Hirdetés

2024. március 19., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#40001) Angel1981 válasza Bingisz (#39956) üzenetére


Angel1981
veterán

Reméljük, ez annyit csak jelent, hogy a szokásos 1-2 nap helyett 3-4 kell majd a moddereknek! :D

(#40002) rolio1


rolio1
tag

Sziasztok!

Farmolós csapatot keresek a 7v7 küldetéshez, sajnos csak este 22h-tól tudok jönni, ha beférek valahová, szóljatok!

Köszi

(#40003) Simulacrum válasza Jolet (#39990) üzenetére


Simulacrum
senior tag

Én meg akkor is ezt csinálom, ha nem alkalmas a tankom erre. TD-vel és lassú brit nehéztankkal is vágtam már neki annak a résznek és sokszor át is érek.
Nagyon ritka, hogy nem az a csapat nyer aki ott spotol. Nem is emlékszem még ilyenre.

(#40004) Jolet válasza Simulacrum (#40003) üzenetére


Jolet
őstag

lapos tankkal át lehet jutni, de egy nagyon magas lassú tanknak halál

érdekes, hogy futótűzként terjednek ezek a megoldások, ez se olyan régen vált népszokássá

WOT - lunczgabo youtube: http://www.youtube.com/user/lunczgabo http://ph3lan.hu/replays?uploader=lunczgabo

(#40005) Bad Pritt


Bad Pritt
nagyúr

Black Prince, Sacred Valley

Vicc, hogy egy ilyen meccsre adja be az ászt. Volt acélfalam tier 9-es csatában, 5 killem tier 8-ban, volt már 3K sebzésem szintén tier 8-ban. És azok mégsem voltak elegek. Nem hittem volna, hogy ezt mondom, de szerintem a legjobb tier 7 heavy a Herceg, tuti megtartós. :))

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#40006) Jolet válasza Bad Pritt (#40005) üzenetére


Jolet
őstag

a végére én is megkedveltem, de megtartani azért azt már nem :-)

WOT - lunczgabo youtube: http://www.youtube.com/user/lunczgabo http://ph3lan.hu/replays?uploader=lunczgabo

(#40007) atis123 válasza szbalogh (#39880) üzenetére


atis123
tag

Persze, ezt tudom. Normál tankoknál így teszek, csak kíváncsi voltam, hogy mint "prém tank legénysége", van-e valami különleges bennük, de semmi, úgy hogy el is küdtem őket szépen, ne foglalják a helyet a barakkban.

"Nincs az elbaszva, csak másra lesz jó!"

(#40008) Kakumix válasza Jolet (#40004) üzenetére


Kakumix
senior tag

Mivel a sok kemper (értsd TD és tőlük félő szobanövény) b.szik elmozdulni onnan ahová született a régebben ritkán látott - akkoriban nem működő - megoldás elkezd működni. Hiszen mennyivel egyszerűbb pufogtatni a spot felé, mint spotolni vagy harcolni.

Legyen szép napod!

(#40009) Bad Pritt válasza Jolet (#40006) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

A durva az, hogy én az elejétől kezdve szerettem. Szinte. Az első 10 meccs elég trágya volt, meg is rémültem, hogy így kell végigszenvedni, de aztán beindult a gépezet. Pedig a Churchillek nem tetszettek. Nagyon darál a Herceg, tier 7-ben alig ütik be, tier 8-asok is pattognak. DPM-ben ugyan nem veri a Tigrist, de 1v1-ben tuti, hogy ki tudná szedni, mert a 200-as pen nem halálbiztos ellene.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#40010) Simulacrum válasza Bad Pritt (#40005) üzenetére


Simulacrum
senior tag

Ne nevettess! Piros játékos IS-ek is simán beütik, teli van gyenge pontokkal. Rettentő gyenge tank. Tigrissel, meg T29-el meg még nevetségesebb összehasonlítani. Saját tierjében sem túl jó, de ott még talán elmegy, de tier8-ban már teljesen esélytelen.
Semmi esélyed nincs visszaérni resetelni, ha nem jó irányba mentél, akkor ennyi.

(#40011) Bad Pritt válasza Simulacrum (#40010) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Yeah right
:DD

nem megsérteni akarlak, de lehet, hogy csak meg kell tanulni használni.

Amúgy a fenti meccset úgy néz ki, hogy délután fél kettőkor játszottam, nézzétek el nekem, hogy visszautaztam az időben, hogy megmutathassam. :DDD

[ Szerkesztve ]

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#40012) diegho válasza Bad Pritt (#40011) üzenetére


diegho
nagyúr

Azt a tankot nem kell megtanulni játszani, hanem hülye ellenfeleket kell kapni. 150pen-el át lehet ütni, a láncon is sebződik szemből, ráadásul lassú és a tűzereje sem kiemelkedő.

(#40013) Bad Pritt válasza diegho (#40012) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Ha Te mondod. ;)

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#40014) [HUN]Dani válasza Bad Pritt (#40009) üzenetére


[HUN]Dani
őstag

200-as pen nem halálbiztos ellene? Ennél sokkal kevesebbel is simán lőhet a BP.

magyarsrac

(#40015) Bingisz válasza Bad Pritt (#40013) üzenetére


Bingisz
addikt

Még egy 200 WN6-os jpz4 is beüti szemből célzás nélkül. Egyszerűen sz@r az a tank....

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#40016) Bad Pritt válasza [HUN]Dani (#40014) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Én nem ezt tapasztalom. De biztos 80 meccsen át csak bénákat sorsolt ellenem az MM, mert olyan jógyerek voltam előtte :P

Jól van srácok, lezárom a vitát: mindenhova képzeljetek még oda szerintemeket, úgy tapasztalomokat meg véleményem szerinteket és akkor mindenki örülhet, aki szerint szar, az gondolja szarnak, szerintem awesome. :))

[ Szerkesztve ]

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#40017) Sasori18


Sasori18
csendes tag

Sziasztok srácok !

Tudnátok nekem ajánlani egy tier 5-ös premium tankot amivel jókat lehet menni? Heavy és TD párti vagyok , csak ezek jöhetnek szóba , esetleg még egy med is ha azzal is jókat lehet menni. Nagyon kéne a kredit, és habár itt ez az event, kellene egy premium tank is!
Segítségeteket köszönöm!

(#40018) Bingisz válasza Sasori18 (#40017) üzenetére


Bingisz
addikt

Creditfarmolásra csak a tier7-8 prémium tankok alkalmasok.

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#40019) Sasori18


Sasori18
csendes tag

Tudom, de nem akarok anyit költeni a játékra, ezért írtam azt h csak tier 5

(#40020) dfsz34 válasza Sasori18 (#40019) üzenetére


dfsz34
őstag

T-25, mi más? Ha tényleg csak tier5 jöhet szóba.

(#40021) myckey válasza Bingisz (#40018) üzenetére


myckey
veterán

azért su100y dobozzal is lehet pár ezüstöt keresni ;]

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#40022) jahrn válasza Sasori18 (#40017) üzenetére


jahrn
senior tag

T-25, plane h mindket nemet med sorhoz hasznalhato crew inkubatornak. Mondjuk erdemes megvarni mig akcios lessz.

[ Szerkesztve ]

(#40023) #43783936 válasza Sasori18 (#40017) üzenetére


#43783936
törölt tag

Nashorn. :)
Többet hoz mint szintén hatos, de prém Dicker Maxom. :Y

(#40024) Cseri0058


Cseri0058
őstag

fúúúúú de várom már a war thunder tankos részét....végre majd nem kell ezzel a hulladék játékkal játszanom....meg a sok gyökérrel....szerintem ebben a játékban van a legtöbb agyhalott....
szánalom ami ebben a játékban folyik

(#40025) Bingisz válasza Cseri0058 (#40024) üzenetére


Bingisz
addikt

Ott is ugyan azok az emberek fognak játszani, csak megsúgom. ;)

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#40026) vhw válasza Cseri0058 (#40024) üzenetére


vhw
addikt

Szerinted a War Thunder-ben nincs agyhalott?
Játszottál már egyáltalán vele?

Gondolom a WoT-tól is extrémebb rng tetszeni fog.

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#40027) [HUN]Dani válasza Cseri0058 (#40024) üzenetére


[HUN]Dani
őstag

Szerinted abban nem lesznek balfaszok?

magyarsrac

(#40028) Bad Pritt válasza Bingisz (#40025) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

És ott még fel is lehet borulni. Mint hülyegyerekek az ugrálóvárban, olyan lesz az a játék :D

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#40029) Cseri0058 válasza vhw (#40026) üzenetére


Cseri0058
őstag

játszottam/játszok vele...és ott fele ennyi agyhalott sincsen... :U

[ Szerkesztve ]

(#40030) Bingisz válasza Cseri0058 (#40029) üzenetére


Bingisz
addikt

Persze. Mert még fele annyian se játszanak vele.

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#40031) Cseri0058 válasza Bingisz (#40030) üzenetére


Cseri0058
őstag

és a tankossal sem fog a sok agyhalott játszani...tudni illik az ilyenek mennek a divat után...
szóval fele annyi agyhalott sem lesz :DD

(#40032) vhw válasza Cseri0058 (#40029) üzenetére


vhw
addikt

Hm...
Véletlenül se mennek el csaták 1 perc alatt mert senki nem foglalja el a repteret?
Nincsenenek rammerek?
A legtöbb csatát nem 2-3-4 ember nyeri meg? Míg a többieknek tized annyi xp szerepel a nevük után?
Hány csata megy el azon, hogy a csapat képtelen a maradék 1-2 földi célpontot levegőberepíteni míg az ellenség ledolgozza a ~10 célpontos hátrányát.

Ugyanmár...
Csak nem annyira feltűnő a jelenlétük... repülővel nem lehet egy helyben tanácstalanul tornyot forgatni, meg seggel kitolatni az ellenség elé...
És nincsenek "kulcspozíciók", amik megszerzésén múlik a csata.

De amint lekerül a csatatér 2D-be, ugyanolyanok fognak ülni a tankokban, mint itt is... nem is értem hogy lehet ennek ellenkezőjét feltételezni...

"tudni illik az ilyenek mennek a divat után..."

ööö... most az a divat, hogy mindenki orrvérzésig szidja a WG-t, és a Gaijines ún. noobok nélküli kánaánról álmodik...

[ Szerkesztve ]

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#40033) jano_77 válasza nyunyu (#39959) üzenetére


jano_77
nagyúr

Köszi, megoldódott...vissza tettem egy korábbi mentett még jó állapotot és csak a célzó modot tettem fel, azzal nincs gond. a Minimapon a löveg irány jelző cseszte el.

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#40034) ddt500hu


ddt500hu
veterán

Azt nem tudom hányan játszanak a másikkal de most arty-val egyet lőttem aztán kiléptem mert 0:6-os állást hoztak össze 50mp alatt amiben 2 top hevy-nk is benne foglaltatott.
Elköszöntem és kilépés.

update. Már fel is ugrott az ablak: Összes saját tank kilőve. Van erre vonatkozó rekord? :Y Szerintem max. 2 percig tartott a csata T8-ban.

[ Szerkesztve ]

(#40035) Simulacrum válasza Cseri0058 (#40024) üzenetére


Simulacrum
senior tag

Pedig pont az lesz, hogy akiknek nem megy a WoT átmennek oda és remélem itt az marad, akit tényleg érdekel és kicsit jobb játékos.

(#40036) csapee válasza ddt500hu (#40034) üzenetére


csapee
senior tag

Akkor rossz artys vagy, az egy turelemjatek:)
Amugy ez a Gwtiger egy vicc, legkisebb mozdulatra szetugrik a celzokor.

[ Szerkesztve ]

Csapee

(#40037) Chris0321 válasza ddt500hu (#40034) üzenetére


Chris0321
addikt

Aztán ne lepődj meg ha egy idő után nem tudsz bejutni a játékba.

(#40038) dfsz34 válasza vhw (#40032) üzenetére


dfsz34
őstag

A lényeg a fejlődési rendszer, ami passz, nem ismerem, hogy milyen. Azt tudom, hogy a WG féle nem létezik, nincs, mert semmilyen teljesítményhez nem kötik a nagyobb tiert. Vérpistike kihisztizi a 8-as prémtankot és megy akár tier10-ben úgy, hogy még az alap funkciókkal sincs tisztában.

Értem, hogy ilyen módon nehezebbek lennének a magasabb tier csaták, de őszintén szólva mindegy, hogy 15:5 vagy 5:15, mindegyik csata halál unalmas.

Nem kellene túl magas követelményeket állítani a tier lépés elé, de a tényleg agyhalottakat lent kéne tartani az alsó tierekben. Persze, akkor esetleg nem lenne ennyi bevétel, bár a fene se tudja. Én is úgy kezdtem, hogy totál ingyen, aztán pár ezer csata után döntöttem arról, hogy veszek prémtankot. Nem biztos, hogy sokat buknának azon, ha pár száz, ezer csatát és valami eff célt kitűznének a tier 8-ba belépéshez.

Nem tudom, hogy a WT tervez-e ilyesmit, de szerintem ezzel sok játékost megfognának.

(#40039) ddt500hu válasza Chris0321 (#40037) üzenetére


ddt500hu
veterán

Amikor ilyen hozzászólást olvasok egyből összerándul az arcom és azt mondom: Istenem. (Lemondó sóhaj kíséretében.)
De azért felteszem az 1 millió dolláros kérdést: És akkor mi van?

(#40040) Chris0321 válasza ddt500hu (#40039) üzenetére


Chris0321
addikt

Nincs semmi, csak gondoltam szólok ne lepődj meg.

(#40041) Cseri0058 válasza vhw (#40032) üzenetére


Cseri0058
őstag

Ad 1 nem. Persze valakinek buknia kell...
Ad 2 persze hogy vannak rammerek ez itt elkerülhetetlen...
Ad 3 nem. Attól hogy te leszedsz 10 vadászt addig a bombázok simán szét kapját a reptereteket és akkor b@szhatod a meccset...
Ad 4 megy el csata persze, de ennyi erővel te is kiszedhetnéd...kinek milyen repülője marad a végére...
Ad 5 itt teljesen más lesz a rendszer...nem egy tankod lesz...így több mindent hozzá tehetsz a csatához...nem lesznek olyan op tankok mind pl a wt vagy az összes táras vacak. Nem lesz olyen hogy oldalba lösz egy amx et és csak láncolod....meg sok ilyen marhaság...
Szóval szerintem sokk-sokkal jobb lesz a játék...

(#40042) Angel1981 válasza ddt500hu (#40034) üzenetére


Angel1981
veterán

" Van erre vonatkozó rekord? :Y Szerintem max. 2 percig tartott a csata T8-ban."

Háááát... szerintem megdöntöttél! :DD

(#40043) diegho válasza Cseri0058 (#40041) üzenetére


diegho
nagyúr

Csak jönne már ki és húzna el az összes nyihogó a bánatba...

(#40044) Jolet válasza diegho (#40043) üzenetére


Jolet
őstag

+1

WOT - lunczgabo youtube: http://www.youtube.com/user/lunczgabo http://ph3lan.hu/replays?uploader=lunczgabo

(#40045) vhw válasza Cseri0058 (#40041) üzenetére


vhw
addikt

OP repülőik is vannak... tankokból miért ne sikerülne be nekik?

És mióta nincs HP a nagy RNG-re vagy bízva teljes egészében.
Repülőknél még elmegy, nagy a tűzgyorsaság, szór a gépágyú... valamikor csak beadja.

Tankoknál ez már másképp fog kijönni... Kíváncsi leszek mennyi RNG-s szentségelés lesz a WT topikban, ha itt 10 hsz-ként van egy (vagy több)...

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#40046) ddt500hu válasza Chris0321 (#40040) üzenetére


ddt500hu
veterán

Nem fogok.

#40042) Angel1981 Az biztos, hogy közel volt. :(( De ha nem akkor is.... ez T8 volt!!!! T32, IS3 miegymás!! :W

[ Szerkesztve ]

(#40047) Cseri0058 válasza diegho (#40043) üzenetére


Cseri0058
őstag

esélytelen...

(#40048) Iron Funeral válasza vhw (#40045) üzenetére


Iron Funeral
őstag

RNG !=nem 1shot kill

Which Twilight do you like the most? Twilight of The Thunder God! /,,/

(#40049) diegho


diegho
nagyúr

Ezt a magyarázatot...
T10 arty. 25k csata 900wn. Megyek spotolni, mert nyihog, hogy spotoljak. B9-et spotolom fishermans bay-en. Spotoltam egy td-t és egy arty-t. Megölnek. Mindkettő áll. Arty nem lő. Kérdezem miért nem lő? Mondja sokáig tart célozni. Kérdezem, de miért nem célzol oda ahová megyek? Mert ő B2-be célzott. A legközelebbi tankunk K4-ben volt, tehát B2-ben esélytelen, hogy bármit is lásson. Mondom neki, hogy 25k csatával azért ennyi már ráragadhatott volna. Azt mondja, hogy azért ilyen szar, mert mindig minden tankkal csak az utolsó 3-ban van! Jelenleg felülről a 2. volt 322 sebzéssel egy 7 perces csatában, ahol végig volt spot :)) de ő megmagyarázta! A 8-as arty 2k-t tudott sebezni...

(#40050) Bingisz válasza Iron Funeral (#40048) üzenetére


Bingisz
addikt

Lehet, hogy nem az, de a random siemka annak fogja felfogni.

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.