össze szoktal itt rakni nekünk a wot streamer világ történéseiről\trukkokrol\bulvarrol stb. A múltkori fa kidontogetos trukk a pálya kívül eső részerol he lőszerrel nagyon bejött nekem proharovkan, így sikerült egy lose meccset visszafordítani múltkor 4 tank hátránnyal. :B :R

STEAMID/WOT nick: po1son_

(#200038) e-newsee válasza kchryss (#200030) üzenetére


e-newsee
addikt

Szóval akkor most lehet, hogy csökken kicsit az altesti humor mennyisége? Így, hogy van kivel, van hol, és van mit... :D

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

(#200039) ollie válasza popey37 (#200032) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Gratulálok! Amúgy az M6 szerintem a legjobb tier 6-os heavy tank a játékban.

***

(#200040) 3


3
senior tag

Rohadt kúszó-mászó francia férgek...

Ha a moderátor indokolja a döntését, korrektül tegye. Vicc.

(#200041) 3


3
senior tag

Az új küldetéses rendszer egy rakás szemét. A rewards for merit esetén minél többet játszottál, annál több dolgot kaptál. Most van napi! négy (3+1) küldetés, és ennyi, örüljél és legyen kuss a pofádnak. Meg a három prémium előfizetéses, de az eddig is volt. Összesen hét pontot lehet gyűjteni velük. 45 pontra nekem 100 bondot és 3 db 1 órás 50%-os XP boostert fog adni. Legkorábban a hetedik napon juthatok hozzá. Az újfajta küldetésekből összesen 1 db Patton töredéket és 100000 kreditet kaptam, és akármennyit játszom, holnapig nem kapok semmi újat. Ez így egy kurva nagy nulla. Korábban rogyásig gyűjthette az ember a töredékeket. Milyen mély a pokol, hogy ezek a nyomorult WG-sek egyre lejjebb és lejjebb süllyednek benne?

Ha a moderátor indokolja a döntését, korrektül tegye. Vicc.

(#200042) Pug válasza 3 (#200041) üzenetére


Pug
veterán

Ja hogy ez teljesen kukázza a reward for merit-et???

Én balga módon azt hittem, hogy ez pluszba kerül bevezetésre...
Én balga..

GG WG.... :(((

[ Szerkesztve ]

(#200043) dokee78


dokee78
félisten

Így,hogy nincs már prémium fiók,gondolom nem kapom meg ezt a csekély összeget.

[ Szerkesztve ]

(#200044) Kelvin válasza 3 (#200041) üzenetére


Kelvin
őstag

Nyilván azért, hogy megvedd majd a battle pass-t, ha több jutalmat szeretnél. Ezen még csodálkozol, hogy a csodás fejlesztések a pénzlehúzásra mennek és nem a valódi problémák megoldására?

"A legvégén nem az fog számítani,hogy mennyi év volt életedben,hanem hogy mennyi élet volt éveidben"

(#200045) 3 válasza 3 (#200041) üzenetére


3
senior tag

Maximum 9 töredéket lehet szerezni egy nap alatt. Minimum 0-t. Ha 24 órán keresztül játszol, akkor is csak 9-et. Kilencet - ha szerencséd van. Az egyik küldetésnél kipróbáltam a rerollt, de egyedül a feladat változott meg, a nyeremény nem. Nem volt kedvem négy órát várni egy új rerollra új nyereményért, ezért megcsináltam a felkínált feltételekkel. Mert ugyebár ha nem tetszik a küldetés vagy a nyeremény, mégis játszol, óhatatlan, hogy a tomatókra szabott küldetés pikk-pakk teljesítve legyen. Remélem, az egész közösség fellázad, mert ez így ebben a formában lópikula.

Ha a moderátor indokolja a döntését, korrektül tegye. Vicc.

(#200046) 3 válasza Kelvin (#200044) üzenetére


3
senior tag

Amit látsz, nem csodálkozás, hanem undor. :)

Ha a moderátor indokolja a döntését, korrektül tegye. Vicc.

(#200047) Warton válasza 3 (#200041) üzenetére


Warton
őstag

A merites dolog valószínűleg túl lett tolva. Főleg a töredékek voltak túl jók. Egy csomó grindot meg lehetett spórolni velük, ha egy adott tankra adta be. Azért vicces, hogy próbálkozott a wg a töredékeket nerfelni.

Először nem adott nemzeti töredékeket (karácsony előtti állapot). Emlékszem ott álltam 20-30 univerzális töredékkel és 3 nemzetivel. Aztán karácsonyra kaptunk egy rahedlit, mostanában pedig univerzálisat nem ad, bizonyos nemzeteken 60 vagy annál több töredékem van. A patch után meg eltörlik/brutálisan nerfelik a töredék szerzési lehetőséget, legalábbis így néz ki, majd meglátjuk a gyakorlatban.

(#200048) Pug válasza Warton (#200047) üzenetére


Pug
veterán

A patch után meg eltörlik/brutálisan nerfelik a töredék szerzési lehetőséget, legalábbis így néz ki, majd meglátjuk a gyakorlatban.

Hát a jelenelegi állapot a gyakorlat, mivel ugye be lett vezetve a legújabb pöccsel, szóval nagyon nincs mit rajta meglátni, mert most már tény... :U

[ Szerkesztve ]

(#200049) xFreex válasza dokee78 (#200043) üzenetére


xFreex
aktív tag

De igen. Nem kell aktív prémium fiók hogy a tartalékba került összeget megkapd.

- This one is a live one. - BULLSHIT! You're lying. - Let the zone take me if I am...

(#200050) Stigma.HC


Stigma.HC
senior tag

Ezek nélkül is brutál gyorsan lehet haladni a fejlesztési ágakon.
Nem a töredékekért játszottam eddig sem. Vagy azért a pár kreditért amit dobott.

"Mikor veszítek, nem azt mondom, hogy a te hibád. Csak azt mondom, hogy én téged okollak" Kösz :D -------- WoT: Szecska_Mester

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.