Hirdetés

2024. március 19., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#109001) Spenike válasza nyunyu (#108800) üzenetére


Spenike
tag

Nincsen vele még 1000 csatám de nem is 1xer mentem 3k felett vele ;)

(#109002) wwenigma válasza jano_77 (#108995) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Az a bónusz extra XP-nek tűnik pár csata erejéig.

Mozgékonyabb mint a CDC és nem annyira puha szemből bár a két marmonkanna meg a lőszerdoboz az elején nem tul bizalomgerjesztő. :D Remélem csak dísz, mert kulonben ciki.

Szepi1979: barmikor létrehozhatod (most nyitottam egyet "prohardver" néven) de ha nincs rajta senki akkor bezár 1 nap mulva talan és ujra kell nyitni.

[ Szerkesztve ]

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#109003) ollie válasza jano_77 (#108995) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Kap 15 küldetést, ami 5x XP-t ad nyerés esetén. Ugyanaz, mint ami a Patton KR bundle-ben volt.

***

(#109004) Enzolord válasza Stigma.HC (#108988) üzenetére


Enzolord
addikt

:)
És még a Cvakk is megszűnt.. ;] ;] ;]

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#109005) jozefgucci1 válasza Szepi1979 (#108997) üzenetére


jozefgucci1
addikt

Régen sem volt rajta senki , szóval én nem látom sok értelmét. Nekem bármikor írhattok , ha épp nem CW-SH van akkor szívesen megyek szakaszban ,de ezt te is tudod ! TS van saját ami üres és ott a klános is , szóval az sem akadály !

Troll ON : HVG-s cikk hozzászólás egy másik fórumon : " Nem tudom miről van szó?Nem olvasok HVG-t ,vagy az egy klán?De amúgy tojok rá,mert mennem kell éjszakára dolgozni,és ez most engem jobban bosszant.Majd klánba is csak akkor fogok menni ,ha hívnak a Fame-ba, vagy a Works-ba ,vagy az Omniba,addig nemigen:)vagyis soha."

[ Szerkesztve ]

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#109006) po1son


po1son
addikt

ticketre mennyi idő alatt válaszolnak kb? Írtam nekik evvel kapcsolatba link.
Itt a lista miket vesztettem el...

Type 64 - Camouflage Net
AMX ELC bis - Camouflage Net, Binocular Telescope
Hellcat - Camouflage Net, Binocular Telescope
T67 - Camouflage Net, Binocular Telescope
Hummel - Camouflage Net
GW Panther - Camouflage Net
Ferdinand - Binocular Telescope
Sturner Emil - Camouflage Net, Binocular Telescope
Dicker Max - Binocular Telescope ?!
Nashorn - Camouflage Net, Binocular Telescope
Pz.Sfl. IVc - Camouflage Net, Binocular Telescope

Van egy olyan érzésem, hogy engem fognak hülyének nézni, pedig tényleg mindent megpróbáltam és sehol sincsenek...

[ Szerkesztve ]

STEAMID/WOT nick: po1son_

(#109007) #84221696 válasza jozefgucci1 (#109005) üzenetére


#84221696
törölt tag

Hvg-s klán! Király. Indítani kelle egyet. :C

(#109008) ollie válasza po1son (#109006) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Ha jól emlékszem, nekem 2-3 nap alatt válaszoltak, még Karácsony környékén, szóval elég gyorsak.

***

(#109009) Enzolord válasza po1son (#109006) üzenetére


Enzolord
addikt

Bocsi, csak egy hülye kérdés..
Nem lehet, hogy volt fenn egy modod, ami az üres helyekre felrakja az álcahálót, és vagy a csigaszemet?
És ezt a modot nem raktad fel, vagy nem működik? Valamelyiken nem maradt fenn a háló, meg a csigaszem?

(#109010) Szepi1979 :C :C :C

[ Szerkesztve ]

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#109010) Szepi1979 válasza po1son (#109006) üzenetére


Szepi1979
senior tag

Nem volt neked egy olyan modod ami automatikusan felrakta ezeket a dolgokat és azért emlékszel úgy hogy ezek megvoltak? :F

Enzolord: tied a süti, gyorsabb voltál.

[ Szerkesztve ]

“ nem kell mindig nyerni “

(#109011) h1mpi


h1mpi
nagyúr

Nekem kell ez a Mutz lehet megveszem, mert most akarok nekiállni a német med vonalnak (Leo PTA, és Leo1 aztán a Panther vonal is időszerű lenne). Viszont a 8.8 és az M10 az nekem nem bejövős.

[ Szerkesztve ]

(#109012) po1son válasza Enzolord (#109009) üzenetére


po1son
addikt

Azért ennyire nem vagyok tomatoooo.... :DDD
Több száz meccset mentem pár tankkal ezek közül és biztos nem nyúltam hozzájuk.
Egyébként szerintem is a aslain mód kavart és vmi bug keletkezett, de szűz játékon sem találom őket sehol szóval maradt a support...

[ Szerkesztve ]

STEAMID/WOT nick: po1son_

(#109013) galervin93 válasza h1mpi (#109011) üzenetére


galervin93
őstag

Én is így voltam vele, azt hittem grind-tank lesz, mondom majd ott kihúzom... Erre pízes. :-D Pedig jó lenne egy német med a legények miatt nekem is. Mondjuk marha messze vagyok, a puffancs felől megyek a light ágon a Leo felé, de valahogy nincs ingerenciám a VK-hoz, meg az SP I C-hez sem. RU már tetszene, csak addig eljutni...

Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

(#109014) jano_77 válasza h1mpi (#109011) üzenetére


jano_77
nagyúr

Ha esetleg vki megveszi a Mutz-ot és kipróbálja, számoljon már be a tapasztalatokról! Főként az érdekelne, hogy mennyire lehet keresni vele jól vagy rosszul?

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#109015) Enzolord válasza po1son (#109012) üzenetére


Enzolord
addikt

:)
Tehát biztosan vettél 15 db álcahálót, és 15 optikát kb.. :)

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#109016) Szepi1979 válasza Enzolord (#109015) üzenetére


Szepi1979
senior tag

Ezek voltak a legolcsóbbak... :)

“ nem kell mindig nyerni “

(#109017) virkir válasza Enzolord (#109015) üzenetére


virkir
veterán

Most nem mindegy, hogy azért, mert van rajta sapka, vagy azért, mert nincs?

[ Szerkesztve ]

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#109018) Enzolord válasza Szepi1979 (#109016) üzenetére


Enzolord
addikt

Akkor ok.. :R

(#109017) virkir
Füstszűrőst, vagy nem füstszűrőst... :) De mind1 amúgy.. ;] ;] ;]

[ Szerkesztve ]

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#109019) jano_77 válasza h1mpi (#109011) üzenetére


jano_77
nagyúr

Még jó, hogy közeleg a sz.napom. :B :P

Esetleg ha vki szeretne meglepni, ne fogja vissza magát! :DDD

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#109020) McCsaplak


McCsaplak
tag

Sziasztok!

Új vagyok még a játékba, (1000 játék alatt), kredit farmra melyik tankot ajánjátok?

(#109021) Szepi1979 válasza McCsaplak (#109020) üzenetére


Szepi1979
senior tag

bármelyik ötös/hatos szintűt

“ nem kell mindig nyerni “

(#109022) Enzolord válasza McCsaplak (#109020) üzenetére


Enzolord
addikt

KV1...
de való igaz, tier 5-6-ban lehet legjobban farmolni, ahol még olcsó a skuló, meg a javítás, de már lehet rendesen sebezni, mert az a fő kredithozamban! :)

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#109023) #84221696 válasza Enzolord (#109022) üzenetére


#84221696
törölt tag

Én jókat farmoltam tiger 1-el is. Meg is lepődtem, milyen jól hozta a lóvét. :)

(#109024) jano_77 válasza McCsaplak (#109020) üzenetére


jano_77
nagyúr

prémium vagy normál tankra gondoltál?

prémium:
AMX CDC, FCM 50t - mindkettő papír járgány, nem árt, ha van már tapasztalatod, de ezt leszámítva, nagyon jó a játék élmény és nagyon jól hozza a kreditet is.
Dicker Max
Jagtiger8.8
IS6

Normál:
Tier5-6 tankok: pl. T1 HT, KV-1

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#109025) rlazol válasza McCsaplak (#109020) üzenetére


rlazol
addikt

prémium vagy normál tankot kérdezel?
milyen stílus jön be neked?
milyen ágakat kezdtél el?

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#109026) wwenigma


wwenigma
Jómunkásember

Megtaláltam a legnagyobb troll tankot a jatekban.

Ez A hulladék. Nem lehet ugy allni vele hogy ne lojenek be raadasul ha meglat az ellen még rá is tölt aranyat ami azert is szuksegtelen mert leginkabb 10es ellenfeleid lesznek... Ezt megspékeljuk azzal hogy az ordenáré első weakspot mögött az ammorack van...ami mellé társul 15 masodperces töltésidővel egy 240penes alapágyú. :D Az egy dolog hogy az O-Ho se volt a legjobb de hogy ez is el van cseszve es a Type5 se jobb...asszem itt hagyom abba ezt az ágat, a napi duplazason felul ez nem lesz elővéve.

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#109027) Enzolord válasza jano_77 (#109024) üzenetére


Enzolord
addikt

:) :)
1000 alatt, ha csak nem 3. acc, a két franciát nem fogja élvezni, mert ahhoz nem csak tapasztalat, de tudás is kell.. :) JT 8.8 meg már nem kapható.. :)

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#109028) DVlad


DVlad
őstag

Urak!
Az érdekelne, hogy a skill kitekerésének várható idejét ki lehet számolni valahogy? Milyen képlet alapján? Szerintem az 5. skill az unokámnak sem lesz meg, ha az én tempómban játszik majd.
Előre is köszönöm!

(#109029) 04ahgy


04ahgy
nagyúr

Ennek a Pz. 58 Mutz-nak mi létjogosultsága van a Panther 88mm mellett? Pontatlanabb löveg alig magasabb átütéssel és alacsonyabb DPM-mel. Kevesebb HP, kb. egyező páncél, kisebb látótávolság.

HGyu

7855.94MHz CPU-Z valid \ Pulchra tibi facies, oculorum acies, capillorum series; o quam clara species! Rosa rubicundior, lilio candidior, omnibus formosior; semper in te glorior!

(#109030) adamgreen válasza h1mpi (#109011) üzenetére


adamgreen
senior tag

Várjál még vele vagy gondolod át.

Haver accján kiprobáltam az lö át aki nem akar.
T20 160 pennel röhögve bárhol szétlött.

Ma játszottam mutz ellen mindehol átlöttem a szerencsétlent. Igy nézett ki a végeredmény.

Töltő vezető ammorack. :C

Egy az egyben páncél nulla papirtank. :C :C

UI : löveget állandoan elövik mivel eg ybaszott hosszu ágyucsöve van ennek a fossnak ;]

[ Szerkesztve ]

(#109031) Enzolord válasza DVlad (#109028) üzenetére


Enzolord
addikt

Egy párszor már linkelték, hogy hányadik skillhez mennyi XP kell.. De, ha jól emlékszem, mindig a duplája, mint az előző szinten..

Itt egy kalkulátor, hogy mennyi kell elérni egyes szinteket.. :)

[ Szerkesztve ]

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#109032) Warton válasza DVlad (#109028) üzenetére


Warton
őstag

[link]

A 4. skill vége több mint 3 millió XP, ha golddal toboroztál. Ezt kell elosztanod a csatánkénti átlag XP-vel. Persze ez azért árnyalódik az olyan dolgokkal, mint eventek alkalmával lehet crew szorzó, mostanában volt 2x-es szorzó pl., de szokott lenni 3 szoros is. Illetve a fejlesztett legénységi képzés, ami kisebb létszámú legénységnél tud nagyon hatásos lenni. Illetve van még a Mentor képesség a parancsnoknak, ami javít egy picit a dolgon, de igazából ez utóbbi nem javasolt.

Nekem 30000 csatával a hátam mögött a legjobb legénység a LEO1-ben a 4. skillben járnak olyan 80%-nál. De ezen a szinten 1% hoz már vagy 40000 xp kell.

(#109033) Lipton válasza McCsaplak (#109020) üzenetére


Lipton
őstag

T34 ontja a penzt es nem is nehez vele jatszani. Hatranya az ara es a sebessege. Az ar szubjektiv, a sebesseg meg mondjuk az is3 hasonlitasban nem olyan gyors de szerintem teljesen jatszhato. Goldot kevesbe keri.

(#109034) Warton válasza jano_77 (#109024) üzenetére


Warton
őstag

1000 csata alatti kezdőnek én nem javasolnám ezeket a francia szutykokat, inkább az IS-6/IS-3A, az egy-két fokkal bolond biztosabb. Érdekes, hogy manapság már nem igazán vannak igazán jó középtieres prémium tankok. Szépen kiszedegették őket a játékból (E-25, Panther/M10, PzIVS). Vagy ami jó az nem kapható állandóan (Rudy, CromwellB).

Talán még a SU-122-44, illetve a Type64, ami jó.

[ Szerkesztve ]

(#109035) DVlad válasza Enzolord (#109031) üzenetére


DVlad
őstag

Köszönöm! És elnézést!

(#109032) Warton
Grazie mille!
Nekem csak 13600 csatám van, de kevés tankot használok, ezért van 3-4 4-es és egy 5-ös is, ami 67%-nál jár mindenkinél. Na ez az, ami elképesztő lassúnak tűnik, de gondolom egy nem "hobbstának" gyorsabb lenne.
Értelmezem amit írtatok és megpróbálok kalkulálni.

[ Szerkesztve ]

(#109036) Enzolord válasza DVlad (#109035) üzenetére


Enzolord
addikt

Semmi gond, így már tudsz kalkulálni vele..
Akiknek van már olyan legénység, ami az 5. képességében jár, az már nem rossz..
Láttam fenn olyan képeket játékosokról, akik 1-1 vasat tolnak rengeteget, 10k fölött, ott láttam 7, meg 8 képzettséget, de az már brutál mennyiségű játék.. :)

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#109037) DVlad válasza Enzolord (#109036) üzenetére


DVlad
őstag

:D
A legénység tényleg jó, 21.21 alatt töltenek.

(#109038) kchryss válasza po1son (#109012) üzenetére


kchryss
addikt

Aslain nem csak a res_mods mappába szokott pakolni. Amúgy nem kell leszedni a modokat csináltak direkt erre az esetre modok nélküli indítási lehetőséget. Próbáld ki aztán nézz körül a Raktárban (nem a Boltban), ott írnia kell mennyi van a depóban vagy mire van felszerelve.

(#109039) Jolet válasza wwenigma (#109026) üzenetére


Jolet
őstag

pedig igazi pusztító :DD
mai duplázós köröm vele :C

WOT - lunczgabo youtube: http://www.youtube.com/user/lunczgabo http://ph3lan.hu/replays?uploader=lunczgabo

(#109040) mcwolf79


mcwolf79
veterán

Nekem eddig bejön a Mutz.

Érzésre jobb mint az AMX CDC, 8-nál magasabb tier-be még nem dobott (bár ugye 3 csata nem reprezentatív).

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#109041) wwenigma válasza Jolet (#109039) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Biztos jobb lesz nagy agyuval, ami 20-22mp alatt betölt egy lepattanót. :)) Gondolkoztam megvegyem-e, hát, más ne tegye.

A képeden meg sirva röhögök. :DDD Szép jövő.

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#109042) Emu


Emu
őstag

HT-15 12k-s küldetését mivel erőltessem? STI vagy IS4? (Tegnap lett meg IS4 és gondolkodom átrakjam-e a legényeket, vagy STI-vel próbálkozzak)

(#109043) jozefgucci1 válasza Jolet (#109039) üzenetére


jozefgucci1
addikt

Jó hát Aimbottal könnyű ! Vagy itt ép ki volt kapcsolva ?

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#109044) h1mpi válasza adamgreen (#109030) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Elhiszem Neked. Akkor nincs egy értelmes német prém med? (A T55-A is az tudom csak az még nincs meg). Nekem igazából nem kreditre kell, hanem legénységet húzni benne.

(#109045) Warton válasza Jolet (#109039) üzenetére


Warton
őstag

Ahhoz képest túl sok XP-t kaptál.

(#109046) Jolet


Jolet
őstag

egy eleve vesztesnek ítélt csatában a csapatom narancshuszárjai úgy legyalulták a az ellenség kékjeit, hogy ez a két lövésem volt mire odaértem bárhová
a második is csak azért lett meg, mert az arty kilőtte azt aki érte ment és a többiek nem mentek visszaérte én meg szép lassan odarohantam és megöltem

nagyon pontos az ágyúja ideális az aimbothoz, a tizeseket meg sokszor golddal se lövi át hosszas kézi célzás után se
éppen ezért csak szorzózgatom, már van benne fullosan 140 ezer egyszer meglesz az a tizes
érdekes, de azon tankjaim közé tartozik amivel a legmagasabb a WR, ez esetben 61%
az utóbbi hetekben szinte mindig egy körből megvan a szorzó
ahogy ma is :C

WOT - lunczgabo youtube: http://www.youtube.com/user/lunczgabo http://ph3lan.hu/replays?uploader=lunczgabo

(#109047) Szasinka válasza Jolet (#108917) üzenetére


Szasinka
tag

Nekem se :( hétvégén 1554 base XP-re is csak első osztályt kaptam (7000+ damage, cc. 1000 assist, 5 kill, 5 spot igaz top tierként de csak 2000 sebzés 300 méteren túlról)
Viszont eléggé fekszik a gép, kiváncsi vagyok, hogy lesz-e nerf.

(#109048) mcwolf79 válasza h1mpi (#109044) üzenetére


mcwolf79
veterán

4 meccs alatt nekem egyszer lőtték el a commander-t. Ammo rack-et még nem kaptam vele, amit CDC-vel szinte minden meccsen ellőnek.
Szóval én annyira nem érzem modulérzékenynek.
Prémiummal még 40000 kreditnél nem kerestem vele kevesebbet (tisztán). 1 meccs volt gyengébb, ott 35k volt a bevétel, a többinél minimum 60k kredit.
GYerekek ez biztos nem kedvezményes MM-es prémium? Egyszerűen nyolc a maximum eddig. :C

Épp most kaptam egy 1000-es kokit egy AMX 13 F3-tól. HP-t vesztettem, egy modul sem ment ki.

[ Szerkesztve ]

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#109049) h1mpi válasza mcwolf79 (#109048) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Gondolom hasonló sniper med, mint a többi német? (kivéve az E50-eket)

A kereseti aránya egész jó bár nem az lenne a lényeg, hanem egy új legénység kihúzása a lámpáig gyorsan.

[ Szerkesztve ]

(#109050) ollie válasza h1mpi (#109049) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Mint írtam, olyan, mint az Indien, szóval snipernek a legjobb.

***

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.