Hirdetés

2024. március 19., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#35001) Bingisz


Bingisz
addikt

How terrible....

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#35002) GeneraL_XTX válasza emre (#34991) üzenetére


GeneraL_XTX
veterán

ez hasznos, köszi :R

(#35003) nihill


nihill
őstag

Talán Sand River északi oldal az, ami nálam a legjobban fekszik E-25-el.
3274 dmg / 2852 spot / 2 bekapott sebzés
ja meg egy (magyar) leanyázás, amikor az egyik T-44-re oldalról rámásztam :DDD

(#35004) ryger


ryger
aktív tag

Sziasztok,

Az egyik baratommal szeretnenk egyutt jatszani a WOT-ban es most lattam, hogy 2500 arany kell a kesziteshez. Ez pont 2500-al tobb mint amit mi szanunk a jatekra :D

A kerdesem a kovetkezo: be lehet-e lepni az itteni egyik klanhoz ugy, hogy csak ritkabban jatszunk es nem is vagyunk profik?

Koszi a valaszt mindenkinek, elore is!

Szerk: es hogy kell azt megcsinalni? Eleg ha linket adtok, elolvasom.

[ Szerkesztve ]

(#35005) nihill válasza ryger (#35004) üzenetére


nihill
őstag

Ha ketten akartok együtt játszani az ingyenes, nem kell klán hozzá.

(#35006) [HUN]Dani válasza ryger (#35004) üzenetére


[HUN]Dani
őstag

Nem kell klán ahhoz, hogy valakivel együtt játszhass.

magyarsrac

(#35007) Chris0321 válasza ryger (#35004) üzenetére


Chris0321
addikt

Rákattintasz a hagyományos csatára, ott kiválasztod a szakaszt. Utána meghívhatod a haverodat és normál csatában mehettek együtt. Lehetőleg azonos tierű tankokkal menjetek, ha tudtok használjatok valamit amin keresztül tudtok hanggal kommunikálni. TS vagy a játék saját programja. Sokat segít ha nem kell írkálni is csata közben.

(#35008) Zeratul


Zeratul
addikt


Az ellenség vajon mennyire lehetett ideges hogy egy noobplayer halomra lövi őket?

(#35009) ryger


ryger
aktív tag

Koszi szepen mindenkinek, akkor kiprobaljuk a leirtak alapjan. :R

(#35010) pws válasza SoulReaver (#34993) üzenetére


pws
aktív tag

Ne érezd magad szarul a sok lemming miatt. Szimpla matematika. 4 jó játékos sem tud nyerni 15 közepes ellen. Sajna mára ez a védjegye a WOT-nak, sok-sok kicsi lemming. Ha olyan a napom, én simán kilépek és kezdek új csatát. Rossz napokon 10 körből simán megvan 6-8 reménytelen csapat. Na erre sajnálok elpocsékolni több mint 1 órát.

(#35011) ryger válasza pws (#35010) üzenetére


ryger
aktív tag

Nem kotozkodesbol irom de lehet azert mert sokan csak konnyu szorakozasnak tartjak az egeszet, mint en is.

(#35012) szalai56 válasza Bingisz (#35001) üzenetére


szalai56
senior tag

Esetleg magyar fórumon, ha lehetne magyarul. (miért kell külön fordítót használnom?) :R

Amiga1200; http://amigos.amiga.hu/szalai56/

(#35013) Simulacrum válasza mefistofeles (#34989) üzenetére


Simulacrum
senior tag

Milyen szintűekkel játszol? Ajánlom a heteseket, végig top tank vagyok velük, mert ugye most mindenki hatosakkal tolja. :)

[ Szerkesztve ]

(#35014) Angel1981 válasza Bingisz (#35001) üzenetére


Angel1981
veterán

Ebben mi a szörnyű? :D
Szép kör! :R

(#35015) csapee válasza Zeratul (#35008) üzenetére


csapee
senior tag

Noobtank-al (200+ pen) azert konnyebb volt, ha ugyanezt megcsinalod az Amx40-el biztos sirtak is volna.:)

Csapee

(#35016) Chris0321 válasza Simulacrum (#35013) üzenetére


Chris0321
addikt

Én úgy vettem észre, hogy nagy ívben el kell kerülni a 6-os tiert, mert az utolsó szerencsétlen noob is az IS6-ra hajt.

(#35017) Bingisz válasza Angel1981 (#35014) üzenetére


Bingisz
addikt

Hát nekem nem az. Az ellennek annál inkább ;]

[ Szerkesztve ]

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#35018) pws válasza ryger (#35011) üzenetére


pws
aktív tag

Persze ez csak játék. De a pulykavadászat az egy másik játék, nem sok köze van a tankos köritéshez.
Talán van rá jobb jelző a 'könnyű szórakozásnál' azok esetében akik nyomtak min 5k kört, eljutottak a IS3ig, és emellett nem tudnak kijönni a kezdőkörből.
Egyéni nézőpont, de engem olyan játék szórakoztat, amiben van sikerélmény is. Kvázi amiben megütöm a 'jó' szintet. Amiben béna vagyok, azzal nem rabolom a saját ill mások idejét. Ízlések és pofontok, lehet valakit pont az 'szórakoztat', hogy szív mint torkosborz.

(#35019) #95904256


#95904256
törölt tag

Volt valami Pz.38H akció a napokban? Majdnem mindig látok egyet, mikor duplázom a Cruiserem.

(#35020) Stigma.HC


Stigma.HC
senior tag

7/42: Elején megszólal társunk, csináljunk valami váratlan noob dolgot, rohanjuk le őket lent és foglaljuk be a bázist bevédve a t32-őt, addig én a 1390-el bohóckodjak fent velük. Nem is volt olyan hülye ötlet :DDD

1390 szemszögéből
110 szemszögéből

"Mikor veszítek, nem azt mondom, hogy a te hibád. Csak azt mondom, hogy én téged okollak" Kösz :D -------- WoT: Szecska_Mester

(#35021) sebijani1982


sebijani1982
senior tag

Erről a képről Diegho jutott eszembe, amikor segít nekünk:

[ Szerkesztve ]

"Ob's stürmt oder schneit, Ob die Sonne uns lacht, Der Tag glühend heiß Oder eiskalt die Nacht. Bestaubt sind die Gesichter, Doch froh ist unser Sinn, Ist unser Sinn; Es braust unser Panzer Im Sturmwind dahin."

(#35022) Iron Funeral


Iron Funeral
őstag

A napokban visszavettem a KT-t.

Victory!
Battle: Pearl River 2013.12.16. 23:01:32
Vehicle: Tiger II
Experience received: 2 916
Credits received: 115 242
Battle Achievements: Defender, Steel Wall

Replay hozzá. Kicsit hiányzik a 870 lovas motor de amúgy a RoF buff meglátszik a tankon.

Which Twilight do you like the most? Twilight of The Thunder God! /,,/

(#35023) mefistofeles válasza Simulacrum (#35013) üzenetére


mefistofeles
addikt

Az első hetes tankom még csak most "készül" egy jagdpanther.
Amúgy nem hiszem, hogy ettől függ.... Van IV, V, VI TD, V heavy de tök mindegy.....
Most az előbb (kész csoda) berakott top tierbe a Stug III géppel és tadámm top sebző és killer lettem, mindkét csapatot beleértve.....

Egyeseknek mindenük megvan. Öregek, csúnyák szegények és betegek. Másoknak semmi sem jut......

(#35024) olcsii


olcsii
aktív tag

felteszek egy hülye kérdést:D
Melyik programmal vesztek fel videót a wot replayből?:D
szeretnék pár jó kört feltenni:)

wot:nikoli3, „Akinek sok pénze van, annak lehet spekulálni, akinek kevés a pénze, annak nem szabad spekulálni, akinek pedig egyáltalán nincs pénze, annak muszáj spekulálni.”

(#35025) Tomi0703 válasza Stigma.HC (#35020) üzenetére


Tomi0703
őstag

Noobok... :DDD

(#35024) olcsii: Semelyikkel, a jatek beallitasi kozt be lehet pipalni, hogy vegye fel oket. :)

[ Szerkesztve ]

(#35026) mtade válasza Tomi0703 (#35025) üzenetére


mtade
aktív tag

A wotreplays fájlokból akar jutúbot, gondolom. Nekem a fraps jutott az eszembe... :)

Thinking is the hardest work there is, which is probably the reason why so few engage in it. // Henry Ford

(#35027) olcsii válasza Tomi0703 (#35025) üzenetére


olcsii
aktív tag

igen azt tudom:) fel is veszem ott:P
ahogy az utóbbi fórum tag is említ jutubra szeretném feltenni:)
de a fraps az hatalmas filét készít és úgy tudom csak 5 percet lehet felvenni, vagy ez nem így van?

wot:nikoli3, „Akinek sok pénze van, annak lehet spekulálni, akinek kevés a pénze, annak nem szabad spekulálni, akinek pedig egyáltalán nincs pénze, annak muszáj spekulálni.”

(#35028) Tomi0703 válasza mtade (#35026) üzenetére


Tomi0703
őstag

Tenyleg... Na jolvan, koran van meg ehhez. :D

Akkor jo a Fraps. En regen videofelvetelre azt hasznaltam.

(#35027) olcsii: Nem vagyok benne biztos, de azt hiszem van teljes verzios Fraps azzal nincs limit.
Igen, a fajlok tenyleg nagyok.

[ Szerkesztve ]

(#35029) olcsii válasza Tomi0703 (#35028) üzenetére


olcsii
aktív tag

értem. köszönöm:)

wot:nikoli3, „Akinek sok pénze van, annak lehet spekulálni, akinek kevés a pénze, annak nem szabad spekulálni, akinek pedig egyáltalán nincs pénze, annak muszáj spekulálni.”

(#35030) mtade válasza olcsii (#35029) üzenetére


mtade
aktív tag

Esetleg a Bandicam-ot próbáld ki, sok wotos videót láttam ilyen felirattal....

Thinking is the hardest work there is, which is probably the reason why so few engage in it. // Henry Ford

(#35031) Jolet válasza olcsii (#35027) üzenetére


Jolet
őstag

én a format factoryt használom tömörítésre
http://www.letoltokozpont.hu/letoltes_programok_reszletes.php?a=6911&k=15
telepíted
a "mindent egyéni" fülön beállítod, hogy mi legyen a kimeneti formátum, milyen kodek legyen, mekkora felbontás
nálam
avi
AVC(H264)
1920x1080
aztán nagyjából ennyi
beolvasod a kívánt videót, aztán az indítra kattintasz és már megy is
valahogy így

WOT - lunczgabo youtube: http://www.youtube.com/user/lunczgabo http://ph3lan.hu/replays?uploader=lunczgabo

(#35032) olcsii válasza Jolet (#35031) üzenetére


olcsii
aktív tag

:P köszönöm a válaszokat:)
délután remélem megmutathatom nektek az eredményt:P

wot:nikoli3, „Akinek sok pénze van, annak lehet spekulálni, akinek kevés a pénze, annak nem szabad spekulálni, akinek pedig egyáltalán nincs pénze, annak muszáj spekulálni.”

(#35033) Angel1981 válasza Bingisz (#35017) üzenetére


Angel1981
veterán

Áhá! Értem! :))

Tegnap végre kipróbáltam a 7vs7 módot, ez egy erős klánban ez nagyon ütős tud lenni!
Lehet, rá kéne gyúrnom végre a magasabb tierekre, és felvételt kérni egy klánba? :)

(#35034) dfsz34


dfsz34
őstag

Van mellékes haszna is az ilyen akcióknak, mint most az is6. Ki akarom gyorsan fejleszteni a cromwellt és közben rátaláltam a tökéletes TK tankra a cruiser iv-ben.

50%-os legényekkel nagyon szépen szór a löveg és ráadásul kettőt egymás után. Sikerült ilyen módon egy kattintással két csapattársamat is sebezni és az egyik kiégett. A második katt meg kilőtte az alacsony hp-s ellenfelet, akivel kakaskodtak :) Ezen úgy megharagudott az életben maradt érintett tank, hogy egész csata alatt engem üldözött.

Jó ez az akció, de nagy dilemmában vagyok, mert több tankra nem bírom az ászt mexerezni és addig nem akartam eladni, mert nem vagyok kredit milliomos. A rohadt chaffe 2e és a borsó 2,2e prémes xp-re is csak első osztályt adott. Ezek meg ott fogják nekem a garázshelyet, ami most kéne nagyon más tankoknak.

Ráadásul egy jó tanács, most két ágat akarok gyorsan kihúzni az amx12t meg a cromwell és több mocskos sz.r tank vannak alacsony tier-ben ezeken az ágakon. Aki ezekben gondolkodik, kezdje el azonnal, mert a haját fogja tépni vagy fel kell használjon egy csomó szabad xp-t.

(#35035) Flayer válasza mefistofeles (#34738) üzenetére


Flayer
senior tag

Szia!

Nem kötekedni akarok csak az lenne a kérdésem,hogy miért takarod ki a neved a képeken?
Sokat vagy itt értelmes megszólalásaid vannak akkor meg miért!
Vagy szégyelsz rajta valamit?

Ne lépj a Fűre inkább szívd el!!! Xiaomi MI 9T

(#35036) #43783936 válasza dfsz34 (#35034) üzenetére


#43783936
törölt tag

Nekem is ez a gondom, hogy nincs garázshelyem.
Rövidre zártam a dolgot: Vettem párat féláron. :)

(#35037) HungAryan válasza olcsii (#35032) üzenetére


HungAryan
tag

Esetleg a Teamspeak Overwolf bővítményét is használhatod. Párszor próbáltam, nekem bejött. :)

WT account: Cpt_Hungarian

(#35038) dfsz34 válasza #43783936 (#35036) üzenetére


dfsz34
őstag

Igen, én is azt teszem majd úgy néz ki, csak vennem kell aranyat először. Megnéztem pár replay-t chaffee és borsó ügyében és hát az van, hogy tudnak persze a srácok de bitang nagy mázlijuk is van közben. obj pattan chaffee-ról és a második lövése meg csak láncot szed le, az meg megkerüli többször is és kiszedi majdnem full hp-ról. Enélkül szerintem neki se lett volna tank ász, de ilyen mázli nem gyakori.

Múltkor valaki kérdezte, hogy mi értelme a tank ásznak és szerintem az, hogy pár tankra meg lehet szerencsével szerezni a fejlesztés során, de tipikusan csak akkor lehet összehozni, ha az ember utánanéz az adott tanknak. Megnéz pár replay-t és működő megoldásokat az adott tankkal. Utánaolvas. Egyszóval fejlődik, ami jó.

Egyébként szerintem az ilyen akciók során a WG jóval több bevételre tesz szert, abban szinte biztos vagyok. Odadobnak egy szerintem jó, de nem a legnépszerűbb prém tankot és közben meg az emberek költenek a prém előfizetésre, szabad xp-re, garázshelyre de az is érdekes, hogy most már milyen sokan futkosnak automata tűzoltóval akár tier6-ban is! Mondjuk nem biztos, hogy aranyért vették, inkább a leárazásban vagy az akcióban szerezték, de ez is egy tétel, ahova elfolyik a kredit és simán el tudom képzelni, hogy siemka vérpista veszi a kreditet a shopban, nem előállítja a játékban.

Nekem a jt8.8-n meg a gyulladós tier9-10 tankokon van csak. Kisebb tankokra max kézi tűzoltót teszek.

[ Szerkesztve ]

(#35039) Simulacrum válasza dfsz34 (#35038) üzenetére


Simulacrum
senior tag

Én 70 ilyen automata tűzoltót szereztem a mostani akciókban. Nekem ennyi rettentő sok időre elég, mert ritkán gyulladok ki. Ettől függetlenül, lehet veszek majd később is kreditért féláron, mert szerintem sokat jelent.

(#35040) #43783936 válasza Simulacrum (#35039) üzenetére


#43783936
törölt tag

Igen, ha valaki lusta, akkor most vesz 20 garázshelyet, beletesz egy csomó 6-os tankot, és duplázásból kipörgeti az ajándéktankot.
Ha így nézzük, már nem is annyira ajándék. :)

[ Szerkesztve ]

(#35041) iwu válasza #43783936 (#35040) üzenetére


iwu
addikt

tegnap tettem egy satnya kísérletet, összejött pont a type-58. stock állapotban már a 2. csata is 8asok közt volt...de valamiért bejön az anyag amyúgy.
Sajan pont nem leszek gépközelbe, mikor 3 napig minden csata 2x xp. Pedig azon a hétvégén lehetne aratni...

ajándék ló nem látja a fától a szódás a lovát...

(#35042) munnergep


munnergep
senior tag

Mentem reggel két kört a wz132-vel. T10-es csata, mindkettőben 2k direkt, és kb. 3k spotolt sebzés. Nem öltem meg senkit, viszont jó körök voltak, folyamatos zavarkeltés, stb.
WN6: 325
Tudom, hogy a wn6-nak nem számít a spot, de b@ssza meg: tier 10-eseket sebeztem, láncoltam le folyamatosan, hp-nál 2x több sebzés, stb. stb. 325-öt az is kap, aki dekkol a kezdő körben, aztán véletlenül spotol egyet.
Itt fejeztem be a stat figyeléseket :)

Ja, hogy értelme is legyen a hozzászólásnak: hogyan szedem ki azt a modot (és csak azt), ami a garázsban összesíti az aznapi teljesítményt?

[ Szerkesztve ]

"I like big fat men like you. When they fall they make more noise. And sometimes they don't get up."

(#35043) iwu válasza munnergep (#35042) üzenetére


iwu
addikt

mod neve alapján kikeresed milyen file-okat rakott a resmods mappába, és azokat törlöd.

ajándék ló nem látja a fától a szódás a lovát...

(#35044) diegho válasza sebijani1982 (#35021) üzenetére


diegho
nagyúr

Tény, hogy le is szarhatnám a fejeteket, hiszen egyikőtök sem érdemli meg, hogy akár 1 replay-el is elősegítsem a fejlődéseteket, csak ilyenkor nem veletek csesznék ki, hiszen ti elvagytok a kis világotokban a játékon belül, hanem azokkal, akik valóban fejlődni szeretnének. Éppen ezért nyugodtan folytassátok csak a cseszegetést, ha már játszani nem tudtok, legalább a játék fórumában legyetek menők, ezentúl is be fogom tenni a jobb replayeket, még ha ti páran megfeszültök, akkor is, ugyanis azok vannak többségben, akiket tényleg érdekel az, amit csinálok és amit írok és megköszönik, hogy nem hazudok az arcukba, hanem elmondom a véleményemet. Ti pedig megmaradtok mozgó fedezéknek, hiszen csak játszotok!

(#35045) munnergep válasza iwu (#35043) üzenetére


munnergep
senior tag

Kösz.
Megnéztem, az a baj, hogy valami kombinált akármivel szedtem le, de mindegy majd kisakkozom.

Még az előzőekhez:
Mentem egy szar t54-es kört, kilőttem egy jagdtigert, aztán megdöglöttem mert segg voltam és erre 1100 wn6ot számolt... Befejeztem, többet nem sírok ordítva, bocsi.

"I like big fat men like you. When they fall they make more noise. And sometimes they don't get up."

(#35046) Drenadar válasza diegho (#35044) üzenetére


Drenadar
veterán

de azért nyugtass meg, hogy te nem szoktál mozgó fedezékekre lőni? mármint csapattársra...

múltkor állok a mines-on a hillre felvezető úton szikla mellett... centurion 7/1-el szépen kényelmesen csipegetem az ellenfél heavyjeit, kihasználom a jó kis tornyát... erre nézem, valaki megsebzett, indikátor mutatja, hogy hátulról... erre leidiótáz a hátam mögött álló T54E1 hogy miért nem megyek feljebb... természetesen magam elé engedtem és én is lőttem egyet a delikvens motorjára...

tudom replay kellene, de továbbra sem értem miért én voltam az idióta...

(#35047) Flayer válasza diegho (#35044) üzenetére


Flayer
senior tag

Üdv!

Nem tudom milyen a kettőtök viszonya az egymást köpködő hsz.-ket nem olvasom el már!
Nem tudom ő minek szánta a képet de nekem tesztet jót nevettem rajta és nem rajtad!Szerintem nagyon találó még akkor is ha neked nem esik jól!

Ne lépj a Fűre inkább szívd el!!! Xiaomi MI 9T

(#35048) diegho válasza Flayer (#35047) üzenetére


diegho
nagyúr

Mivel tegnap páran egész nap cseszegettek, szinte biztosra veszem, hogy ez annak a folytatása volt.

(#35049) Simulacrum válasza Drenadar (#35046) üzenetére


Simulacrum
senior tag

Mostanában elég sok a megmondó ember. Régen nem futottam ennyi ilyenbe.
ELC elkezd lökdösni, hogy a Churchill VII-el irány az első vonal T7-ben. Tizedik csatám ezzel a tankkal, még nem hevertem ki azt, hogy mennyire katasztrófa ez a dög, így próbálok hátulról valamit alkotni. Nem hiszi el, hogy jobban jár a csapat is, ha nem halok meg az első lövéstől és tudok némi sebzést összeszedni.
Lakevillen egy kék játékos idiótáz le, hogy nem segítem és meghal a városban egyedül. Egyrészt hármas platoonban jött, miért nem társai segítik? Baj az, hogy felmérem, hogy az ellennél van egy nehéz tank zöld platoon akkor előbb megvárom pontosan hol jönnek és nem futok nekik?
Szerintem az az egyik kulcs a játékban, hogy úgy kell számolnod, hogy magad játszol és senki segítségére nem számíthatsz, hacsak ugye nem vagy platoonban. Ha így játszol lehet idiótának fognak tartani, de nekem több sikerélményem van ezzel a stratégiával.

(#35050) Angel1981 válasza dfsz34 (#35038) üzenetére


Angel1981
veterán

"Egyébként szerintem az ilyen akciók során a WG jóval több bevételre tesz szert, abban szinte biztos vagyok. Odadobnak egy szerintem jó, de nem a legnépszerűbb prém tankot és közben meg az emberek költenek a prém előfizetésre, szabad xp-re, garázshelyre"
Ha talán jóval többre nem is, de nem lehet nagyon "mínuszos" az akció számukra, pont a általad említett dolgok miatt. :)
Ettől még szerintem "nagylelkű" akció! (Bár nekem felejtős, krónikus időhiányom van.)

"Nekem a jt8.8-n meg a gyulladós tier9-10 tankokon van csak. Kisebb tankokra max kézi tűzoltót teszek."
Én nem olyan rég rájöttem, hogy hatékonyabb vagyok, ha nem hotkey-jel (shift) váltogatok a sniper és arcade nézet között, hanem egérgörgővel szépen ki-be zoomolgatok, ahogy a helyzet kívánja.
Így "felszabadult" a shift, ráraktam a poroltót, és azóta ha felgyújtottak, általában csak 1, max. 2 "egységnyit" égtem, olyan hamar adja magát az aktiválás, így T9 / T10 alatt én el is elfelejtem az automata poroltó használatát.
Egyébként egy kezemen meg tudom számolni, hogy hányszor "érte meg" eloltanom magamat, mert a többi esetben már olyan túlerő volt, úgy körbevettek, hogy hiába oltottam el, utána max. 5 másodpercig éltem, semmin nem változtatott a dolog.

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.